Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.25. 13:42:22

barca0417 írta:Herrera játékát nem ismerem annyira, de annyira igen, hogy ha Gomes helyére jönne, akár csak pici ráfizetéssel, akkor már megérné.
igen, kb egy 10 millányi pluszt megérne, többet nem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.05.25. 13:15:51

Szerintem meg megérné egy kicsit erőltetni Verrattit. Nyilván ésszerű körülmények között, de meg kell érte tenni amit kell. Amúgy is, szerintem ha valamikor, akkor most vonzó lehet egy középpályásnak ide jönni, hiszen most látja mindenki, hogy most be lehet játszani magukat a csapatba azon a poszton.
Herrera játékát nem ismerem annyira, de annyira igen, hogy ha Gomes helyére jönne, akár csak pici ráfizetéssel, akkor már megérné. Főleg ha tényleg távozik DS és Rafinha is mondjuk.
Olyanokat tényleg felesleges lesz viszont igazolni kiegészítő embernek, akiknek a szintjét hoznák a fiatalok is. Remélem a jövőben kevesebb ilyen hibát követünk el.
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.05.25. 11:58:14

4-5 kezdő szintű középpályás???????? :shock:
Támadó focit játszunk, kell az erős középpálya.
Sajnálom, hogy Ardanak nem jött be a Barca, tavaly gyengus volt, idén meg sérült kár érte, bár inkább elől vettük használt.

Verratit nem erőltetném, kizárt, hogy le tudjuk igazolni, ahhoz nagyon jó kapcsolatok kellenek a PSG-vel és ügyes tárgyalás.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.05.25. 11:07:23

Herrera sokkal jobb játékos mint Gomes..értelmetlen összehasonlítani.
Azért mert valaki nem kerül 80-100 milliókba attól még lehet jó játékos..pl Rakitic
Herrera rengeteg labdát szerez, agresszív és előrejátékban sokkal jobb és bátrabb mint Gomes, gólerős is. Engem egyedül ami idegesít benne, hogy nagyon sokat színészkedik és ettől elég unszimpatikus játékos, olyasmi mint Alba kb. Szerintem remek igazolás lenne, már akkor is le akarta igazolni a Barca úgy emlékszem amikor még a Bilbao-ban tolta, de az biztos , hogy akkor is voltak ilyen cikkek.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.05.25. 10:59:28

Most már tényleg érdemes hétfőig várni. Akkor már lesz edző és talán nyilatkozik is valami komolyan vehetőt.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.25. 10:40:15

Én Herrerában akkor látnék realitást, ha 4231-hez hasonlóra állunk tényleg át Messivel 10-es poszton, és Busi mellé kell egy kegyetlenül güriző arc is. Rakitic is ott van rá persze, de szerintem a spanyol nála jobb lenne. Nyilván én is Verrattit hoznám elsősorban, oda is jó lenne az olasz, de rá nem sok esélyt látok sajna tényleg. Realitás amúgy nincs benne, mert ahhoz ahogy VEB is írta menni kéne azt se tudom hány játékosnak, de az én fejembe lenne olyan kép, ahova passzolna. Mert szerintem azért Gomes szinteknél lényegesen jobb játékos, nagyon alul van értékelve én úgy vettem észre. Vagy én tartom túl sokra, az is lehet, de szerintem jelenleg az egyik legjobb vízhordó a felhozatalból. Örülni amúgy nem örülnék ennek az opciónak, mert így még inkább az első első 3-as - akkor már 4-es lenne - felé billenne el a támadójátékunk, és a középpálya tényleg csak nagyon minimális szerephez jutna, amit sejteni lehet mennyire boldogan konstatálnék.. :D
Chino írta:Arra kíváncsi leszek Valverde mennyire nyúl majd a fiatalokhoz.
Erre én is amúgy, mert a Bilbaonál kénytelen volt őket használni ugye, jól is oldotta meg ezt. De itt nem lesz rákényszerítve, érdekes lesz látni, hogy hogy fogja csinálni. Kíváncsian várom, én remélem, hogy számolni fog velük, főleg gondolok most jövőre Samperre és Marlonra.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.05.25. 10:21:59

visca el barca írta:de most nem? veszünk 40 millióért egy uo. kp-st, amiből van már 8 :D lehet jövőre 1-8-1-es felállásunk lesz :-k
Számból vetted ki a szót. Egy újabb Gomes-el, vagy minimálisan jobb középpályással nemhogy előre, inkább vissza lépnénk, márpedig 50-60 millió alatt csak ilyenek jönnek szóba.
Amellett jó lenne Alena-t is kicsit többet használni.

Digne egy szezonra még tökéletes, főleg, ha Valverde is használja a 3 védős felállást. Ha pedig a B-csapatban Cucu több rutint szerez és tovább fejlődik bőven átveheti a francia helyét. Arra kíváncsi leszek Valverde mennyire nyúl majd a fiatalokhoz. Mondjuk igazából Marlon, Cucurella és Alena jelenleg az, akiben reálisan megvan a potenciál, hogy a felnőtt keretben fusson be karriert. Tarín volt még hasonló, de ez a sérülés nagyon betett neki, plusz ott van a brazil. Emellett Samperre leszek még kíváncsi, hogy továbbmegy kölcsönbe vagy csatlakozik. Amióta a Granada formációt váltott sajnos nem nagyon volt helye a csapatban.

Kovbal88 írta:Nekünk a középpályával kell valamit kezdeni, és nem Rakitic ott a fő gond. Hanem Busquets. Nem rossz játékos láttam tőle idén is nagyon szép dolgokat, de valahogy nem működik vele a középpálya, hiányzik a lendület.

Szükség lenne, 4-5 kezdő szintű középpályásra és jelenleg kettő áll rendelkezésre, Rakitic és Roberto. Van még két használható Iniesta és Rafinha de jelenleg ennyi. Gomes nem hiszem, hogy egy év alatt képes lesz olyan szintet lépni amekkorát kell, max Rafinha játékát tudja hozni, az meg kevés.

Delofeu jó lenne szélsőnek, csakhát neki a hozzáállása. Majd pont ő fog már padozni Messi miatt.

Nagyon kellene egy jó edző aki összerakja itt a dolgokat, minél többet felhasználva a rendelkezésre álló alapanyagból, mert pénz költeni a hülye is tud. Meglássuk csak nagyon kuka lett utóbbi években LE alatt az építkezés. Beépült Roberto kényszerből jobbhátvédnek és ennyi..ja meg hátra Umtiti.
4-5 kezdő szintű középpályás???????? :shock:
Nincs két top csapat ahol összesen ennyi lenne. A lendületet pont nem Busquets fogja hozni. Ini helyére kell valaki, ha oda jön egy klasszis, tényleg kezdő szintű játékos (pl. Verratti) megkockáztatom minimum top3 középpályánk lenne. Láttuk hogyan működik, amikor egy "sérülésmentes", jó formában lévő Ini játszik ott.
Busquets-et ha kell SR pótolni tudja, ha esetleg Fabinho lenne a befutó ő szintén. Felesleges oda elkölteni 60+ milliót, mikor nem égető.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.25. 10:03:17

Varatrix írta:Arda az Eibar elleni meccs után elméletileg kiűrítette a szekrényét is a stadionba. Egyértelműen hajlik a váltásra, ugyanakkor hivatalos kérője nincsen még, de opcionálisan hazatérhet Törökországba, vagy lehetséges, hogy ő is a Kínai mega ajánlatok felé veszi az irányt.
tegnap már írtam. ma reggel már azt olvastam, hogy akárcsak matyiőnek, neki sincs esze ágában sem elmenni innen, mert jól érzi itt magát :D az életben nem fogunk megszabadulni a sallangtól. arda, matyiő, AG, DS, rafinha (utóbb 3-ból min 2.) ötös nyugodtan mehetne, még egy 60-70 millát össze is lehetne tarhálni belőlük.

egyébként állítólag ma fernandez és valverde leülnek egymással és átbeszélik ki hol merre hány méter.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.05.25. 09:59:27

Arda az Eibar elleni meccs után elméletileg kiűrítette a szekrényét is a stadionba. Egyértelműen hajlik a váltásra, ugyanakkor hivatalos kérője nincsen még, de opcionálisan hazatérhet Törökországba, vagy lehetséges, hogy ő is a Kínai mega ajánlatok felé veszi az irányt.

A Mundo Deportivo hozzáteszi, hogy ezzel felszabadul a 7-es mez, ami Deulofeu száma a Milánnál.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.25. 09:36:51

de most nem? veszünk 40 millióért egy uo. kp-st, amiből van már 8 :D lehet jövőre 1-8-1-es felállásunk lesz :-k
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.25. 09:28:53

visca el barca írta:én is olvastam most ezt az herrera-t, tökéletesen illene a teljesen felesleges igazolások körébe...
annyira szeretlek veb.
mindig leírod a gondolataimat :mrgreen:

Fabinho+Verratti aztán jónapot.
Ha a kis olasz nem jön össze, akkor hagyjuk,más nem kell, pláne nem középszerek. van abból elég a csapatban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.25. 09:23:40

én is olvastam most ezt az herrera-t, tökéletesen illene a teljesen felesleges igazolások körébe...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.05.25. 09:22:55

Nekünk a középpályával kell valamit kezdeni, és nem Rakitic ott a fő gond. Hanem Busquets. Nem rossz játékos láttam tőle idén is nagyon szép dolgokat, de valahogy nem működik vele a középpálya, hiányzik a lendület.

Szükség lenne, 4-5 kezdő szintű középpályásra és jelenleg kettő áll rendelkezésre, Rakitic és Roberto. Van még két használható Iniesta és Rafinha de jelenleg ennyi. Gomes nem hiszem, hogy egy év alatt képes lesz olyan szintet lépni amekkorát kell, max Rafinha játékát tudja hozni, az meg kevés.

Delofeu jó lenne szélsőnek, csakhát neki a hozzáállása. Majd pont ő fog már padozni Messi miatt.

Nagyon kellene egy jó edző aki összerakja itt a dolgokat, minél többet felhasználva a rendelkezésre álló alapanyagból, mert pénz költeni a hülye is tud. Meglássuk csak nagyon kuka lett utóbbi években LE alatt az építkezés. Beépült Roberto kényszerből jobbhátvédnek és ennyi..ja meg hátra Umtiti.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.25. 08:57:58

Barcelona are interested in Nice midfielder Jean Seri (25) and have already made contacts with the Ivorian's representatives. [Nicematin]

Nem tudom ez milyen hiteles forrás, gondolom a Nice ügyeivel foglalkozó lap.. Nem először kerül szóba, lehet tényleg figyelgetjük komolyabban is, ha Verratti nem jönne össze - amire van esély azért.

Incoming coach Ernesto Valverde has made Man United midfielder Andre Herrera (27) his priority target for Barcelona this summer. Valverde has already discussed the transfer targets with the Barcelona officials, and sees Herrera as cheaper alternate to Verratti. [SPORT]

Neki amúgy még szerintem örülnék is, de csak Rakitic szerepkörében tudnám elképzelni, többet ő se vállalna. Gólokban annyit se, de védekezésben talán még többet is tud - lehet "csak" egál, mindketten állatok tudnak lenni a jó értelemben -, viszont nyomás alatt lényegesen jobb a spanyol. Viszont kétlem, hogy eljönne onnan, nagyon átérzi a Vörös Ördög létet az interjúi alapján, szerintem maradnia akar ott.

Digneről meg olyan hírek jöttek, hogy az Inter vinné, és ő menne is, hogy többet játsszon. Nekem hülyeségnek hangzik, csak tudta ő, hogy mennyi szerephez jut majd itt.. Tegnapi nyilatkozat például tőle:
Lucas Digne: "When you're at the best team on the planet, you don't want to leave."
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.05.24. 19:54:05

@Bob te kifejezetten sok mindent nem szeretsz, amit szinte mindenki más igen. :mrgreen: Egyébként nem csak anyagi haszna lenne Matyi távozásának, hanem legalább tuti nem kerülne be, bal bekkbe, ez szerintem egy elég fontos szempont. :mrgreen: Az meg, hogy csak azokat beszéljük itt meg ami már 100%, akkor igazából felesleges bármit is, mert akkor 100% amikor már bemutatják és official website leközli, addig bármi történhet.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.24. 19:29:26

Szerintem jókat lehet csámcsogni az uborkaszezonban, ha nincs jobb. :D Általában azért a Mundo vagy SPORT-ról szoktuk mi is venni a híreket, annyira azért nem alaptalanok. :)
A cikkíróink is onnan veszik gondolom, aztán ha egybehangzó értesülések vannak, akkor szoktak cikket írni róla.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.24. 19:05:33

visca el barca írta:Bob, azért érdekes figura vagy :D ha betennénk jövőre egy plókai-csató belső párost, te abban is a pozitívumot látnád :D amúgy vicces, hogy állandóan a pénzen lovagolsz, erre simán itt tartanál egy olyan matyiőt akinek éves szinten 5.4 millió eurót fizetünk a semmire (heti 105 rugós fizetése van)
Pénzt írtam is lejjebb, hogy oké sok felszabadul.

Én kifejezetten nem szeretem az átigazolási szezont, tele hülyébbnél-hülyébb ötletekkel és valótlan állításokkal. Már lejjebb is a ki hova mehet is ilyen nekem. Nem vagyok benne biztos, hogy túléli a nyarat a topik. :D
Szerintem célszerű lenne csak olyan híreket kommentálni, amik a főoldalon is megjelennek, Tamásék erre gondosan figyelni szoktak, hogy csak olyanokról írjanak, amiknek van biztosabb forrása.
Kép
Kép
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.05.24. 17:56:54

Az igazolásokra én is kíváncsi vagyok, és kicsit bízom abban, hogy a korábbi évekhez képest sikertelennek mondható év miatt a vezetőség sem lesz töketlen az igazolások kapcsán. Amiben még reménykedem az az, hogy mivel korábban megegyezhettek Valverdevel, ezért remélem ő is határozott elképzelésekkel érkezik ide, hogy ki kell, és kire nincs szükség a keretből.
Az edző személye kapcsán nagy bennem a félsz, de nem nagyobb, mint volt korábban LE, Tata, Tito kinevezésekor. Az biztos, hogy az utóbbi évek edzőit tekintve talán a legnagyobb tapasztalattal rendelkező, és talán taktikailag legértettebb edző jön hozzánk. Más kérdés, hogy szerintem nagyobb szerepe van (legalábbis az ennyi sztárral telerakott csapatoknál) a motivációs képességnek. Én őt ebben nem érzem erősnek, de lehet tévedek. Szóval lehet nagyon jól kijövünk ebből az edzőcseréből, és rendbe teszi a védekezésünket, pontrúgásainkat is. Abban bízom, hogy valami csapathoz jobban köthető személyt is beleillesztenek a stábjába (egy Puyolnak nagyon tudnék örülni)
Az igazolások kapcsán a jobb oldali védő és Matyi távozása, Marlon felhozatala közkívánatnak mondható, viszont kíváncsian várom a többi poszttal és főleg felesleggel mit kezd!? Középen alap a Busi, Ini, Rakitic, és gondolom SR helye is biztosnak lesz mondható. De itt még bevethető Gomes, Suarez, Rafinha, Alena, Samper is, sőt közkívánat (jogosan) egy klasszis középpályás. Az biztos, hogy az Alena - Samper párosból az egyiknek érdemes lenne kölcsönbe mennie, mert így talán épp egymás elől rabolnák a játékperceket. Személy szerint én talán Rafinhát tartanám itt a sok név közül, meg az egyik fiatalt, míg a többit lazán elengedném. Ja és valahogy elhoznám Verratit!
Elől az MSN mellett nálam Paco helye mondható biztosnak. Szerintem ő a végére kezdett belejönni, és nagyot is buknánk, ha most elengednénk. De ugye itt van/lesz még Arda, Munir, Deu is. Én Deut hoznám annyiért, mert jó lenne egy univerzális szélső, és lehet Munirt marasztalnám még. Arda jó, de belőle lehet jó pénzt csinálni!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.05.24. 16:51:22

Közben a Mundonál már be is indították a " El mercado de fichajes, en directo" rovatot. Tehát átigazolások élőben.

Tehát elindult az uborka szezon! Sok futball szurkoló kedvenc időszaka szerintem. \:D/
Személy szerint a meccsek jobban érdekelnek, de legalább van mit olvasni a wc-n!

Ami érdekes lehet, hogy Sandro megszerzése elsődleges az Atleticonak, gyorsan rövidre szeretnék zárni első nyári szerzeményük kérdését.

Morata a Milan térképén van, de ez saga szagú...Bár pénz már lenne rá.

A Juventus beáll a Rafinha kérők sorába.

És még a Mundo szerint is Pletyka szinten felmerül velünk kapcsolatban Keita Baldé neve.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.24. 16:45:35

visca el barca írta:Bob, azért érdekes figura vagy :D ha betennénk jövőre egy plókai-csató belső párost, te abban is a pozitívumot látnád :D amúgy vicces, hogy állandóan a pénzen lovagolsz, erre simán itt tartanál egy olyan matyiőt akinek éves szinten 5.4 millió eurót fizetünk a semmire (heti 105 rugós fizetése van)
És ez a kisebbik gond, a nagyobb az az, h idén az ég világon semmi haszna sem volt. Szélen folyamat betli, közepén sem volt benne az állandóság.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.24. 16:35:40

Bob, azért érdekes figura vagy :D ha betennénk jövőre egy plókai-csató belső párost, te abban is a pozitívumot látnád :D amúgy vicces, hogy állandóan a pénzen lovagolsz, erre simán itt tartanál egy olyan matyiőt akinek éves szinten 5.4 millió eurót fizetünk a semmire (heti 105 rugós fizetése van)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.05.24. 16:03:46

Bob_Marley írta:Marlonra én még nem tudok úgy tekinteni, lévén a nagyokkal is alig edzett, az hogy beugrott két meccsre az tanulásnak tökéletes, de a jövő évi lehet az első szezonja mikor a nagy csapathoz kerülhet. Én örülnék Mathieunek, keretben nem zavar senkit, ha játszik lehoz egy elfogadható szintet és a rutin sokat jelenthet.
Nem akarom Matyit fikázni, de egy kiöregedett középszer játékos, akinek max. egy éve van még itt, és túl sok motivációja sincs. Ellenben Marlon simán lehozza azt a teljesítményt és nagyon sokat fejlődhet, neki felfelé van, a franciának meg már csak lefelé. A brazil lehet, hogy a szezont a B-ben tolta, de ott végig és nagyon magas szinten. Amellett nem egy 17 éves játékos.
Lehet, hogy nem egy erős bajnokság a brazil de 19 évesen a Fluminense meghatározó játékosa volt, szóval van magasabb szinten is rutinja.
A nagyokkal pedig edzett, nem is keveset.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.24. 15:40:29

Beugrósként jobb teljesítményt hozott, mint Mathieu az elmúlt 12 hónapban. :)
Nem kell tutujgatni, jövőre harcolhat Masche-val a 3. helyért.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.24. 15:28:22

Fizetésén valóban lehetne spórolni!
Hasztalannak nem mondanám!
Kép
Kép
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.05.24. 15:04:58

Bob_Marley írta:Marlonra én még nem tudok úgy tekinteni, lévén a nagyokkal is alig edzett, az hogy beugrott két meccsre az tanulásnak tökéletes, de a jövő évi lehet az első szezonja mikor a nagy csapathoz kerülhet. Én örülnék Mathieunek, keretben nem zavar senkit, ha játszik lehoz egy elfogadható szintet és a rutin sokat jelenthet.
Nincs a csapat hasznára, a szintjét lehozza Marlon is. Spórolnánk a fizetésén is legalább, ha elmenne. Teljesen felesleges itt tartani, nála jobb képességű játékosoknak sem volt maradása, neki se legyen.
Kép
Válasz küldése