Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.23. 21:47:36

Chino írta:
2021.12.23. 21:44:23
A Sport lehozta, hogy a Chelsea szeretné a télen elvinni Destet, 35 milliós összegről beszélnek, de a Bayern is érdeklődik.
Mazraoui pedig hajlandó lemondani az Afrika kupáról, ha le akarjuk igazolni, de ezt 6.-ig tisztázni kell.
Kíváncsi leszek ennek a végére. Az biztos (legalábbis remélem), hogy Xavi nem egy 38 éves Alvessel akar nekimenni a tavaszi szezonnak.
Destet ennyiért eladnám.
Annyira nem jó, hogy ilyen összeget visszautasítsunk.
A marokkói srác ha kevesebbért jönne, akkor bőven megérné.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7409
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.23. 21:44:23

A Sport lehozta, hogy a Chelsea szeretné a télen elvinni Destet, 35 milliós összegről beszélnek, de a Bayern is érdeklődik.
Mazraoui pedig hajlandó lemondani az Afrika kupáról, ha le akarjuk igazolni, de ezt 6.-ig tisztázni kell.
Kíváncsi leszek ennek a végére. Az biztos (legalábbis remélem), hogy Xavi nem egy 38 éves Alvessel akar nekimenni a tavaszi szezonnak.
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.23. 19:05:41

Hogy megér-e 55 misit egy sérült játékos, pláne most, az jó kérdés. Viszont ezzel a +1 "univerzális" játékossal elég szép névsorunk lenne előre.

Fati, Depay, Torres, Dembele (aki a hírek szerint jövő héten hivatalos lesz, hogy csökkentett fizuval +5 évig boldogít még minket).
És akkor még ott vannak a semmiből jövő arcok, mint Abde meg Jutgla.

Tudom, hogy egyszerre kb. soha nem lesznek egészségesek, de így relatíve olcsón összehoznánk egy abszolút vállalható brigádot előre.

Laporta-ról nem tudom eldönteni, hogy kamuzik-e, vagy tényleg robbant egyet Haaland-dal, de ha Xavi szintén ilyen klasszikus 9-es nélkül képzeli el a támadószekciót, akkor lehet Haaland nélkül is meg tudnánk oldani jövőre, hogy versenyben legyünk a Ligáért. A BL-t azért még soknak érzem egy pár évig.

Viszont hiába aranyosak meg szerethetőek a kicsit, én mindenképp hoznék még valakit középre is. De Jong az egyetlen "legjobb korban" lévő középpályásunk, de Ő nem igazán találja a helyét egyelőre Xavi alatt. Talán majd Busi helyén villant valamit.

Hátra meg mindenképp kell valaki. Lenglet nem szint, Umtiti-nek szerintem sok esély Xavi se adna már. Pique hiába teljesít idén önmagához képest jobban, nem érdemes rá alapozni. EG egyáltalán nem meggyőző, Araujo-tól meg félek, hogy Xavi eldobja majd, mert labdával nem mindig top.

Nem tudom, hogy tervezünk-e még télen hozni valakit, egyáltalán megengedhetjük-e magunknak. Szerintem viszont sokan fognak tavozni, Coutinho-t úgy néz ki tényleg nincs értelme itt tartani, Lenglet után pedig elvileg tényleg érdeklődik a Tottenham [-o<
Umtiti meg remélem megunja a padozást és szintén rá lehet sózni valakire. Nekem az is jó, ha a 2 franciát kiszórjuk és "vészmegoldásnak" hátratoljuk De Jong-ot.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.12.23. 17:54:03

Az biztos hogy eleg jol lehet vele kombinálni elol … szélén is jo es közepén is jo érzékkel tud érkezni amolyan 2. messis hullámban es ami a lenyeg most, higy a kaput is érzi ! Meg hat aki harmat vágott Neuernek azon a spanyol nemeten!:-)
-
Azt is el tudom képzelni hogy amolyan árnyékekkent Depay cserelgetve:
————— Torres ———————
Fati ———Depay ——-Dembele

Csak mögé ket bika középpályás akik jol osztogatják forgatják a szeleket …
———//
Csak az a sérülése az zavar … de hat tok fiatal csak nem komoly !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.23. 16:40:55

Egyébként Torresről még jó tudni annyit, hogy simán 34 felett szaladgál, konkrét adatot keveset találtam, de mikor elment, a 2. leggyorsabb sprintet vágta ki a támadók közt a La Ligában közel 35km/h-val.
Dembélé nálunk valahogy ritkán kamatoztatja a sebeségét, pl szinte soha nem látni tőle kiugrásokat védővonal mögé, labda nélkül. Torrestől fogunk bőven, akár középen lesz, akár szélen...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7409
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.23. 16:21:10

Torresnek tavaly 2100 perce volt, ezt nem nevezném peremembernek, főleg annak tekintétében, hogy 20--21 éves volt és a Citynek gyakorlatilag nincs fix támadósora. Szinte minden meccsen máshogy állnak fel. Volt mikor Bernardo Silva volt középen vagy de Bruyne a támadósorban, vagy Foden stb.
Illetve kilencesként is remekül bevethető, a testalkata is megvan hozzá, a Cityben idén pl. azt játszott.
Én sem feltétlenül Torrest látnám itt legszívesebben, főleg ennyiért, de Xavinak ő kellett, nekem ez elég. Jobban örültem volna pl. Adeyeminek, vagy egy jó kilencesnek, de ha Xavi FT-vel akart dolgozni, akkor áldásom rá.
Remélem be fog válni. A támadósor vele azért rendben lesz. Fati-Torres-Depay (Dembouz), ha ezt összevetjük, azzal hogy a szezonban eddig mindössze egy Depayunk volt kicsit más a helyzet. Ha ketten lesérülnek is ki tudunk állítani egy ütőképeset..

A Mundo újra lehozta hogy Aubameyang jöhet és úgy néz ki Cou lesz a cserealap. Bár a Daily Expressre hivatkozik, szóval ezt illik fenntartásal kezelni.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.23. 16:09:29

baas11 írta:
2021.12.23. 15:54:14
...Kivancsi vagyok h hol fog szerepelni elol mert leginkabb Ansu Fati posztján tolja...
A Valenciában szinte csak jobbszélső volt, a Cityben meg túlnyomó többségében középen és jobboson játszott szintén. Jobblábasként ez fura, de jól érzi magát ott. Válogatottban is többször került jobbra.
A lényeg, hogy Fatival biztos nem fog ütközni a posztja, max szükség esetén pótolni tudja, ha kell. Inkább Dembélé oldala lesz az érdekes, ha marad a francia, de akkor alighanem Torres megy középre... vagy nem tudom.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.12.23. 15:54:14

En örülök hogy fiatal spanyol jatekos érkezik szerintem az már önmagában ígéretes!
Torrest láttam párszor a Citybe es akkor mindig jo ( gól vagy előkészítés …)volt sőt arra gondoltam h ilyen cserék vannak a Citybe!? Általában akkor játszott amikor nem volt Jesus vsgy 9 esuk a pályán ami Pepnel nem ritka!
-
Az higy 55 milla es 3 részletekbe fizetjük … hat elsőre megmosolygtato de jelen helyzet az kell mondani h ugyes megoldás ! Ez a része mondjuk nagyon nem is erdekel ….
-
Ami kicsit aggaszt h mar megint egy sérült játékost veszünk … 😏
Kivancsi vagyok h hol fog szerepelni elol mert leginkabb Ansu Fati posztján tolja , nem egy 25+ gólos jatekos de sokat segíthet !
-
Ezzel a halasztott fizetéssel várhatóan tényleg tud neg jönni valaki januárban …?!
Van egy ket égető poszt még … marmint minőségben !
1. szélsők: J Alba - D Alves oke de mögöttük egy gyengélkedő Dest !?
2. kh: De Ligt rol pletykálnak a lapok illetve az ügynöke nem egy Marqiunos de elférne bőven ( Lengle Umtiti off)
3. Kp.: itt azert van jatekos es minőség is most bőven azt nem tudom belefér e h szinte mindegyik alig 20
éves !? Itt nincs pletyka sem…
4. 9 es … Cavani, Vlahovic , Haaland hat ezt nen tudom !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.12.23. 15:16:51

Alcantara írta:
2021.12.23. 15:03:29
A Marca információja szerint 4 részletben fizetünk Ferranért. Az elsőt jövő nyáron kell letenni.
A plusz 10 milliót ahhoz kötik, hogy Nekünk BL győzelem, neki aranylabda, vagy több ,mint 100 millióért továbbadjuk.
100 % hogy a tízmilliót nem kell kifizetni érte egyrészt, másrészt a jövő nyári első részlet alapján korrektnek tűnik az ára.
Így már jobban hangzik a jelenlegi gazdasági helyzetben. Remélem sikerül eladni azokat akikre Xavi nem számít, abból még egy használható védőt jó lenne kukázni valahonnan. Ha ez megvan, akkor legalább a 4. helyre oda kéne érjünk.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.12.23. 15:03:29

A Marca információja szerint 4 részletben fizetünk Ferranért. Az elsőt jövő nyáron kell letenni.
A plusz 10 milliót ahhoz kötik, hogy Nekünk BL győzelem, neki aranylabda, vagy több ,mint 100 millióért továbbadjuk.
100 % hogy a tízmilliót nem kell kifizetni érte egyrészt, másrészt a jövő nyári első részlet alapján korrektnek tűnik az ára.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1860
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.12.23. 12:57:46

Aguero "felmondasaval" felszabadult egy halom penz fizetesekre, az atigazolasi koltsegeket pedig nem egyben kell kifizetni, hanem tobbeves reszletekben, ez nekunk igy megfelel

tavabbi jatekosok erkezese varhato, tobbek kozott Haalande is, gondolom, erre is valamilyen hosszulejaratu kolcsont vesznek majd fel (akiknek a dolga, azok tudjak, hogyan oldjak meg)

hajra, Barca, remelhetoleg az elottunk allo ut mar felfele ivel :)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.23. 12:43:44

Szerintem ha figyelmen kívül hagyjuk hogy most nekünk ez is nagy pénz, egy fiatal, stabilan spanyol válogatott szelsőért-aki nem veszélytelen 9es poziban sem-nem sok az 55 milla manapság. Mas kérdés, hogy ha marad Dembelé, amit remélek, hol lesz helye Ferránnak.
Mindenesetre ha Xavinak kell, szavazhatunk neki bizalmat mi is itt a fórumon.
Rivaldo-A Legnagyobb.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2021.12.23. 12:18:58

Peter írta:
2021.12.23. 12:13:38
Vagy a kassza nem teljesen üres vagy már tudják ki mikor és mennyiért megy.....na, de előbb vagy utóbb kiderül.
Holland kolegaim hetek ota azt mondjak, hogy Frenkiet fogja eladni a klub. Hiheto infot nem tudok kirakni, mert szajrol szajra terjedo hir csak, vagyis remelem 😄
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.12.23. 12:13:38

Nem a mi pénztárcánk, meg örüljünk, hogy van szándék a pozitív változás irányába, Torres is rendben, de olyan érzésem van, hogy nem vagyunk minden tekintetben megfelelően tájékoztatva.
Vagy a kassza nem teljesen üres vagy már tudják ki mikor és mennyiért megy.....na, de előbb vagy utóbb kiderül.

Bármennyire is elszálltak az árak, azért 55 misi az nem kevés.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2021.12.23. 12:20:07-kor.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.12.23. 11:31:53

Zsolti írta:
2021.12.23. 11:23:55
Ferran Torres :lol: :lol:
2 kerdes merul fel:
1.: minek o nekunk?
2.: mibol?
Szintelen szagtalan tucstspanyol a gyerek.
Igen, szerintem a legfontosabb kérdés hogy miből??? Nem is olyan rég még siránkoztunk hogy üres a kassza, erre tessék, elővarázsolnak egy valag pénzt. Előbb a fölöslegtől kellene megszabadulni szerintem, persze ez csak az én véleményem.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.12.23. 11:29:56

Nekem most kezdett átjönni, hogy bár rosszak vagyunk, de legalább kezdenek jók lenni a fillérekből szerzett utánpótlás játékosaink.
Ebbe nem nagyon passzol az újabb elszórt 50 millió, de végül is ez a Torres is csak 21 éves, nem?
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2021.12.23. 11:23:55

Ferran Torres :lol: :lol:
2 kerdes merul fel:
1.: minek o nekunk?
2.: mibol?
Szintelen szagtalan tucstspanyol a gyerek.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.12.23. 11:10:08

Ronaldinho&Barca írta:
2021.12.23. 09:53:40
Magának az erősítésnek én örülnék, és ha Xavinak szüksége van Torresre akkor rendben, én ő benne maximálisan megbízok. Jelenleg egy támadónk van aki Dembelé, aki különbséget jelent és veszélyes a kapura, úgy, hogy nem kevés meccshiány van a lábában illetve szezonok sérülései. Persze ehhez hozzá tartozik a nagyszerű "szakmai" munka a háttérben. Na de, honnan a frászból van erre 55 millió? Kicsit megint az az érzésem, hogy a piacon átcsesznek minket, mi pedig egy Umtitit, Coutinhot, Lenglet-et képtelenek vagyunk elsózni 2 marék szotyiért. De mint írtam, ha Xavinak rá van szüksége, akkor biztos vagyok benne jó választás. Csak állna már össze egy Dembele-Fati-Pedri-Gavi négyes.
Hát igen, teljesen igazad van van 4-5 olyan játékosunk aki a faluvégi kutyának sem kell erre most kiszórunk 55+10 milliót az ablakon. Remélem igazolja Xavi elvárásait mert ez a jelenlegi helyzetünkben rengeteg pénz. És még állítólag Haaland gyerekről se mondtunk még le. Januárban jó lenne megszabadulnunk a feleslegtől de nem lesz egyszerű az biztos. Csillagászati összegeket keresnek,így sajnos nagyon leszűkül a kör ami a csapatok számát illeti. És akkor még ott van az a tényező ha a játékos nem akar odamenni lásd Newcastle, hiába veti fel őket a pénz ha senki sem akar odaigazolni.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.12.23. 11:02:12

Kalapos írta:
2021.12.23. 08:54:54
Hogy ez a Torres gyerek mekkora végletekbe menő meglátást kap megint :D

Valaki szerinti utolsó suttyó 0 ...
Kedves Kalapos úr! Végignéztem a kommenteket, senki nem írt ilyet! Viszont te ezzel provokálod többek között Csabát. Miközben írsz normális kommentet, nem felejted el a közepébe beleszőni a moderátorok ellen irányuló úgynevezett sérelmeidet is. Ugyanezen dolgok miatt voltál törölve és tiltva.Régebben is jelezték többen felém az itteni tevékenységeidet privátban. Mivel közeledik a karácsony teszek feléd egy gesztust:nem törlöm a provokációdat. Viszont egyet megígérek: amennyiben folytatod ezeket a kis játékokat itt, elköszönünk tőled véglegesen a fórumon. Béke legyen veled.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.23. 10:19:34

bence0330 írta:
2021.12.23. 10:11:58

De akár ő kell, akár nem, Xavinak szimpatikus, ő jönni akar, ez nagy plusz pont, és az is biztos, hogy erősödni fogunk vele. Nem Messi meg Ronaldinho, nem fog egyedül meccseket eldönteni, de elég könyörtelen befejező, és jó lendülete is van, meg még azért fejlődni is fog.
Igen, Te voltál az egyik, ha már nyomozgatásba fogott a kolléga, meg számonkér:D
De gondolom Te nem sértődtél meg azon amit írtam, ha igen bocsi.

Nekem ennyi a lényeg amit most idéztem, én is így gondolom.
Ettől még szkeptikus vagyok természetesen, hiszen mire lennék optimista? Az utóbbi évek igazoláspolitikája elég röhejesen alakult. Reméljük Xavival a fedélzeten ebben is változás lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.23. 10:11:58

csababarca írta:
2021.12.23. 09:44:20
Ferrannál adott a dolog, sérült. Vita lezárva.
Ettől függetlenül szubjektív véleményként mondom (ha még szabad ilyet), hogy engem nem győzött meg arról, hogy érte a JELEN gazdasági helyzetben 50-60 milliót ki kellene adni.
DE ha már kiadunk, akkor hajrá, cáfoljon rám, és mutassa meg, drukkolni fogok neki.
Én védtem például, de leszögezném, hogy én sem tudom, hogy pont ő kell-e nekünk ennyi pénzért - mert ennyi pénzért már azért körül lehet nézni a piacon, ez nem az az eset, mikot jött egy Garcia INGYEN, mert nem volt több lóvénk. Ha lett volna, nyilván ilyen labdadobálgatós francia, meg De Ligt, meg ehhez hasonlók forogtak volna, de Garciát tudtuk kukázni, ennyi.
Azért most még az is számít szerintem, hogy kinek kellünk mi. És Torres jönni akar, jóval kevesebb fizuért. A karrierje jól indult, akár mégklasszis játékos is válhat belőle - meg persze az is lehet, hogy nem váltja be az ígéretet. Rizikós. Ilyen összegért jobban tetszett volna valami kicsit beérettebb játékos nekem is. Vagy ha ígéret, akkor ilyen Adeyemi-Daka féle Salzburgból szabadult post-Haaland gólzsákok olcsóbban.
Ennyi pénzért nekem is jobban tetszett volna egy NÉV, akinek pl. marketingértéke is van, de most ez van, szűkösek a lehetőségeink, nem csak anyagilag.

Én csak azt az állítást cáfoltam, hogy nem játszott a Cityben, meg peremember, meg ilyesmi, mert ez szimplán objektíve nincs így. (Még olyan állítás is volt, hogy idén már nem is kap lehetőséget... oké, hogy ne néz valaki PL meccseket, de egy ilyen előtt fel lehet menni a TM-re legalább... idén a Pl-ben egyébként 4 meccsen 2 gól 2 gólpassza van, pedig az elején játszott, mikor még döcögött a City... idén alighanem még több percet kapott volna már).
A Cityben kicsit kevesebbet forgott, mint Mahrez és Sterling. Grealish-sel meg nem lehet összehasonlítani, mert idén jött, ráadásul tudjuk, mennyiért. Abban a csapatban egyébként is egész más az alapember fogalma, Guardiolánál a rotáció egy ringlispil kb, főleg elöl. Az alapemberek jó része is akár csak a játékperceik bő felét játsszák elöl - és azért nem még kevesebbet, mert az idióta PL leszavazta az 5 cserét. Példának erejéért Jesus alig játszott többet egy kicsivel, és Mahrez is csak kb másfélszer annyi percet kapott, pedig mindkettő igen komoly játékosnak számít, akik ráadásul korukat tekintve már be is értek teljesen, és régóta ott is vannak.

De akár ő kell, akár nem, Xavinak szimpatikus, ő jönni akar, ez nagy plusz pont, és az is biztos, hogy erősödni fogunk vele. Nem Messi meg Ronaldinho, nem fog egyedül meccseket eldönteni, de elég könyörtelen befejező, és jó lendülete is van, meg még azért fejlődni is fog.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4493
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2021.12.23. 09:53:40

Magának az erősítésnek én örülnék, és ha Xavinak szüksége van Torresre akkor rendben, én ő benne maximálisan megbízok. Jelenleg egy támadónk van aki Dembelé, aki különbséget jelent és veszélyes a kapura, úgy, hogy nem kevés meccshiány van a lábában illetve szezonok sérülései. Persze ehhez hozzá tartozik a nagyszerű "szakmai" munka a háttérben. Na de, honnan a frászból van erre 55 millió? Kicsit megint az az érzésem, hogy a piacon átcsesznek minket, mi pedig egy Umtitit, Coutinhot, Lenglet-et képtelenek vagyunk elsózni 2 marék szotyiért. De mint írtam, ha Xavinak rá van szüksége, akkor biztos vagyok benne jó választás. Csak állna már össze egy Dembele-Fati-Pedri-Gavi négyes.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.23. 09:44:20

Kalapos írta:
2021.12.23. 09:30:57


Feléd volt egy kérésem, pont a szájba adással kapcsolatban, kérlek idézd be mikor ki adott indokot neked gúnyolódni. Neked szabad megmásítani és kigúnyolni másokat? Ez nem személyeskedés, erre konkrétan kíváncsi vagyok hogy hogyan működik akkor ez most. Volt aki leperememberezte, le sorkatonázta, ki lett kiálltva senkinek aki sérült és nem is játszik amúgy se. Viccelődni lehet azon ha valaki megvédi, de ha valaki támadja mint az őrült az oké?
...Kedves modok ha ezt törliket akkor nem tudom hogy lehet ezen a fórumon egészségesen beszélgetni mert ebben aztán semmi személyeskedés nincs, de volt már hasonló amit törtöltetek...
Olvass vissza pár napot és megtalálod, ha annyira érdekel, látod, hogy ki/kik írták, hogy alapembereket is kiszorított.
De megint azt gondolod, hogy én ezt légből kapva beírtam. Szimpatikus. Majd még én keresgéljem vissza azt ami Téged érdekel. :lol:

Igen én is peremembereztem, ezt vállalom.
Azt nem láttam, hogy valaki suttyúzta volna.
De azt nem tudom elfogadni, hogy akit szóba hoznak a barcával, akkor azt automatikusan az egekig magasztaljuk, meg olyannak állítsuk be amilyen nem.
Komolyan mint EG-nél, mindent kitaláltak már a védelmezői, hogy miért nem játszik kb soha a Cityben.

Ferrannál adott a dolog, sérült. Vita lezárva.
Ettől függetlenül szubjektív véleményként mondom (ha még szabad ilyet), hogy engem nem győzött meg arról, hogy érte a JELEN gazdasági helyzetben 50-60 milliót ki kellene adni.
DE ha már kiadunk, akkor hajrá, cáfoljon rám, és mutassa meg, drukkolni fogok neki.


szerk.: azt nem tudom, hogy miért hoztad szóba a Dembele, Coutinho, GRiezman triót, nem rájuk gondoltam.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.12.23. 09:39:22

kapaszkodnék inkább néhány cáfolhatatlan (valós) dologba. a Barcelona gazdasági lehetőségei alaposan be szűkültek, különösen üres a játékos vásárlásra szolgáló kassza. ami ebből következik: éppen most pottyant ki az európai elitből, mégpedig úgy, hogy ha maradt is valami ami még oda húzza pl. a hírneve, a történelme... a játékos állománya biztosan nem az.
az itt olvasható vaskos ellentmondások nyilván ebből is fakadnak, na meg abból, hogy máshoz voltunk szokva!
Torres: valaki említette Garciát mint hasonlatot, egyetértek. el kell fogadnunk, hogy levetett ruhákból a turkálóban keresgélünk és akkor azt mondom, hogy jó lesz ez nekünk -egy ideig.
Dembélé: a sors fintora?! ennél rosszabbul kitölteni egy szerződést aligha lehet, elrettentő példa lehetne a sportigazgató iskolában....erre mi történik? ő diktál a második szerződédénél is! de ami a lényeg én(sem) tudnék pálcát törni felette éppen a fentebb mondottak okán.
ha a negyedik hely a cél a Ligában (no persze...olvasom, akár a másodikra is oda érhetünk) akkor ahhoz el kell fogadnunk olyan szintű állományt - ez van.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.12.23. 09:30:57

csababarca írta:
2021.12.23. 09:06:40
Lehet ezt magyarázni, de lutrit veszünk 55 millióért.
Jelen helyzetünkben, ami kommunikálva volt pár hónapja, hogy nem tudunk regisztrálni embereket, ez nettó felelőtlenség.
Senki nem suttyózta Ferrant, szépen a szánkba adsz megint olyan szavakat, amiket nem mondtunk.
Nem vele van a bajunk, hanem azokkal akik objektív tényekkel vitatkoznak.
Lehet a peremember túlzás volt, de nem alapember, és az ilyenek mindig lutrik, pláne nálunk. Szívtunk már meg nem egy ilyen igazolást az elmúlt pár évben, gondolom nem kell emlékeztetni senkit ezekre.

A spanyol vonalat itt be is fejezném, hacsak nem akarunk teljesen egy színtelen-szagtalan sablonfocit játszó csapattá válni.
Szerencsére most még olyanok vannak itt, akik közül többen inkább a lendületes spanyolok közé tartozik (Fati, Ferran esetleg, Gavi, Alba), de ilyen futottak még Olmokat békén hagynám, nem kell teljesen elvinni a csapatot spanyol válogatott irányba.
Feléd volt egy kérésem, pont a szájba adással kapcsolatban, kérlek idézd be mikor ki adott indokot neked gúnyolódni. Neked szabad megmásítani és kigúnyolni másokat? Ez nem személyeskedés, erre konkrétan kíváncsi vagyok hogy hogyan működik akkor ez most. Volt aki leperememberezte, le sorkatonázta, ki lett kiálltva senkinek aki sérült és nem is játszik amúgy se. Viccelődni lehet azon ha valaki megvédi, de ha valaki támadja mint az őrült az oké?
...Kedves modok ha ezt törliket akkor nem tudom hogy lehet ezen a fórumon egészségesen beszélgetni mert ebben aztán semmi személyeskedés nincs, de volt már hasonló amit törtöltetek...

Coutinho meg Dembelé elég alapember volt saját csapatában, de Griezmann is azt hiszem.. szóval nem tudom mit akarsz mondani. Konkrétan nincs igazad. 20 évesen volt a csapat egyik fontos tagja, ezt nem lehet megcáfolni, és illik az elképzelésbe. Én magam is leírtam, hogy azért engedik el mert sérült. Ha nem lenne sérült, hülyék lennének eladni azt akit hosszú távra vettek. Azért engedik el, mert sérült és így egy kérdőjel, amitől megszabadulhatnak. Ez igaz, de csak emiatt jöhet úgy egyáltalán, szóval örülhetünk neki hogy egyáltalán erősíthetünk. Sose fogjuk látni a szerződést, de szerintem időben eltolt fizetésről van szó vagy először kölcsön aztán vételi opció és hasonlók (nagyon nagyon remélem), és pont amiatt kell többet fizetni de nem most amikor nem tudunk. Ha így van, az tökéletes üzleti megoldás.

A spanyolos vonallal a véleményedet tisztelem, és egyetértek, nem kell túlzásba esni. Nálam még a jó vonalon van Olmo és túlzás lenne több, de nálad már ő is sok, elfogadom hogy így látod. Alternatívák közül viszont egyértelmű hogy Ferran a legjobb.
csababarca írta:
2021.12.22. 18:00:17
Majdnem kiszorította (sőt) a Sterling, Foden, Grealish hármast állítólag, szóval jó pénz ez érte.
Én is csak tegnap-tegnapelőtt tudtam meg ezt az infót, így elégedett vagyok az üzlettel :mrgreen:
sarcasm
Válasz küldése