Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2022.02.11. 07:51:54

Én abszolut SR ellenessé váltam. Ő az egyetlen CSK, aki nem ment bele a fizu csökkentésbe. Nyílván a Klub nem akarja besározni, próbálják csendben lepörgetni a szerződését és békében elválni. Az ő fizetése is irreális. Mindeközben elmegy mellette a világ, az ő szerepkörét már inkább Nico tölti be, sokkal modernebb focival.

Ami Adamat és Trincaot illeti, tudtommal egy az egyben tervezik nyáron a cserét, amennyiben igényt tartunk majd Traoréra.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.10. 22:47:40

MichaaBee írta:
2022.02.10. 22:26:15
bence0330 írta:
2022.02.10. 17:16:33
Szerintem is Adama fog maradni, amit a minap lehozott, hellyel-közzel szerintem legtöbbször meg fogja tudni csinálni. De majd év végén okosabbak leszünk.
Nekem is nagyon tetszett Adama első meccse, de azt ne felejtsük el, hogy valami 30-35 millió körüli vételi opciónk van rá. Ennyit szerintem egyértelműen nem ér (aztán lehet lehoz egy olyan tavaszt, amitől meggondoljuk magunkat), úgyhogy nem vennék rá mérget, hogy ő jövőre is itt lesz. 15-20 millióért egy ilyen profilú játékos teljesen rendben van, de többet sokallanék.
Azt se felejtsük el viszont, hogy elvileg be tudjuk majd számíttatni Trincaot. Ha szezon végéig kezdő tud maradni (vagy jól elosztva összehoz 14-18 gólpontot), akkor egy Trincao + 15 millióért simán megvenném majd.
De megmondom őszintén, én a kirobbanó bemutatkozása ellenére arra számítok, hogy csak közepesen lesz sikeres itt is. Nem tom meddig és milyen szintű csapatok ellen lehet csak sebességből és pár egymásra hasonlító cselből élni. Sok ilyen típusú játékost láttunk megragadni egy bizonyos szinten. Ne legyen igazam :)

Üdvözlöm a védelem erősítésére irányuló dolgokat, szerintem középpályára csak erőteljes "steal" típusú üzletet érdemes nyáron nyélbeütni, mást nem. A támadósort meg még meglátjuk így három igazolás után. (+ nyilván a Haaland kérdés egy külön dolog)

SR nekem a szívem csücske volt, mielőtt állandóan megsérülgetett. Ez már így van vagy 3 éve. Van mezem is, bár jóformán minden saját nevelésű középpályásunké megvan, még Thiagoé is.
Még akkor is csíptem, mikor nem volt jó formában, szerintem főleg az edzőkön múlott az, hogy az ő mentalitásával, fizikumával és képességeivel nem volt mégsem a megfelelő szinten.
Nyilván nagy fizetésért már én sem erőltetném őt, és az állandó sérülései is komoly kétségeket vetnek fel bennem. De ha valaki, akkor Xavi megfelelő edző lenne neki. Ha kaphatna egy jó sok, részben könnyen elérhető függő részekkel rendelkező szerződést, én szerintem a helyükben meg akarnám tartani. Más kérdés, hogy SR mit akar. Korábban nem lett vna kérdés bennem, de amióta olyan nagyon kifütyülték, hogy elsírta magát, már nem vagyok benne biztos, hogy mindenáron maradna.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2022.02.10. 22:26:15

bence0330 írta:
2022.02.10. 17:16:33
Szerintem is Adama fog maradni, amit a minap lehozott, hellyel-közzel szerintem legtöbbször meg fogja tudni csinálni. De majd év végén okosabbak leszünk.
Nekem is nagyon tetszett Adama első meccse, de azt ne felejtsük el, hogy valami 30-35 millió körüli vételi opciónk van rá. Ennyit szerintem egyértelműen nem ér (aztán lehet lehoz egy olyan tavaszt, amitől meggondoljuk magunkat), úgyhogy nem vennék rá mérget, hogy ő jövőre is itt lesz. 15-20 millióért egy ilyen profilú játékos teljesen rendben van, de többet sokallanék.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.10. 21:44:43

Troym írta:
2022.02.10. 21:15:37
Ugye más is azt gondolja, hogy ha eddig nem hosszabbítottak SR-el, akkor el fogják engedni nyáron?
Valahol olvastam SR stábja kifejezetten pesszimista, és kevés esélyt látnak a hosszabbításra.
Nagyon örülnék, ha távozna. Igazán kiemelkedőt egy edző alatt se tudott nyújtani, kétlem, hogy pont Xavi alatt lépne szintet.
És tudom, hogy a jobbosra és a kp-ra is kéne valaki, de így is elengedném, még így, ingyen is.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.02.10. 21:15:37

Ugye más is azt gondolja, hogy ha eddig nem hosszabbítottak SR-el, akkor el fogják engedni nyáron?
Különben értelmetlen az egész, hogy amikor kellett volna fizetési keret januárban, akkor hozzá se szólnak, most meg csinálnak valamit?
Nálam ő amúgy is egy kiegészítő ember lehetne maximum, annál meg gondolom 29-30 évesen nagyobb elismerésre/pénzre vágyik.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.10. 17:16:33

grgly50 írta:
2022.02.10. 14:03:53
Trincao? Isten ments!
De gyorsan felejtenek az emberek. Alig vártuk, hogy túladjunk rajta. Persze voltak, akiknek tetszett. Valójában egy hasznavehetetlen jobbszélső volt itt nálunk, aki önző, cselező volt, más semmi. Körülbelül egy szinten volt Afellayal, Gomessel.
Nézzetek utána!
Nem tudom, pontosan hogy lehet ennek utánanézni, de úgy van, ahogy Davi mondta. Emlékeztetőül az utolsó két meccse a 3-5-2 előtt, amivel kiérdemelte Koemannál a padot:

https://www.youtube.com/watch?v=tVTpQAAgJIo
https://www.youtube.com/watch?v=Sng7UNrv19Y

Ha nincs kedv megnézni, 3 gól 120 perc alatt (van köztük nem is akármilyen bomba) + rengeteg szép megmozdulás még ezen kívül. Ezután már csak néha kapott pár percet meccs végén. Szerintem 10-15 gólos szezont le tudna hozni nálunk minimum. Plusz állítom, hogy onnantól kezdve Greizmann gólmennyiségét röhögve lehozta volna a 3-5-2-ben, de hát nem keresett bruttó 40-et, vagy mennyit.
Az más kérdés, hogy mi kell majd Xavinak, Adama robbanékonyabb, gyorsabb, jobb 1v1-ben és jobban is védekezik, a gól viszont nem lesz benne a jobbszélen jobblábasként, tőle az asszisztokat és a szegény védők megtáncoltatását lehet várni. Trincaonak ezzel szemben brutál lövőttechnikája van, bármikor van gól a lábában, ha megszokta környezetét, ami látszik, hogy neki nagyon nehezen megy, fél éves beilleszkedésekről kell nála beszélni. Két nagyon ellentétes profil. Szerintem is Adama fog maradni, amit a minap lehozott, hellyel-közzel szerintem legtöbbször meg fogja tudni csinálni. De majd év végén okosabbak leszünk.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.10. 15:20:34

grgly50 írta:
2022.02.10. 14:03:53
Trincao? Isten ments!
De gyorsan felejtenek az emberek. Alig vártuk, hogy túladjunk rajta. Persze voltak, akiknek tetszett. Valójában egy hasznavehetetlen jobbszélső volt itt nálunk, aki önző, cselező volt, más semmi. Körülbelül egy szinten volt Afellayal, Gomessel.
Nézzetek utána!
Trincao úgy kezdett, mint egy kisgyerek tele pelenkával, de aztán teljesen korrekt, sőt bíztató volt, amit hozott a végén. Aztán jött a 3-5-2 és a pad.

A gyerekben van kakaó, ez már a portugál bajnokságban is látszott. Az a kérdés, hogy ki tud-e itt belőle jönni, vagy ilyen Coutinho-féle sztori lesz, hogy mindenhol jobban játszik, mint nálunk.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2022.02.10. 15:15:30

grgly50 írta:
2022.02.10. 14:03:53
Feast4 írta:
2022.02.10. 12:53:47
Colladot jövőre szinte biztos, hogy eladjuk, ha pedig Adama beválik egy az egyben fogjuk cserélni Trincaora.
Trincao? Isten ments!
De gyorsan felejtenek az emberek. Alig vártuk, hogy túladjunk rajta. Persze voltak, akiknek tetszett. Valójában egy hasznavehetetlen jobbszélső volt itt nálunk, aki önző, cselező volt, más semmi. Körülbelül egy szinten volt Afellayal, Gomessel.
Nézzetek utána!
Mindketten kolcsonbe vannak. Szerintem amit irt az pont azt jelenti, hogy megtartjuk Traoret.
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2022.02.10. 14:56:36

fanbarca írta:
2022.02.10. 14:39:26
Christensennek én is örülnék, de azért jó lenne egy ballábas védő, egy kis FM:

2023 nyarán lejár a szerződésük, tehát olcsóbban megszerezhetőek:
· Evan Ndicka – ballábas, 22 éves, 1.92 méter magas, ballábas, francia, Frankfurtban játszik, értéke 28 millió euró
· Inigo Martinez – ballábas, 30 éves, senkinek nem kell bemutatni; értéke 25 millió euró

Ezen a nyarán lejár a szerződésük:
· Romagnoli – ballábas, 29 éves, senkinek nem kell bemutatni; értéke 20 millió euró
· Zagadou – ballábas, 22 éves, senkinek nem kell bemutatni; értéke 14 millió euró

Egyéb játékosok, akiknek 2023 nyarán jár le a szerződése:
Salah, Rashford, Sterling, Mané, Gnabry, Skriniar, Gabriel Jesus, Oblak, Messi, Fabián Ruiz, Tielemans, Carlos Soler, Kanté, Lewa, Söyüncü, de Vrij, Koulibaly, Shaw, Asension, Gayá, Lemar, Mahrez, Zaha, Firmino, Gravenberch, Douglas Luiz, Gosens, Locatelli, Guerreiro, Gündogan, Ronaldo, Zapata, Aouar, Moise Kean, Kulusevski, Naby Keita, Akanji, Renato Sanches, Guedes stb.
Hát a mi helyzetünkben ezt kb úgy tudom elképzelni, mint egy LIDL akciót. Ha nem mész oda nyitásra (kvázi nem vagy nyerő pozicióban), vagy nem marad semmi, vagy marad a kukázás....
A fenti nevek nagy részére vagy esélyünk, vagy pénzünk nem lenne.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.02.10. 14:39:26

Christensennek én is örülnék, de azért jó lenne egy ballábas védő, egy kis FM:

2023 nyarán lejár a szerződésük, tehát olcsóbban megszerezhetőek:
· Evan Ndicka – ballábas, 22 éves, 1.92 méter magas, ballábas, francia, Frankfurtban játszik, értéke 28 millió euró
· Inigo Martinez – ballábas, 30 éves, senkinek nem kell bemutatni; értéke 25 millió euró

Ezen a nyarán lejár a szerződésük:
· Romagnoli – ballábas, 29 éves, senkinek nem kell bemutatni; értéke 20 millió euró
· Zagadou – ballábas, 22 éves, senkinek nem kell bemutatni; értéke 14 millió euró

Egyéb játékosok, akiknek 2023 nyarán jár le a szerződése:
Salah, Rashford, Sterling, Mané, Gnabry, Skriniar, Gabriel Jesus, Oblak, Messi, Fabián Ruiz, Tielemans, Carlos Soler, Kanté, Lewa, Söyüncü, de Vrij, Koulibaly, Shaw, Asension, Gayá, Lemar, Mahrez, Zaha, Firmino, Gravenberch, Douglas Luiz, Gosens, Locatelli, Guerreiro, Gündogan, Ronaldo, Zapata, Aouar, Moise Kean, Kulusevski, Naby Keita, Akanji, Renato Sanches, Guedes stb.
més que un club
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.02.10. 14:03:53

Feast4 írta:
2022.02.10. 12:53:47
davi10 írta:
2022.02.10. 10:12:41
. És akkor még odaférhet a jobbosra Trincao vagy Collado.
Colladot jövőre szinte biztos, hogy eladjuk, ha pedig Adama beválik egy az egyben fogjuk cserélni Trincaora.
Trincao? Isten ments!
De gyorsan felejtenek az emberek. Alig vártuk, hogy túladjunk rajta. Persze voltak, akiknek tetszett. Valójában egy hasznavehetetlen jobbszélső volt itt nálunk, aki önző, cselező volt, más semmi. Körülbelül egy szinten volt Afellayal, Gomessel.
Nézzetek utána!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.10. 13:09:49

Troym írta:
2022.02.10. 12:53:24
A baj, hogy 20 millióért semmilyen csatár csodagyereket nem lehet szerezni. Van pl. valami opciója a csapatnak 2 Santos ifijátékosra, még azoknak is a diiszkont ára 35 millió / db.
Adeyemi, Isak, vagy David aki beillene ilyen kategóriába inkább olyan 50-60 millióba kerülne + a fizetésük. Vlahovic is egy olasz középcsapatból 75-80 millióért távozott.
Cabral 14 misiért váltott csapatot, és Ő Európában termelte a gólokat.
Meg a 100x emlegetett Haaland is 20 misi volt, igaz annak már 2 éve.
És tudom, van ellenpélda bőven, pl. Vinicius, akiről 2 évig senki nem hitte, hogy valaha épkézláb focista lesz is 45-be fájt. De ki lehet fogni jó deal-eket.
Feast4 írta:
2022.02.10. 12:53:47
Colladot jövőre szinte biztos, hogy eladjuk, ha pedig Adama beválik egy az egyben fogjuk cserélni Trincaora.
Ezeket én ugyan nem olvastam sehol, de nem lepődnék meg egyiken se. Olyan szempontból nyugodtabb vagyok, hogy úgy néz ki Xavi-é lesz az utolsó szó, ha valamelyikük kelleni fog neki, akkor maradni fognak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.02.10. 12:53:47

davi10 írta:
2022.02.10. 10:12:41
. És akkor még odaférhet a jobbosra Trincao vagy Collado.
Colladot jövőre szinte biztos, hogy eladjuk, ha pedig Adama beválik egy az egyben fogjuk cserélni Trincaora.
Kép
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.02.10. 12:53:24

davi10 írta:
2022.02.10. 10:12:41
Troym írta:
2022.02.10. 09:40:03
Kell 3-4 hátvéd és minimum 1 középcsatár, 1 cserekapus, plusz a távozók fényében, ahol kevesebben lesznek.
Igen, védőfrontot elég gyászosan állunk.

Előre egyedül valami lutri csodagyereket hoznék max egy 20-asért.

Viszont a kp ordít egy jó korban lévő valakiért.
Konkrétan 2 db olyan védő marad, akiben még több, mint 2 szezon lehet (EG, Araujo)
Alves és Alba utolsó értékelhető szezonja lesz a 22/23. Szerintem Alves visszavonul a végén, Alba meg tényleg exponenciálisan egyre többet sérült. Umtiti 1 percet nem fog játszani, Lenglet szerintem megy, Mingueza szintén, Dest meg szerintem kölcsönbe kerül majd valahova.
Minimum 2 szélsőhátvéd és Pique függvényében 1-2 középhátvéd fog kelleni.
Ha jönne a 2 Chelsea játékos, az se elég, még kéne melléjük Gaya és Mazraoui is.
Hát nem sok esély van erre.

De kelleni fog valaki előre is, mert ahogy saccolom távozik majd Trincao végleg, Depay (hogy pénzt kaphassanak érte) és BW is. Jutgla gondolom kölcsönbe elkerül majd valahova, hogy legyen 30-40 meccse. Így marad Auba, FT, Fati, Abde, Traore.
A baj, hogy 20 millióért semmilyen csatár csodagyereket nem lehet szerezni. Van pl. valami opciója a csapatnak 2 Santos ifijátékosra, még azoknak is a diiszkont ára 35 millió / db.
Adeyemi, Isak, vagy David aki beillene ilyen kategóriába inkább olyan 50-60 millióba kerülne + a fizetésük. Vlahovic is egy olasz középcsapatból 75-80 millióért távozott.

Középpályán lehet meg kéne nézni még egyszer Pjanicot, hátha Xavi valamit tudna kezdeni vele. Koeman alatt egyáltalán nem tetszett a játéka, de ott maga a csapat se. Nyilatkozta, hogy nem akar visszatérni, de ez változhat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Troym 2022.02.10. 13:00:38-kor.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.10. 10:12:41

Troym írta:
2022.02.10. 09:40:03
Kell 3-4 hátvéd és minimum 1 középcsatár, 1 cserekapus, plusz a távozók fényében, ahol kevesebben lesznek.
Igen, védőfrontot elég gyászosan állunk. A 2 francia csak a pénzt viszi, tőlük remélhetőleg megszabadulunk. Pletykák szerint Pique is lehet, hogy visszavonul a szezon végén. Mingueza szerintem lassan 1 éve nem játszott középen.
Marad EG és Araujo, ami amúgy nem hangzik rosszul, de EG-ben én még érzem, hogy visszaeshet megint, Araujo-nál meg csak akkor leszek nyugodt, ha már Laporta-val pózol a hosszabbítás után.
Alba-nak nincs cseréje, és a 38 éves Alves-re meg a szélen vakon lévő Mingueza-ra se nagyon lehet alapozni a jobboson. Araujo-t vétek ott játszatni.

Előre szerintem megleszünk, Auba, Traore, FT, Depay alapnak szerintem elég kell, hogy legyen, Fati, BW zsákbamacska, Abde meg Jutgla jók lehetnek beugrónak. És akkor még odaférhet a jobbosra Trincao vagy Collado. Semmi értelmét nem látom elverni a költségvetés nagy részét Haaland-ra, aki amellett, hogy azért sérülékeny, nem is biztos, hogy illene ide.
Előre egyedül valami lutri csodagyereket hoznék max egy 20-asért.

Viszont a kp ordít egy jó korban lévő valakiért.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.10. 09:42:47

davi10 írta:
2022.02.10. 09:26:59
A SPORT szerint elengedtük Kessie-t. 5 milliót ajanlottunk, ezt visszadobta, és mivel nem lenne alapember, nem mennénk tovább.

Ez csak pletyka, de elvileg a Milan 6,5-ös ajánlatát visszadobta, mert 8-at akar, erre mi odamegyünk 5-tel :D
Amennyi Barca-drukker került a felszínre az ingyen igazolható játékosok közül az elmúlt 1-2 hónapban Xavi és az új lendület miatt, gondolom abban reménykedtek, hogy Kessié még Elefántcsontparton 10 évesen Eto'o-t, Dinhot, meg Messit nézte esténként. :D
Anyagilag meg szappanoperailag amúgy tök ugyanaz, mint itt Dembélé, szóról szóra. 1 éve nincs hosszabbítás, de ő maradni akar, elmenni már fél évig semmiképp sem, és már mindenki utálja. Ő szerintem csak PSG/City vonalon fog mozogni. De ha elég eszük lenne, akkor a ManU igazolná, mert azon a poszton ők PL alja szinten vannak kb. ilyen Fred meg Matic meg McTominay...
Ők szerintem megadnák a 8-10 millát.

Védők fognak ide jönni a nyáron kb 3 posztra, támadó meg annak függvényében, hogy ténylegesen beválik-e Auba, és helyettesekenét Ferran. Meg persze Adama, de őt szerintem meg fogjuk venni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.02.10. 09:40:03

davi10 írta:
2022.02.10. 09:26:59
A SPORT szerint elengedtük Kessie-t.
Ezt mondjuk szerintem eleve nem gondolták túl komolyan. Talán egyszer felhívták, hogy mennyi az annyi, kb. ennyi lehetett.
Jó lenne egy ilyen fajta játékos is, ha jönne, de annyi pénzért hozni egy 7-8. középső középpályást, amennyit ő kér, gondolom sokadik prioritás.
Kell 3-4 hátvéd és minimum 1 középcsatár, 1 cserekapus, plusz a távozók fényében, ahol kevesebben lesznek.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.10. 09:26:59

A SPORT szerint elengedtük Kessie-t. 5 milliót ajanlottunk, ezt visszadobta, és mivel nem lenne alapember, nem mennénk tovább.

Ez csak pletyka, de elvileg a Milan 6,5-ös ajánlatát visszadobta, mert 8-at akar, erre mi odamegyünk 5-tel :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2022.02.06. 19:46:51

Folyamatosan tárgyalni kell Gavival, Araujoval - és Nicoval. Most nyilván nincs pénz, mert az utolső eurot is kiadhatták az átigazolási szezonban. Amint azonban lesz, azt rájuk kell fordítani, mert fontosabbak bármilyen nyári igazolásnál, nemcsak Dembinél és SR-nél.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.02.06. 15:58:58

Troym írta:
2022.02.06. 14:04:38
Süle ügynóke azt nyilatkozta, hogy már eldőlt melyik lesz az új klubja. Szerintetek van esély, hogy idejön? (Romano)
Nagyjából 0 %. Több fizetés miatt nem hosszabbított. Mi mit adnánk neki? PL lesz ebből.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.06. 15:46:55

LG írta:
2022.02.06. 14:44:31
Miért lenne annyira abszurd, hogy Araujo iránt van érdeklősés? Amíg nincs meg a hosszabbítás, próbálkozhatnak más csapatok. A játékos pedig lehet, hogy jól érzi magát, de az is lehet, hogy van olyan ajánlat, amin azért elgondolkodna a váltáson. Naivitás lenne azt gondolni, hogy majd mindenki inkább egy zsák krumpliért (nyilván ezen a szinten kell érteni a hasonlatot) játszik Barcelonában, mint egy zsíros fiezetésért egy egy jelenlegi top klubban.

Szerk: közben látom, Gavi sem fogadta el a zsák krumplit....
Ha ezt nekem írtad, akkor azt tudom mondani, hogy leírtam pontosan, hogy miért van a "hírnek" abszurditása. A konkrét hírnek, nem pedig annak, hogy valaki esetleg érdeklődne iránta.

Nem csodálom, hogy nem fogadta el egyikőjük se, viszont általában nem is szokás az első ajánlatra rábólintani. Arról fogalmunk sincs, hogy kinek mennyit ajánlottak, de nem is számít, ez egy alkudozási folyamat, és mindenkivel meg fogunk egyezni. Gavi és Araujo fontosabb, mint bármilyen igazolás amire tíz meg százmilliókat szánnánk a nyáron.
Mégegyszer nyomatékosítanám: teljesen normális, hogy megkapták az első ajánlatot, de újabb tárgyalások következnek. Mivel mostnanában ennyire terítéken vannak a szerződés részletek, fizetések, meg a rossz anyagi állapota a klubnak, normális, hogy nagyobb hírértéke van ennek is, de szerintem elutasította az első ajánlatot típusú hírből volt az elmúlt 5 évben legalább ötven.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.02.06. 14:44:31

Miért lenne annyira abszurd, hogy Araujo iránt van érdeklősés? Amíg nincs meg a hosszabbítás, próbálkozhatnak más csapatok. A játékos pedig lehet, hogy jól érzi magát, de az is lehet, hogy van olyan ajánlat, amin azért elgondolkodna a váltáson. Naivitás lenne azt gondolni, hogy majd mindenki inkább egy zsák krumpliért (nyilván ezen a szinten kell érteni a hasonlatot) játszik Barcelonában, mint egy zsíros fiezetésért egy egy jelenlegi top klubban.

Szerk: közben látom, Gavi sem fogadta el a zsák krumplit....
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.02.06. 14:04:38

Süle ügynóke azt nyilatkozta, hogy már eldőlt melyik lesz az új klubja. Szerintetek van esély, hogy idejön? (Romano)
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.04. 22:53:25

Troym írta:
2022.02.04. 21:44:06
Tegnap a City jelent meg pletyka szinten Araujo kapcsán, ma meg a MU. Lehet, hogy kacsa mind a kettő, de úgy néz ki szorul a hurok. Remélem gyorsan megállapodnak vele, mert ha nyárig ez elhúzódik, akkor szerintem elbukjuk. (fichajes.net)
Szerintem kacsa mindkettő. A forrásmegjelölésed már anélkül is árulkodó, hogy felkeresnénk (bár megtettem). Ugye ez kb az igazolasok.hu domain névvel lehetne egyenlő, ha magyar oldal lenne. Eleve ez a profiljuk, ebből "élnek", már a domain választás is ezt sugalja.
Ha emellé odatesszük, hogy az átigazolási hírek nagyrésze még komolyanvehető forrásoknál is, átigazolási időszakban is kacsa, akkor nagyjából sejthető, hogy ez az oldal holtidőszakban kb milyen színvonalat képviselhet.

A hírnek önmagában is van abszurditása, hiszen konkrétan, friss nyilatkozoatból tudjuk Araujotól (vagy az ügynökéttől, mittom), hogy egyértelműen itt képzeli a jövőjét, másrészt hogy a tárgyalások első fázisban járnak. Asszem itt a főoldalon is volt róla hír, de erre nem esküdnék meg.
Ahogy azt is tudjuk, hogy ha halvány esély mutatkozna később, akkor minden egyes nagycsapat bejelentkezne/érdeklődne.

Sztem az ilyesfajta hozzászólást a jövőben meg lehet spórolni, de ez a személyes véleményem. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.02.04. 21:44:06

Tegnap a City jelent meg pletyka szinten Araujo kapcsán, ma meg a MU. Lehet, hogy kacsa mind a kettő, de úgy néz ki szorul a hurok. Remélem gyorsan megállapodnak vele, mert ha nyárig ez elhúzódik, akkor szerintem elbukjuk. (fichajes.net)
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Válasz küldése