Yaya Touré

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2019.05.11. 00:18:31

Élmény volt nézni a játékát, igazi monstrum, mégis kis túlzással a pálya bármelyik részén klasszist tudott hozni. Sajnáltam nagyon, hogy nem erősített minket tovább, inkább felé húzott a szívem mint Sergio irányába, de mind a kettő parádé volt. A cityben voltak még nagy évei azért. Legjobbakat elefánt, akarom mondani szikla! =D>
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.10. 16:03:17

Azert felvet kerdeseket, hogy az olimpiakosz is felbontotta a szerzodeset. Okes, hogy 35 eves, de 3 honap mulva kiteszik a szuret? :D
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2019.05.10. 14:57:39

Visszavonult az öreg Yaya. Én imádtam, szívesen néztem volna sokkal tovább Busquets helyett, sőt, most is. :D
Kép
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2018.06.05. 13:37:01

Pep azért kapott már hasonló támadásokat több korábbi játékosától is. Hasonló alatt nem a "rasszistát" értem, az szerintem szót sem érdemel...

Nem mindenki bírja megérteni, hogy egy csapatban jó esetben az edző a főnök. Gondolom ilyen egojú játékosokat tömörítő csapatokban mindennaposak a hasnló konfliktusok.

Eto, Ibra és most Touré.

Mondjuk részemről egyikre sem bíznám rá a gyermekemet....
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.05. 12:57:22

Keita akkor is afrikai. 5 afrikai pedig sosem lesz egy topcsapat kezdőjében, szóval várhat Pep arra a tortára. :)
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.06.05. 12:53:49

knor írta:Érdekes, Fernandino minden meccsen jatszik.
Szerintem ő brazil és nem afrikai, a torta pedig azért jár.
Sokaknak a liberális sajtóval van baja, mindezt ebben az országban! Miért ne mondhatná el Yaya az érzéseit? Majd Guardiola megvédi magát, nem kell nekünk.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.06.05. 12:19:54

looka írta:Egy kis önajnározással egybekötött mocskolódás... Számomra teljesen hiteltelen volt végig, ahogy olvastam, de biztos lesz olyan, akinek majd igazolja az elképzeléseit, és mehet a kampány a rasszista edző ellen... Sterling, Fernandinho, Sané is biztos azért betonkezdők, mert a napfény kifakítja a bőrüket edzésen...

Kár ezért a nyilatkozatért...
Citynek több mint a fél kezdője fekete játékosokból áll ,ennél már csak az nevetségesebb amikor Benzema Deschampot titulálta rasszistának ,mert nem hívta be a válogatottba ,bár ebben lehet van valami ,mert a Franciáknál ugye alig van színebsörű játékos :^o
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2018.06.05. 12:07:40

Egy kis önajnározással egybekötött mocskolódás... Számomra teljesen hiteltelen volt végig, ahogy olvastam, de biztos lesz olyan, akinek majd igazolja az elképzeléseit, és mehet a kampány a rasszista edző ellen... Sterling, Fernandinho, Sané is biztos azért betonkezdők, mert a napfény kifakítja a bőrüket edzésen...

Kár ezért a nyilatkozatért...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.06.05. 12:04:00

A foci történetében nincs öt afrikai játékost, akit egyszerre lehetne kezdetni egy csapatban :twisted: :lol: :lol:
"And my heart will leave you never."
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.06.05. 10:57:26

Úgy látszik hogy az emberünknek nem csak a fenekét törte fel a kispad hanem az agyát is.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.06.05. 09:33:55

Az szép, a liberális világ ezeket a csontokat várja, hogy szépen megtudja hurcolni az embereket. Sláger téma mint a nőket "erőszakolók" még ha szemmel is történt, börtönbe velük. Kár volt ezért Yaya, azért mert a világ hülye, legalább te ne alacsonyodj le erre a szintre...
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.06.05. 09:05:23

nekem is fárasztó volt kicsit ez a megnyilvánulás, valahogy nem jött át, mert felmerül bennem a kérdés, hogy ha ennyi problémája van és volt Peppel, akkor miért húzott le éveket mellette, és miért nem ment el azokhoz a más edzőkhöz, akik szerinte még ma is méltatják.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.05. 08:58:15

Nero. írta:Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.

Ráadásul ez a faji/vallási hovatartozás 2018ban még mindig annyira felkapott téma hogy a liberális sajtó simán ráharap és Guardiola jol meg lesz hurcolva a médiában.

És akkor ilyen dolgokat meg se merek emliteni, hogy általában ez a rasszizmus pont fordítva működik, és a gyűlölet inkább a másik oldalról jön. Eleget jártam már a nagyvilágban, tudom miről beszélek.
Ez a tipikus " betörtem a házadba, de biztos nem ezért utálsz hanem a bőrszínem miatt ez nem ér" felfogás, ha elfogynak a normális mentségek akkor jön a rasszizmussal vádolás.

Természetesen rasszistának szigorúan csak a fehérek tudnak lenni, amikor más rasszú általánosít és gyűlölködik a fehérek ellen az nem rasszizmus.. :lol:

Touré meg kár hogy eldurrant agyilag, én bírtam játékosként, de valószínű az lehet mögötte amit ti mondtatok, hogy más értékrendjei vannak és ezért is lett ilyen. Abidal is a kedvence volt, és most is dolgozik fekákkal, ennyire 0 agyilag Touré hogy erre a tényre rájöjjön mielőtt megvádolja mindennel Guardiolát?
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2018.06.05. 08:33:05

Subinho írta:Lehet, hogy afrikai létére nem tudott integrálódni az európai életbe, gondolok itt ilyen apróságokra, hogy nem tisztálkodik, nem mos fogat, nem ismeri az angol wc-t, stb... Pep használt sokszor fekete játékosokat, de Abidal, vagy Henry fekete létükre európaiak, Fernardinho, Thiago, stb. dél-amerikaiak. Ezzel az afrikai vonallal nem biztos, hogy a bőrszín a baj, inkább a fent leírtak... ehhez társul még az ha valaki lézeng a pályán, nem mozog labda nélkül, stb... Simán lehet ilyen ebben a dologban. Egyszerűen úgy gondolja, nem tanítóbácsi, hogy ezeket elmagyarázza. Nehéz azért ez na, egy teljesen más kultúrából jött. Láttunk egy másik afrikai feketét, akivel ugyanez történt: Eto'o. És tuti nem a bőrszíne miatt. Magyarországon a romákat sem a bőrszínük miatt utálják sokan, hanem az életmódjuk miatt. Félre értés ne essék, nem vagyok rasszista, nem a bőrszinnel, vagy népppel van bajom, hanem az életstílussal... mindegy hogy fekete, fehér, sárga, stb.
Keita az egyik kedvence volt.
Nem kell szerintem ebbe többet belelátni. Touré profilja egyszerűen nem illik Pep elképzeléseibe. Ennyi. Touré meg ezért vergődik meg vádaskodik. Mer' há' a többi sok külsős edző bá' is aszonta, hogy jó állapotban van. Ergo kezdenie kéne minden meccsen. Nonszensz.

Azt hiszem ezzel a kis kitörésével jelezte, hogy az arc az szép nagy lett, de ami mögötte van az elég apró.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.06.05. 08:22:53

Egy megkeseredett ember örök gagyogása...

Távolról sem tartom magam rasszistának, azonban (stílusban, mentalitásban, hozzáállásban), igen is megkülönböztethető hogy, dél-amerikai, európai, afrikai, ázsiai e egy játékos. Továbbá, igen előfordulhat hogy, más stílusú játékosokra van szüksége egy edzőnek.

Touré és nagy bolond öregek nyomdokába akar lépni?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.05. 08:08:43

Lehet, hogy afrikai létére nem tudott integrálódni az európai életbe, gondolok itt ilyen apróságokra, hogy nem tisztálkodik, nem mos fogat, nem ismeri az angol wc-t, stb... Pep használt sokszor fekete játékosokat, de Abidal, vagy Henry fekete létükre európaiak, Fernardinho, Thiago, stb. dél-amerikaiak. Ezzel az afrikai vonallal nem biztos, hogy a bőrszín a baj, inkább a fent leírtak... ehhez társul még az ha valaki lézeng a pályán, nem mozog labda nélkül, stb... Simán lehet ilyen ebben a dologban. Egyszerűen úgy gondolja, nem tanítóbácsi, hogy ezeket elmagyarázza. Nehéz azért ez na, egy teljesen más kultúrából jött. Láttunk egy másik afrikai feketét, akivel ugyanez történt: Eto'o. És tuti nem a bőrszíne miatt. Magyarországon a romákat sem a bőrszínük miatt utálják sokan, hanem az életmódjuk miatt. Félre értés ne essék, nem vagyok rasszista, nem a bőrszinnel, vagy népppel van bajom, hanem az életstílussal... mindegy hogy fekete, fehér, sárga, stb.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.05. 07:10:22

Rasszista, ahogy Deschamps is. Kár, hogy nem fekete vagyok, akkor én is bármikor előhúzhatnám ezt a kártyát, hogy ne kelljen beismernem a rossz teljesítményemet.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.05. 06:38:33

Azé' emlékeim szerint voltak fekák Pepnél. Abidal, Keita, Henry...
Bár Eto'o-t elzavarta Touréval együtt... Nincs meg így az öt. Rasszista! :)
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2018.06.05. 05:52:10

Érdekes, Fernandino minden meccsen jatszik.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.06.05. 00:43:02

Nero. írta:....
Így igaz, tipikus kisebbségi (mindegy milyen szempontból) hozzáállás, ha valami nem úgy sikerül, ahogy az illető elképzeli az biztosan azért van, mert őt negatívan diszkriminálták valami miatt.

Megjegyzem aki egy icike-picikét ismeri a Pep karrierjét az pl. tisztában van vele, hogy pl. Keita pont az ő kérésére érkezett a Barca-ba. :lol: De pl. Sané is Pep igazolása volt a City-nél.
Röhejes Touré fóbiája.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.06.05. 00:19:13

Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.

Ráadásul ez a faji/vallási hovatartozás 2018ban még mindig annyira felkapott téma hogy a liberális sajtó simán ráharap és Guardiola jol meg lesz hurcolva a médiában.

És akkor ilyen dolgokat meg se merek emliteni, hogy általában ez a rasszizmus pont fordítva működik, és a gyűlölet inkább a másik oldalról jön. Eleget jártam már a nagyvilágban, tudom miről beszélek.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.09.22. 14:40:40

Ha melózni akarna a csapatbakerülésért, akkor megtenné. Én abszolút megértem Pepet. Sértődött óvodásokkal nem kell fogllakozni. Majd nyilván Pep fog magyarázkodni nekik, meg kérvényt benyújtani, hogy álljanak be a sorba egy csapatban.

Tourénak már Pep előtt is voltak gondjai a pályán, videó is vna róla, ahogy lézeng a BL-ben, Benny Hill paródiaként.... Ahogy Ibrát is kitette, abszolút jogosan, úgy most is igaza van.
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2016.09.22. 14:37:21

Igen, rossz kondiban van, azt én is láttam hogy akkora mint egy grizli medve ( :D ) de azért nem egy rossz játékos, esze mindig meg volt a pályán. Pep-ben egy valamit nem értek, esélyt sem adva kidob vagy leír játékosokat a csapatában végérvényesen. Messze a legnagyobb kedvenc edzőm, de ezt az oldalát sose fogom megérteni.

Touré pedig szerintem van olyan jó játékos, hogy némi edzéssel, nagyon hasznos tagja lehetne ennek a city-nek is. Azért oda igazolása óta oszlopos tag volt. Kár érte. Viszont az ügynöke, isten barma, bár melyik játékosé normális egyáltalán? :D Sajnálom ezt az egész sztorit.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Tromort77

2016.09.22. 12:53:24

Ronaldinho&Barca írta:Valaki esetleg tudja a sztorit, hogy Pep miért gyűlöli teljes erőbedobással Tourét? Sajtó csak úgy zeng tőlük és Yaya kivételes menedzserétől, de a létező összes csapatban mellőzi, ha össze kerülnek.
Most a szezon elején azt nyilatkozta róla, hogy amint Touré hajlandó lesz labda nélkül is mozogni a pályán úgy számítani fog rá. De tudtommal túlsúlyosan is tért vissza Nasri-val együtt. Nyílván nem ok nélkül jegelte. Aztán meg elindult egy háború Yaya ügynöke és Pep között. Pep azt nyilatkozta, hogy addig nem játszhat Yaya amíg az ügynöke bocsánatot nem kér a City-től. Ha ez megtörténik akkor ugyan úgy számít rá.

A drága ügynöke többek között ilyen gyönygyszemeket hozott össze:

Yaya's agent declares war: "I will apologise to Guardiola when he apologises for what he did to Manuel Pellegrini" #MCFC

"If Pep Guardiola wants to prove himself as a great manager, he should go to Sunderland"

Dimitri Seluk (day 2): “When Toure left Barcelona to come to the City, Guardiola told him he was leaving to a shit team. Now, Guardiola has come to this shit team. Guardiola likes money more than football. I will not apologise to Guardiola. That’s 100 per cent sure.”


"But if City don't win the Champions League then I hope that Pep has got the balls to say that he was wrong to humiliate a great player like Yaya.

Szerintem a legnagyobb baj Yaya-val, hogy annyi esze van mint egy marék lepkének. Tisztelem azért amit itt elért, de nagyon elszaladt vele a ló és azáltal, hogy hagyja beszélni az ügynökét csak a saját hülyeségét bizonyítja. Egy normális ember már rég kirúgta volna azt a bohócot.

Szerk: Megelőztél Palesz :D Én bővített verziót hoztam, Te meg a lényeget. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.09.22. 12:42:36

Ronaldinho&Barca írta:Valaki esetleg tudja a sztorit, hogy Pep miért gyűlöli teljes erőbedobással Tourét? Sajtó csak úgy zeng tőlük és Yaya kivételes menedzserétől, de a létező összes csapatban mellőzi, ha össze kerülnek.
Nálunk azért mellőzte, mert volt egy fiatal Busi, akiben látta a jövőt - elég jól látta. Most meg azért, mert Yaya kb 1-2 éve már nem Yaya, csak a lusta, rossz kondiban levő árnyéka. Mellé egy nagypofájú ügynökkel..
Lezárt