Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.11.29. 11:05:56

messideco írta:...
én mindenhol azt olvastam, hogy cak másodvonalas védő jön, ha jön egyáltalán, olyan vésztartaléknak. ezeket a neveket nem olvastam, csak fontast. felesleges ide, minek kellenének ilyen töltelék játékosok? vagy 4 középső védőnk, egyik sem szupersztár, de többé kevésbé jól ellátják amit le kell.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.11.29. 10:16:01

Vakmacska írta:Most, hogy Monty el akar menni, és Alves is dobbantani fog, egyedüli védőnk Douglas lesz.
A vicc az egészben az, hogy még egy rohadt fotó sem jelent meg róla, semmit nem tudni a fickóról. Mintha nem is létezne.
Hát normális dolog ez?

Vannak meghatározó emberek és kiegészítő emberek. Ha ez utóbbiak helyett kell kényszermegoldásokat vagy rögtönzéseket bedobni, az nem vész.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.11.29. 09:45:27

Most, hogy Monty el akar menni, és Alves is dobbantani fog, egyedüli védőnk Douglas lesz.
A vicc az egészben az, hogy még egy rohadt fotó sem jelent meg róla, semmit nem tudni a fickóról. Mintha nem is létezne.
Hát normális dolog ez?
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.11.29. 02:05:09

A sport.es bedobott pár nevet. Azon filóznak, hogy Vermaelen sérülése miatt, a Barca engedélyt kap 1 játékos szerződtetésére télen. Erősen sántít a dolog (egy kontextusban Vermaelennel elég ciki...), hiszen még sehol semmi hivatalos ez ügyben nincs.

A lista:
Nyom, Carlos Martinez, Albert Lopo, Coke, Jesus Gamez, Diego Lugano, Mikel San Jose.

Lugano kivételével mind a spanyol bajnokságban játszanak, bár egyiket sem érzem igazi erősítésnek. Lugano, wtf, kb. Matyi kaliber...

Ha választani kellene, én Nyom mellett tenném le a voksomat, hiszen Montoya távozásával akár jobbhátvéd is kellene... A whoscored szerint passzjátékban gyenge, ami nem előnyös a Barcánál.

Carlos Martinez meg talán esetleg. Fontással is ismét dobálózik egy-két oldal, kacsagyanús az is, Botiát sem hoztuk anno vissza.
"And my heart will leave you never."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.25. 15:19:04

Ide írom a "Kürtös"ről (is) szóló cikk kapcsán a mondandómat. Igaz, hogy a vezetőség mostani ténykedése kapcsán érdekes a cikk, s kicsit fel is mehet egyébként az emberben a pumpa, de nem hiszem, hogy ugyan úgy, ahogy youtube videót is, ilyen "elpuskázott lehetőségek"ről szóló írást ne tudnánk bármelyik csapatról összehozni.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.24. 13:22:10

Samper írta:Erre az esetre sokkal hasznosabb jobboldalon Adriano, vagy esetleg Bartra.
Bartra aztán csoda jobbhátvéd lenne ezzel a sebességgel.. :roll: Akkor már inkább hoznám fel Adamat hogy a jobb szélen játsszon, Adriano maradjon csak csere balbekk, rá úgyse lehet építeni, amennyire sérülékeny.

De alapból se értem, hogy mivel erősödne a keret, ha Montoyaéket eladnánk, sok vizet nem zavarnak ha itt vannak..

szerk.: Azt meg előre várom, hogy a porcelánlábú Reusért majd komoly hadjáratokat indítsunk a nyáron, verjék Zubiék a mellkasukat, hogy leigazoltuk, ne hozzunk középre meg hátra senkit, aztán a fél szezont az orvosi szobában töltse a német.. :roll: Már ha törlik a bann-t.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.11.24. 12:54:06

defender3 írta:A csapatnak most egy Montoya stílusú jobbhátvéd kéne de gondolom abba nem gondoltál bele, hogy komoly meccseken nem bír el a csapat 2 felfutó szélsővédőt.
Douglas is csak azért van itt, hogy a vezetés elmondhassa, hogy igazolt jobbhátvédet.
SR meg talány, hogy miért is hasznosabb mint Montoya.
Erre az esetre sokkal hasznosabb jobboldalon Adriano, vagy esetleg Bartra.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.11.24. 12:26:51

Samper írta:A transferban ellenére fontos volna helyet csinálni januárban az A keretben azoknak a fiataloknak, akiket semmiképpen nem akarunk elveszteni. Hogy konkrét legyek: Masip kölcsönadásával, Montoya, Douglas és SR eladásával nem gyengébb, hanem erősebb lenne a csapat.
Gratulálni tudok neked. Inkább Alvest kéne elzavarni, mert az ellenfél már jóideje az ő oldalán a veszélyesebb, mert védekezni nem tud rendesen. A csapatnak most egy Montoya stílusú jobbhátvéd kéne de gondolom abba nem gondoltál bele, hogy komoly meccseken nem bír el a csapat 2 felfutó szélsővédőt.
Douglas is csak azért van itt, hogy a vezetés elmondhassa, hogy igazolt jobbhátvédet.
SR meg talány, hogy miért is hasznosabb mint Montoya.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.11.23. 06:03:07

A transferban ellenére fontos volna helyet csinálni januárban az A keretben azoknak a fiataloknak, akiket semmiképpen nem akarunk elveszteni. Hogy konkrét legyek: Masip kölcsönadásával, Montoya, Douglas és SR eladásával nem gyengébb, hanem erősebb lenne a csapat.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3537
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.11.22. 16:44:26

hank1ee írta:
Feast4 írta:http://barcanoticias.blog.hu/2014/11/21 ... sa_ugyeben

Hihetetlen, hogy azt vizgsáljuk miért olcsó, nem pedig azt, hogy ha már idekerült akkor miért nem fér be?
Azt kellene vizsgálni, miért került ide. :D
Igen mondjuk megérne egy misét, hogy egy olyan játékos akinek momentuma nem volt még a csapatba, hogy kerülhet ide ezen a szinten.
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.11.22. 16:00:27

Feast4 írta:http://barcanoticias.blog.hu/2014/11/21 ... sa_ugyeben

Hihetetlen, hogy azt vizgsáljuk miért olcsó, nem pedig azt, hogy ha már idekerült akkor miért nem fér be?
Azt kellene vizsgálni, miért került ide. :D
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3537
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.11.22. 15:42:47

http://barcanoticias.blog.hu/2014/11/21 ... sa_ugyeben" target="_blank

Hihetetlen, hogy azt vizgsáljuk miért olcsó, nem pedig azt, hogy ha már idekerült akkor miért nem fér be?
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.18. 15:15:56

Ne már, hogy megint Koke...Azon túl, hogy 60 milla alatt nem tárgyal róla az atletico, még csak köszönő viszonyban sincs a tudása a róla vetítetteknek. Egy melós, rakkolós játékos-nem ügyetlen persze-de ahhoz igen kevés, hogy Xavi pálcáját átvegye.
Ami a Xavis passzokat illeti, azok szerintem nála zsigerből nincsenek meg. Iscot pl. sokkal inkább elnézegetném-bár ő mondjuk inkább Ini klónja lehetne. Ha pedig egyértelmű Xavi utódot keredsünk, akkor nálam mindenekelőtt egy egészséges Gündogan jöhetne szóba.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.18. 14:56:33

Feast4 írta:Itt nem csak az utolsó passzok szempontját kell nézni, hanem, hogy mozog a csapattal együt, hogy sző a pályán. Szerintem a legjobb fiatal spanyol jelenleg ilyen téren, de hát izlések és pofonok. Igazából átigazolási tilalom van szóval fölösleges sajna erről a ki lenne ha ő jönne témáról beszélgetni. :(
Azt én is írtam, hogy a gépezetbe jól illik, mindig megjátszható, és gyorsan adja-veszi a labdát, de ez nem egyenlő a "zseniális látással".. Az Cescnek van, meg Xavinak, Kokenak nem - egyelőre legalábbis.

Én is komálom amúgy a srácot - gondolom ez senkinek nem újdonság :D -, de most még nem akkora zseni, Isco pl előrébb tart nála szerintem. De stílusra ő áll a legközelebb Xavihoz a mai Spanyolok közül, csak egy modernebb verziója, idővel ha a passzok is jobban fognak ülni, akkor nagy playa lehet belőle.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3537
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.11.18. 14:41:16

palesz77 írta:
Feast4 írta: Egy Koke erős gyors, nagy zseniálisan lát, csak az a baj, hogy ősmadridi. Nem tudom el tudjuk e valaha hozni az Atleticoból és ha el tudjuk nem e úgy járunk vele mint a legtöbben Torressel, hogy egyfojtában az Atleticoról ábrándozok azt imádta azt szerette.

Egy Gündoğanban látok még hatalmas fantáziát, de egy ilyen sérülés. Lassan egy éve nem játszott? Vagy már felépült?
Videókon kívül hány meccsét láttál Kokenak? Ezt most minden rosszindulat nélkül kérdezem, csak mert én most direkt végigpörgetem a meccseit - készül az újabb videó :mrgreen: -, és habár tényleg van néhány jó meglátása, de a válogatottban pl ő próbálkozik a legkevesebb kiugratással.. Jó munkás a srác, a gépezetbe tökéletesen illik - szerintem nálunk is jó lenne -, de a Xavi szintű kiugratások egyelőre még váratnak magukra. Az igaz, hogy vannak meglátásai, de a kivitelezésbe sokszor hiba csúszik. Szóval ezt azért nem mondanám, hogy olyan zseniálisan látna, Rafinha ebben nem rosszabb nála..
Amúgy tavaly nyilatkozta, hogy nagyon nehéz volt nekünk nemet mondani, de úgy érezte, hogy MÉG nem jött el az idő a váltásra.. 8)

Gündogant meg most kezd visszatérni, az első meccsén adott egy gólpasszt is. Ő nagyon jó lett volna ide amúgy, csak kérdéses, hogy hogy fog visszatérni a sérüléséből.. :?

Itt nem csak az utolsó passzok szempontját kell nézni, hanem, hogy mozog a csapattal együt, hogy sző a pályán. Szerintem a legjobb fiatal spanyol jelenleg ilyen téren, de hát izlések és pofonok. Igazából átigazolási tilalom van szóval fölösleges sajna erről a ki lenne ha ő jönne témáról beszélgetni. :(
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.18. 14:01:01

Feast4 írta: Egy Koke erős gyors, nagy zseniálisan lát, csak az a baj, hogy ősmadridi. Nem tudom el tudjuk e valaha hozni az Atleticoból és ha el tudjuk nem e úgy járunk vele mint a legtöbben Torressel, hogy egyfojtában az Atleticoról ábrándozok azt imádta azt szerette.

Egy Gündoğanban látok még hatalmas fantáziát, de egy ilyen sérülés. Lassan egy éve nem játszott? Vagy már felépült?
Videókon kívül hány meccsét láttál Kokenak? Ezt most minden rosszindulat nélkül kérdezem, csak mert én most direkt végigpörgetem a meccseit - készül az újabb videó :mrgreen: -, és habár tényleg van néhány jó meglátása, de a válogatottban pl ő próbálkozik a legkevesebb kiugratással.. Jó munkás a srác, a gépezetbe tökéletesen illik - szerintem nálunk is jó lenne -, de a Xavi szintű kiugratások egyelőre még váratnak magukra. Az igaz, hogy vannak meglátásai, de a kivitelezésbe sokszor hiba csúszik. Szóval ezt azért nem mondanám, hogy olyan zseniálisan látna, Rafinha ebben nem rosszabb nála..
Amúgy tavaly nyilatkozta, hogy nagyon nehéz volt nekünk nemet mondani, de úgy érezte, hogy MÉG nem jött el az idő a váltásra.. 8)

Gündogant meg most kezd visszatérni, az első meccsén adott egy gólpasszt is. Ő nagyon jó lett volna ide amúgy, csak kérdéses, hogy hogy fog visszatérni a sérüléséből.. :?
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3537
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.11.18. 10:45:19

Kövezetek meg remlem rám cáfol, de én Rafhina-ban semmit sem látok a tesójából csak a porcelán lábát. Egy Koke erős gyors, nagy zseniálisan lát, csak az a baj, hogy ősmadridi. Nem tudom el tudjuk e valaha hozni az Atleticoból és ha el tudjuk nem e úgy járunk vele mint a legtöbben Torressel, hogy egyfojtában az Atleticoról ábrándozok azt imádta azt szerette.

Egy Gündoğanban látok még hatalmas fantáziát, de egy ilyen sérülés. Lassan egy éve nem játszott? Vagy már felépült?

Néztem viszont hétvégén a horvát válogatottat. És kifejezettem figyeltem a védőiket. Ćorluka szerintem egy világ szinvonalú játékos. Erős nagy stabil jól lát viszonylag tiszta ahhoz képpest milyen erőszakos. Nem is értem, hogy nem került soha szóba igazán jelentős csapatnál. (Jó játszott a Cityben amikor az még épülgetett volt vagy 21-22 éves.) Nagyon érett és okos játékos lett. Megmondom jobban elnézném itt, mint várni, hogy Veramelen műtét nélkül hírtelen varázsütésre meggyógyul!
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.15. 07:44:42

Chino írta:Én is inkább Koke-nak örülnék, ha már valakit akarunk középre venni. De én még bízom a Rafinha-Denis-Halilovic trióban.
Én is bízok bennük, azért írtam is lejjebb, hogy Koke sem létszükség, irányítóba most van sok tehetségünk. Csak mivel személyes kedvencek közt van valamiért, ezért igazából nem dőlnék a kardomba ha jönne.. :D Kivéve, ha emiatt távozna valamelyik ifi, akkor ne jöjjön, nem kell egy újabb Thiago eset.

Amúgy: Koke 8) Bár a fele legalább szögeltből van gondolom..
Samper írta: Xavi a maga posztjára, utódnak:

Ross Barkley
...
Olvastam én is ezt a szuper cikket, a másik utódja Sterling lenne eszerint, aki szélső.. Ennyire komoly az az iromány.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.11.15. 04:31:39

Leon írta:Reus nem csak szélső,kp-n is kiválóan megállja a helyét! :)
És elnézve az idei botrányos középpályánkat,nem lenne a rossz ha ő osztogatná a bogyót Messiéknek. Másrészt meg mivel ez a vezetőség le...ja a hátvédkérdést és úgy is el akarják szórni a lóvét akkor már egy Reusra tegyék meg.Ráadásul a német világklasszis már kismilliószor lenyilatkozta,hogy jönne a Barcába,így ezzel sem lenne gond. 8)
Xavi a maga posztjára, utódnak:

Ross Barkley
England
Premier League
England
Everton FC
Ross Barkley
Getty Images
Date of birth: Dec 5, 1993 in Liverpool England
Age: 20
Nationality: England England
Height: 1,89 m
In the team since: Jul 1, 2011
Contract until: 30.06.2018
Current club: Everton FC
Position: Attacking Midfield
Players' agents: Ungeklärt
Current National player: England England
Market value:
13,20 Mill. £
Last change: Aug 12, 2014
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.11.15. 02:56:01

palesz77 írta:
csababarca írta:Posztoktól független amit írtam,azon ütköztem meg, hogy valaki abban BÍZIK,hogy egy Reus nem hozzánk jön.
Azért ez elég durva kijelentés,szerintem.
Én meg nem posztoktól függetlenül írtam. Hazardnak se örülnék pl, ha most leigazolnánk, mert tök fölöslegesnek tartanám most egy támadóra a pénzkidobást, amikor mindenhova kéne kb ember, csak előre nem.

Elismerem, hogy ügyes gyerek Reus, de jelenleg nem rá van szükségünk. De félek, hogy Bartoék megint csak neveket igazolnak előre, ha eltörlik a bannt..
És első dolguk lesz szerződést hosszabbítani Alvessel. :) (bár ez sajnos már nem a vicc kategória)

Én is inkább Koke-nak örülnék, ha már valakit akarunk középre venni. De én még bízom a Rafinha-Denis-Halilovic trióban.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.14. 22:36:11

csababarca írta:Posztoktól független amit írtam,azon ütköztem meg, hogy valaki abban BÍZIK,hogy egy Reus nem hozzánk jön.
Azért ez elég durva kijelentés,szerintem.
Én meg nem posztoktól függetlenül írtam. Hazardnak se örülnék pl, ha most leigazolnánk, mert tök fölöslegesnek tartanám most egy támadóra a pénzkidobást, amikor mindenhova kéne kb ember, csak előre nem.

Elismerem, hogy ügyes gyerek Reus, de jelenleg nem rá van szükségünk. De félek, hogy Bartoék megint csak neveket igazolnak előre, ha eltörlik a bannt..
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15421
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.11.14. 22:17:41

Posztoktól független amit írtam,azon ütköztem meg, hogy valaki abban BÍZIK,hogy egy Reus nem hozzánk jön.
Azért ez elég durva kijelentés,szerintem.

Mindegy odébb vannak ezek, csak pletykák....tavasszal-nyár elején is ilyen karakterek röpködtek, aztán jött egy Mathieu-Verma duó középre...szóval majd meglátjuk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.11.14. 22:01:40

Csak engem zavar, hogy minden fontosabb meccsről/tornáról rendre lemarad a sérülések miatt?
http://www.transfermarkt.de/marco-reus/ ... eler/35207" target="_blank

Félre ne értsetek, remek játékos, de egyrészt inkább balszélső, másrészt én szívem szerint inkább védőket hoznék. Legalább egy klasszist középre, meg egy normális jobbhátvédet. Illetve egy irányító sem ártana. Már ha eltörlik az eltiltást.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2581
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.11.14. 21:53:17

Reus nem csak szélső,kp-n is kiválóan megállja a helyét! :)
És elnézve az idei botrányos középpályánkat,nem lenne a rossz ha ő osztogatná a bogyót Messiéknek. Másrészt meg mivel ez a vezetőség le...ja a hátvédkérdést és úgy is el akarják szórni a lóvét akkor már egy Reusra tegyék meg.Ráadásul a német világklasszis már kismilliószor lenyilatkozta,hogy jönne a Barcába,így ezzel sem lenne gond. 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.14. 21:45:30

csababarca írta:...
Reus szélső támadó, Koke alap esetben középső középpályás - válogatottban legalábbis, Atmaban játszott már mindenhol kb. Úgyhogy ja, tartom a véleményem, Reus most pont nem létszükség - a posztjára ott van Neymar..
(Amúgy Koke sem létszükség szerintem, csak nekem személy szerint szimpatikus a játéka, azért örülnék neki.. :D Na meg Xavi tavaly azt mondta, hogy Koke lehet az utódja.. :mrgreen: )

Bendert meg nem ismerem, de ha direktebb vkp kell, arra ott van Masch.. Vagy Lucho annyira meg van elégedve vele a védelem közepén - teszem hozzá teljes joggal -, hogy inkább hozna valakit vkp-nek? :-k Vagyis bocs, nem Lucho, Zubi.. :lol:
Válasz küldése