Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.12. 17:01:31

mondjuk azt nehezen hiszem hogy ennyire gazdasági analfabéták ülnek nálunk, hogy ennyit nem tudnak kikalkulálni. gondolom nem egy ember foglakozik egész évben csak ezzel, hanem vagy 30.

mindegy, max eladjuk messit és visszahozzuk pedróóóóót :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.12. 16:55:49

visca el barca írta: Bob,

megbüntették a citiyt is meg a psg-t? uh... milyen kemény szankciókat alkalmaztak? 3 nyalókával többet kellett venni a labdaszedő srácoknak?
Kaptak majdnem 50 milliót, amit később lejebb vittek, de egy jelentős összegű büntetést plusz kevesebb embert regisztrálhattak a nemzetközi kupákban. Nem egészen nyalókákról volt szó, de hozzáteszem hogy lényegtelen is a mi szempontunkból, mert nem a City vagy a PSG miatt figyelnek minket hanem en bloc, s ha mi se tudjuk tartani a szabályokat akkor lehet bünti belőle vagy pedig a betartáshoz kevesebbért igazolhatunk.

Fizetés dolgot nem tudom pontosan, de azt se felejtsük el, hogy ezek általában nettó fizetések és a klubnak sokkal többe kerülnek, ráadásul Spanyolországban baromi magas az adó.
Barcelona could lose Lionel Messi, Luis Suarez or Neymar because of their wage demands, claims club economic vice-president Javier Faus.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.12. 16:47:59

ha jól tudom a reálnál, a citynél, meg a psg-nél is magasabb az átlagfizetés mint nálunk, szóval ez sem jó érv. palesz gyakran felhozod ezt a fizetés témát, nem tudom h a te adataid mivel hitelesebbek annál amit én találtam

májusi cikk:
psg - 101e font
real - city - 96e
mi - mu- bayern - 90e

Bob,

megbüntették a citiyt is meg a psg-t? uh... milyen kemény szankciókat alkalmaztak? 3 nyalókával többet kellett venni a labdaszedő srácoknak?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.12. 16:47:41

visca el barca írta:Bob,

a mencseszter cityt annyira elért tavaly, hogy gyorsan el is vertek 100 millát. tavalyelőtt meg 120-at. a psg 2 éve 130-at vert el, a united idén 130-at, tavaly 200-at, miközben a topkluboknak alig van drágán eladott játékosa (sőt, egyedül talán di maria volt ilyen)

mi idén nyáron majdnem egálban voltunk eladás/vétel terén, tavaly -80, tavalyelőtt -75. hol vagyunk mi a a fentebb említettekhez képest?
City-t is meg a PSG-t is megbüntették. A kiadás-bevétel több dologból adódik össze. Plusz ha egy játékos veszel 100 millióért 5 évre, az évi 20 milliós kiadás.
Itt is jobbra-balra megy a könyvelés, s nem csak azt kell nézni mennyit költöttek. Mennyi volt a bevétel, mennyik a fizetések, mennyi az egyéb kiadás, mit írnak le bevételnek, mennyi az un. jövőbeni bevétel stb.
És mi is rengeteget költöttünk és akárhonnan nézem nem elképzelhetetlen, hogy a takaró végét csipkedjük a lábunkkal.
A fizetések nagyon megnyomják a dolgot, s mint lejjebb palesz77 írta is, erről már nem egyszer lehetett egyébként olvasni, hogy nem bírjuk el az ekkora sztárgázsikat. Ez nem új keletű dolog csak nem vettük soha elég komolyan. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.10.12. 16:49:40-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.12. 16:29:02

Régóta pedzegetik, hogy a baromi magas fizetéseket nem fogjuk végtelenségig bírni, a bevételeink is ki tudja hogy nőnek, az utóbbi 3-4 évben például a tavalyit leszámítva végig stagnáltak, abba se vagyok biztos, hogy nem a választás miatt tologatták úgy a bevételeinket idén, hogy szépnek tűnjenek.. Szóval könnyen előfordulhat, hogy valóban nem állunk túl fényesen anyagilag, főleg most a triplázás után is olyan bónuszok röpködhettek a játékosok felé..

Azt meg halkan megjegyezném ennek tükrében - kicsit félve is -, hogy miután Adrianot eladjuk kb 4 millióért télen - jobb esetben -, akkor elég nagy pazarlás lesz, ha balhátvéd posztra is igazolni fogunk valakit, miközben nyáron ingyen elengedjük az egyik legnagyobb tehetségünket a posztról. És itt most nem azon van a hangsúly, hogy nem kap lehetőséget, meg hogy építsünk be ifiket, ez szimplán pazarlás, és anyagilag sem egy okos üzlet - az üzenetéről nem is beszélek inkább.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.12. 16:23:14

Bob,

a mencseszter cityt annyira elért tavaly, hogy gyorsan el is vertek 100 millát. tavalyelőtt meg 120-at. a psg 2 éve 130-at vert el, a united idén 130-at, tavaly 200-at, miközben a topkluboknak alig van drágán eladott játékosa (sőt, egyedül talán di maria volt ilyen)

mi idén nyáron majdnem egálban voltunk eladás/vétel terén, tavaly -80, tavalyelőtt -75. hol vagyunk mi a a fentebb említettekhez képest?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.10.12. 16:18:10

visca el barca írta:
Bob_Marley írta:Utóbbi időben azért megszaladt, úgyhogy egyáltalán nem lepne meg egy korlátozás, hiszen ezért van FFP.
hagyjuk már ezt a baromságot, idén a city pl 200 milláért vásárolt és csak 60-ért adott el, a psg-nél is 115-ért vettet 15 adtak el, de a realnál is van -75-ös különbség.

ki ne találják már ezt a baromságot. nem vagyok egy összeesküvés mániás, de ez már bőven az lenne.
Úgy tudom, hogy ez a szabályozás elég sokat módosult, nagyobb mozgásterük van már a csapatoknak.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.12. 16:01:31

visca el barca írta:
Bob_Marley írta:Utóbbi időben azért megszaladt, úgyhogy egyáltalán nem lepne meg egy korlátozás, hiszen ezért van FFP.
hagyjuk már ezt a baromságot, idén a city pl 200 milláért vásárolt és csak 60-ért adott el, a psg-nél is 115-ért vettet 15 adtak el, de a realnál is van -75-ös különbség.

ki ne találják már ezt a baromságot. nem vagyok egy összeesküvés mániás, de ez már bőven az lenne.
Ha jól tudom több évet vesznek figyelembe, s a kiadásokban a bérezés is beleszámít, amiben viszont pl nagyon is élen járunk.
Én nem tartom elképzelhetetlennek, hogy bizony kezdjük elérni a határt, mert rengeteg pénz mozgott az utóbbi időszakokban.
FFP lényege pont ez, hogy nem lehet akármennyit költeni, ha jól emlékszem pl a City-t már elérte tavaly ez. Szóval egyáltalán nem gondolom, hogy minket ez nem fenyegethetne, mikor 100 millióért veszünk játékosokat és a legjobban fizetett focisták is nálunk vannak.
Kép
Kép
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.10.12. 12:05:38

Nem nagyon értem én ezt a Nolito igazolást, annyi pénzért nincs jobb lehetőség?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.10.12. 11:16:22

Ha még veb is kiakad, az érzékelteti hogy ez mekkora bullshit lenne:D
Én sem érteném, semmivel sem költünk többet mint akárki, és akkor megint minket akarnának korlátozni?!
Még ha nem is állna szándékunkban igazolni, akkor is vérlázító ha ez igaz...az összeg irreleváns a sztoriban, ha 40re korlátoznak be az is ugyanakkora marhasàg.

De remélem ez csak vmi unatkozó újságíró agyszüleménye..
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.12. 11:05:54

Bob_Marley írta:Utóbbi időben azért megszaladt, úgyhogy egyáltalán nem lepne meg egy korlátozás, hiszen ezért van FFP.
hagyjuk már ezt a baromságot, idén a city pl 200 milláért vásárolt és csak 60-ért adott el, a psg-nél is 115-ért vettet 15 adtak el, de a realnál is van -75-ös különbség.

ki ne találják már ezt a baromságot. nem vagyok egy összeesküvés mániás, de ez már bőven az lenne.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.11. 22:49:46

Manchester is úgy vásárol, hogy eladja közben 45-ért Di María-t meg a mexikóit tízért.

Biztos, hogy az okosok fogják tudni pontosan mennyit költhetünk, s majd lesz erről hivatalos álláspont. Utóbbi időben azért megszaladt, úgyhogy egyáltalán nem lepne meg egy korlátozás, hiszen ezért van FFP.
Kép
Kép
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2015.10.11. 21:36:12

palesz77 írta:
BarcafanTomee írta:Egy UEFA szabályozás szerint, csak 10 milliót költhetünk majd a télen. Gondolom így Nolito is ugrott. Nem tudom, hogy esetleges eladásokkal lehet-e növelni ezt a 10 millát ?!
Lehet, Adriano és Douglas sanszos, hogy távoznak is. De ez a szabály amúgy honnan van? :-k Nem hallottam még ilyenről, nem is értem miért szólhatnának bele - FFP maximum, ami eszembe jut..
Több helyen is olvastam. Az uefa financial fair play-ről van szó, meg valami tartozások.

http://www.sport-english.com/en/news/ba ... ry-4579986

De remélem, hogy csak a válogatott szünet miatt próbálják valamivel felkavarni az állóvizet. Túl sok lenne már ez.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.11. 21:13:44

BarcafanTomee írta:Egy UEFA szabályozás szerint, csak 10 milliót költhetünk majd a télen. Gondolom így Nolito is ugrott. Nem tudom, hogy esetleges eladásokkal lehet-e növelni ezt a 10 millát ?!
Lehet, Adriano és Douglas sanszos, hogy távoznak is. De ez a szabály amúgy honnan van? :-k Nem hallottam még ilyenről, nem is értem miért szólhatnának bele - FFP maximum, ami eszembe jut..
S.Agüero írta:Verbális megállapodás: A Mundo Deportivo szerint az FC Barcelona szóban már megegyezett a Borussia Dortmund török származású német középpályásával, Ilkay Gündogannal. A játékos a téli átigazolási időszakban érkezne Katalóniába.
Nyári híreket ctrl+c ctrl+v-zte a Mundo? :D Akkor is megvolt már, sőt, az orvosi is.. Mondjuk nem lennék boldogtalan az tény, egyedül Verratti miatt sajnálnám. Most is jól játszik amúgy a török, Sport1-en megtekinthető, akit érdekel.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.10.11. 20:34:05

S.Agüero írta:Verbális megállapodás: A Mundo Deportivo szerint az FC Barcelona szóban már megegyezett a Borussia Dortmund török származású német középpályásával, Ilkay Gündogannal. A játékos a téli átigazolási időszakban érkezne Katalóniába.


=D> =D> =D> [-o< [-o< [-o<
Adná az ég,de tuti hápog.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.10.11. 20:32:59

Verbális megállapodás: A Mundo Deportivo szerint az FC Barcelona szóban már megegyezett a Borussia Dortmund török származású német középpályásával, Ilkay Gündogannal. A játékos a téli átigazolási időszakban érkezne Katalóniába.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2015.10.11. 20:23:54

Egy UEFA szabályozás szerint, csak 10 milliót költhetünk majd a télen. Gondolom így Nolito is ugrott. Nem tudom, hogy esetleges eladásokkal lehet-e növelni ezt a 10 millát ?!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.11. 17:19:40

palesz77 írta:.

Sport legújabb agyszüleménye, hogy előásták a Koke mappát, és szerintük ő lesz az alternatíva, ha se Verratti, se Pogba nem jön össze. Folytatódhatna már a bajnokság.. :D
Most sérült is, de legalább a sok marhaság között volt értelmes újságíró is. :P
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.11. 16:08:53

hank1ee írta:Természetesen ezt a Verratti-Xavi-Gündogan-féle mélységi irányítókra értettem, Herrera jól passzol, de a legjobban az ellenfél tizenhatosánál lehet kiaknázni a képességeit, nem karmester, annyira nem labdabiztos.
Azt tudom, a te hsz-ed azért idéztem, mert pont leírta, hogy mi hiányozna a csapatból, ha Herrera és Ini tolnák együtt - szerintem legalábbis. Rakiticre is inkább az a mélységi szerep illik szerintem, csak ő kicsit gyengébb kivitel, mint a névsor amit írtál, ezért is preferálom valamelyiküket a kettőből - Verrattit -, és nem örülnék egy Herrera típusú középpályásnak most - főleg ha Arda is beválik, és Halilovic is visszajön. Sorry ha félreérthető volt.

Sport legújabb agyszüleménye, hogy előásták a Koke mappát, és szerintük ő lesz az alternatíva, ha se Verratti, se Pogba nem jön össze. Folytatódhatna már a bajnokság.. :D
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.10.11. 15:58:25

palesz77 írta:
hank1ee írta:nem az a robotoló, vagy a tipikus passzmester fajta.
Természetesen ezt a Verratti-Xavi-Gündogan-féle mélységi irányítókra értettem, Herrera jól passzol, de a legjobban az ellenfél tizenhatosánál lehet kiaknázni a képességeit, nem karmester, annyira nem labdabiztos.

Szerintem nincs esély rá, hogy leigazoljuk.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.11. 15:24:30

palesz77 írta:
hank1ee írta:nem az a robotoló, vagy a tipikus passzmester fajta.
:arrow:
Messias2 írta: Szvsz mindenképp upgrade lenne Rakéta helyén.
És akkor kié lenne az a szerep, amit hank1ee írt? Passzmester még hagyján, mert arra jelenleg ott van Leo - bár akkor is olyan személyt kéne nyáron hoznunk szerintem, aki ebben is erős -, de a mezőnymunkája hiányozna Rakiticnek szerintem. Aztán ki tudja, de 2 Inihez hasonló játékos a kezdőbe sok lenne érzésem szerint, megborulna az egyensúly - bár Rafinhával is jól szokott menni a játék, amikor Rakitic helyett játszik.. :-k

A védős hírek meg nem hiszem, hogy valósak, legalábbis a lista. Most a válogatott szünetben a Sport is meg a Mundo is fossa magából az átigazolási híreket meg a kívánságokat, valamivel addig is el kell adni a lapokat..
Rafinha nem feltétlenül tkp, ezt sokan elfelejtik. Igaz, hogy idén többször játszott támadó szerepkörben, de visszavontabban is tud jó teljesítményt nyújtani. Sokkal defenzívebb játéka alapból, mint Suareznek vagy Halilovicnak.

A védőkérdés pedig szinte biztos, hogy pletyka. Gyakorlatilag minden csapatrésze felhoztak már minimum 10 nevet. Bár én is a brazil mellett lennék, ha tényleg valós dolog lenne. Vele szerintem nagyon jól működhetne a három védős felállás is, de amíg itt van Piqué-Vermaelen- Mascherano (akiket leginkább használ) trió, addig nem totál felesleges, az árukról nem is beszélve.
Forca Barca!!!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.10.11. 11:30:13

Ha Ardára középpályásként számít Lucho akkor szerintem nem is igazolunk senkit. Lesz egy Busquets/Iniesta/Rakitic/Rafinha/Arda Turan/Sergi Roberto/Halilovic(??) hetesünk oda. Egy Verratti vagy egy Coutinho nem fogja tűrni a padot sokáig. Télen szerintem csak Nolitot hozzuk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.11. 11:26:06

palesz77 írta: És akkor kié lenne az a szerep, amit hank1ee írt? Passzmester még hagyján, mert arra jelenleg ott van Leo - bár akkor is olyan személyt kéne nyáron hoznunk szerintem, aki ebben is erős -, de a mezőnymunkája hiányozna Rakiticnek szerintem. Aztán ki tudja, de 2 Inihez hasonló játékos a kezdőbe sok lenne érzésem szerint, megborulna az egyensúly - bár Rafinhával is jól szokott menni a játék, amikor Rakitic helyett játszik.. :-k
Herrera sem olyan elveszett védekezésben. Szvsz képes lenne hasonló mezőnymunkára, de emellett támadásban többet tudna nyújtani. Ráadásul, ha SR átvenné Alves helyét, nem kellene mindig besegíteni a jobb oldalon. Robi nem szokott olyan felelőtlen felfutásokat eszközölni, mint a brazil társa.
Amúgy is Rakitic védelmére felhozott nagy "mezőnymunka" eléggé fals. Ini is nagyon sokat "dolgozik" kpn, emellett viszont olyan teljesítményekre képes, mint mondjuk a Malaga ellen.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.11. 10:23:03

hank1ee írta:nem az a robotoló, vagy a tipikus passzmester fajta.
:arrow:
Messias2 írta: Szvsz mindenképp upgrade lenne Rakéta helyén.
És akkor kié lenne az a szerep, amit hank1ee írt? Passzmester még hagyján, mert arra jelenleg ott van Leo - bár akkor is olyan személyt kéne nyáron hoznunk szerintem, aki ebben is erős -, de a mezőnymunkája hiányozna Rakiticnek szerintem. Aztán ki tudja, de 2 Inihez hasonló játékos a kezdőbe sok lenne érzésem szerint, megborulna az egyensúly - bár Rafinhával is jól szokott menni a játék, amikor Rakitic helyett játszik.. :-k

A védős hírek meg nem hiszem, hogy valósak, legalábbis a lista. Most a válogatott szünetben a Sport is meg a Mundo is fossa magából az átigazolási híreket meg a kívánságokat, valamivel addig is el kell adni a lapokat..
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.11. 09:22:28

hank1ee írta: A Unitedben (már amikor játszik) Gaál Lajcsi ráállította a box-to-box, labdaszerzős szerepkörre, ezt is elég jól csinálja, ráadásként még gólérzékeny is. Megállná a helyét Rakitic helyén is, de határozottan kreatív típus inkább (értsd: a tizenhatos környékén bontja meg az ellenfél védelmét) nem az a robotoló, vagy a tipikus passzmester fajta.
Valahogy így. Annyit tennék hozzá, h gyors rövid passzos játékot nagyon érzi. Szvsz mindenképp upgrade lenne Rakéta helyén.

Barcelona are looking for a centre back. Main options: Laporte (Athletic), Marquinhos (PSG), Gimenez (Atletico), Stones (Everton). [md]

Szerintem nincs szükségünk kh-ra. Ha esetleg Mathieut eladjuk, akkor is ott van még 4 ember. Nagyon elszomorodnék, ha Bartra elé hoznának újra valakit.
De ha a felsorolt nevek közül kell válsztanom, akkor egyértelműen Marquinhos lenne a megfelelő megoldás.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Válasz küldése