Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.17. 13:50:50

palesz77 írta:Barcelona midfielder Alex Song could leave on a free transfer to Russian club Ruben Kazan. [lesportiu]
#-o #-o #-o #-o Tavaly nem igaz, hogy nem tudtuk elsózni a West Ham-nek. Most már a szezon végén a keretben sem volt benne, nem csoda hogy nem kell nekik.
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.17. 08:12:13

Matyi maradni akar, ahogy az varhato volt. Orulokis neki, nem kene nyar vegere is egy vedo saga, kelleni fog az oreg. [MD]

Barcelona want a quick solution for the futures of Douglas (25), Adriano (31) and Vermaelen (31). Barça could get 12M-14M for the transfers of Vermaelen and Adriano. If they can't, they won't sell them [lesportiu]

Van egy tippem, hogy marad mindegyikuk vegul, csak jatszani nem nagyon fognak..

Barcelona midfielder Alex Song could leave on a free transfer to Russian club Ruben Kazan. [lesportiu]
Tromort77 írta:Totál nem illene ide Mahrez. Biztos, hogy nem komoly jelölt.
Despite reports Barcelona are not considering signing Riyad Mahrez. Player does not fit the profile the club is looking for. [md]
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.07.17. 05:32:40

Nem érdemes úgy nekimenni az évnek, hogy a MSN lecserélhetetlen. Talán meccs közben igen, de aki pihenésre szorul, azt nem is kell nevezni. És lehet a padon kezdetni valamelyiket és csak baj esetén cserélni be. Ráadásul Messire egyre inkább nem a klasszikus csatár, hanem Xavi hajdani szerepköre vár.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.17. 01:58:48

Tobias88 írta:Mahrez azért egy kicsit erős lenne 4.nek és sajnálnám is hogy nálunk vágja tönkre a karrierjét 8)
Amúgy lehet mondani meg puffogni, hogy rotáljunk elől, de Luchonál az MSN sokszor a pályán is pihen, azért tudnak ennyit játszani
Ez igaz, csak azért mégis más ha pl emiatt meccsnapon kell-e utazni vagy nem, pláne ha idegenbeli meccs lesz.

Persze nyilván egy focista minden meccsen játszani akar, de azért mégiscsak jól esik neki 1-1-szer otthon maradni, és kicsit tovább aludni, ahelyett hogy már kora reggel készülődne és utaznának is a csapattal.

Azért végeredményben elég sokat tud számítani fejben, mentálisan, és hozzáállásban is, főleg tavaszra, hogy fejben kipihent valaki vagy minden meccsre elutazik és mindegyiken játszik.
Mint ahogy egy átlagembernek is jót tesz 1-2 nap plusz láblógatás :D

Persze egy rendes 4-edik támadó csak akkor éri meg, ha tényleg Lucho meri forgatni is őket.
(Nameg akár kiscsapatok ellen kiállhatnánk 1-2-szer 3-3-4-es felállással, biztos ami biztos, támadó foci rulez :mrgreen: )
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.17. 01:12:43

Mahrez azért egy kicsit erős lenne 4.nek és sajnálnám is hogy nálunk vágja tönkre a karrierjét 8)
Amúgy lehet mondani meg puffogni, hogy rotáljunk elől, de Luchonál az MSN sokszor a pályán is pihen, azért tudnak ennyit játszani
94:39 6 - 1
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2016.07.16. 22:35:39

Felerősödtek a hangok Mahrez elvágyódását illetően. Mint tudjuk a sajtó szerint a Barca is a kérők között van.. Nekem csak az a problémám, hogy ő valóban segítséget jelentene-e a csapatnak. Igazán csak az elmúlt szezonban láttuk, hogy mit tud. Előtte én nem is hallottam róla... A Leicesterben azt láttuk, hogy rendezetlen védelem ellen, kontrákban, egy-egy ellen rendezetlen védelem esetén a jobb oldalról jó, de itt ezek a szituációk a ritkábbak.
hajnesz írta: Tudom, egyeseknek Munir megoldás, engem még nem győzött meg, hogy akár egy közepes csapat ellen is minőséget tud hozni, ha ... van a palacsintában.
Az, hogy LE nem cserélte le az MSN-t eddig, szerintem annak is betudható, hogy nem volt minőségi ember mögöttük a padon.
Egyetértek azzal, hogy talán az is közrejátszott, hogy nem volt igazi helyettes, bár azért az ő hármójuk egóját is kezelni kell, mert láttuk milyen durcásak, ha lecserélik őket...
Munir pedig engem sem győzött meg. Szerintem egy cserejátékos nemcsak rotáció szempontjából fontos, hanem ha meccs közben kell valamit változtatni, akkor képes új lendületet adni, vagy más fajta játékra átállni vele a csapat...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.07.16. 22:29:52

Nem Digne lesz a gátja, meg szutyok 16 millió euro a csatár igazolásnak. A vezetőség is kinyilvánította, h szeretne csatárt. Az átigazolási szezon még tart. Akkor mégis min megy a sírás? (akinek inge)
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.07.16. 22:13:12

recrea írta:Gudjohnsen még aktív, csak szólok :)

Amúgy ez a csatárkérdés...

MSN: soha se cseréli le őket, akkor mégis minek x millióért csatár? Másrészt, ki a tököm akar idejönni 365 percért? Aki pl a Ticoban Torres mögött csere, mégis hogyan gondoljuk, h majd pont nálunk tesz hozzá?

Megsérül valamelyik...ősszel két hónapra Messi kiesett, megoldottuk, úgy, h sztem akkor játszottuk a legélvezetesebb (kivéve Bobnak :) ) focit, köztük egy Real elleni 4-0-val, és parádés kontrákkal.

Jött D. Suarez, előre is jó focista, itt van még Munir, nem igazolt el egyelőre, mondjon valaki egy értelmes érvet ezek tudatában a csatár igazolás mellett.

Tudom Larsson...BL döntőn összejött neki, rúgott tizenegykét gólt, ezen kívül az emlékek megszépültek, semmi több.
Ha igy gondolkozunk, akkor Digne is tök felesleges volt, ott van Matyi és Umtiti is, lehozzák gond nélkül a posztot. Nem beszélve Robertoról, ő is milyen jól játszott egyes meccseken a baloldalon (is), meg Albát úgyse sürün cseréli le az edző.
Tudom, egyeseknek Munir megoldás, engem még nem győzött meg, hogy akár egy közepes csapat ellen is minőséget tud hozni, ha ... van a palacsintában.
Az, hogy LE nem cserélte le az MSN-t eddig, szerintem annak is betudható, hogy nem volt minőségi ember mögöttük a padon.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.16. 22:11:22

Totál így van nehéz idejönni úgy hogy az eleje foglalt, de azért csak felmerültek nevek. És az meg hogy Lucas Perez nem hozza lázba Triple H-t. :D Hát csak kicsivel tett le többet az asztalra mint az amúgy nem tudom hány ember által ismert Jesus azt se tudom kicsoda. :D Nem feltétlen Lucast írom hogy jöjjön, de akkor bakker ott egy Castro 35 éves, nehogy már ne jöjjön el és rugdossa mindig a gólokat. Csak egy ötlet. Én Gameironak örülnék a legjobban, de ő drága. Oké akkor más alternatíva kell. És igenis le kell cserélni az első hármast is mikor már 2:0 van vagy 3:0.
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.07.16. 21:41:36

Gudjohnsen még aktív, csak szólok :)

Amúgy ez a csatárkérdés...

MSN: soha se cseréli le őket, akkor mégis minek x millióért csatár? Másrészt, ki a tököm akar idejönni 365 percért? Aki pl a Ticoban Torres mögött csere, mégis hogyan gondoljuk, h majd pont nálunk tesz hozzá?

Megsérül valamelyik...ősszel két hónapra Messi kiesett, megoldottuk, úgy, h sztem akkor játszottuk a legélvezetesebb (kivéve Bobnak :) ) focit, köztük egy Real elleni 4-0-val, és parádés kontrákkal.

Jött D. Suarez, előre is jó focista, itt van még Munir, nem igazolt el egyelőre, mondjon valaki egy értelmes érvet ezek tudatában a csatár igazolás mellett.

Tudom Larsson...BL döntőn összejött neki, rúgott tizenegykét gólt, ezen kívül az emlékek megszépültek, semmi több.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.07.16. 21:38:47

Szerintem eddig Umtiti és Digne igazolása is ül, mert nekem a Matyi balos alternatíva az fájdalmas volt, aki nem nézte a meccset még szerintem az is tudta, hogy az ő oldalán támadnak és kapjuk a gólt. Umtitivel meg nem tudom mi a gondotok, pláne ha jövőre Masch megint úgy dönt, hogy neki elvágyódása van és esetleg akkor már nem gondolja meg magát. Támadó kérdésben pedig engem ilyen Lucas Perezek nem hoznak lázba, Munir ha az ő helyén lett volna és folyamat játszik, annyi gólt szerintem ő is elrak, amikor centert játszott igenis biztató volt a játéka. Ennek Jézus gyereknek örülnék, szeretem a technikás délamerikai támadókat és láthatólag a klub is. :) Mahrez pedig a másik akinek örülnék, nagyon jól keni ő is, aki még ilyen az ugye Carrasco.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.16. 21:29:48

Nagyon sok van hátra, de eddig azért valóban a legfontosabbat nem tudtuk teljesíteni. Kellett Umtiti szó se róla, mert elment Bartra. Denist is okosan visszahoztuk, de a támadó kérdésben ráadásul kicsit meg is feneklett a történet, pedig az elsődleges az lenne. Digne nekem töltelék és sok volt. :D Sokkal fontosabb dolgok lennének és remélhetőleg sikerül is megoldani.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.16. 21:15:31

Nyilvan celszerubb lett volna 3 kh-el nekivagni a szezonnak jovore. Csak mert Vermaval es Bartraval nem szamol Lucho.. Elobbivel mondjuk lehet szamolna, de o meg egy tusszentestol is leserulhet 2-3 honapra, ongyilkossag lenne ot 4. vedonek megtartani.
Nero. írta:Subinho: Ezzel nem csak te vagy egyedül, de látod a srácok megmagyarázzák. :D
Mondjuk nem is ertem miert, mert az az indok, hogy Lucho az SR-Vidal duoval szamol, lathatoan teljesen okorseg egyesek szamara.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.07.16. 21:11:39

visca el barca írta:
Nero. írta:Mahrez: Fú de örülnék ha ő jönne ide, szerintem ő jönne is nagyon meg Enrique se csukná be előtte az ajtót de rá már nincs pénz mert azt elszórakoztuk Umtitire meg Dignére. Meg ő azért annál jobb játékos minthogy játsszon évi 1000-1200 percet, mert szeintem idén se fog megtörténni a csoda és Enrique továbbra se mer lehozni senkit az MSNből.
mahrez úgy lett volna jó ha pakkban jön morgannal meg vardyval. a fifában mindnek 80 feletti a ratingje!
Hiába az állandó személyeskedés, nincs az az Isten hogy megmagyarázd nekem hogy az Umtiti-Digne kettős leigazolása fontosabb mint mondjuk Mahrezé lenne. :^o
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.16. 20:29:51

Nero. írta:Mahrez: Fú de örülnék ha ő jönne ide, szerintem ő jönne is nagyon meg Enrique se csukná be előtte az ajtót de rá már nincs pénz mert azt elszórakoztuk Umtitire meg Dignére. Meg ő azért annál jobb játékos minthogy játsszon évi 1000-1200 percet, mert szeintem idén se fog megtörténni a csoda és Enrique továbbra se mer lehozni senkit az MSNből.
mahrez úgy lett volna jó ha pakkban jön morgannal meg vardyval. a fifában mindnek 80 feletti a ratingje!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.07.16. 20:06:22

Samper írta:Ha elengeditek azt az elavult formulát, hogy van az alapcsapat és a kiegészítő emberek, hanem hisztek a valódi rotációban, akkor mindjárt más a leányzó fekvése. Akkor mindjárt több klasszis és kalasszisjelölt fér be a keretbe, így Arda helyére is, meg Sandro helyére is.
A kamera meg nem győzné venni a sértődött arcokat a padon meg a lelátón. Szép is lenne.... :lol:

Subinho: Ezzel nem csak te vagy egyedül, de látod a srácok megmagyarázzák. :D

Mahrez: Fú de örülnék ha ő jönne ide, szerintem ő jönne is nagyon meg Enrique se csukná be előtte az ajtót de rá már nincs pénz mert azt elszórakoztuk Umtitire meg Dignére. Meg ő azért annál jobb játékos minthogy játsszon évi 1000-1200 percet, mert szeintem idén se fog megtörténni a csoda és Enrique továbbra se mer lehozni senkit az MSNből.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.07.16. 19:21:54

Samper írta: Világos, hogy Arda a vezetőségnek van útjában és nem LE-nek. Idehozták, nem lesz soha húzóerő, viszont a fizetési rangsorban ehhez képest túl elöl áll. Ilyen helyzet zavaró tényező a keretben. Hogy aztán pótolják-e, vagy sem, az ettől független kérdés. Én örülnék, ha a Rakitic - Ini duónak lenne igazi rotálója. Rafinha és RS nem azok: ők kiváló taktikai variánsok, illetve helyettesek sérülés esetén. D. Suarez nem Barca szint.
Egyelőre Ardaról se lehet tudni, hogy lehet-e húzóember vagy sem ha marad. Jó képességű, tapasztalt játékos. Az utóbbi fél évben nem mutatott sokat, de az ő esetében nem lehet 100%-ra venni.
Rafinhaval mi a gond? 20 évesen a Celta húzóembere volt, itt is ígéretesen kezdett, csak jött egy komoly sérülés. Miből gondolod, hogy nem lehetnek megfelelő rotálói. Mennyit láttad játszani? A válogatottba is a két szép szeméért került be.
Denis a másik. Egy nagyon kemény Villarrealnak volt stabil játékosa szintén 20 évesen, következő évben már a Sevilla alapembere lett. Mitől nem Barca szint? (már ettől a kifejezéstől is feláll a szőr a hátamon)
Nem lehet mindenki Messi, hogy fiatalon feljön, aztán iszonyatosat robbant.
Forca Barca!!!!
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2016.07.16. 18:29:46

MessiNeymarSuarez írta: Mourinhonak egyedül annyi a problémája, hogy el kell döntenie milyen márkájú felnit és gumit rak fel a buszra :lol: :lol:
Ezt pontosan hogy is érted?
Tromort77

2016.07.16. 18:16:08

palesz77 írta:Denisről legalább várjuk meg, hogy 2-3 hónap szoktatás után mit fog nyújtani a mi rendszerünkben..

A Leicester bandwagonerektől kérdeznék. :mrgreen: Mahrez mennyire tud a baloson játszani? Le tudná fedni mindkét szélt, vagy sokkal rosszabb a baloson, mint a jobboldalon?

A fiatalabb Lukaku megy a Laziba a hírek szerint, Adriano lehet, hogy mégis marad tényleg..
Totál nem illene ide Mahrez. Biztos, hogy nem komoly jelölt.

Érdekes, hogy egy Arbeola el tud menni a Milánba 33 évesen, úgy, hogy kemény 258 percet játszott , a 31éves Adriano-nak meg nem tudunk csapatot találni. Oké, Arbeloa-nak lejárt a szerződése, de dúrva, hogy letudunk építeni játékosokat. Sose volt klassszis, de egy megbízható ember volt. Ehhez képest ott tartunk, hogy nem lehet eladni. Vicc. Vagy akkor el lehetett volna adni tavaly is, erre a 430 percre hülyeség volt itt tartani. Bár úgy látom neki teljesen megfelel, hogy itt jópénzért nézi a meccseket a lelátóról. Douglas-nél még meg is érteném, mert ő más szint. De Adriano símán kezdő lehetne/lehetett volna egy közepes csapatban bármelyik top ligában.
Subinho írta:Pár nap kimaradt... most olvasom: balhátvédet vettünk, jobbhátvéd meg nem fog jönni...
Lemaradtam valamiről??? Alves meggondolta magát és Alba megy el????? :D
Ki érti ezt??? Megosztanátok, hogy most akkor mi a fene történik???
Semmi. SR és Vidal személyében van két jobbhátvédünk. Adriano esetleges távozásával pedig kellett egy csere balhátvéd, illetve Mathieu középre kell cserének.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.07.16. 18:14:44

Subinho írta:Pár nap kimaradt... most olvasom: balhátvédet vettünk, jobbhátvéd meg nem fog jönni...
Lemaradtam valamiről??? Alves meggondolta magát és Alba megy el????? :D
Ki érti ezt??? Megosztanátok, hogy most akkor mi a fene történik???
Alba mögé tényleg elfért most már egy fiatal ambiciózus játékos, aki a kezdőbe akar kerülni. Így fel lehetne tüzelni Albat, mert akárhogy is nézzük, eltunyult az évek során. Ha meg Digne jobb, akkor meg kezdjen ő. Ardiano nem opció már.

JHV kérdésben meg LE bízik Vidalban, vagyis remélem, mert ha nem, akkor tök érthetetlen, miért nem vettük egy játékost arra a posztra.

Idén szerintem eddig nagyon okosan igazoltunk.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.16. 18:08:01

Pár nap kimaradt... most olvasom: balhátvédet vettünk, jobbhátvéd meg nem fog jönni...
Lemaradtam valamiről??? Alves meggondolta magát és Alba megy el????? :D
Ki érti ezt??? Megosztanátok, hogy most akkor mi a fene történik???
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.16. 18:05:35

Ha marad Adriano, akkor Digne érkezése teljesen érthetetlen lenne.

Matyit meg nem hiszem hogy el kéne adni, akkor csak lukat csinálunk ott, ráadásul több helyre betehetjük, megbízik benne LE, hozza azt ami kell. Ha megy, keresnünk kell védőt, felesleges ott már kavargatni. Persze ha jön valami eget rengető összeg akkor bárki bármikor mehet, de a hétmillió€ nem az.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.16. 17:35:45

Denisről legalább várjuk meg, hogy 2-3 hónap szoktatás után mit fog nyújtani a mi rendszerünkben..

A Leicester bandwagonerektől kérdeznék. :mrgreen: Mahrez mennyire tud a baloson játszani? Le tudná fedni mindkét szélt, vagy sokkal rosszabb a baloson, mint a jobboldalon?

A fiatalabb Lukaku megy a Laziba a hírek szerint, Adriano lehet, hogy mégis marad tényleg..
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.16. 17:11:57

tatesz1990 írta:
Samper írta:Ha elengeditek azt az elavult formulát, hogy van az alapcsapat és a kiegészítő emberek, hanem hisztek a valódi rotációban, akkor mindjárt más a leányzó fekvése. Akkor mindjárt több klasszis és kalasszisjelölt fér be a keretbe, így Arda helyére is, meg Sandro helyére is.
Ezt mondd már el légyszíves például José Mourinhonak! Biztos hallgatna rád, mikor megtervezi a csapatait.... :twisted:
Mourinhonak egyedül annyi a problémája, hogy el kell döntenie milyen márkájú felnit és gumit rak fel a buszra :lol: :lol:
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2016.07.16. 17:05:22

Samper írta:Ha elengeditek azt az elavult formulát, hogy van az alapcsapat és a kiegészítő emberek, hanem hisztek a valódi rotációban, akkor mindjárt más a leányzó fekvése. Akkor mindjárt több klasszis és kalasszisjelölt fér be a keretbe, így Arda helyére is, meg Sandro helyére is.
Ezt mondd már el légyszíves például José Mourinhonak! Biztos hallgatna rád, mikor megtervezi a csapatait.... :twisted:
Válasz küldése