Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2022.01.28. 13:57:42

Barcaforever írta:
2022.01.28. 13:13:23
Tivadar6 írta:
2022.01.28. 13:09:58
Közben hivatalos lett, hogy Moriba a Valenciánál folytatja. :lol:
Érdekes helyzett lett volna, ha marad, akkor mi történt volna a középpályánkkal, h alakult volna Nico és Gavi sorsa.

Kölcsönbe érkezik vagy végleges?
Kölcsön, a szezon végéig.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.28. 13:36:56

Grimaldo írta:
2022.01.28. 12:36:16
Chino írta:
2022.01.28. 12:06:27



Negatívumként a statisztikát hozzák fel ellene. Akkor nézzük kinek kellene a csapaton belül a top fizetést adni. 11 meccsen lőtt egy potyagólt egy harmadosztályú csapat ellen. Adott 2 gólpasszt szögletből.


De mi jön fel a franciánál mint pozitívum és indoklás a maradásra: Jól cselez, nekimegy az 1vs1-nek, gyors, kétlábas, jól játszik a jobbszélen. Ahogy hallottam és amit láttam a spanyolnak szintén. Azzal bőven előrébb vagyunk, ha Jutglá, Abde, LDJ helyett a Traorénk lesz harmadiknak úgy, hogy egy hatalmas fizetés felszabadul.
Csak Dembele 90 percre vetítve a liga élnovalában van az alábi statokban :progresszív labdacipelés, progresszív passz, támadó harmadba eljuttatott labdák, xA, boxon belüli passzok. De tudom ezek a forumon nem számítanak, mert annulálja, hogy nincs gólja, aztán meg csak a picsogás megy, hogy a 19. helyezet ellen se tudjuk a labdát a támadó harmadba juttatni. Adama meg futni fog a vonal mellett és beadni, ahhoz, hogy ő használható legyen LDJ is kell. Gyönyörű kilátások.
Most komolyan, olvastál te olyan statot amin az fentebbieket hozzák fel.
Mondom, nem védeni akarom, de a két csapat játékát ne hasonlítsd már össze. Dembélé 85,1 -el passzol (BL-ben lemegy 74-re), míg Adama 77,9-el, nézd meg mire épül a két játék. Vagy az a 2,8 % - os SPG az 1,2 ellen, de előbbi 80 %-a csúnya labdavesztés. De értelmezhetjük úgy , ennyivel hatékonyabb.
A KeyP az tényleg szépen Dembouz felé hajlik, de a jól és sokat cselező Dembélének van 2,3 %-os DrB-je, míg a spanyolnak 4,2 (!).

De ezekkel a statokkal is kb ki lehet törölni a seggünket, alig adnak objektív képet két játékosról. Odateheted Messit is. 3,7-es SpG-vel van 1 db gólja, a DRB is csak 2,2, a labdvesztések relatíve magasak. Ebből neked az jön le, hogy ő a világ talán legjobb játékosa?

A korábbi hsz-emből azt sikerült kivenned, hogy Adama jobb mint Dembélé? Mert akkor csak gratulálni tudok.
Forca Barca!!!!
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.01.28. 13:24:54

Még mindig itt valaki aki Dembelét marasztalja vagy Isteniti? Hagyjuk màr a statokat egy nulla a pali es hátára van tetoválva, hogy sérült! Adama sem egy sztár, de ha bagóért jön nektek nem mindegy? Itt siránkoztok és nektek semmi sem jó… ez a fórum nem írva neveket, de tipik magyar mentalistás amire büszkék vagyunk! Kívánom càfoljon rátok!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.01.28. 13:13:23

Tivadar6 írta:
2022.01.28. 13:09:58
Közben hivatalos lett, hogy Moriba a Valenciánál folytatja. :lol:
Érdekes helyzett lett volna, ha marad, akkor mi történt volna a középpályánkkal, h alakult volna Nico és Gavi sorsa.

Kölcsönbe érkezik vagy végleges?
Kép
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2022.01.28. 13:09:58

Közben hivatalos lett, hogy Moriba a Valenciánál folytatja. :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.28. 13:07:15

Grimaldo írta:
2022.01.28. 12:36:16
Chino írta:
2022.01.28. 12:06:27



Negatívumként a statisztikát hozzák fel ellene. Akkor nézzük kinek kellene a csapaton belül a top fizetést adni. 11 meccsen lőtt egy potyagólt egy harmadosztályú csapat ellen. Adott 2 gólpasszt szögletből.


De mi jön fel a franciánál mint pozitívum és indoklás a maradásra: Jól cselez, nekimegy az 1vs1-nek, gyors, kétlábas, jól játszik a jobbszélen. Ahogy hallottam és amit láttam a spanyolnak szintén. Azzal bőven előrébb vagyunk, ha Jutglá, Abde, LDJ helyett a Traorénk lesz harmadiknak úgy, hogy egy hatalmas fizetés felszabadul.
Csak Dembele 90 percre vetítve a liga élnovalában van az alábi statokban :progresszív labdacipelés, progresszív passz, támadó harmadba eljuttatott labdák, xA, boxon belüli passzok. De tudom ezek a forumon nem számítanak, mert annulálja, hogy nincs gólja, aztán meg csak a picsogás megy, hogy a 19. helyezet ellen se tudjuk a labdát a támadó harmadba juttatni. Adama meg futni fog a vonal mellett és beadni, ahhoz, hogy ő használható legyen LDJ is kell. Gyönyörű kilátások.
Pontosan. Az sem véletlen, hogy Dembelét akarják top csapatok megszerezni, nem pedig Adamára csaptak le, holott utóbbi jóval olcsóbb megoldás lett volna. Amíg nem jöttek róla a hírek, itt a fórumon sem merült fel senkiben, hogy jó lenne leigazolni, pedig, ha valakinek épp egy kicsit jobban megy, akkor valaki bedobja itt a topicban a nevét.

Értem én, hogy olcsó, nincs benne kockázat. De attól még ne kezdjük el megmagyarázni, hogy ő valójában egy jó játékos, és rá van szükségünk. #-o Meg hogy zseniális igazolás, mert ez a jelző is le lett írva. :lol:
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2022.01.28. 13:05:59

Én nem tenném le egyik oldalra se a voksom Adaméval kapcsolatban.
Már annak is tudok örülni, hogy kevés fizetésért, kötelező vételi opció nélküli szerződéssel jön hozzánk egy csatár. Jutgla kevés még, Abdé nem szint, kell egy rutinosabb támadó melléjük ( helyettük).
Az egy másik dolog beválik-e. Ha nem, ő is csak a padot koptatja majd. Ennyiért szinte kötelező volt elhozni, látva a pillanatnyi felhozatalt elől.

Bár én egy jó kp-t ( futni, kontrázni is bíró) szeretnék már látni a csapatban, aki a védekezésből támadásba váltást irányítaná. Gyorsan. Busi helyett.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.01.28. 12:56:14

Grimaldo írta:
2022.01.28. 12:36:16
Adama meg futni fog a vonal mellett és beadni, ahhoz, hogy ő használható legyen LDJ is kell. Gyönyörű kilátások.
beallnak ketten a 70. percben es szereznek 3 golt :)
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.01.28. 12:36:16

Chino írta:
2022.01.28. 12:06:27



Negatívumként a statisztikát hozzák fel ellene. Akkor nézzük kinek kellene a csapaton belül a top fizetést adni. 11 meccsen lőtt egy potyagólt egy harmadosztályú csapat ellen. Adott 2 gólpasszt szögletből.


De mi jön fel a franciánál mint pozitívum és indoklás a maradásra: Jól cselez, nekimegy az 1vs1-nek, gyors, kétlábas, jól játszik a jobbszélen. Ahogy hallottam és amit láttam a spanyolnak szintén. Azzal bőven előrébb vagyunk, ha Jutglá, Abde, LDJ helyett a Traorénk lesz harmadiknak úgy, hogy egy hatalmas fizetés felszabadul.
Csak Dembele 90 percre vetítve a liga élnovalában van az alábi statokban :progresszív labdacipelés, progresszív passz, támadó harmadba eljuttatott labdák, xA, boxon belüli passzok. De tudom ezek a forumon nem számítanak, mert annulálja, hogy nincs gólja, aztán meg csak a picsogás megy, hogy a 19. helyezet ellen se tudjuk a labdát a támadó harmadba juttatni. Adama meg futni fog a vonal mellett és beadni, ahhoz, hogy ő használható legyen LDJ is kell. Gyönyörű kilátások.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.28. 12:06:27

Andris írta:
2022.01.28. 10:41:01
Fontos ezen rugózni, hogy most Adama végülis jó-e vagy sem? Illetve muszáj mindenkinek még hatodik körben is erőltetni, hogy neki bizony van kristálygömbje, és már most tudja, hogy semmit nem fog érni, vagy éppen pont ő lesz a hiányzó láncszem a BLt érő helyhez?

Baromira mindegy, mert nulla euróba kerül a gyerek. Konkrétan a portás többet keres majd nála, és se most se jövőre nem kerül majd semmibe, hacsak nem teljesít jól és akarjuk megvenni. Akkor meg ha összesen egy gólt rúg a szezonban, meg kioszt két jó passzt, már megérte. És ha még azt sem, akkor meg elmondhatjuk, hogy egyel kevesebb lehetőséget hagytunk nyárra, amiből válogathatunk.

Nem tudom miért bánt bárkit, hogy Alemanyék vettek egy kaparós sorsjegyet, mert lotószelvényre már nem telik. Ha most megvehetnénk egy Gabriel Jesust, vagy egy Vlahovicot, vagy Lewát, vagy mittudomén, az ugyanolyan lutri lenne. Mert mi vagyunk a Barca! Nálunk még Ibrahimovic is egy rakás trágya volt.
Nem védeni akarom Adamát vagy azt mondani, hogy mekkora ász lesz és ő a Megváltó, de a csatársorból szinte minden valamirevaló játékosunk kiesett, a B-ből kell feltölteni vagy LDJ-vel játszatni 90 perceket.
Hozunk egy játékost, aki nyilván zsákbamacska, de 0 kockázat van benne, annyit keres mint egy takarító szerintem nem lehet azt mondani, hogy rossz üzlet. És szerintem senki nem benne látja a top támadót de a jelenlegi helyzetünket figyelembe véve ez is több mint a max. amit ki lehet hozni.

Az meg hogy beválik-e ki tudja? Lehet, hogy pozitív csalódás lesz, de lehet hogy nem.
Negatívumként a statisztikát hozzák fel ellene. Akkor nézzük kinek kellene a csapaton belül a top fizetést adni. 11 meccsen lőtt egy potyagólt egy harmadosztályú csapat ellen. Adott 2 gólpasszt szögletből.
Tavaly volt egy jó szezonja, de itt azért Messi, Griezmann, Alba, Busquets tömte labdával, ami elég más kávéház.
Ha fordított lenne a helyzet szerintem hasonló vélemények lennének Dembéléről is, hiába minimális a fizuja. Jelenleg pedig egy komoly pénzszűkében ilyen stattal rendelkező játékos szeretne top fizut, és mi is milliós nagyságrendűt kínálunk.

Viszont mindenki látja, hogy milyen szerepet tölt be a játékban és az nagyon kell ide. Adamát szerintem a fórum 90 %-a 2-3 meccsen látta játszani. ( ha nem így van akkor elnézést)

De mi jön fel a franciánál mint pozitívum és indoklás a maradásra: Jól cselez, nekimegy az 1vs1-nek, gyors, kétlábas, jól játszik a jobbszélen. Ahogy hallottam és amit láttam a spanyolnak szintén. Azzal bőven előrébb vagyunk, ha Jutglá, Abde, LDJ helyett a Traorénk lesz harmadiknak úgy, hogy egy hatalmas fizetés felszabadul.

Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy ő lesz majd aki mindent megold és a támadójátékot az egekbe repíti, nem tudomm mit fog alkotni, de még az érkezése sem biztos, de sokan már azt írják, hogy mekkora bukta, sőt tényként kezelik.
Forca Barca!!!!
Avatar
sanika01
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2008.01.20. 19:47:08

2022.01.28. 11:05:22

LG írta:
2022.01.28. 10:14:03
A keret folyamatosan gyengül, hiába csapjátok be magatokat hosszú elemzésekkel. :roll:
Szerintem ezt nem is kérdőjelezi meg senki, hogy folyamatosan gyengült és gyengül. Egy fontos tényezőt ne felejtsünk el jelenleg: alacsony a fizetési sapka és nincs pénz. Hogya lehet ezen segíteni? Alap esetben, ha nem fociról beszélünk, akkor pl. eladsz mindent, amit csak lehetséges. Na úgye fociban ez nem lehetséges, mert azért valakinek játszani kell. Akkor mit teszel a sporlás érdekében? Lecseréled a drága (vagy legalább értelmezhető értékű), nagy fizetésű, de nem teljesítő vagy nem jól teljesítő játékosokat és megpróbálod olyanokkal helyetesíteni ideiglenesen (és az ideiglenesen van a hangsúly), akik nem sokkal rosszabbak, vagy közel azt a teljesítményt várhatóan le tudják majd tenni az asztalra (kis szerencse esetén, még akár meglepetést is okozhatnak).

Szerintem ezt ebből a szempontból kell figyelni. És bármennyire nem kedvelem Traoret, ebből a szempontból jó igazolás. Ha összehoz 1 gólt (a kupában úgye már nem tud, de pl. az EL-ben és meccsenként 3x helyed teremt valamelyik társának azzal, hogy lefoglal két védőt, akkor már megérte (a statisztikáin így sem javított). És ha valahogy tényleg el tudják passzolni Dembelét, mert szerintem ennek kell lennie a háttérben, akkor nyáron élveszhetjük ennek az igazolásnak a legnagyob előnyét: könnyebben igazolhatunk a "felső polcról". :)
"Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans win." - Gary Lineker
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.28. 11:04:23

2020 nyarán elég borsos volt Adama ára, és bizony akkori formája alapján jogosan. Tény, hozott egy gyenge másfél szezont, de azt mondom, ne az alapján ítéljük meg. A képességei a játék bizonyos elemeiben kiemelkedőek, és a környezetváltás is a javára válhat.
Képes szanaszét szedni teljes védelmeket egymaga is, és hátha a befejezéseknél is szerencsésebb lesz. Nem tudom miért, de jó érzésem van vele kapcsolatban, valamiért azt gondolom, be fog válni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.01.28. 11:03:51

Én sem értem a fanyalgókat, végre nem 3szoros ráfizetéssel igazolunk egy teljesen korrekt játékost aki ha nem is világsztàr de például fizikai paramétereiben egyedülálló kb a top ligákban.
És miután még egy percet sem játszott itt már le van sajnálva a nem rég még harmadosztályban pallérozodó fiataljaink szintjére. Meg elemezgetve vannak itt a gólpontjai... #-o Komolyan nem értem, hogy itt a fórumon milyen elvárások vannak, aki 20 gól 10 gólpasszos támadókat vár az átigazolási időszakban, az az utóbbi években nem tudom mennyire követhette a barcelonai eseményeket.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.28. 10:41:01

Fontos ezen rugózni, hogy most Adama végülis jó-e vagy sem? Illetve muszáj mindenkinek még hatodik körben is erőltetni, hogy neki bizony van kristálygömbje, és már most tudja, hogy semmit nem fog érni, vagy éppen pont ő lesz a hiányzó láncszem a BLt érő helyhez?

Baromira mindegy, mert nulla euróba kerül a gyerek. Konkrétan a portás többet keres majd nála, és se most se jövőre nem kerül majd semmibe, hacsak nem teljesít jól és akarjuk megvenni. Akkor meg ha összesen egy gólt rúg a szezonban, meg kioszt két jó passzt, már megérte. És ha még azt sem, akkor meg elmondhatjuk, hogy egyel kevesebb lehetőséget hagytunk nyárra, amiből válogathatunk.

Nem tudom miért bánt bárkit, hogy Alemanyék vettek egy kaparós sorsjegyet, mert lotószelvényre már nem telik. Ha most megvehetnénk egy Gabriel Jesust, vagy egy Vlahovicot, vagy Lewát, vagy mittudomén, az ugyanolyan lutri lenne. Mert mi vagyunk a Barca! Nálunk még Ibrahimovic is egy rakás trágya volt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.28. 10:14:03

És ez nyilván nem azt jelenti, hogy be fog válni. De több hozzáértő ember látja benne a potenciált, és amúgy tényleg totálisan Dembélé profilja, még a kétlábassága is megvan, és úgy döntöttek, rövid(?) távra meg kell próbálni, mert adni fog a csapatnak. Ettől függetlenül nem látjuk a jövőt, be is sülhet, meg lehet, hogy 4 év múlva vele nyerünk BL-t. Majd kiderül.
Kik azok a szakértők? Ha annyira nagy potenciál van benna, miért nem kellett rajtunk kívül a kutyának sem, és miért mondott le ilyen könnyen róla a csapata? :lol: Nem, ez olyan igazolás volt, amikor meglátsz valamit kiselejtezett áruk között, és megveszed, mert olcsó, és hátha jó lesz még valamire.

Amúgy a Trincao topic utolsó hsz-it érdemes megnézni. Hogy még júliusban hogyan nézett ki a támadóink névsora, és hogy fog februárban kinézni. #-o A keret folyamatosan gyengül, hiába csapjátok be magatokat hosszú elemzésekkel. :roll:
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6890
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.28. 10:04:20

Sinya22 írta:
2022.01.28. 09:59:06
Bence amit írsz az oké, sőt én elfogadom, hogy pénzügyileg ez egy jó döntés, a Ferran,LDj,Depay hármassal úgy se fogjuk végignyomni a tavaszt, mert 1 mindig sérült lesz belőle(ne így legyen). Szóval én pénzügyi, meg rotációs okokból elfogadom.. de ne írkáljatok már olyat, hogy "el pl színtű csapatba bizonyított". Mit? Gólokat lőtt, gólpasszokat adott, eldöntötte a meccseket?
Én sem azt mondom, hogy ő az álomjátékosunk! Csak valótlan dolgokat ne állítsunk (nem tud cselezni, Abdé szint, stb), meg ne döntsük el előre, hogy egy kalap gané a csávó.
Egyébként nézd meg azt a szezonját, amikor volt csapata is, amikor EL-ben mentek. Akkor igenis eldöntötte a meccseket, rendre elviharzott a szélen, aztán gólpasszt adott. Jó sokat. Tavaly és idén nincs semmi csapat előtte és mögötte. Erre gondoltam, meg erről írt még valaki korábban.
Baromi nagy üzlet volt, hogy mennyire válik be, azt nem tudni, az is lehet, hogy igen, mert megint lesz előtte és mögötte csapat. Az is lehet, hogy nem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Pepp
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2021.08.11. 15:35:40

2022.01.28. 10:03:44

dinnyesz írta:
2022.01.28. 09:56:25

Jelenleg nem baj ha csak többen leszünk, mert elfogytunk teljesen :D Egy ideális helyzetben fel sem kéne, hogy merüljön a neve, de tartom, hogy most nagy segítség lesz. Abde és Jutglanal szerintem mindenképp többet adhat.

Csak nagyon halkan jegyzem meg, hogy Abde és Jutgla az Európa Ligában az UEFA szabályok miatt nem játszhat! (Nincsenek 2 éve a csapatnál és a B-be vannak regisztrálva.)
Ezt is vegyétek számításba, amikor Traoré leigazolását értelmetlennek nevezitek.
Fati sérült, Memphis sérült, Abde, Jutgla nem játszhat. Van Ferran, Luuk, Braith.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.01.28. 10:02:49

bence0330 írta:
2022.01.28. 09:51:34

Én értem a logikádat, hiszen megindokoltad valamelyik topikban: mindenre úgy tekintesz, hogy úgysem jön be, mert akkor nem lehet csalódni. Oké. De azért egy ennyire gyors, ennyire jól cselező játékosra, aki amúgy spanyol válogatott is, azt mondani, hogy Abdé szintje, az szerintem kicsit túlzás...
de akkor hova tegyük be a szintet, ha egy wolvesból is kiszorult már?

Ferranra még lehetett mondani, hogy erős mezőny volt a posztján, illetve még fiatal is.
Wolvesban egy Trincao kiszorította, de gondolom erre is lesz egy magvas statisztika, hogy bizony nem, és alapember.
Ráadásul nem is fiatal már, 26 éves. Persze nem is öreg, csak valaki a véleménye szerint már az ifiválogatott itt játszik. Lehet, de nem Adama miatt:D

Ha ennyire gyors, ennyire jól cselező, akkor miért nem vitte el eddig egy nagyobb angol csapat? Valószínűleg az egybites stílusa még az egybites angol focinak sem elég. De majd ide jó lesz:D

De legyen jó, ha jön, azt kívánom hogy váljon be, legyen igazatok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2022.01.28. 10:04:25-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.01.28. 09:59:06

Bence amit írsz az oké, sőt én elfogadom, hogy pénzügyileg ez egy jó döntés, a Ferran,LDj,Depay hármassal úgy se fogjuk végignyomni a tavaszt, mert 1 mindig sérült lesz belőle(ne így legyen). Szóval én pénzügyi, meg rotációs okokból elfogadom.. de ne írkáljatok már olyat, hogy "el pl színtű csapatba bizonyított". Mit? Gólokat lőtt, gólpasszokat adott, eldöntötte a meccseket?Nem, legtöbbet cselezett. Dembelének pont ugyanez a baja, megbontja a védelmet, veszélyt jelent ( ÉS nem azért mert világsztár, hanem mert mellette LDJ és tinédzserek vannak, akiknél nem nehéz veszélyesebbnek lenni). Ezért kapta a savat még a hosszabbításos dolog előtt, mert statisztikák szerint is nagyon gyengén fejez be.

Adama sem fog átcselezni 3 védőt, se 15-20 gólt rúgni tavasszal, mert amit Csaba is írt már, meg én is máshol, a kp-n és a védelemben is gondok vannak, ez nem a FIfa 14, hogy majd Adama 99-el fut és cselez majd beviszi. Szóval ez csak egy újabb kényszermegoldás a többi 10+ mellé, semmi más. Szurkolok neki, felőlem bizonyítson, meg rúgjon gólokat, de semmi sem támasztja ezt alá, amit írtok.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6890
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.28. 09:51:34

visca el barca írta:
2022.01.28. 09:01:57
Ezert kar idejonnie. A wolvesban ugyanugy szem elott van.
Én értem a logikádat, hiszen megindokoltad valamelyik topikban: mindenre úgy tekintesz, hogy úgysem jön be, mert akkor nem lehet csalódni. Oké. De azért egy ennyire gyors, ennyire jól cselező játékosra, aki amúgy spanyol válogatott is, azt mondani, hogy Abdé szintje, az szerintem kicsit túlzás... elhiszem, hogy szerinted nem fog bejönni, sőt, kvázi kötelező ezt gondolnod alapvetően pesszimista emberként, az más tészta. De Abdé meg Jutglá nem olyan játékosok, akik EL-szintű PL csapatban bizonyítottak, ráadásul olyan szezonban, ahol ha jól rémlik, csak KDB adott több gólpasszt. De lehet, volt még valaki, ennek nem néztem utána, csak emlékezet, de a 9 elég sok mindenképp, és még az EL-ben is sokat adott mellé. Abdéhoz és Jutglához képest semmiképp sem lettünk csak többen, ez igenis minőségi erősítés, csak nem Salah szintű.
Egyébként mondj egy támadót, aki idejött volna Dembélé helyére, és elfogadtad volna. Mert őszintén nem rémlik, hogy nem csak igazolásra, de kb minden felvetett névre csak rosszat mondtál az elmúlt x időben. Feltétel, hogy lehetőségünk is van rá, szóval ilyen Mahrez meg Salah, meg bár épp foglalt már, de Vlahovic, meg mondjuk Adeyemi nem ér. A nevek, akiket felsoroltál (Süléék), nyáron igazolható játékosok, és nem támadók. Szóval kit hoztál volna inkább ingyen? Nem is említem, hogy kb Al(a)ves szintű fizuval.

350.000 euró. És kb tudja, amit Dembélé. Akinek féléves fizuja 7-8 millió körül mozog, tehát egy meccs körül keresi ezt meg, feltével, ha kb mindegyiken pályára lép, ami eleve necces.

Nekem ez kicsit olyan, mintha akarnál venni egy 150 centis tévét, de nincs rá pénzed, és hozzádvágnának egy 100 centiset ingyen, te meg azt mondanád, hogy köszi, nem, van otthon már egy 40 centisem, tartsd meg.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2022.01.28. 10:00:41-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.28. 09:23:21

Tegnapira:

Srácok, azért Dembelére se úgy tekintsünk már mintha annyira betonbiztosra építhetnénk rá bármit is, ha rá gyúrnánk hogy majd vele menetelünk az EL trófeáért és a BL helyért aztán 2 meccs múlva szokás szerint megsérül?! :D :D
Márpedig az elmúlt 4.5 év alatt ez valószinűbb mint az hogy végig szántja a tavaszt.

Ráadásul ez vele szemben is erős alkupozíció, úgy mondta vissza az ajánlatot hogy ő volt az elsődleges jobbszélsőnk, mostmár 2 ember is lesz előtte így ennek tudatában mérlegelje a követeléseit.


Kessié, Azpi, Süle, igen mindegyik elérhető lesz nyáron, HA sikerül megfogni a BL-t érő helyet, de ehhez még szoros versenyt kell futni az Atleti-Betis-Sociedad hármassal így minden erősítésnek örülni kell, különösen ha ez a nyári igazolások rovására nem megy.
Ez most a túlélésért megy, szép kilátásaink lennének nyáron ha Bl-be sem szerepelnénk jövőre.
Fati a szezon nagy részére kuka, Depay leeresztett + a legfrissebb hírek szerint a dokik aggódnak az állapota miatt mert az a része sérült meg amit régen műtöttek.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.01.28. 09:01:57

grgly50 írta:
2022.01.28. 08:49:07
MessiNeymarSuarez írta:
2022.01.28. 08:33:07
A hírek szerint Adama annyira vissza akart jönni, hogy a 6 hónapos kölcsön alatt mindössze 350ezer eurót(!!) fog keresni.(Víctor Malo)

Mundo szerint már Barcelonában van orvosira készülve
Luis Enrique látószögébe akar lenni. Talán!
Ezert kar idejonnie. A wolvesban ugyanugy szem elott van.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.01.28. 08:49:07

MessiNeymarSuarez írta:
2022.01.28. 08:33:07
A hírek szerint Adama annyira vissza akart jönni, hogy a 6 hónapos kölcsön alatt mindössze 350ezer eurót(!!) fog keresni.(Víctor Malo)

Mundo szerint már Barcelonában van orvosira készülve
Luis Enrique látószögébe akar lenni. Talán!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2022.01.28. 08:40:54

lehet csűrni csavarni a szemetesben kotorászunk, de azért én Moratát nem számítanám ebbe a kategóriába .... mégis csak egy Spanyol válogatottról beszélünk. (bár nem tudom éppen most a keretben van e) Dembélé meg - ki rántja el előbb a kormányt?! 8)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.28. 08:33:07

A hírek szerint Adama annyira vissza akart jönni, hogy a 6 hónapos kölcsön alatt mindössze 350ezer eurót(!!) fog keresni.(Víctor Malo)

Mundo szerint már Barcelonában van orvosira készülve
Válasz küldése