Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.23. 09:06:40

Lehet ezt magyarázni, de lutrit veszünk 55 millióért.
Jelen helyzetünkben, ami kommunikálva volt pár hónapja, hogy nem tudunk regisztrálni embereket, ez nettó felelőtlenség.
Senki nem suttyózta Ferrant, szépen a szánkba adsz megint olyan szavakat, amiket nem mondtunk.
Nem vele van a bajunk, hanem azokkal akik objektív tényekkel vitatkoznak.
Lehet a peremember túlzás volt, de nem alapember, és az ilyenek mindig lutrik, pláne nálunk. Szívtunk már meg nem egy ilyen igazolást az elmúlt pár évben, gondolom nem kell emlékeztetni senkit ezekre.

A spanyol vonalat itt be is fejezném, hacsak nem akarunk teljesen egy színtelen-szagtalan sablonfocit játszó csapattá válni.
Szerencsére most még olyanok vannak itt, akik közül többen inkább a lendületes spanyolok közé tartozik (Fati, Ferran esetleg, Gavi, Alba), de ilyen futottak még Olmokat békén hagynám, nem kell teljesen elvinni a csapatot spanyol válogatott irányba.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.12.23. 08:54:54

Hogy ez a Torres gyerek mekkora végletekbe menő meglátást kap megint :D

Valaki szerinti utolsó suttyó 0 aki drága is meg nem is játszott tavaly, 36 meccsel "peremember"... 36 meccs az első számú csere, a 12. ember. Ez nem peremember. Peremember a BW nálunk. Ő peremember, nem az aki 36 meccsen játszik basszus eszem megáll.
Ráadásul 20 évesen vitézkedett első szezonjában légiósként a PL-ben a legerősebb keretben 25+ös tökéletes korú évek óta együtt játszó alapemberek ellen. Mármint, mi a fenét akartok tőle? Nem azért vették hogy kezdő legyen, hanem mert hosszú távon akarták felépíteni. Ha nem sérül meg, valszeg nem is adják oda, így örülnek hogy nem náluk lesz lutri. Mi meg jelenleg csak örülhetünk hogy egyáltalán valamit sikerül összehozni. Az 55 millió az meg tuti hogy szanaszét el lesz osztva időben, könnyen lehet!! hogy azért ilyen magas az összeg, mert sok időnk lesz fizetni. Ha azonnal (90-180 napra vagy mit tudom én mi ott a legrövidebb) kéne fizetni akkor valszeg nem lenne ennyink a tarsolyban, de akkor nem is lenne ilyen drága. Teljesen jó ez így.

Már leírtam én is, 28 millióért vették 2020-ban, és azóta a sérülésen kívül csak nőtt és nőtt az ára, főleg az EB-vel és nemzetekligájával ahol a spanyolokkal jöttek a gólok tőle.

Szerintem egyébként 3 lehetőségünk volt.
Oyarzabal
Dani Olmo
Ferran Torres

Ferran és Olmo szerintem egy árban vannak. Oyarzabal ötletem sincs mennyibe lenne, de Olmo és ő azok akik poszt alapján a legkevésbé illenek ide.
Ha így nézzük, a legjobb döntés született Torressel. Én remélem hogy hamarosan a másik kettőből is 1 csatlakozik. Véletlenül se kettő, nem kell mind a 3, sőt.. de még egy jól jönne főleg Olmo, amit láttam belőle az alapján itt nagyon élne, de útban lenne Fatinak, hacsak Fati nem lesz középen. Na ez már a nagyon távoli jövő, a lényeg jelenleg Ferran Torresnél nem tudok jobbat mondani, olcsóbb lehetett volna, de ha ennyiért, akkor ennyiért a lényeg hogy támadó kell.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.12.23. 08:47:05

bence0330 írta:
2021.12.23. 00:19:06

Közben sanszra reagálva: még mindig nem értem, mi ez az alig játszik, ez egyszerűen nem igaz. Aki keveset játszik, az pl a 36 éves Fernandinho, vagy Zinchenko. Nézz rá a transfermarktra, és nézd meg a tavalyi szezonját, meg az ideit, amíg le nem sérült. Nem mondom én sem, hogy ő a legnagyobb ász, akit idehozhattunk, de attól még igenis befért a baromi erős Citybe is, több poszton is. A Citynek pedig kb minden poszton a 3. számú játékosa is erősebb, mint a mi gálakezdőnk. Igen, ebben volt egy adag költői túlzás, de nem is túlságosan sok. Példának erejéért Zinchenko simán kezdő szintű játékos, még ha nálunk Albát azon a poszton lehet, hogy pont nem szorítaná ki. Ott meg tényleg alig játszik. Torres meg elég sokat játszik/játszott, Sterling, Jesus, Mahrez mellett, még ha kicsit kevesebbet is, mint ők.

Én abból indultam ki,amit Atlantis írt, igaz nem ellenőriztem az adatokat. De az,hogy a lehetséges játékpercei 2/3át padon töltötte és ebben a szezonban meg négy meccset játszott, már nehéz azzal kimagyarázni,hogy dehát ez nem számít,mert a MC nagyon erős.
Eric Garcia is ezzel volt védve,hogy ő nagyon jó, csak MCbe nem lehet beférni.
Aztán látjuk milyen. (Csak különbség,hogy Eric ingyen menekült hozzánk játékpercekért,úgy érdemes volt kipróbálni.)
És ezekkel az adatokkal teljesen egybecsengett azzal,amit a válogatottban látok tőle.
Fillérekért építettük le a csapatot, két év alatt a kereten nagyot gyengítettünk,mostmeg 55 milliót kiadunk egy ilyen zsákbamacskára?
Amúgy vannak olyan játékosok,akik tök jók a padon,minőségi cserék,akár egy legleg játékos cseréje is lehet, de ez nem jelenti azt,hogy egy gyengébb csapatban alapembernek olyan jó lenne.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.12.23. 08:04:43

Én továbbra is a védelmet látom a leggázabbnak. Lehet, hogy létszámban ott megvagyunk, de ez nem csak egy tesióra :D Piqué, Alba kicsit meg van kopva, Umtiti Lenglet kettősre nem hiszem, hogy nagyon lehet építeni, Dest vagy sérült vagy Xavi mellőzi inkább. Mingueza mentálisan nagyon szétcsúszott, pedig tavaly nem kezdett rosszul. Araujo és Garcia az, aki hosszú távon is kezdő lehet, bár utóbbi nem fut eddig nagy szezont.

Elől egy 9-es hiányzik, meg persze egy kis szerencse hogy a két alap szélsőnk ne legyen felváltva sérült. Abde-ra is lehet építeni szerintem. Nem mondom, hogy Torres nem fér el, csak megint előre igazolunk, mikor hátul ég a ház folyamatosan.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.23. 07:29:59

Engem ami aggaszt, hogy igazabol o se klasszikus 9es. Emellett nem tul golgazdag, 184 percenkent van egy golpontja, 333 percenkent meg egy golja, azaz kb 4 meccsenkent lo egyet. Ezt a statot BW is lehozza... Jelenz helyzetunkben total penzkidobasnak tartom ezt az 55 milliot.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7266
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.23. 00:19:06

1994barca írta:
2021.12.22. 23:54:16
Szerintem nagyot fog dobni Torres a csapaton. Azért a Cityben, ha valaki nem kezdő mert kb minden posztra kb 2 klasszis van az nem olyan nagy tragédia! Angliaban nem vallott szégyent, de neki spanyol liga a ligája és a véleményem, hogy nem volt drága mert kit vettél volna helyette és ennyiért? Másrészt, ha a sérülését kivizsálták és remélem nem márciusban fog nálunk játszani a súlyosság miatt akár még húzóember is lehet belőle!
Eltört a lába amúgy. Olyan szempontból talán jó hír, hogy nem izom, vagy ínaszalag gond, szóval nem olyan, amibe könnyen vissza lehet esni.
Elvileg már edzeget, szóval nem kell tavaszig várni talán... elvileg januárban már játszhat, de nincs még specifikusabb hír róla.

Januártól mindenképp jól fog kinézni végre az a támadósor.... Fati, (Dembélé), Torres... Depay... és akkor Abde, Jugtlá bőven elégséges cserék, és Braith is visszatér majd.

Közben sanszra reagálva: még mindig nem értem, mi ez az alig játszik, ez egyszerűen nem igaz. Aki keveset játszik, az pl a 36 éves Fernandinho, vagy Zinchenko. Nézz rá a transfermarktra, és nézd meg a tavalyi szezonját, meg az ideit, amíg le nem sérült. Nem mondom én sem, hogy ő a legnagyobb ász, akit idehozhattunk, de attól még igenis befért a baromi erős Citybe is, több poszton is. A Citynek pedig kb minden poszton a 3. számú játékosa is erősebb, mint a mi gálakezdőnk. Igen, ebben volt egy adag költői túlzás, de nem is túlságosan sok. Példának erejéért Zinchenko simán kezdő szintű játékos, még ha nálunk Albát azon a poszton lehet, hogy pont nem szorítaná ki. Ott meg tényleg alig játszik. Torres meg elég sokat játszik/játszott, Sterling, Jesus, Mahrez mellett, még ha kicsit kevesebbet is, mint ők.

A Dembélés résszel egyetértek, szerintem is inkább maradjon, mint ingyen menjen. Vagy pénzér menjen, vagy ne is. Ha belejön, akkor nekem már csak a védekezésével van bajom, rossz nézni, hogy még akkor sem lohol a laszti után, ha ő adja el/veszíti el, pedig akkor még a lazsálósabb játékosok is menni szoktak, már csak büszkeségből is. De Xavi még megnevelheti. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.12.23. 00:14:54

grgly50 írta:
2021.12.22. 22:17:11


Nem értem, hogy egy régi fórumozó, aki gondolom elovassa mások hozzászólásait is, miért tanúsítja így a tájékozatlanságát.
Dembeléről megfogalmazott hozzászólás: " Remélem csak vmi pénzügyi trükk a szerződés hosszabbítás, aztán eladjuk mi is egy 50-esért."
Már annyiszor írták, sokan, hogy ha van egy érvényes szerződéssel bíró játékos, ha nem akar klubbot váltani, az atyaúristen sem kényszerítheti rá, csak szerződés bontással. Példa erre Umtiti, de Dembelé eladása is volt már napirenden. Egyikőjük sem akart elmenni.
Kérdés csupán, hogy mit tartalmaz a szerződés
Amibe te belekapaszkodsz az érvelésnél, az egy véglet. Igaz, van ilyen is. De sokszor pont a klub van jobb helyzetben. Arthurt és Emersont is úgy dobtuk el,hogy nagyon nem akartak menni, de fiatalok ambícióval és le kellett nyelniük a keserű pirulát, mert,ha nemet mondanak évekre a padon kötnek ki, kettétörve a karrierjüket. És amúgy ez a gyakrabbi,hogy a klubbok adják-veszik a játékosokat,akik meg kénytelenek jó arcot vágni a dologhoz.

Szóval szerintem ezért IS érdemes hosszabbítani Dembelével. Ha most tol egy jó szezont és nem sérül meg, nyáron simán el lehetne adni, ha szereznek a helyére embert.
És sokmindent lehet rá mondani, de az látszik rajta,hogy nagyon akar játszani. Előtte még az lebeg,hogy világbajnok lesz aranylabdával. Ha a padon találja magát ő bizony mindenbe belemegy,csak igazolja le valaki.

Más részről Ferran Torres gigantikus mellényúlás szerintem. Az angol csapatában alig játszik, hosszabb távon oda se fér, jelenleg sérült. A válogatottban pedig ugyanolyan lelkes semmi,mint Morataék. Most kellenének a játékosmegfigyelők, akik nem a cityből válogatnak, hanem megtalálják az értékes,de nem túlsztárolt huszonéveseket.
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2021.12.22. 23:54:16

Szerintem nagyot fog dobni Torres a csapaton. Azért a Cityben, ha valaki nem kezdő mert kb minden posztra kb 2 klasszis van az nem olyan nagy tragédia! Angliaban nem vallott szégyent, de neki spanyol liga a ligája és a véleményem, hogy nem volt drága mert kit vettél volna helyette és ennyiért? Másrészt, ha a sérülését kivizsálták és remélem nem márciusban fog nálunk játszani a súlyosság miatt akár még húzóember is lehet belőle!
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.22. 22:34:41

zsoltfree írta:
2021.12.22. 19:11:13
- 1 éve vette a City kb egy tizessel olcsóbban
- tehát a szerződéséből még nagyon sok van hátra
- egy elég jó év van mögötte, ahol rengeteget játszott
- egy anyagilag nagyon stabil, sőt dúsgazdag klubtól vesszük meg
- ráadásul egy nagyon jó korban lévő játékos

Mégis mit gondolsz, mennyi lehetne a reális értéke? Te tényleg azt hiszed, hogy ilyen Laporta kaliberek, akik nap mint nap ezzel kelnek fekszenek ezekhez nem értenek?
Az elmúlt pár év Barcelona igazolásai után gondolom az utolsó csak költői kérdés volt :D
A játékos átigazolási értékéről:
- A City 25+bónuszokért vette (szóval a City aki ahogy mondtad nem szorul rá, épp keres rajtunk 30 millát :D ).
- A covid általánosságban továbbra is rányomja a bélyeget az igazolási összegekre.
- A játékos el akar igazolni, a Citynek pedig klasszis szélsői vannak nélküle is, nem nélkülözhetetlen.
- Az a jó év kissé túlzás. A szezont jól kezdte tavaly, de utána meccsek felén a padon ült vagy csere volt. (konkrétan a lehetséges játékidő 2/3-át a padon töltötte). Ebben a szezonban 4 meccse volt, mert vagy padon volt, vagy leginkább sérült.
- Jelenleg is sérült, bizonytalan ideig. Simán lehet, hogy a leigazolása után még 2 vagy több hónapig nem tud játszani (Október közepén jósoltak neki 2,5-3 hónap kihagyást). Ilyenkor ugye hatványozottan ott van egy rásérülés esélye a visszatérésekor, stb.

Ezeket figyelembe véve a piaci értéke reálisan nézve szerintem 40, nagyon maximum 45 millió euró lenne jelenleg. Valóban voltak jó meccsei és szerzett tapasztalatot a legerősebb bajnokságban, de kiemelném újra: sérült, plusz nem alap kezdő a csapatában. Mi is Dembelét, Cutinhot meg nem tudom hány játékost azért nem tudtunk eladni még áron alul sem, mert lesérült pont az átigazolási szezonra.
Azt figyelembe véve pedig, hogy a Barca amúgy nehéz anyagi helyzetben van, nyáron még 5-10 millió eurókon bukott például a világ legjobb játékosának megtartása, pár hónappal később meg áron felül, 55 milláért igazolunk valakit, eléggé visszás.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.12.22. 22:27:30

grgly50 írta:
2021.12.22. 22:17:11
Nem értem, hogy egy régi fórumozó, aki gondolom elovassa mások hozzászólásait is, miért tanúsítja így a tájékozatlanságát.
Dembeléről megfogalmazott hozzászólás: " Remélem csak vmi pénzügyi trükk a szerződés hosszabbítás, aztán eladjuk mi is egy 50-esért."
Már annyiszor írták, sokan, hogy ha van egy érvényes szerződéssel bíró játékos, ha nem akar klubbot váltani, az atyaúristen sem kényszerítheti rá, csak szerződés bontással. Példa erre Umtiti, de Dembelé eladása is volt már napirenden. Egyikőjük sem akart elmenni.
Kérdés csupán, hogy mit tartalmaz a szerződés
biztosan arra gondolt a kolto, hogy nagyobb fizetest ajanlanak neki + penzt a klubnak es akkor megeri a valtas mindkettonek
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.12.22. 22:17:11

Subinho írta:
2021.12.22. 21:14:17
Torres leigazolása jelenleg a legjobb ötlet lenne. Dembelé helyén játszana, azt hiszem nem.kell ecsetelni, mennyivel jobban beillene a csapatba! A probléma csak az, hogy Dembelé bedobta most, hogy mégis maradni akar. Remélem csak vmi pénzügyi trükk a szerződés hosszabbítás, aztán eladjuk mi is egy 50-esért. Abban bízom csak, nehogy megsérüljön addig....
Ha igazak a pletykák és érdeklődünk még Azpilicuetaért, ill. olvastam az Ajaxból a Haller gyereket, akkor már csak egy belső védő kellene, pl. Laporte és asszem kész is lenne a csapat. A kp sztem most eléggé rendben lesz a Gavi, Pedri, Nico, Sergio, De Jong ötössel, csak Cout kell elpasszolni...
Na meg persze a 2 fantasztikus francia védőnket :)
Nem értem, hogy egy régi fórumozó, aki gondolom elovassa mások hozzászólásait is, miért tanúsítja így a tájékozatlanságát.
Dembeléről megfogalmazott hozzászólás: " Remélem csak vmi pénzügyi trükk a szerződés hosszabbítás, aztán eladjuk mi is egy 50-esért."
Már annyiszor írták, sokan, hogy ha van egy érvényes szerződéssel bíró játékos, ha nem akar klubbot váltani, az atyaúristen sem kényszerítheti rá, csak szerződés bontással. Példa erre Umtiti, de Dembelé eladása is volt már napirenden. Egyikőjük sem akart elmenni.
Kérdés csupán, hogy mit tartalmaz a szerződés
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.22. 21:14:17

Torres leigazolása jelenleg a legjobb ötlet lenne. Dembelé helyén játszana, azt hiszem nem.kell ecsetelni, mennyivel jobban beillene a csapatba! A probléma csak az, hogy Dembelé bedobta most, hogy mégis maradni akar. Remélem csak vmi pénzügyi trükk a szerződés hosszabbítás, aztán eladjuk mi is egy 50-esért. Abban bízom csak, nehogy megsérüljön addig....
Ha igazak a pletykák és érdeklődünk még Azpilicuetaért, ill. olvastam az Ajaxból a Haller gyereket, akkor már csak egy belső védő kellene, pl. Laporte és asszem kész is lenne a csapat. A kp sztem most eléggé rendben lesz a Gavi, Pedri, Nico, Sergio, De Jong ötössel, csak Cout kell elpasszolni...
Na meg persze a 2 fantasztikus francia védőnket :)
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.12.22. 20:47:17

Most Ferran Torressel megszerzésével sztem megcsappant az amúgy se túl vastag pénztárcánk. Kíváncsi lennék, hogy a vezetőség mennyit képzel bele a Piqué, Garcia, Araujo hármasba, mert ha nyáron csak egy komoly igazolásunk lehet amit még mindig kételkedve fogadok, hogy az akár Haaland is lehet, akkor én még mindig a felesleg leépítésére plusz egy erős hátvéd igazolására szavaznék, mint De Light pl.

Ha egyre kopottabb Alba nem tudom miért nem dobják be Gayat, ha láthatóan nem adnak perceket Baldénak egyelőre.
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.22. 19:11:13

Atlantis írta:
2021.12.22. 17:57:14
Nagyon remélem, hogy ez így ebben a formában kacsa.
Ferran Torres érkezése önmagában nagyon örömteli lenne, szerintem jelentős erősítés lenne elöl. Ennyi pénzért viszont, amit emlegetnek... Egy mostanában alig játszó, jelenleg is sérült játékost sikerült a nehéz gazdasági helyzetünkben piaci ár felett vásárolni? :D Ha igazak a számok, akkor világi balfékek vagyunk továbbra is, Laporta ide, Bartomeu oda....
- 1 éve vette a City kb egy tizessel olcsóbban
- tehát a szerződéséből még nagyon sok van hátra
- egy elég jó év van mögötte, ahol rengeteget játszott
- egy anyagilag nagyon stabil, sőt dúsgazdag klubtól vesszük meg
- ráadásul egy nagyon jó korban lévő játékos

Mégis mit gondolsz, mennyi lehetne a reális értéke? Te tényleg azt hiszed, hogy ilyen Laporta kaliberek, akik nap mint nap ezzel kelnek fekszenek ezekhez nem értenek?
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2021.12.22. 18:49:15

Torresre szükség van, a csapat semennyire sem mély, tudásában és életkorában (meg a nemzetiségében :D) is beillik a Barcelona-vonalba. Amit viszont nem értek, honnan van rá a csapatnak ennyi pénze. A részletek ismerete nélkül szinte biztos, hogy rögtön nem fizetnek érte semmit, vagy ilyen formális kölcsönbe 5-10 millió körüli összeget kötelező vételi opcióval, vagy részletfizetésre. És az is borítékolható akkor, hogy a bérfelszabadításon túl valakit el is akarnak adni, én nem fogadnék nagyobb összegben arra, hogy az értékesebbik De Jong szeptemberben kerettag lesz.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.12.22. 18:27:26

csababarca írta:
2021.12.22. 18:00:17
Majdnem kiszorította (sőt) a Sterling, Foden, Grealish hármast állítólag, szóval jó pénz ez érte.
Én is csak tegnap-tegnapelőtt tudtam meg ezt az infót, így elégedett vagyok az üzlettel :mrgreen:

sarcasm

viccet félretéve, ha Xavi választotta, akkor bízom benne.

28 millióért vették, tavaly 36 meccsen játszott az első szezonjában légiósként. Idén is többet játszott volna ha nem sérül meg. A válogatottban remek volt, az olaszoknak a nemzetek ligájában kettőt tett el egy félidő alatt, az EB-n is hasznosabb spanyolok között volt 2 gól + 1 assist egy eleve kevés gólt szerző csapatban.

Aki szerint az 55 millió sok így kivásárolni valakit egy 1,5 éve kötött élő szerződésből 2021-ben az lemaradt arról hogy más klubbok a padra vesznek 50+ért cseréket és 100 körül vesznek a kezdőbe embereket.
Hogy lehetne-e jobb, hát persze, de ez nem olyan rossz mint Dembelé vagy Coutinho vagy teszem azt BW és André Gomes leigazolása akiket aztán de mindenáron el akartunk hozni és letettük amit kért a másik fél. Ez teljesen reális. Nem védhető, hanem reális.

Nagyon remélem hogy igaz, és hogy bejön. Az egyetlen amit nem értek hogy miért nem a Valenciából hoztuk el, kb ennyit lehet felróni a klubnak. Ismerniük kellett, listán kellett lennie, és ha Pep rámozdult, nekünk is ott kellett volna lennünk, de azok más idők voltak szóval mind1.


Amúgy kérlek mutasd már meg mire gúnyolódsz már megint, mert nem értem a viccet. Idézd be kérlek hogy ezt mire alapozod.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.22. 18:00:17

Tomix354 írta:
2021.12.22. 17:50:02
Nem értem én ezt a transzfert, mire fel ér a gyerek 55 milliót? Október óta sérült, előtte is vagy 4 meccse volt a jelenlegi szezonban. Mindegy, még egy teljesen lutri kölyök, de meglepődnék ha rajta múlna a bl indulás idén.
Majdnem kiszorította (sőt) a Sterling, Foden, Grealish hármast állítólag, szóval jó pénz ez érte.
Én is csak tegnap-tegnapelőtt tudtam meg ezt az infót, így elégedett vagyok az üzlettel :mrgreen:

sarcasm

viccet félretéve, ha Xavi választotta, akkor bízom benne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.22. 17:57:14

Nagyon remélem, hogy ez így ebben a formában kacsa.
Ferran Torres érkezése önmagában nagyon örömteli lenne, szerintem jelentős erősítés lenne elöl. Ennyi pénzért viszont, amit emlegetnek... Egy mostanában alig játszó, jelenleg is sérült játékost sikerült a nehéz gazdasági helyzetünkben piaci ár felett vásárolni? :D Ha igazak a számok, akkor világi balfékek vagyunk továbbra is, Laporta ide, Bartomeu oda....
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.22. 17:51:28

Tomix354 írta:
2021.12.22. 17:50:02
Nem értem én ezt a transzfert, mire fel ér a gyerek 55 milliót? Október óta sérült, előtte is vagy 4 meccse volt a jelenlegi szezonban. Mindegy, még egy teljesen lutri kölyök, de meglepődnék ha rajta múlna a bl indulás idén.
2 féle játékos van:
- van akit már úgy igazolunk le, hogy állandóan sérült
- és van aki itt lesz sérülékeny
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.12.22. 17:50:02

Nem értem én ezt a transzfert, mire fel ér a gyerek 55 milliót? Október óta sérült, előtte is vagy 4 meccse volt a jelenlegi szezonban. Mindegy, még egy teljesen lutri kölyök, de meglepődnék ha rajta múlna a bl indulás idén.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.22. 17:38:37

Na!

Welcome Ferran Torres!
adam.poor
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.12.11. 15:24:55

2021.12.22. 17:20:54

Chino írta:
2021.12.22. 17:14:56
Camp Nou99 írta:
2021.12.22. 17:09:02
Chino írta:
2021.12.22. 17:06:05
Arteta már nem számol Aubameyanggal és egy csere alakulhat ki a Barca és az Arsenal között. Coutinho, Umtiti és Neto is érdekli az angolokat és benne lennének egy cserében. A brazilt már régóta akarják volt is tárgyalás róla, a védelembe pedig kellene egy rutinos játékos.(Sport)
Ez egy dupla deal lenne nekünk. Elmenne egy teljesen haszontalan, magas fizetésű játékos és jönne egy olyan akire szükségünk van.
Egy kicsit sok lenne ez a csere. De ha az angolok adnának egy kis pénzt mondjuk olyan 30-40 milliót úgy mindjárt más lenne a helyzet.
Nem az összeset akarják Aubameyangért, hanem Cout vagy Umtitit, csak ezek azok a játékosok, akik szóba jöhetnek.
Aubameyang a mentalitásával nem Barca szintű játékos, ahogy szerintem Pogba sem.
Kerüljük a piramisépítést, mára idejétmúlt dolog. Új vagy, nem törlöm egyelőre.Alcantara
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.22. 17:14:56

Camp Nou99 írta:
2021.12.22. 17:09:02
Chino írta:
2021.12.22. 17:06:05
Arteta már nem számol Aubameyanggal és egy csere alakulhat ki a Barca és az Arsenal között. Coutinho, Umtiti és Neto is érdekli az angolokat és benne lennének egy cserében. A brazilt már régóta akarják volt is tárgyalás róla, a védelembe pedig kellene egy rutinos játékos.(Sport)
Ez egy dupla deal lenne nekünk. Elmenne egy teljesen haszontalan, magas fizetésű játékos és jönne egy olyan akire szükségünk van.
Egy kicsit sok lenne ez a csere. De ha az angolok adnának egy kis pénzt mondjuk olyan 30-40 milliót úgy mindjárt más lenne a helyzet.
Nem az összeset akarják Aubameyangért, hanem Cout vagy Umtitit, csak ezek azok a játékosok, akik szóba jöhetnek.
Forca Barca!!!!
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 749
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.12.22. 17:13:48

A Sevilla ellen az emberelőny kihasználni nem tudása rábírhatja arra az illetékeseket, hogy akár erőn felül bevállalják egy csatár leigazolását. Hogy hogyan, azt ők tudják. De nem lennék meglepve, hogy a feleslegesnek ítélt játékosaink eladása könnyebben menne, ha nem úgy tudná mindenki, hogy a Barcanak élet-halál kérdés az eladás, hogy csatárt vehessen.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.12.22. 17:09:02

Chino írta:
2021.12.22. 17:06:05
Arteta már nem számol Aubameyanggal és egy csere alakulhat ki a Barca és az Arsenal között. Coutinho, Umtiti és Neto is érdekli az angolokat és benne lennének egy cserében. A brazilt már régóta akarják volt is tárgyalás róla, a védelembe pedig kellene egy rutinos játékos.(Sport)
Ez egy dupla deal lenne nekünk. Elmenne egy teljesen haszontalan, magas fizetésű játékos és jönne egy olyan akire szükségünk van.
Egy kicsit sok lenne ez a csere. De ha az angolok adnának egy kis pénzt mondjuk olyan 30-40 milliót úgy mindjárt más lenne a helyzet.
Válasz küldése