Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Been001
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.07.24. 12:19:26
Tartózkodási hely: NoOoU Camp

2009.07.25. 16:11:48

Mihu írta:Látom sokaknak még mindig elég magas hogy mit értünk páran azalatt a kijelentés alatt, hogy Eto'onak az értéke jelen pillanatban 0 euró.

De utoljára teszek egy kísérletet, hogy megpróbáljam elmagyarázni.

Samuel Eto'o Fils szerződése 2010-ig tart az FC Barcelona-val. Idén nincs olyan klub, amelyik leszerződtette volna a kamerunit, tehát maradt volna a csapatnál, és jövő nyáron 0 euróért távozott volna a klubtól. Úgyhogy Eto'o-ért nem kaptunk volna pénzt. Az egyetlen egy lehetőség hogy előnyt kovácsoljunk abból, hogy Eto'o távozik a klubtól, az az, hogy a játékjogának átadásával csökkentjük Ibrahimovic árát.

Úgyhogy nem kell beleszámolni Eto'o árát az Ibra üzletbe, mert Eto'o-nak nincs ára. Felesleges ilyen számolásokkal számolni hogy 45+Eto'o 30 milliója mert nincs ilyen hogy Eto'o 30 milliója.
Teljesen egyetértek.Ezt én is jó húzásnak tartom,hisz 45 millió euróért (kb) megszereztünk egy világklasszis játékost aki kevesebb rúgott gólja ellenére van olyan jó játékos mint Etoo...Sőt...És persze nem távozott ingyen Etoo.
Visca El Barca!

Kép
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.07.25. 16:09:44

Varga Tamás írta:
Továbbra sem vagyok meggyőzve....majd ha 36 dugót vág a következő szezonban, akkor igen. Addig csupán elviselem. Elfogadom a tényt, hogy itt játszik. Hisz én még akkor is itt leszek, amikor ő már hét határon túl jár.
Ő zsoldos, én hívő: hiszek a Barcelona eszmében!
Én sem vagyok meggyőzve Tamás :wink: Tegnap találkoztam egy Barcás ismerősömmel, akivel mindig kibeszéljük a csapatot, átigazolásokat, meccseket. Mondom hogy mit szólsz Zlatanhoz? Azt mondja jólesz jólesz örül nagyon. Hááááát mondom. Visszakérdez hogy talán nem örülök neki? Hát mondom nagyon nem. Azt mondja hogy ha ennek nem örülök akkor nem tudja elképzelni hogy minek tudok örülni. Erre azt válaszoltam hogy annak tudtam volna örülni ha marad nálunk Samu. Erre azt mondta hogy hát látod ez igaz....


Óriási fenttartással leszek a svéd iránt. Nagyon jól kell játszania, mondjuk úgy a szezon feléig, hogy én eltűnjön belőlem az előítélet Vele szemben. Nem tartom jó döntősnek. Nagyon nem. Guardiola szerintem elkövette edzői pályafutása első óriási hibáját. Aztán majd kiderül hogy az idő engem vagy Őt fogja igazolni. Ha Őt, akkor itt leszek, és el fogom ismerni.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.07.25. 16:09:05

gergo9 írta: Akkor hogy működik ? Számomra érvek kellenek mert ez íg balgaságnak hat........
Eto'o val nem csak az a baj hogy kutyának sem kell hanem bárhova megy 10milliós fizeteséket követel így értéke gyakorlatilag nulla akármennyi gólt lő. Kb olyan mintha árvaházban anyáknapi köszöntőlevelet próbálnál eladni. Szval 50 milláért kapjuk Zlatant. Ahhoz képest hogy kaká 64 cé 94 volt ahhoz képest ez akciós áru. Amugy korrekt tárgyalópartner volt az Inter mind Maxvell mind Zlatan esetében is.
Jah üdv a csapatban Zlatan sok sikert sok gólt kívánok az elkövetkezendő évekre :!: :!:
Értem.
Zlatan pedig éhbérért írt alá hozzánk!
Amúgy, páran levezették, hogy az ottani 10,5 milka nagyjából annyi, mint Spanyolországban a 9 millió - az adózási rendszer miatt.
Mielőtt valamit leírsz, gondolkodj!
A többi pedig úgy hülyeség, ahogy van, nem is érdemes vele foglalkozni...mert ugye azt írod, hogy Samunak nincs értéke. Azaz: a svéd 50 millióért jött. Én nem tudok róla, hogy Moratti Úr 20-30 milliót engedett volna Zlatan árából. Még emlékszem olyan nyilatkozatokra, miszerint Zlatan 80 millió euró alatt nem eladó! De javítsatok ki, ha tévedek! Meg 70 milliós összegről is írtak, még talán itt az eurobarcán is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varga Tamás 2009.07.25. 16:11:55-kor.
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.07.25. 16:06:38

Mikaos írta: A személyes érzelmeidet (szereted Eto'ot, Ibrát pedig nem) ne próbáld meg rákenni a vezetőség hibájának számlájára - ráadásul pénzügyileg is kérdőre vonod... Csakis a te hibád, hogy nem tudsz azonosulni az új helyzettel.
Bocsásd meg nekem, hogy érzelmekkel viseltetek az iránt a Klub iránt, amelynek 1986. május 7. óta szurkolója vagyok!
Bocsásd meg, hogy hibás vagyok, mert nem értem ennek az ügyletnek az elfogadható, ésszerű, szakmailag megalapozott indokát!
Samut pedig nem szereteem, sosem volt személyes kedvencem! De egyben biztos vagyok: sosem fog olyan magasságokba emelkedni Ibra itt nálunk, mint ahova a kameruni emelkedett. Hacsak nem lő 145 meccsen 108 gólt ő is, akkor igen.
Bocsásd meg, hogy nem azonosulok ezzel a helyzettel! De ELFOGADOM, ELVISELEM, ÉS SZORÍTOK, HOGY IBRA LEGALÁBB OLYAN EREDMÉNYES LEGYEN, MINT ELŐDJE! Persze, megszeretni sosem fogom. Az Interben sem komáltam, pedig olaszhonban a kék-feketék a kedvenceim!
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.07.25. 16:06:19

Varga Tamás írta:
Mihu írta:Látom sokaknak még mindig elég magas hogy mit értünk páran azalatt a kijelentés alatt, hogy Eto'onak az értéke jelen pillanatban 0 euró.
Nekem nem magas, csak számomra balgaságnak hat. Egyszerűen nem így működik a dolog.

Továbbra sem vagyok meggyőzve....majd ha 36 dugót vág a következő szezonban, akkor igen. Addig csupán elviselem. Elfogadom a tényt, hogy itt játszik. Hisz én még akkor is itt leszek, amikor ő már hét határon túl jár.
Ő zsoldos, én hívő: hiszek a Barcelona eszmében!
Akkor hogy működik ? Számomra érvek kellenek mert ez íg balgaságnak hat........
Eto'o val nem csak az a baj hogy kutyának sem kell hanem bárhova megy 10milliós fizeteséket követel így értéke gyakorlatilag nulla akármennyi gólt lő. Kb olyan mintha árvaházban anyáknapi köszöntőlevelet próbálnál eladni. Szval 50 milláért kapjuk Zlatant. Ahhoz képest hogy kaká 64 cé 94 volt ahhoz képest ez akciós áru. Amugy korrekt tárgyalópartner volt az Inter mind Maxvell mind Zlatan esetében is.
Jah üdv a csapatban Zlatan sok sikert sok gólt kívánok az elkövetkezendő évekre :!: :!:
messi4ever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2009.01.17. 21:50:33

2009.07.25. 16:05:48

Én Eto'o-t egy buta csatárnak tartom, Ibrahimovicsot pedig egy szemét, beképzelt gólérzékeny és zseniális csatárt látom. Ibra ne csezd el az évünk a magatartásoddal hanem lőjj elég gólt. NEm kell sokat lőnöd de annyit lőjj hogy elég legyen. Sok sikert. Remélem jót igazoltunk. Az árráról szerintem száljunk le hogy botrány nem botrány megtörtént a kedvetekért nem fog változni. Bízzunk Laporta,Guardiola és Trixi Begiristain. Ők tudják a dolguk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára messi4ever 2009.07.25. 16:06:45-kor.
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2009.07.25. 16:05:39

" Ő zsoldos, én hívő"

az első része sajnos Samura is igaz,mint ahogy az is hogy ő nincs
itt te meg vagy!
Samu nem egyenlő a Barcával(ugyan kitörölhetetlen része)
ahogy Zlatan sem lesz.
Aki miatt krokodil könnyeket kellene hullajtani(Ini,Puyol,Xavi,Messi)
ők meg ugyse mennek sehova mert ők is hisznek az eszmében
és nem pedig az euro milliokban.
A Cél: A Triplázás Duplázása!!!
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2009.07.25. 15:58:14

ÜDV nálunk remélem becsületesen elvégzi a feladatát és ha egészséges is lesz akkor szerintem 30 gól felett fog teljesíteni.
Sok sikert!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.07.25. 15:57:57

Varga Tamás írta:Samu + 50 millió € = Zlatan....
BOTRÁNY! :twisted: :twisted: :twisted:
És ne gyertek azzal, hogy már levezettétek az okát, mert az nem fedi a valóságot, és nincs értelme.
José helyében én is örülnék!
don gamper!
Hogy mi lett volna jövőre, nem tudjuk.
Igen, Moratti Úr szívességet tett....csak nem nekünk.
Saját magának, mert egy eredményesebb csatárt vett meg bagóért, és még kapott 50 milkát.
Persze, a Barcánál biztos ostobák ülnek a vezetői székekben...taps :) Ha figyelted a pénzügyi mérlegeket, akkor láthatod, hogy a Laporta-féle vezetés nagyon sikeres. És persze az eredményességben is.

Ugyanakkor igaz, hogy hibázhatnak, de jelen esetben még mindig nem tudom, mit nem lehet megérteni az Ibra = 45 + Eto'o-ban...
Teljesen világos, hogy Ibra ára 70 körül mozog, Eto'o ára normál esetben 40...de 6 hónap múlva 0-t érne, így a jelenlegi helyzetben azt jelenti, hogy 25-ért beszámítják Eto'o-t a transzferbe - és ez tényleg nagyon jó üzlet. (Ha nem számítanák be, akkor 70-et kéne fizetnünk)
De biztos te jobban értesz hozzá, mint a Barca sikeres pénzügyi vezetői :twisted: :)
A személyes érzelmeidet (szereted Eto'ot, Ibrát pedig nem) ne próbáld meg rákenni a vezetőség hibájának számlájára - ráadásul pénzügyileg is kérdőre vonod... Csakis a te hibád, hogy nem tudsz azonosulni az új helyzettel.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2009.07.25. 15:56:21

Mi lesz Ibra mezére irva? Mert Ajaxban Zlatan volt, Interbe Ibrahimovic, és itt? :D Bojanból kiindulva itt akkor megint Zlatan.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.07.25. 15:56:20

Mihu írta:Látom sokaknak még mindig elég magas hogy mit értünk páran azalatt a kijelentés alatt, hogy Eto'onak az értéke jelen pillanatban 0 euró.
Nekem nem magas, csak számomra balgaságnak hat. Egyszerűen nem így működik a dolog.

Továbbra sem vagyok meggyőzve....majd ha 36 dugót vág a következő szezonban, akkor igen. Addig csupán elviselem. Elfogadom a tényt, hogy itt játszik. Hisz én még akkor is itt leszek, amikor ő már hét határon túl jár.
Ő zsoldos, én hívő: hiszek a Barcelona eszmében!
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.07.25. 15:51:54

Látom sokaknak még mindig elég magas hogy mit értünk páran azalatt a kijelentés alatt, hogy Eto'onak az értéke jelen pillanatban 0 euró.

De utoljára teszek egy kísérletet, hogy megpróbáljam elmagyarázni.

Samuel Eto'o Fils szerződése 2010-ig tart az FC Barcelona-val. Idén nincs olyan klub, amelyik leszerződtette volna a kamerunit, tehát maradt volna a csapatnál, és jövő nyáron 0 euróért távozott volna a klubtól. Úgyhogy Eto'o-ért nem kaptunk volna pénzt. Az egyetlen egy lehetőség hogy előnyt kovácsoljunk abból, hogy Eto'o távozik a klubtól, az az, hogy a játékjogának átadásával csökkentjük Ibrahimovic árát.

Úgyhogy nem kell beleszámolni Eto'o árát az Ibra üzletbe, mert Eto'o-nak nincs ára. Felesleges ilyen számolásokkal számolni hogy 45+Eto'o 30 milliója mert nincs ilyen hogy Eto'o 30 milliója.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2009.07.25. 15:44:18

Varga Tamás írta:Samu + 50 millió € = Zlatan....

BOTRÁNY! :twisted: :twisted: :twisted:

És ne gyertek azzal, hogy már levezettétek az okát, mert az nem fedi a valóságot, és nincs értelme.
José helyében én is örülnék!

don gamper!

Hogy mi lett volna jövőre, nem tudjuk.
Igen, Moratti Úr szívességet tett....csak nem nekünk.
Saját magának, mert egy eredményesebb csatárt vett meg bagóért, és még kapott 50 milkát.
így van. bár engem is próbaltak győzködni, hogy nem akkora bukta ez az üzlet nekünk...

HA lett volna még eto'o-nak 3 éves szerződése ez a transzfer vhogy u lett volna realis, h zlatan + 15 milla= eto'o...

a bosnyáknak nagyot kell domborítania...

ahh...

(errol a csávóról, mindig boixos kollega egyik régen idelinkelt képe jut eszembe: vmi meccs után ,amit végig színészkedett, csinaltak rola egy kis bannert, ami olyan volt mint egy szexhirdetes: rózsaszin háttér, ilyen szöveggel, h fetrengés zlatannal, hívj most :D)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2009.07.25. 15:25:14

Mindenki annyit ér amennyit adnak érte.
Cö ronaldo 94? akkor Ibra is van olyan jó, ér annyit :wink: Eto"o a magas fizetése miatt, meg hogy jövőre ingyen menne, emiatt csak 40 -et ér max, és +50 millió, kb Ronaldo áránál vagyunk, ennyi.

1x belefér ilyen költekezés! Ha igaz egyáltalán hogy ennyibe került.
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.25. 15:24:01

Nem érdemes időt pazarolni erre a témára. Amíg nem bizonyít Ibra, a kételkedők úgy sem hagyják abba. Felesleges vitákba belemenni meg nem érdemes. Meggyőzni úgy is csak maga Zlatan tud bárkit.
Kép
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2009.07.25. 15:21:16

G-Jay írta:...
Azért azt senki nem gondolhatja hogy Ibrakadabra 40 millánál többet ér...
pedig ibrakadabra többet ér 40 M-nál. simán. sztem az értéke oan 55 M-ra tehető max 60. simán megér annyit a csávó. tudása megkérdőjelezhetetlen, és még mindig szívből örülök hogy nálunk játszik. samu sok pénzt akart, megkapta. ennyit erről

hétfőn "bemutatáááás" a világnak \:D/
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2009.07.25. 15:19:51

G-Jay írta:Azért azt senki nem gondolhatja hogy Ibrakadabra 40 millánál többet ér...
Ibrát 80 milla alatt nem adta volna az Inter! :wink:
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2009.07.25. 15:19:41

Hogy Laporta ne oltsa a margitot???hahahah!!viccesek vagytok.
Először is.a margit miatt ily drága mindenki
Másodszor:ők csak eddig 220 milliot költöttek(hol vagyunk mi)
Harmadszor :ha nem igazolunk senkit az se jo
Negyedszer:ez a hozzá állás sajnos Tipico Ungaro :cry:
A Cél: A Triplázás Duplázása!!!
Avatar
barca44
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2007.05.07. 13:27:03

2009.07.25. 15:19:29

„Úgy érzem magam, mint egy gyerek. Mérhetetlenül boldog vagyok, és már nagyon várom, hogy elkezdhessem a munkát a Barcelonánál”-mondta Ibra a El Mundo Deportivo-nak.

Üdv a csapatban :!:
FORCA BARCA!!
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.07.25. 15:16:13

Mert most Samu mennyi pénzért cserébe is távozott :?: :?: :?:
Jövőre elment volna ingyen :arrow: én nem látok a jövőbe...
Viszont a a jelenbe igen :arrow: ingyen ment el.
Azért azt senki nem gondolhatja hogy Ibrakadabra 40 millánál többet ér...
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1615
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.07.25. 15:14:52

A headcoach úgy döntött új impulzusok kellenek egy triplázó csapatba, nem akar a régi gödörbe esni. Új középcsatárt kért. Villa volt az elsődleges opció de a Valencia logikátlan tárgyalásai után 50 milliot kért. Ha megadjuk mit csinálunk Etooval? Europában max 10 csapat van amelyik fizetni tudja. Ebből man cityvel kudarc, mu nem igazol, pool nem szokása ennyit költeni, arsenal detto, olasz klubok bajban anyagilag, internek Ibra mellé minek is, reál kizárva maradt egyedül talán a Chelsea. Egyszerűen lehet h a nyakunkon marad lejáró szerződéssel.
Mégegyszer mondom Pep új középcsatárt kért. A klub gazdag, megadják amit kér az edző. Ráadásul a legfőbb rivális jelentősen erősített. Marketing szempontból is megéri. És említsük meg,hogy Etoo (se Villa) közelébe nem kerülhet egyéni címeknek, míg Ibrában megvan a potenciál.

VISCA BARCA VISCA IBRA
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.07.25. 15:12:42

50 milla nem kicsit sok? :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2009.07.25. 15:22:36-kor.
KépKép
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2009.07.25. 15:07:35

Varga Tamás írta:Samu + 50 millió € = Zlatan....

BOTRÁNY! :twisted: :twisted: :twisted:

És ne gyertek azzal, hogy már levezettétek az okát, mert az nem fedi a valóságot, és nincs értelme.
José helyében én is örülnék!
Tisztelt Varga Úr!

Jövőre elment volna Samu ingyen(ne legyenek illúzioink,igen)
az lett volna a Botrány!!!
Jo lenne feldolgozni,megemészteni a megváltoztathatatlant!!!
És köszönjük meg Moratti urnak a klubbért tett szíveséget.
A Cél: A Triplázás Duplázása!!!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.07.25. 14:51:42

Samu + 50 millió € = Zlatan....

BOTRÁNY! :twisted: :twisted: :twisted:

És ne gyertek azzal, hogy már levezettétek az okát, mert az nem fedi a valóságot, és nincs értelme.
José helyében én is örülnék!

don gamper!

Hogy mi lett volna jövőre, nem tudjuk.
Igen, Moratti Úr szívességet tett....csak nem nekünk.
Saját magának, mert egy eredményesebb csatárt vett meg bagóért, és még kapott 50 milkát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varga Tamás 2009.07.25. 15:11:32-kor.
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.07.25. 14:43:37

Nem.
Nem tudom hogy mi informált félre, talán hogy később megy oda Hleb mint ahogy érkezett Maxwell.
DE! HLEB A MAXWELL ÜZLETBEN VAN!

Jobb híján a goal.com-ra merészkedtem ahol összeszedik és frissítik a legújabb fejleményeket, tényeket, hivatalos közleményeket.

Akkor:

- A megegyezés teljes, ami hátravan az Eto'o és Ibrahimovic aláírása. Ez valószínűleg bármikor megtörténhet mostantól hétfőig mihelyst megkapja a Barca az összes szükséges dokumentumot a transzferhez az Intertől.

- Valószínűleg a kameruni mellett 48-52 millió eurot kap az Inter, hétfőn derülhet ki a pontos összeg.

- Előreláthatólag 7főn teheti közzé a két klub 100%-ig hivatalossá a transzfert.

- Korábbi híresztelesékkel ellentétben Hleb a Maxwell transzfer részeként érkezik Milánóba, nincs köze az Ibra-Eto'o cseréhez.

Emellett megemlítik hogy az olasz média egyöntetű véleménye szerint Mourinho örül az eredményeknek illetve hogy a svéd vasárnap érkezik meg Barcelonába.
:wink:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Lezárt