Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.09. 15:12:24

Varatrix írta:
Feast4 írta:Az lenne csak marha drága 60-ról indul azt mondják.Meg szerintem marhára sok a fizetése is.
Lehet, de nem feltétlen neked szól, de itt vagy drága nektek egy játékos, vagy fos. Jelenleg ezek a piaci árak. Igen 50-től indul egy épkézláb belső védő. A vezetőségnek is dönteni kell hogy idehoznak valakit 25-ért aki vagy beválik vagy nem. Vagy növelik az átigazolásra szánt összeget ezzel arányosan nő az esély arra hogy nem passzoljuk tovább 1 éven belül kölcsönbe 2 éven belül 5 millárt átadásra.
és arra mi a garancia, hogy idejön stones60-ért a síkhülye angol ligából, majd itt paradésan alkalmazkodva 3 hét alatt megtanulja a kisterületes tilitolit? pont annyi, mint 25 milliósnak aki vagy beválik vagy nem
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2016.06.09. 15:08:53

Feast4 írta:Az lenne csak marha drága 60-ról indul azt mondják.Meg szerintem marhára sok a fizetése is.
Lehet, de nem feltétlen neked szól, de itt vagy drága nektek egy játékos, vagy fos. Jelenleg ezek a piaci árak. Igen 50-től indul egy épkézláb belső védő. A vezetőségnek is dönteni kell hogy idehoznak valakit 25-ért aki vagy beválik vagy nem. Vagy növelik az átigazolásra szánt összeget ezzel arányosan nő az esély arra hogy nem passzoljuk tovább 1 éven belül kölcsönbe 2 éven belül 5 millárt átadásra.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.09. 15:00:54

Varatrix írta:
Barcaforever írta:Stones ügynöke Barcelonaban tárgyalt.
Végre egy jó hír. bár én nem is emlékszem itt nagyon angol játékosra, de ez nagy dobás lenne.
kár, hogy a hír második felét lehagyta. "Transfer almost ruled out as others offer a lot more. [sport]"
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.06.09. 15:00:33

Feast4 írta:
recrea írta: A belga meg Mathieu után érkezett, javában LE volt akkor az edző, mégis minek jött volna, ha nem bólint rá a mester.
Mert Zubi utolsó éveiben igazolásmániában szenvedett?Meg akarta mutatni mennyire tud.Suarez Rakitic Mathieu Vermaelen Douglas Rafhina kölcsönből vissza Dulifulu kölcsönből vissza jött azon a nyáron.Igazoltuk mint a veszett az eltiltás árnyékában.Jó hogy rábólintott.Tudta hogy jövőre semmi szeretti a nagy létszámú keretet és ő volt az aki ilyen szintű költekezés után meg belefért a kvótába.
Most akkor rábólintott vagy nem? :) 18 millióba sok mindenki beleférhetett volna, pl egy 30 éves La Ligás is.
Nem azt mondtam, h jó az átigazolási politikánk (egyébként a többi csapattal összehasonlítva egyáltalán nem rossz), vagy h ő dönt róla, csak azt, h nincs kihagyva. De akkor legyen 2-3 játékos az elmúlt 20 évben, így korrekt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2016.06.09. 15:01:55-kor.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.09. 14:59:26

Varatrix írta:
Barcaforever írta:Stones ügynöke Barcelonaban tárgyalt.
Végre egy jó hír. bár én nem is emlékszem itt nagyon angol játékosra, de ez nagy dobás lenne.
Az lenne csak marha drága 60-ról indul azt mondják.Meg szerintem marhára sok a fizetése is.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.09. 14:56:17

Barcaforever írta:Majd ha a SPORT lehozta, utána elhiszem.
Akkor miért? A Sport is olyan ökörségeket tud írni, hogy ihaj.. :D
tibor1158 írta:http://www.transfermarkt.co.uk/keita-ba ... ler/238752 Egy Adriano-Keita Balde csere van a láthatáron a Lazio-val.
Róla mit kell tudni? Láltom tényleg vannak ilyen hírek, hogy érdklődünk iránta, de én megmondom őszintén még soha életemben nem hallottam róla szerintem.
Varatrix írta:Végre egy jó hír. bár én nem is emlékszem itt nagyon angol játékosra, de ez nagy dobás lenne.
Sokat kérnek érte, és több fizut is kapna máshol, úgyhogy szinte kizárt. Megy szépen a Citybe szerintem, de ez már csak saját tipp.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2016.06.09. 14:50:47

Barcaforever írta:Stones ügynöke Barcelonaban tárgyalt.
Végre egy jó hír. bár én nem is emlékszem itt nagyon angol játékosra, de ez nagy dobás lenne.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2016.06.09. 14:47:22

tibor1158 írta:http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... cepta.html A Lyon elfogadta a Barca 25 milliós ajánlatát.
Majd ha a SPORT lehozta, utána elhiszem.

Addig is napi SPORT:

Pjanic nem jön hozzánk, úgy néz ki a Juve akarja.

Az ATM is szeretnéé Nolitot, de teljes a megállapodás Nolito és a Barca között.

Stones ügynöke Barcelonaban tárgyalt.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.09. 14:39:40

recrea írta: A belga meg Mathieu után érkezett, javában LE volt akkor az edző, mégis minek jött volna, ha nem bólint rá a mester.
Mert Zubi utolsó éveiben igazolásmániában szenvedett?Meg akarta mutatni mennyire tud.Suarez Rakitic Mathieu Vermaelen Douglas Rafhina kölcsönből vissza Dulifulu kölcsönből vissza jött azon a nyáron.Igazoltuk mint a veszett az eltiltás árnyékában.Jó hogy rábólintott.Tudta hogy jövőre semmi szeretti a nagy létszámú keretet és ő volt az aki ilyen szintű költekezés után meg belefért a kvótába.
Kép
Tromort77

2016.06.09. 14:38:37

recrea írta:
Az ukrán hibázott párat, Pep el is felejtette, neki nem jelentett gondot kirakni valakit, mégha ő is igazolta.
Arról szóltak a hírek, hogy ő meg akarta tartani. A vezetőség meg eladta mert nem akartak mégjobban befürödni az üzlettel és eladták amíg kaptak érte valamit.
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2016.06.09. 14:36:07

http://www.transfermarkt.co.uk/keita-ba ... ler/238752" target="_blank Egy Adriano-Keita Balde csere van a láthatáron a Lazio-val.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.06.09. 14:28:52

Ez mind feltételezés, semmi konkrétum. Nem azt mondtam, h a vezetőség nyakra-főre teljesítette az edző kérését, hanem h nem hagyták ki az igazolásból.

Az ukrán hibázott párat, Pep el is felejtette, neki nem jelentett gondot kirakni valakit, mégha ő is igazolta.

A belga meg Mathieu után érkezett, javában LE volt akkor az edző, mégis minek jött volna, ha nem bólint rá a mester.

De, ha 5000%, akkor oké.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2016.06.09. 14:36:31-kor.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.06.09. 13:51:01

Feast4 írta:
recrea írta:Az elég érdekes lenne, ha úgy jönne Umtiti, h LE nem bólint rá, remélem ezt Ti sem gondoljátok komolyan.

(Perezt meg a Realt fel ne hozza valaki.)
De azt se mondhatjuk hogy soha nem volt még olyan hogy valakit kifejezetten kért az edző és nem kapta meg vagy vettek valakit aki nem akart vagy eladtak valakit akit meg akart az edző tartani.
Nálunk nem rémlik ilyen, talán Nunez küldte el így Ronaldot, előtte nem követtem annyira, utána viszont nem emlékszem, h edzőt kihagyva zajlott igazolás.

Sőt, végignéztük néhány edző vesszőfitását.

Máshol passz, de nyilván volt ilyen a foci történetében :)
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.06.09. 13:47:54

Elvileg Nolito nem akar hosszabbítani a Celtával. És most minden a Barcán múlik, mert szerintem a játékos is jönne, a kivásárlási ára meg 18 millió. Ez kb tudtuk eddig is, és én kérdezem, hogy mivel a játékos nem akar hosszabbítani akkor esetleg csökkenhet-e az ára? Vagy ha a Celtán múlik akkor ha törik ha szakad 18 és punktum?

szerk: Most nézem, hogy 2019-ig van szerződése, akkor azt hiszem a kérdésem is tárgytalan.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.09. 13:14:05

recrea írta:Az elég érdekes lenne, ha úgy jönne Umtiti, h LE nem bólint rá, remélem ezt Ti sem gondoljátok komolyan.

(Perezt meg a Realt fel ne hozza valaki.)
De azt se mondhatjuk hogy soha nem volt még olyan hogy valakit kifejezetten kért az edző és nem kapta meg vagy vettek valakit aki nem akart vagy eladtak valakit akit meg akart az edző tartani.
Kép
Tromort77

2016.06.09. 11:55:02

Persze, szerintem is a legideálisabb az lenne, ha jönne Nolito meg egy csere csatár is. De mivel ennek nagyon kevés az esélye én fontosabbnak tartanék egy kifejezett csatárt. De elfogadom amit írsz. Csak én attól is félek, hogy Nolito nem sokkal lenne jobb mint Pedro volt. Legalábbis nemzetközi tapasztalata alig van.

Ezt az LE nem akarja Umtiti híreket meg én nem venném komolyan. Ha annyira nem akarná biztos nem jönne. Persze nem zörög... de akkor sem hinném, maximum mást jobban preferálna.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.06.09. 11:49:55

Az elég érdekes lenne, ha úgy jönne Umtiti, h LE nem bólint rá, remélem ezt Ti sem gondoljátok komolyan.

(Perezt meg a Realt fel ne hozza valaki.)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.09. 11:46:37

Ha szigorúan vesszük a leírt kijelentéseket, akkor egy darab ilyen igazolása sem volt, de azért savazzátok nyugodtan.
Ezt a részét én sem értem a dolgoknak. Nyilván lehet egyetérteni és nem egyetérteni a döntéseivel, de, amíg eredményes a csapat, nem hiszem, hogy bármelyik döntése miatt ki lehetne kezdeni. Az, hogy nem azokat játszatja, akikkel esetleg néhányan jobban szimpatizálunk, attól még nem rossz döntést hozott, csak mást.

Itt most nem arról beszélek, hogy nem rotált és valszeg elment ezen a triplázás. Ő is hibázik, ember, és, mint olyan nagyon makacs. De attól függetlenül, hogy Umtiti szimpatikus videókról, nem kell úgy tekinteni rá, mintha egy világbajnokot akarnánk idecsábítani, és Luchonak nem kéne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MQuCsabi 2016.06.09. 12:29:31-kor.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.09. 11:41:52

Barcelona don't plan to let Brazilian full back Adriano (31) leave for free. Last year they rejected a 6M bid by Roma. [ser]

Érthető. Sokkal kevesebet tett a klubért mint Sandro, aki fél év padozás miatt ingyen távozhat a jó magaviselete miatt. :roll: 6 milliót meg aztán az ég világon nem kapunk szerencsétlenért, max kínaiaktól. Na mindegy, nem lenne rossz, ha kapnánk érte valamennyit nyilván, de amikor nála sokkal piacképesebb játékosok mennek el ingyen vagy bagóért, akkor azért megkérdezném a döntésért felelősöket, hogy mi fut át az agyukon amikor az ő távozását vétózzák meg. Mert még azt se lehet mondani, hogy elsőszámú opció lenne balhátvédként, mert SR is előbb van már a sorban, Matyi meg alapból is előrébb volt.
visca el barca írta:Las Palmas are willing to let centre back Mauricio Lemos leave for 10-12M. Barcelona have made a 4M bid that was rejected. [ser]

Atletico Nacional sources say they have three offers for Colombian centre back Davinson Sanchez (19), one of them from Barça. [rac1]

Nem lesz itt gond a fiatalítással.. :mrgreen:

Fiorentina representatives met with agent of Cristian Tello (25). Fiorentina want another loan, Barcelona want buy obligation in deal. [fv]

Remélem már valami végleges döntés születik, nem kölcsönadogatjuk még évekig.

PSG player Thiago Silva is constantly sending Neymar (24) messages to try to convince him to join the French club. [uol]

Ha Alvest is behúzza a hajrában a PSG - tervbe van nekik, most érthető is lenne -, esküszöm lenne félnivaló tőlük.. Ha nem is idén, de jövőre mindenképp. Edzős képeken érdemes megnézni, hogy Ney kikkel bratyizik folyton. Alves, Adriano, Douglas és Rafinha. Messiékkel is jóba van, de a brazil klikk teljesen egyértelműen kirajzológdik, velük hülyül a legtöbbet szerintem. Nyáron ebből jó eséllyel 3-an távoznak, nyilván nem marad barátok nélkül, de Neymar celebes, bratyizós stílusából szerintem simán kitelik - minden rosszindulat nélkül mondom ezt -, hogy inkább olyan helyen lenne, ahol sok haverral hülyülhet tovább, a PSG erre meg tökéletes lenne, lassan több a brazil náluk mint a válogatottban. Mellé meg jön, hogy anyagi és sportszakmai szempontból sem feltétlen lenne rosssz döntés részéről ugye. Ez csak saját kattogás nyilván, meg sok buktatója van, de most ez így végigfutott az agyamon.

hajnesz írta:Vidalt kiveszed az egyenletből (ahogy LE tette), és már mindjárt más a leányzó fekvése :)

Azt tudom, arra az esetre írtam is, hogy szerintem Vidal nélkül ez az igazolás egész jó döntés lenne SR beépítése és a gyenge felhozatal miatt. De ha Vidalra tényleg számít Lucho - és nem a szokásos süket szövege csak -, akkor úgy már nagyon sokan lennénk.

Tromort77 írta:Gameiro oké, hogy egy posztra jó, de mellette Suarez is elfér a szélen

Tudom, hogy nem ez a lényege a mondandódnak, csak ezen akadt meg a szemem. Ezt remélem sosem fogjuk látni.. :D Poolban tényleg nem ment neki rosszul, de ott nem is tűnt ilyen sutának, a mi játékunkba őt csak középen akarom látni, ahol vagy lekészít, vagy maga tör kapura. Ha a kombinatív játékból még inkább ki kéne vennie a részét, annak nem lenne jó vége szerintem.. :D Pont úgy nem akarom a szélen látni, mint Ardát vagy Init - őket más-más okokból.

Amúgy a mondandód többi részében van logika, csak szerintem ez szélsőkkel behelyettesítve is ugyanúgy elmondható. Mármint hogy nincs igazán minőségi ember oda. Denis talán az lesz, de még kérdéses, hogy egyáltalán jön-e, akkor azt se tudjuk, hogy Lucho hol játszatná, és az is biztos, hogy nem egy kaput támadó személy. Ha Neymar kidőlne 1-2 hónapra, akkor hosszútávon nem biztos, hogy ő megoldás lenne oda - előszezon után okosabbak leszünk valamivel talán. Szérle is ugyanolyan vészmegoldások lennének Gameiro érkezése esetén, mintha egy szélső jönne, és Suárez kidőlésekor Neymar lenne középen - szerintem jobban menne neki, mint Messinek. Úgyhogy a legjobb lenne egy Martial típusú játékos, aki aztán tényleg mindenhol tud játszani, de ilyenről meg hír sincs sajna.. :D

Gameiro amúgy nem tudom.. Nincs 175, nem tudom elképzelni, ahogy Suárezhez hasonlóan harcol a védőkkel. Látszik, hogy tömör gyerek, szóval lehet menne neki, de amit én láttam belőle - nem sok -, az alapján inkább akkor fickándozik, ha területe van, és futhat. Nálunk a tömörülés közepén ilyen nem lenne.

FM on: Személy szerint jelenleg én 2 embert hoznék előre, Ardát eladnám, a középpályát meg megoldaná Denis, Rafinha és SR - ha meg ő jobbhátvéd lesz végleg, akkor Busit Samper helyettesíthetné, úgyis többet kéne Sergionak is pihennie. Előre pedig először hoznék egy jobb felépítésű csatárt - volt jópár ilyen név, Bakambu, Batshuayi, Sanabria -, aki Gameiroval ellentétben tud bent küzdeni, és Suárez kidőlése esetén se kéne megváltoztatni totál a játékunkat, csak nyilván kicsit csökkenne a 9-es színvonala. De maradna ugyanúgy elől valaki a darálóban, aki a bepattanókat bekotorja, a helyet meg megcsinálja Messiéknek. Ezen kívül meg ugye jönne egy valódi szélső, aki mindkét oldalon bevethető, jó 1v1-ben, védekezik, blablabla, úgyis tudja mindenki milyen profil kell nekünk.. A lényeg, hogy minden posztra lenne valós és minőségi csere, és sérülés esetén is lehetne még variálgatni akár, mert sokan tudnak több helyen is játszani a keretben.

Na midnegy, FM off inkább, mert habár csak valós opciókban gondolkozok most, de az MSN forgathatatlansága miatt ez úgyse valósul meg - teljesen őszintén nem is tudom hibáztatni Luchot emiatt -, és jó eséllyel 1 ember fogja megoldani az első gondokat - plusz Denis. Kíváncsi leszek mindenesetre, tényleg ott még az EB ahogy Tromort te is írtad, az is változtathat a dolgokon - tudom is én, berobban Embolo pl, aki Martialhoz hasonlóan nagyjából tud mindhárom poszton játszani, aztán megoldjuk vele, vagy bármi hasonló. Érdekes lesz a július az biztos, de remélem nem az lesz, hogy köti Lucho az ebet a karóhoz 1 emberért, legyen bármilyen más jó felkínálkozó lehetőség is..

Na, ezt nyugodtan hagyjátok figyelmen kívül, csak jól esett leírni.. :lol:

visca el barca írta:engem ebben az egészben leginkább az zavar, h LE a hírek szerint nagyon nem akarja. rutintalan, a ligát sem ismeri, láthatóan nem kellenek neki az ilyen játékosok.

Azt mondjuk nem tudom elképzelni, hogy végül olyan embereket hozunk, akiket Lucho nem akar használni.. A Sport meg a Mundo az elmúlt hetekben olyat játszik, hogy egymás híreit cáfolják folyamatosan, nem lepne meg, ha ez is ilyen lenne. Ha Umtiti jön, akkor szerintem csak úgy, hogy Lucho rábólintott.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.06.09. 11:39:21

defender3 írta:Ideális igazolás LE szerint legalább 30 éves csak a ligában játszott, nem nagyon fog már fejlődni és legalább 20 millió.
Ha szigorúan vesszük a leírt kijelentéseket, akkor egy darab ilyen igazolása sem volt, de azért savazzátok nyugodtan.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2016.06.09. 11:30:37

Ideális igazolás LE szerint legalább 30 éves csak a ligában játszott, nem nagyon fog már fejlődni és legalább 20 millió.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.06.09. 11:24:29

Rutintalan, nem ismeri a ligát... akkor Bartrat miért kellett eladni ?! Amúgy elég irritáló Luchonak ez a szokása, hogy csak a ligából lehet igazolni.

A Mundo Deportivo információi szerint a Lyon kész tárgyalni az eladásról a Barcelonával, azaz már csak az árban egyezkedik a két klub, a Las Palmas viszont nem hajlandó 30 millió alatt megválni védőjétől! Ennyit azonban biztos nem fog kifizetni egy Lemosért a Barca akármennyire is ígéretes játékos.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.06.09. 11:24:13

visca el barca írta:
Varatrix írta:Közel a megállapodás a Barca és a Lyon között Samuel Umtiti átigazolása ügyében. A Lyon próbálja felsrófolni az árat hogy legyen pénzük megtartani Lacazett-et. de abszolút hajlandóak az üzletre. 25 m minimumot mondtak .
engem ebben az egészben leginkább az zavar, h LE a hírek szerint nagyon nem akarja. rutintalan, a ligát sem ismeri, láthatóan nem kellenek neki az ilyen játékosok.
Akkor viszont felesleges, mert azt már láthattuk, hogy aki neki nem tetszik azt nem is játszatja abszolút. Mondjuk nem is értem akkor miért próbálkozunk nála, ha Lucho nem is akarja. :roll:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.09. 11:11:45

Varatrix írta:Közel a megállapodás a Barca és a Lyon között Samuel Umtiti átigazolása ügyében. A Lyon próbálja felsrófolni az árat hogy legyen pénzük megtartani Lacazett-et. de abszolút hajlandóak az üzletre. 25 m minimumot mondtak .
engem ebben az egészben leginkább az zavar, h LE a hírek szerint nagyon nem akarja. rutintalan, a ligát sem ismeri, láthatóan nem kellenek neki az ilyen játékosok.


Barcelona have offered B midfielder Sergi Samper (21) a four-year renewal. Player first wants to know more about club's plans. [sport]

Las Palmas are willing to let centre back Mauricio Lemos leave for 10-12M. Barcelona have made a 4M bid that was rejected. [ser]

Atletico Nacional sources say they have three offers for Colombian centre back Davinson Sanchez (19), one of them from Barça. [rac1]
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2016.06.09. 11:00:14

Közel a megállapodás a Barca és a Lyon között Samuel Umtiti átigazolása ügyében. A Lyon próbálja felsrófolni az árat hogy legyen pénzük megtartani Lacazett-et. de abszolút hajlandóak az üzletre. 25 m minimumot mondtak .
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése