Bojan Krkic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2007.06.23. 20:11:18

Mihu írta:
Bojan Krkic írta:Nos az én példaképen Lionel Messi.Ő neki sikerült egész fiatalon mindössze 18 évesen bekerülnie a Barcelona kezdőcsapatába.Nos én optimista vagyok,ha neki sikerült nekem is fog én úgy gondolom.A javaslatot pedig nagyon szépen köszönöm,és az interjút is.Visca el Barca!! :lol:
Én köszönöm és sok szerencsét kívánok a további pályafutásához 8)


Jól elvoltunk :lol: :lol: :lol:
jah,nálad is ilyen nagy a kép?
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.06.23. 20:04:44

Bojan Krkic írta:Nos az én példaképen Lionel Messi.Ő neki sikerült egész fiatalon mindössze 18 évesen bekerülnie a Barcelona kezdőcsapatába.Nos én optimista vagyok,ha neki sikerült nekem is fog én úgy gondolom.A javaslatot pedig nagyon szépen köszönöm,és az interjút is.Visca el Barca!! :lol:
Én köszönöm és sok szerencsét kívánok a további pályafutásához 8)


Jól elvoltunk :lol: :lol: :lol:
Kép
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2007.06.23. 19:59:50

Mihu írta:
Bojan Krkic írta: Igen ezt nem titkolom .Volt arról szó hogy a Saint-Étiennbe távozok de én erről az ügyröl hallani sem akartam.Ugy gondoltam itt a katalán csapatban mindent megkapok amit akarok.A szerződésemről pedig annyit szeretnék mondani hogy minél előbb megszeretném kötni az egyességet és ebben a családom is teljes mértékben támogat.Én hosszútávra tervezek az FC Barcelona együttesével.
Még egy kérdést fel szeretnék tenni ha megengedi. Nem gondolja hogy jobbat tenne önnek egy kölcsönszerződés egy francia vagy olasz középcsapattal? Ott nyílvánvalóan több esélye lenne kiharcolni magának pár éven belül a kezdőtagságot és így többet fejlődhetne mint a Barcánál ahol 10-20 perceket játszana. Mert ugye mint mindenki tudja már a Barcelona leigazolta Thierry Henry-t és így önnek kevesebb lehetőség jutna a Barcelonában. Mit gondol erről? Ennek ellenére is a Barcánál képzeli el magát a következő szezonban? Ahogy a szavaiból kiveszem hallani sem akar a kölcsönszerzősédről. Egy kicsit eltávolodva a témától ahogy látom az Eurobarca fórumán gondjai vannak az avatar kép beillesztésével. Tudnám javasolni hogy töltse fel a képet a kepfeltotes.hu-ra és ott a Direkt link a képhez mezőből másolja ki a linket és illessze be az Eurobarcán a profil oldal alján lévő Avatar kép belinkelése mezőbe :wink:
Nos az én példaképen Lionel Messi.Ő neki sikerült egész fiatalon mindössze 18 évesen bekerülnie a Barcelona kezdőcsapatába.Nos én optimista vagyok,ha neki sikerült nekem is fog én úgy gondolom.A javaslatot pedig nagyon szépen köszönöm,és az interjút is.Visca el Barca!! :lol:
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.06.23. 19:46:53

Bojan Krkic írta: Igen ezt nem titkolom .Volt arról szó hogy a Saint-Étiennbe távozok de én erről az ügyröl hallani sem akartam.Ugy gondoltam itt a katalán csapatban mindent megkapok amit akarok.A szerződésemről pedig annyit szeretnék mondani hogy minél előbb megszeretném kötni az egyességet és ebben a családom is teljes mértékben támogat.Én hosszútávra tervezek az FC Barcelona együttesével.
Még egy kérdést fel szeretnék tenni ha megengedi. Nem gondolja hogy jobbat tenne önnek egy kölcsönszerződés egy francia vagy olasz középcsapattal? Ott nyílvánvalóan több esélye lenne kiharcolni magának pár éven belül a kezdőtagságot és így többet fejlődhetne mint a Barcánál ahol 10-20 perceket játszana. Mert ugye mint mindenki tudja már a Barcelona leigazolta Thierry Henry-t és így önnek kevesebb lehetőség jutna a Barcelonában. Mit gondol erről? Ennek ellenére is a Barcánál képzeli el magát a következő szezonban? Ahogy a szavaiból kiveszem hallani sem akar a kölcsönszerzősédről. Egy kicsit eltávolodva a témától ahogy látom az Eurobarca fórumán gondjai vannak az avatar kép beillesztésével. Tudnám javasolni hogy töltse fel a képet a kepfeltotes.hu-ra és ott a Direkt link a képhez mezőből másolja ki a linket és illessze be az Eurobarcán a profil oldal alján lévő Avatar kép belinkelése mezőbe :wink:
Kép
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2007.06.23. 19:43:47

Bojan Krkic írta:
Scorpio írta:Látom jól elvagytok! :lol:
Igen csak 1valami idegesít
Mindíg próbálok képet rakni ebbe az avatarba de sose sikerül :cry:
Nekem is megcsinálták, mert nem sikerült! Elnézést az off-ért!
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2007.06.23. 19:42:11

Scorpio írta:Látom jól elvagytok! :lol:
Igen csak 1valami idegesít
Mindíg próbálok képet rakni ebbe az avatarba de sose sikerül :cry:
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2007.06.23. 19:37:10

Látom jól elvagytok! :lol:
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2007.06.23. 19:36:13

Mihu írta:
Bojan Krkic írta:Nos kérem én ezt cáfolnám mivel hogy a managerem és a real margit közt nem volt semmi egyezkedés és szeretnék végetvetni ezeknek az alaptalan pletykáknak mivel ÉN NEM ÁRULOM EL A BARCÁT,NEM MEGYEK A REALHOZ!!!
Akkor ezt azt jelenti hogy teljes mértékben elkötelezett a Barcelona iránt és nem kívánja végleg elhagyni a klubbot? Szó volt arról hogy kölcsönbe adják önt valamelyik külföldi csapatnak. Ön mit gondol erről?
Igen ezt nem titkolom .Volt arról szó hogy a Saint-Étiennbe távozok de én erről az ügyröl hallani sem akartam.Ugy gondoltam itt a katalán csapatban mindent megkapok amit akarok.A szerződésemről pedig annyit szeretnék mondani hogy minél előbb megszeretném kötni az egyességet és ebben a családom is teljes mértékben támogat.Én hosszútávra tervezek az FC Barcelona együttesével.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.06.23. 19:28:38

Enrique írta:Ez hülyeség, kizártnak tartom...
Nem kell komolyan venni az ilyen híreket, semmi alapja nincsen. Én nem aggódom.
Látod "riportalanyom" és én mennyire komolyan vesszük :lol: :lol: :lol:
Kép
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.06.23. 19:27:29

Ez hülyeség, kizártnak tartom...
Nem kell komolyan venni az ilyen híreket, semmi alapja nincsen. Én nem aggódom.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.06.23. 19:24:36

Bojan Krkic írta:Nos kérem én ezt cáfolnám mivel hogy a managerem és a real margit közt nem volt semmi egyezkedés és szeretnék végetvetni ezeknek az alaptalan pletykáknak mivel ÉN NEM ÁRULOM EL A BARCÁT,NEM MEGYEK A REALHOZ!!!
Akkor ezt azt jelenti hogy teljes mértékben elkötelezett a Barcelona iránt és nem kívánja végleg elhagyni a klubbot? Szó volt arról hogy kölcsönbe adják önt valamelyik külföldi csapatnak. Ön mit gondol erről?
Kép
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2007.06.23. 19:23:26

varga tamás írta:ÉN EZT A MARGITHOZ KÖZELI CÉG ALJAS ZAVARKELTÉSÉNEK TUDOM BE. bE VANNAK SZARVA, LÁTVÁN, HOGY GYORSABBAN REAGÁLUNK AZ IDÉNY VÉGÉN, MINT ŐK. BOJAN kRKIC ITT NŐTT FEL, IDE KÖTI MINDEN, MINDENT NEKÜNK KÖSZÖNHET, AZ ANYJA KATALÁN. NEM MEGY SEHOVA. NEM KELL ETTŐL TARTANI.
Ha anyja katalán, akkor nincs veszély! Legalábbis nem madridi!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.06.23. 19:21:26

ÉN EZT A MARGITHOZ KÖZELI CÉG ALJAS ZAVARKELTÉSÉNEK TUDOM BE. bE VANNAK SZARVA, LÁTVÁN, HOGY GYORSABBAN REAGÁLUNK AZ IDÉNY VÉGÉN, MINT ŐK. BOJAN kRKIC ITT NŐTT FEL, IDE KÖTI MINDEN, MINDENT NEKÜNK KÖSZÖNHET, AZ ANYJA KATALÁN. NEM MEGY SEHOVA. NEM KELL ETTŐL TARTANI.
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2007.06.23. 19:20:31

Azért várjuk meg mi lesz! Saviola is azt nyilatkozta nem megy Madridba, ma már nem zárja ki a lehetőséget! (Saviola elengedései is mekkora hiba! :( )
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2007.06.23. 19:17:53

Mihu írta:
Bojan Krkic írta:Szerintem ez marhaság.A Barca már mért adná ki a kezéből a jövő tehetségét amikor profi szerződést kínálnak neki.Az meg a másik hogy főleg nem a nagy riválisnak adnák el,bár volt már erre példa(Luis Figo).Ennek ellenére biztosak lehetünk abba hogy nem fogják eladni
:lol:
Bár erről te tudnál nyilatkozni a legjobban..Szóval most felcsapok riporternek :D

Bojan...olyan hírek láttak napvilágot miszerint te és a családod fel vagyotok háborodva a Barcelona vezetőinek döntésén és hogy az elmúlt napok történései miatt elhagyod a Barcát és az ősi rivális Real Madridhoz igazolsz 7 évre. Igazak ezek a hírek?
Nos kérem én ezt cáfolnám mivel hogy a managerem és a real margit közt nem volt semmi egyezkedés és szeretnék végetvetni ezeknek az alaptalan pletykáknak mivel ÉN NEM ÁRULOM EL A BARCÁT,NEM MEGYEK A REALHOZ!!!
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2007.06.23. 19:11:02

Scorpio írta:Barca nem tudja megakadályozni a szerződést, hiszen nincs még profi szerződés! így ha akarja, akkor a Madrid ajánlatát fogadja el! Vagy rosszul tudom?
Ez igaz Scorpio a klub nem tudja megakadájozni DE Bojan és a managere igen!!!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.06.23. 19:07:46

Scorpio írta:Barca nem tudja megakadályozni a szerződést, hiszen nincs még profi szerződés! így ha akarja, akkor a Madrid ajánlatát fogadja el! Vagy rosszul tudom?
Jól tudod de nehogy már elhidd ezt a baromságot mert mindjárt lemegyek hídba :D :D :D
Kép
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2007.06.23. 19:04:54

Barca nem tudja megakadályozni a szerződést, hiszen nincs még profi szerződés! így ha akarja, akkor a Madrid ajánlatát fogadja el! Vagy rosszul tudom?
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.06.23. 19:04:27

Bojan Krkic írta:Szerintem ez marhaság.A Barca már mért adná ki a kezéből a jövő tehetségét amikor profi szerződést kínálnak neki.Az meg a másik hogy főleg nem a nagy riválisnak adnák el,bár volt már erre példa(Luis Figo).Ennek ellenére biztosak lehetünk abba hogy nem fogják eladni
:lol:
Bár erről te tudnál nyilatkozni a legjobban..Szóval most felcsapok riporternek :D

Bojan...olyan hírek láttak napvilágot miszerint te és a családod fel vagyotok háborodva a Barcelona vezetőinek döntésén és hogy az elmúlt napok történései miatt elhagyod a Barcát és az ősi rivális Real Madridhoz igazolsz 7 évre. Igazak ezek a hírek?
Kép
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2007.06.23. 19:00:43

Hazudnak, kész. :)

Ennyire hülyék nem vagyunk, majd pont elengedjük az egyik legnagyobb tehetségünket. Rég röhögtem ilyen jót. :lol:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.06.23. 19:00:11

barca99 írta:18:45 - Az EFE hírügynökség szerint Bojan Krkic családja és ügynöke felháborodott, amiért Henry leigazolásával a fiatal támadó nem kap szerződést a nagyok közé, pedig véleményük szerint megérdemelné. Állítólag már fel is vették a kapcsolatot a Real Madriddal, és egy 7 évre szóló, 1,2 milliós, teljesen profi szerződésben meg is állapodtak. A Barcelona 2 millió eurót kapna. Ha ez igaz is, nehéz elképzelni, hogy a katalánok ilyen simán átengednék egy nagy reménységüket...


Olyan friss, hogy még meleg... :)

Sztem ez csak vmi madridi újságíró rosszmájú cikke... nehogymár a szülők egy 17 éves tehetségre verjék magukat... :roll: 2 év alatt Bojan pont megfelelő állapotba kerül, Henry meg már öreg lesz... és helyetcserélnek.
Ezt kár volt belinkelni akora baromság... :lol: :lol: :lol: ....bár ha jobban belegondolok az ember nagyon jókat nevet az ilyen híreken :D :D :D
Kép
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2007.06.23. 18:58:23

barca99 írta:18:45 - Az EFE hírügynökség szerint Bojan Krkic családja és ügynöke felháborodott, amiért Henry leigazolásával a fiatal támadó nem kap szerződést a nagyok közé, pedig véleményük szerint megérdemelné. Állítólag már fel is vették a kapcsolatot a Real Madriddal, és egy 7 évre szóló, 1,2 milliós, teljesen profi szerződésben meg is állapodtak. A Barcelona 2 millió eurót kapna. Ha ez igaz is, nehéz elképzelni, hogy a katalánok ilyen simán átengednék egy nagy reménységüket...


Olyan friss, hogy még meleg... :)

Sztem ez csak vmi madridi újságíró rosszmájú cikke... nehogymár a szülők egy 17 éves tehetségre verjék magukat... :roll: 2 év alatt Bojan pont megfelelő állapotba kerül, Henry meg már öreg lesz... és helyetcserélnek.
Szerintem ez marhaság.A Barca már mért adná ki a kezéből a jövő tehetségét amikor profi szerződést kínálnak neki.Az meg a másik hogy főleg nem a nagy riválisnak adnák el,bár volt már erre példa(Luis Figo).Ennek ellenére biztosak lehetünk abba hogy nem fogják eladni
:lol:
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.06.23. 18:46:37

18:45 - Az EFE hírügynökség szerint Bojan Krkic családja és ügynöke felháborodott, amiért Henry leigazolásával a fiatal támadó nem kap szerződést a nagyok közé, pedig véleményük szerint megérdemelné. Állítólag már fel is vették a kapcsolatot a Real Madriddal, és egy 7 évre szóló, 1,2 milliós, teljesen profi szerződésben meg is állapodtak. A Barcelona 2 millió eurót kapna. Ha ez igaz is, nehéz elképzelni, hogy a katalánok ilyen simán átengednék egy nagy reménységüket...


Olyan friss, hogy még meleg... :)

Sztem ez csak vmi madridi újságíró rosszmájú cikke... nehogymár a szülők egy 17 éves tehetségre verjék magukat... :roll: 2 év alatt Bojan pont megfelelő állapotba kerül, Henry meg már öreg lesz... és helyetcserélnek.
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2007.06.23. 18:40:18

Mihu írta:
XaviMessifan írta:
Scorpio írta:Krkic 1999 óta játszik a Barcelonánál, ahol 2006 nyaráig 889 gólt szerzett különböző kölyökmeccseken.
akor nem is lesz olyan nehéz elérnie a bűvös 1000 gólt melyért Romario 40 éves koráig szenvedett,pedig neki is beleszámolták a kölyköknél lőtt góljait... :shock:
Nem hinném hogy beleszámolták...Szted egy Romário majd 20 éves pályafutása alatt 1000 gólt lőne az utánpótlásmeccseket is belevéve? :wink: Sztem akkor 2000 felett lenne :roll:
Szerintem is! Nagyon "kevés" lenne akkor az 1000!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.06.23. 18:37:41

XaviMessifan írta:
Scorpio írta:Krkic 1999 óta játszik a Barcelonánál, ahol 2006 nyaráig 889 gólt szerzett különböző kölyökmeccseken.
akor nem is lesz olyan nehéz elérnie a bűvös 1000 gólt melyért Romario 40 éves koráig szenvedett,pedig neki is beleszámolták a kölyköknél lőtt góljait... :shock:
Nem hinném hogy beleszámolták...Szted egy Romário majd 20 éves pályafutása alatt 1000 gólt lőne az utánpótlásmeccseket is belevéve? :wink: Sztem akkor 2000 felett lenne :roll:
Kép
Lezárt