Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.11.06. 18:40:29

defender3 írta:Az Arsenal vinné kölcsönbe Munirt. Mindenképp kölcsönadhatnánk, mert úgy sokkal jobban tudna fejlődni és elválna, h mennyire is tudna egy szinten teljesíteni. Mert annak nincs értelme, h a kispadon ül úgy sose derül ki mennyire is lehet vele számolni hosszútávon. Ha esetleg kölcsönadná a vezetés akkor annyit kérek, h küldjenek az Arsenalnak normális edzői és orvosi stábot, nehogy többet legyen sérült mint amennyit játszik.
Az Arsenalba tök fölösleges lenne kölcsönadni. Annyit sem játszana , mint itt.
Most vették Welbecket , mivel lesérült Giroud. A padon csücsül Sanogo aki alig játszott még idén , és befejező csatár. Podolski szélső , de amikor beállítják csereként többször ment befejezőnek.
Akkor mit is akar ott Munir ?
Neki egy Valencia vagy egy Villareal , egy erős középcsapatba kell elmennie. Ilyen helyeken tudna fejlődni.
Az meg a másik , kell az még , hogy lesérüljön. Arsenalnal ez a bevett szokás.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.11.06. 18:03:56

zola8787 írta:alig kaptunk gólt és tegnap is megmutatta a védelmünk, hogy rájuk lehet számítani (kivéve Alvest). Miért a védelembe hoznál embert? Mert ott nincsenek akkor nevek, mint a támadóknál?
Jogos, a középpályára IS kell ember.

Viszont a védelmet nem a nevek miatt tartom rossznak, hanem azért, mert az is. Tegnap legalább 3-szor kényszerítőkkel lazán átjátszották a védőnégyest, volt egy kapufa, méghozzá az azt fejelő játékos 3-4 méteres körzetében nem volt ember. Ezek már nem a középpályán dőlnek el.

Általánosságban pedig minden beívelt labdánál imádkozhatunk, hogy Masch eltalálja az ívét vagy Piqué/Mathieu ne aludjon el és sikeresen fejelje ki a kapu torkából. Kontrákat már jó ideje nem tudunk levédekezni, amíg volt Puyol volt aki irányított, hogy kinek merre kell helyezkedni, azóta mintha légüres tér lenne a védekezésünk az ilyen játékhelyzeteknél.

Kevés gólt kaptunk? Nem csak a védelmen múlott, amennyire én emlékszem a Real előtti meccseken még az üres kapus helyzeteket is elpuskázták az ellenfelek. Igen, ha belövik, csak akkor számít igazán, de a helyzeteket a gyengébb csapatok is ki tudták alakítani...
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.11.06. 17:45:10

danianevem írta:Reus világklasszis, de miért támadó igazolása lenne a prioritás? Legalább 2 klasszis védő kellene, 1 középre és 1 jobb oldalra. Meg még egy normális középre.

De mintha még mindig állna az átigazolási tilalmunk...
alig kaptunk gólt és tegnap is megmutatta a védelmünk, hogy rájuk lehet számítani (kivéve Alvest). Miért a védelembe hoznál embert? Mert ott nincsenek akkor nevek, mint a támadóknál? Nem azért lövik kevés gólt, mert sz.r a védelem. Vegyük már észre, hogy ami a Barcelona-nak a gyengesége, az a középpálya.

- Busi úgy játszik, mint egy megye 2es 36 éves kövér ember
- Xavit ti már régen kirúgtátok volna
- Iniesta már nem az az Iniesta
- Rakitic visszaesett
- Rafinha passz

Kp-ra kell ember nem a védelembe (egyedül Alves helyére kellene 1 védő).
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.11.06. 17:37:42

Reus világklasszis, de miért támadó igazolása lenne a prioritás? Legalább 2 klasszis védő kellene, 1 középre és 1 jobb oldalra. Meg még egy normális középre.

De mintha még mindig állna az átigazolási tilalmunk...
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.11.06. 17:34:25

Az Arsenal vinné kölcsönbe Munirt. Mindenképp kölcsönadhatnánk, mert úgy sokkal jobban tudna fejlődni és elválna, h mennyire is tudna egy szinten teljesíteni. Mert annak nincs értelme, h a kispadon ül úgy sose derül ki mennyire is lehet vele számolni hosszútávon. Ha esetleg kölcsönadná a vezetés akkor annyit kérek, h küldjenek az Arsenalnak normális edzői és orvosi stábot, nehogy többet legyen sérült mint amennyit játszik.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.06. 16:51:24

barca0417 írta:Én azért megnézném Reust itt. Ő megint valami pluszt jelenthetne. Igaz hogy már soknak tűnne az MSN mellé, de ha esetleg elmegy Pedro akkor lehet rotálni, illetve ő talán még Iniesta posztján is tud játszani.
Ezt a rotálás dolog se kéne ám túlzásba vinni, szerinted Neymar mennyire örülne, ha csak a meccsek kicsit több mint felén lépne pályára? Az évi 60 meccsből egy 45-öt legalább lehet a gálakezdővel tolni, a maradék meccsekre meg felesleges egy Reus kaliber. 4 támadót meg nem tudsz egyszerre a kezdőbe tenni, félmegoldásért meg ne adjunk ki 50 milliót - Ini posztján az lenne -, ráadásul úgy, hogy vannak is oda tehetséges ifijeink akiket be kéne építeni.

Tök felesleges lenne a német, így is orr nehezek vagyunk - minőségben, nem mennyiségben -, vannak oda fiataljaink is - magyarul Pedro távozása után is megleszünk elől -, a védelembe és a középpályára meg kéne ember is, a lehető leghülyébb döntés lenne most leigazolni Reust - már ha igazolhatunk majd egyáltalán. De előre látom, hogy úgyis rá fog rárepülni majd a vezetőség.. :roll:
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2014.11.06. 16:35:45

Én azért megnézném Reust itt. Ő megint valami pluszt jelenthetne. Igaz hogy már soknak tűnne az MSN mellé, de ha esetleg elmegy Pedro akkor lehet rotálni, illetve ő talán még Iniesta posztján is tud játszani. általában nem szimpatizálok németekkel, de ő valamiért megfogott és nem egy utalást tett arra hogy szívesen jönne.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.11.06. 15:33:23

Csak az esetben mondom a 4-4-2őt ha mondjuk a top3ból valaki sérült,bár akkor is lehetne Reust kint nyomatni a neki fekvő poszton. Idén is kellet volna top védő meg tavaly is. Helyettük jött Nemyar és Suarez,ami azért nem olyan nagy baj! :mrgreen:
Kp poszton minden esetre szerintem irányítóként is megállná a helyét.
A vezetőséget ismerve ha nyáron igazolhatunk biztos rárepülnek Reausra csakhogy meglegyen az éves sztárigazolás. Én azért nem bánnám...
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.06. 15:20:06

Leon írta:Esetleg a rég nem látott 4-4-2ben Megnézném Az Ini - Reus- Mas- Rakitic négyest középen,elöl meg Neymar/Suarez + Messi.
Szóval hozzunk ide egy támadót, 35-40 millióért legalább, hogy az egyik 80 milliós támadónk ne férjen be miatta a kezdőbe? Ez a felállás amúgy nem is lenne túl jó szerintem, Ini már bőven nem elég mozgékony szélre - meg alapból sem az.

Tök felesleges lenne a német jelenleg. Kéne pár védő, a középpályára is lehet kéne ember majd hamarosan, de támadó most nem - és Reus szélső..
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.11.06. 15:04:03

Megint cikkezgetnek itt Reusról:

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ik-2374435" target="_blank

Ha nyáron igazolhatunk akkor ide vele.25 millió nem pénz érte,ráadásul a már finom szólva sem hatékony középpályánkat elnézve bőven megférne itt.Mondjuk a rossz kimondani de korosodó Ini helyére vagy a top 3 támadónk hiányában valaki pótlására.
Esetleg a rég nem látott 4-4-2ben Megnézném Az Ini - Reus- Mas- Rakitic négyest középen,elöl meg Neymar/Suarez + Messi.
Tudom,hogy Mangala meg Benatija menőbb nála,hogy Depayról már ne is beszéljek,de hátha majd nem utálják itt annyira ha idekerül! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.10.28. 04:13:13

Chino írta:
palesz77 írta:
hank1ee írta:Samper oké, csak vegye ki a részét komolyabban a védekezésből is, ne csak megjátszható legyen és passzoljon.
Erre gondoltam, hogy harciasabb, ő "láthatóan" védekezik, nem csak passzsávokat zár le elsősorban mint Busi - bár igazából ő is sokszor szerel. Annak ellenére, hogy milyen higgadt és tanári az előre játéka, csíp rúg harap ha kell hátul. De ezt valaki olyan aki rendszeresen nézi jobban meg tudná mondani, én csak pár meccsét láttam eddig.. :)

Én, ha tehetem követem a kicsik meccseit, persze nem lehet mindent készpénznek venni. Ráadásul mivel nagyon fiatalok, a teljesítményük is kissé rapszodikus még.
Az igaz, hogy Samper harciasabb. Ha kell becsúszik vagy fault-ol, amit Busiról igazán nem mondhatunk el. Viszont kell még fejlődnie az első osztályhoz.
Halilovic-nak szerintem még sok lenne az első osztály. Elsősorban az iram miatt. A fizikuma nagyon gyenge. 90 perceket nem nagyon bír, még a B-ben sem. Ehhez mondjuk hozzájárul, hogy sokat fut, már félpályánál elkéri sokszor a labdát és folyamatosan igyekszik üresbe mozogni, de ha kezd, a 60-70. perc tájékán már egyre-inkább eltűnik a mezőnyben. Azzal viszont nem hiszem, hogy nagyon megilletődne az első csapatban. Azért a horvát első osztályban rendszeresen játszott, a válogatottban is bemutatkozott már párszor és elég érett a játéka. Egyértelműen az állóképességén kell javítani.

Amúgy érdekes, hogy Denist eddig a legtöbben kb. le se sz..rták, most meg megvátó lenne. :)
Bevallom őt én kevesebbet láttam a Sevillaban, de ahogy hallom, mindig a legjobbak között van, ami pedig ebben a csapatban nem kis fegyvertény. Lehet szívják a fogukat Manchasterben. :lol:
Az az igazság, hogy lehet kicsit a ló másik oldalára esünk. Van három olyan játékosunk Rafinha, Denis és Halilovic személyében akikben benne van a potenciál a Barca középpályáját érdemben örökölni, de szinte egyidősek és nehéz lesz elég időt adni nekik. Ini azért még 2 évig alapkezdő, ha nem történik valami váratlan, Rakitic is elég oszlopos tag, emellett ott van Xavi és Robi, akik ki tudja, hogy távoznak-e.
Rafinhat el kéne kezdeni komolyan játszatni, mert nagyon sok van benne, de ha nem kapja meg a lehetőséget képtelen lesz kibontakozni. Ini sérülésével megnyílhat az út, de ha Xavi és Rob fog majd folyamatosan vitézkedni nagyon berágok Luchora. Főleg, hogy Rafinha folyamatosan kezdő volt a Celtaban a keze alatt és bizonyított is.
Ha az a kiindulópont, hogy az alap vk. Mascherano, akinek csak a rotációja Busquets, Rakitic is fix játszik hol a jobb, hol a baloldalon, SR-t meg felejtsük el,Ini és Rafinha sérült, akkor mindjárt csak Xavi, Samper és Halilovic marad. Halilovic kezdhetne a jobboldalon és ha kifárad, érkezhetne Xavi, Samper meg összetanulhatna a baloldalon Albaval és Neymarral.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.27. 19:08:29

palesz77 írta:
hank1ee írta:Samper oké, csak vegye ki a részét komolyabban a védekezésből is, ne csak megjátszható legyen és passzoljon.
Erre gondoltam, hogy harciasabb, ő "láthatóan" védekezik, nem csak passzsávokat zár le elsősorban mint Busi - bár igazából ő is sokszor szerel. Annak ellenére, hogy milyen higgadt és tanári az előre játéka, csíp rúg harap ha kell hátul. De ezt valaki olyan aki rendszeresen nézi jobban meg tudná mondani, én csak pár meccsét láttam eddig.. :)

Én, ha tehetem követem a kicsik meccseit, persze nem lehet mindent készpénznek venni. Ráadásul mivel nagyon fiatalok, a teljesítményük is kissé rapszodikus még.
Az igaz, hogy Samper harciasabb. Ha kell becsúszik vagy fault-ol, amit Busiról igazán nem mondhatunk el. Viszont kell még fejlődnie az első osztályhoz.
Halilovic-nak szerintem még sok lenne az első osztály. Elsősorban az iram miatt. A fizikuma nagyon gyenge. 90 perceket nem nagyon bír, még a B-ben sem. Ehhez mondjuk hozzájárul, hogy sokat fut, már félpályánál elkéri sokszor a labdát és folyamatosan igyekszik üresbe mozogni, de ha kezd, a 60-70. perc tájékán már egyre-inkább eltűnik a mezőnyben. Azzal viszont nem hiszem, hogy nagyon megilletődne az első csapatban. Azért a horvát első osztályban rendszeresen játszott, a válogatottban is bemutatkozott már párszor és elég érett a játéka. Egyértelműen az állóképességén kell javítani.

Amúgy érdekes, hogy Denist eddig a legtöbben kb. le se sz..rták, most meg megvátó lenne. :)
Bevallom őt én kevesebbet láttam a Sevillaban, de ahogy hallom, mindig a legjobbak között van, ami pedig ebben a csapatban nem kis fegyvertény. Lehet szívják a fogukat Manchasterben. :lol:
Az az igazság, hogy lehet kicsit a ló másik oldalára esünk. Van három olyan játékosunk Rafinha, Denis és Halilovic személyében akikben benne van a potenciál a Barca középpályáját érdemben örökölni, de szinte egyidősek és nehéz lesz elég időt adni nekik. Ini azért még 2 évig alapkezdő, ha nem történik valami váratlan, Rakitic is elég oszlopos tag, emellett ott van Xavi és Robi, akik ki tudja, hogy távoznak-e.
Rafinhat el kéne kezdeni komolyan játszatni, mert nagyon sok van benne, de ha nem kapja meg a lehetőséget képtelen lesz kibontakozni. Ini sérülésével megnyílhat az út, de ha Xavi és Rob fog majd folyamatosan vitézkedni nagyon berágok Luchora. Főleg, hogy Rafinha folyamatosan kezdő volt a Celtaban a keze alatt és bizonyított is.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.27. 16:54:49

hank1ee írta:Samper oké, csak vegye ki a részét komolyabban a védekezésből is, ne csak megjátszható legyen és passzoljon.
Erre gondoltam, hogy harciasabb, ő "láthatóan" védekezik, nem csak passzsávokat zár le elsősorban mint Busi - bár igazából ő is sokszor szerel. Annak ellenére, hogy milyen higgadt és tanári az előre játéka, csíp rúg harap ha kell hátul. De ezt valaki olyan aki rendszeresen nézi jobban meg tudná mondani, én csak pár meccsét láttam eddig.. :)
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.27. 16:41:11

palesz77 írta:
hank1ee írta:Samper jó meg minden, de egy Busquets-klón, nekem már sok lenne... Halilovic nagyon fiatal, nem tudom, hogy viselné a Liga, BL, Copa sorozatterhelést. Alternatíva kelleni fog, az biztos. Denis Suárezt meddig adtuk kölcsön?
Samper sokkal harciasabb mint Busi, legalábbis az eddigi pár meccsen több piszkos munkát végzett.
Halilovicot meg nem az alapkezdőbe kéne hozni, szimplán majd a keretbe kiegészítő embernek - aztán idővel beépíteni -, akkor nem lenne megviselő számára szerintem a sok játék.. De jövőre én is felhoznám mindenképp - Xavi és SR játékát pedig megköszönném, és búcsút intenék nekik.
Denis pedig 2 évig lesz ott valóban.

Bár azt nem egészen értem, hogy melyik posztra akarsz embert felhozni.. :D Én amúgy abba is benne lennék jövőre, hogy Pique eligazol, Masch maradna védő - Bartra lenne az első számú, a többiek meg versenyeznének a másik helyért :D -, Samper jön vkp-nak, és Halilovic meg Rafinha lenne a két irányítócsere - plusz Adriano szerintem elfog menni, helyette jöhetne Grimaldo. Bár ez lehet csak fifába működne jól..
Samper oké, csak vegye ki a részét komolyabban a védekezésből is, ne csak megjátszható legyen és passzoljon.

Igazából én se értem, de majd gondolkozom rajta. :mrgreen: A két kk posztot remélhetőleg egész jól lefedik majd jövőre. Lesz vele dolga az edzőnek...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.27. 16:26:18

hank1ee írta:Samper jó meg minden, de egy Busquets-klón, nekem már sok lenne... Halilovic nagyon fiatal, nem tudom, hogy viselné a Liga, BL, Copa sorozatterhelést. Alternatíva kelleni fog, az biztos. Denis Suárezt meddig adtuk kölcsön?
Samper sokkal harciasabb mint Busi, legalábbis az eddigi pár meccsen több piszkos munkát végzett.
Halilovicot meg nem az alapkezdőbe kéne hozni, szimplán majd a keretbe kiegészítő embernek - aztán idővel beépíteni -, akkor nem lenne megviselő számára szerintem a sok játék.. De jövőre én is felhoznám mindenképp - Xavi és SR játékát pedig megköszönném, és búcsút intenék nekik.
Denis pedig 2 évig lesz ott valóban.

Bár azt nem egészen értem, hogy melyik posztra akarsz embert felhozni.. :D Én amúgy abba is benne lennék jövőre, hogy Pique eligazol, Masch maradna védő - Bartra lenne az első számú, a többiek meg versenyeznének a másik helyért :D -, Samper jön vkp-nak, és Halilovic meg Rafinha lenne a két irányítócsere - plusz Adriano szerintem elfog menni, helyette jöhetne Grimaldo. Bár ez lehet csak fifába működne jól..
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.27. 16:17:17

bence-barca írta:
hank1ee írta:Denis Suárezt meddig adtuk kölcsön?
2 év, ha emlékeim nem csalnak.
Ja, én is így emlékszem. Pont, amikor szükség lenne a játékosokra, az esélyét se adjuk meg, hogy itt nyomhassa jövőre, pedig eddig sikerekhez segíti a Sevillát érdemben. Majd jöhet Sergi99%Roberto, ő megoldja a gondokat a középpályán!
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.27. 15:59:46

hank1ee írta:Denis Suárezt meddig adtuk kölcsön?
2 év, ha emlékeim nem csalnak.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.27. 15:53:42

Valakit nyáron fel kell hozni a B-ből középpályára. Songgal szerintem fölösleges tervezni, ez nem az ő pályája, Samper jó meg minden, de egy Busquets-klón, nekem már sok lenne... Halilovic nagyon fiatal, nem tudom, hogy viselné a Liga, BL, Copa sorozatterhelést. Alternatíva kelleni fog, az biztos. Denis Suárezt meddig adtuk kölcsön?
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.27. 15:39:55

tudom h hülye kérdés, de ha jövőre nem igazolhatunk, akkor 2 év mulva 2x annyi pénz lesz?

tök jó lenne, akkor lenne kb 150 milla :D lenne miből pótolni alvest, xavit meg remélhetőleg piquét és pedrot :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.10. 16:46:39

Chino írta:...
Először is nem lennék meglepve, ha nincs valóságalapja. Viszont ha mégis lenne, akkor annyi a helyzet, hogy a Fiorentina látván a vezetőség Mathieu-transzferrel kapcsolatos "töketlenségét" úgy gondolta, majd jól megtömi a zsebét a Barca pénzével.

Az tiszta sor volt, hogy védőt kell igazolni, Cuadrado iránt érdeklődtek is, az olaszok meg a lehető legnagyobb bőrt akarták lenyúzni. Vagy meg akarták tartani a kolumbiait és akkora árat mondtak, amiről tudták, hogy senki sem fogja kipengetni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.10. 15:07:59

Na ennek magyarázza valaki meg a logikáját:

http://barcanoticias.blog.hu/2014/10/06 ... _el_jovore" target="_blank
Forca Barca!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.01. 16:34:23

csababarca írta:Csak megjegyezném,hogy a PSG-ből nyáron 3 játékost említettem, akiket szívesen látnék nálunk.
Matuidi, Wiel, Marquinhos.
Wiel-t én is sokat emlegettem még nyáron. Amikor a PSG érdeklődött egy Alves + 5-10 milláért meg lehetett volna próbálni.

Amúgy ne vonj le ennyire a tegnapi meccsből ilyen következtetéseket. Néztem pár PSG meccset a szezonban és meg kell mondjam nagyon megtévesztő. Tegnap gyakorlatilag mindenkit ki lehetne emelni a "franciáktól". Matuidinak nem egyszer majdhogy' SR szintű teljesítménye volt, de az Ajax ellen sem remekelt.
Ebben a szezonban nem a tegnapi meccs a legmérvadóbb, ami a párizsiakat illeti. Egyik PSG-s haverom szerint se Luizra, se Marquinhosra nem ismert rá, ami a védelmet ismeri, de Pastore-tól se nagyon látott ilyet idén.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15416
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.10.01. 12:10:18

Csak megjegyezném,hogy a PSG-ből nyáron 3 játékost említettem, akiket szívesen látnék nálunk.
Matuidi, Wiel, Marquinhos.
Mindhárman brutális meccset hoztak le, Marquinhosban extra motiváció is dolgozott, 20 évesen nagyon érett játékot hozott, mellé gyors is a gyerek, nem úgy mint a mi tankhajóink...
Jobb védőben meg a holland remekelt, Alvesnek 2 éve nem volt olyan meccse, mint a hollandnak a tegnapi, csúszott mászott, szerelt, felért a támadáshoz,stb...
Egy jó jobbhátvéd nagyon kellett volna,mert kincset érne a mai fociban.

Mindegy, ez van, Mathieut nem bántom,mert korlátolt képességeihez mérten egész jól teljesített eddig, de óriási a különbség a kis brazil javára....
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.09.29. 10:34:08

Sergi Roberto sokak által vitatott szerződéshosszabbítása után végre sort kéne keríteni a B keret legjobbjai szerződéseinek a módosítására.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.09.18. 23:13:33

Eddig négy újonnan igazolt mutatkozott be. Mind a négy bevált. Eddig nem rossz! (És vegyük hozzá a három bevált B- kerettag fiatalt)
Válasz küldése