Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.29. 11:04:13

palesz77 írta:
visca el barca írta:arda remélem kínába megy, mert még a pl-ben sem fog senki fizetni egy 30 éves játékosért 30 millát, csak a hülye kínaiak.
Szerintem már ők se, életbe lép következő szezontól az új szabályozás náluk ha minden igaz. Amennyiért vesznek külföldi játékost, ugyanannyit adóznak is utána, aminek az összege valami fiatalokat segítő alaphoz kerül. Plusz ahány külföldi játékos játszik a csapatban, annyi U23-as saját játékosnak is kezdőnek kell lennie mostantól, bekeményítettek a kínaiak. :D
Mondjuk ha belegondolok logikus.Három év alatt feltöltötték a ligát zsoldosokkal akik viszont kb. kezelhetőek, most kötelező lesz a saját játékosaikat jatszatnu velük a nagy számok törvénye alapján csak van annyi emberből pár akire attól az iszonyat sok brazil colombiai argentin játékosról ragad valami.
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.05.29. 11:00:40

palesz77 írta: Szerintem már ők se, életbe lép következő szezontól az új szabályozás náluk ha minden igaz. Amennyiért vesznek külföldi játékost, ugyanannyit adóznak is utána, aminek az összege valami fiatalokat segítő alaphoz kerül. Plusz ahány külföldi játékos játszik a csapatban, annyi U23-as saját játékosnak is kezdőnek kell lennie mostantól, bekeményítettek a kínaiak. :D
Na, akkor egy 20ast jobb esetben kapunk az Arsenaltól érte. :D (azoknak úgyis kelleni fog előre valaki, ha Alexis lelép münchenbe)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.29. 10:54:04

palesz77 írta:Szerintem már ők se, életbe lép következő szezontól az új szabályozás náluk ha minden igaz. Amennyiért vesznek külföldi játékost, ugyanannyit adóznak is utána, aminek az összege valami fiatalokat segítő alaphoz kerül. Plusz ahány külföldi játékos játszik a csapatban, annyi U23-as saját játékosnak is kezdőnek kell lennie mostantól, bekeményítettek a kínaiak. :D
happy mondays :D te aztán tudod, hogy kell elcseszni egy jónak tűnő délelőttöt :D akkor a kínai biznisznek lőttek. azt meg továbbra is kétlem, hogy a gazdagabb PL kluboknak kellene és ennyit fizetnének érte.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.29. 10:45:04

visca el barca írta:arda remélem kínába megy, mert még a pl-ben sem fog senki fizetni egy 30 éves játékosért 30 millát, csak a hülye kínaiak.
Szerintem már ők se, életbe lép következő szezontól az új szabályozás náluk ha minden igaz. Amennyiért vesznek külföldi játékost, ugyanannyit adóznak is utána, aminek az összege valami fiatalokat segítő alaphoz kerül. Plusz ahány külföldi játékos játszik a csapatban, annyi U23-as saját játékosnak is kezdőnek kell lennie mostantól, bekeményítettek a kínaiak. :D
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.05.29. 10:39:20

Nero. írta: Arda/Rafinha/Munir/Mathieu pakkból minimum 80 milliót várok. Igen legalább 80at, mert a mai árakhoz képest ennyit érnek, ha ennèl kevesebbet kapunk akkor hét pecsétes, bárki által lehúzható lúzerek vagyunk.
Lássuk csak, Arda ha együtt állnak a csillagok és hozzávesszük a botrányosan ócska eladási mérlegünket, akkor a Kínaiak talán adnak 30m-t. Rafinha lassan kezdi Arsenali szinten űzni a sérüléseket, ezzel együtt ha 10 millát adnának érte, akkor az csoda lenne, egy 5öst mondok sokkal inkább. Munirra a Valencia nem akarta érvényesíteni a 11-12m opciót, ezzel együtt én őt nem adnám el, fightolják le Pacoval idén ki a méltóbb, aztán jövő nyáron kalap kabát annak aki a rövidebbet húzza. Matyiért meg egy petákot nem fogunk kapni, maximum ha valami cigaretta gyártó reklámarcának eladjuk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.29. 10:36:18

palesz egyik kedvenc forrása szerint leigazoltunk egy 18 éve montenegrói kapust, gondolom a B csapatba. állítólag ő az
http://www.transfermarkt.de/lazar-carev ... ler/344457" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.29. 10:24:06

Nero. írta:Arda/Rafinha/Munir/Mathieu pakkból minimum 80 milliót várok.
Teljesen kizárt sajnos.Arda és Matyi öreg egy nagy vételárhoz.Ketten max. 35.Rafhinat szegényt nyomorékká verték, Munir meg ga kell is valahova max ilyen Celta, Alaves 2-3 millió.

Ha hozzácsapjuk Gomest 20-30 (egyszer csinála hasznot Mendes nekünk) DS 15 körül meg Vidal jó esetben 10 még a 100 millió igy se lenne meg, pedig ez már 7 ember.

És akkor még nem beszéltünk a Tello,Vermaelen,Douglas,Samper kombóról.

Összesen 12-14,játékos van a keretben akinek vagy nincs helye vagy nem szint vagy nem vált be vagy túl zöld.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.29. 10:09:57

Nero. írta:Arda/Rafinha/Munir/Mathieu pakkból minimum 80 milliót várok.
még ha csak a transfermarktos piaci értékeket nézzük se jön ki annyi: 28+15+9+5=57.
kb ennyi reális is lenne.
arda remélem kínába megy, mert még a pl-ben sem fog senki fizetni egy 30 éves játékosért 30 millát, csak a hülye kínaiak.
munir egy átlag alatti játékos, kb 5-6 millióért ha ér
rafinha, akinek meg 24 éves létére minden elszakadt már 3x a lábában max 10, de csak ha nagyon be tudjuk palizni a vevőt.
matyiőért 33 évesen senki nem fog fizetni, talán ilyen 1+1 milliót.

ha ebből a 4 emberből 50+ot ki tudunk hozni az már emberes teljesítmény.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.05.29. 09:48:34

Nero. írta: Eros túlzás mindketto. Gomestől láthattuk hogy tud azért, pedig össze vissza volt játszatva mindenféle poszton. Ha most megjön az önbizalma és Valverde számol vele akkor adhat a csapatnak sokat. Van 1-2 nagycsapat akik hajlandóak lennének annyit fizetni érte mint amennyiért vettük.
Moratarol meg mindent elmond hogy még ezzel a kritikán aluli Benzemával szemben se volt semmi esélye a kezdőre. Kis csapatok ellen jó, a lecsorgókat bevágja meg az ivelgetős foci fekszik neki, de játékban még a mi Suarezünknél is sutább.

Arda/Rafinha/Munir/Mathieu pakkból minimum 80 milliót várok. Igen legalább 80at, mert a mai árakhoz képest ennyit érnek, ha ennèl kevesebbet kapunk akkor hét pecsétes, bárki által lehúzható lúzerek vagyunk.

Nem értek egyet. Már többször visszautasította a Real és a Barca kispadját is, gondolom azért mert csak úgy vállalja ha 100%ban szabadkezet kap.
Gomessel nem az volt a baj, hogy össze-vissza volt játszatva. Ráadásul erős túlzás is. A vak is láthatja, hogy ide alkalmatlan. Egy Juveba például tökéletes lenne. Ahhoz a focihoz, amit játszunk fizikailag, de főleg fejben sokkal gyorsabbnak kell lenni. Rafinha is játszott szélsőt, a középpálya mindkét oldalán, jobbhátvédben, holott az igazi posztja Rakitic helyén van, amikor ott volt nagyon jó meccseket hozott le Ezért is lenne jó őt megtartani, mert ott kevesebben vagyunk és ha Messi belép középre a spanyol-brazil ki tud lépni. De Ini helyén sem vallott igazán szégyent. Sajnos a legrosszabbkor sérült le, de sokkal kevesebb játékidővel azért lőtt 6 gólt és adott 2 assistot, csak a bajnokságban, mégpedig fontosakat.
Akik látták a B-ben vagy a Celta-ban szerintem tudják mi a különbség a portugál és közte és saját nevelésként látszik mennyivel jobban ismeri a Barca-féle focit. Csak hát nem 35 milliós igazolás.

AG-ban sajnos pont azok a hiányosságok vannak meg, amik legfeljebb minimálisan fejleszthetőek. Most még talán kevesebb bukóval meg lehetne szabadulni tőle, mert egy hasonló, de még kicsit is jobb szezon után, még nagyobb ráfizetés. Arról pedig ne felejtkezzünk meg, hogy ha jön egy középpályás, akkor van 2 posztra 6-7 ember plusz Arda és jó lenne néha Alena-t is próbálgatni.

Ha az Arda/Rafinha/Munir/Mathieu pakkból 80 milliót vársz sajnos nagyon naiv vagy. Ha 50-55 millát kapunk kb. a realitás szintjén vagyunk.

A Moratás felvetésed annyiban sántít, hogy ha nem Zidane lenne az edző valószínű többet játszott volna Benzema kárára, plusz mióta CR gyakorlatilag centerben játszik, jóval nehezebb azon a poszton érvényesülni. Morata pedig nem az a mobilis játékos, de így is tökéletes cserejátékos, plusz baromi sok pénzt lehet csinálni belőle.

A tavalyi megfőtt igazolásokkal az a gond, hogy a vezetőség nem akar se..et csinálni a szájából, így egy év után nem foignak megszabadulni tőlük, ha csak Valverde erősen a tudtukra nem adja, hogy semmiképpü nem számol velük.

Bocs ha hosszú voltam.
Forca Barca!!!!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2017.05.29. 09:01:07

Feast4 írta:Továbbra se értem mi a bajotok Ardaval.Nem középpályán kell vele szabolni hanem Neymar cseréjeként és egész rendben van.Jobbat erre a posztra aki nem vinnyog a több játéklehetőségért nem találunk.
Hagyjuk már Arda-t.. 3 év alatt nem alkotott semmi maradandót.. ja de, rajta ment el a bajnokság a Real ellen.. (erősen lesarkítva :twisted: )
teljesen fölösleges itt tartani egy 30 milliót is megérő játékost.. sérülékeny, meg az ő érdeke is.. DS majd jó lesz cserének előre.
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2017.05.29. 08:32:45

Ardanal vegre tokosnek kell lenni es jol meg kell kerni az arat foleg hogy kinaiak erdeklodnek akiknek igazabol mindegy a penz.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.29. 08:19:47

Továbbra se értem mi a bajotok Ardaval.Nem középpályán kell vele szabolni hanem Neymar cseréjeként és egész rendben van.Jobbat erre a posztra aki nem vinnyog a több játéklehetőségért nem találunk.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.29. 07:10:28

Ma remélem 3 dolgot jelentenek be:
1. Az új edzőt
2. Az alábbi játékosokkal biztosan nem számolnak:
Matyiő, Gomes, Arda, az alábbi játékosok megfelelő ajánlat esetén mehetnek: Rafinha, Denis és nem számolnak a kölcsönben lévő Douglas, Munir, Delu hármassal.
3. Matyiő helyére nem igazolnak, feljön Marlon, ezen kívül 2 igazolás lesz, egy jobbhátvéd és egy minőségi középpályás.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.29. 00:32:20

Eros túlzás mindketto. Gomestől láthattuk hogy tud azért, pedig össze vissza volt játszatva mindenféle poszton. Ha most megjön az önbizalma és Valverde számol vele akkor adhat a csapatnak sokat. Van 1-2 nagycsapat akik hajlandóak lennének annyit fizetni érte mint amennyiért vettük.
Moratarol meg mindent elmond hogy még ezzel a kritikán aluli Benzemával szemben se volt semmi esélye a kezdőre. Kis csapatok ellen jó, a lecsorgókat bevágja meg az ivelgetős foci fekszik neki, de játékban még a mi Suarezünknél is sutább.

Arda/Rafinha/Munir/Mathieu pakkból minimum 80 milliót várok. Igen legalább 80at, mert a mai árakhoz képest ennyit érnek, ha ennèl kevesebbet kapunk akkor hét pecsétes, bárki által lehúzható lúzerek vagyunk.

De egyébként pontosan tudom hogy 50et nem kapnánk :evil:
Abban tökéletesen egyetértek hogy Valverde edzői kvalitásaivak nincs gond.Csak nem annak a nyalja ki mindenki én vagyok az edző nektek meg pofa lapos az én elképzelésem szerint csinálunk típus.A legjobb az lesz ha bólogatni fog a vezetőségnek közben meg a játékosok a fejére nőnek...Az meg hogy az igazolásokhoz kb. annyi köze lesz mint a Tatának megint egy másik kérdés.
Nem értek egyet. Már többször visszautasította a Real és a Barca kispadját is, gondolom azért mert csak úgy vállalja ha 100%ban szabadkezet kap.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2017.05.28. 23:38:46

palesz77 írta:Gerardo Romero (az egyik legmegbízhatóbb forrás) szerint:

- Denis marad
- Arda menni fog, kína vagy PL lesz belőle
- Rafinhát a Pool és a Roma is vinné
- Munir visszajön, de még nem tudni mi lesz vele
- Deu sorsa pedig még kérdéses
Nagyokat nem kockáztatott :D.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.28. 23:07:55

Gerardo Romero (az egyik legmegbízhatóbb forrás) szerint:

- Denis marad
- Arda menni fog, kína vagy PL lesz belőle
- Rafinhát a Pool és a Roma is vinné
- Munir visszajön, de még nem tudni mi lesz vele
- Deu sorsa pedig még kérdéses
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.05.28. 22:30:41

Feast4 írta: Semmiféle szatira nem volt benne. Top 3 brand vagyunk a világon elvben a legnagyobb bevételeket produkáljuk és az egyetlen egyszer volt az, hogy igen beleálltunk egy igazolásba és kifizettük egy top játékos kivásárlási árát, ez pedig Suarez volt a bann idején. Neymar idehozatalából is óriási csudázás lett, közben viszont költjük a pénzt középszerek egész sorára, bőven rájuk verünk annyit hogy abból lehetett volna komoly embereket is hozni. Holott elvileg nekünk ezzel az anyagi háttérrel és reputációval bárkit, meg kéne tudnunk venni akire a stáb vagy az edző kinyitja a száját. Mi is van akkor? Ha most azt gondolod, hogy az új edzővel ez másképp lesz az elég naív. Föleg hogy hetek-hónapok óta röpködnek a nevek edző meg sehol. Valverdét meg nem olyannak látom aki szembe fog állni velük, hogy ő meg ő meg ő mehet őt hozzátok mert így akarom. De tévedjek én.
Nem látom a "mi"-t. Korábban volt Zubi, de ő belebukott a Douglas-ügybe. Utána jött Braida majd Robert, de most az edző-kérdésben kiderült, hogy Braidanak nincs szava. Maradt Robert (és vele baráti viszonyban LE.) Most kiesett LE, vagyis Robertnek az új edzővel kell ötről hatra jutni. Ha Robert erőszakos és rosszul sikerül neki a nyári átigazolás, abba Barto belebukik, mert Laporta úgyis ezerrel támadja. Még annyit, hogy a Neymar gubancot nem Barcelonában csinálták, hanem kint, mert több tulajdonosa, meg még papája is volt neki.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.05.28. 22:08:10

A mundo szerin Mathieu a döntő után a repülőn bejelentette a társaknak, hogy távozik a nyáron. Elmondása szerint két ajánlata van és menni fog. Galatasarayt vagy egy angol klubbot emlegetnek.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.05.28. 21:35:03

Feast4 írta:Abban tökéletesen egyetértek hogy Valverde edzői kvalitásaivak nincs gond.Csak nem annak a nyalja ki mindenki én vagyok az edző nektek meg pofa lapos az én elképzelésem szerint csinálunk típus.A legjobb az lesz ha bólogatni fog a vezetőségnek közben meg a játékosok a fejére nőnek...Az meg hogy az igazolásokhoz kb. annyi köze lesz mint a Tatának megint egy másik kérdés.
Azért ne törjünk előre pálcát felette. Ráadásul szerintem itt nem tudna megmaradni sokáig egy diktátor típusú edző, túl nagy egyéniségek vannak ahhoz a csapatban, ha balhé van, az edző húzná a rövidebbet.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.28. 20:38:44

Abban tökéletesen egyetértek hogy Valverde edzői kvalitásaivak nincs gond.Csak nem annak a nyalja ki mindenki én vagyok az edző nektek meg pofa lapos az én elképzelésem szerint csinálunk típus.A legjobb az lesz ha bólogatni fog a vezetőségnek közben meg a játékosok a fejére nőnek...Az meg hogy az igazolásokhoz kb. annyi köze lesz mint a Tatának megint egy másik kérdés.
Kép
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2017.05.28. 20:24:40

Régen nem jártam erre, így kezdésnek visszaolvastam pár oldalt...
Úgy látom Denis-szel nem számol senki, pedig van olyan szintű játékos, mint a sokak által ajnározott Verratti. Sergio Robinal jobb is.
Meg fogjuk bánni, ha elherdáljuk. Jóval több van benne, mint amit ebben a fertelmes szezonban, idén ki tudott hozni magából. Ő pont olyan játékos aki kellene nekünk és akivel hosszútávon tervezni lehetne. Technikás, érti a barca focit, olcsó és lelkes. Na meg nem is egy törpe.

Valverdenek nem az edzői képességeivel lehet majd baj, hanem a hozzáállásával. Ide olyan edző kell aki utál veszíteni, aki nem alkuszik és minden meccset meg akar nyerni. Ő nem ilyen. Az arsenalnak tökéletes edzője lehetne, de ide több kell.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.28. 19:51:18

Feast4 írta:Valverdét meg nem olyannak látom aki szembe fog állni velük, hogy ő meg ő meg ő mehet őt hozzátok mert így akarom. De tévedjek én.
márpedig sanszos h ez lesz. kicsit olyan lesz sztem majd ő, mint az egyszeri ember, aki megnyeri a lottóötöst, aztán másnap zsigerből a 10 ft-tal olcsóbb tejet veszi. remélem azért vki tudatosítja majd, hogy ez a barcelona és nem a bilbao és ide nem herrera/vitolo/deulofeu kell...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.28. 19:28:00

Samper írta:Feast4 -kire irányul szatírád hegye? Az új edzőre nem, mert annak nálunk nincs múltja. Bartora nem, mert helyette mások intézik a dolgokat. Egyedül Robertre? Lehet, de akkor miért nem mondod meg, hogy róla szól a meséd.
Semmiféle szatira nem volt benne. Top 3 brand vagyunk a világon elvben a legnagyobb bevételeket produkáljuk és az egyetlen egyszer volt az, hogy igen beleálltunk egy igazolásba és kifizettük egy top játékos kivásárlási árát, ez pedig Suarez volt a bann idején. Neymar idehozatalából is óriási csudázás lett, közben viszont költjük a pénzt középszerek egész sorára, bőven rájuk verünk annyit hogy abból lehetett volna komoly embereket is hozni. Holott elvileg nekünk ezzel az anyagi háttérrel és reputációval bárkit, meg kéne tudnunk venni akire a stáb vagy az edző kinyitja a száját. Mi is van akkor? Ha most azt gondolod, hogy az új edzővel ez másképp lesz az elég naív. Föleg hogy hetek-hónapok óta röpködnek a nevek edző meg sehol. Valverdét meg nem olyannak látom aki szembe fog állni velük, hogy ő meg ő meg ő mehet őt hozzátok mert így akarom. De tévedjek én.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.05.28. 16:00:21

Feast4 -kire irányul szatírád hegye? Az új edzőre nem, mert annak nálunk nincs múltja. Bartora nem, mert helyette mások intézik a dolgokat. Egyedül Robertre? Lehet, de akkor miért nem mondod meg, hogy róla szól a meséd.
Válasz küldése