Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.15. 19:37:09

Ott ragadhat, persze ezért is lett Alves felhozva példaként részemről, de a Ramosos meg pont az hogy ők akkor kezdtek csapatot építeni beváltak ott ragadtak, ahogy nálunk a brazil. Most sokkal kisebb esélyt látok hogy itt ragad, mert lsd egy Arda fél év kihagyással és gyengébb szezonnal is lehet elmegy hamarosan. Nincs pátyolgatás és egy fiatalabbnál a hektikusság jobban benne LEHET. Nem törvényszerű ahogy az előbbi sem, de az egésznek a lényege az, hogy nem tudom elképzelni, hogy tíz évre keresünk embert mikor a mostanit kell meglovagolni.

De még mindig akkor másról beszélünk. Umtiti, Fabinho is jöhetne egyébként sőt utóbbi azonnal, de hogy nem azért vesszük mert tíz évre beválhat hanem mert jelenleg is erősítés az tuti nálam, mert ez a koncepció Luchoi igazolásaiból ez jön le, meg hát elég logikusnak is tűnik mikor eredménykényszer van Ezért igazolunk 27+ embereket, de a kor persze nem egzakt dolog és valaki már 22 évesen is kitűnhet annyira hogy érdemesnek tartják leigazolni. Én en bloc beszéltem, hogy tíz évre nem lehet gondolkozni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2016.06.15. 19:58:27-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.15. 19:01:00

Bob_Marley írta:...
Én ezt értem, de most te tök másról beszéltél mint én. Te arról beszélsz, hogy milyen játékost kellene hozni, én meg arról, hogy ha már hozzuk Umtitit, vagy esetleg jön Bellerín vagy Fabinho - mert ezek valós tervek, Umtiti főleg, nem FM-ezés -, akkor ha beválnak, még a mai fociba is képesek 10 évig megoldani egy posztot. Mert manapság is van ilyenre példa, hogy egy fiatal játékos bevált, és ott is ragadt a helyén hosszú ideig. Ezért hoztam fel Ramost és Marcelot, mert velük is ez volt a helyzet.

szerk.: És a félreértések elkerülése végett. Nálam az is ebbe a kategóriába tartozik, ha most jön a francia, 2 évig csak beugrós lesz, és utána növi ki magát a kezdő szintjére.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.15. 17:42:05

palesz77 írta:
Bob_Marley írta:Én ezzel a Marcelo, Ramos stb vonal ..., de én meg választom azt hogy az alatt a tíz év alatt míg ők megoldották a posztjukat nyertünk egy rahedli bajnokságot ők meg kettőt.
Ennek mi köze ahhoz, hogy 10 évre is meg lehet oldani egy posztot? Mert őszintén kétlem, hogy Marcelo és Ramos az oka, hogy kevesebbet nyertek, a csapat húzóemberei voltak javarészt.
Ennek az a köze, hogy Ramos meg Marcelo rohadtul nem az a szint volt 10 éve mint ma vagy 3-4 éve. És Ronaldo vagy más sem. Pont ezt próbáltam kifejezni, hogy lehet fiatalokat venni és felépíteni egy csapatot, de nálunk nem ez a helyzet mikor a mag a legjobb korban van és minden kupáért megyünk. Látod egy Stegen se sima kezdő mert még nem az a szint. Nem hiába írjuk, hogy kész emberek kellenek nem olyanok, akik tehetségesek meg majd valamikor hú de jók lehetnek. 25 év alatt egy játékos még "gyerek". Van 60 meccs egy szezonban mindig kell hozni egy jó szintet és nem lehet rapszodikusnak lenni hogy hol kiváló vagy hol nem, mert bakker nyernünk "kell" a meccsek 70-80%-át. Olyan ember kell, aki kis túlzással 150 bajnoki vagy 20-30 válogatottsággal a lábában érkezik. Vannak mindig is tehetséges emberek, de pont ez az hogy teszem azt jön egy mittudomén kicsoda nagy tehetség. 2 jó megoldásra jut 2 rossz, ez nem fér bele. Hiába zseniális a két jó, kiegyensúlyozottság kell egy bajnoksághoz. És akkor még a pszichológiáról nem is beszéltem hogy a nyomást elviseld. Egy Dortmund megteheti hogy kipróbál embereket és újra felépít egy csapatot, mert elmegy a gerinc, egy Porto megteheti, de mi jelenleg nem. Mi is megtettük anno mikor kifuttot egy nagyobb generáció a 90es évek közepe vége felé. Guardiola, Sergi stb emberek. Vettünk egy rahedli fiatalt felemásan jöttek (Simao, Rochembach, Riquelme, Saviola) be. Aztán 2003 körül jött megint egy hullám és akkor bejött. Most megint az hogy Messiék mellé hova teszel be olyat, akinél várni kell hogy lehet csak jövőre "robbant". És ezért sem lesz olyan hogy majd tíz év, mert nem fog játszani elmegy a kedve, leépül, eligazol. Majd ha lesz új generáció akkor lesz megint tíz évre ember, de ezek általában hazai játékosok, de ugye pl Alves meg volt 8 évig, de ő is akkor jött mikor csapatot építettünk fel. Most nem csapatot kell építeni, hanem a prime korszakot kimaxolni és olyan ember kell aki AZONNAL segít. Nem holnap nem két hét múlva, hanem beállítod és tudod mit vársz tőle és azt kapod. A nagy tinisztároknál meg ezt nem tudod elvárni, mert nincs rutinja nem élt meg annyit. Ösztönből tehetségből megoldja, de ez kevés, mikor higgadtság kell a kapu előtt, mikor türelem pl egy meccsen hogy meglegyen az első gól, mikor ismered az ellenfeleidet és memóriából játszol ellene ésatöbbi. És LE ebben hisz, mert eredmény kell, mert győzni kell és nem várni hogy na majd lesz, ami lesz. Pont Thiago pl, nálunk rohadt rapszodikus volt, nem fért bele. Mára lett 3-4 évvel idősebb és meglehet nézni, hogy átalakult a játéka. Beérett, rutinosabb lett és még ezer jelző vagy közhely, de sima egyszerű, a játéka fejlődött mert már sokkal jobban tudja mikor mit kell csinálni.


Na nem ragozom tovább, csak néha tényleg az az ember érzése, hogy valaki úgy gondolja, hogy berakom ezt meg azt a másikat kiveszem és minden ok. Ezer tényező van, játékos pszichológia, még nyelvi kérdés is, habitus, fizikális tényezők, játék elsajátításának kérdése stb. Ez nem Fifa, hogy megveszem Bellerínt és megvan oldva tíz évre a poszt. Bakker mikor játszottam és felhívtak ifibe köpni nyelni nem tudtam és ültem a sarokban, mert én voltam a legkisebb utolsó senki köztük, pedig kezdő ember voltam de érezte az ember hogy hol a helye. Ők már játszottak felnőttek között is páran én meg jöttem serdülőből.....Na most gondoljuk ezt el mikor bemész az öltözőbe és körülötted alsóhangon van 6-8 VB GYŐZTES meg az öltözőben en bloc 50 szeres spanyol bajnok....Ott még a budira is kúszva mész ki és engedélyt kérsz ötször.....Persze beilleszkedés meg miegymás, de itt is arra akarok utalni, hogy rohadtul nem mindegy, hogy te már vagy 25 éves mondjuk és lenyomtál 5-6 bajnoki szezont vagy 20 éves hú de nagy tehetség, senkit nem fog érdekelni hogy te mit tudsz a labdával, az számít ha játszol folyamat teljesítesz vagy nem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.06.15. 17:05:36

Pedro saját maga akart elmenni, több lehetőséget akart. Aztán rájött, hogy nem akkora nagy szám az a Chelsea, meg annyival többet nem is játszott ott, mint itt, de ez a hajó elment, remélem nem jön vissza.
Üzleti és sportszakmai szempontokból is jobb lenne Nolito, már ha őt vesszük.
Pedro elment 30 millióért, Nolito jönne 18 millióért. Másfél év korkülönbség van a két játékos között, és Nolito kb. azt hozza, amit Pedro.
Válogatottban is kikerült már a képből Pedro, inkább Nolito kezd. Én is ellenkeztem Nolito ellen tavaly, viszont már látom, hogy jobbat olcsóbban nem kapunk, szóval azt mondom, hogy jöjjön.
Pedro meg így járt, aztán most még pórul járhat, ha Conte nem fogja játszatni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.15. 16:09:20

Fixed transfer fee for Samuel Umitit (22) would not be more than 25M. Including incentives, fee could be close to 30M. 5-year contract. [md]

Barcelona hope to close the deal on Lyon centre back Samuel Umititi (22) this week. The clubs have been talking yesterday and today. [md]


Mondjuk aláírva csak júli 1-e után lesz, az biztos, de az látszik, hogy gőzerővel folynak a tárgyalások..
Zsoma írta:Ok Daily Mail, de mai friss:
Tegnap niylatkozta, hogy innen szeretne visszavonulni, de jó döntés volt elmenni, mert játszani akar. Kétlem, hogy 1 év alatt ez változott volna.. Daily Mail ebből kreált egy eladható cikket, felesleges foglalkozni is vele.

Azt meg megmondom őszintén kicsit remélem, hogy nem vesszük vissza, szimplán azért, mert az azt jelentené, hogy jól megvan oldva a cseretámadó poszt, és felesleges igazolás lenne még egy Pedro szintű peremember oda..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.15. 16:05:02

Tobias88 írta:Amúgy Suarezt is egész jól megfegyelmezték
viszont suarez a pályán hülye, még ben arfa ahogy rémlik eléggé tolta az éjszakázást, meg az edzéseket sem látogatta olyan gyakran mint kellene.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2016.06.15. 15:54:36

Chino írta: Pontosan. Ez már többször le lett írva, (többek közt az előző hsz-embe), ezért kell egy. számú ember, akit be lehet állítani és minőséget képvisel. 18 millióért Nolito pedig tökéletes. Legalább olyan jó, mint Pedro.
Ok Daily Mail, de mai friss:

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... elsea.html
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.06.15. 15:19:33

Tobias88 írta:
Pedro el akart menni, nem igazán tetszett neki a 4. számú szerep. Munirt én még mindig nem tartom alkalmasnak arra, hogy egy sérülés esetén huzamosabban játsszon kezdőként. Néha voltak jó megmozdulásai, de kb ennyi.
Pontosan. Ez már többször le lett írva, (többek közt az előző hsz-embe), ezért kell egy. számú ember, akit be lehet állítani és minőséget képvisel. 18 millióért Nolito pedig tökéletes. Legalább olyan jó, mint Pedro.
Forca Barca!!!!
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.06.15. 15:15:38

visca el barca írta:jah értem.

ben arfát remélem csak viccből írtad. a márszejtől, meg a nyúkasztltől is azért lett többek közt elküldve mert elég komoly magatartásbeli problémái voltak. LE-nek nyilván nem fog kellene egy ilyen ember. nem véletlenül focizik egy nizzában
Akkor LE is ugyan annyira rasszista, mint Deschamps :D Amúgy Suarezt is egész jól megfegyelmezték, szóval lehet sikerülne vele is, de természetesen nem kell ide egy csapategységet bontó játékos.

A 30 éves Henry-t 24 millióért vettük, ahhoz képest a lassan 30 éves Nolito 18ért sok. Persze sokat nőtt azóta a pénz a fociban, de akkor is. Meddig lesz ő nálunk 2 évig? Utána meg elengedjük ingyen...

Pedro el akart menni, nem igazán tetszett neki a 4. számú szerep. Munirt én még mindig nem tartom alkalmasnak arra, hogy egy sérülés esetén huzamosabban játsszon kezdőként. Néha voltak jó megmozdulásai, de kb ennyi. Viszont ha ingyen Munir vs 18ért Nolito között kell választani esetleg, akkor inkább előbbi.
94:39 6 - 1
kfranky
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006.09.23. 08:21:54

2016.06.15. 15:13:04

visca el barca írta:nolito amugy nekem egy az egyben egy pedro klón. ezért nem kellett volna elengedni bármennyire is utáltuk itt a fórumon, tökéletes 4. ember volt
Igaz, de Pedro menni akart... Más kérdés, hogy a szezon közepétől inkább padozott a cselziben is Murinnyo idejében...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.06.15. 15:09:58

Tobias88 írta:
visca el barca írta:minőségi cserét szeretnél, de nem kell se gameiro se noltio, mert drága. akkor ki kell? nevezzél meg egy konkrét embert.
- Lehet hogy olcsó János vagyok, de a vezetőség is az. Ezért sokallnék egy majdnem 30 éves játékosért 18 millió eurót.
- Megnézném akár Ben Arfa-t a padon nálunk, főleg hogy lejár a szerződése. Persze kérdés, hogy a PL-ből milyen ajánlatokat kap.
- Hasonló okokból kellene rámennünk Koscielny-re az Arsenal-nál, mert neki is már csak 1 év van hátra a szerződéséből (és ez miatt kellene eladnunk a Sandro-Munir párost idén). Persze csak akkor, ha megy Mascherano

Tudom, nem egészséges egy ekkora klubnál a lejáró szerződésűekre utazni, de sajnos nem tudunk mást csinálni :oops:
18-20 millió egy olyan szintű játékosért manapság aprópénz. Másrészt 100 millió alatt mondjál már egy olyan játékost, akinek esélye van kiszorítani az MSN-t. (de még felette se nagyon) Pedro például teljesen rendben lett volna csak nem akart padozni. Nolito legalább olyan szint és elfogadja a helyét, ismeri a lubot, dolgozott Luchoval, ennél mi több kellene. Az, hogy Koscielny-nek egy év van hátra a szerződéséből még nem lesz fillérekért eladó. Ott volt Hummels is, neki is lejáróban volt (ha jól tudom le is járt) mégis ki kellett a Bayernnek pengetnie közel 40 millát. A francia ráadásul nemsokára 31 éves a fizetése is komolyabb, ha már a pénznél tartunk. Nem kell 10 éves intervallumban gondolkodni, de nem is 2-ben.

Ben Arfa pedig nem is igazi szélső. Kb. úgy tud szélsőt játszani, mint Dnis, Rafinha vagy Arda.
Egy 18 milliós játékos, aki érdemben tudja rotálni az MSN-t bőven megér ennyit, főként manapság.
Forca Barca!!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.15. 15:04:33

Pedro el akart menni, nem? MEgragadta az utolsó lehetőségét, hogy játszon még fixen valahol.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.15. 14:56:43

nolito amugy nekem egy az egyben egy pedro klón. ezért nem kellett volna elengedni bármennyire is utáltuk itt a fórumon, tökéletes 4. ember volt
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.15. 14:44:41

- Lehet hogy olcsó János vagyok, de a vezetőség is az. Ezért sokallnék egy majdnem 30 éves játékosért 18 millió eurót.
Nolitoért egyáltalán nem lenne sok a 18M. Payet egyidős vele, számokban is csak egy kicsit volt jobb szezonja, mint Nolitonak, aztán meg 50-60 millió eurókról szólnak a hírek róla. Nem mondom, hogy nem jobb játékos, mint Nolito, de ekkora különbség nincs közöttük.
segítek: azt jelenti, hogy olcsóbban kell venni valakit aki ugyan úgy nem fogja kiszorítani egyiket sem)
Erre meg itt van Munir. Ha meg olyat akarunk, aki nála jobb, azt nem fogjuk olcsóbban megkapni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.15. 14:08:27

jah értem.

ben arfát remélem csak viccből írtad. a márszejtől, meg a nyúkasztltől is azért lett többek közt elküldve mert elég komoly magatartásbeli problémái voltak. LE-nek nyilván nem fog kellene egy ilyen ember. nem véletlenül focizik egy nizzában
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.06.15. 13:49:19

visca el barca írta:tehát továbbra is várom azt a konkrét nevet aki "olcsó, minőségi és akár képes kiszorítani a msn egyik tagját" is :D
Értő olvasásod nem a legjobb. Olvasd el még egyszer:
Tobias88 írta:Gameiro-nak én nem örülnék, mert nagyon drága. Hasonló a helyzet Nolito-val is, de ő legalább valamivel olcsóbb. Felesleges ennyiért játékost venni, úgy se tudja kiszorítani az MSN egyik tagját sem
(segítek: azt jelenti, hogy olcsóbban kell venni valakit aki ugyan úgy nem fogja kiszorítani egyiket sem)
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.15. 13:19:28

Tobias88 írta:...
tehát továbbra is várom azt a konkrét nevet aki "olcsó, minőségi és akár képes kiszorítani a msn egyik tagját" is :D
Kovbal88 írta:vezetőség saját zsebre dolgozik.
tőled is megkérdeztem már eddig legalább 3x kulturált hangnemben, egyszer sem sikerült válaszolni. honnan tudod, hogy nincs pénz? ismered a klub költségvetését? tudod, hogy hova kerültek a prémiumom, hogy így lecsalózod a vezetőséget?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.15. 13:03:13

Amúgy azt olvastam, hogy a Real megnyerte a BL-t és plusz 90 milliós bevételre tett szert, na mi tavaly szinte mindent nyertünk és még sincs pénz, ez számomra felfoghatatlan dolog. Egy magyarázat van rá, a vezetőség saját zsebre dolgozik.
Ezt ne úgy fogd fel, hogy kinyitják a kasszát és nincs benne, hanem nyilván másra kell a nagyrésze. Stadiont és átépítéseket tervezünk, minden EUR-nak megvan a helye. Így is egy nagy része egy valag hitelből lesz.

Természetesen ettől még igaz ,amit mondasz, de ez minden vezetőségre igaz ;)
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.06.15. 13:01:57

visca el barca írta:
Tobias88 írta:minőségi csere az MSN-hez.

Gameiro-nak én nem örülnék, mert nagyon drága. Hasonló a helyzet Nolito-val is, de ő legalább valamivel olcsóbb. Felesleges ennyiért játékost venni, úgy se tudja kiszorítani az MSN egyik tagját sem
minőségi cserét szeretnél, de nem kell se gameiro se noltio, mert drága. akkor ki kell? nevezzél meg egy konkrét embert.
- Lehet hogy olcsó János vagyok, de a vezetőség is az. Ezért sokallnék egy majdnem 30 éves játékosért 18 millió eurót.
- Megnézném akár Ben Arfa-t a padon nálunk, főleg hogy lejár a szerződése. Persze kérdés, hogy a PL-ből milyen ajánlatokat kap.
- Hasonló okokból kellene rámennünk Koscielny-re az Arsenal-nál, mert neki is már csak 1 év van hátra a szerződéséből (és ez miatt kellene eladnunk a Sandro-Munir párost idén). Persze csak akkor, ha megy Mascherano

Tudom, nem egészséges egy ekkora klubnál a lejáró szerződésűekre utazni, de sajnos nem tudunk mást csinálni :oops:
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.15. 12:10:24

Tobias88 írta:minőségi csere az MSN-hez.

Gameiro-nak én nem örülnék, mert nagyon drága. Hasonló a helyzet Nolito-val is, de ő legalább valamivel olcsóbb. Felesleges ennyiért játékost venni, úgy se tudja kiszorítani az MSN egyik tagját sem
minőségi cserét szeretnél, de nem kell se gameiro se noltio, mert drága. akkor ki kell? nevezzél meg egy konkrét embert.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.06.15. 11:45:53

Tobias88 írta: Gameiro-nak én nem örülnék, mert nagyon drága. Hasonló a helyzet Nolito-val is, de ő legalább valamivel olcsóbb. Felesleges ennyiért játékost venni, úgy se tudja kiszorítani az MSN egyik tagját sem
Nem is kell kiszorítani egyiket se, csak helyettesíteni, mert mind a három dél-amerikai játékos. Kicsit többet utaznak, mint az európaiak.
Nolitonak az ára rendben van, valaki úgyis kell a padra, és egy normális csapat el tudná adni, ha nem válna be jó áron.
a 2-3 milliós fizetését meg egy Barcelona szintű csapatnak ki kell tudnia fizetni.
Amúgy azt olvastam, hogy a Real megnyerte a BL-t és plusz 90 milliós bevételre tett szert, na mi tavaly szinte mindent nyertünk és még sincs pénz, ez számomra felfoghatatlan dolog. Egy magyarázat van rá, a vezetőség saját zsebre dolgozik.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.06.15. 10:32:05

Bob_Marley írta:Én ezzel a Marcelo, Ramos stb vonal meg hogy fiatalítanak kalapemelés, de én meg választom azt hogy az alatt a tíz év alatt míg ők megoldották a posztjukat nyertünk egy rahedli bajnokságot ők meg kettőt.
Az egy dolog. Nem tőlük függött ez hanem a többiektől. Madridban mindig volt 1-2 olyan, aki visszafelé húzta a csapatot. Vagy az edző, vagy 1-2 oda nem illő játékos.

Most viszont nagyon együtt vannak, nehezebb lesz megnyerni a bajnokságot sokkal mint idén. Annyi problémájuk van maximum, hogy jobbhátvéd poszton a nagy verseny miatt egyik játékos sem tud folyamatosan játszani és formába lendülni.

Egyébként meg még igazolniuk sem kell, ha nem akarnak. Persze lecserélhetik Benzemát, de kétlem hogy erre sor kerül. Morata érkezni fog, de szerintem egyből tovább is adják. A védelembe kell nekik egy csereember Arbeloa miatt, aki lehet akár közép akár balhátvéd Nacho miatt. És kész is. A végén még pluszos lesz a Madrid idén

Nálunk azért jóval több poszt hiányzik jelenleg. Jobbhátvéd (szerintem Vidal SR páros kevés a Barcához), csere középhátvéd, minőségi csere az MSN-hez.

Gameiro-nak én nem örülnék, mert nagyon drága. Hasonló a helyzet Nolito-val is, de ő legalább valamivel olcsóbb. Felesleges ennyiért játékost venni, úgy se tudja kiszorítani az MSN egyik tagját sem
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.15. 07:21:10

Barcelona will sign only one centre back this summer. They won't sign both Lyon's Samuel Umititi and Las Palmas' Mauricio Lemos . [rac1]

Ezt mondjuk nem értem, mert elvileg közük sincs egymáshoz - Lemos úgy volt, hogy jövőre jönne csak -, de legalább akkor Tarín esélyesebb, hogy kap majd lehetőséget.

Several forwards that were sounded out don't want to join Barcelona as they know that with Messi-Suarez-Neymar they won't play a lot. [md]

Barcelona have reactivated the possibility of signing Sevilla forward Kevin Gameiro (29). They have sounded out Sevilla. [md]

Ez mondjuk érthető lenne a támadók részéről, de nem hiszem, hogy Gameiro maradt csak opció ennyiért.
Bob_Marley írta:Én ezzel a Marcelo, Ramos stb vonal ..., de én meg választom azt hogy az alatt a tíz év alatt míg ők megoldották a posztjukat nyertünk egy rahedli bajnokságot ők meg kettőt.
Ennek mi köze ahhoz, hogy 10 évre is meg lehet oldani egy posztot? Mert őszintén kétlem, hogy Marcelo és Ramos az oka, hogy kevesebbet nyertek, a csapat húzóemberei voltak javarészt.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.15. 00:03:33

Én ezzel a Marcelo, Ramos stb vonal meg hogy fiatalítanak kalapemelés, de én meg választom azt hogy az alatt a tíz év alatt míg ők megoldották a posztjukat nyertünk egy rahedli bajnokságot ők meg kettőt. Nekem több kérdésem nincsen. veb nagyon nyers és nem is értek egyet ezzel a "mentalitással" de bakker már lassan jó dolgunkban nem tudjuk mit csináljunk....Én teszek rá hogy a 40 éves Matyiő fejeli a győztes gólt a Celta vagy a Real ellen, esetleg a százhuszadik újkori Messi és 10 évre megoldja a posztot emberke. Nem hiába van az a mondás, hogy addig üsd a vasat, amíg meleg. Le fog áldozni ez az időszak és lsd akkor majd jön az mint 2003 körül, hogy igazolunk egy rahedli fiatalabb "éretlen" játékost és csapatot építünk, de amíg a csapat ereje teljében van és fel van építve, addig építőelemeket kell keresni nem az alapozást megcsinálni. Messi-Pique-Busi a legjobb korban vannak ez a csapat gerince, nem lehet olyanokra várni akik jövőre nem tudnak minket ahhoz segíteni, hogy kupákért menjünk. Ha ez egy negyvenéves tolószékes ember akkor ő, legalább látott már egyet s mást. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.14. 23:02:44

Tobias88 írta:
palesz77 írta:Barcelona are among the teams (Napoli, Man United) interested in Monaco right back Fabinho (22). [sky]

Lehet remenykedni.. :D
Kellene? Én nem nagyon láttam játszani, de hirtelen a 188 centis magasságból nem egy Alves típusra gondolnék, biztos ő kell nekünk? Meg mennyi az ár?
kellene bizony. amennyit én láttam gyors, agresszív, jól cselez és tud védekezni. nem hiába mondtam már tavaly is mikor arról volt szó h alves lelép
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése