Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.16. 19:52:07

Beírtad aláírásba a mondatomat? :D van baj, de azért megtisztelsz. Remélem egyszer eljössz egy talis focira, megmutatom neked, h mire gondoltam :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.16. 19:25:45

crixus írta:Azért azt elég viccesnek találom, hogy pont a Te aláírásodban van a "védekezés csak akarat kérdése" és mégis ilyen véleményt alkotsz egy alapvetően Busquets-típusú védekező- szervező kp-ról.
Az nem azért van mert egyetért vele, hanem mert pont nem. Olyan mint Csababarcánál a Messi túlértékelt szöveg.

Rafinhánál meg így már kevésbé jó az a 28, bár ha addig kihúzza sérülés nélkül, szerintem meg is veszik. Érte annyi pénz is csoda, 2 év alatt szerintem többet volt sérült mint nem.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.01.16. 19:10:58

hajnesz írta:Hiába.
Egy kiesőcsapatban nem tud stabil helyet kiharcolni magának, de majd nálunk megtáltasodik, megtanul ütközni (ami a mostani középpályásainkra jellemző), és minden jó lesz.
Rakéta meg sose lesz barca szint, hiába nyert már Bl-t a csapattal :D
Azért azt elég viccesnek találom, hogy pont a Te aláírásodban van a "védekezés csak akarat kérdése" és mégis ilyen véleményt alkotsz egy alapvetően Busquets-típusú védekező- szervező kp-ról.
Samper tehetsége nem veszett el, csupán arról van szó, hogy egy kisebb csapatnál nem ugyanazok az erények kellenek első sorban, mint nálunk. Gomes pl. biztos vagyok benne, hogy a fizikumával jobban passzolna akármelyik kis- és középcsapatba, Samper viszont a kreativitásával ide. Az pedig, hogy a védekezésünk csapat szinten milyen, azt nem fogja Samper sem lerontani, ha igyekszik és hajt. Pláne úgy nem, hogy olyan játékosaink vannak a csapatban, mint Rakitic, Paulinho és Roberto akik hajtós, jó fizikumú játékosok.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.01.16. 19:02:02

Azért is nem értem mert az Arsenal közeben egy Walcottot tud eladni 20 millió fontért.
Kép
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2018.01.16. 18:59:27

Only a small detail is missing in the agreement between Inter Milan and FC Barcelona for the transfer of Rafinha. [premiumsport]
Rafinha will join Inter Milan on loan until the end of the season. After his loan spell, the Italian club will have to decide if they want to buy the player for a fee of €28m. [gazzetta dello sport]


Nem hiszem el, hogy képtelenek vagyunk eladni játékosokat, csak a kölcsön, kölcsön, kölcsön... Mondjuk Rafinha esetében ez nem baj, sőt, örülök is neki, hogy csak kölcsönbe megy, ő tényleg más szint mint a többi kispados. Viszont Vidal, Deulofeu és az esetleges többi távozó is csak kölcsönbe fog távozni, erre mérget veszek...
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.16. 18:42:31

Milyen edzokre gondolsz veb? Kiscsapatokeira, ahol az a koncepcio, hogy bekkelunk majd kontrazunk? Ott nyilván nem fog annyit játszani. Nem véletlenül nem akarjuk eladni és van kölcsönben.
Nálunk meg a középpályás tultongas miatt nem érte volna meg leultetni a kispadra vagy a lelátóra. Vagy ezen az alapon Thiago sem szint.

Nálunk sosem az ütközés volt egyébként a vkp elsődleges feladata, és eggyel fentebb is tud játszani amugy.
Rakitices hasonlat elég gyenge, nem attól lesz valaki Barca szint, hogy nyer e velunk beelt. Amugy sem mondtam hogy nem szint vagy rosszabb Sampernel, nem is ertem hogy jött ide. Maximum azt írtam, hogy nálam nem lenne stabil kezdő a horvát, nem illik bele az én elkepzelesembe ez a fajta játék.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.01.16. 18:19:48

Inter are eyeing up signing Deulofeu and Rafinha from Barça. Their sporting director will travel to Barcelona today to materialise the transfer [sport]

After a meeting today between Inter's representatives & Barça, The club has agreed an offer worth €28m for Rafinha. [GDS]

Nem lenne rossz pénz Rafinhaért, Deuért is még egy hasonló összeget kérjünk el, aztán parádé.

Írták még a lapok, hogy Vidal meghallgat már más kérőket is, mivel a Sevilla lassan intézkedik. Deuért pedig a Napoli újra bejelentkezik majd, mert Verdi még marad Bolognában.
Az Inter nagyon jól járna sztem mindkettejükkel. Pont az a szint, ahol ők még be tudnak robbanni stabilan a kezdőcsapatba. Rafinha esetében megtartanék egy mondjuk 40 milliós visszavásárlási opciót. Rendszeres játék mellett lehet ő még nagyon jó játékos is.

Rendszerint nem kívánok sok jót a távozó játékosainknak. Rafinha azonban mindig keményen dolgozott és inkább pech volt h nem lett mára stabil csere. Ha tényleg megy, minden jót!
A Fifa egy szégyen
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.01.16. 17:59:25

Hiába.
Egy kiesőcsapatban nem tud stabil helyet kiharcolni magának, de majd nálunk megtáltasodik, megtanul ütközni (ami a mostani középpályásainkra jellemző), és minden jó lesz.
Rakéta meg sose lesz barca szint, hiába nyert már Bl-t a csapattal :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.01.16. 17:46:05

S.Agüero írta:Samper jöhetne.
jaj hagyjátok már ezt a sampert, kb a 3-4. edző nem tart rá igényt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.16. 17:18:16

Nem lenne rossz túladni ezen a három játékoson, aztán Alena esvagy Samper jöhetne.
Tromort77

2018.01.16. 17:12:43

Egyedül Rafinha esetében örültem volna egy kölcsönnek. Sajnos úgy néz ki, hogy opciónk se lesz rá. Nagyon fogom sajnálni, ha ő elmegy, Denis meg marad. Még mindig csak 25 éves, simán fel lehetne újra építen mint a Celtában korábban. Nála jobb kiegészítő ember nem sok van, tekintve, hogy hány posztra tud megfelelően beszállni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.16. 16:51:30

Inter are eyeing up signing Deulofeu and Rafinha from Barça. Their sporting director will travel to Barcelona today to materialise the transfer [sport]

After a meeting today between Inter's representatives & Barça, The club has agreed an offer worth €28m for Rafinha. [GDS]


Nem lenne rossz pénz Rafinhaért, Deuért is még egy hasonló összeget kérjünk el, aztán parádé.

Írták még a lapok, hogy Vidal meghallgat már más kérőket is, mivel a Sevilla lassan intézkedik. Deuért pedig a Napoli újra bejelentkezik majd, mert Verdi még marad Bolognában.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.16. 14:03:44

Stalkyard írta:Amúgy most Mascheranoval mi a here van? Egy ideje nincs róla semmi hír.
Az utolsó infó az,hogy marad,amíg Umtiti nem játszhat. Ez még úgy max 1 hétig lesz így,Umtiti már edz a csapattal. Vagyis,én így tudom :D
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.01.16. 14:02:25

Amúgy most Mascheranoval mi a here van? Egy ideje nincs róla semmi hír.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2018.01.16. 12:17:27

Turannal kapcsolatban meglepődtem hogy nullában kijöttünk, rosszabbra számítottam. Rafinha-t szerintem meg el kéne adni egy 20asért, de ez a 20as opció kölcsönnel tényleg vicces :|

És még Deulofeutól se tudunk megszabadulni úgy néz ki, bár ha Dembélé továbbra is ennyire sérüléleny lesz, lehet még inkább megtartanám (bár borzalmasan játszott).

Vidallal kapcsolatban amúgy van valami hír? Egy ideig egész sokat játszott, most meg a keret közelébe se kerül. Ahogy olvastam szívesen távozna ő is, csak ki venné meg :(
94:39 6 - 1
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.16. 01:53:33

BarcafanTomee írta:Gerard Romero szerint Rafinha megegyezett az Interrel, és most a két Klubbon van a sor.
Nem lenne rossz egy 50est kapni érte meg Deulofeuért, persze tudom hogy 30at se fogunk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.01.16. 00:25:50

Gerard Romero szerint Rafinha megegyezett az Interrel, és most a két Klubbon van a sor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.01.15. 13:19:47

palesz77 írta:Samper, felgmázni ne kezdj el.. Első és utolsó figyelmeztetés.

Mondjuk a többieket se értem most megmondom őszintén, szerintem egyértelmű volt, hogy mire gondol, lévén kb 500 hsz-e született a téli igazolásokról az elmúlt hetekben. :D
Tervezünk még további igazolásokat januárban?
Várható, hogy most januárban igazolunk még?
Fogunk most még igazolni januárban?
Mit gondoltok, januárban várható még további igazolás?

Meg lehet ezt értelmesen is kérdezni.

Nem értem egyébként miért tűritek meg, de lelketek rajta. Ez a write-only üzemmód nagyon visszataszító.
És lehet túlzó a felháborodás, de tényleg minden napra jut valami agymenése, ami miatt kettéfejelném a monitort.
Nem a véleményével van a baj (azt ritkán közli), hanem az ilyenekkel, amikor láthatóan fogalma sincs mi zajlik,vagy mi volt a téma a fórumon, és dobja be az újabb agymenést.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.01.15. 12:26:33

palesz77 írta:Mondjuk a többieket se értem most megmondom őszintén, szerintem egyértelmű volt, hogy mire gondol, lévén kb 500 hsz-e született a téli igazolásokról az elmúlt hetekben. :D
Elég unalmas mindig kitalálni, hogy mire gondol valaki ahelyett, hogy normálisan leírná. Jelen esetben a "még" szót hozzátéve azt írta volna le, amit gondolt és nem lenne félreértés.

Mindegy, elengedem.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.15. 12:02:47

Samper, felgmázni ne kezdj el.. Első és utolsó figyelmeztetés.

Mondjuk a többieket se értem most megmondom őszintén, szerintem egyértelmű volt, hogy mire gondol, lévén kb 500 hsz-e született a téli igazolásokról az elmúlt hetekben. :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.01.15. 00:18:56

palesz77 írta:Mundo szerint Deunál csak az Inter van képben már. A Milannak nem kell támadó, a Napoli meg inkább Verdit preferálja.

Mondjuk ez érdekes, mert a Milanban elég jól tolta. -Meggyőződésem, hogy azért is hoztuk vissza. Borininál és Susuonál is jobb megoldás lenne.
recrea írta:Én semmit nem látok Gomesben, sztem olyan alapok hiányoznak nála, amit egyszerűen nem lehet pótolni. Max Busi tehermentesítésére a könyebb meccseken, vagy ha sárgás az emberünk, de azon a poszton Rakitic is elvan most. Ötletem nincs hol és mit tud hozzátenni a portugál. Mondom ezt úgy, h kedveltem a Valeban, és teljesen pozitív voltam, mikor érkezett.

Mondjuk ugyanigy használhatatlan DS vagy Rafinha sajnos.

Ha valami Gündi/Veratti típusú mélységibe belenyúl a vezetőség, akkor elmegyek dolgozni és veszek egy bérletet a Nou Campba, nagyon jó érzéseim vannak most a csapattal kapcsolatban, jó megint Barca szurkolónak lenni.
Ezekkel nagyon egyetértek.

Az utolsó részre meg. Arthur akit elvileg elégge hajtunk pont ilyen típus. Az ügynöke azt nyilatkozta, hogy jövő héten valamilyen szintű előrelépés várható a gyerek jövőjével kapcsolatban, aki amúgy lenyilatkozta megint, hogy szeretne itt játszani. Ha ő jönne, akkor viszont csak nyáron, mire Coutinhonak intéznek EU-s papírt.
Nem tudom miért ragaszkodunk ennyire Arthurhoz, vagy éppen Gündogant stb. hozni.Pont erre lenne tökéletes megoldás Alena. Ha most igazolunk oda valakit nem sok jót sejtet a srác számára. Kicsit csalódnék Valverdeben mert kiemelte, hogy bátran fog nyúlni a fiatalokhoz. A másik brazil csodagyerekkel is jól befürödtünk. Még szerencse, hogy csak kölcsönben van.

Griezmannt én se nagyon értem, főleg, hogy a fizetése sem lenne alacsony. Hacsak nem távozik valaki a támadósorból, de nem látok rá sok esélyt. Dembelét most vettük, Messiről nem kell beszélni és Suarez eligazolására sem tennék nagy pénzt. Ha jönne a francia, akkor lenne Messi, Suarez, Dembelé, Griezmann, plusz még Cou is alternatíva. Csak azért megvenni mert 100 millióért el lehet hozni baromság.
Forca Barca!!!!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.01.14. 20:47:14

Samper írta:Ha kicsit is értőn olvasnád, nem jelentene problémát, hogy a most azt jelenti, hogy az eddigiek után a még hátra lévő fél hónapban.
Ha képes lennél értelmesen írni, nem jelentene problémát. Sajnos erre már régóta várunk.

Nekem megfelel, ha az erre vonatkozó részt bemásolod a hozzászólásodból, de szerintem nem fog menni.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.14. 20:39:01

Samper írta:
Petr írta: A fene, azt hittem Coutinho és Mina valóság, nem álom.

Arda pedig még mindig itt van és Mascherano szerződést hosszabbított?
Ha kicsit is értőn olvasnád, nem jelentene problémát, hogy a most azt jelenti, hogy az eddigiek után a még hátra lévő fél hónapban.
Meséld el, hol tartalmazta ez a hsz-t.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.14. 20:21:22

Samper írta:Igazolások. Akarunk mi most januárban igazolni? Vagy csak ha adódik valami potya lehetőség? De legalább sikerüljenek az eladások.
Na most:

1.Részeg vagy,és azért kérdezel ilyeneket
2. Több ember viszi az accodat,és nem vagytok szinkronban
3. Direkt csinálod,és tanulmányozod az emberek reakcióit.

Bocsi,no offense de így látom :D Egyébként nem fogunk többet igazolni most,megvagyunk mindenhova,a pad se rossz(semedo/robi,dembelé,cou/iniesta,paco,digne
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.01.14. 20:09:11

Én jelentettem is a hozzászólást.
Aki arra nem veszi a fáradtságot, hogy tájékozódjon, csak ömleszti be a random hülyeségeket, annak nem tudom miért van itt helye.

De hogy válaszoljak is, nem nem fogunk igazolni, eddig sem igazoltunk januárban.

Jóreggelt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése