Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.30. 16:10:15

Capon írta:Én azt látom, hogy Alvesnek nincsen alternatívája.
Én nem csodálkoznék rajta, ha jövőre Adamat tolnánk a jobboldalon ezerrel. Ha meg nem működne a dolog, akkor télen igazolhatnánk akár valakit oda, addig meg Adrianoval kihúzzuk valahogy - na meg Douglassal. Persze ez sanszos, hogy csak az én fejem szüleménye.. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.11.30. 15:56:32

Capon írta:Lehet igazad van.
Én azt látom, hogy Alvesnek nincsen alternatívája. Fene sem tudja mit akar jövőre, megy vagy marad. Már azt se tudom melyik esetben járnánk jobban.
Adriano akit el tudnék ott képzelni meg sajnos nagyon sérülékeny, ő két meccset játszik 3 hétig sérült utána + 3 hétig külön edzésmunkát kell végeznie.
Montoya nem kell az edzőnek, ezt most elég világosan közölte.
Douglas pedig nálam nem opció, ő maga sem tudja szerintem, hogy mit keres itt és hogy került ide.
épp ezért veszem 100%-ra, hogy alvessel hosszabbítani fognak. a vezetőség majd csak egy évet akar pluszba rádobni, a brazil viszont bőven van olyan helyzetben, hogy kizsaroljon egy 3 éves szerződést csillagászati fizetéssel.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.11.30. 15:39:05

Lehet igazad van.
Én azt látom, hogy Alvesnek nincsen alternatívája. Fene sem tudja mit akar jövőre, megy vagy marad. Már azt se tudom melyik esetben járnánk jobban.
Adriano akit el tudnék ott képzelni meg sajnos nagyon sérülékeny, ő két meccset játszik 3 hétig sérült utána + 3 hétig külön edzésmunkát kell végeznie.
Montoya nem kell az edzőnek, ezt most elég világosan közölte.
Douglas pedig nálam nem opció, ő maga sem tudja szerintem, hogy mit keres itt és hogy került ide.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.11.30. 15:31:13

Ritka rossz döntés lenne a vezetőség részéről, ha télen hoznának egy védőt. Saját magukból csinálnának hülyét. Szerintem nem véletlen LE nyilatkozata, hogy nem akar bekket igazolni...

Nyáron jött Vermaelen eddig 10 millióért, meg Douglas 5-ért, ha hoznak egy újabb középszerű/ használhatatlan bekket, akkor legalább egy 10-est megint le kell adniuk érte. Sőt, ha legalább olyat hoznak, akiből még lehet is valaki, akkor még többet mondjuk 20-at. Ha jól számolom, legjobb esetben is 25 milliós kiadásnál tartanának úgy, hogy jön/jött 3 játékos, de egyik sem nevezhető igazi erősítésnek...

Koncepció nélküli, ad hoc igazolások sora után már így is a fejüket követelik, még egy rizikót a helyükben nem vállalnék. Bár hibázzanak megint, hátha elmozdítják őket a pozíciójukból.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.11.30. 15:12:53

Tehát ha Verma 5 hónapra kidől, akkor igazolhatunk.
Meglepne ha élnénk a helyzettel, pedig lenne mit orvosolni a hátsó alakzaba.
Még az esélyt is megkapnánk az utolsó utáni alkalmat, hogy cselekedjünk, de nem fogunk. :(
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.30. 10:37:15

Samper írta:Ha pont most sikerülne megvenni Laportet, akkor hajrá. És van pár nevünk, akit símán el lehetne adni.
Miért kéne nekünk Laporte? Mert ő is magas és nem túl fordulékony, mint a Bartra-Pique-Matyi hármas, és rohadt drága? Nem rossz gyerek, van is benne potenciál - bár most ősszel Messi rendesen alázta -, de inkább egy más stílusú védő kéne nekünk szerintem, ha feltolt védelmünkbe csak lassú magas játékosok lennének, annak nem lenne jó vége..
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.11.30. 08:52:10

Ronaldinho&Barca írta:Szerintem marhaság lenne közülük bárkit is leigazolni. Majd vissza tér a belga, ha pedig nem térne vissza, akkor nyáron jöhetne erősítés. Bartra utóbbi időben jó formát mutat, mikor ha nem most kéne megkapja a játékperceket? Erre igazoljunk egy középcsapatbéli védőt, pár millióért? Felesleges.

Ha pont most sikerülne megvenni Laportet, akkor hajrá. És van pár nevünk, akit símán el lehetne adni.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4490
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.11.29. 13:55:41

Szerintem marhaság lenne közülük bárkit is leigazolni. Majd vissza tér a belga, ha pedig nem térne vissza, akkor nyáron jöhetne erősítés. Bartra utóbbi időben jó formát mutat, mikor ha nem most kéne megkapja a játékperceket? Erre igazoljunk egy középcsapatbéli védőt, pár millióért? Felesleges.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.11.29. 13:46:58

Nos, mik ezek az újabb spekulációk? Igazolhatunk, vagy mi?
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.11.29. 13:40:55

Most nem ezért vagy azért de ne mondjátok már hogy csak Hummels árkategóriás védő jó csak ide.
Jó nyilván egy Nyom nem lenne megoldás a védelembe levő gondokra,de nem hiszem el hogy valahonnan nem lehet kukázni egy olcsó és jó játékost,most csak hogy egy példát mondjak ott van Vidic szerintem senki nem hallót róla mielőtt a Manchesterbe igazolt volna és róla is kiderült hogy nem is olyan rossz védő.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.29. 12:33:04

messideco írta:...
De mi a francért akarnánk most Verma helyére védőt venni? Így is van 4 középhátvédünk.. Akkor még megérteném, ha Lucho csak kényszerből játszatná Maschot védőként ennyit, mert kell egy gyors, mozgékony ember is hátra, de ez a Laporte, Fontás vonulat ugyanúgy semmire nem jó kontrák ellen, úgyhogy semmi logikát nem látok benne..

Szerintem csak példányszámnövelő cikkek ezek, végre van min spekulálni, most kihasználják..
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.11.29. 12:14:32

Egyedül Inigo Martínezt érzem erősítésnek, aki gyors és magas is viszonyítva a védőinkhez. Ilyen Lopok meg Jesus Gamezek kukába valók. Komolyan mit akarunk mi egy 34 éves játékostól?
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.11.29. 11:56:10

Ezt most állítólag belső informátorok hozták:
Fontás kb. 4 millió euró
Hector Moreno kb. 7 millió euró. Kétlem, hogy az Espanyol pont nekünk elengedné.
Aymeric Laporte: itt valószínűleg gond lesz a magas ár, ergo FIFA Fair Play miatt
Miranda: bitch please, az Atletico nem fogja egyik legjobbját az egyik közvetlen ellenfélnek eladni...
Ez a sport.es infója volt.

Mundo: Laporte, Inigo Martinez, Pareja és Otamendi - Inigo okés lenne, Bartrával el tudnám képzelni hosszú távon 8)

Vegyük meg Hummelst és kész, úgy is süllyedőben van a dortmundi hajó... :mrgreen:
"And my heart will leave you never."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.29. 11:20:30

visca el barca írta:minek kellenének ilyen töltelék játékosok? vagy 4 középső védőnk, egyik sem szupersztár, de többé kevésbé jól ellátják amit le kell.
Twitteren azt olvastam, hogy a klub nem gondolkozik ilyen opciókban. Nem is értem minek kéne egy gyengébb kaliberű bekk, tökéletesen megvagyunk a mostani 4-essel is, ha meg annyira ég a ház, akkor egy Ié-t is be lehet dobni hátra, kétlem, hogy egy másodvonalas védőnél sokkal rosszabb lenne..
Vakmacska írta:Most, hogy Monty el akar menni, és Alves is dobbantani fog, egyedüli védőnk Douglas lesz.
A vicc az egészben az, hogy még egy rohadt fotó sem jelent meg róla, semmit nem tudni a fickóról. Mintha nem is létezne.
Hát normális dolog ez?
Lucho meg Rakitic is nemrég pozitívan nyilatkoztak már róla - ami sokat nem jelent, de legalább szó volt róla -, edzésfotókon is rajta van rendszeresen, mit vársz még? Azon kívül, hogy a kispadon és/vagy a pályán lássuk.. :mrgreen:

Amúgy ha nem hosszabbítunk Alvessel, akkor el kéne kezdeni lassan kipróbálni a srácot - de ha igen, igazából akkor is -, ha beleszokna a játékba egy dolgos kiegészítő szintet szerintem tudna hozni, a semminél meg az is jobb lenne..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.11.29. 11:05:56

messideco írta:...
én mindenhol azt olvastam, hogy cak másodvonalas védő jön, ha jön egyáltalán, olyan vésztartaléknak. ezeket a neveket nem olvastam, csak fontast. felesleges ide, minek kellenének ilyen töltelék játékosok? vagy 4 középső védőnk, egyik sem szupersztár, de többé kevésbé jól ellátják amit le kell.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.11.29. 10:16:01

Vakmacska írta:Most, hogy Monty el akar menni, és Alves is dobbantani fog, egyedüli védőnk Douglas lesz.
A vicc az egészben az, hogy még egy rohadt fotó sem jelent meg róla, semmit nem tudni a fickóról. Mintha nem is létezne.
Hát normális dolog ez?

Vannak meghatározó emberek és kiegészítő emberek. Ha ez utóbbiak helyett kell kényszermegoldásokat vagy rögtönzéseket bedobni, az nem vész.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.11.29. 09:45:27

Most, hogy Monty el akar menni, és Alves is dobbantani fog, egyedüli védőnk Douglas lesz.
A vicc az egészben az, hogy még egy rohadt fotó sem jelent meg róla, semmit nem tudni a fickóról. Mintha nem is létezne.
Hát normális dolog ez?
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.11.29. 02:05:09

A sport.es bedobott pár nevet. Azon filóznak, hogy Vermaelen sérülése miatt, a Barca engedélyt kap 1 játékos szerződtetésére télen. Erősen sántít a dolog (egy kontextusban Vermaelennel elég ciki...), hiszen még sehol semmi hivatalos ez ügyben nincs.

A lista:
Nyom, Carlos Martinez, Albert Lopo, Coke, Jesus Gamez, Diego Lugano, Mikel San Jose.

Lugano kivételével mind a spanyol bajnokságban játszanak, bár egyiket sem érzem igazi erősítésnek. Lugano, wtf, kb. Matyi kaliber...

Ha választani kellene, én Nyom mellett tenném le a voksomat, hiszen Montoya távozásával akár jobbhátvéd is kellene... A whoscored szerint passzjátékban gyenge, ami nem előnyös a Barcánál.

Carlos Martinez meg talán esetleg. Fontással is ismét dobálózik egy-két oldal, kacsagyanús az is, Botiát sem hoztuk anno vissza.
"And my heart will leave you never."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.25. 15:19:04

Ide írom a "Kürtös"ről (is) szóló cikk kapcsán a mondandómat. Igaz, hogy a vezetőség mostani ténykedése kapcsán érdekes a cikk, s kicsit fel is mehet egyébként az emberben a pumpa, de nem hiszem, hogy ugyan úgy, ahogy youtube videót is, ilyen "elpuskázott lehetőségek"ről szóló írást ne tudnánk bármelyik csapatról összehozni.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.24. 13:22:10

Samper írta:Erre az esetre sokkal hasznosabb jobboldalon Adriano, vagy esetleg Bartra.
Bartra aztán csoda jobbhátvéd lenne ezzel a sebességgel.. :roll: Akkor már inkább hoznám fel Adamat hogy a jobb szélen játsszon, Adriano maradjon csak csere balbekk, rá úgyse lehet építeni, amennyire sérülékeny.

De alapból se értem, hogy mivel erősödne a keret, ha Montoyaéket eladnánk, sok vizet nem zavarnak ha itt vannak..

szerk.: Azt meg előre várom, hogy a porcelánlábú Reusért majd komoly hadjáratokat indítsunk a nyáron, verjék Zubiék a mellkasukat, hogy leigazoltuk, ne hozzunk középre meg hátra senkit, aztán a fél szezont az orvosi szobában töltse a német.. :roll: Már ha törlik a bann-t.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.11.24. 12:54:06

defender3 írta:A csapatnak most egy Montoya stílusú jobbhátvéd kéne de gondolom abba nem gondoltál bele, hogy komoly meccseken nem bír el a csapat 2 felfutó szélsővédőt.
Douglas is csak azért van itt, hogy a vezetés elmondhassa, hogy igazolt jobbhátvédet.
SR meg talány, hogy miért is hasznosabb mint Montoya.
Erre az esetre sokkal hasznosabb jobboldalon Adriano, vagy esetleg Bartra.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.11.24. 12:26:51

Samper írta:A transferban ellenére fontos volna helyet csinálni januárban az A keretben azoknak a fiataloknak, akiket semmiképpen nem akarunk elveszteni. Hogy konkrét legyek: Masip kölcsönadásával, Montoya, Douglas és SR eladásával nem gyengébb, hanem erősebb lenne a csapat.
Gratulálni tudok neked. Inkább Alvest kéne elzavarni, mert az ellenfél már jóideje az ő oldalán a veszélyesebb, mert védekezni nem tud rendesen. A csapatnak most egy Montoya stílusú jobbhátvéd kéne de gondolom abba nem gondoltál bele, hogy komoly meccseken nem bír el a csapat 2 felfutó szélsővédőt.
Douglas is csak azért van itt, hogy a vezetés elmondhassa, hogy igazolt jobbhátvédet.
SR meg talány, hogy miért is hasznosabb mint Montoya.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.11.23. 06:03:07

A transferban ellenére fontos volna helyet csinálni januárban az A keretben azoknak a fiataloknak, akiket semmiképpen nem akarunk elveszteni. Hogy konkrét legyek: Masip kölcsönadásával, Montoya, Douglas és SR eladásával nem gyengébb, hanem erősebb lenne a csapat.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.11.22. 16:44:26

hank1ee írta:
Feast4 írta:http://barcanoticias.blog.hu/2014/11/21 ... sa_ugyeben

Hihetetlen, hogy azt vizgsáljuk miért olcsó, nem pedig azt, hogy ha már idekerült akkor miért nem fér be?
Azt kellene vizsgálni, miért került ide. :D
Igen mondjuk megérne egy misét, hogy egy olyan játékos akinek momentuma nem volt még a csapatba, hogy kerülhet ide ezen a szinten.
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.11.22. 16:00:27

Feast4 írta:http://barcanoticias.blog.hu/2014/11/21 ... sa_ugyeben

Hihetetlen, hogy azt vizgsáljuk miért olcsó, nem pedig azt, hogy ha már idekerült akkor miért nem fér be?
Azt kellene vizsgálni, miért került ide. :D
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Válasz küldése