Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.22. 21:14:17

Torres leigazolása jelenleg a legjobb ötlet lenne. Dembelé helyén játszana, azt hiszem nem.kell ecsetelni, mennyivel jobban beillene a csapatba! A probléma csak az, hogy Dembelé bedobta most, hogy mégis maradni akar. Remélem csak vmi pénzügyi trükk a szerződés hosszabbítás, aztán eladjuk mi is egy 50-esért. Abban bízom csak, nehogy megsérüljön addig....
Ha igazak a pletykák és érdeklődünk még Azpilicuetaért, ill. olvastam az Ajaxból a Haller gyereket, akkor már csak egy belső védő kellene, pl. Laporte és asszem kész is lenne a csapat. A kp sztem most eléggé rendben lesz a Gavi, Pedri, Nico, Sergio, De Jong ötössel, csak Cout kell elpasszolni...
Na meg persze a 2 fantasztikus francia védőnket :)
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.12.22. 20:47:17

Most Ferran Torressel megszerzésével sztem megcsappant az amúgy se túl vastag pénztárcánk. Kíváncsi lennék, hogy a vezetőség mennyit képzel bele a Piqué, Garcia, Araujo hármasba, mert ha nyáron csak egy komoly igazolásunk lehet amit még mindig kételkedve fogadok, hogy az akár Haaland is lehet, akkor én még mindig a felesleg leépítésére plusz egy erős hátvéd igazolására szavaznék, mint De Light pl.

Ha egyre kopottabb Alba nem tudom miért nem dobják be Gayat, ha láthatóan nem adnak perceket Baldénak egyelőre.
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.22. 19:11:13

Atlantis írta:
2021.12.22. 17:57:14
Nagyon remélem, hogy ez így ebben a formában kacsa.
Ferran Torres érkezése önmagában nagyon örömteli lenne, szerintem jelentős erősítés lenne elöl. Ennyi pénzért viszont, amit emlegetnek... Egy mostanában alig játszó, jelenleg is sérült játékost sikerült a nehéz gazdasági helyzetünkben piaci ár felett vásárolni? :D Ha igazak a számok, akkor világi balfékek vagyunk továbbra is, Laporta ide, Bartomeu oda....
- 1 éve vette a City kb egy tizessel olcsóbban
- tehát a szerződéséből még nagyon sok van hátra
- egy elég jó év van mögötte, ahol rengeteget játszott
- egy anyagilag nagyon stabil, sőt dúsgazdag klubtól vesszük meg
- ráadásul egy nagyon jó korban lévő játékos

Mégis mit gondolsz, mennyi lehetne a reális értéke? Te tényleg azt hiszed, hogy ilyen Laporta kaliberek, akik nap mint nap ezzel kelnek fekszenek ezekhez nem értenek?
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2021.12.22. 18:49:15

Torresre szükség van, a csapat semennyire sem mély, tudásában és életkorában (meg a nemzetiségében :D) is beillik a Barcelona-vonalba. Amit viszont nem értek, honnan van rá a csapatnak ennyi pénze. A részletek ismerete nélkül szinte biztos, hogy rögtön nem fizetnek érte semmit, vagy ilyen formális kölcsönbe 5-10 millió körüli összeget kötelező vételi opcióval, vagy részletfizetésre. És az is borítékolható akkor, hogy a bérfelszabadításon túl valakit el is akarnak adni, én nem fogadnék nagyobb összegben arra, hogy az értékesebbik De Jong szeptemberben kerettag lesz.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.12.22. 18:27:26

csababarca írta:
2021.12.22. 18:00:17
Majdnem kiszorította (sőt) a Sterling, Foden, Grealish hármast állítólag, szóval jó pénz ez érte.
Én is csak tegnap-tegnapelőtt tudtam meg ezt az infót, így elégedett vagyok az üzlettel :mrgreen:

sarcasm

viccet félretéve, ha Xavi választotta, akkor bízom benne.

28 millióért vették, tavaly 36 meccsen játszott az első szezonjában légiósként. Idén is többet játszott volna ha nem sérül meg. A válogatottban remek volt, az olaszoknak a nemzetek ligájában kettőt tett el egy félidő alatt, az EB-n is hasznosabb spanyolok között volt 2 gól + 1 assist egy eleve kevés gólt szerző csapatban.

Aki szerint az 55 millió sok így kivásárolni valakit egy 1,5 éve kötött élő szerződésből 2021-ben az lemaradt arról hogy más klubbok a padra vesznek 50+ért cseréket és 100 körül vesznek a kezdőbe embereket.
Hogy lehetne-e jobb, hát persze, de ez nem olyan rossz mint Dembelé vagy Coutinho vagy teszem azt BW és André Gomes leigazolása akiket aztán de mindenáron el akartunk hozni és letettük amit kért a másik fél. Ez teljesen reális. Nem védhető, hanem reális.

Nagyon remélem hogy igaz, és hogy bejön. Az egyetlen amit nem értek hogy miért nem a Valenciából hoztuk el, kb ennyit lehet felróni a klubnak. Ismerniük kellett, listán kellett lennie, és ha Pep rámozdult, nekünk is ott kellett volna lennünk, de azok más idők voltak szóval mind1.


Amúgy kérlek mutasd már meg mire gúnyolódsz már megint, mert nem értem a viccet. Idézd be kérlek hogy ezt mire alapozod.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.22. 18:00:17

Tomix354 írta:
2021.12.22. 17:50:02
Nem értem én ezt a transzfert, mire fel ér a gyerek 55 milliót? Október óta sérült, előtte is vagy 4 meccse volt a jelenlegi szezonban. Mindegy, még egy teljesen lutri kölyök, de meglepődnék ha rajta múlna a bl indulás idén.
Majdnem kiszorította (sőt) a Sterling, Foden, Grealish hármast állítólag, szóval jó pénz ez érte.
Én is csak tegnap-tegnapelőtt tudtam meg ezt az infót, így elégedett vagyok az üzlettel :mrgreen:

sarcasm

viccet félretéve, ha Xavi választotta, akkor bízom benne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.22. 17:57:14

Nagyon remélem, hogy ez így ebben a formában kacsa.
Ferran Torres érkezése önmagában nagyon örömteli lenne, szerintem jelentős erősítés lenne elöl. Ennyi pénzért viszont, amit emlegetnek... Egy mostanában alig játszó, jelenleg is sérült játékost sikerült a nehéz gazdasági helyzetünkben piaci ár felett vásárolni? :D Ha igazak a számok, akkor világi balfékek vagyunk továbbra is, Laporta ide, Bartomeu oda....
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.22. 17:51:28

Tomix354 írta:
2021.12.22. 17:50:02
Nem értem én ezt a transzfert, mire fel ér a gyerek 55 milliót? Október óta sérült, előtte is vagy 4 meccse volt a jelenlegi szezonban. Mindegy, még egy teljesen lutri kölyök, de meglepődnék ha rajta múlna a bl indulás idén.
2 féle játékos van:
- van akit már úgy igazolunk le, hogy állandóan sérült
- és van aki itt lesz sérülékeny
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.12.22. 17:50:02

Nem értem én ezt a transzfert, mire fel ér a gyerek 55 milliót? Október óta sérült, előtte is vagy 4 meccse volt a jelenlegi szezonban. Mindegy, még egy teljesen lutri kölyök, de meglepődnék ha rajta múlna a bl indulás idén.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.22. 17:38:37

Na!

Welcome Ferran Torres!
adam.poor
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.12.11. 15:24:55

2021.12.22. 17:20:54

Chino írta:
2021.12.22. 17:14:56
Camp Nou99 írta:
2021.12.22. 17:09:02
Chino írta:
2021.12.22. 17:06:05
Arteta már nem számol Aubameyanggal és egy csere alakulhat ki a Barca és az Arsenal között. Coutinho, Umtiti és Neto is érdekli az angolokat és benne lennének egy cserében. A brazilt már régóta akarják volt is tárgyalás róla, a védelembe pedig kellene egy rutinos játékos.(Sport)
Ez egy dupla deal lenne nekünk. Elmenne egy teljesen haszontalan, magas fizetésű játékos és jönne egy olyan akire szükségünk van.
Egy kicsit sok lenne ez a csere. De ha az angolok adnának egy kis pénzt mondjuk olyan 30-40 milliót úgy mindjárt más lenne a helyzet.
Nem az összeset akarják Aubameyangért, hanem Cout vagy Umtitit, csak ezek azok a játékosok, akik szóba jöhetnek.
Aubameyang a mentalitásával nem Barca szintű játékos, ahogy szerintem Pogba sem.
Kerüljük a piramisépítést, mára idejétmúlt dolog. Új vagy, nem törlöm egyelőre.Alcantara
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.22. 17:14:56

Camp Nou99 írta:
2021.12.22. 17:09:02
Chino írta:
2021.12.22. 17:06:05
Arteta már nem számol Aubameyanggal és egy csere alakulhat ki a Barca és az Arsenal között. Coutinho, Umtiti és Neto is érdekli az angolokat és benne lennének egy cserében. A brazilt már régóta akarják volt is tárgyalás róla, a védelembe pedig kellene egy rutinos játékos.(Sport)
Ez egy dupla deal lenne nekünk. Elmenne egy teljesen haszontalan, magas fizetésű játékos és jönne egy olyan akire szükségünk van.
Egy kicsit sok lenne ez a csere. De ha az angolok adnának egy kis pénzt mondjuk olyan 30-40 milliót úgy mindjárt más lenne a helyzet.
Nem az összeset akarják Aubameyangért, hanem Cout vagy Umtitit, csak ezek azok a játékosok, akik szóba jöhetnek.
Forca Barca!!!!
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 749
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.12.22. 17:13:48

A Sevilla ellen az emberelőny kihasználni nem tudása rábírhatja arra az illetékeseket, hogy akár erőn felül bevállalják egy csatár leigazolását. Hogy hogyan, azt ők tudják. De nem lennék meglepve, hogy a feleslegesnek ítélt játékosaink eladása könnyebben menne, ha nem úgy tudná mindenki, hogy a Barcanak élet-halál kérdés az eladás, hogy csatárt vehessen.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.12.22. 17:09:02

Chino írta:
2021.12.22. 17:06:05
Arteta már nem számol Aubameyanggal és egy csere alakulhat ki a Barca és az Arsenal között. Coutinho, Umtiti és Neto is érdekli az angolokat és benne lennének egy cserében. A brazilt már régóta akarják volt is tárgyalás róla, a védelembe pedig kellene egy rutinos játékos.(Sport)
Ez egy dupla deal lenne nekünk. Elmenne egy teljesen haszontalan, magas fizetésű játékos és jönne egy olyan akire szükségünk van.
Egy kicsit sok lenne ez a csere. De ha az angolok adnának egy kis pénzt mondjuk olyan 30-40 milliót úgy mindjárt más lenne a helyzet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.22. 17:06:05

Arteta már nem számol Aubameyanggal és egy csere alakulhat ki a Barca és az Arsenal között. Coutinho, Umtiti és Neto is érdekli az angolokat és benne lennének egy cserében. A brazilt már régóta akarják volt is tárgyalás róla, a védelembe pedig kellene egy rutinos játékos.(Sport)
Ez egy dupla deal lenne nekünk. Elmenne egy teljesen haszontalan, magas fizetésű játékos és jönne egy olyan akire szükségünk van.
Forca Barca!!!!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1065
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.12.22. 16:39:37

Chino írta:
2021.12.22. 16:14:01
ha itt Haalandról szólnak folyamatosan a hírek…
A FourFourTwo cikke szerint évi 50 milliós fizetésnél kezdődne a licit Haalandért, és aki többet ígér neki, az viheti.
Azt is írják, hogy Raiola kb. csak a Realban, esetleg egy-két angol klubban gondolkodik, és a kisebbek, mint a Bayern vagy az olaszok (és mi is), szóba sem jöhetnek. Persze lehet, hogy mindez Raiola taktikájának a része.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.12.22. 16:32:53

Camp Nou99 írta:
2021.12.22. 15:10:41
https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... iente.html Hamarosan aláír. Szerintem ő lesz a csapat karácsonyi ajándéka.
Mellé arról cikkez a sport, h Torresről megszületett a megállapodás, hamarosan hivatalos lehet. 55+10 millió. Azt kérdezném, hogy miből?

És miből vennénk meg Haalandot, nekem az a másik kérdésem.
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5176
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.12.22. 16:29:08

The operation for Ferran Torres to Barça will be finalized for 55 million euros + variables. [RAC1]
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.22. 16:14:01

Ezek szerint Xavi és maga Dembélé sem a levegőbe beszélt, amikor azt nyilatkozták hogy maradni szeretne.
Viszont akkor kicsit bonyolódnak a dolgok. Torrest gondolom Xaviék azért nézték ki, hogy a jövőben Dembouzt helyettesítse, aki eligazol. Ha mégis maradna akkor azt tudom elképzelni, hogy centerként akarják használni vagy sérülés esetén kimehet szélre és akkor sem gyengülünk. Viszont akkor inkább egy "született" kilences lenne a logikus és ha itt Haalandról szólnak folyamatosan a hírek, akkor az egésznek nincs értelme.
Ha a francia marad az eléggé megkavarja a dolgokat. Mondjuk az FFP miatt is kedvező lenne ha hosszabbítana, gondolom Laportáék ezt sem felejtik el.
Akik pedig arról álmodoznak, hogy télen eladjuk annak bilibe lóg a keze. Egyszerűen nincs az az elmebeteg klub aki megvenné. A MU is csak arra játszott hogy ne hosszabbítson. Nem fognak fizetni, ha fél év múlva ingyen vihetik.
Nem úgy megy hogy Alemanyék azt mondják, hogy inkább eladjuk ha nem hosszabbít és repül is érte a pénz. Ahogy Umtititől, Netotól vagy Coutinhotól sem lehet csak úgy megszabadulni.

Több újság is lehozta, hogy Dest iránt újra komolyan érdeklődik a Bayern és láthatóan Xavi sincs oda érte. Nyáron ingyen lehetne hozni Mazrauit és Azpilicuetát is, egyik sem akar hosszabbítani, Torinoban pedig a hírek szerint már Laporta beszélt az előbbiről Raiolával, de spanyolt is többször hírbe hozták velünk. Utóbbival nekem annyi a gondom, hogy nem igazán a jövő embere, max 2 jó év lehet benne.

Ha már Vlahovic szóba került állítólag őt nézte ki a Dortmund Haaland pótlására, de a Juve is érdeklődik. Az árát 80 millióra lőtték be. Viszont ez a hír a The Times-tól van, így illik helyén kezelni. Azért nem kicsit húzna vele a Fiorentina.
Forca Barca!!!!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1065
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.12.22. 16:06:35

Camp Nou99 írta:
2021.12.22. 15:10:41
https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... iente.html Hamarosan aláír. Szerintem ő lesz a csapat karácsonyi ajándéka.
A sport.es is ezt írja.
https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... a-13018530
adam.poor
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.12.11. 15:24:55

2021.12.22. 15:57:13

Peter írta:
2021.12.22. 12:35:01
adam.poor írta:
2021.12.21. 23:52:35
Első számú célpont valahol a FIFA22 karrier módban… :D
Nagyon elvakult fanatikusnak kell ahhoz lenni, hogy bárki egy szemernyi esélyt is lásson arra, hogy Haaland a nyáron a Barcában köt ki. Sajnos jelenleg egyszerűen nincs olyan érv, ami miatt ide akarjon igazolni.
Itt megállnék egy pillanatra, csak azért is, mert ugyanilyen véleményem volt a Koeman éra alatt.
Mára ez a vélemény finomodott, mert szerencsére változnak az idők.
Barca anyagi lehetőségeitől jelen pillanatban tekintsünk el. Nem tudjuk mit hozhat ez ügyben a holnap.
Ugyanakkor pár hónappal ezelőtt Haaland számára még szakmai érvet sem lehetett volna találni a Barca mellett. Szomorú, de nevetséges volt a gondolat is.
Talán még korai a mostani gondolat, de az alakuló fiatal Xavi féle Barca már mutat olyan jeleket ma is, hogy bizony kategórikusan nem zárnám ki Haaland számára sem a perspektívát. Nem a "készbe" vagy a "tutiba" ülne bele, ez tény, de anglia sem mentes kockázatoktól és a bayernben is ott lesz még Lewa.
Ami két hónapja még szakmai oldalról is nevetséges gondolat volt nálunk, abból a nevetséges szót ma már törölhetjük.
Szóval egy fizikai állóképesség és mentális erő tekintetében is rendbe hozott fiatal lendületes Barca és Haaland, bizony komoly szakmai jövőképpel rendelkező szimbiózist lenne képes összehozni 22 ősztől és nem csak a Fifában.... :lol:
A tegnapi meccs alapján valóban elég biztató jelek mutatnak afelé, hogy alakul egy olyan csapat amiben igen magas potenciál lehet.
Ettől függetlenül szerintem Haaland leigazolásáért futott versenyben, már a rajtnál beragadunk (nincs pénz), de azt biztosan kijelenthetjük, hogy ha a csapat nem indul jövőre a BL-ben, akkor oda sem kell állnunk ahhoz a bizonyos rajtvonalhoz. :roll:
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.12.22. 15:10:41

https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... iente.html Hamarosan aláír. Szerintem ő lesz a csapat karácsonyi ajándéka.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.22. 13:32:52

Andris írta:
2021.12.22. 13:22:41
Én nem igazán vagyok most képben átigazolási hírek terén, és a topikot sem olvastam vissza.

Viszont így szerintem a legkönnyebb megállapítanom, a lehető legobjektívebben, hogy hova szükséges igazolnunk. Nyilván az anyagi korlátok figyelembevételével:

....
Kb így gondolom én is, nem igazolnék nagyon, pláne nem a kp-ra most, nézzük meg mit tudnak akik itt vannak fiatalok.
Ha összeállna a kp, az szerintem a védekezésre és a támadásokra is hatással lenne, gólokban pl előre.

Az utolsó mondat viszont kicsapta a biztosítékot, addig ittam minden szavadat :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.22. 13:22:41

Én nem igazán vagyok most képben átigazolási hírek terén, és a topikot sem olvastam vissza.

Viszont így szerintem a legkönnyebb megállapítanom, a lehető legobjektívebben, hogy hova szükséges igazolnunk. Nyilván az anyagi korlátok figyelembevételével:

A középpályára egyértelműen nem, ezt talán le lehet szögezni. Ha a Nico, Gavi, de Jong, Pedri, Puig, Busquets, Roberto + esetleges további ifisták kiegészítőnek névsorral nem képes egy csapat stabil, világszínvonalú kp-t csinálni, akkor az edzővel van a baj, nem a játékosokkal. Még ingyen sem jöhet kp, mert annak is kell fizetést adni. Teljesen nonszensz középpályás igazolásokról tárgyalni.

A támadósor az érdekes kérdés, hiszen Dembelé egy lutri, Depay, Braithwait és Fati meg sérültek. Ha feltételezzük, hogy a négyből bármelyik három rendelkezésre fog állni a kövi 6 hónapban, + ugye van Abde, Jutgla, esetleges további ifisták... akkor ide sem kell ember. Máskülönben viszont kéne egy center és/vagy egy szélső. Csak Xaviék tudják, hogy valójában kivel mennyire lehet számolni, pl Fati felépülhet-e rendesen végre, Dembelének jó-e végre a fizikai állapota, edzésmunkája, étkezése.

Kapus igazolást ugye senki nem gondolja komolyan, remélem fel se merült (tényleg nem tudom).

A védelem viszont problémás. Edzésmunka ide vagy oda, Umtitire és Lengletre nem lehet számítani szerintem, egyszerűen nem ütik meg a szintet ezért vagy azért. Desttel kapcsolatban is óriási kétségeim vannak, Alba meg szerintem hónapról hónapra kopik, nem látok hullámzást, tendenciát látok. Alvest meg remélem szintén senki nem gondolja komolyan, őt bohócnak meg kiegészítőnek hoztuk. Nem tudunk rá támaszkodni, 38 éves. Hozzáállással nem lehet önmagában lehozni egy kezdő posztot a Barcában.
Araujo, Piqué és Eric oké talán, de ha egy megsérül, már nagy bajban vagyunk.

Ha rajtam múlna, én egy szélső támadót és egy középső védőt hoznék, vagy egy centert és egy szélső védőt. Csak ezt a két kombinációt tartom elfogadhatónak, bármi más szerintem célt tévesztene. Neveket nem tudok mondani sajnos, de aki tud, szerintem ezekből kell kiindulni.

Coutinho, Lenglet, Umtiti. Őket prioritás eladni, akár ingyen is, csak a fizujukat ne kelljen állni. LdJ most nemtom meddig van nálunk, de őt sem érdemes fizetni.
Ha valaki adna egy tizest, én Gézát és Destet se marasztalnám. Robertot igen, én továbbra is úgy érzem, hogy ő nagyon jó 12. vagy 13. joker ember lehetne, jó edzővel, jó fizikai felkészüléssel.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.22. 13:04:39

Saúl nem jöhet tudtommal, mert már 2 csapata is volt a szezon során. Van de Beekben lett volna fantázia szintén, de most már nem hoznám Nico,
Pedri, Gavi kárára. Más profilú kp-s jöhetne.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése