Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1033
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.12.22. 16:39:37

Chino írta:
2021.12.22. 16:14:01
ha itt Haalandról szólnak folyamatosan a hírek…
A FourFourTwo cikke szerint évi 50 milliós fizetésnél kezdődne a licit Haalandért, és aki többet ígér neki, az viheti.
Azt is írják, hogy Raiola kb. csak a Realban, esetleg egy-két angol klubban gondolkodik, és a kisebbek, mint a Bayern vagy az olaszok (és mi is), szóba sem jöhetnek. Persze lehet, hogy mindez Raiola taktikájának a része.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.12.22. 16:32:53

Camp Nou99 írta:
2021.12.22. 15:10:41
https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... iente.html Hamarosan aláír. Szerintem ő lesz a csapat karácsonyi ajándéka.
Mellé arról cikkez a sport, h Torresről megszületett a megállapodás, hamarosan hivatalos lehet. 55+10 millió. Azt kérdezném, hogy miből?

És miből vennénk meg Haalandot, nekem az a másik kérdésem.
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5159
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.12.22. 16:29:08

The operation for Ferran Torres to Barça will be finalized for 55 million euros + variables. [RAC1]
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.22. 16:14:01

Ezek szerint Xavi és maga Dembélé sem a levegőbe beszélt, amikor azt nyilatkozták hogy maradni szeretne.
Viszont akkor kicsit bonyolódnak a dolgok. Torrest gondolom Xaviék azért nézték ki, hogy a jövőben Dembouzt helyettesítse, aki eligazol. Ha mégis maradna akkor azt tudom elképzelni, hogy centerként akarják használni vagy sérülés esetén kimehet szélre és akkor sem gyengülünk. Viszont akkor inkább egy "született" kilences lenne a logikus és ha itt Haalandról szólnak folyamatosan a hírek, akkor az egésznek nincs értelme.
Ha a francia marad az eléggé megkavarja a dolgokat. Mondjuk az FFP miatt is kedvező lenne ha hosszabbítana, gondolom Laportáék ezt sem felejtik el.
Akik pedig arról álmodoznak, hogy télen eladjuk annak bilibe lóg a keze. Egyszerűen nincs az az elmebeteg klub aki megvenné. A MU is csak arra játszott hogy ne hosszabbítson. Nem fognak fizetni, ha fél év múlva ingyen vihetik.
Nem úgy megy hogy Alemanyék azt mondják, hogy inkább eladjuk ha nem hosszabbít és repül is érte a pénz. Ahogy Umtititől, Netotól vagy Coutinhotól sem lehet csak úgy megszabadulni.

Több újság is lehozta, hogy Dest iránt újra komolyan érdeklődik a Bayern és láthatóan Xavi sincs oda érte. Nyáron ingyen lehetne hozni Mazrauit és Azpilicuetát is, egyik sem akar hosszabbítani, Torinoban pedig a hírek szerint már Laporta beszélt az előbbiről Raiolával, de spanyolt is többször hírbe hozták velünk. Utóbbival nekem annyi a gondom, hogy nem igazán a jövő embere, max 2 jó év lehet benne.

Ha már Vlahovic szóba került állítólag őt nézte ki a Dortmund Haaland pótlására, de a Juve is érdeklődik. Az árát 80 millióra lőtték be. Viszont ez a hír a The Times-tól van, így illik helyén kezelni. Azért nem kicsit húzna vele a Fiorentina.
Forca Barca!!!!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1033
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.12.22. 16:06:35

Camp Nou99 írta:
2021.12.22. 15:10:41
https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... iente.html Hamarosan aláír. Szerintem ő lesz a csapat karácsonyi ajándéka.
A sport.es is ezt írja.
https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... a-13018530
adam.poor
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.12.11. 15:24:55

2021.12.22. 15:57:13

Peter írta:
2021.12.22. 12:35:01
adam.poor írta:
2021.12.21. 23:52:35
Első számú célpont valahol a FIFA22 karrier módban… :D
Nagyon elvakult fanatikusnak kell ahhoz lenni, hogy bárki egy szemernyi esélyt is lásson arra, hogy Haaland a nyáron a Barcában köt ki. Sajnos jelenleg egyszerűen nincs olyan érv, ami miatt ide akarjon igazolni.
Itt megállnék egy pillanatra, csak azért is, mert ugyanilyen véleményem volt a Koeman éra alatt.
Mára ez a vélemény finomodott, mert szerencsére változnak az idők.
Barca anyagi lehetőségeitől jelen pillanatban tekintsünk el. Nem tudjuk mit hozhat ez ügyben a holnap.
Ugyanakkor pár hónappal ezelőtt Haaland számára még szakmai érvet sem lehetett volna találni a Barca mellett. Szomorú, de nevetséges volt a gondolat is.
Talán még korai a mostani gondolat, de az alakuló fiatal Xavi féle Barca már mutat olyan jeleket ma is, hogy bizony kategórikusan nem zárnám ki Haaland számára sem a perspektívát. Nem a "készbe" vagy a "tutiba" ülne bele, ez tény, de anglia sem mentes kockázatoktól és a bayernben is ott lesz még Lewa.
Ami két hónapja még szakmai oldalról is nevetséges gondolat volt nálunk, abból a nevetséges szót ma már törölhetjük.
Szóval egy fizikai állóképesség és mentális erő tekintetében is rendbe hozott fiatal lendületes Barca és Haaland, bizony komoly szakmai jövőképpel rendelkező szimbiózist lenne képes összehozni 22 ősztől és nem csak a Fifában.... :lol:
A tegnapi meccs alapján valóban elég biztató jelek mutatnak afelé, hogy alakul egy olyan csapat amiben igen magas potenciál lehet.
Ettől függetlenül szerintem Haaland leigazolásáért futott versenyben, már a rajtnál beragadunk (nincs pénz), de azt biztosan kijelenthetjük, hogy ha a csapat nem indul jövőre a BL-ben, akkor oda sem kell állnunk ahhoz a bizonyos rajtvonalhoz. :roll:
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.12.22. 15:10:41

https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... iente.html Hamarosan aláír. Szerintem ő lesz a csapat karácsonyi ajándéka.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15418
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.22. 13:32:52

Andris írta:
2021.12.22. 13:22:41
Én nem igazán vagyok most képben átigazolási hírek terén, és a topikot sem olvastam vissza.

Viszont így szerintem a legkönnyebb megállapítanom, a lehető legobjektívebben, hogy hova szükséges igazolnunk. Nyilván az anyagi korlátok figyelembevételével:

....
Kb így gondolom én is, nem igazolnék nagyon, pláne nem a kp-ra most, nézzük meg mit tudnak akik itt vannak fiatalok.
Ha összeállna a kp, az szerintem a védekezésre és a támadásokra is hatással lenne, gólokban pl előre.

Az utolsó mondat viszont kicsapta a biztosítékot, addig ittam minden szavadat :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.22. 13:22:41

Én nem igazán vagyok most képben átigazolási hírek terén, és a topikot sem olvastam vissza.

Viszont így szerintem a legkönnyebb megállapítanom, a lehető legobjektívebben, hogy hova szükséges igazolnunk. Nyilván az anyagi korlátok figyelembevételével:

A középpályára egyértelműen nem, ezt talán le lehet szögezni. Ha a Nico, Gavi, de Jong, Pedri, Puig, Busquets, Roberto + esetleges további ifisták kiegészítőnek névsorral nem képes egy csapat stabil, világszínvonalú kp-t csinálni, akkor az edzővel van a baj, nem a játékosokkal. Még ingyen sem jöhet kp, mert annak is kell fizetést adni. Teljesen nonszensz középpályás igazolásokról tárgyalni.

A támadósor az érdekes kérdés, hiszen Dembelé egy lutri, Depay, Braithwait és Fati meg sérültek. Ha feltételezzük, hogy a négyből bármelyik három rendelkezésre fog állni a kövi 6 hónapban, + ugye van Abde, Jutgla, esetleges további ifisták... akkor ide sem kell ember. Máskülönben viszont kéne egy center és/vagy egy szélső. Csak Xaviék tudják, hogy valójában kivel mennyire lehet számolni, pl Fati felépülhet-e rendesen végre, Dembelének jó-e végre a fizikai állapota, edzésmunkája, étkezése.

Kapus igazolást ugye senki nem gondolja komolyan, remélem fel se merült (tényleg nem tudom).

A védelem viszont problémás. Edzésmunka ide vagy oda, Umtitire és Lengletre nem lehet számítani szerintem, egyszerűen nem ütik meg a szintet ezért vagy azért. Desttel kapcsolatban is óriási kétségeim vannak, Alba meg szerintem hónapról hónapra kopik, nem látok hullámzást, tendenciát látok. Alvest meg remélem szintén senki nem gondolja komolyan, őt bohócnak meg kiegészítőnek hoztuk. Nem tudunk rá támaszkodni, 38 éves. Hozzáállással nem lehet önmagában lehozni egy kezdő posztot a Barcában.
Araujo, Piqué és Eric oké talán, de ha egy megsérül, már nagy bajban vagyunk.

Ha rajtam múlna, én egy szélső támadót és egy középső védőt hoznék, vagy egy centert és egy szélső védőt. Csak ezt a két kombinációt tartom elfogadhatónak, bármi más szerintem célt tévesztene. Neveket nem tudok mondani sajnos, de aki tud, szerintem ezekből kell kiindulni.

Coutinho, Lenglet, Umtiti. Őket prioritás eladni, akár ingyen is, csak a fizujukat ne kelljen állni. LdJ most nemtom meddig van nálunk, de őt sem érdemes fizetni.
Ha valaki adna egy tizest, én Gézát és Destet se marasztalnám. Robertot igen, én továbbra is úgy érzem, hogy ő nagyon jó 12. vagy 13. joker ember lehetne, jó edzővel, jó fizikai felkészüléssel.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.22. 13:04:39

Saúl nem jöhet tudtommal, mert már 2 csapata is volt a szezon során. Van de Beekben lett volna fantázia szintén, de most már nem hoznám Nico,
Pedri, Gavi kárára. Más profilú kp-s jöhetne.
Rivaldo-A Legnagyobb.
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2021.12.22. 12:54:06

Am Saúl, Donny van de Beek nem opció nálatok? egyik se játszik a klubjában és jönnének gondolom szívesen ki-ki más okból.
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2021.12.22. 12:44:15

Úgy gondolom, hogy a védelem nagyjából a helyén van. Hosszabb távon persze kell egy jobb- és egy balhátvéd, valamint Araujo mellé egy belső védő is, de jövőre simán ki lehet állni a D. Alves, Araujo, Piqué, J. Alba sorral. Alkalomszerűen ott lehet E. García, Balde és Mingueza is
A középpálya telített, tele fiatal, sikeréhes srácokkal. A jelenlegi pénzügyi helyzetben nem ide kell erőforrás. Itt lehet játszani a Busi, Frenkie, Pedri hármassal. Közben ott dörömböl már most is Gavi és Nico is.
Elöl vannak gondok. Fati és Dembélé biztos pontok lehetnek, ha elhagyják a sérüléseket. A de és Jutglá is jól mozog.
Valahogy a ballaszt eltávolítása kellene, hogy sikerüljön mihamarabb. (Neto, Dest, Lenglet, Umtiti, Coutinho, Pjanic, Braithweite, Trincao, Depay, Griezmann, Luuk de Jong mihamarabb mehet vissza Sevilába :D)
Ferran Torres és Cavani érkezésének örülnék valamint Olmo se lenne ellenemre, de ezek komoly pénzeket igényelnének, ami nincs.
Onana, Julián Álvárez, Pedri Porro, Dybala és Mazraoui például ingyen megszerezhető lenne.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.12.22. 12:35:01

adam.poor írta:
2021.12.21. 23:52:35
Első számú célpont valahol a FIFA22 karrier módban… :D
Nagyon elvakult fanatikusnak kell ahhoz lenni, hogy bárki egy szemernyi esélyt is lásson arra, hogy Haaland a nyáron a Barcában köt ki. Sajnos jelenleg egyszerűen nincs olyan érv, ami miatt ide akarjon igazolni.
Itt megállnék egy pillanatra, csak azért is, mert ugyanilyen véleményem volt a Koeman éra alatt.
Mára ez a vélemény finomodott, mert szerencsére változnak az idők.
Barca anyagi lehetőségeitől jelen pillanatban tekintsünk el. Nem tudjuk mit hozhat ez ügyben a holnap.
Ugyanakkor pár hónappal ezelőtt Haaland számára még szakmai érvet sem lehetett volna találni a Barca mellett. Szomorú, de nevetséges volt a gondolat is.
Talán még korai a mostani gondolat, de az alakuló fiatal Xavi féle Barca már mutat olyan jeleket ma is, hogy bizony kategórikusan nem zárnám ki Haaland számára sem a perspektívát. Nem a "készbe" vagy a "tutiba" ülne bele, ez tény, de anglia sem mentes kockázatoktól és a bayernben is ott lesz még Lewa.
Ami két hónapja még szakmai oldalról is nevetséges gondolat volt nálunk, abból a nevetséges szót ma már törölhetjük.
Szóval egy fizikai állóképesség és mentális erő tekintetében is rendbe hozott fiatal lendületes Barca és Haaland, bizony komoly szakmai jövőképpel rendelkező szimbiózist lenne képes összehozni 22 ősztől és nem csak a Fifában.... :lol:
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.12.22. 11:53:05

LG írta:
2021.12.21. 16:05:12
Nem akarok hosszasan reagálni. Csak annyit írnék, hogy az Ferdinand-Vidic páros szerintem bőven veri a mostani City bármelyik védőjét.
Oké figyelj mondjuk hogy a Vidic+Ferdinand páros jobb volt, rendben.
De hova könnyebb bekerülni? Vidic, Ferdinand ha sérült/eltiltott akkor meg kell küzdeni:
Silvestre/Wes Brown/Evans/Piké 4esnek a kieső alapkezdő helyéért...

City esetén:
Dias-Laporte-Aké-Stones az 4 olyan belső védő két posztra hogy bármelyik kettőt felteheted és benne lesz a top3 párosban jelenleg.

Most akkor szubjektívan hol könnyebb perceket szerezni 20 évnél fiatalabb idegen légiósként? Mert szerintem a MU-ba könnyebb lehetett percekhez jutni.

Annyival zárnám én is, hogy ez baromira szubjektív, és hogy annyira de annyira apróság, hogy tényleg felesleges jobban belemenni, szóval megértem, ha te máshogy gondolod, mert abszolút erőben a Vidic-Ferdinand páros tényleg odacsapós volt.

A régen minden jobb volt témát megbeszéltük már, van is benne valami meg nem is de sokat változott az élsport az tuti, minden területen f1-től a pingpongig a sakkon át a fociig.

ON: szerintem is ilyen Fiorentina szintű felfelé ívelő középcsapatokból kéne igazolni, még mielőtt túl nagyra növik magukat. A kérdés csak a poszt, meg ígéretet nem biztos hogy érdemes hoznunk az 1000 ígérettel tarkított keretbe.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2519
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.12.22. 11:15:12

Xavi valami olyasmit nyilatkozott pár napja, hogy még több fiatalt tenne be, csak limitálva van. Ez hogy működik? Teszem azt Umtiti mezszámát nem kaphatná meg pl Gavi januártól? Ezzel is jelezve egyrészt annak a szerencsétlennek, hogy adios, másrészt +1 fiatal játszhatna.
adam.poor
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.12.11. 15:24:55

2021.12.21. 23:52:35

bence0330 írta:
2021.12.21. 19:53:05
Chino írta:
2021.12.21. 19:18:53
Tényleg nagy spíler a srác, szerintem bőven egy Lukaku szint felett lesz, sőt meg merem kockáztatni már ott tart ahol a belga. Csak ugye a Fiorentina nem képviselteti magát nemzetközi porondon, pláne nem a BL-ben, így semmi figyelem nem hárul rá. A mindenki által körüludvarolt, aranylabda várományos Haalandra is akkor került a középpontba, amikor a Dortmundba került.
Egy 20/18-as statot alapból nem kell magyarázni. Mellesleg 2 millióért kukázták az olaszok.

Gerard Romerotól származó hírek szerint a B-terv Torres helyett Ziyech lenne, a gond csak az, hogy ő januárban Afrika kupn lesz.
Ja, szerintem is ott van már ebben a pillanatban is, csak azért nem merném még rámondani, mert egyrészt kb. 1 év után még nem kijelenthető, hogy stabilan ezt hozza számokban, másrészt meg nem mindegy, hol hozza mindezt, egy közép-EL szintű csapatban amikor nagyon egyvalakire koncentrál mindenki, akkor könnyen felül tudják rúgni a tudásuk alapján "illendő" gólmennyiséget. Pl. 3 éve hiába lett rengeteg góllal Quagliarella gólkirály a Sampból, vagy akár még Immobilét is idavehetném a Lazioból, valahogy nem hinném, hogy bármelyik, főleg előbbi 20 felé menne, és igazi klasszis lenne belőle egy erős csapatnál, ahol jobban eloszlik a góllövés és vele a dicsőség. Spanyolban Morenot venném ide kb.
Vlahovicnál egyébként a remek stat még szerintem el sem mondja a teljes sztorit, az az elképesztően ellentmondást nem tűrő játékstílus az, ami kiemeli nagyon a többi jelenlegi fiatal csatár közül, nagyon erős a srác, nem lehet elnyomni, és ízekre tépi a hálót a lövéseivel.
Kár, hogy ilyen játékosokat egyelőre nem mi kukázunk ki, habár Araujo esetén pl. sikerült.

Ziyech meg egész más profil, tényleges ballábas jobbszélső (még ha a Chelseaben tán többet is játszik 10-es féleségként), de olyan statikusabb, technikás játékos. Nem tudom, ki illene ide jobban.

Szerk: Egyébként pedig tudunk élni, ha Haaland az első számú célpont, és a tartalék meg Vlahovic... :D
Első számú célpont valahol a FIFA22 karrier módban… :D
Nagyon elvakult fanatikusnak kell ahhoz lenni, hogy bárki egy szemernyi esélyt is lásson arra, hogy Haaland a nyáron a Barcában köt ki. Sajnos jelenleg egyszerűen nincs olyan érv, ami miatt ide akarjon igazolni.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7108
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.21. 19:53:05

Chino írta:
2021.12.21. 19:18:53
Tényleg nagy spíler a srác, szerintem bőven egy Lukaku szint felett lesz, sőt meg merem kockáztatni már ott tart ahol a belga. Csak ugye a Fiorentina nem képviselteti magát nemzetközi porondon, pláne nem a BL-ben, így semmi figyelem nem hárul rá. A mindenki által körüludvarolt, aranylabda várományos Haalandra is akkor került a középpontba, amikor a Dortmundba került.
Egy 20/18-as statot alapból nem kell magyarázni. Mellesleg 2 millióért kukázták az olaszok.

Gerard Romerotól származó hírek szerint a B-terv Torres helyett Ziyech lenne, a gond csak az, hogy ő januárban Afrika kupn lesz.
Ja, szerintem is ott van már ebben a pillanatban is, csak azért nem merném még rámondani, mert egyrészt kb. 1 év után még nem kijelenthető, hogy stabilan ezt hozza számokban, másrészt meg nem mindegy, hol hozza mindezt, egy közép-EL szintű csapatban amikor nagyon egyvalakire koncentrál mindenki, akkor könnyen felül tudják rúgni a tudásuk alapján "illendő" gólmennyiséget. Pl. 3 éve hiába lett rengeteg góllal Quagliarella gólkirály a Sampból, vagy akár még Immobilét is idavehetném a Lazioból, valahogy nem hinném, hogy bármelyik, főleg előbbi 20 felé menne, és igazi klasszis lenne belőle egy erős csapatnál, ahol jobban eloszlik a góllövés és vele a dicsőség. Spanyolban Morenot venném ide kb.
Vlahovicnál egyébként a remek stat még szerintem el sem mondja a teljes sztorit, az az elképesztően ellentmondást nem tűrő játékstílus az, ami kiemeli nagyon a többi jelenlegi fiatal csatár közül, nagyon erős a srác, nem lehet elnyomni, és ízekre tépi a hálót a lövéseivel.
Kár, hogy ilyen játékosokat egyelőre nem mi kukázunk ki, habár Araujo esetén pl. sikerült.

Ziyech meg egész más profil, tényleges ballábas jobbszélső (még ha a Chelseaben tán többet is játszik 10-es féleségként), de olyan statikusabb, technikás játékos. Nem tudom, ki illene ide jobban.

Szerk: Egyébként pedig tudunk élni, ha Haaland az első számú célpont, és a tartalék meg Vlahovic... :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2021.12.21. 19:50:51

Barcaforever írta:
2021.12.21. 15:55:54
Csodálkozom, hogy Vlahovic neve fel se vetődött még, nagyot megy a srác a Fiorentinában.
Azt hiszem én láttam ma hajnalban, vagy ma éjjel (02:30kor keltem) egy goal.comos cikket róla, hogy Xavi b terve lehet, ha a Haaland ügy nem jön össze. De én annak a hirportálnak nem hiszek, csak úgy mind az indexnek, meg hasonlóknak sem.
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.12.21. 19:44:26

Chino írta:
2021.12.21. 19:18:53
Gerard Romerotól származó hírek szerint a B-terv Torres helyett Ziyech lenne, a gond csak az, hogy ő januárban Afrika kupn lesz.
Bevallom, annyira nem követem a játékát mióta elment az Ajaxból, meg nála is az rémlik, hogy ügyes srác, csak azért kell neki 6-8 nagy helyzet, mire egyet elrak belőle. Meg hát ugye kinek a helyére?

"Na ő meg a sokadik félmegoldás lenne, se nem jobbszélső se nem center."

Na igen...
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.12.21. 19:41:23

Chino írta:
2021.12.21. 19:18:53

A mindenki által körüludvarolt, aranylabda várományos Haalandra is akkor került a középpontba, amikor a Dortmundba került.
Egy 20/18-as statot alapból nem kell magyarázni. Mellesleg 2 millióért kukázták az olaszok.
Azért őt már a Salzburgban is nagyon sokan akarták megszerezni a top klubok közül, de nagyon okosan a biztos játéklehetőség miatt Dortmundba igazolt, ahol közel azokat a számokat tudja hozni - sőt még felül is múlta azt hiszem magát -, mint az osztrákoknál. Itt is volt szó róla a fórumon úgy emlékszem.

Chino írta:
2021.12.21. 19:18:53

Gerard Romerotól származó hírek szerint a B-terv Torres helyett Ziyech lenne, a gond csak az, hogy ő januárban Afrika kupn lesz.
Na ő meg a sokadik félmegoldás lenne, se nem jobbszélső se nem center.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.21. 19:18:53

bence0330 írta:
2021.12.21. 16:15:41
Barcaforever írta:
2021.12.21. 15:55:54
Csodálkozom, hogy Vlahovic neve fel se vetődött még, nagyot megy a srác a Fiorentinában.
Én felvetettem asszem pár hete, de tök esélytelen. Ő lesz a következő 80-100 körüli igazolás valamelyik nagy klubban. ManU Ronaldo helyett, vagy City, ha nem sikerül megszerezni Kane-t... valami ilyesmi helyen fog kikötni. Akár PSG. Szerintem a kialakulni látszó Mbappé-Haaland dualizmust ha nem is ő fogja megtörni, de ilyen Lukaku szintre be fog érkezni a srác (stílusában is hozzá hasonlítanám talán). Nem a mi költségvetésünk lesz, bár persze Haaland sem az. :D
Tényleg nagy spíler a srác, szerintem bőven egy Lukaku szint felett lesz, sőt meg merem kockáztatni már ott tart ahol a belga. Csak ugye a Fiorentina nem képviselteti magát nemzetközi porondon, pláne nem a BL-ben, így semmi figyelem nem hárul rá. A mindenki által körüludvarolt, aranylabda várományos Haalandra is akkor került a középpontba, amikor a Dortmundba került.
Egy 20/18-as statot alapból nem kell magyarázni. Mellesleg 2 millióért kukázták az olaszok.

Gerard Romerotól származó hírek szerint a B-terv Torres helyett Ziyech lenne, a gond csak az, hogy ő januárban Afrika kupn lesz.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7108
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.21. 16:15:41

Barcaforever írta:
2021.12.21. 15:55:54
Csodálkozom, hogy Vlahovic neve fel se vetődött még, nagyot megy a srác a Fiorentinában.
Én felvetettem asszem pár hete, de tök esélytelen. Ő lesz a következő 80-100 körüli igazolás valamelyik nagy klubban. ManU Ronaldo helyett, vagy City, ha nem sikerül megszerezni Kane-t... valami ilyesmi helyen fog kikötni. Akár PSG. Szerintem a kialakulni látszó Mbappé-Haaland dualizmust ha nem is ő fogja megtörni, de ilyen Lukaku szintre be fog érkezni a srác (stílusában is hozzá hasonlítanám talán). Nem a mi költségvetésünk lesz, bár persze Haaland sem az. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.21. 16:05:12

Nem akarok hosszasan reagálni. Csak annyit írnék, hogy az Ferdinand-Vidic páros szerintem bőven veri a mostani City bármelyik védőjét. De nekem amúgy is az a véleményem, hogy 10-12 évvel ezelőtt sokkal erősebb volt a mezőny, mint ma, akkor középszerű arcokkal nem nagyon lehetett címeket nyerni. Azok az öreg, akik már akkor aktívak voltak, ha megrázzák magukat, simán be is árazzák a mai fiatalokat.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.12.21. 15:55:54

Csodálkozom, hogy Vlahovic neve fel se vetődött még, nagyot megy a srác a Fiorentinában.
Kép
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2021.12.21. 15:16:25

EG illetően csak annyira kapcsolódnék be, hogy szerintem egyáltalán nem olyan rossz mint amilyennek be van állítva sokak által. Az első pár meccsén kifejezetten jó volt, illetve a válogatottban is rászolgált a percekre. Ha jól emlékszem volt egy vitatható piros lapja és azóta van kicsit elveszve a srác, de sajnos ritka szerencsétlen is szegény. Többször volt, hogy róla kaptunk olyan gólt amiről szerintem nem tehetett, de ő lett elővéve, vagy akárcsak a Nemzetek kupája döntőben, amikor kapták azt a kabaré les gólt a spanyolok mint "ellenféltől kapott labda". Ott is beleért szegény és az ő nyakába varrták, de azért őt hibáztatni... Ráadásul előre szerintem ő játszik a legjobban a hátvédek közül, nagyon jól indít, sok esteben a középpályát átpasszolva. Én úgy gondolom, hogy jó lesz ő itt csak hogy ez közhellyel éljek idő és türelem kell neki.
Válasz küldése