Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.15. 11:52:01

Kovbal88 írta:Azért lehetne itt pár kérdést feltenni a vezetőségnek
a kupák száma a vezetőséget igazolja, úgyhogy inkább ne kérdezgessél semmit...valószínűleg tudják mit miért csinálnak.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.07.15. 11:43:48

Azért lehetne itt pár kérdést feltenni a vezetőségnek:

- miért balhétvédet veszünk, mikor már van 3 ember aki tud ott játszani, minek a negyedik?
- S. Roberto mióta jobbhátvéd? Tudom, hogy tavaly óta, de nem az a posztja, oda nem kellene valaki?

- miért vannak még a csapatban azok a játékosok, akik sose fognak játszani, Douglas pl?

-miért nincs minőségi cserénk támadó posztra?

Nem örülnék, ha most Zidane-Madrid aranykorszak köszöntene be, és ugy érzem arrafelé megyünk.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.15. 11:30:00

Végső esetben a Tello - Munir kettős sem annyira rossz választás, ha nem tudunk épeszű áron 4. számú csatárt igazolni. Vietto helyében én nem jönnék a Barcába, mert itt szerintem sosem lesz nagy játékos az MSN miatt, nem kapja meg majd a kellő perceket.
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.15. 11:22:48

A Sport azt írja, hogy Viettot a Sevilla elhappolhatja előlünk - Gameirot meg ugye az Atma -, Sampaoli elvileg meggyőzte, alapból ugye többet játszhatna ott, és így sikerülhetne újra egyenesbe hozniuk a karrierjét. Az Atma most várja az ajánlatunk, de lehet lecsúszunk a dologról..

A Sport címlpaján amúgy ma 4 név szerepelt mint opció. Gamerio - aki túl drága -, Vietto - akit fentebb írtam - Correra - akiről nem is tárgyalnak velünk - és Tello. :D Nem tudom Lucas Pérezzel mi van, de ő elvileg rögtön futna is ha hívjuk, csak bepróbálkoznék így azért.. Bár lehet nála meg már sokat vártunk, nem tudom mi a helyzet vele. 4 nap múlva kezdődik az előszezon, Robertnek fel kell kötnie a gatyót, ha addig le akarja zavarni tényleg a támadó kérdést..
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.15. 10:16:08

Ha megvesszük és visszaadjuk azzal idén nem vagyunk előrébb. Tavaly kevés volt a Sandro Munir csere, akkor idén Munir egyedül nem lesz? Mindenképpen kell venni valakit aki majd ott ül a padon, és nem Braziliában tanulgat.

Amúgy meg láthattuk, hogy milyen ha a Palmeirasból veszünk egy 19 éves tehetséget, aztán egyből kölcsön is adjuk [-X
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.14. 23:43:03

MessiNeymarSuarez írta:Valahol olvastam, hogy az a lehetőség van, hogy megvesszük és 1 évig még a Palmeriasban marad, és ez elvileg mindkét félnek szimpatikus.
Tudom, januárban tervez Európába jönni. De az öreg kontinens focijába elég nehéz úgy beleszokni, hogy még több évig az MSN van előtted, még ha edzésen sokat tanulsz is tőlük..
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.14. 23:37:41

palesz77 írta:
Gali írta:Ráadásul a srác játékjoga 3 kézben van.
Igaz az egyik tulaj maga a játkos 10%-os részesedéssel.
Lesz itt még buli rendesen.
Most volt nemrég kisebb változás, már 25%-ot birtokol magából. :D A Palmerias meg 30%-ot, a jó brazil kapcsolatainkkal meg lehetne akár szerezni. De még mindig tartom, hogy hülye lenne ide jönni, elmennék előbb az Interbe 2-3 évre a helyében, aztán max utána Barca.
Valahol olvastam, hogy az a lehetőség van, hogy megvesszük és 1 évig még a Palmeriasban marad, és ez elvileg mindkét félnek szimpatikus.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.14. 23:30:54

Gali írta:Ráadásul a srác játékjoga 3 kézben van.
Igaz az egyik tulaj maga a játkos 10%-os részesedéssel.
Lesz itt még buli rendesen.
Most volt nemrég kisebb változás, már 25%-ot birtokol magából. :D A Palmerias meg 30%-ot, a jó brazil kapcsolatainkkal meg lehetne akár szerezni. De még mindig tartom, hogy hülye lenne ide jönni, elmennék előbb az Interbe 2-3 évre a helyében, aztán max utána Barca.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2016.07.14. 23:19:32

Chino írta:Mondjuk 24 millió elég durva összeg egy brazil tehetségért, nagyon sok ellenpélda van. Hány új Pelét meg Ronaldot láttunk már.
Te is imádtad, amikor Keirison góljával vertük a Realt a bajnoki címért, mi? :) Erre a 24 millióra elmondott egy réceraj mellettem most egy nagy LOL-t, közösen. :D
Football, bloody hell. /SAF/
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2016.07.14. 23:05:52

palesz77 írta:Ez mondjuk szerintem nem igaz hír, egy spanyol orgánum se hozta még le, pedig az ilyenekre pillanatok alatt lecsapnának.. :-k B-be meg hülye lenne eljönni, Inter is vinné, rögtön a kezdőbe kb, de a Juvénál is egész sokat játszana szerintem, de még a Brazil első osztállyal is többre menne, mint a spanyol harmadikkal. Azért brazil szinten ő már bizonyított, nem fog egy B csapatba eljönni.
Annyira nem igaz, hogy a Barca mellett a Real vezetőivel is találkozni fog.
Szerintem Perez mindent megtesz majd, hogy az "új Neymar" náluk landoljon.
Ráadásul a srác játékjoga 3 kézben van.
Igaz az egyik tulaj maga a játkos 10%-os részesedéssel.
Lesz itt még buli rendesen.
http://www.sport-english.com/en/news/ba ... us-5268256" target="_blank
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.14. 22:36:21

Ez mondjuk szerintem nem igaz hír, egy spanyol orgánum se hozta még le, pedig az ilyenekre pillanatok alatt lecsapnának.. :-k B-be meg hülye lenne eljönni, Inter is vinné, rögtön a kezdőbe kb, de a Juvénál is egész sokat játszana szerintem, de még a Brazil első osztállyal is többre menne, mint a spanyol harmadikkal. Azért brazil szinten ő már bizonyított, nem fog egy B csapatba eljönni.
Tromort77

2016.07.14. 22:23:06

Chino írta:
Remélem akkor már több lehetőséget fog kapni. Bár az se lenne elvetélt ötlet, ha a B-be jönne. Folyamatosan játszana, szokná a közeget, felmehetne edzegetni, a csapatnak meg nagyon jól jönne egy gólerős játékos. Plusz a nagycsapatban is bemutatkozhat a kupában. Ott úgysem erőltetik Neymart és jobban is járunk ha egy olyan játékos van akinek az a posztja. Lehet, hogy nem túl erős liga, de a braziltól még a harmadosztály sem szintekkel gyengébb és nem 1400 percet játszana.
Itt úgyis eltelik még egy idő, míg komolyan számolnak vele, kivéve, ha Neymar gyorsan lécel, és ő fejlődik annyit, hogy lehessen rá számítani.

Mondjuk 24 millió elég durva összeg egy brazil tehetségért, nagyon sok ellenpélda van. Hány új Pelét meg Ronaldot láttunk már.
Azért az vicces lenne ha vennénk valakit a B-be 24 millióért.
A spanyol harmadosztály sehol se közelít meg egy Brazil elsőt. De ő is hülye lenne belemenni egy ilyenbe. Vegyük meg, adjuk vissza kölcsönbe és úgyis rengeteget fejlődhet.
Kezd az az érzésem lenni, hogy néha már fontosabb a B csapat. A B csapatnak nem az a lényege, hogy jó teljesítményeket hozzon. Hanem, hogy ugródeszka legyen.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.07.14. 22:17:36

Már lassan kíváncsi leszek erre a Jesusra. Nagy számok törvénye alapján 1 ilyen olcsóbb brazil igazolás csak bejön már. :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.14. 22:07:33

Gali írta:
visca el barca írta: ha kitesznek egy 50-est, vihetik, ajándékba odaadjuk dagleszt is. amugy bacca hova tart? lemaradtam valamiről?
A West Ham szeretné megvenni, 4 millió eurós fizut ajánlanak a kolumbiainak.
A másik lehetőség, hogy Galliani ideadja nekünk az MSN-ért. :mrgreen:
az nem sok, most 3.5-et keres.

jézus meg hát nem tudom. igazából akármekkora ígéret, nálunk az elkövetkezendő kb 4 évre meg van oldva minden poszt elől. bár a srác utána 10 évre megoldana mindent :mrgreen: idén amúgy ahogy látom nagyon tolja a szekeret 18 meccsen 15 gól.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2016.07.14. 21:46:07

visca el barca írta: ha kitesznek egy 50-est, vihetik, ajándékba odaadjuk dagleszt is. amugy bacca hova tart? lemaradtam valamiről?
A West Ham szeretné megvenni, 4 millió eurós fizut ajánlanak a kolumbiainak.
A másik lehetőség, hogy Galliani ideadja nekünk az MSN-ért. :mrgreen:
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.07.14. 21:45:58

frost86 írta:Sajtóhír: A Palmeiras sportigazgatója tegnap Barcelonában járt, hogy találkozzon a Barça egyik képviselőjével, és a hírek szerint megszületett a megállapodás Gabriel Jesus átigazolásáról 24 millió euróért, a brazil csatár azonban a következő szezont még a Palmeirasban fogja tölteni kölcsönben. Hivatalos bejelentés az olimpia után várható. [agencia]
Remélem akkor már több lehetőséget fog kapni. Bár az se lenne elvetélt ötlet, ha a B-be jönne. Folyamatosan játszana, szokná a közeget, felmehetne edzegetni, a csapatnak meg nagyon jól jönne egy gólerős játékos. Plusz a nagycsapatban is bemutatkozhat a kupában. Ott úgysem erőltetik Neymart és jobban is járunk ha egy olyan játékos van akinek az a posztja. Lehet, hogy nem túl erős liga, de a braziltól még a harmadosztály sem szintekkel gyengébb és nem 1400 percet játszana.
Itt úgyis eltelik még egy idő, míg komolyan számolnak vele, kivéve, ha Neymar gyorsan lécel, és ő fejlődik annyit, hogy lehessen rá számítani.

Mondjuk 24 millió elég durva összeg egy brazil tehetségért, nagyon sok ellenpélda van. Hány új Pelét meg Ronaldot láttunk már.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2016.07.14. 21:48:35-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
frost86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008.01.17. 23:33:02
Tartózkodási hely: Tiszadob

2016.07.14. 21:33:36

Sajtóhír: A Palmeiras sportigazgatója tegnap Barcelonában járt, hogy találkozzon a Barça egyik képviselőjével, és a hírek szerint megszületett a megállapodás Gabriel Jesus átigazolásáról 24 millió euróért, a brazil csatár azonban a következő szezont még a Palmeirasban fogja tölteni kölcsönben. Hivatalos bejelentés az olimpia után várható. [agencia]
Minél több meccset megnyersz annál közelebb kerülsz a következő vereséghez- Johan Cruyff

Térdre imára Barcelona itt a világ legjobbja - Horti Messiről a Valencia ellen
Forza Barca!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.14. 21:30:58

Gali írta:Most olvastam egy "remek" hírt (Sport), Galliani a Camp Nouban járt és négy játékos iránt érdeklődött:
Arda Turan, Vermaelen, Adriano és Tello.
A Baccáért befolyó pénzből szeretnének bevásárolni.
Amennyiben lesz deal, remélem a vezetőség észnél lesz, mert az utóbbi években sosem jöttünk ki jól, amikor velük üzletet kötöttünk.
milannal jó üzlet? :lol:

a világ legnagyobb trógerei :lol: bármibe lefogadom, hogy a 4 játékosért összesen felajánlanak 3 milliót 4 részletbe :D

ha kitesznek egy 50-est, vihetik, ajándékba odaadjuk dagleszt is. amugy bacca hova tart? lemaradtam valamiről?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.07.14. 21:26:02

Gali írta:Amennyiben lesz deal, remélem a vezetőség észnél lesz, mert az utóbbi években sosem jöttünk ki jól, amikor velük üzletet kötöttünk.
Mi kikkel kötöttük jó üzletet? Az Interrel amikor oda adtuk Eto'ot meg 40 millát Ibrahimovicért aki besült? Vagy amikor hoztuk a Thuram-Zambrotta kettőst a Juvétól az volt akkor az év üzlete? Csak hogy egy-két olasz csapatot említsek. #-o

Turan marad, a másik három játékosért meg jó ha kapunk 10-12 millát holott minimum érnek 25-öt. :roll:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2016.07.14. 21:19:06

Most olvastam egy "remek" hírt (Sport), Galliani a Camp Nouban járt és négy játékos iránt érdeklődött:
Arda Turan, Vermaelen, Adriano és Tello.
A Baccáért befolyó pénzből szeretnének bevásárolni.
Amennyiben lesz deal, remélem a vezetőség észnél lesz, mert az utóbbi években sosem jöttünk ki jól, amikor velük üzletet kötöttünk.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.14. 20:35:10

Viettot én nagyon bírtam a Villarrealban még egyszer beszélgettünk is róla, hogy jó lenne itt, de akkor sokan azt mondták, hogy nem igazán, aztán pont most egy gyengébb év után gondolkozik rajta a klub. :D

Mindenesetre, nem volt nagy éve, de azért a madrileñon megtette, amit megkövetelt a matrac haza. :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=s_HV7hOoGZw
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.14. 18:26:46

ntibi67 írta:Lehet nem jelent semmit de Digne bemutatásán a rajta levő mezen nem szerepelt a QATAR felirat
Ahogy nem szerepelt Denisnél és az új mezek bemutatásánál sem. Ez pedig annak köszönhető, hogy az előző kontraktus lejárt a Qatar Airwaysel és újat nem kötöttünk még senkivel ezért nem szerepelt semmi a mezen. Ettől függetlenül még simán lehet, hogy jövőre is a qatariak fogják szponzorálni a csapatot.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2016.07.14. 18:22:46

ntibi67 írta:Lehet nem jelent semmit de Digne bemutatásán a rajta levő mezen nem szerepelt a QATAR felirat
Úgy néz ki, hogy jövőre marad a QATAR Airways, 40M euró körüli összeget fognak fizetni (AS). Aztán jövőre jöhet az Amazon. Jelenleg más mezszponzor nincs a képben.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.07.14. 17:41:43

noname írta:Vietto kölcsönben kimondottan jó üzlet lenne. Anyagilag mindenképp
Szerintem inkább csak anyagilag. Igaz a Villarrealban nem volt rossz, a tavalyi szezonjából viszont nem igazán tudni semmit. Komoly konkurenciája volt, szóval emiatt nem mondanék róla semmi negatívumot, ugyanakkor inkább tehetség, a jövő embere és nekünk nem hiszem hogy erre lenne szükség. Lehet szidni Munirt, de annak fényében amennyi lehetőséget kapott nem lehet rá sok panasz. Főleg annak tükrében, hogy az eredeti posztján kb. egyszer vagy kétszer játszhatott. A legnagyobb érv az volt ellene, hogy középen elnyomják, na ezt Viettoról ugyanúgy elmondhatjuk. Ha az argentint is elkezdenénk mindkét szélen nyomatni, nem tudom mennyivel lennénk előbbre.

Ugyanakkor sok kérdést felvet, hogy kölcsönvennénk valakit. Talán valami más posztra is akar erősíteni LE és a fennmaradó összeg erre lenne szánva. Eddig költöttünk 45 milliót, a bevételi oldalon 8 millió, ami valószínúleg még nő, és ha igaz a 60 milla+eladás és Umititi tényleg a tavalyi büdzséből jött elég komoly összeg maradt fent. Persze ez spekuláció, de valami nagyon nem kerek. Vagy csak simán spórolni akarunk?
palesz77 írta:
crixus írta:palesz már ne is haragudj de ha annyi egy ember mellett az indokod, hogy ha figyeljük akkor biztos nem rossz, az nem érv. Douglas-t is "figyeltük", meg is vettük. Ő sem elveszett gyerek :lol:
Az meg, hogy Lucho-nak nem kell abszurdum. Sehol sem volt olyan kijelentés, hogy nem veszünk a jobbosra senkit. Innentől kezdve, mivel nem vagyunk belsősök nem lehet biztosra tudni. Az albán srác meg szinte 0 km-es, sokkal nagyobb lutri lenne.
Bellerín akárhonnan is nézzük top5-ben van a MEGSZEREZHETŐ kategóriában. Sok lenne? igen. Alves sok volt? igen. A minőség viszont általában sokban van. 40 millió körül lenne. Fabinho-t se hiszem, hogy 30 alatt meg lehetne szerezni, más meg nem igen van. Pénzről meg jó lenne nem beszélni, ha futotta 25 millió egy CSERÉRE középhátvéd poszton...
Ne felejtsd el, hogy jelenleg a kezdőbe kellene ember és nem a padra.
Jo, akkor 2 eve szokja a ligat, tavaly fontos tagja volt mar a Valencianak, EL-ben es BL-ben is szerepelt, ugyhogy nemzetkozi porondon se zoldfulu. Igy jobb?

Hysaj meg 22 eves korara 22 valogatotteccsen van tul, tobb mint 70 Serie A meccse volt mar, EL-ben is szerepelt, az EB-n is reszt vett, es ott bizonyitott is.

Fabinho meg kozel 100 bajnokit letolt mar, profi szinten majdnem 2-szer annyi meccse van mint a spanyolnak, brazil valogatott, es ezek ellenere meg olcsobb is lenne.

Mert azt nem tudom,hogy te honnan veszed azt, hogy az Arsenal 40 korul adna az egyik legjobb jatekosat. Hulyek lennenek, van hatra 3 ev a szerzodesebol, annyira nem is akar tavozni, semmi okuk olcson adni. A mai piacon ilyen korulmenyek kozott 50 millios arnal mar osszetehetnenk a 2 kezunket..

Alves meg jo pelda, o konkretan a poszt legjobbja volt, de minimum top3 amikor elhoztuk. Bellerin meg minden masodik rangadojan beul a korhintaba. Egyaltalan nincs kesz a gyerek, es egy zsakbamacskaert - mert igy meg o is zsakbamacska, barhogy akarjatok bizonygatni, hogy nem -, a minimum 50 millio rohadt sok.

Foleg ugy, hogy bar ezt nem akarjatok belatni sokan, de Lucho a hirek szerint nem feltetlenul akar jobbhatvedet venni. Az atigazolasi idoszak elejen voltak rola hirek, aztan jott az a verzio, hogy Lucho a Vidal-SR duoval szamol, es azota full kuss van. Persze lehet, hogy titokban mennek az egyezkedesek, ezt valoban nem tudhatjuk, de jelen allas szerint ugy tunik, hogy LE egyelore elegedett a jobboldallal ugy ahogy van.

Az "elemzesekbe" meg mielott belekotsz, csak azert irtam le igy oket, hogy lasd, hogy mindenki mellett fel lehet ugyanugy sorolni erveket, meg ugy is, hogy a jatekstilusukba bele se mentunk. Nem mintha sok ertelme lenne ennek, de szerintem Bellerinnel is a nev es a hype az, ami miatt ekkora kozonsegkedvenc, mert teljesitmeny alapjan nem ennyivel jobb a tobbi tehetsegnel..
Nem akarok mindent kiemelni, de palesszal szinte mindenben egyetértek. Habár Bellerínt valamivel jobb játékosnak tartom, de tényleg távolról sem kész játékos. Az ára pedig biztosan horror lenne, még a mai piachoz mérten is. Azért van hype körülötte. Sokáig a csapból is ő folyt, amikor a válogatott keretbe bekerült illetve amikor a mi érdeklődésünket is előhúzta a kalapból a média.
Fabinhot pedig leszólni elég érdekes, főleg a spanyollal párhuzamban. Mindössze 1 évvel idősebb Bellerinnél, de már vagy három éve alapjátékos a Monacoban, tavaly a válogatottban is bemutatkozott és a játéka is elég komoly. Testfelépítéséhez képest gyors, technikás és a beadásai sem Alves szintjén vannak. Nem azt mondom, hogy biztos telitalálat, de valószínű, hogy olcsóbban hozható, az Arsenalból még nem stabil kezdőket is iszonyat pénzekért lehet hozni.
Forca Barca!!!!
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.07.14. 17:36:48

Lehet nem jelent semmit de Digne bemutatásán a rajta levő mezen nem szerepelt a QATAR felirat
A Mundo híre:A Fluminense sportigazgatója Barcelonába utazik Gabriel Jesus ügyében.
Válasz küldése