Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.05.08. 16:08:05

Rinku írta:
MQuCsabi írta:Mindig olyat szeretnék leigazolni, aki jönni akar. Ne azért jöjjön valaki, hogy játszon valahol, hanem, mint Suareznek, legyen motivációja, hogy itt játsszon. Verratti ebből a szempontból nem tudom milyen, de Gündogan nem tűnik nagyon ígéretesnek e téren. Nem tudom jobban megfogalmazni. :oops: Ez olyan, amiért Reust sem hoznám el soha. (Plusz neki ott van a jogsi nélkül vezetős gyökérsége is)
Bingo! Tök így vagyok vele én is. Olyan diadalittasan röhögtem a PSG elleni meccs után is, de olyan fellégezve és iszonyatosan kárörvendve, hogy Mr. Duplakötényt úgy megforgatták (megint), mint a grillcsirkét, Thiago Silvával ülhetnek ketten Párizsban, mint két gyökszi, pénzéhes majmok, úgy kell nektek. :) Meglett volna itt mindenük, hírnév, pénz, elismertség, arany élet, a szakma és a világ teteje, nekik nem kellett. Egyiknek éhen hal a családja, mert 10 helyett "csak" vagy 8 milliót kapna egy évben (szegény pára), a másiknak meg nagyobb pofája volt, mint a Diadalív, na most állhat is alatta és jártathatja is, kutyát nem érdekli.

Én is csak ennek vagyok a híve, hogy azért igazoljunk le valakit, mert ő tényleg szeretne itt játszani és bizonyítani, nem az, hogy Barca, MU, Bayern, real, bármi csak fentebb menjen a létrán. Sokkal több türelem és pozitívabb attitűd társul egy szurkolótól egy olyan ember felé, aki saját magvallása szerint is ezt szerette volna, boldog, hogy itt van és mindent megtesz azért, hogy megszolgálja a bizalmat.
Egészen addig egyetértek azzal amit írtok, hogy jobb, ha úgy jön egy játékos, hogy tényleg itt akar játszani.

Viszont azt a hozzáállást sose szerettem, hogy valaki megsértődik azon, hogy valaki nem balhézik azon, hogy ide jöhessen. Silva vételárát nem akartuk vagy tudtuk kifizetni, akkor mit kellett volna csinálnia? D. Luiz nem ér annyit, amennyit kifizettek érte, és csak a PSG-be mehetett, mert nyilván a Chelsea nem fogja eladni másnak 10M-val kevesebbért.

Luiz is, Silva is remek játékosok, utóbbi kiemelkedő képességű védő, aki bőven bennevan a szűk világelitben, emellett szimpatikus személyiség is. Nem jött össze neki, hogy ideigazoljon, de ettől még megérdemli a tiszteletet. Reus hozzáállása is kifejezetten szimpatikus, mert tudja mit köszönhet a klubjának, és olyan gesztust tett, amikor a klub igen mélyen volt, ami előtt emelem a kalapom. Nekem az ilyen dolgok javítják a játékosról kialakított képemet, nem rontják.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.08. 15:29:31

Nálam is Verratti-Gündogan a sorrend. A kis olasz ide nagyon illene, vele baromi nagyot erősödne a középpályánk, de Gündogan érkezésekor sem dölnék a kardomba, nagy spíler ő is. Mindkettejük erőssége a passzjáték, a mezőnymunka, és az az apróság, hogy labdakihozatalnál nem a jó megoldást válasszák, hanem a legjobbat.
Mondjuk az alap, hogy Verrattit nehéz lenne elhozni, de ha igazán jönni akarna...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2015.05.08. 15:28:44

MQuCsabi írta:Mindig olyat szeretnék leigazolni, aki jönni akar. Ne azért jöjjön valaki, hogy játszon valahol, hanem, mint Suareznek, legyen motivációja, hogy itt játsszon. Verratti ebből a szempontból nem tudom milyen, de Gündogan nem tűnik nagyon ígéretesnek e téren. Nem tudom jobban megfogalmazni. :oops: Ez olyan, amiért Reust sem hoznám el soha. (Plusz neki ott van a jogsi nélkül vezetős gyökérsége is)
Bingo! Tök így vagyok vele én is. Olyan diadalittasan röhögtem a PSG elleni meccs után is, de olyan fellégezve és iszonyatosan kárörvendve, hogy Mr. Duplakötényt úgy megforgatták (megint), mint a grillcsirkét, Thiago Silvával ülhetnek ketten Párizsban, mint két gyökszi, pénzéhes majmok, úgy kell nektek. :) Meglett volna itt mindenük, hírnév, pénz, elismertség, arany élet, a szakma és a világ teteje, nekik nem kellett. Egyiknek éhen hal a családja, mert 10 helyett "csak" vagy 8 milliót kapna egy évben (szegény pára), a másiknak meg nagyobb pofája volt, mint a Diadalív, na most állhat is alatta és jártathatja is, kutyát nem érdekli. Aztán most se kelljen semmi, fiúk! :) Matyiő a legnagyobb nyertes az egészben. :) Jó, a srácnak mindegy, hogy hova került volna, csak nagy klub legyen, de milyen boldog lehet az már, hogy ennyi hülye veszi körül a védők világában... :D

Én is csak ennek vagyok a híve, hogy azért igazoljunk le valakit, mert ő tényleg szeretne itt játszani és bizonyítani, nem az, hogy Barca, MU, Bayern, real, bármi csak fentebb menjen a létrán. Sokkal több türelem és pozitívabb attitűd társul egy szurkolótól egy olyan ember felé, aki saját magvallása szerint is ezt szerette volna, boldog, hogy itt van és mindent megtesz azért, hogy megszolgálja a bizalmat.
barca0000 írta:Mi a baj Calhanoglu-val ?Bőven van azon a szinten mint Pogba vagy Verratti ,és tényleg jóval olcsóbb lenne.
Szövegértés.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2015.05.08. 15:35:23-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.05.08. 15:25:00

visca el barca írta:ha már törökök.

van egy leverkusen szurkoló barátom (jó pár évet élt ott, akkor szerette meg őket) ő calhanoglura veri ki naponta legalább kétszer. váltig állítja, hogy tökéletes utódja lenne xavinak. jó lát a pályán, gyors, érzi a passzsávokat, kreatív és félelmetes szabadjai vannak. és talán még 80 millióba sem kerülne.
Mi a baj Calhanoglu-val ?Bőven van azon a szinten mint Pogba vagy Verratti ,és tényleg jóval olcsóbb lenne.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.08. 12:39:06

a németekkel is bajom van.... :mrgreen: najo, lehet, ezek után inkább az emberekkel...

Mindig olyat szeretnék leigazolni, aki jönni akar. Ne azért jöjjön valaki, hogy játszon valahol, hanem, mint Suareznek, legyen motivációja, hogy itt játsszon. Verratti ebből a szempontból nem tudom milyen, de Gündogan nem tűnik nagyon ígéretesnek e téren. Nem tudom jobban megfogalmazni. :oops: Ez olyan, amiért Reust sem hoznám el soha. (Plusz neki ott van a jogsi nélkül vezetős gyökérsége is)
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.08. 12:33:52

visca el barca írta:ha már törökök.

van egy leverkusen szurkoló barátom (jó pár évet élt ott, akkor szerette meg őket) ő calhanoglura veri ki naponta legalább kétszer. váltig állítja, hogy tökéletes utódja lenne xavinak. jó lát a pályán, gyors, érzi a passzsávokat, kreatív és félelmetes szabadjai vannak. és talán még 80 millióba sem kerülne.
Róla volt már hír pár hónapja, hogy nem szeretne idejönni, mert nem érzi még késznek magát elhagyni a Leverkusent - emlékeim szerint ilyesmi volt.

Gündi se lenne olyan veszett drága most amúgy, egy az, hogy nemrég hagyott ki nagyon sokat - bár mire leigazolhatnánk már 1 éve tolni fogja, szóval sokat nem számít -, plusz most fog lejárni a szerződése, és nem fogadta el a hosszabbítási ajánlatot.
MQuCsabi írta:Pogba cseréljen csak helyet Yayával :D Mi meg igazoljuk majd le Verrattit. Szerintem ő türelemmel kivárja a sorát. Ikay-t nem tudom.... nem jönnek be a törökök, menjen csak a Bayernbe :D
Pogba szerintem Realba megy, most is nagyon sok hír van erről. Yaya megy a PSG-be, ők meg cserébe elengedik Verrattit. Sima. 8) :D
Aztán ezért úgy belelkesül Thiago és Gündogan is, hogy rögtön követik, és a miénk lesz a legjobb középpálya a világon!! FIFA-ban nekem legalábbis nagyon bevált.. :lol:

Gündogannal amúgy nem tudom mi bajod, elvégre német.. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.08. 12:22:10

ha már törökök.

van egy leverkusen szurkoló barátom (jó pár évet élt ott, akkor szerette meg őket) ő calhanoglura veri ki naponta legalább kétszer. váltig állítja, hogy tökéletes utódja lenne xavinak. jó lát a pályán, gyors, érzi a passzsávokat, kreatív és félelmetes szabadjai vannak. és talán még 80 millióba sem kerülne.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.08. 11:59:28

Pogba cseréljen csak helyet Yayával :D Mi meg igazoljuk majd le Verrattit. Szerintem ő türelemmel kivárja a sorát. Ikay-t nem tudom.... nem jönnek be a törökök, menjen csak a Bayernbe :D
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.08. 11:28:52

Dortmund midfielder Ilkay Gundogan (24) wants to join Barcelona, but because of transfer ban he could end up at Bayern or Man United. [bild]

Juventus have rejected an 80M bid from Barcelona for French midfielder Paul Pogba (22). [tuttosport]


Gündogan lehetne kicsit türelmesebb, Januárig igazán várhatna.. :D A jelenlegi középpályánkra vagy ő vagy Verratti passzolna leginkább szerintem, szeretnek mindketten hátrébb játszani, de ha kell meg is tudnak indulni, a passzjátékuk átlag feletti, védekezésben pedig szintén keményen odateszik magukat. A török kapura veszélyesebb, hatalmas bombákat tud megereszteni, cserébe Verratti utolsó passzai szerintem valamivel jobbak, meg talán valamivel labda biztosabb. Nehéz döntés lenne közülük választanom.. :D Koke is hasonló még, csak ő 1-2 szinttel gyengébb kivitelben. Akit amúgy a Chelseavel hoztak most szóba. Kár, hogy egyikük se fog jönni szerintem.. :roll:

A Pogbás hírnek meg örülök kicsit, lehet, hogy nagy klasszis lesz belőle, de valahogy nem tudom elképzelni nálunk..
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.08. 00:37:53

Petr írta: Nyugalom, Masi még megszerezhető a Ternana csapatából, a bomba még robbanhat.
Douglas után szabadon... nagyobbat nem bukhatnánk vele. :lol:
Képzelem itt hogy robbanna fel a fórum, ha egyszer tényleg elhoznánk Depayt. :mrgreen:
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.07. 23:23:06

Értem én a szarkazmust, de Depay tényleg jó igazolás volt a MU részéről. A potenciál megvan benne -elég ránézni a statjaira-, a lehetőséget Manchesterben igazi riválisok hiányában meg is kaphatja majd, szóval bőven lehet belőle klasszis.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.07. 19:06:17

visca el barca írta:depay :arrow: mu

kár hogy nem ide jött, jövőre semmit sem nyerünk :(
Amúgy annak ellenére, hogy Depay a fórumon már legenda lesz, lehet, hogy ez tényleg egy jó megérzés volt attól a kollégától, aki bedobta annó a nevét.. :D
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.07. 18:57:02

Kétlem h megérezné a csapat azt a -50 milliót. Évek óta tudni lehet, hogy csak idő kérdése, mikor viszik lejjebb az összeget, nem hiszem h meglepetésként érné a büdzsét.
A Fifa egy szégyen
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.05.07. 18:35:30

visca el barca írta:depay :arrow: mu

kár hogy nem ide jött, jövőre semmit sem nyerünk :(
Nyugalom, Masi még megszerezhető a Ternana csapatából, a bomba még robbanhat.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.07. 18:27:43

depay :arrow: mu

kár hogy nem ide jött, jövőre semmit sem nyerünk :(
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.05.02. 20:36:22

visca el barca írta:akkor meg főleg :D

most amit gyorsan találtam, tavaly, mi meg a margit 140-140-est kaptak. ha az a 2/3, akkor olyan 370 lehetett az összes. most azt felezik a két nagy között, szal elvileg vhol 90-95 körül lesz.

igen, valóban -50.
Durva, mert ez az éves költségvetésünk 10%-a.

Bár még egyszer átgondolva, és ezzel befejezem az Offolást kedves moderátorok :) , a Te első saccod közelebb lesz valószínűleg a valósághoz, mivel most egységesen tárgyalnak majd a csapatok a TV társaságokkal, jobb alkupozícióban lesznek, több pénzt tudnak kiharcolni és így nekünk is csökkenni fog a kiesésünk.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.02. 19:51:01

akkor meg főleg :D

most amit gyorsan találtam, tavaly, mi meg a margit 140-140-est kaptak. ha az a 2/3, akkor olyan 370 lehetett az összes. most azt felezik a két nagy között, szal elvileg vhol 90-95 körül lesz.

igen, valóban -50.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.05.02. 19:34:19

visca el barca írta:senki ne felejtse, hogy jövőre már tv-s péz' is kevesebb lesz. eddig a két nagy megkapta az összes tv-s lóvé 2/3-át, ezentúl már csak a felét fogja.

persze nem olyan vészes, de azért csak -20-30 milla évente.

kizártnak tartom h egy olyan játékosért mint pogba kifizessenek 70 milliót. még a mai ireális pénzek mellett sem ér ennyit
Bár most nincs előttem, de az a -20-30 milla szerintem közelebb van/lesz az 50-60hoz.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2015.05.02. 19:30:43

Nem tudom továbbra se miért gondoljátok, hogy Verrattit eladná nekünk a PSG :lol: Semmi szükségük pénzre. Már csak Marquinhosnál is mennyit szívattak minket, pedig rá igazán szükségük sincs.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.02. 19:29:56

senki ne felejtse, hogy jövőre már tv-s péz' is kevesebb lesz. eddig a két nagy megkapta az összes tv-s lóvé 2/3-át, ezentúl már csak a felét fogja.

persze nem olyan vészes, de azért csak -20-30 milla évente.

kizártnak tartom h egy olyan játékosért mint pogba kifizessenek 70 milliót. még a mai ireális pénzek mellett sem ér ennyit
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.05.02. 19:09:06

palesz77 írta:....
Tőlem Verratti is jöhet (mintha számítana bármit is), Pogba ne jöjjön milliárdokét. A többi résszel meg nem értek egyet, de ez futball felfogás kérdése. Nem kreatívitás kell, hanem pontos, gyors, erős játékosok középpályára. Koke nagyon illene ide, az meg tök mindegy hogy megpördül két ember között vagy nem. Hozzáteszem a linkelt videót bőven lehet látni Koke játékában is, mert nagyon jól fedezi. Lényeg, hogy jól lát, pontosan játssza meg a labdákat, sokat tud dolgozni. Modern foci része, hogy a középpályán fizikálisan kell topoon lenni, nem hiába tűnnek el a klasszikus 10-es irányítók a középpályáról. Gyors, agilis, pontosan passzoló középpályások ezt vadássza mindenki. Verratti is ilyen, de Koke is. Simán utóbbit hoznám, spanyol, ismeri a ligát, nálam ez mindig plusz pont.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.05.02. 18:49:01

Chino írta:És hogy állítanád fel? Lehet, hogy nevekre jól hangzik, de kb ennyi.
Folyamatosan rotálnám őket és akár újféle felállást/taktikát is ki lehetne próbálni egy ilyen kp sorral. Bár az is igaz, hogy egyikőjük sem örülne igazán, ha padoznia kellene és amúgy is mindegyikőjüket játékban kellene tartani. Nehéz kérdés ez...
Bár ha Verrattit 2016 nyarán elhoznánk, én Ini helyén játszatnám, kivéve ha a spanyol a mostani formáját hozná jövő nyárig, abban az esetben viszont tényleg indokolatlanná válna Verratti leigazolása.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.02. 18:48:37

palesz77 írta: Tudom, hogy csak poén, de nekem ez egy álom lenne.. :cry: Aztán Rakitic helyett egy Gündogan.. Na felébredek. :mrgreen:
nem poénkodom, nálam ez lenne az optimális kp.
Amit zárójelbe írtál meg még inkább, ugrálnék itthon mint egy hülyegyerek ha létrejönne:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.02. 18:44:13

csababarca írta:Aztán visszahozzuk a Thiagot is Iniesta kiöregedésére.
Deal?

:mrgreen:
Tudom, hogy csak poén, de nekem ez egy álom lenne.. :cry: Aztán Rakitic helyett egy Gündogan.. Na felébredek. :mrgreen:

Amúgy Verratti pont ott tudna játszani, ahol most Xavi szokott, csak mellé még védekezésben is top lenne, nem csak kontrollálná a játékot. Nem tudom, miért ne lenne itt posztja, Xavi is tud Rakiticcel játszani, Verrattinak se lenne ez gond szerintem..

szerk.:
csababarca írta:Amit zárójelbe írtál meg még inkább, ugrálnék itthon mint egy hülyegyerek ha létrejönne:D
Szerintem ugrálnék veled együtt.. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2015.05.02. 18:51:30-kor.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.05.02. 18:41:54

mondjuk egy dologban biztosak lehetünk, akárkit is hozunk a középpályára, nem nagyon lőhetünk mellé. mert itt ellentétben sok más poszttal hatalmas a választék, és csupa baromi jó játékos közül lehet választani. annyira nem aggódok, főleg hogy most úgynézki még iniesta se levezető szinten tolja.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Válasz küldése