Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.12.09. 15:11:18

Szerintem de Jong, ha van is benne habitus, az öregek miatt esélytelen volt, hogy vezérré váljon.
Egy egészséges fiatal Barcában viszont határozottan igen.
Eredendően nem meccset nyerni hoztuk, csak megjegyzem mellesleg.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6884
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.09. 15:05:25

Ez kb stimmel is. Nem csak az a baj TS-el, hogy ami kapura megy, az jelenleg gól, hanem még ha kilábalna is ebből, akkr is inkább legyen egy kicsit gyengébb kapusunk helyette és 20-30M, amit a sokkal problémásabb csapatrészekre fordíthatnánk. DJ-al ugyanez a helyzet, remek játékos, de nem az, aki meccseket fog eldönteni, és az érte kapott pénzt sokkal jobb helyekre rakhatjuk majd, amit Laportáék szerintem elszórakozni sem fognak majd.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.12.09. 14:53:12

ter Stegen, Frenkie de Jong and Sergiño Dest are transferable.
Barça will consider offers of above €40m for ter Stegen and above €80m for De Jong.
[Gerard Romero]
Kép
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.12.09. 14:43:24

sanika01 írta:
2021.12.09. 14:30:04
Szerintem ezek pont olyan játékosok, akik hullámvölgyben vannak, de fontos tagjai lehetnek egy megújuló Barcának.
Eladni őket, és hozni néhány olyan játékost, akik egyáltalán nem biztos hogy beválnak (és képességekben is gyengébbek) szerintem öngyilkosság lenne.

Dest alig játszik a pozíciójában, és még rendkívül fiatal. Én emlékszem, pl. Dani Alves hányszor szidtuk régebben, mert elfelejtett védekezni, vagy mert évek kellettek mire megtanult jól beívelni oldalról.
Ter Stegen klasszis teljesítményt hozott az elmúlt években, msot hogy kicsi hullámvölgybe került, adjuk el egyből? Ilyen alapon az egész kerettől megszabadulhatnánk.
Avatar
sanika01
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2008.01.20. 19:47:08

2021.12.09. 14:30:04

Szerintem bármennyire is nincs pénz, lehetne akár januárban, akár jövő nyáron javítani a keret minőségén, csak kicsit kellene kockáztatni az eladások és vásárlások terén.

Mire gondolok? Ter Stegen hatalmas kedvencem volt mindig is, még a Gladbachban játszott és sehol nem volt a leigazolása, amikor elképzeltem, milyen jó is lenne őt egyszer Barca mezben látni... El sem hittem, amikor valóra vált. De bámennyire is kedvelem, úgy érzem, hogy sokkal jobban járna ő is (saját karrier szempontjából, mert azt hallani, hogy amúgy szeret Barcelonában élni) és a Barca is. Egyszerűen úgy látom, hogy itt nem fog tudni megújulni, talán másik csapatban sikerülne neki és azt is gondolom, hogy érte bőven kaphatna pénzt érte a Barcelona. Plusz, egy elég nagy fizetéstől sikerülne egyben megszabadulni.

Ki jöhetne helyette? Én pl. Onana-val bepróbálkoznék. Lejár a szerződése, itt volt akadémista és bár nagyon sok hír volt, hogy Interhez megy, utóbbi időben nem hallani erről semmit. Benne van a rizikó, egy jó ideje már nem védett az Ajaxban, a válogatottban viszont rendkívül jól védett Elefántcsontpart ellen.

Csak ezen a transzferen lehetne szerintem simán keresni 30 millió körül. Máris lehete egy játékost igazolni pénzért.

Középpályára szintén bepróbálkoznék egy ingyen igazolható játékossal, a Gladbachos Zakariaval. Neki nagy előrelépés lenne még most is a Barcalona és bár nem egy sokpasszos játékhoz nevelt játékos, szerintem elég ügyes, igaz főleg a válogatottban láttam játszani.

Én bepróbálkoznék Dest eladásával is, ha valaki elviszi jó áron (legalább 20-30 millióért, veszteséges azért ne legyen) én őt is engedném. Bár fiatal, még sokat tanulhat, lehet rendkívül jó játékos is még. De pénz jöhetne érte. A változatosság kedvéért, újra egy lejáró szerződésű játékossal próbálnám meg pótolni, szintén Ajaxból: Mazraoui-val. Néha láttam csak játszani (mint előtte Dest-et is), de nekem tetszett a játéka. Nem annyira gyors, nem cselezik, de szerintem sokkal jobban védekezik, mint Dest, ami lássuk be, a jelenlegi védelem esetében nem hátrány.

A Destért kapott pénzből talán jöhetne egy újabb játékos, kis pénzért, akár kölcsönbe vételi opcióval.

És még lehetne talán folytatni s sort. Nagy eséllyel a védelembe is lehetne szerezni lejáró szerződésű játékost, aki jobb lehet mint pl. Lenglet vagy akár Pique.

Na de dreaming OFF.
"Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans win." - Gary Lineker
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2021.12.09. 13:15:33

A tegnapi nap folyamán olvastam egy cikket a nemzeti sporton, hogy az ajax újra hogyan tündököl azután, hogy lerabolták őket. Nem a cikkről akarnék beszélni, hanem arról, hogy mennyire zseniális az átigazolási politikájuk..

19-21 éves kor között olyan játékosokat vesznek 20millio alatt, hogy szinte mindegyik kivétel nélkül beválik.. Annyira kíváncsi lennék a kiválasztási folyamatukra, hogy ki és hogyan dönti el ki jöjjön..

És azt gondolom nálunk is ez lesz a legnagyobb kérdés.. Hogy megtaláljuk-e azokat a kicsit még ismeretlen de eszméletlen potenciállal rendelkező játékosokat, akik 2-3 év alatt be érhetnek és nem 50-80 milliokba kerul..

Ha Dembele nem hosszabbítja meg szerződését lehet beprobalkoznék élőre Anthony val:
https://www.transfermarkt.com/antony/pr ... ler/602105

Tudom, hogy Yt válogatás nem mérvadó, de azért jól látszik, hogy jól tartja a labdát, a cselei előrehaladó nem csak látványra megy . Érdemes picit figyelemmel követni szerintem :)

https://youtu.be/HCihUxNOep4

Jobb szélső 5 bl meccsen 2 gól 4 assist.. Nem rossz kezdés.. Alves rábeszélhetné a válogatottban :D

Akár Ferran Torres helyet szerintem olcsóbb is lehet.
Középpályán nem tudom, hogy csak a rutin hiányzik e a fiatalokból vagy egy Thiago felé irányító Fdj elé?

A védelem meg... Ott kellene egy 2-3 ember..
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.12.09. 12:17:48

Egyébként a tegnapi meccs azt mutatta, hogy nagyon komoly hiányosságok vannak egyes posztokon.

És értem én, hogy mindenkin rajta van a hurrá optimizmus, hogy végre saját nevelésekre építünk, de ez én azt látom nem fog működni. Nem tudjuk az összes lyukat betömni Barca B játékosokkal. Másrészt szerintem a pénzhiány hozott pár olyan játékost is a csapatba akiknek szerintem nem lenne szabad itt lennie.

Valamit nagyon kezdeni kéne a játékosmegfigyelésünkkel és elkezdeni kikukázni a jövő nagy tehetségeit apróért. Lásd Arujo két éve apróért elhoztuk a Boston Riverből és most szerintem a keret egyik legjobbja.

Nem ilyen Dani Olmo, Adeyami, Ferran Torres vonalon kéne mozogni, akikért alapból 50-80 milliókat mondanak. Az olyanokat kellene megcsípnünk aki 17-20 éves és teszem azt már egy gyengébb bajnokságban folyamatos kezdő és mondjuk egy Európaligában már mutogatja magát.

Egyébként az EL erre talán jó is lehetne.

Nem 70-80 millás tinikben kell gondolkodni szerintem a lyukak betömésére, mert erre nem lesz pénz.
Kép
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.12.07. 16:45:52

Chino írta:
2021.12.07. 15:29:22
Az igazolások előtt viszont fontosabb lenne megszabadulni a kolonctól. Nem ilyen Umtitikre gondolok, mert az a lehetetlen kategória, de Braithwaitet, Netot stb. el lehetne passzolni, még ha nem is kapunk érte sokat. (bár Aguero kiesésével lehet hogy kelleni fog a dán)
Coutinhot meg kellene próbálni kölcsönadni a Newcastle-nek, úgyis annyira akarják.
Braitwaitet nem tudom miért akarja mindenki elküldeni. Amikor középcsatár poziban játszott, rendszerint jó teljesítményt nyújtott.
Várjuk meg, hogy felépül, és kapjon rendesen lehetőséget.
Nyáron meg meglátjuk, de nem hiszem, hogy lesz pénzünk minőségibb centerre.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.07. 15:29:22

Én azt nem igazán értem, hogy a klub honnan szedi ezt a 45 milliót, amit Torresért kínáltak, hacsak nem ilyen 2 év alatt 20 részletben akarják. Mondjuk még így is távol áll a 60-tól, amiből nem nagyon akar engedni a City.
Habár ha igazak voltak a hírek a Dortmund 35 milliójára ráemeltünk 5-tel és többek között ezért lettünk lépéselőnyben.

Azt kicsit sajnálom hogy Azpiulicuetaról elhallgattak a hírek. Nyáron lejár a szerződése, nem akar hoszabbítani ingyen jöhetne. Igaz, hogy kicsit koros, de a védelem minden pontján bevethető és még mindig minőségi játékos, a fizetése sem lenne szerintem az egekben. Xavival ráadásul jól ismerik is egymást. (hogy ez jó vagy rossz azt mindenki döntse el)

Az igazolások előtt viszont fontosabb lenne megszabadulni a kolonctól. Nem ilyen Umtitikre gondolok, mert az a lehetetlen kategória, de Braithwaitet, Netot stb. el lehetne passzolni, még ha nem is kapunk érte sokat. (bár Aguero kiesésével lehet hogy kelleni fog a dán)
Coutinhot meg kellene próbálni kölcsönadni a Newcastle-nek, úgyis annyira akarják.
Forca Barca!!!!
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.12.07. 14:45:17

Cavani 35 és fél éves lesz nyáron...
És valószínűleg nem havi 10,000 EUR fizut kérne...(Most elvileg 10 - 13 millió fontot keres évente.)
Teljesen felesleges lenne leogazolni, azért hogy beálljon pár percet játszani, és rúgjon 1 gólt félévente.
Klubnak most meg kell gondolni minden igazolást, minden kiadást. Ebbe nem fér bele egy nyugdíjas, jó keresetű játékos.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.07. 14:13:18

Troym írta:
2021.12.07. 12:45:49
Adeyami úgy tűnik mégse szeretne jönni, viszont egyre többször írnak Cavani lehetséges érkezéséről. Amúgy szerintem egy Cabral szerű fiatalabb csatár megszerzése akkor is jobb opció lenne jelenleg, mint a mindig sérült Agüero mellé még egy 34 éves fickó.
Szerintem Cavani Aguero "helyett" jönne. Nem hiszem hogy érdemben számítanak még Kunra. Cavani jó lett volna, de inkább egy-két évvel ezelőtt. Egy már közel 35 éves játékost még egy évre sem biztos hogy érdemes. Bár lehet, hogy tűzoltásnak jönne egy évre, amikor lesz annyi pénz, hogy egy értelmes támadót hozzunk.

Adeyemi helyzetét, a Sky Sport hozta és olyan indokokat hozott, hogy besértődött mert Torressel is tárgyalunk, meg hirtelen meggondolta magát és mégiscssak Németországban akar maradni stb. Lehet, hogy lecsúszunk róla, de nem hiszem, hogy erre a hírre lehet adni bármit is.
Forca Barca!!!!
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.12.07. 12:45:49

Adeyami úgy tűnik mégse szeretne jönni, viszont egyre többször írnak Cavani lehetséges érkezéséről. Amúgy szerintem egy Cabral szerű fiatalabb csatár megszerzése akkor is jobb opció lenne jelenleg, mint a mindig sérült Agüero mellé még egy 34 éves fickó.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.12.03. 10:31:51

Chino írta:
2021.12.02. 23:02:26
Amúgy a Griezmann transzferrel mi van? Az mikorra lett/lesz elkönyvelve és az érte kapott további összeget fel lehet-e használni igazolásra?
tudomasom szerint keteves kolcsonben van, utana kotelezo veteli, ha a meccsek felen jatszott legalabb (de szinte minden meccsen jatszik, szoval ez a fele nem lesz gond)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.02. 23:02:26

bence0330 írta:
2021.12.02. 20:04:00
Egyetértek azokkal, akik szerint jobb ha megy, illetve azokkal is, akik szerint nem szabad nyíltan kiárusítani. Ezt szerintem Peptől tanulta Xavi, ő kb mindenkiről áradozik, ha el akarják adni. Nem lehet ezt nagyon máshogy, különben az lesz mint a Barto éra végefelé, amikor Vidalékat meg Suarezéket úgy adtuk el, hogy kb mi fizettünk értük, mert tudja a kérő, hogy ő van jó pozícióban, mi meg szükségben... ez nem arról szól, hogy a megfigyelők mit tudnak Dembéléről, hanem arról, mennyi pénzt kaphatunk belőle, ha látszólag értékesnek tartjuk, vagy legalább nem akarjuk mindenáron elsózni.
Ma furcsamód ellentétes hírek szivárrogtak ki a Dembélé-üggyel kapcsolatban. A Mundo azt írja, hogy a 3 órás tárgyalás Sissoko és Alemany között most kezelebb hozta az álláspontokat, mert ő is a maradást helyezi eelőtérbe, a Sport pedig pont az ellenkezőjét, hogy az ügynök nem akar engedni.

Amúgy a Griezmann transzferrel mi van? Az mikorra lett/lesz elkönyvelve és az érte kapott további összeget fel lehet-e használni igazolásra?
Forca Barca!!!!
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2021.12.02. 20:56:28

grgly50 írta:
2021.12.02. 20:31:19
Csak egy naív kérdés: Honnan van ez a nagy különbség a Barca és a Real között. Tudom, hogy elszálltak a bérek, horribilis összegekért vásároltuk gagyikat. De ekkora a különbség?
Ezt egyszer régen belinkeltem, hosszú angol olvasmány, de benne van tényleg minden (a számok, aggályok stb. a nyári átigazolási időszak közbeni állapotot tükrözik, mikor még volt Messi és Griezmann, satöbbi) https://threadreaderapp.com/thread/1419 ... 07584.html
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.02. 20:50:45

Nyáron lejár Cavani szerződése és a The Times szerint mindenképp ide szeretne jönni.
Agüero valószínűleg off (bár gyanúsan nagy a csend, elmaradt a múlt hétre ígért hivatalos bejelentés), Braithwaite és LDJ em zavarnak sok vizet meg nem is lesznek itt valószínűleg sokáig.

Én rámennék, akár hozzuk Cabral-t/Adeyemi-t, akár nem.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.12.02. 20:31:19

jclayton írta:
2021.12.02. 07:56:46
Feast4 írta:
2021.12.01. 16:41:06
Baromi sok klubnak vannak hasonló gondjai egyébként, csak a legtöbbnek nem a túlköltekezés hanem a bevétel teljes hiánya miatt. (nem csak a Covid hozta. A spanyol foci alapból veszteséges évtizedek óta)

Az FFP ezért lett bevezetve. Ne költs olyan dologra amire nincs pénzed. Az FFP meghatározása pedig mindig az előző év bevételeinek és kiadásainak alapján lesz. Tehát még be se tudjuk lőni azt, hogy mennyi lesz a jövő évi elkölthető pénz. Nekünk az most is minuszban lesz.
Csak a margóra, de a Barcelona problémáit nem a Financial Fair Play okozta, az egy meglehetősen erőtlen eszköz a klubok utólagos szankcionálására, boldog-boldogtalan ki is játssza a kreatív könyveléssel és más hasonló módszerekkel. A problémát a La Liga szabályozása hozza magával, ami az FFP elveire épül, de megelőző jellegű, 2013-tól létezik. Jó előre ellehetetleníti a transzfermozgásokat egy olyan klub esetében, ami veszteséget termel. Ha jól tudom, a bevezetését megelőzően rengeteg csapat verte magát felesleges adósságokba következmények nélkül, csak a legnagyobbakat a felszínen tartotta a bevételük.

Már csak a Ferran Torresért levegőben röpködő 40-70 milliós transzferdíjak miatt is az az érzésem, hogy a Barcelona arra számít, az április 30-i zárásnál már kikerülhetnek a 25 százalékos vétel-eladás szabály alól a ligánál az ugrásszerűen megnövekedő bevételeik és a csökkenő bérkiadásaik miatt.
Csak egy naív kérdés: Honnan van ez a nagy különbség a Barca és a Real között. Tudom, hogy elszálltak a bérek, horribilis összegekért vásároltuk gagyikat. De ekkora a különbség?
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6884
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.02. 20:04:00

Egyetértek azokkal, akik szerint jobb ha megy, illetve azokkal is, akik szerint nem szabad nyíltan kiárusítani. Ezt szerintem Peptől tanulta Xavi, ő kb mindenkiről áradozik, ha el akarják adni. Nem lehet ezt nagyon máshogy, különben az lesz mint a Barto éra végefelé, amikor Vidalékat meg Suarezéket úgy adtuk el, hogy kb mi fizettünk értük, mert tudja a kérő, hogy ő van jó pozícióban, mi meg szükségben... ez nem arról szól, hogy a megfigyelők mit tudnak Dembéléről, hanem arról, mennyi pénzt kaphatunk belőle, ha látszólag értékesnek tartjuk, vagy legalább nem akarjuk mindenáron elsózni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1911
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.12.02. 19:58:23

Troym írta:
2021.12.02. 10:34:26
Valaki mondja már ki végre a vezetők közül, hogy Dembelé mehet a pitlibe. Ez a szappanopera csak nevetségessé teszi a klubbot. Aki nem él-hal azért, hogy ebben a csapatban játszon, menjen. A tökutolsó Newcastle a neki való hely.
Örülnék már, ha szabadulnánk ettől a gyerektől végre, bármi áron. Ilyen gyökér, irritáló figurát ritkán lát az ember.
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2021.12.02. 19:52:11

Troym írta:
2021.12.02. 15:34:59
Ne már, ne nézzük hülyének a többi csapat megfigyelőit. És már nem azért, de hízelegni, meg pitizni meg nehogy elkezdjünk már ennek a szerencsétlennek. Ez a Barca, ő meg egy tucatjátékos. Semmilyen módon nem lesz ebből már sem pénz, sem semmi.
Nincs racionális indok arra, hogy valaki fizessen a télen egy lejáró szerződésű játékosért (mint Dembele), de a Newcastle-ből kinézem. Elsősorban azért, mert az a tét, hogy bentmaradjanak a PL-ben, úgyhogy azonnali lépésekre van szükségük, értelmetlenül elköltendő pénzük is akad, Dembelének pedig nem a játéka jó, hanem a státusza - sztárigazolásként foghatják fel. Ezzel együtt nagyon meglepődnék, ha ez bekövetkezne, de erre adnék mondjuk öt százaléknyi esélyt, minden más csapatot érintő átigazolásra pedig nulla egész egyet, hogy valamiféle kontextusba helyezzem.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.12.02. 15:34:59

Feast4 írta:
2021.12.02. 14:11:09
Troym írta:
2021.12.02. 10:34:26
Isten ments, hogy valaki kimondja. Nem mindegy hogy valakit el akarok adni mert szerintem nem ér egy marék lepkét, vagy valakit meg akarnak tőlünk venni, mert akkora ász játékos, hogy ha teljesen egészséges lesz akkor ő lesz az goat.

Ha az utóbbit nyomatjuk egy ilyen Newcastle féle 0 játékosállományú és egyébként full megalomán arab vezetőségű csapat, rutin nélkül , aki élőbe akar FM-et játszani talán beeszi és pénzt is kapunk majd érte.

Nekünk ha szabadulni akarunk tőle azt kell kommunikálni, hogy mekkora ász. Isten őrizz kimondani, hogy nem tudjuk beilleszteni, full sérülékeny, túl sokat keres, mehet a fenébe.
Ne már, ne nézzük hülyének a többi csapat megfigyelőit. És már nem azért, de hízelegni, meg pitizni meg nehogy elkezdjünk már ennek a szerencsétlennek. Ez a Barca, ő meg egy tucatjátékos. Semmilyen módon nem lesz ebből már sem pénz, sem semmi. Azért mondanám ki, hogy eladó és mehet, hogy induljon a 2 United között licit arról ki vinné el már télen. (akár csak 5 m euróért) Amúgy a keretből is mindenképp kiraknám, nem csak Moriba féle ifistákkal kell keménykedni, a szabály legyen ugyanaz mindenkire. Ha csak a fizuját spóroljuk, abból is kölcsönvehető egy másik focizni akaró játékos.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2021.12.02. 15:24:03

vg99 írta:
2021.12.02. 14:39:27
Túl kell lépni azon, hogy Dembele, Coutinho és Griezmann mennyibe került, mennyi volt a fizujuk, mit tettek érte.
Károkat kell minimalizálni szerintem.
Dembelének ultimátum egy meccsfüggő prémiummal, aláírási pénz nélkül. Sokszorosát megkereste a semmiért ennek, ha cserébe ennyi becsület nincs benne, hogy megint csak a pénzen múlik, akkor ultimátum. Vagy ez, vagy mehet, és rá egy 20-30 milliós címke télen. Ha nem kell, nem játszik. Egyébként is lesérül előbb-utóbb.
Coutinhot sincs értelme játszatni, főleg nem plusz 20 milláért. Menjen még akkor is, ha semmit sem kapunk érte.
Umtiti és Lenglet detto.

Biztos, sokan nem értenek egyet, de nálam Depay és Pedri az értékesíthető kategória, előbbi emlékeim szerint eleve csak 2 éves szerződést kötött, ha 30-40-ért kellene valahova, szerintem...
Teljesen le vagyok döbbenve? Itt még valaki komolyan azt hiszi, hogy Cou, Umtiti, Lenglet, Neto, SR, BW eladható? Én Destben sem hiszek. A játékosaink erősen túlfizetettek, senki nem fogja még igyen sem elvinni őket, hiszen, túl sok a fizetésük. Ők pedig nem akarnak lemondani egy fillérről sem. Az első lépés ez ügyben épp most történt. Csodolkázom is miért nem előbb. Umtitit megtalálta pár drukker. Félő hogy legközelebb még durvább lesz a találkozás. Umtiti inkább kiüli a szerződését. Én elzavarnám a francba, de előtte résztvehetne pár szurkolói találkozon. Esetleg Couval együtt.
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.12.02. 15:09:44

Feast4 írta:
2021.12.02. 14:11:09
Isten ments, hogy valaki kimondja. Nem mindegy hogy valakit el akarok adni mert szerintem nem ér egy marék lepkét, vagy valakit meg akarnak tőlünk venni, mert akkora ász játékos, hogy ha teljesen egészséges lesz akkor ő lesz az goat.
Ha az utóbbit nyomatjuk egy ilyen Newcastle féle 0 játékosállományú és egyébként full megalomán arab vezetőségű csapat, rutin nélkül , aki élőbe akar FM-et játszani talán beeszi és pénzt is kapunk majd érte.
Nekünk ha szabadulni akarunk tőle azt kell kommunikálni, hogy mekkora ász. Isten őrizz kimondani, hogy nem tudjuk beilleszteni, full sérülékeny, túl sokat keres, mehet a fenébe.
Most nem azért, de a többi csapat megfigyelője is látja a teljesítményét, meg hogy állandóan sérült...
Nyilatkozhatunk mi nagyon szépeket róla, mindenki tudja, mit várhat Dembelétől. Hülye lenne bárki is súlyos pénzeket adni érte most télen, ha félév után mehet ingyen.
Maximum aprópénzt kaphatunk érte januárban.
vg99 írta:
2021.12.02. 14:39:27
Biztos, sokan nem értenek egyet, de nálam Depay és Pedri az értékesíthető kategória, előbbi emlékeim szerint eleve csak 2 éves szerződést kötött, ha 30-40-ért kellene valahova, szerintem...
Pedrivel egyetértek, tehetséges gyerek, de én úgy látom, amit hoz, azt tudja pl. Gavi is. Így is vagyunk elegen középpályára, ha valaki ideadna egy zsák pénzt érte, vigye.
Depay már más tészta, nem hoz klasszis teljesítményt (de tegyük hozzá, elöl nem igazán van játszótársa, és ráadásul minden meccsen végig pályán van), de fontos góljai vannak. Egyszerűen nincs most más elöl (télen tuti nem tudunk hozni senki jó csatárt), nélküle tutira kevesebb pontot hoznánk. Nyári átigazolási szezont még meglátjuk, és azért nem hiszem, hogy klasszis csatárt fogunk tudni idehozni.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.12.02. 14:39:27

Túl kell lépni azon, hogy Dembele, Coutinho és Griezmann mennyibe került, mennyi volt a fizujuk, mit tettek érte.
Károkat kell minimalizálni szerintem.
Dembelének ultimátum egy meccsfüggő prémiummal, aláírási pénz nélkül. Sokszorosát megkereste a semmiért ennek, ha cserébe ennyi becsület nincs benne, hogy megint csak a pénzen múlik, akkor ultimátum. Vagy ez, vagy mehet, és rá egy 20-30 milliós címke télen. Ha nem kell, nem játszik. Egyébként is lesérül előbb-utóbb.
Coutinhot sincs értelme játszatni, főleg nem plusz 20 milláért. Menjen még akkor is, ha semmit sem kapunk érte.
Umtiti és Lenglet detto.

Biztos, sokan nem értenek egyet, de nálam Depay és Pedri az értékesíthető kategória, előbbi emlékeim szerint eleve csak 2 éves szerződést kötött, ha 30-40-ért kellene valahova, szerintem...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.12.02. 14:11:09

Troym írta:
2021.12.02. 10:34:26
Valaki mondja már ki végre a vezetők közül, hogy Dembelé mehet a pitlibe. Ez a szappanopera csak nevetségessé teszi a klubbot. Aki nem él-hal azért, hogy ebben a csapatban játszon, menjen. A tökutolsó Newcastle a neki való hely.
Isten ments, hogy valaki kimondja. Nem mindegy hogy valakit el akarok adni mert szerintem nem ér egy marék lepkét, vagy valakit meg akarnak tőlünk venni, mert akkora ász játékos, hogy ha teljesen egészséges lesz akkor ő lesz az goat.

Ha az utóbbit nyomatjuk egy ilyen Newcastle féle 0 játékosállományú és egyébként full megalomán arab vezetőségű csapat, rutin nélkül , aki élőbe akar FM-et játszani talán beeszi és pénzt is kapunk majd érte.

Nekünk ha szabadulni akarunk tőle azt kell kommunikálni, hogy mekkora ász. Isten őrizz kimondani, hogy nem tudjuk beilleszteni, full sérülékeny, túl sokat keres, mehet a fenébe.
Kép
Válasz küldése