Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
MR. TROMORT777

2015.12.15. 16:33:05

nzxtpo írta: Patoval meg az a baj, hogy lehet hogy többet érne, mint Munir vagy Sandro, de ha lesérül 1-2 hónapokra akkor nem tudod becserélni...
Mióta visszatért Brazíliába egyszer volt sérült és akkor is csak egy meccset kellett kihagynia.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.12.15. 16:25:18

Chino írta:Én is kiváló játékosnak tartom Pogba-t, többféle variáció is lehetne vele a kp-n, de ebbe a rendszerbe nem tudom mennyire lehetne integrálni. A bal oldalra nem elég mozgékony és főleg lassú, Rakitic helyén pedig pont az erősségeit ölnénk ki belőle szerintem. Sokan defenzívebb játékosnak tartják, mert egy magas, erőteljes fekete játékos, de ő inkább támadó felfogású. Messi és Alves mellé öngyilkosság. Még így is sokszor elmennek ott hiába gürüzik annyit a horvát. Nem néztem ilyenről statisztikát, de szerintem a meccseink többségén Rakitic futja e legtöbbet. Ahhoz pedig, hogy egy Vieira 2.0-nak kiáltsuk ki, max. az alapjai miatt lehet. Távol áll még attól a szinttől.

Patonak én nagyon örülnék. Ő tényleg minőségi csere lenne, sokkal bátrabban lehetne rotálni. Most ha rosszul játszik Neymar akkor sem éri meg lecserélni, mert még egy 20%-os Neymar is többet ér a variációknál. Egy Patoval már nem így lenne. Sérülésnél sem kellene kétségbe esni és pihentetni is lehetne. 15 milláért ajándék.

De Sciglio-t már korábban is szívesen láttam volna itt. Neem a kifejezett olasz focit képviseli. Alvesre szó nélkül cserélném. (bár ezt sok mindenkiről el lehetne mondani) Az egy gond vele, hogy elég sérülékeny.
Az utóbbi másfél-két szezonban nem annyira meggyőző, anno ebben a hanyatló Milanban ő volt kb. az egyedüli aki értelmes teljesítményt nyújtott, klasszis jhv-nek predesztinálták, de a sérülések az ő karrierjét is megtörték, az más kérdés, hogy egy új és jobb közegben hogy teljesítene.

Patoval meg az a baj, hogy lehet hogy többet érne, mint Munir vagy Sandro, de ha lesérül 1-2 hónapokra akkor nem tudod becserélni...
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.12.15. 15:57:09

Én is kiváló játékosnak tartom Pogba-t, többféle variáció is lehetne vele a kp-n, de ebbe a rendszerbe nem tudom mennyire lehetne integrálni. A bal oldalra nem elég mozgékony és főleg lassú, Rakitic helyén pedig pont az erősségeit ölnénk ki belőle szerintem. Sokan defenzívebb játékosnak tartják, mert egy magas, erőteljes fekete játékos, de ő inkább támadó felfogású. Messi és Alves mellé öngyilkosság. Még így is sokszor elmennek ott hiába gürüzik annyit a horvát. Nem néztem ilyenről statisztikát, de szerintem a meccseink többségén Rakitic futja e legtöbbet. Ahhoz pedig, hogy egy Vieira 2.0-nak kiáltsuk ki, max. az alapjai miatt lehet. Távol áll még attól a szinttől.

Patonak én nagyon örülnék. Ő tényleg minőségi csere lenne, sokkal bátrabban lehetne rotálni. Most ha rosszul játszik Neymar akkor sem éri meg lecserélni, mert még egy 20%-os Neymar is többet ér a variációknál. Egy Patoval már nem így lenne. Sérülésnél sem kellene kétségbe esni és pihentetni is lehetne. 15 milláért ajándék.

De Sciglio-t már korábban is szívesen láttam volna itt. Neem a kifejezett olasz focit képviseli. Alvesre szó nélkül cserélném. (bár ezt sok mindenkiről el lehetne mondani) Az egy gond vele, hogy elég sérülékeny.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.15. 14:58:26

visca el barca írta:és ennek mi köze a barca igazolásokhoz? :D mondtam már , kell egy Bob vs rest of the world és ott lehetne csapatni
Ezért nem is válaszoltam rá. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.12.15. 14:43:19

és ennek mi köze a barca igazolásokhoz? :D mondtam már , kell egy Bob vs rest of the world és ott lehetne csapatni
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.12.15. 14:08:22

Bob te mindkenkiből kinevelnéd a látványos cseleket, és ha senki nem mutatna olyanokat be, akkor ennek a sportágnak megtizedelődne a népszerűsége egész egyszerűen. Most képzeld el ha a te utópikus képzeleted működne 10-15 éve, ma egy Ronaldinhora ki emlékezne, ha egy cselt nem csinált volna ami látványos, mert ő pl abból élt, hogy azt vert meg és olyan csellel akit akart. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.15. 13:26:53

Én cselezésnél is azt látom nála, hogy erőből megy el sokszor és nem cifrázza. Eltolja, leütközi megy tovább. Van amikor ő is azt hiszi ez cirkusz akkor ne aggódjon senki ütném amíg mozog. :D Ezt szerencsére kilehet belőle nevelni. Alázatosság az nagyon igaz, a mentális képességeket hoztam fel, hogy azt nem tudni, de erre szerintem az EB fog választ adni. Hatalmas nyomás főleg Benzema nélkül, otthon. Ez egy olyan lépcsőfok amit ha megugrik akkor ellehet mondani, hogy egy következő szinten van.

Passzokat én direkt bajnokságra néztem, mert nagyobb intervallum.

Az rá talán a legjobb kifejezés, hogy olyat tud hozni a kp-ra amire szükségünk van, erő és dinamika. Nem élem bele túlzottan magam, meg annyira nem érdekel, hogy idejön vagy sem, de mint focista egy modern kor prototípusa. Nekem Koke is megfelelne ha már igazolunk. :D
Engem is meg lehet tanítani focizni, csak én nem kerülök 80 millióba. Szerintem ha ennyit kiadunk egy játékosra, az legyen egy technikailag képzett "komplett" játékos, akit már "csak" a mi játékrendszerünkbe kell integrálni.
A fizikai adottságai pedig valóban megvannak...kérdés hogy mennyire van rá szükség... a Liga nem egy PL ahol le kell ütközni mindenkit... Xavi sem a fizikuma miatt lett legenda.
Ebbe a rendszerbe könnyen lehet integrálni, mert passzai megvannak. A megtanítani focizni arra utalt, hogy azokat az automatizmusokat amiket játszunk eltud sajátítani, mert többek között a válogatott is hasonlóan játszik. Xavit meg nem érdemes idekeverni, mert az egy másik kor követelményeinek játékosa.
Kép
Kép
Kép
Axyom
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2015.12.14. 11:27:09

2015.12.15. 13:12:48

Bob_Marley írta:@palesz77
Egész egyszerűen Pogbaban legjobban azt szeretem, hogy olyan fizikai tulajdonságai vannak, amik páratlanak és esze is megvan innentől az hogy most jobban vagy rosszabbul passzol az lényegtelen, mert meglehet tanítani focizni...
Engem is meg lehet tanítani focizni, csak én nem kerülök 80 millióba. Szerintem ha ennyit kiadunk egy játékosra, az legyen egy technikailag képzett "komplett" játékos, akit már "csak" a mi játékrendszerünkbe kell integrálni.
A fizikai adottságai pedig valóban megvannak...kérdés hogy mennyire van rá szükség... a Liga nem egy PL ahol le kell ütközni mindenkit... Xavi sem a fizikuma miatt lett legenda. :roll:
MR. TROMORT777

2015.12.15. 13:08:10

Csak ha a BL statokat nézzük:

Átlagos passz szám:
Ini 64,7
Busquets 74.4
Pogba 48,5

Pontos passzok:
Ini 86,6
Busquets 92,5
Pogba 80,8

Azért így már mindjárt más az a passz pontosság, kevesebből könyebb jobb átlagot elérni. De ez sem ad jó képet, mert kevés adat egy BL csoportkör, illetve teljesen más taktikát játszik a két csapat, vagy éppen a passzok távolsága és a pályán való elhelelyezkedésüket is nézni kellene. Szóval ezek a kiragadott ennyit és ennyit passzol számok teljesen értelmetlenek.

Pogba nagy reménység, és jól működik a Juvéban, ahol köré van építve egy egész csapat, de itt csak egy fogaskerék lenne és nem tudom elképzelni, hogy alázatossan be tudna szállni a munkába. Hiába atletikus, ha mellette imád cselezni, itt a kp-nak nem az a feladata elsősorban. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy férne bele a mi gépezetünkbe.
Illetve meg azt se értem, hogy ami Neymarnal meg van jegyezve felesleges csel, az nála, hogy nincs. Még rengetegszer rosszul dönt és vagy nem passzol vagy már későn passzol.
Túl nagy rizikó lenne egy Yaya Touré 2.0.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.15. 13:00:57

Bob_Marley írta:@palesz77
86%-kal passzol az azért nem rossz. :D
...
Egész egyszerűen Pogbaban legjobban azt szeretem, hogy olyan fizikai tulajdonságai vannak, amik páratlanak és esze is megvan innentől az hogy most jobban vagy rosszabbul passzol az lényegtelen, mert meglehet tanítani focizni (és 86% az átlag feletti).
Direkt írtam is, hogy a zseniálisabb megoldásaira jut egy rossz.. Nem azt mondtam, hogy minden második megoldása szörnyű, csak amikor próbálkozik valami komolyabbal, akkor abba sokszor hiba csúszik. Rakitic is 88%-al passzol, aztán közelébe nincs mostanság Ininek vagy Businak, ha kulcspasszról van szó. Szóval jó dolog itt a statisztika, de én ebben inkább hagyatkozok a szememre, mert az idei összes meccsét lepörgettem már.

Rengeteget kéne tisztulnia, és az alapján amit láttam tőle, nem fog sokat csökkenni a hibafaktor nála. Cselezni ennél jobban például kétlem hogy fog, pont a szuper fizikális adottságai hátrányából kifolyólag. Persze írhatod, hogy meg lehet tanítani focizni, de ez meg erre a szintre már nem igaz. Vagyis de, le lehet ezekről szoktatni, csak akkor meg az már nem Pogba lesz..
Bob_Marley írta:Ő lehet pont Isco ellentettje, mert én mikor látom játszani Pogba jó.
Szezon elején nem sűrűn nézhetted akkor.. :D
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2015.12.15. 12:40:54

Pogba pont azért lehetne jó itt mert nem hasonlít egyik középpályásunkra sem. A képességei jók ha ezt a csapat szolgálatába tudja állítani, akkor rengeteg pluszt adhat még egy Barcának is.
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.12.15. 12:37:55

palesz77 írta:
Bob_Marley írta: Szerintem kellenek is még a fiataloknak az idő, Samper, Gumbau, Halilovic stb embereknek.
Na neki mondjuk tényleg elég sok idő kéne, hogy megüsse a szintet.. :D
Csak nehogy 5 év múlva Robi meg Gumbau versenyezzen az aranylabdáért :D Amúgy ez a teljesítmény tuti altatás. Majd ha szorul a hurok a Bl-ben, LE beteszi és egy Messi szintű focit lehoz és megnyeri a meccset :D

Jöjjön Air Sándorunk, kiegészítő embernek jó lenne, MTK-ban is lövi a gólokat.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.15. 12:34:41

@palesz77
86%-kal passzol az azért nem rossz. :D Ő lehet pont Isco ellentettje, mert én mikor látom játszani Pogba jó. Egész egyszerűen Pogbaban legjobban azt szeretem, hogy olyan fizikai tulajdonságai vannak, amik páratlanak és esze is megvan innentől az hogy most jobban vagy rosszabbul passzol az lényegtelen, mert meglehet tanítani focizni (és 86% az átlag feletti). És passzolni is tud egyébként és higgadtan játszani. Vieira a srác, még jobb fizikai paraméterekkel, jobb lövőkével, nagyobb játékintelligenciával. Lehet hogy besülne nálunk vagy ahova kerül, mert sose lehet tudni, de amilyen adottságai vannak azok közül ha egy-kettő van már értékes valaki, na ő meg 5-6 tulajdonságban jó. Már most évek óta tud hozni egy szintet és még mindig rohadt fiatal. Pénz miatt nem hoznám egyedül, de nem hiába mozgatja mindig meg a vezetőség fantáziáját is, mert hihetetlenül szuperatléta felépítése van.
Kép
Kép
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.12.15. 12:00:11

palesz77 írta:Patoról írnak ma is a Mundonál,
Én kifejezetten örülnék neki, balosra ő lenne a lehető legjobb megoldás Neymar mögé.
palesz77 írta:Na neki mondjuk tényleg elég sok idő kéne, hogy megüsse a szintet.. :D
Jaja neki kell idő, mondjuk egy Stoke Cityben egy egy 5-6 éves szerződéssel, visszavásárlási opció nélkül, egyszerűen kiráz a hideg ettől a gyerektől.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.15. 11:53:09

Patoról írnak ma is a Mundonál, de 10-15 milliós ajánlattal. Nyilván igaz, amikor kijelentették a vezetőségnél, hogy télen csak kölcsönbe hoznánk embert.. Na mindegy, lehet úgy próbáljuk, hogy most kölcsön, aztán 15 milliós opció rá, nem tudom. Lényeg, hogy ismét szóba került, sanszos, hogy tényleg opció lehet.

A Sportnál meg Dybala is szóba került, aki szívesen jönne, ha játszana eleget.. Csak hát ugye ez itt nem lenne meg, pedig ő tökéletes opció lehetne, tud mindenhol játszani - igaz, hogy még nagyon csikó, sokat ront.

Plusz De Scigliot figyeljük elvileg, 2017-ben jár le a szerződése. Annyira nem örülnék neki, akkor Robi nem lenne jobbhátvéd opció, én meg ott szeretem legjobban. Az olaszt amúgy nem ismerem, de mintha sokat lenne sérült.
Bob_Marley írta: Én viszont Pogba-ról sem mondtam még le
Ezt amúgy komolyan nem értem, hogy Pogbát te hogy kedvelheted ennyire. Félreértés elkerülése végett, nálam is már pozitív irányba billent a mérleg a megítélésében - lenne róla videóm is már, ha a gépem hajlandó lenne összevágni a klipeket :lol: - , de hogy a te "értékrendedbe" ő hogy fér be azt nem tudom. A jó tulajdonságai megvannak amiket írtál, de konkrétan töb labdát veszít meccsenknént mint az egész középpályánk együtt, amit te kifejezetten rühellsz. Rengeteg rossz megoldása van, minden zseniálisra jut egy eladott labda kb - rontott csel vagy passz, lényegtelen. És nála nem arról van szó, hogy nem tudja mikor csinálja őket szerintem, hanem képességek alapján nem tud egyszerűen 80-90%-os "pontossággal" végrehajtani dolgokat - mint Ini mondjuk, vagy ahogy Yaya tette anno a cselekkel és passzokkal -, neki többször is próbálkoznia kell, hogy alkotni tudjon.

Ha meg visszavetetnél vele ezekből, akkor meg az egész játékát herélnéd ki, és lenne egy jó fizikumú, átlagos játékosunk soksok millióért..
Bob_Marley írta: Szerintem kellenek is még a fiataloknak az idő, Samper, Gumbau, Halilovic stb embereknek.
Na neki mondjuk tényleg elég sok idő kéne, hogy megüsse a szintet.. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.14. 22:51:17

Én is elsősorban első körben belülről próbálnám meg aztán körbe nézni. Az olasz is jó és jöhetne is biztos nem gyengülnénk. -.D Én viszont Pogba-ról sem mondtam még le, csak a rohadt ára meg a fizetése. Emiatt kilőve pedig olyan tulajdonságai vannak, ami félelmetes. Fizikum, játékolvasás, hatékonyság, képzettség, automatizmus kiváló és egy emberbe gyúrva. Mentális képességekkel lehetnek még gondok és erről beszéltünk is még anno. Eb szerintem nagy lökést jelent neki majd fejben. Anno a francia válogatott mikor megnyerte 98-ban a VB-t utána erőtől duzzadva szintet lépett nem egy emberük. Henry-Zidane stb. Én Pogbától is ezt várom, hogy az élet leckéjét megvívja és fejben előrébb lép a Nyár végére. Vannak más opciók, Gundogan pl vagy nekem Koke is borzasztóan tetszik, szóval szerencsére több lehetőség is van és kilehet sakkozni melyik a legjobb. Szerintem Halilovicék mennek megint kölcsönbe és ezért repkednek ezek a nevek. Szerintem kellenek is még a fiataloknak az idő, Samper, Gumbau, Halilovic stb embereknek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.12.14. 21:22:53

Xavi Hernández, a La Ligában szereplő Barcelona korábbi sztárja szívesen látná gránátvörös-kék mezben Marco Verrattit, a Paris Saint-Germain 23 esztendős középpályását.

„Szeretem nézni, ahogy Verratti játszik. Imádom a passzait és ahogy lát a pályán. Szinte sosem adja el a labdát. Kivételes képességű labdarúgó, ha a Barcában játszana, tökéletesen alkalmazkodna a csapathoz.”

palesz ment is alsógatyát cserélni :P
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10089
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.12.14. 20:22:21

Messias2 írta:PSG midfielder Marco Verratti (23) thinks he could join Barcelona in case PSG signs Juvnetus player Pogba. Doesn't want to move to EPL. [md]

Palesznak speciálba. :lol:
Amúgy nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én már őt se igazolnám le feltétlen nyáron. Ez a kp nagyon telített, nem hiszem, h szükségünk lenne az olaszra.
Főleg akkor nem, ha Ini ilyen formában tudja tolni még pár évig, SR hosszabb távon megragad a kp-n, Rafinha ott folytatja majd, ahol abbahagyta, Arda beválik, esetleg Samperrel többet számol Lucho.
Persze ha még mindezek együttesen is teljesülne, akkor se dőlnék a kardomba, ha leigazolnánk.
Szerintem ha Samperrel számolunk(márpedig sok lehetőség van benne), akkor felesleges, hiába nagyon jó játékos Verratti.

Amúgy én igazából leginkább egy igazi TOP középhátvédet hoznék Piqué mellé.
JHV poszt már letudva, mert jött Aleix Vidal, illetve Jordi Alba helyén is tud játszani.

Régóta híresek vagyunk a relatíve gyengusz védelemről, mégis elég sikeresek vagyunk, akkor mi lenne egy igazán jó védelemmel?! :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.14. 19:41:52

Messias2 írta:PSG midfielder Marco Verratti (23) thinks he could join Barcelona in case PSG signs Juvnetus player Pogba. Doesn't want to move to EPL. [md]

Palesznak speciálba. :lol:
Amúgy nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én már őt se igazolnám le feltétlen nyáron.
...
esetleg Samperrel többet számol Lucho.
Én csak ebben az esetben nem hoznám, amúgy kéne még ilyen stílusú játékos a keretbe Busin kívül. Ha nem Samper, akkor nálam egyértelműen az olasz. Mielőtt valaki belekötne, nyilván Verratti szintekkel jobb Serginél jelenleg, de a mi kutyánk kölykének kell előbb lehetőséget adni..
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.12.14. 19:02:24

PSG midfielder Marco Verratti (23) thinks he could join Barcelona in case PSG signs Juvnetus player Pogba. Doesn't want to move to EPL. [md]

Palesznak speciálba. :lol:
Amúgy nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én már őt se igazolnám le feltétlen nyáron. Ez a kp nagyon telített, nem hiszem, h szükségünk lenne az olaszra.
Főleg akkor nem, ha Ini ilyen formában tudja tolni még pár évig, SR hosszabb távon megragad a kp-n, Rafinha ott folytatja majd, ahol abbahagyta, Arda beválik, esetleg Samperrel többet számol Lucho.
Persze ha még mindezek együttesen is teljesülne, akkor se dőlnék a kardomba, ha leigazolnánk.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.12.12. 10:31:42

recrea írta:Jöhetne CR, ha pihentetni kell valakit a hármas közül....
Pont ez jutott eszembe tegnap. Suarez cseréjének jó lenne. Kisebb csapatok ellen rúghat gólokat, a nagyobbak ellen meg jön Suarez. Időhúzó cserének is kiváló lenne, hiszen ha pályára lép, garantáltan 4-5 percet ellop színészkedéssel, nyavalygással. :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.12. 10:22:32

Chino írta:Csak éppen akik eddig fel lettek hozva mint lehetséges alternatívák, azok közül egy sem lenne jobb opció mint például Munir. Pato volt az egyetlen, bár azt hiszem, hogy róla nem is kölcsönként írtak.
Lavezzinek nagy előnye a nemzetközi tapasztalat mellett, hogy képes mindegyik oldalon játszani. Munir meg legutóbb is bizonyította, hogy a baloson meghal a játéka.. Nyilván ha Ardáék jönnek, akkor ez megoldódhatna, de Lucho nem hinném, hogy velük szeretné letudni Neymar helyettesítését. Bár arra ott lehetne Sandro, szerintem ma meg is nézhetjük, hogy mit alkot azon a poszton a Messi-Suárez duóval.

Ennek ellenére úgy néz ki jönni fog valaki - legalábbis Lucho szeretné -, és Munirnak is lehet jót tenne egy olyan kölcsön, mint Halilovicnak, ahol játszhat folyamatosan, és visszaszerezheti az önbizalmát, fejlődhet kicsit.
Samper írta:Nolitonál jobb.
Hát, nálunk szerintem Nolito jobb lenne.. :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.12.12. 10:14:31

recrea írta:Jöhetne CR, ha pihentetni kell valakit a hármas közül....
Nolitonál jobb.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2015.12.12. 09:25:47

Jöhetne CR, ha pihentetni kell valakit a hármas közül....
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.12.12. 02:58:03

[quote="MichaaBee" Előre kell egy csere, aki pótolja Sandrót és Munirt, a hírek alapján pedig ez akkor okosan, kölcsönvétellel lesz megoldva, ami szerintem jó is.[/quote]

Csak éppen akik eddig fel lettek hozva mint lehetséges alternatívák, azok közül egy sem lenne jobb opció mint például Munir. Pato volt az egyetlen, bár azt hiszem, hogy róla nem is kölcsönként írtak.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése