Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2015.12.27. 23:28:00

1 hónapja nem olyanokat mondott a sajtó, hogy öregeket keres a barca? mint pl: Van Persie; Kuyt
Én mondjuk jobban örülnék egy ilyen rutinos, cserepadot bíró, és főleg olcsó játékosnak , mint 20 milláért Nollitot vagy Patot
Més que un club !
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.27. 23:25:30

MR. TROMORT777 írta:Tehát igazából fikcióról beszélgetünk mert majdnem biztos, hogy se Nolito, se Pato nem fog csatlakozni. Sőt, sajnos Pato valószínűleg soha nem is volt komolyan megfontolva.

Na ha most elkezdett védeni Dunga-t, pont Dungát, akkor én tökön szúrom magam.
Róluk volt szó, nem fikciók. És Nolitora esély mindig van, kérdés a pénzen múlik.

Dungát nem védem, de pont ő mérte fel azt, hogy amit pár brazil focista képvisel az nem elég. Abból ma már nem lehet eredményt elérni, ettől függetlenül mint írtam, vannak hülye kiválasztásai. Ezért nem is védem őt, de maga az irányvonal amit képvisel az logikus.
Kép
Kép
Kép
MR. TROMORT777

2015.12.27. 23:20:06

Tehát igazából fikcióról beszélgetünk mert majdnem biztos, hogy se Nolito, se Pato nem fog csatlakozni. Sőt, sajnos Pato valószínűleg soha nem is volt komolyan megfontolva.

Na ha most elkezdett védeni Dunga-t, pont Dungát, akkor én tökön szúrom magam.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.27. 23:10:27

Honvágy, ebből adódó mentális gondok, így értettem. Nolitot meg tudjuk, ez így van sajnos. A Celta se hülye megkérik az árát, nekünk meg nem fér bele, patthelyzet, de nem is baj. Téli igazolásaink szoktak egyáltalán lenni? Mert én nem nagyon emlékszem, Davids, Albertini és kb ennyi. Felmérjük a piacot, de szerintem türelmesen visszük ezt tovább.

Dunga-ba nem megyek bele mélyen, mert kilyukadunk ugyanoda. :D Dunga is próbálja modernizálni a játékukat, nem hiába maradnak ki emberek és vállalnak fontos szerepet Ramiresek, Gustavok, Fernandinhok. Ettől függetlenül csatársorban tényleg érdekes, hogy Fredet vagy a kínai bajnokságból lévőt játszatta. Bár az Copa volt "csak" és próbálkozások. Mondjuk kapásból Pato a kilencedik csak egy brazil góllövőlistán, szóval semmi nem is indokolná, hogy őt játszatnia kellene. Ezért nem is értem mi is mit akarunk vele. Elmegy egy angol középcsapatba, kap egy kis pénzt még, elfocizgat és ennyi.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.12.27. 23:09:46

MR. TROMORT777 írta:
Bob_Marley írta:
Pato nekem szélről van meg a Milanban is ott tolta, de elhiszem. Nolito viszont tényleg szélső, de egyértelműen őt lehet a legkönnyebben beintegrálni, én ezért is preferálnám őt. Gyakorlatilag beáll edzeni és máris segítség lehet. Én személy szerint Patoban egyáltalán nem hiszek, sokkal kézenfekvőbb a kicsi spanyol.
Szélen kezdte, de később többségében csatárt játszott, sőt a válogatottban is. Jelenlegi szezonjában pedig majdnem fele-fele arány, szóval eléggé többposztos játékos.
Ugyanakkor nem látok rá esélyt igazán, hogy tegyen vele egy próbát a Barca. Nincs rászorulva a csapat ilyen zsákbamacskákra, hiába hiszek benne, akkor is nagy esély van rá, hogy nem válna be, ezt be kell ismerni.
Nolito pedig beválhatna nagyobb eséllyel, de ő pedig drága és nem nyújtana elég alternatívát szerintem.
Így van. Középen és a baloson is jól elboldogul, ami Suarez és Neymar szempontjából is előnyös. Nolito tipikus szélső, ettől függetlenül tökéletes lehet a pótlásra.
Pato nem egy vérbeli center, nem egy Suarez-féle brusztolós középcsatár, de jól elboldogul abban a pozícióban, nem mellesleg kb. a felébe kerülne mint Nolito. Ugyanakkor ez szerintem túlhaladott kérdés, nem hiszem, hogy rárabolnánk a brazilra, de semmiképp sem tartom zsákbamacskának. Európában már bizonyított, van rutinja, a csapategységre nem tudom miért lenne rossz hatással és ha nem válik be akkora összeget sem vesztettünk.

Én Denist nagyon kedvelem, már a B-ben is kiemelkedett, talán a csapat legjobbja, jó vétel volt.
Ennek ellenére én mégsem hoznám vissza (főleg, hogy nem is ingyen jönne), a kp-n megvagyunk Ini és Arda (SR) elég támadó szellemú középpályásnak, csak folyamatosan padozna. (majd Alena :) ) És nem kell leírni Rafinha-t, aki szvsz jobb és mobilisabb játékos, mint a spanyol. A Villarreal sem hiszem, hogy csak úgy elengedné, vele oltani a csatárkérdést az minden csak nem megoldás.

De a legfontosabb, hogy nem kellene elszállni. Van egy olyan támadósorunk, ami alig volt még a futballtörténelemben, nem lehet még mögéjük is olyanokat igazolni, akik nagyobb csapatokban is kezdő szintűek, válogatott játékosok. Kicsit túl nagy lett már a luxus, nem mellesleg láttuk mi van ha egy Messi huzamosabb időre kidől. Nem állt meg a tudomány egy Sandro/Munirral sem, sőt.
Sokakkal kicsit elszaladt a ló. Bocs Bob, de ez a Nolito vagy senki kicsit túlzás. Ha nem lesznek sérülések szerinted mennyit fog játszani, pedig igazán minőségi játékos. Ráadásul mondjuk Suarez kidőlésével nem olyan sokkal vagyunk vele beljebb.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2015.12.27. 23:23:10-kor.
Forca Barca!!!!
MR. TROMORT777

2015.12.27. 22:56:07

Bob_Marley írta:Én a válogatottnál sem láttam mostanában sűrűn, Copan se volt. Ahogy írod zsákbamacska, totál felesleges ezzel kockáztatni. Pont a csapategységben van az egyik nagy erőnk, a brazil sérülékeny is (most kevésbé, de attól még ki tudja milyen térde van) ráadásul honvágya is volt anno, ki tudja mikor kapja el megint ilyeneken a gépszíj. Totál felesleges lenne, Nolito biztosabb, bizonyított, saját nevelés. Egyértelműen vagy ő vagy nálam senki más. Pihentetés, forgatás szempontból meglehet az első hármast is oldani. Arda, Iniesta, láttuk Robertot is fellépni. Egyáltalán nem aggódnék ha nem történik semmi akkor sem.
Jó amíg ilyen fogalmatlan Dunga ül ott a padon aki Robinho-kat visz ki addig ez nem mérvadó.
Én is adom, hogy nagyobb kockázat amire nincs szükségünk, de, hogy a csapategységre, hogy lenne veszélyes pont egy Pato, azt nem értem.
Vagy Nolito vagy senki elved alapján abból senki lesz, mert nem tudja jelenleg megfizetni a csapat Nolito árát, hiába passzolna ide. Erre már többszőr is utalt a vezetőség.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.27. 22:45:55

Én a válogatottnál sem láttam mostanában sűrűn, Copan se volt. Ahogy írod zsákbamacska, totál felesleges ezzel kockáztatni. Pont a csapategységben van az egyik nagy erőnk, a brazil sérülékeny is (most kevésbé, de attól még ki tudja milyen térde van) ráadásul honvágya is volt anno, ki tudja mikor kapja el megint ilyeneken a gépszíj. Totál felesleges lenne, Nolito biztosabb, bizonyított, saját nevelés. Egyértelműen vagy ő vagy nálam senki más. Pihentetés, forgatás szempontból meglehet az első hármast is oldani. Arda, Iniesta, láttuk Robertot is fellépni. Egyáltalán nem aggódnék ha nem történik semmi akkor sem.
Kép
Kép
Kép
MR. TROMORT777

2015.12.27. 22:37:35

Bob_Marley írta:
Pato nekem szélről van meg a Milanban is ott tolta, de elhiszem. Nolito viszont tényleg szélső, de egyértelműen őt lehet a legkönnyebben beintegrálni, én ezért is preferálnám őt. Gyakorlatilag beáll edzeni és máris segítség lehet. Én személy szerint Patoban egyáltalán nem hiszek, sokkal kézenfekvőbb a kicsi spanyol.
Szélen kezdte, de később többségében csatárt játszott, sőt a válogatottban is. Jelenlegi szezonjában pedig majdnem fele-fele arány, szóval eléggé többposztos játékos.
Ugyanakkor nem látok rá esélyt igazán, hogy tegyen vele egy próbát a Barca. Nincs rászorulva a csapat ilyen zsákbamacskákra, hiába hiszek benne, akkor is nagy esély van rá, hogy nem válna be, ezt be kell ismerni.
Nolito pedig beválhatna nagyobb eséllyel, de ő pedig drága és nem nyújtana elég alternatívát szerintem.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.27. 22:28:18

MR. TROMORT777 írta:Nolito nem csatár, ő szélső.
Míg Pato alapból csatár, középen a legjobb, de sokat játszik szélen is, illetve indul szélről is.
Pato nekem szélről van meg a Milanban is ott tolta, de elhiszem. Nolito viszont tényleg szélső, de egyértelműen őt lehet a legkönnyebben beintegrálni, én ezért is preferálnám őt. Gyakorlatilag beáll edzeni és máris segítség lehet. Én személy szerint Patoban egyáltalán nem hiszek, sokkal kézenfekvőbb a kicsi spanyol.
Kép
Kép
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.12.27. 22:11:59

Nero. írta:Nem igazan értem, hogy mi miért nem költhetünk, amikor egy City, PSG, Real amennyit csak akar. Hogy van ez a pénzügyi fairplay?
nem az ffp miatt nem kolthetunk.
Kép
MR. TROMORT777

2015.12.27. 22:06:04

Nolito nem csatár, ő szélső.
Míg Pato alapból csatár, középen a legjobb, de sokat játszik szélen is, illetve indul szélről is.
Gareth Tello írta: Nem saját nevelés (a Celta Vigo, majd a Manchester City akadémiáján játszott), ettől függetlenül én is támogatom a leigazolását, nagyon tetszik, amit idén eddig letett az asztalra.
Igen, igazad van, rossz szót használtam. Mondjuk úgy, van már köze a klubbhoz.

Nolitoval az a bajom, hogy, egyfelől padra drága. Illetve egy Neymar C verzió posztja alapján. Nem adna plusszt ehhez a támadószekcióhoz, ugyan azt tudja mint amit a meglévő embereink csak gyengébb verzióban. Illetve csak Neymar posztján képes jól játszani. Ha már jönne valaki akkor olyan kell aki legalább kicsit is ad valamiféle pluszt és mellette több poszton is bevethető.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.12.27. 21:34:47

Nem igazan értem, hogy mi miért nem költhetünk, amikor egy City, PSG, Real amennyit csak akar. Hogy van ez a pénzügyi fairplay?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.12.27. 21:13:17

MR. TROMORT777 írta:Denis Suareznek én is örülnék, sajátnevelés, több poszton bevethető és hétről hétre bizonyít.
Nem saját nevelés (a Celta Vigo, majd a Manchester City akadémiáján játszott), ettől függetlenül én is támogatom a leigazolását, nagyon tetszik, amit idén eddig letett az asztalra.

Pato érkezésének szintén örülnék, bár, gondolom, ő valamivel drágább mulatság lenne, mint Denis.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.27. 21:10:45

Erőre és helyzetkialakításra Arda is akár előre mehet középre. Nekem úgy rémlik a válogatottban játszott is ott. Pato meg elvileg szélső. Ha csatár akkor csakis Nolitot tudom nálunk elképzelni. Ha nem fér bele akkor megtudjuk oldani szerintem. Messi be középre, Arda bármelyik szélre. Vagy adott esetben még Vidal is szóba jöhet. Persze egyből úgysem fognak tudni akklimatizálódni az új fiúk.
Kép
Kép
Kép
MR. TROMORT777

2015.12.27. 20:48:40

Denis Suareznek én is örülnék, sajátnevelés, több poszton bevethető és hétről hétre bizonyít.

Ugyanakkor én egy középcsatárt hiányolok. Valaki aki el tud lenni a boxban, tud helyet teremteni. Egyedül Suarez ilyen jelenleg a keretben. Szélen úgy néz ki megleszünk főleg egy Turannal kiegészülve. Én ezért örültem nagyon a Pato-s híreknek mert ő csatár és képes gólokat termelni. Rengeteg játékosunk tud helyzeteket kialakítani de az MSN-n kívül nincs aki igazán jó befejező lenne. Fontos lenne, hogy legyen valaki a padon akitől lehetne gólt várni.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2015.12.27. 20:27:29

crixus írta:...
Egyetértek veled is és Chinoval is. Szvsz középen bőven megvagyunk, de előre kell még egy rutinos ember, aki örül a hátsójának, elfogadja, hogy 4. támadó, de azért játszik is. Lavezzit alkalmasnak tartom én is erre. Suarez is jöhet vissza, Sandro meg elücsörög. Egy középszerűnek is alig nevezhető csatár, elvan itt még 1-2 évig. Munir viszont kölcsönbe el kell, hogy menjen. Egy az egyben Krkic, egy ilyen fiatal srácra sokszor nagyon nagy túlzás ekkora elvárást rakni. Tapasztalat és nyugodt környezet kell neki, Villarreal, Ajax, Everton, Stoke, ilyenek. Jó lehet ő még, de lelkileg ne tegyük tönkre, mint Bojant. A srácot kinyírta a nyomás, nem mindenki olyan acél, mint Messi.
Szóval szvsz Lavezzi, DSuarez és csókolom, hol a kövi BL? :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.27. 20:16:55

Bojan esetében is azt hittük, hogy feküdni fog neki Hollandia és nem így lett, kíváncsi vagyok Munirral mmi lesz ha esetleg ott köt ki.

Dennis Suarez egyébként nagyon jó ötlet lenne, jól teljesít, megbízható.
Kép
Kép
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.12.27. 20:02:06

Én csak annak látnám értelmét, hogy egy csatárt hozzunk. A középpályánk tömve van. Denis Suarez viszont kivétel az előbbi mondat alól. Egyrészt mert bal szélen bevethető, mint támadó, másrészt, mert saját nevelésű játékosként is megállta a helyét a spanyol első osztályban, rutint (ha nem is éveket) szerzett és nem utolsó sorban sokoldalú játékos. Lucho szereti az ilyen típusú játékosokat. (Kivéve Adriano-t). El tudnám képzelni, hogy a jobb oldalon Messi helyett Turan-t vagy Roberto-t, a baloson pedig Suarez-t tennénk meg első számú pótléknak. Sandro pedig mehet középre, ha El Pistolero pihen.
Pato-val vagy Lavezzi-vel sem lenne semmi gondom, ha már Nolito túl drága.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.12.27. 19:37:29

hát nem tudom, legyen sikeres ott, nekem mind1. ide kevés, a többi bunkó módon nem érdekel.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.12.27. 18:59:27

visca el barca írta:
Chino írta:Munirnak az Ajax szerintem nem lenne rossz választás. A stílusa illene oda és akkora konkurenciája se lenne. Az ilyen fiatal Milik, Sanogo vagy Fischer féléket simán kiszoríthatja.
ugyan mivel szorítaná ki őket? ezzel a nulla teljesítménnyel? a világ legjobb csapatában, nokedli ellenfelek ellen sem mutat semmit már fél éve... az általad lefikázott két gyerek meg azért elég szépen termel
Ha a spanyol bajnokságban nokedli ellenfelek ellen játszott, akkor az Eredivisie mi? Van az Ajax, mögötte egy szint a PSV, talán-talán a Feyenoord aztán a többi kuka. Az a 15 meccsen 8 gól szép, de kiknek lőtte? A legerősebb ellenfél is akinek betalált a 10. helyen állt, de inkább gyengébbek ellen vitézkedett. Sanogo meg szinte semmit sem játszott, szóval nem igazán termel. Fisher meg amúgy is inkább balszélső. Amellett nem lefikáztam őket, csak azt próbálom érzékeltetni, hogy könnyen kezdő lehet, mert nincs olyan kiszoríthatatlan konkurenciája.

Munir a világ (egyik) legjobb csapatában számára idegen pozícióban, olyan ellenfelek ellen kellett játszania (többnyire csereként), akik kanyarba sincsenek a hollandokkal, ráadásul két elit támadóval maga mellett, ami szintén nem könnyít a helyzetén. Ennek ellenére voltak biztató dolgai, látszik, hogy jó játékos, de ide így még kevés.
Ezért lehetne jó az Ajax-ban, ahol egy ideális környezetben egy európai szintű középcsapatban játszhatna akár hétről-hétre kezdőként.
Forca Barca!!!!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2015.12.27. 17:25:10

Bob_Marley írta:
geridoss írta:Talán úton az "új Neymar"?

Remélem nem az új Keirrison :DD
Vagy az új Douglas. :D Semmi hír nem volt eddig róla, vagy legalábbis én nem olvastam, érdekes egy történet. Ez még lehet a Neymar történethez tartozik, mostanában nagyon sűrűn kerülünk képbe a brazilokkal, pedig Rosell már nincs is itt. :D

Ez igaz, mondjuk nem hiszem, hogy a Neymar ügy miatt, elvégre a Santosszal volt a megállapodás, Robert pedig a Fluminensetől érkezik. :D
Bár abba inkább ne menjünk bele, hogy mi zajlik ott Brazíliában és mit boltolt le Rosell annak idején, ki kivel mikor hol és mennyiért ... :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.12.27. 17:18:55

Chino írta:Munirnak az Ajax szerintem nem lenne rossz választás. A stílusa illene oda és akkora konkurenciája se lenne. Az ilyen fiatal Milik, Sanogo vagy Fischer féléket simán kiszoríthatja.
ugyan mivel szorítaná ki őket? ezzel a nulla teljesítménnyel? a világ legjobb csapatában, nokedli ellenfelek ellen sem mutat semmit már fél éve... az általad lefikázott két gyerek meg azért elég szépen termel
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.12.27. 16:10:07

Igazából én azt nem értem miért is kéne nekünk középpályás a főoldali cikkből kiindulva. Az Iniesta, Rakitic, SR trió két posztra nívóban megfelelő, ehhez jön még most Arda, plusz ott van Rafinha, akire a sérülése előtt LE számított. Ez így öt ember lenne, akiket rendben lehet rotálni. Ha pedig télen akarnánk hozni valakit, az minden bizonnyal valami töltelékember lenne, ebben az időszakban kezdő szintet megütő (legalábbis bátran rotálható) játékost szinte lehetetlen találni.

Az MSN mellé kell valaki, ha Nolito nem jön szerintem Pato jó megoldás lenne, már ha van alapja a pletykáknak. Ugyanakkor láttuk, hogy egy sérülés nem vágja haza a támadójátékot, még ha az a világ legjobb játékosa is. Így tényleg csak pihentetés miatt kellene valaki. Csak ezt nem tudom mennyire fogadja el a brazil. De Lavezzitől sem sírnám el magam. Munirnak az Ajax szerintem nem lenne rossz választás. A stílusa illene oda és akkora konkurenciája se lenne. Az ilyen fiatal Milik, Sanogo vagy Fischer féléket simán kiszoríthatja. De leginkább az előbbit. El Ghazival jó kis páros lennének elől.
Sandrot inkább Angliában tudnám elképzelni.

Ha a csatárkérdést le tudjuk télen, nyáron már csak a védelmet kellene rendezni, mert egyelőre elég nagy a káosz ott.
Ha Vidal beválna jh-ként Alvest el lehetne engedni (akár ingyen) és felszabadulna egy kis hely a fizetési keretből is. A PSG elvileg érdeklődött, egy van der Wiel+pénz - Alves üzlet jól mutatna, de ez persze csak vágyálom. (Ha jól tudom volt már hasonló próbálkozás, csak a brazil kiverte a balhét.) Pedig még utoljára megszedhetné magát.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.27. 15:27:53

geridoss írta:Talán úton az "új Neymar"?

Remélem nem az új Keirrison :DD
Vagy az új Douglas. :D Semmi hír nem volt eddig róla, vagy legalábbis én nem olvastam, érdekes egy történet. Ez még lehet a Neymar történethez tartozik, mostanában nagyon sűrűn kerülünk képbe a brazilokkal, pedig Rosell már nincs is itt. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2015.12.27. 15:10:43

Talán úton az "új Neymar"?

Remélem nem az új Keirrison :DD
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Válasz küldése