Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2022.01.03. 15:13:47

Nézd meg a jatekperceket, és azt, hogy ki milyen csapatban hozta ezeket a számokat...
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.01.03. 14:58:34

Azért a BW vs Luuk vs Morata statisztikai összevetés elég egyértelmű eredményt mutat.
  • Luuk a legjobb topligás szezonjában lőtt 10 gólt.
  • Morata a legrosszabb topligás szezonjában lőtt 10-et. Neki a legjobbja pedig 20.
  • BW lőtt egyszer 16-ot (vagy 6-7 éve Franciaországban), ezt leszámítva 4-9 gól között termelt (hasonló számok Luuk de Jong-éihoz).
Ha nálunk is hozna évi 15-20 gólt, nem panaszkodnánk. Persze nem egy Suárez/Villa/Eto'o szint (bár Villa is csak egyetlen egy Barca-s évében lőtt több, mint 20 gólt), de mégis jó.
més que un club
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.01.03. 14:28:31

Chino írta:
2022.01.03. 14:15:45
Kötelező opciójuk van rá, szóval mindenképp meg kell tartaniuk, ezt nagyon jól megoldották Laportáék. Azt hiszem egy tízest már fizettek is érte.
A Juve hasonló cipőben jár Moratával nekik még 35 milliót ki kellene fizetni az Atmanak második részletként és ezt nem akarják/nem tudják, emiatt dobnák át. Így lenne ez egy háromoldalú transzfer, gyakorlatilag senki sem fizet a másiknak.
Na ez így egy vicc lenne. Tökre értem, hogy mindenki jól jár, kivéve minket. Morataért 35 milla nagyon rossz tréfa.

Coutinho dolgot én sem értem, hogy ennyire nem érdekel senkit még bagóért sem...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.03. 14:15:45

fanbarca írta:
2022.01.03. 13:55:11
Kövezzetek meg, de én nem dőlnék a kardomba, ha Morata érkezni fog. Talán picit változik FT szerepe így, de lesz bőven variációs lehetőség elől. Nekem valamiért szimpatikus Morata s nem tartok attól, hogy nagyon felsülne. Teljesen értem az indokokat, amiket felsoroltatok, de most nálam nem nyer a józan (?) ész. Picit úgy érzem, azért is jöhet Morata, mert így Dembélé-t elengedik. Előre így megleszünk: Fati, Ferran Torres, Morata, Depay, Braithwaite, Abde. Mondjuk elférne ebben a listában még Dembélé is, de meglátjuk. Befejezőnek ott lesz Morata és Braithwaite, szélsők Fati, FT, Abde és Depay (bár ő nyilván inkább befelé játszik), hamis kilencesnek meg Depay és FT. Lehet ezt variálni, talán tényleg egy vonalszélső hiányozna még.
Igazából a kiemelt rész a válasz. Morata alapvetően nem lenne rossz, de a kezdőszintet nem üti/ütné meg. Legalábbis, ha előrébb akarunk lépni akkor egy Morata nagyon kevés. Cserének rendben lenne, de nem vagyunk olyan helyzetben, hogy egy ilyen összegtől essünk el egy tartalékért. Braithwaite erre a szerepre egyelőre elég, szerintem nem sokkal marad el a spanyoltól.
Lehet hogy most egy tipikus centerünk nincs, de inkább várni kellene nyárig, amikor egy jobb játékost szerezhetünk (az FFP-t még nélküle sem tudjuk megoldani), mint hogy most egy ilyen B-megoldással próbáljuk ezt megoldani.
Mellesleg ezzel Abde is kiesne az EL-ből, ami szintén nem egy örömhír.
Troym írta:
2022.01.03. 13:35:18
Mi van ha az Atletico jelezte, hogy tuti nem fizetnek 40 milliót és mehet vissza Grizes? Gondolom ahelyett egy opció, hogy pl fizetnek most 20at és idekerül ez a szerencsetlen, kisebb fizetésért. Ilyesmit sejtek emögött.
Kötelező opciójuk van rá, szóval mindenképp meg kell tartaniuk, ezt nagyon jól megoldották Laportáék. Azt hiszem egy tízest már fizettek is érte.
A Juve hasonló cipőben jár Moratával nekik még 35 milliót ki kellene fizetni az Atmanak második részletként és ezt nem akarják/nem tudják, emiatt dobnák át. Így lenne ez egy háromoldalú transzfer, gyakorlatilag senki sem fizet a másiknak.

Én azt nem igazán értem, hogy Coutinhoval miért nem lehetne egy kölcsön+opciót megoldani, pl. az Arsenallal, akár úgy hogy a bérének egy részét állnánk. Mondjuk ha minden igaz volt valami hasonló a Palmeirasszal, de ők csak 3 milliót álltak volna. Egy PL. klub azért ennél többet is vállalhatna. Umtiti más tészta, mert ő csak nagyobb klubbokba menne, nekik pedig még kölcsönbe sem kell, de a brazil iránt van érdeklődés és ő is hajlik a váltásra.
Forca Barca!!!!
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.01.03. 14:04:31

Troym írta:
2022.01.03. 13:35:18
Mi van ha az Atletico jelezte, hogy tuti nem fizetnek 40 milliót és mehet vissza Grizes? Gondolom ahelyett egy opció, hogy pl fizetnek most 20at és idekerül ez a szerencsetlen, kisebb fizetésért. Ilyesmit sejtek emögött.
Elvileg kötelező megvenniük, csak ha nagyon nem játszik vmi okból, akkor nem.
fanbarca írta:
2022.01.03. 13:55:11
Kövezzetek meg, de én nem dőlnék a kardomba, ha Morata érkezni fog. Talán picit változik FT szerepe így, de lesz bőven variációs lehetőség elől. Nekem valamiért szimpatikus Morata s nem tartok attól, hogy nagyon felsülne. Teljesen értem az indokokat, amiket felsoroltatok, de most nálam nem nyer a józan (?) ész. Picit úgy érzem, azért is jöhet Morata, mert így Dembélé-t elengedik. Előre így megleszünk: Fati, Ferran Torres, Morata, Depay, Braithwaite, Abde. Mondjuk elférne ebben a listában még Dembélé is, de meglátjuk. Befejezőnek ott lesz Morata és Braithwaite, szélsők Fati, FT, Abde és Depay (bár ő nyilván inkább befelé játszik), hamis kilencesnek meg Depay és FT. Lehet ezt variálni, talán tényleg egy vonalszélső hiányozna még.
Nekem vegyesek az érzéseim, mert kb. egy ilyen típusú játékos kéne már a csapatba jó rég, csak nem Morata. Ő már tényleg annyi helyen bizonyította, hogy nem elég jó. Furcsállom, ha Xavi ennyire rá van kattanva. Az egyetlen érthető magyarázat számomra az lenne, ha valami rohadt jó deal van a háttérben, amivel pl. fél évre elhozhatjuk kb. ingyen. Mondjuk egy sima kölcsönt átmenetileg teljesen meg tudnék érteni, ha nem tudnak jobbat hozni (márpedig nem könnyű, gondolom).
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.01.03. 13:55:11

Kövezzetek meg, de én nem dőlnék a kardomba, ha Morata érkezni fog. Talán picit változik FT szerepe így, de lesz bőven variációs lehetőség elől. Nekem valamiért szimpatikus Morata s nem tartok attól, hogy nagyon felsülne. Teljesen értem az indokokat, amiket felsoroltatok, de most nálam nem nyer a józan (?) ész. Picit úgy érzem, azért is jöhet Morata, mert így Dembélé-t elengedik. Előre így megleszünk: Fati, Ferran Torres, Morata, Depay, Braithwaite, Abde. Mondjuk elférne ebben a listában még Dembélé is, de meglátjuk. Befejezőnek ott lesz Morata és Braithwaite, szélsők Fati, FT, Abde és Depay (bár ő nyilván inkább befelé játszik), hamis kilencesnek meg Depay és FT. Lehet ezt variálni, talán tényleg egy vonalszélső hiányozna még.
més que un club
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.03. 13:45:59

Chino írta:
2022.01.03. 12:53:21
Ami érdekes lehet, hogy nyáron mi lesz Depayjal. Már pedzegette is a média és tényleg elgondolkodtató, hogy könnyen átadólistára kerülhet. Mivel csak '23-ig szól a szerződése vagy hosszabbítani kell vele vagy elpasszolni, mert ingyen biztosan nem szeretnék továbbadni.
Én eladnám nyáron. Nem rossz, de nem egy világmegváltó játékos. Átmeneti megoldásnak jött ő is, gondolom ezért a 2 év. Az árából inkább megpróbálnék hozni egy Adeyemi szerű fiatalt.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.03. 13:35:18

Mi van ha az Atletico jelezte, hogy tuti nem fizetnek 40 milliót és mehet vissza Grizes? Gondolom ahelyett egy opció, hogy pl fizetnek most 20at és idekerül ez a szerencsetlen, kisebb fizetésért. Ilyesmit sejtek emögött.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.01.03. 13:20:27

biztosan tudnak valamit, amit mi meg nem

talan a Liga eltekint a fizetesszabalyozastol vagy megjon a penz a Ligatol a tizeves meccseladasbol

folosleges ezen ragodni, Laporta tudja mit csinal

talan meg Haaland is jon nyartol :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.03. 12:53:21

Ami érdekes lehet, hogy nyáron mi lesz Depayjal. Már pedzegette is a média és tényleg elgondolkodtató, hogy könnyen átadólistára kerülhet. Mivel csak '23-ig szól a szerződése vagy hosszabbítani kell vele vagy elpasszolni, mert ingyen biztosan nem szeretnék továbbadni.

Ez a Morata biznisz egyelőre nekem több sebből vérzik, hogyan akarják egyáltalán regisztrálni, ha még Torrest sem sikerül. Max. akkor tudnám elképzelni ha Dembélé hosszabbít, mert akkor az FFP-nek meg tudunk felelni, de a bértömeg akkor is nagy lesz.
Én itt az egész előtt értetlenül állok. Jönnek a nevek folyamatosan, de még az egyetlen érkező fizetésével sem tudunk mit kezdeni. Ráadásul a támadóink most térnek vissza sérülésből/koronából, nem tudom, hogy tényleg ekkora szükségét látják télen több csatárt szerződtetni.
Forca Barca!!!!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.01.03. 12:48:18

Ez a Morata olyan, mint a háromnapos pizza a hűtő mélyén. Mindig ráfanyalodik a tagra egy komolyabb csapat, hogy majd náluk hátha, de aztán már az első harapáskor rájönnek, hogy hibás volt a döntés. :D

Egyébként egy tök jó képességű csatár lenne, csak vhogy fejben annyira zokni, h használhatatlan. Mondjuk nekem már mindegy, ki lesz elöl, csak ne sérüljön le kéthetente. Ha már lenne egy támadótriónk, akik képesek 3-4 hónapig egyhuzamban megmaradni egymás mellett, azzal előrébb lennénk.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.01.03. 12:46:20

LG írta:
2022.01.03. 12:21:10
Moratánál is gondolom valami hasonló ügyeskedés lehet, + váratunk komoly leépítéseket a csapatnál téren, hogy regisztrálni tudjuk őket.
Morata-t elég fizetni nyárig,aztán el kell adni. Csak nyereséges üzlet lehet.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2022.01.03. 12:30:10

Nagyon remélem, hogy az új igazolások már annak szólnak,
hogy ki tudjuk szórni a drága léhűtőket,
mint Coutinho, Umtiti, Dembele.
Mondjuk Griezmann másfél év múlva esedékes talán 40 millióját marhára nem kéne Moratáért adni.
Nagyon úgy tűnik, hogy a spanyol válogattat akarják összehozni nálunk..
Mondjuk Laporte még jöhet.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.03. 12:21:10

Sinya22 írta:
2022.01.03. 11:13:53
Chino írta:
2022.01.03. 10:57:33
Az AS szerint a Morata transzfer 95 %-ban lezárult, már csak az aláírás van hátra, ami t a héten véglegesítenek. Stílszerűen a Clásicón debütálhat a csapatban.
Esküszöm tökön szúrom magam, ennyit LDJ is le tud tenni az asztalra. Nekem csak az furcsa, hogy nincs pénz regisztrálni, több játékos fizetésétől meg kellene szabadulni, hosszabbítani Araujoval, Fatival, Gavival, erre idehoznának egy új embert akinek nem is 1-2 millió a bére. Ez nekem így nem kerek.

Torrest egyébként épp most mutatják be.
Valamiről biztosan nem tudunk, honnak szakítottunk hirtelen pénzt Torresre pl, mikor szeptemberben majdnem csődbe mentünk, el kellett engedni Messi Griezmannt és a csk-k is lemondtak a fizukról. Eladni nem adtunk el senkit egyelőre :D

Én addig mondjuk nem hiszek semmit el, amíg nem látok képeket az orvosiról és a hivatalos honlapon vagy bármilyen platformon meg nem jelenik. Nem akarom elhinni egyszerűen.
Torrest egyelőre ugye nem tudjuk regisztrálni, a vételárát pedig nem most fizetjük ki, lényegében hitelbe vesszük, aminek én nem örülük, mert már lassan fűnek, fának tartozni fog a klub.

Moratánál is gondolom valami hasonló ügyeskedés lehet, + váratunk komoly leépítéseket a csapatnál téren, hogy regisztrálni tudjuk őket.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.03. 12:18:45

LG írta:
2022.01.01. 09:43:06
Írtam én is, hogy FT még fiatal, elvileg még befuthat nagy karriert. De én nem látok benne akkora lehetőségeket.

A másik dologra reagálva, nézd meg Torres mikor lőtt gólokat a legutóbbi meccsein. Az EB a szlovákoknak és a horvátoknak talált be, mindkét meccsen 5 gólt szerzett a csapata. A Cityben az Arsenal ellen duplázott egy meccsen, ahol 5-öt lőttek, meg a Wycombe ellen talált be, ahol hatot lőttek. A sezvedős, 1-2 gólos meccseken viszont sem gól, sem gólpassz nem jött tőle, de nem is játszott jól. De én nemcsak a statisztikából szűröm le, hogy ilyen játékos, de amikor láttam, akkor is ez volt az érzésem: ha megy a csapatának, neki is, de egy szoros meccsen nem döntő tényező, tehát egyáltalán nem clutch-player.
Morata pedig kevés egy top csapat kezdőjébe, de egy szenvedős meccsen inkább benne látom azt, hogy bejön a 70. percben és belövi a győztes gólt, mint Torresben. Erre is hoztam fel példákat: a Real 16/17-es szezonja, a Juve a 14/15-ös BL-menetelése. Nekünk Larsson óta nincs igazi minőségi cserecsatárunk. Talán Agüero az lehetett volna, de az élet közbeszólt. Jól jönne egy ilyen ember a csapatba, de mint mondtam, nem 40 millióért. Akkor inkább ingyen jöjjön egy Cavani, még ha a fizetése több is lenne.
Erre és az utóbbi hírekre.. Komolyan mondom hogy félek. Szabályosan félek hogy tényleg idejön Morata.
Ezek jó példák és értem mit akarsz mondani de ugyanilyen könnyű ellenpéldát is mutatni: https://www.eredmenyek.com/merkozes/Ac6 ... zefoglalas
Amit mondasz azt megfordítani is könnyű lásd ha Ferrannak jól megy, jól megy a csapatnak is, mert fontos játékos aki ha megy neki viszi a hátán az egészet. :lol: Nem feltétlen igaz ez, de az se hogy csak akkor megy neki ha a csapatnak is megy.. Ahogy nézem mesterhármast is rúgott szóval ha elkapja a fonalat akkor tényleg jól megy neki (vs Newcastle 3-4).

Amit általánosságban egy középcsatárról írsz, hogy kellene a keretbe az igaz, és erre is jók a példák. Nekem Morata még ingyen se kellene. Buta is állítólag, ráadásul az összes foci troll egyik legnagyobb célpontja a sok bénázása miatt, nem kellene az amúgy is rossz hírnevünk mellé még egy balfékkel "erősíteni". Győztes mentalitású emberek kellenek nem bukottak és futottak még emberek.
Jó korban van és spanyol, látott már BL-t és válogatott tornát is belülről ez mind tök jó de ezen túl nagyon kevés a pro.
Cavani-val én is ki lennék békülve, pedig idősebb is és lassabb is.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.01.03. 12:18:14

Barcelona president Joan Laporta again on Haaland and big signings for next months: “Everybody in the world should get ready, as we are back as big players in the market. Barça are back”.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.03. 11:41:28

Sinya22 írta:
2022.01.03. 11:13:53
Valamiről biztosan nem tudunk, honnak szakítottunk hirtelen pénzt Torresre pl, mikor szeptemberben majdnem csődbe mentünk, el kellett engedni Messi Griezmannt és a csk-k is lemondtak a fizukról. Eladni nem adtunk el senkit egyelőre :D

Én addig mondjuk nem hiszek semmit el, amíg nem látok képeket az orvosiról és a hivatalos honlapon vagy bármilyen platformon meg nem jelenik. Nem akarom elhinni egyszerűen.
Messit és Griezmannt pont a bérek miatt kellett elengedni, ahogy Coutinhot is ezért akarja a klub rásózni valakire. Torresért pedig jelenleg nem kell fizetni, majd nyártól kell több részletben. (plusz a bérigényből is alaposan leadott) Morata pedig gyakorlatilag ingyen jönne, csak egy jövőbeni pénzforrástól esnénk el.
Szóval itt nem a játékosok ára a kényes pont, hanem a bérük.
Ha idejön Morata én csalódni fogok Xaviban. Eddig nagyon jónak tűnt az építkezés. Ha Haalandért nem tudunk harcba szállni egy Vlahovic/Adeyemi párosból az egyik megszerezhető lenne nyáron és ők igazi erősítések lehetnének. Nem egy zenitjén régen túljárt B-kategóriás játékosban látom a csapat elkövetkező éveinek támadóját.
Forca Barca!!!!
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.01.03. 11:27:48

Chino írta:
2022.01.03. 10:57:33
Az AS szerint a Morata transzfer 95 %-ban lezárult, már csak az aláírás van hátra, ami t a héten véglegesítenek. Stílszerűen a Clásicón debütálhat a csapatban.
Esküszöm tökön szúrom magam, ennyit LDJ is le tud tenni az asztalra. Nekem csak az furcsa, hogy nincs pénz regisztrálni, több játékos fizetésétől meg kellene szabadulni, hosszabbítani Araujoval, Fatival, Gavival, erre idehoznának egy új embert akinek nem is 1-2 millió a bére. Ez nekem így nem kerek.

Torrest egyébként épp most mutatják be.
Olvastam én is, állítólag odaadják Moratát és nem fizetnek grizesért. Viszont azt még sehol se olvastam hogy a Juve mit reagált erre. Nem hinném hogy szükségünk lenne rá hátul meg mint egy sajt olyan lyukasak vagyunk.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.03. 11:22:22

Chino írta:
2022.01.03. 00:05:02
Troym írta:
2022.01.02. 21:22:43
Összgről nem írnak, csak annyit hogy a MU megvenné+idei adná hónapra Martialt. Nem nagyon tudm, hogy ez mennyire lenne jó. Igazából egy jó szezonja volt a MU-ban. Tavaly 23 meccsen 4 gólt szerzett, amiből kettő egy 9:0-ás mérkőzésen volt, idén kb. annyi percet kap mint Cavani.
Akkor lenne szerintemm érdemes egy ilyet meghúzni, ha legalbb 15-20 milliót adnának Dembéléért.
Mondjuk én még mindig azt mondom, hogy a legtöbb dolog attól függ, hogy Xavi Torrest milyen pozícióba szánja.
Szerintem akkor van értelme, ha Martial fizetésének kb. 10-20%-át vállalnánk és x millióért opció lenne nyáron megvenni végleg. Így van egy másik örök ígéret francia szélső (akinek hiánya lenne egy ilyen fajta karakter a csapatban), kisebb bértömeg és lehetőség a többi valóban fontos játékossal hosszabbítani.Ha meg fut valami frenetikus tavaszt Martial, akkor meg elgondolkodni, hogy megveszik-e.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.01.03. 11:13:53

Chino írta:
2022.01.03. 10:57:33
Az AS szerint a Morata transzfer 95 %-ban lezárult, már csak az aláírás van hátra, ami t a héten véglegesítenek. Stílszerűen a Clásicón debütálhat a csapatban.
Esküszöm tökön szúrom magam, ennyit LDJ is le tud tenni az asztalra. Nekem csak az furcsa, hogy nincs pénz regisztrálni, több játékos fizetésétől meg kellene szabadulni, hosszabbítani Araujoval, Fatival, Gavival, erre idehoznának egy új embert akinek nem is 1-2 millió a bére. Ez nekem így nem kerek.

Torrest egyébként épp most mutatják be.
Valamiről biztosan nem tudunk, honnak szakítottunk hirtelen pénzt Torresre pl, mikor szeptemberben majdnem csődbe mentünk, el kellett engedni Messi Griezmannt és a csk-k is lemondtak a fizukról. Eladni nem adtunk el senkit egyelőre :D

Én addig mondjuk nem hiszek semmit el, amíg nem látok képeket az orvosiról és a hivatalos honlapon vagy bármilyen platformon meg nem jelenik. Nem akarom elhinni egyszerűen.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.03. 10:57:33

Az AS szerint a Morata transzfer 95 %-ban lezárult, már csak az aláírás van hátra, ami t a héten véglegesítenek. Stílszerűen a Clásicón debütálhat a csapatban.
Esküszöm tökön szúrom magam, ennyit LDJ is le tud tenni az asztalra. Nekem csak az furcsa, hogy nincs pénz regisztrálni, több játékos fizetésétől meg kellene szabadulni, hosszabbítani Araujoval, Fatival, Gavival, erre idehoznának egy új embert akinek nem is 1-2 millió a bére. Ez nekem így nem kerek.

Torrest egyébként épp most mutatják be.
Forca Barca!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.03. 00:05:02

Troym írta:
2022.01.02. 21:22:43
Több helyen írnak valamiféle Dembelé-Martial cseréröl. Utóbbi kölcsön érkezne, gondolom Dembelé meg még januárban menne.
Összgről nem írnak, csak annyit hogy a MU megvenné+idei adná hónapra Martialt. Nem nagyon tudm, hogy ez mennyire lenne jó. Igazából egy jó szezonja volt a MU-ban. Tavaly 23 meccsen 4 gólt szerzett, amiből kettő egy 9:0-ás mérkőzésen volt, idén kb. annyi percet kap mint Cavani.
Akkor lenne szerintemm érdemes egy ilyet meghúzni, ha legalbb 15-20 milliót adnának Dembéléért.
Mondjuk én még mindig azt mondom, hogy a legtöbb dolog attól függ, hogy Xavi Torrest milyen pozícióba szánja.
Forca Barca!!!!
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.02. 21:22:43

Több helyen írnak valamiféle Dembelé-Martial cseréröl. Utóbbi kölcsön érkezne, gondolom Dembelé meg még januárban menne.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.02. 20:23:44

sneco7 írta:
2022.01.02. 20:16:06
bence0330 írta:
2022.01.02. 01:19:31
Úgy tűnik, nem fér bele Demir kifizetése a költségvetésbe. Elvileg nem volt edzésen, és ezért nem került a keretbe sem. Többek közt a Dortmund, Lipcse érdeklődik iránta, bár friss az infó, szóval inkább még csak pletykaszint.
Pedi nagyon tetszett a játéka, csodálkoztam is,hogy mennyire jegelték az utóbbi időben, valószínűleg nem alaptalan a pletyka.
Nekem is... de a Dortmund érdeklődése sem véletlen. Szerintem irgalmatlan sok Messis-Robbenes befelé húzok-eltekerem gólt fog lőni a karrierje során. Gondolom arról van szó, hogy amit házon belül korrekt módon meg tudunk oldani, arra nem ad(hat)unk ki 10 millát.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2022.01.02. 20:16:06

bence0330 írta:
2022.01.02. 01:19:31
Úgy tűnik, nem fér bele Demir kifizetése a költségvetésbe. Elvileg nem volt edzésen, és ezért nem került a keretbe sem. Többek közt a Dortmund, Lipcse érdeklődik iránta, bár friss az infó, szóval inkább még csak pletykaszint.
Pedi nagyon tetszett a játéka, csodálkoztam is,hogy mennyire jegelték az utóbbi időben, valószínűleg nem alaptalan a pletyka.
Válasz küldése