Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.29. 08:19:47

Továbbra se értem mi a bajotok Ardaval.Nem középpályán kell vele szabolni hanem Neymar cseréjeként és egész rendben van.Jobbat erre a posztra aki nem vinnyog a több játéklehetőségért nem találunk.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.29. 07:10:28

Ma remélem 3 dolgot jelentenek be:
1. Az új edzőt
2. Az alábbi játékosokkal biztosan nem számolnak:
Matyiő, Gomes, Arda, az alábbi játékosok megfelelő ajánlat esetén mehetnek: Rafinha, Denis és nem számolnak a kölcsönben lévő Douglas, Munir, Delu hármassal.
3. Matyiő helyére nem igazolnak, feljön Marlon, ezen kívül 2 igazolás lesz, egy jobbhátvéd és egy minőségi középpályás.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.29. 00:32:20

Eros túlzás mindketto. Gomestől láthattuk hogy tud azért, pedig össze vissza volt játszatva mindenféle poszton. Ha most megjön az önbizalma és Valverde számol vele akkor adhat a csapatnak sokat. Van 1-2 nagycsapat akik hajlandóak lennének annyit fizetni érte mint amennyiért vettük.
Moratarol meg mindent elmond hogy még ezzel a kritikán aluli Benzemával szemben se volt semmi esélye a kezdőre. Kis csapatok ellen jó, a lecsorgókat bevágja meg az ivelgetős foci fekszik neki, de játékban még a mi Suarezünknél is sutább.

Arda/Rafinha/Munir/Mathieu pakkból minimum 80 milliót várok. Igen legalább 80at, mert a mai árakhoz képest ennyit érnek, ha ennèl kevesebbet kapunk akkor hét pecsétes, bárki által lehúzható lúzerek vagyunk.

De egyébként pontosan tudom hogy 50et nem kapnánk :evil:
Abban tökéletesen egyetértek hogy Valverde edzői kvalitásaivak nincs gond.Csak nem annak a nyalja ki mindenki én vagyok az edző nektek meg pofa lapos az én elképzelésem szerint csinálunk típus.A legjobb az lesz ha bólogatni fog a vezetőségnek közben meg a játékosok a fejére nőnek...Az meg hogy az igazolásokhoz kb. annyi köze lesz mint a Tatának megint egy másik kérdés.
Nem értek egyet. Már többször visszautasította a Real és a Barca kispadját is, gondolom azért mert csak úgy vállalja ha 100%ban szabadkezet kap.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2017.05.28. 23:38:46

palesz77 írta:Gerardo Romero (az egyik legmegbízhatóbb forrás) szerint:

- Denis marad
- Arda menni fog, kína vagy PL lesz belőle
- Rafinhát a Pool és a Roma is vinné
- Munir visszajön, de még nem tudni mi lesz vele
- Deu sorsa pedig még kérdéses
Nagyokat nem kockáztatott :D.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.28. 23:07:55

Gerardo Romero (az egyik legmegbízhatóbb forrás) szerint:

- Denis marad
- Arda menni fog, kína vagy PL lesz belőle
- Rafinhát a Pool és a Roma is vinné
- Munir visszajön, de még nem tudni mi lesz vele
- Deu sorsa pedig még kérdéses
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.05.28. 22:30:41

Feast4 írta: Semmiféle szatira nem volt benne. Top 3 brand vagyunk a világon elvben a legnagyobb bevételeket produkáljuk és az egyetlen egyszer volt az, hogy igen beleálltunk egy igazolásba és kifizettük egy top játékos kivásárlási árát, ez pedig Suarez volt a bann idején. Neymar idehozatalából is óriási csudázás lett, közben viszont költjük a pénzt középszerek egész sorára, bőven rájuk verünk annyit hogy abból lehetett volna komoly embereket is hozni. Holott elvileg nekünk ezzel az anyagi háttérrel és reputációval bárkit, meg kéne tudnunk venni akire a stáb vagy az edző kinyitja a száját. Mi is van akkor? Ha most azt gondolod, hogy az új edzővel ez másképp lesz az elég naív. Föleg hogy hetek-hónapok óta röpködnek a nevek edző meg sehol. Valverdét meg nem olyannak látom aki szembe fog állni velük, hogy ő meg ő meg ő mehet őt hozzátok mert így akarom. De tévedjek én.
Nem látom a "mi"-t. Korábban volt Zubi, de ő belebukott a Douglas-ügybe. Utána jött Braida majd Robert, de most az edző-kérdésben kiderült, hogy Braidanak nincs szava. Maradt Robert (és vele baráti viszonyban LE.) Most kiesett LE, vagyis Robertnek az új edzővel kell ötről hatra jutni. Ha Robert erőszakos és rosszul sikerül neki a nyári átigazolás, abba Barto belebukik, mert Laporta úgyis ezerrel támadja. Még annyit, hogy a Neymar gubancot nem Barcelonában csinálták, hanem kint, mert több tulajdonosa, meg még papája is volt neki.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.05.28. 22:08:10

A mundo szerin Mathieu a döntő után a repülőn bejelentette a társaknak, hogy távozik a nyáron. Elmondása szerint két ajánlata van és menni fog. Galatasarayt vagy egy angol klubbot emlegetnek.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.05.28. 21:35:03

Feast4 írta:Abban tökéletesen egyetértek hogy Valverde edzői kvalitásaivak nincs gond.Csak nem annak a nyalja ki mindenki én vagyok az edző nektek meg pofa lapos az én elképzelésem szerint csinálunk típus.A legjobb az lesz ha bólogatni fog a vezetőségnek közben meg a játékosok a fejére nőnek...Az meg hogy az igazolásokhoz kb. annyi köze lesz mint a Tatának megint egy másik kérdés.
Azért ne törjünk előre pálcát felette. Ráadásul szerintem itt nem tudna megmaradni sokáig egy diktátor típusú edző, túl nagy egyéniségek vannak ahhoz a csapatban, ha balhé van, az edző húzná a rövidebbet.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.28. 20:38:44

Abban tökéletesen egyetértek hogy Valverde edzői kvalitásaivak nincs gond.Csak nem annak a nyalja ki mindenki én vagyok az edző nektek meg pofa lapos az én elképzelésem szerint csinálunk típus.A legjobb az lesz ha bólogatni fog a vezetőségnek közben meg a játékosok a fejére nőnek...Az meg hogy az igazolásokhoz kb. annyi köze lesz mint a Tatának megint egy másik kérdés.
Kép
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2017.05.28. 20:24:40

Régen nem jártam erre, így kezdésnek visszaolvastam pár oldalt...
Úgy látom Denis-szel nem számol senki, pedig van olyan szintű játékos, mint a sokak által ajnározott Verratti. Sergio Robinal jobb is.
Meg fogjuk bánni, ha elherdáljuk. Jóval több van benne, mint amit ebben a fertelmes szezonban, idén ki tudott hozni magából. Ő pont olyan játékos aki kellene nekünk és akivel hosszútávon tervezni lehetne. Technikás, érti a barca focit, olcsó és lelkes. Na meg nem is egy törpe.

Valverdenek nem az edzői képességeivel lehet majd baj, hanem a hozzáállásával. Ide olyan edző kell aki utál veszíteni, aki nem alkuszik és minden meccset meg akar nyerni. Ő nem ilyen. Az arsenalnak tökéletes edzője lehetne, de ide több kell.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.28. 19:51:18

Feast4 írta:Valverdét meg nem olyannak látom aki szembe fog állni velük, hogy ő meg ő meg ő mehet őt hozzátok mert így akarom. De tévedjek én.
márpedig sanszos h ez lesz. kicsit olyan lesz sztem majd ő, mint az egyszeri ember, aki megnyeri a lottóötöst, aztán másnap zsigerből a 10 ft-tal olcsóbb tejet veszi. remélem azért vki tudatosítja majd, hogy ez a barcelona és nem a bilbao és ide nem herrera/vitolo/deulofeu kell...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.28. 19:28:00

Samper írta:Feast4 -kire irányul szatírád hegye? Az új edzőre nem, mert annak nálunk nincs múltja. Bartora nem, mert helyette mások intézik a dolgokat. Egyedül Robertre? Lehet, de akkor miért nem mondod meg, hogy róla szól a meséd.
Semmiféle szatira nem volt benne. Top 3 brand vagyunk a világon elvben a legnagyobb bevételeket produkáljuk és az egyetlen egyszer volt az, hogy igen beleálltunk egy igazolásba és kifizettük egy top játékos kivásárlási árát, ez pedig Suarez volt a bann idején. Neymar idehozatalából is óriási csudázás lett, közben viszont költjük a pénzt középszerek egész sorára, bőven rájuk verünk annyit hogy abból lehetett volna komoly embereket is hozni. Holott elvileg nekünk ezzel az anyagi háttérrel és reputációval bárkit, meg kéne tudnunk venni akire a stáb vagy az edző kinyitja a száját. Mi is van akkor? Ha most azt gondolod, hogy az új edzővel ez másképp lesz az elég naív. Föleg hogy hetek-hónapok óta röpködnek a nevek edző meg sehol. Valverdét meg nem olyannak látom aki szembe fog állni velük, hogy ő meg ő meg ő mehet őt hozzátok mert így akarom. De tévedjek én.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.05.28. 16:00:21

Feast4 -kire irányul szatírád hegye? Az új edzőre nem, mert annak nálunk nincs múltja. Bartora nem, mert helyette mások intézik a dolgokat. Egyedül Robertre? Lehet, de akkor miért nem mondod meg, hogy róla szól a meséd.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.28. 14:37:00

visca el barca írta:
Messias2 írta:Hétfőn bejelentik Valverdét, közben Barto "nagy" igazolásokról beszél, ami a nyarat illeti.

Izgalmas félév elé nézünk, annyi biztos. :D
az ő mércéjével vidal, meg DS, meg AG is nagy igazolások lehettek.. :D szóval óvatosan pörögjetek rá erre a "nagy igazolások" cuccra.

közben verratti kijelentette, hogy esze ágában sincs eligazolni a psgtől, ott van 5 éve, még van 4 év a szerződéséből, nagyon jól érzi ott magát.

Szerintem a következő várható a nyáron. Vermaelennel szerződést bontunk, legjobb esetben vagy még két évig itt foglyuk ápolgatni. Tellot egy marék apróért eladjuk a Fiorentinának 5-10 milla max, Douglast megpróbáljuk megint kölcsön adni, Munir valószínüleg visszajön és lesz egy év amikor Pacoval lemeccselik ki maradjon. (amiből megint egyikük sem jár majd jól.)Douglas szerencsésen kap még egy kölcsönt ha mázlink lesz. Matyi szerintem a kuytának sem fog kelleni, max Franciaországba haza tudjuk adni levezetni. Rafhinat megpróbáljuk eladni, de két ilyen sérülés után semmit nem ér, ha szerencsénk van egy spanyol felső középcsapat vagy egy olasz megveszi. DS és Gomes közül egyet szerintem elnyomunk kölcsönbe (szerintem DS-t, mert Gomesnél mutatni kell majd mekkora igazolás, szerintem a Villareal vissza is venné).Samper szerintem vagy kap még egy kölcsönt ami megint nem lesz jó semmire. SR visszakerül középre ami szerintem alapvetően jó, csak most megint nem fog játszani. Bellerín aki annyival több mint Vidal, hogy még nála is gyorsabb és fiatalabb, vagy João Cancelo aki a mi Montoyánk miatt szélső lett jön majd 40-50 milió körül. Hozzátenném az Arsenálos Valenciás igazolásoktól a belem kifordul egy pár éve. Deulofeut szerintem Júlíus körül visszacsábítjuk aztám pad. És a történet akkor válik, majd viccessé amikor jön majd a Verratti saga.

Végigkínlódjuk a nyarat mert úgye őt meggyőzni nem tudtuk, a kivásárlási árát kifizetni megint nem tudjuk. Ezért nyár végén pánikszerűen jön Seri, rosszabb esetben, rosszabb esetben egy Medran vagy Ramsey a Valencia Arsenal vonalat követve és mehetünk amerre látunk.

Nagyon félek, hogy most átmegyünk játékostemetőbe...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.05.28. 13:23:11

visca el barca írta:
Messias2 írta:Barto "nagy" igazolásokról beszél, ami a nyarat illeti.

Izgalmas félév elé nézünk, annyi biztos. :D
az ő mércéjével vidal, meg DS, meg AG is nagy igazolások lehettek.. :D szóval óvatosan pörögjetek rá erre a "nagy igazolások" cuccra.
"Nagy" helyett azt mondta, lesznek újak, akik izgalmat okoznak (pozitívat, vagy negatívat?), mások kevésbé. Ezen kívül EGY B-s-ről beszélt, akit felhoznak. (Tehát Alena és Marlon közül csak az egyiket). Meglátjuk, de az kiderült, tudja, hogy nagyok az elvárások.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.28. 09:44:36

Messias2 írta:Hétfőn bejelentik Valverdét, közben Barto "nagy" igazolásokról beszél, ami a nyarat illeti.

Izgalmas félév elé nézünk, annyi biztos. :D
az ő mércéjével vidal, meg DS, meg AG is nagy igazolások lehettek.. :D szóval óvatosan pörögjetek rá erre a "nagy igazolások" cuccra.

közben verratti kijelentette, hogy esze ágában sincs eligazolni a psgtől, ott van 5 éve, még van 4 év a szerződéséből, nagyon jól érzi ott magát.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.05.28. 00:28:12

Hétfőn bejelentik Valverdét, közben Barto "nagy" igazolásokról beszél, ami a nyarat illeti.

Izgalmas félév elé nézünk, annyi biztos. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.05.27. 12:12:52

visca el barca írta:
Chino írta:Herrera pont nem az a poszt akire szükségünk van. Amellett a MU közel 40 milláért vette, akik anyagilag nem maradnak el a PSG-től. Herrera Rakitic posztját jól lehozhatná, de most költsünk el 60-70-et egy kicsit jobb, mint középszer játékosért, akibe van még kb. 3 jó év.
sokadjára írjuk: jövőre lejár a szerződése. ha nem hosszabbít, akkor senki nem fog érte 60-70 milliót adni.
Jose nem lesz szívbajos és a MU sem arról híres, hogy szotyiért adja a játékosait. Biztos vagyok benne, hogy ráveszik a hosszabbításra, főleg így, hogy bejutnak BL-be és már stabil kezdőnek számít. Itt közel sem lenne ez biztosítva, emellett a fizujára sem tudunk igazán rálicitálni.
Nem hülye a MU. Egy kezdőjátékosát vinnék el és ha el is megy minden pénzt kisajtolnak belőle. Ha az orra alá dugnak egy szép szerződést senkinek ne legyen kétsége, hogy aláírja. Nem hiszem, hogy kiverné a balhét vagy elutasítana egy szerződést, ha biztos jövője, még ha nem is top3-as, de erős BL-induló csapatban jó pénzért, mint eligazoljon bizonytalanabb helyre valszeg kevesebb fizuért. Nem az a jellemző a MU-ra, mint ránk, hogy ingyen meg fillérekért adják a játékosaikat és akkor ott van a Mourinho-faktor is.
-
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.27. 10:36:33

palesz77 írta:
visca el barca írta:sokadjára írjuk: jövőre lejár a szerződése. ha nem hosszabbít, akkor senki nem fog érte 60-70 milliót adni.
Mondjuk olyan szempontból a MU van előnyben, hogy jövőre VB, nekünk meg idén kell az ember. Mi se várhatjuk ki, hogy majd ingyen jön 1 év múlva, és ő se fog ott maradni 1 évet padozni - José nem hiszem, hogy nagyon szívbajos lenne -, mert jelenleg van esélye bekerülni a válogatottba, ha így játszik. Úgyhogy annak ellenére, hogy 1 év van hátra, a MU nem hiszem, hogy gyenge alkupozícióban lenne, ha esetleg tényleg rámozdulnánk.. Vagy jó pénzért távozik, vagy nyár végén hosszabbít, int De Gea is tette 1 éve - már ha addig nem fog.
lehet, de azért nincsenek olyan pozícióban, mintha mondjuk 2022-ben lejárna a szerződése. de amugy tökmind1, felesleges ide, bár ha mondjuk árban ki tudnánk hozni egy AG+10-15-ért, vagy vagy mondjuk egy DS+rafi+10-ért akkor bőven megérné.

nyilván ha szeretne jönni akkor talán meg tudja győzni a vezetőket, josé biztos nem tör össze, mivel azt tudjuk ugye, hogy a két mencseszteri klubra nem vonatkozik az FFP, és 3 perc alatt tudnak 100 milláért venni a helyére vkit.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.05.27. 10:29:36

A mai meccs után jó volna egy játékosonkénti szavazás arról, hogy az évkezdethez képest előre lépett, maradt, amilyen volt, vagy visszaesett. Nálam sajnos előre lépésről csak MaTS és Umtiti esetében beszélhetünk. Ez egyben az edzőstáb munkáját is minősíti.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.27. 10:18:28

visca el barca írta:sokadjára írjuk: jövőre lejár a szerződése. ha nem hosszabbít, akkor senki nem fog érte 60-70 milliót adni.
Mondjuk olyan szempontból a MU van előnyben, hogy jövőre VB, nekünk meg idén kell az ember. Mi se várhatjuk ki, hogy majd ingyen jön 1 év múlva, és ő se fog ott maradni 1 évet padozni - José nem hiszem, hogy nagyon szívbajos lenne -, mert jelenleg van esélye bekerülni a válogatottba, ha így játszik. Úgyhogy annak ellenére, hogy 1 év van hátra, a MU nem hiszem, hogy gyenge alkupozícióban lenne, ha esetleg tényleg rámozdulnánk.. Vagy jó pénzért távozik, vagy nyár végén hosszabbít, int De Gea is tette 1 éve - már ha addig nem fog.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.27. 10:11:02

Chino írta:Herrera pont nem az a poszt akire szükségünk van. Amellett a MU közel 40 milláért vette, akik anyagilag nem maradnak el a PSG-től. Herrera Rakitic posztját jól lehozhatná, de most költsünk el 60-70-et egy kicsit jobb, mint középszer játékosért, akibe van még kb. 3 jó év.
sokadjára írjuk: jövőre lejár a szerződése. ha nem hosszabbít, akkor senki nem fog érte 60-70 milliót adni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.05.27. 05:44:23

Sokkal prózaibb dologról fog szólni a következő félév. Laporta kitartóan támadni fog, Barto védekezni. Ezért az új edző gyors eredményekre lesz kényszerítve. Mind Barto, mind az új edző érdekeltek lesznek egy olyan nyári igazolás-sorozatban, amellyel már ősszel sikereket lehet produkálni. Nem lesz idő sokat építkezni, gyakorolni. Ha nem fog sikerülni a dolog, a neves játékosok is belekeverednek a Laporta - Barto háborúságba valamelyik oldalon. Ha netán jól játszana a csapat, akkor meg Laporta a katalán kártyát dobja be.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.05.27. 02:28:58

Bob_Marley írta:Szerintem ezzel nincsen gond, mert a klub filozófiája, hogy spanyol ligából erősít meg saját nevelés meg külföldiek. Ennek a harmóniáját kell megtalálni, s ebben azért Varatrix-szal egyet értek, hogy pl a Real pont ráállt erre és nézi a spanyol játékosokat, spanyol ligást embereket, mi talán kevésbé. Ez szerintem sem egy jó irány, beilleszkedés szempontjából mindig fontosnak tartom, hogy "közelebbi" emberekben gondolkozzunk.
Én is úgy vagyok vele, nem sztárok kellenek, csapatemberek. És egy Herrera tudna segíteni és nem is lenne Líbia GDP-je.....
Csak sajnos a jelenlegi spanyol bajnoksgából nem nagyon van olyan játékos, aki a hiányposztokra erősítés lenne. Mellesleg nézzük meg az utóbbi évek igazolásai közül ki jött be jobban. Aki a ligából jött vagy aki külföldről? Talán Rakitic volt az utolsó ilyen, esetleg Bravo. Nézzük csak a tavalyi nyarat. Gomes, Alcacer, Denis, Umtiti stb. Kivel erősödtünk?
Herrera pont nem az a poszt akire szükségünk van. Amellett a MU közel 40 milláért vette, akik anyagilag nem maradnak el a PSG-től. Herrera Rakitic posztját jól lehozhatná, de most költsünk el 60-70-et egy kicsit jobb, mint középszer játékosért, akibe van még kb. 3 jó év.
Verratti vagy Thiago akár 8-10 évet is lehozhat klasszis szinten. Ez a kb. 40 millió különbség Herrera meg utóbbi kettő között.
De nagy valószínűséggel újra egy Gomes/Arda-féle félmegoldás lesz évenként.

Azért a Real meg a spanyol játékosok... Most adtak 45 milliót egy 16 éves brazil kölyökért, meg készülnek 120-130 milliót letenni MBappéért. A "gálakezdőjükben" 2-3 spanyol van, a többi meg kb. csak töltelék.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése