Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.09.20. 19:31:55

MessiNeymarSuarez írta:Gündi mennyire jó mostanság? Van olyan jó mint a sérülése előtt?
Pár hozzászólással lejjebb. :wink:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.20. 19:26:17

Gündi mennyire jó mostanság? Van olyan jó mint a sérülése előtt?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.20. 18:54:32

El Pistolero írta:Én Verrattit nem tudom elképzelni nálunk.Legalábbis nem az Iniesta-Rakitic kettős posztján, maximum szűrőként, Busquets helyén, de oda meg minek? Tudom, hogy képes feljebb is játszan, de az már szerintem túlságoan is védekező lenne. Pont olyan lenne, mint amikor Mascherano volt a VKP, és Busquets volt Rakitic posztján.
Minden rosszindulat nélkül, de nem sokat láthattad játszani..:)

Amúgy abban egyetértek, hogy jelenleg nagyon kényes kérdés ez a középpályás ügy, és "véráldozat" nélkül nem tudunk komoly nevet elhozni. Kérdés, hogy akarunk-e, és hogy akkor kinek húzzuk le a rolót. Amúgy minimális esély arra is van, hogy SR is keresztbe húzza a számításokat, ha most duzzadó önbizalommal játszik majd a középpályán is, de erre azért nem sok esélyt látok.

Télen amúgy ha akarunk valaki minőségit hozni, akkor Gündogan lenne a legkézenfekvőbb megoldás, még ha a nyáron nem is jött létre az üzlet. De szerintem nem jön most senki, és csak nyáron robbantunk egy nagyobbat, Pogba vagy Verratti személyében.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2015.09.20. 19:40:56-kor.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.20. 18:29:05

A keresztszalag-szakadás változó, de embertől függően az abszolút minimum 5 hónap, miközben szélsőséges esetben(mint pl Milito, ahol szalagokat kellett pótolni) akár több mint egy év is lehet.

Egy fiatal játékos esetében, ha minden rendben halad a felépülése során, akkor kb 6 hónap után játszhat.
A Fifa egy szégyen
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2015.09.20. 18:23:57

Valaki nem tudja, hogy mennyire dőlt ki Rafinha? Mert valahol "csak" félévet olvastam, de máshol azt, hogy neki már véget is ért a szezon. Ha előbbi, akkor szerintem nem kéne hozni senkit a helyére, ha pedig utóbbi, akkor az lenne a legjobb, ha kibuliznánk hogy Arda játszhasson a bajnokságban.

Én Verrattit nem tudom elképzelni nálunk. Legalábbis nem az Iniesta-Rakitic kettős posztján, maximum szűrőként, Busquets helyén, de oda meg minek? Tudom, hogy képes feljebb is játszani, de az már szerintem túlságosan is védekező lenne. Pont olyan lenne, mint amikor Mascherano volt a VKP, és Busquets volt Rakitic posztján.

Ha igazolánk, akkor szerintem azt kellene először figyelmbe venni, hogy Rafinhának mennyit kell kihagynia. Mert az már túl sok lenne, ha januárban vagy nyáron elhoznánk valakit a Coutinho, Pogba, Koke, Gündogan, Verratti ötösből de Arda januártól, Rafinha meg mondjuk márciustól már játszhatna, és még ott lenne Iniesta és Rakitic is. Öt játékos pont elég lenne két posztra, de ha az az öt egy Iniesta, Rakitic, Arda Turan, Pogba, Rafinha lenne, az elég nagy kicseszés lenne két emberrel, akik máshol remek karriert futhatnának be, nálunk meg jutna nekik meccsenként max 30 perc. Ezért lett volna számomra tökéletes az Iniesta, Rakitic, Arda, Rafinha, Roberto névsor (bár Arda helyett szívesebben néztem volna el a jövőben a Pogba, Koke Coutinho hármasból valakit), csakhát az a fránya eltiltás az a fránya embargó.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.09.20. 13:04:32

Ilyenkor szempont szerintem a Bl, Gündogan fénykorában ott is tündökölt, és eddig idén az El-ben is megy neki. De tavaly is vállalható volt a Bl-ben - az Anderlecht ellen kifejezetten remekelt -, pedig még csak formában sem volt az idei játékához képest. Verrattit meg nem kell bemutatni szerintem, a rangadókon játszik rendre a legjobban. Pogba meg.. Hát, inkább nem mondok semmit, ő meg a Bl nem csípik egymást.. :lol: Bár most adott egy szép gólpasszt, de azon kívül megint semmi, állítom Kokeban is kisebb a veszélyfaktor, mint benne.
Ami Gündogant illenti, úgy veszem észre, lassan visszatalál a sérülése előtti formájára. Idén elég sok Dortmund meccset nézek (azt hiszem ma is meglesem őket), sokkal jobb, mint az előző szezonban volt. Viszont Sahin és Kagawa esetei miatt tartanék a leigazolásától, ők is nagyon jók voltak Dortmundban, de Realban/Poolban ill. a MU-ban nem tudtak maradandót alkotni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.19. 23:22:57

Bob_Marley írta: Még nagyon kevés meccs ment le, érdemben következtetést nem szabad levonni, de eddig valóban nem sok esélyt kapott a Munir-Sandro páros. Ha igazolunk, akkor Nolito lenne a legkézenfekvőbb megoldás, de mivel Arda pl mindkét szélső poziban bevethető és Vidal is lehet jobbszélső is akár, így lehet rá sem lesz szükség. Ezeket csak Lucho tudhatja, s Sandroék is megfogják kapni a lehetőséget még.
Azért wddig játszottunk a Bilbaoval, az Atleticoval meg a Romaval idegenben, a Malaga-val is szoros meccsünk volt, teljesen érthető, hogy eddig csak időhúzó csereként játszott Sandro, arról nem is beszélve, hogy egyik támadónk se a cserékről híres. A kupában meg a gyengébb ellenfelek ellen majd játszanak.
Forca Barca!!!!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.09.19. 16:12:53

S.Agüero írta:
Capon írta:Most akkor lehet hozni valakit Rafinha helyett vagy sem?
Lucho szerint nem.
Nagyon remélem, hogy nem, mert akkor jönne ismét, hogy "csaló banda", meg, hogy nem is sérült le Rafinha :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.09.19. 15:25:56

Capon írta:Most akkor lehet hozni valakit Rafinha helyett vagy sem?
Lucho szerint nem.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.09.19. 15:12:40

Most akkor lehet hozni valakit Rafinha helyett vagy sem?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.19. 15:10:29

noname írta:miközben Verratti egy modernebb verziója Iniestának, aki rendelkezik hasonló képességekkel, de védekezésben jobb.
Nekem mondjuk inkább Xavi jut róla eszembe a meccsek alatt, a szép cselei és megindulásai ellenére alapjáraton Ininél kevésbé támadó felfogású, állítom Gündogan többet indul meg, mint ő. De amúgy tényleg van azért némi hasonlóság köztük is, valahol a két törpe között van stílusban a harmadik. :D
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.19. 14:47:03

Koke ideális box-to-box játékos, miközben Verratti egy modernebb verziója Iniestának, aki rendelkezik hasonló képességekkel, de védekezésben jobb.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.09.19. 14:45:20

Bob_Marley írta: Pogba dolgot nem olvasta még, ha Enrique-nek nem kell, akkor nem kell. Szerintem, amilyen lehetőségek vannak a srácban az embertelen. Ilyen atletikus, erős, jó kombinatív érzékkel megáldott játékost nagyon nehéz találni.
Ezzel egyet értek, erős, gyors, technikás félelmetes lövő erővel és láthatóan még meg sem közelítette a tudása határát, másrészt marha fiatal. Nagyonn örülnék neki. De (ne kezdjük el újra a régi vitát) annyit nem ér.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2015.09.19. 14:48:53-kor.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.19. 14:38:00

Bob_Marley írta:Tudom, hogy te kevésbé szereted a spanyolt, azért illik megjegyezni, hogy Koke pl hasonló védekezési statokkal rendelkezik és több gólpassz, több kulcspasszt tud felmutatni egy erősebb bajnokságban.
Ez mind szép és jó, de Kokénál ezeknek a 70%-a nem "open play"-ből származik. Még a 13/14-es idényben egész sok volt abból, de azóta egyre kevesebb, idén például jó kiugratása még nem is volt - max 1 tudható be annak, de nálam az is necces kategória volt, megnéztem mindegyik meccsét, videózok róla. Köze van persze ahhoz is, hogy nem azon a poszton játszik javarészt, ahol a legjobban tud, de a statok ellenére ebben a szegmensben Verratti köröket ver rá, de Gündogan is jobb nála.
LG írta:Viszont Koke a spanyol bajnokságban bizonyított már, míg Verratti, Gündogan, Pogba jóval gyengébb bajnokságokban rúgják a bőrt, simán benne van, hogy itt ők sem tündökölnének annyira.
Ilyenkor szempont szerintem a Bl, Gündogan fénykorában ott is tündökölt, és eddig idén az El-ben is megy neki. De tavaly is vállalható volt a Bl-ben - az Anderlecht ellen kifejezetten remekelt -, pedig még csak formában sem volt az idei játékához képest. Verrattit meg nem kell bemutatni szerintem, a rangadókon játszik rendre a legjobban. Pogba meg.. Hát, inkább nem mondok semmit, ő meg a Bl nem csípik egymást.. :lol: Bár most adott egy szép gólpasszt, de azon kívül megint semmi, állítom Kokeban is kisebb a veszélyfaktor, mint benne.
Bob_Marley írta:Pogba dolgot nem olvasta még, ha Enrique-nek nem kell, akkor nem kell. Szerintem, amilyen lehetőségek vannak a srácban az embertelen. Ilyen atletikus, erős, jó kombinatív érzékkel megáldott játékost nagyon nehéz találni.
Kolléga szerintem Lucho "kívánságlistájára" gondol, amit lehozott a Mundo tavaly, azon nem volt rajta. De ott meg hetente változtak a nevek, szóval arra nem kell adni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.09.19. 14:20:19

Rivaldo11 írta:Nem akarok beleszólni, de azért Kokét jobbnak tartani verrattinál elég kemény dolog. Nem tudom milyen szemüveg kell ezt így látni.
A kanyarban nincs az olaszhoz képest a játék egyetlen elemében sem, de Gündogan is sokkal jobb opció lenne, mint a spanyol.
Viszont Koke a spanyol bajnokságban bizonyított már, míg Verratti, Gündogan, Pogba jóval gyengébb bajnokságokban rúgják a bőrt, simán benne van, hogy itt ők sem tündökölnének annyira.
Én nyárig mindenképp várnék, addigra jobban lehet majd látni, kell-e valaki, és ha igen, ki lenne a megfelelő opció.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.19. 14:19:32

Rivaldo11 írta:Nem akarok beleszólni, de azért Kokét jobbnak tartani verrattinál elég kemény dolog. Nem tudom milyen szemüveg kell ezt így látni.
A kanyarban nincs az olaszhoz képest a játék egyetlen elemében sem, de Gündogan is sokkal jobb opció lenne, mint a spanyol.
Tudom, hogy te kevésbé szereted a spanyolt, azért illik megjegyezni, hogy Koke pl hasonló védekezési statokkal rendelkezik és több gólpassz, több kulcspasszt tud felmutatni egy erősebb bajnokságban. Persze másak a szerepkörök, de azt kijelenteni, hogy kanyarban sincs na az a szemüveges dolog. Nincs nagy különbség köztük én a spanyolt régóta úgy érzem, hogy ide teremtették. Egyszerűen Koke borzasztóan illene a mi játékunkba, ezért tartom jobbnak. De nagy különbség nincs, ez szimpátia dolog, elismerem.

Pogba dolgot nem olvasta még, ha Enrique-nek nem kell, akkor nem kell. Szerintem, amilyen lehetőségek vannak a srácban az embertelen. Ilyen atletikus, erős, jó kombinatív érzékkel megáldott játékost nagyon nehéz találni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.19. 14:04:17

S.Agüero írta:maximum egy kiegészítőembert lenne érdemes venni, de arra meg ott lehetne Samper/Denis/Halilovic...
Gumbau*

Amúgy szerintem attól függ, hogy kell-e ember, hogy Ini Arda, és a kölcsönadottak hogy teljesítenek. Andrés a várakozásokat felülmúlja egyelőre szerintem, a török márciusig hatalmas kérdőjel lesz, viszont 3 ember 2 posztra baromi kevés. Rafinha ki tudja hogy tér visza a sérülés után, SR meg középpályán rendre besül - bár most lehet megjön az önbizalma -, a kölcsönjátékosok meg szintén kérdésesek egyelőre. Úgyhogy simán benne van, hogy kell majd igazolnunk, nem véletlen, hogy erről szólnak a hírek folyamatosan.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.09.19. 13:44:35

Enrique többször is jelezte, hogy neki nem kell.
Én ilyenre nem emlékszem.

Amúgy jövőre szerintem felesleges venni középpályást, itt lesz Ini, Arda, Rakitic, maximum egy kiegészítőembert lenne érdemes venni, de arra meg ott lehetne Samper/Denis/Halilovic...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.19. 13:41:34

Nem akarok beleszólni, de azért Kokét jobbnak tartani verrattinál elég kemény dolog. Nem tudom milyen szemüveg kell ezt így látni.
A kanyarban nincs az olaszhoz képest a játék egyetlen elemében sem, de Gündogan is sokkal jobb opció lenne, mint a spanyol.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.19. 12:49:21

Jó itt elvitatkozni nevekről de Ardara se számított senki. Úgyis az fog jönni akit Enrique akar nem az aki épp nekünk tetszik a tvbe. Pogba szerintem tuti nem jön. Enrique többször is jelezte, hogy neki nem kell.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.19. 11:50:01

palesz77 írta: Komolyan nem értem, hogy ha Koke - akit én is bírok - bent van a "kívánságlistádban", akkor pl Verratti, vagy Gündogan miért nincs. Azért, mert ők nem a La Ligában tolják? :-k A spanyolt amúgy nagyon sajnálom, hogy ennyire hazahúz a szíve, persze jó manapság ilyet látni, de "elpazarolja" magát Simeone csapatában, aki rendszerint inkább szélső középpályásként játszatja, pedig nagyon nem az - legalábbis az eddig látottak alapján. Egy, a mi szisztémánkhoz hasonlóan játszó csapatban sokkal jobb lehetne érzésem szerint. Pogbára meg én is baromi kíváncsi leszek, de én leginkább az idei évére, az EB nálam nem döntő faktor, vagyis kevésbé, mint az egész szezon. Eddig finoman szólva sem kezdte jól az idényt, a kérdés csak az, hogy ez idény eleji forma, vagy esetleg ilyen szinten megérzi Vidal és Pirlo hiányát, és kiderül, hogy mégsem akkora ász, mint amekkorának ki lett kiáltva a média által.
1; Gerson info-t köszönöm, akkor ha nagyon muszáj akkor Denis Suarez mint kézenfekvő megoldás.

Gundogan dolog elég egyértelmű, ő eljátszotta a kártyáit tavaly, hogy nem tudott megegyezni velünk. Innentől kezdve az én szememben ez a hajó elment. Verratti meg nem fog eljönni a PSG-től. És amúgy is jobbnak tartom a Koke-Pogba párost. Előbbi is gyakorlatilag megszerezhetetlen kategória, de ő rá úgy érzem azért van esély. Pogba-nak meg valóban itt a szezon, de úgy gondolom hogy egy nemzetközi torna, ahol otthon vannak és hatalmas a nyomás kiváló alkalom arra, hogy megmutassa mit tud. És nála leginkább a megérett faktor szerintem a kérdés, s ennél jobb alkalom hogy ezt bizonyítsa hogy felkészült a feladatra vagy sem EB-nél jobb nem is lehetne. A válogatott tornák mindig a fociban a legfontosabbak és a legnagyobb lépcsőfok. Ha ott megállja a helyét, akkor szintet tud lépni. Az hogy milyen szezonja van is egy faktor, de az igazi erőpróba az EB lesz.
Zozzy 5 írta:
Bob_Marley írta: Coutinho? Jó vicc, semmi szükség nincs ilyen típusú játékosra jelenleg. Januárban egy támadó ha Sandroék nem tudják hozni magukat és annyi...
mondjuk az egyre valószínűbbnek tűnik, hogy nem fogják hozni magukat, mert ha minimális eredménykényszer van és nem vezetünk 3 góllal, akkor Lucho be se meri rakni őket, inkább fent hagyja a fáradt MSN-t, legalábbis az eddigi meccsek erre példák. hosszútávon nem fog egyikőjük sem megragadni itt, most annyira jók, hogy üljön vki a padon és meglegyünk létszámban, úgyhogy januárban valakire mindenképp szükség lesz.
Még nagyon kevés meccs ment le, érdemben következtetést nem szabad levonni, de eddig valóban nem sok esélyt kapott a Munir-Sandro páros. Ha igazolunk, akkor Nolito lenne a legkézenfekvőbb megoldás, de mivel Arda pl mindkét szélső poziban bevethető és Vidal is lehet jobbszélső is akár, így lehet rá sem lesz szükség. Ezeket csak Lucho tudhatja, s Sandroék is megfogják kapni a lehetőséget még.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.09.19. 11:28:35

Ha kell kp. hívjuk vissza Xavit. 1000x inkább, mint az itt felmerülő nevek. Pogbát remélem a Real viszi el, van már elég játékos a keretünkben, akit nehezen vesz be a gyomrom, na meg kb. a tizedét tudja annak, mint amennyire a média felfújja. :?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.19. 10:25:20

Barcelona say they already received three months ago a letter from Fifa stating they only can start registering players on 4 January [sport]

Ez alapján nem fog Arda játszani január előtt.. Már ha igaz, ugye a Sportról van szó, úgyhogy kérdéses. De én is ilyet olvastam pár hete twitteren, hogy súlyos sérülés esetén sem pótolhatjuk az adott játékost. Meglátjuk, én csodálkoznék, ha még idén Barca mezben láthatnánk Ardát.
Bob_Marley írta:Nálam csak két név jöhet szóba, akik közül az utóbbi időben cikkezett a sajtó. Pogba vagy Koke. Utóbbit nem kell magyarázni, a Liga egyik legjobb középpályása, óriási munkabírással.
Komolyan nem értem, hogy ha Koke - akit én is bírok - bent van a "kívánságlistádban", akkor pl Verratti, vagy Gündogan miért nincs. Azért, mert ők nem a La Ligában tolják? :-k A spanyolt amúgy nagyon sajnálom, hogy ennyire hazahúz a szíve, persze jó manapság ilyet látni, de "elpazarolja" magát Simeone csapatában, aki rendszerint inkább szélső középpályásként játszatja, pedig nagyon nem az - legalábbis az eddig látottak alapján. Egy, a mi szisztémánkhoz hasonlóan játszó csapatban sokkal jobb lehetne érzésem szerint. Pogbára meg én is baromi kíváncsi leszek, de én leginkább az idei évére, az EB nálam nem döntő faktor, vagyis kevésbé, mint az egész szezon. Eddig finoman szólva sem kezdte jól az idényt, a kérdés csak az, hogy ez idény eleji forma, vagy esetleg ilyen szinten megérzi Vidal és Pirlo hiányát, és kiderül, hogy mégsem akkora ász, mint amekkorának ki lett kiáltva a média által.
Chino írta:Nem regisztráltuk Ardat a Bl-be. Attól, hogy januárig nem játszhat tétmeccsen még a mi játékosunk. Szerintem ugyanúgy játszhat majd az egyenes kiesési szakaszban.

Hank1ee szerintem az őszi Bl-re gondolt csak, a kieséses szakaszra úgyis újra kell regisztrálni a játékosokat, akkor már mindketten játszhatnának, függetlenül attól, hogy most Arda tolhatja-e vagy sem.
Bob_Marley írta:esetleg Gerson gyerek, bár vele meg nem tudom hogy áll a helyzet
A Roma megvette ha jól emlékszem, nekünk meg majd opciós jogunk lesz rá.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.19. 07:19:16

Bob_Marley írta: Coutinho? Jó vicc, semmi szükség nincs ilyen típusú játékosra jelenleg. Januárban egy támadó ha Sandroék nem tudják hozni magukat és annyi...
mondjuk az egyre valószínűbbnek tűnik, hogy nem fogják hozni magukat, mert ha minimális eredménykényszer van és nem vezetünk 3 góllal, akkor Lucho be se meri rakni őket, inkább fent hagyja a fáradt MSN-t, legalábbis az eddigi meccsek erre példák. hosszútávon nem fog egyikőjük sem megragadni itt, most annyira jók, hogy üljön vki a padon és meglegyünk létszámban, úgyhogy januárban valakire mindenképp szükség lesz.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.19. 06:44:59

Freixa érvelése logikusnak tűnik, de szerintem sem szabad tovább ráncigálnia Fifa bajszát, mert nagyobb baj is lehet belőle. Ezt a félévet ki kell bírni és megvannak az opciók Rafinha pótlására és lassan visszajön Alves is és akkor máris más a leányzó fekvése.

Coutinho? Jó vicc, semmi szükség nincs ilyen típusú játékosra jelenleg. Januárban egy támadó ha Sandroék nem tudják hozni magukat és annyi (esetleg Gerson gyerek, bár vele meg nem tudom hogy áll a helyzet vagy Denis Suarez vissza). Pedro elengedését szívjuk sok esetben, ebben azért Lucho-t kicsit hibásnak érzem, mert pl elől is ugyanúgy meglehetett volna oldani a forgatást. Olyan nincs, hogy valaki hisztizik, mert lecserélik. Középpályást meg nem kell igazolni, jövő nyáron meg kell nézni hogy állunk pl Rafinha sérülésével és eldönteni. Nálam csak két név jöhet szóba, akik közül az utóbbi időben cikkezett a sajtó. Pogba vagy Koke. Utóbbit nem kell magyarázni, a Liga egyik legjobb középpályása, óriási munkabírással. Előbbinek meg szerintem nagyon jót fog tenni a hazai EB és szintet tud ugrani. Nála csak a mentális dolgokban látom a gondot, hogy úgy érzem még nem teljesen érett, de azért tavaly sokat fejlődött és egy EB remek alkalom a továbbfejlődésre. A fizikai tulajdonságait és atletikusságát meg nem kell ecsetelni, lenyűgöző. Nála az ár lehet a legnagyobb gond, de ezt többször kibeszéltük.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése