Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.12.02. 13:46:01

Jaja, én is ezt mondom :D Vrsaljko egy tehetséges horvát jobbhátvéd, illetve jobb oldali mindenes :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára messideco 2015.12.02. 13:56:51-kor.
"And my heart will leave you never."
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.12.02. 13:27:03

messideco írta:Young players Barcelona are closely monitoring: Bazoer, Weigl, Stones, Tielemans, Laporte, Bernardeschi, Toure, Guedes, Vrsaljko. [md]

Na, pár játékosról még nem is hallottam ezek közül
:lol:
Ezek közül keményen 5 játékos akit tudom kicsoda, akiket aláhúztam, a többi számomra homály. :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.12.02. 11:31:30

Young players Barcelona are closely monitoring: Bazoer, Weigl, Stones, Tielemans, Laporte, Bernardeschi, Toure, Guedes, Vrsaljko. [md]

Na, pár játékosról még nem is hallottam ezek közül
:lol:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.11.27. 14:34:53

palesz77 írta:
Alfa írta:Puyol mit keres ott Bartranál?? Erről tud valaki vmit ?
Ja, ő lett az ügynöke. Csak úgy, mint Laportenak is.
Ezt nem is tudtam :shock: . Köszi a felvilágosítást :) .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.27. 14:26:41

Alfa írta:Puyol mit keres ott Bartranál?? Erről tud valaki vmit ?
Ja, ő lett az ügynöke. Csak úgy, mint Laportenak is.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.11.27. 14:24:05

defender3 írta:Érdekes, hogy nálunk a játékosügynökök hogy oszlanak meg meg nincsenek nagyok közöttük.
Puyol mit keres ott Bartranál?? Erről tud valaki vmit ?
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.11.27. 10:57:37

Érdekes, hogy nálunk a játékosügynökök hogy oszlanak meg meg nincsenek nagyok közöttük.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.11.27. 10:08:09

Normandia írta:Nem igazolnék most a télen, mert minek. A fiatalok eléggé jól tolták és belép januárban Arda + Vidal. Mégis mi francnak kellene Veratti? Ha már minden áron pénzt akarunk költeni, akkor Alba mögé kellene valaki, mert ott vagyunk vékonyak.
Alba mögé ott lenne Grimaldo, csak hát...

Verratti az ábránd - kategóriába tartozik, de persze kéne, ha lehetne. Koke és Gündogan azonban még véletlenül se. Sőt Pogba 80-ért nagyon meggondolandó lenne. Érdemes miatta felforgatni az egész csapatot?
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.11.25. 18:35:19

Nem igazolnék most a télen, mert minek. A fiatalok eléggé jól tolták és belép januárban Arda + Vidal. Mégis mi francnak kellene Veratti? Ha már minden áron pénzt akarunk költeni, akkor Alba mögé kellene valaki, mert ott vagyunk vékonyak.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.11.25. 14:54:54

Chino írta: Félreértés ne essék, én is nagyon szívesen látnám itt Verrattit, de valahogy nem tudom elképzelni igazán a csapatot. Ha nem távozik neki akkor mondjuk az Arda-Rafinha-Sr-Rakitic trióból egy, de inkább kettő még a keretbe se kerüljön egy-egy meccsre? A fiatalokról nem is beszélve.

A hátvédeknél hasonló a helyzet. Most van Piqué, Masch, Vermaelen, Matyi, Bartra. Ha utóbbit ki is vesszük még maradt négy. Piquének semmi esélye, Masch-tól sem igen szabadulunk, Matyi LE embere. Itt is csak azt tudnám elképzelni, hogy Vermaelen megy. Bár annak sincs sok értelme.
Laporte nkem is nagyon tetszett, Matyiék előtt célpont is volt, de a baszkok irreális árat szabtak, viszont a tavalyi, illetve az idei szezonja elég csalódás. Még finoman fogalmaztam. Nem hiszem, hogy ő lenne az a klasszis aki sok évre megoldja itt a hátvéd-problémát. Tudom, fiatal meg minden, az a 3-4 meccs amit elkaptam elég csalódást keltő volt.
Egyáltalán nem vagyok ellene, de idejönni kezdőnek még kevés (már ha annak hoznánk), cserejátosként pedig 30-40 millióért elég luxus, mert a Bilbao 30 alatt nem adja. Korábban is ha jól emlékszem 36 milláért lehetett volna megszerezni, pedig akkor nagyon nagy bajban voltunk kh poszton.
Verratit én is szívesen látnám. De csak elfogadható áron. olyat tud, amit a többiek nem. Ha itt lenne, nagyon megnövelné a taktikai repertoárt. És természetesen el kellene felejteni a "fix kezdő" fogalmát.
Laporte viszont nagyon kellene - megfizetve az árát. Olyan stabilitást adna, amilyen ma nincs. Ami meg a túl sok játékost illeti. Dougast felejtsük el. Nem biztos, hogy Adrianonak és Mathieunak nálunk kell befejeznie a pályáját. De még a kitűnő Mascherano sem nagyon lehet a jövőben meghatározó ember, máshol meg bőven az lehetne. Ha menni akar, megfelelő feltételekkel el lehetne engedni. Alvesben meg amúgy is max. egy év van.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.11.23. 18:24:07

Feast4 írta:
De van egy másik gond is. Iniesta helye. Hiába gondoljuk azt, hogy ő mindig Ini lesz sérülékeny és idő kérdése, hogy a koránál fogva kapjon valami komolyabb sérülést. Másrészt a sérüléshullámban sem bizhatunk, hogy mindig elkerüli a csapaot. Lásd most. Két vkp. egyszerre?Mikor volt nálunk ilyen? De szerintem azt, hogy tényleg hova kell igazolni, azt csak tavasszal látjuk meg. Nm tudnu Turan és Vidal szerepe ténylegesen mi lesz.

Ezt a hsz-t emelem ki, de szinte bármelyik másra is lehetne ezzel hivatkozni.

A középpálya érdekes kérdés. Ha hozunk valakit egy-két embertől mindenképp szabadulnunk kell, mert már rengetegen lesznek.
De nézzük: Arda: most jött
Iniesta: kizárt, hogy menjen, minden valószínűséggel jövőre is a kezdőben lesz.
SR: őt biztos nem adja LE és úgy tűnik -főleg Vidal érkezésével- a kp-n számol vele. Nagy dolognak kéne történni, hogy akár jh-n vagy vkp-n szerepeljen. Hosszútávon biztosan.
Rakitic: ő is az még az új emberek közé tartozik, és a stílusából adódóan szükség van rá. Sok meccsen, lehet mondjuk SR-el, esetleg Ardaval pótolni vagy ha Busi feljebb lép, de alapvetően nincs helyettese. Persze lehet bolygatni, ha mondjuk jön Verratti vagy valaki, de akkor újra rengetegen esnek ki a kezdőből.
Van még Rafinha, akivel szerintem nem hosszabbítottak volna, ha eel akarják adni. Talán az ő távozására van a legnagyobb esély, esetleg kölcsönre, de rotálásra nem sok jobb ember lenne. Azért láttuk, hogy a sérülése előtt mit hozott le. Nincs ok eladni.
Ez így rengeteg ember, ha hozunk egy "sztár"-középpályást.
Persze mondhatjuk, hogy Arda, Rafinha tud szélen is játszani meg SR hátvédként, lehet variálni, rotálni stb. Ez szép és jó, de van egy alapcsapat, amit lehet rotálni vagy sérülés esetén bejönni egy embernek, de ha jön egy "sztárigazolás", az biztos, hogy a kezdőbe jön és akkor kb. 2 játékostól szabadulni kell. Nem lehet arra játszani, hogy ennyi játékos kiesik. (ráadásul meg is lettünk volna, ha Arda játszhat) Az a két játékos akitől szabadulnánk viszont ki lenne!?
Esetleg két év múlva, mikor már Ini is kacsingathat a pad felé, Rakitic pedig nem lesz nélkülözhetetlen és a Rafinha-Sr-Arda trióról is kiderül mit tudnak hosszútávon, megfontolandó lehet.
Félreértés ne essék, én is nagyon szívesen látnám itt Verrattit, de valahogy nem tudom elképzelni igazán a csapatot. Ha nem távozik neki akkor mondjuk az Arda-Rafinha-Sr-Rakitic trióból egy, de inkább kettő még a keretbe se kerüljön egy-egy meccsre? A fiatalokról nem is beszélve.

A hátvédeknél hasonló a helyzet. Most van Piqué, Masch, Vermaelen, Matyi, Bartra. Ha utóbbit ki is vesszük még maradt négy. Piquének semmi esélye, Masch-tól sem igen szabadulunk, Matyi LE embere. Itt is csak azt tudnám elképzelni, hogy Vermaelen megy. Bár annak sincs sok értelme.
Laporte nkem is nagyon tetszett, Matyiék előtt célpont is volt, de a baszkok irreális árat szabtak, viszont a tavalyi, illetve az idei szezonja elég csalódás. Még finoman fogalmaztam. Nem hiszem, hogy ő lenne az a klasszis aki sok évre megoldja itt a hátvéd-problémát. Tudom, fiatal meg minden, az a 3-4 meccs amit elkaptam elég csalódást keltő volt.
Egyáltalán nem vagyok ellene, de idejönni kezdőnek még kevés (már ha annak hoznánk), cserejátosként pedig 30-40 millióért elég luxus, mert a Bilbao 30 alatt nem adja. Korábban is ha jól emlékszem 36 milláért lehetett volna megszerezni, pedig akkor nagyon nagy bajban voltunk kh poszton.
Forca Barca!!!!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.11.23. 17:40:24

palesz77 írta: De hogy tiszta legyen mindenkinek, én nem azt mondom, hogy muszáj igazolnunk. Csak annak ellenére, hogy vagyunk csomóan a középpályára, egyedül Busiban van meg szerintem az, hogy nagyjából "kontrollálni" tudja a középpályát, diktálja a ritmust, gyorsítson, lassítson, mozgassa egymaga a csapatot, és ő is az utóbbi időben csinálja ezt még magasabb szinten - bár most a Clásicon pont nem remekelt.
Abban egyetértek, h Busi ilyenekre is képes, de egyáltalán van egy ilyen típusú középpályásra szüksége a csapatbak?
Ezt azért kérdezem, mert ezt a ritmus diktálást, gyorsítást-lassítást egyre többször Messi végzi, legalábbis amikor visszjön a kp-ra, ő szabja meg az "építkezés" gyorsaságát. Én ezért úgy gondolom, h perpillanat nincs szükség egy középpályásra.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.11.23. 13:10:17

Pique kb minden komolyabb meccsen hibátlan. Masch még nem mutatja az öregedés tüneteit. Vermaelen amikor játszott a legjobb védőnk volt, Mathieu a pocsék szezonkezdet után most a kezdőbe érdemel helyet és Bartra. Abszolút semmi értelme középső védőt igazolni. Pique még jó 3 évig tarthatja a szintet(azért nem írok 5-öt, mert kinézem belőle h viszonylag fiatalon visszaessen). A másik posztot a többiek csak megoldják valahogy. LE bizonyította h elég jó abban h kiválassza az épp jó formában levőket. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.11.23. 13:00:45

Samper írta:Változatlanul azt gondolom, hogy egy igazán fontos igazolásunk lenne: Laporte.
Ezzel egyet értek. Azért láthatjuk, hogy Matyi nem megoldás. Vannak nabármennyire is szeretem nem védő.gyon jó meccsei nagyon jó pillanatai, de összességében amit ebben a stot.zezonban produkál hát enyhén szólva is gáz. Vermaelenben én ltom a klasszist csak az a baj, hogy a sérülékenysége őt megakadályozza abban, hogy igazi klasszissá váljon. Mascherano béremnnyire is steretem nem védő. Pique (tudom mindnki azzal fog mst jönni, hogy divat őt szidni) de Piqueben mindigbenne van a hiba ráadásul képes olyan marhaságokat csinálni, hogy sírok néha. Gondolok itt az értelmetlen eltiltásra vagy a Madridi közönség értelmetle heccelésére.Bartrát meg nem szereti. Szinte biztos vagyok benne, hoy venni fogunk védőt és akkor az 5 belső védőből kettő tuti lelép.

De van egy másik gond is. Iniesta helye. Hiába gondoljuk azt, hogy ő mindig Ini lesz sérülékeny és idő kérdése, hogy a koránál fogva kapjon valami komolyabb sérülést. Másrészt a sérüléshullámban sem bizhatunk, hogy mindig elkerüli a csapaot. Lásd most. Két vkp. egyszerre?Mikor volt nálunk ilyen? De szerintem azt, hogy tényleg hova kell igazolni, azt csak tavasszal látjuk meg. Nm tudnu Turan és Vidal szerepe ténylegesen mi lesz.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.23. 12:18:12

noname írta:Ebben az esetben nem hiszem h szükség lenne egy Xavi típusú kp-ra. Persze mindig megnyugtató ha van valaki, aki képtelen eladni a labdát, de SR és Rakitic remekül muzsikál védelemben, így nyújtanak annyi fedezetet h Busquets játsszon Xavi-sabb szerepkörben-
Nyilván nem csak annyira gondoltam, hogy csereként bejön, és nem adja el a lasztit, de utána le is írtad amit akartam én is még hozzátenni.. :) Busi az a jelenlegi keretből, aki nagyjából át tudná venni azt a szerepkört, és eddig úgy néz ki, hogy szép lassan át is veszi idén.
Gareth Tello írta:Itt simán kaphatna egy esélyt Samper, talán nem véletlen, hogy Gerard López idén szinte csak középső/irányító középpályásként játszatja a B-ben. Remélem, ez azért van, mert összebeszéltek Luchóval, és így akarják Sampert felkészíteni arra, hogy hamarosan a nagyoknál is tudjon hasonló szerepkörben futballozni. Ha tényleg ez a terv, akkor mondjuk egy Busquets-Samper-Rakitic-Rafinha-Iniesta-Arda sorral szépen el lehetne lenni szerintem, főleg úgy, hogy még Roberto is bevethető a középpályán (akivel egyébként hozzád hasonlóan én is inkább jobbhátvédként számolnék, de ez a sokoldalúság azért komoly fegyvertény nála), illetve ha úgy adódik, akkor Mascherano is tud játszani szűrőként.
Ezzel teljes mértékben egyetértek, Samperben lehet látni olyan dolgokat, amik jelenleg csak Busiban vannak meg. Rá amúgy ugyanaz igaz, amit anno Verrattinál írtam, hogy nagyon jó duó lehetnének Busival a stílusuk miatt, mert egymás helyén is tudnának játszani, mellé megvan bennük minden, ami nekünk a középpályára kell. Ha ez a helyzet, és így akarjuk megoldani, akkor én se látom értelmét a már általam említett trióból senki érkezésének. És jó hír, hogy ma is a felnőtt kerettel edz! :)

De hogy tiszta legyen mindenkinek, én nem azt mondom, hogy muszáj igazolnunk. Csak annak ellenére, hogy vagyunk csomóan a középpályára, egyedül Busiban van meg szerintem az, hogy nagyjából "kontrollálni" tudja a középpályát, diktálja a ritmust, gyorsítson, lassítson, mozgassa egymaga a csapatot, és ő is az utóbbi időben csinálja ezt még magasabb szinten - bár most a Clásicon pont nem remekelt. Csak őt LE már mondta, hogy vkp-nek akarja játszatni, max akkor megy előrébb, ha valami gáz van, és ott annyira nagyon ezt nem tudja kihasználni, mint kicsit előrébb engedve. És amúgy is, egy szem ember ilyen stílussal a középpályára nem túl szerencsés, még ha úgy is tűnik szerencsére, hogy ő elpusztíthatatlan. Ha ezt a szerepkört Busi mellett be tudja tanulni Samper - tőlem lehet a név Gumbau is mielőtt beleköttök, csak ő láthatóan nem ez a fajta -, akkor mindenki jól járt, megúsztuk Ardával az erősítést. Verrattit sajnálnám nagyon, őt szerintem ide teremtette a jóisten is, de nyilván az ifik sikerének jobban örülök.. De ha nem ez a terv, és nincs akivel Busin kívül ezt a szerepkört megoldhatjuk házon belül, akkor szerintem is könnyen elképzelhető egy igazolás, még véráldozat árán is. Azt ne kérdezzétek kitől kéne megválni, mert nem tudok olyat mondani. Ezért nem egyszerű a szitu, van sok jó játékos, csak nincs minden szerep tökéletesen lefedve - de bízom Busiban, hogy tartja a nagyon jó formáját, és mellé felhozunk valakit kicsi tehermentesítésére.
Gareth Tello írta:Laporte barátunkat egyébként én is sokra tartom, ha Bartra távozik (amire sajnos van esély bőven), és nem költünk el sok tízmillió eurót egy középpályásra, akkor a klub helyében bekopogtatnék majd az Athletichez egy korrekt ajánlattal.
Samper írta:Változatlanul azt gondolom, hogy egy igazán fontos igazolásunk lenne: Laporte.
Szerintem kezdhettek örülni, tudtommal Puyi lett az ügynöke, Lucho ballábas kh-et keres.. Szerintem az ő érkezése borítékolható, még ha én az ellenünk nyújtott játékai alapján nem is értem azt az bődületesen magas vételárát - egy meccsen volt kiemelkedő konkrétan, amúgy még volt hogy gólt is kaptak miatta.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.11.23. 11:41:25

noname írta:Sok múlik azon majd h Arda mennyire válik be. Ha beválik, akkor lesz 3 teljesen különböző stílusú ember a kp-ra és egy univerzális + Rafinha (bár nem lepne meg ha Rafinhával egy Pedro-féle csere-poszton számolnának inkább). Ebben az esetben nem hiszem h szükség lenne egy Xavi típusú kp-ra. Persze mindig megnyugtató ha van valaki, aki képtelen eladni a labdát, de SR és Rakitic remekül muzsikál védelemben, így nyújtanak annyi fedezetet h Busquets játsszon Xavi-sabb szerepkörben-

Egy kérdés, hogy normális áron ki lenne az a középpályás, aki javítaná a keretet. De az számomra elég világos, hogy - ha csak valami nem történik tavasszal - 70-80 millióért nem lenne jó középpályást venni. Azt feltétlenül játszatni kellene és összezavarná a csapat belső értékrendjét.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.11.23. 11:00:50

palesz77 írta:Csak vannak szerepek a pályán, amire közülük egyik se képes - és Rakitic se valamiért, Halilovic meg főleg. Nem véletlen, hogy Lucho listája elvileg a Verratti-Gündogan-Koke trióból áll, a Xavi utáni űrt akarja befoltozni LE gondolom.
Itt simán kaphatna egy esélyt Samper, talán nem véletlen, hogy Gerard López idén szinte csak középső/irányító középpályásként játszatja a B-ben. Remélem, ez azért van, mert összebeszéltek Luchóval, és így akarják Sampert felkészíteni arra, hogy hamarosan a nagyoknál is tudjon hasonló szerepkörben futballozni. Ha tényleg ez a terv, akkor mondjuk egy Busquets-Samper-Rakitic-Rafinha-Iniesta-Arda sorral szépen el lehetne lenni szerintem, főleg úgy, hogy még Roberto is bevethető a középpályán (akivel egyébként hozzád hasonlóan én is inkább jobbhátvédként számolnék, de ez a sokoldalúság azért komoly fegyvertény nála), illetve ha úgy adódik, akkor Mascherano is tud játszani szűrőként. És akkor még ott van Denis meg Halilovic is, szóval én egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy valóban szükség lesz egy középpályás leigazolására.

Persze ez függ attól is, hogy az MSN helyettesítésére/pihentetésére mik a tervek, ha Rafinhával és/vagy Ardával inkább itt számolna Enrique, akkor nem zárok ki egy igazolást a középpályára.

Samperről még nem teljesen, de Grimaldóról már lemondtam, pedig nála jobb és olcsóbb választás Alba mögé/mellé nem valószínű, hogy lenne, viszont Deulofeu sorsára kíváncsi leszek. Ha olyan formában játssza végig a szezont, mint amilyenben az utóbbi hetekben futballozik, akkor szerintem komolyan megfontolják majd Barcelonában a visszavásárlását.

Laporte barátunkat egyébként én is sokra tartom, ha Bartra távozik (amire sajnos van esély bőven), és nem költünk el sok tízmillió eurót egy középpályásra, akkor a klub helyében bekopogtatnék majd az Athletichez egy korrekt ajánlattal.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.11.23. 10:48:45

Változatlanul azt gondolom, hogy egy igazán fontos igazolásunk lenne: Laporte.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.11.23. 09:57:55

Sok múlik azon majd h Arda mennyire válik be. Ha beválik, akkor lesz 3 teljesen különböző stílusú ember a kp-ra és egy univerzális + Rafinha (bár nem lepne meg ha Rafinhával egy Pedro-féle csere-poszton számolnának inkább). Ebben az esetben nem hiszem h szükség lenne egy Xavi típusú kp-ra. Persze mindig megnyugtató ha van valaki, aki képtelen eladni a labdát, de SR és Rakitic remekül muzsikál védelemben, így nyújtanak annyi fedezetet h Busquets játsszon Xavi-sabb szerepkörben-
A Fifa egy szégyen
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.11.23. 08:28:39

azért a padoztatásnak is lehet valami határa....!? én nem gondolom, hogy a Barcának jövőre éppen a középpályára kellene igazolni, kivéve azt az extrém esetet, hogy nagy eladásokat is bevetnek.
van viszont egy hely ahová nagyon is el kelne egy- két új név és ez éppen a támadó sor!.alapvetően abból kiindulva, hogy mi lenne, ha mondjuk Ney sérülne le ...2-3 hónapra? vagy a háromból kettő - egyszerre! továbbá, hogy a Sandro-Munír páros már koránál fogva sem alkalmas cserepadra úgy igazából...
aztán ott a védelem amit most már tényleg rendbe kellene tenni!!! Vermalen???, Douglas???, Adriano??? vagy inkább úgy fogalmazva, hogy Alba helyettes??
szóval én inkább ilyesmit várnék.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.23. 00:48:44

Messias2 Ini topicjában írta:Az a helyzet, h ez a meccs meggyőzött, h nyáron nincs szükségünk Verrattikra, Kokékra, Gundoganokra, Coutinhokra.
Van nekünk egy kiváló Inink, bombaformában lévő Busink, mentális gátjait leküzdő Robink, egy harcias Ardánk. Most sérült, de addig jól futbalozó Rafinhánk.
Csak vannak szerepek a pályán, amire közülük egyik se képes - és Rakitic se valamiért, Halilovic meg főleg. Nem véletlen, hogy Lucho listája elvileg a Verratti-Gündogan-Koke trióból áll, a Xavi utáni űrt akarja befoltozni LE gondolom. Más kérdés, hogy idén elég jól megvagyunk ilyen ember nélkül - ez mondjuk nem igaz, mert Busi sokat átvett a Maestro szerepéből -, de ha Lucho tényleg akar valakit középre, akkor annak oka van. És kétlem, hogy annyi lenne, hogy Iniék formán kívül voltak, mert akkor nem ilyen stílusú embert akarna, mint amilyet a hírek szerint tervezünk hozni. Bob amúgy leírta a hsz-ed után amit még gondoltam pluszba, szóval azt most kihagyom.

A lényeg, hogy ez jelenleg nem ilyen egyszerű kérdés azért, hogy van 4-5 jó formában levő játékosunk most, ezért nem kell senki. Példának okáért, volt egy jó formában levő Alexisünk is 13/14-ben, mégis kellett egy tök más stílusú Suárez, hogy az a támadóhármas átmenjen gyilkoló gépezetbe. Nyilván el kell vonatkoztatni a példától, bele lehet kötni több helyen természetesen, de aki akarja, az megérti mire akartam célozni vele. És még mielőtt megvádolnátok, én is örülnék, ha házon belül meg tudnánk oldani - akár Samperrel vagy tőlem még Gumbauval is -, és nem kéne sok milliót költeni igazolásokra - még ha Verrattiért meg is szakadna a szívem :D -, de én a tumultus ellenére látok némi "értelmet" abban, hogy tervezünk középpályást igazolni.

Amúgy meg SR nálam még mindig inkább jobbhátvéd lenne elsősorban, bár lehet lassan egyedül leszek ezzel a véleménnyel. Nálunk azon a poszton is ki tudná venni a részét a szervezésből minimálisan - amennyire most szokta annyira simán -, Alves is rendre megteszi, mellé kamatoztathatná még jobban a futósebességét, és a szerelő képességét. Egy tipikus angol csapatba nem tenném ki a szélre, de nálunk amit játszik Dani is pl, oda tökéletes a srác. Szerintem..
MR. TROMORT777

2015.11.19. 21:10:06

Erősen hápog, kizárt, hogy el tudjuk hozni az angol foci egyik legígéretesebb védőjét. Az ár teljesen reális, az angol játékosok dupla annyit érnek körübelül az angol bajnokságban. A nyáron már elvileg vinni akarta Mou is a Chelsea-be. Meglepődnék ha nem a Mu-ban vagy a Chelsea-ben kötne ki pár éven belül vagy akár már jövőre.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2015.11.19. 20:27:53

Nervo írta:Barcelona are among the teams interested in Everton centre back John Stones (21), for whom Everton will ask more than 55M. [telegraph]
Nem maradt ki egy tizedesvessző az árból? :D
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.11.19. 19:03:22

Nervo írta:Barcelona are among the teams interested in Everton centre back John Stones (21), for whom Everton will ask more than 55M. [telegraph]
Egy ötössel elírtad... :roll: :mrgreen:
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2015.11.19. 18:46:12

Barcelona are among the teams interested in Everton centre back John Stones (21), for whom Everton will ask more than 55M. [telegraph]
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Válasz küldése