Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.15. 08:34:23

Alcantara írta:...
Hagyjuk. Látom képtelen vagy nem személyeskedni és értelmes emberi lény módjára beszélni.

Nem kisangyalkákat akarok ebbe a csapatba, de a játékos, akit igazolunk legyen tisztában a csapat erejével és a saját értékével. Aki nem fogja fel, hogy a Barca erősebb, mint a PSG, annak nincs keresnivalója ezen a szinten és ennek semmi köze a több mint egy klub-hoz.

Részemről befejeztem a vitát veled mielőtt még írok pár szépet.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2015.05.15. 08:08:44

Erxy írta:
Castiel írta: Ezt nem venném biztosra, ha megnézzük milyen igazolások, nevek fűződnek a munkájához, az előző klubjainál, nem venném biztosra hogy el küldik, még ha lesz is elnök választás. Ezt ott fent is tudják...
a nyolcvanas, kilencvenes evekben valoban nagyszeru munkat vegzett, azt mondjak.
az utobbi 10 evet inkabb hagyjuk, de meg lehet nezni hol tart a Milan es hogy kiket igazoltak. :wink:
Amikor a Milán a Berlusconi féle virágkorát élte, akkor azért mérce volt európában az a csapat. Akkor lecsó volt, és nem korlátok... Azért 0, vagy ahhoz közeli átigazolási keretből nehéz jó üzletet nyélbe ütni. Főleg a mai piac íratlan szabályait figyelembe véve! Most már elfolyt a "fekete" pénz. :) Mindegy is, a lényeg hogy vannak olyan kapcsolatai, amik esetleg megkönnyíthetik egy jó igazolás nyélbeütését. Legyen az Pogba, Verratti, vagy David Silva.. :)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.05.15. 07:16:01

noname írta:Épp ezt mondom. Aki olyan hülye, az tűnjön el a süllyesztőbe és nem érdemli meg a Barcát.
Én is éppen erről a "felsőbbrendűség" érzésről beszéltem neked.
Van egy játékos, akit itt a fórumon mondjuk szeretnének, mert ügyes, beillene ide. Nem nyilvánít akaratot idejönni, mert mondjuk meg van elégedve az általad semmibe nem nézett PSG-vel és azzal a rakás pénzzel, amit ott kap.
Ezek szerint az süllyesztő és az elmeállapota is megkérdőjelezhető általad?

Ugyanez volt a szitu Thiago Silvával, David Luizzal, "csodaMangalával" stb...

Értem én, hogy ebben a korban még olvasol lovagregényeket, csak az a gond, ha a könyvet becsukod, ugyanúgy látod a világot, mint amit ott leírtak.
A pénzről szól minden (nem teljesen értek vele egyet jelzem), ráadásul néhány Barca szurkolónak tudom nehéz elhinni, de vannak más csapatok, ahol a játékosok tökéletesen elvannak, még akkor is, ha az itt fórumozó szerint az süllyesztő.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.14. 18:43:47

visca el barca írta:
noname írta:Feltételezve, hogy Verratti épeszű: szerinted mégis hol szeretne játszani?
ez semmit nem számít. lásd cuadrado. megmondta nem jön ide jobb hátvédnek, elment a cselzibe. jó, bajnok lett, cserébe játszoz minden 4. sörmeccsen 8 és fél percet. fene se érti ezeket az embereket.
Épp ezt mondom. Aki olyan hülye, az tűnjön el a süllyesztőbe és nem érdemli meg a Barcát. Amúgy nem kis mértékben ezért is nem akarom Pogbát. Kb ugyanaz volt a szitu nála, mint nálunk Thiagoval, ha jól emlékszem. Az MU fel akarta hozni, de nem garantált kezdőtagságot, erre lelépett.
A Fifa egy szégyen
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.05.14. 18:27:41

visca el barca írta:
most akkor olyat lehet, hogy igazolunk és kölcsönbe megy? vagy igazolunk és nem játszik?
a fifa csak azt tudja blokkolni, hogy beregisztraljuk az igazolasokat a rendszerbe.
azaz az "igazolunk vkit es visszaadjuk kolcsonbe" nem jatszik, mivel nem igazolhatunk.
az egyetlen jarhato ut az, hogy olyan szerzodes kotunk, ami 16. januar 1.-en lep ervenybe.
ahogy ter Stegen eseteben is hamarabb lezsiroztuk az uzletet, es csak a nyari atigazolasi idoszakban regisztraltuk be a fifa igazolasi rendszerebe, mivel csak akkor lehet, ugye.

szoval eleg kacifantos, es ilyen kondiciok mellett nem is vagyunk tul jo targyalasi pozicioba, ezt mondani se kell

nem tudom mennyire sikerult erthetoen megfogalmazni, remelem azert ertelmezheto :lol:
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.05.14. 18:17:27

Látva Alves idei teljesítményét, és hogy kik ellen meccseltünk, azt hiszem mindannyian személyesen felkereshetjük Cuadradot, hogy köszönetet mondjunk neki.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.14. 18:14:49

noname írta:Feltételezve, hogy Verratti épeszű: szerinted mégis hol szeretne játszani?
ez semmit nem számít. lásd cuadrado. megmondta nem jön ide jobb hátvédnek, elment a cselzibe. jó, bajnok lett, cserébe játszoz minden 4. sörmeccsen 8 és fél percet. fene se érti ezeket az embereket.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.05.14. 18:08:30

Leszögezzem neked, csak a kedvedért, kizárólag:

Utálom a francia bajnokságot, sosem nézem őket. Ettől jobban a francia nemzetet. De ez lényegtelen, csak azért írtam, mert ne gondold, hogy szerelmes vagyok a PSG-Lyon-Monaco tengelybe.
Csak kicsit disszonáns, ez a "mi vagyunk a Barcelona" így veled együtt fogalmazva.
A mai világban kicsit kevesebbet számít ez már. Én sem tartom jó dolognak, de ez van, kőkemény üzlet a világ.
Neymar is mindenáron ide akart jönni, de azért elég sok lét le kellett rakni legálisan és illegálisan, hogy a Barcelona legyen minden álma, ne pedig Perez papa ékköve legyen.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.14. 18:01:23

Szép dolog ha valaki úgy tud fogalmazni, hogy okosnak hangozzon, nem árt viszont ha értelme is van a mondatának. Feltételezve, hogy Verratti épeszű: szerinted mégis hol szeretne játszani? A PSG-ben, ami pár divatszurkolón kívül max a franciákat érdekli vagy a világ legnépszerűbb csapatánál? Szerintem a francia bajnokság legfeljebb a portugál szintjén van.

Továbbá: Verratti igenis szóba került már a klubnál többször is és az egyik sportigazgatónk is olasz. Nem csak álmodozás, logika, hogy Verratti szóba kerül. Ha pedig maga a hjátékos van olyan hülye, hogy a PSG-ben szúrja el(ide csúnyábbat gondoltam) a karrierjét, akkor nem is kell ide. Thiago Silva is csak a pénzért igazolt oda. Hasonló jókat is kapott. Megérdemelte. A klub több okból is elvárja, hogy egy játékos ide akarjon jönni: "Mes que un club". Mi nem zsoldosokat foglalkoztatunk(lehetőleg), hanem olyanokat, akik kiteszik mindenüket a pályára a Barcáért. Fabregas se hiszem, hogy csak azért volt elküldve, mert félszezonos játékos volt.

Amikor kb az egész fórum lehetségesnek tartja Verratti ideigazolását(1-2 éven belül a transzferban miatt), akkor lehet, hogy nem neked van igazad, hanem nekik, ilyenkor jobb hallgatni.

Továbbá: feltételezem, hogy nagy rajongója vagy a francia bajnokságnak. Ha ez így van, akkor rájöhettél volna már, hogy nem tud elfogulatlanul besézlni róla, akkor se javallott írni.

Az én szemszögemből teljesen egyre megy, hogy PSG, APOEL Nicosia vagy FC Kukutyinfalva, egyik se érdekel, így könnyen tudok objektíven gondolkodni.
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.14. 18:00:57

defender3 írta:Azért arra figyelni kell, hogy ha igazolunk akkor nyáron legyen meg és kölcsönszerződésbe legyen olyan pont, hogy nem szerepelhet a BL-ben, mert ha jól tudom akkor most úgy van, hogy egy szezonban csak egy csapatban játszhat.
most akkor olyat lehet, hogy igazolunk és kölcsönbe megy? vagy igazolunk és nem játszik?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.05.14. 17:49:22

palesz77 írta: Nem úgy volt, hogy Lucho Koket, Bartoék Pogbat, Braida meg Verrattit akarja? :-k
De igen :) Egy ideig napi szinten követtem, sőt vezettem is worldbe a híreket, aztán lemondtam róla :D
"And my heart will leave you never."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.05.14. 17:45:08

palesz77 írta:Lényegtelen, minden sportigazgatónak látnia kell, hogy Verrattit ide teremtették.. :mrgreen:
Palesz, nálam ez a nap hsz-e! :mrgreen:
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.05.14. 17:41:27

Azért arra figyelni kell, hogy ha igazolunk akkor nyáron legyen meg és kölcsönszerződésbe legyen olyan pont, hogy nem szerepelhet a BL-ben, mert ha jól tudom akkor most úgy van, hogy egy szezonban csak egy csapatban játszhat.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.05.14. 17:41:21

Castiel írta: Ezt nem venném biztosra, ha megnézzük milyen igazolások, nevek fűződnek a munkájához, az előző klubjainál, nem venném biztosra hogy el küldik, még ha lesz is elnök választás. Ezt ott fent is tudják...
a nyolcvanas, kilencvenes evekben valoban nagyszeru munkat vegzett, azt mondjak.
az utobbi 10 evet inkabb hagyjuk, de meg lehet nezni hol tart a Milan es hogy kiket igazoltak. :wink:
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.14. 17:40:29

palesz77 írta:Nem úgy volt, hogy Lucho Koket, Bartoék Pogbat, Braida meg Verrattit akarja? :-k
Passz. Már nem tudom követni a "szerelmi hatszög" átlóit. :lol: A Pogba-Luchot viszont biztosan írták már, link. Az átigazolással kapcsolatos nyilatkozat linkjét is megtaláltam.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.05.14. 17:38:58

Komolyan mondom, felakasztom magam, ha jövő nyáron elhozzuk Pogbát 80 millióért... :roll:
Még a fele is hízelgő számára.
Inkább Verratti, vagy akár Pjanic/Eriksen.

Persze a legjobb Thiago lenne. :cry:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.14. 17:36:39

danianevem írta:Ha valamennyire lehet hinni az újságok cikkeinek, akkor elvileg Pogbát Enrique akarja, Verrattit pedig Braida.
Nem úgy volt, hogy Lucho Koket, Bartoék Pogbat, Braida meg Verrattit akarja? :-k
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.14. 17:33:13

Ha valamennyire lehet hinni az újságok cikkeinek, akkor elvileg Pogbát Enrique akarja, Verrattit pedig Braida.
Chino írta:Biztos van kiskapu, bár én azt sem tartom 100%-ig biztosnak, hogy szerződést lehet-e kötni nyáron. Logikusan úgy nézne ki, hogy megegyezünk vele, januárig a klubjában marad aztán télen jön, de szerintem ez nem ilyen egyszerű. Ha valaki tudja esetleg pontosabban kifejthetné.
Én legutoljára olyan nyilatkozatra emlékszem, hogy szerződést köthetnek a játékosokkal, játszatni viszont csak 2016. januárjától lehetne őket (Barcelonában). Vagy azóta változott a helyzet? :-k
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2015.05.14. 17:32:56

Erxy írta:Braida kb 3 honap mulva itt sem lesz :lol:
Ezt nem venném biztosra, ha megnézzük milyen igazolások, nevek fűződnek a munkájához, az előző klubjainál, nem venném biztosra hogy el küldik, még ha lesz is elnök választás. Ezt ott fent is tudják...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.05.14. 17:32:02

Verratti-t szerintem nem csak nekünk de kb. semelyik másik csapatnak nincsen esélye elhozni.
Persze a játékosnak is van beleszólása ennek ellenére az esély szerintem a nullával egyenlő.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.14. 17:30:55

Alcantara írta:Nekem semmi bajom Verratti játékával, elnézném nálunk, csak azt nem értem, hogy szó nincs róla, hogy jönne, akkor minek álmodozni, sőt egyesek már szerkezeteket is vizionálnak hozzá.
Annyi szó már volt róla kb, mint Pogbaról, Braida őt akarja elméletileg.. Úgyhogy nem telejesen légből kapott az álmodozásunk(om), bár amikor csababarcával az őszi PSG elleni meccsek után felhoztuk - jól emlékszem, hogy te pártoltad még ugye? :D - az még az volt, belátom. :D De azóta kinyílt a vezetőség szeme is.. :mrgreen:
Chino írta:viszont egy Koke-val szerintem nem lennénk semmivel előrébb.
Ezzel meg egyetértek - annak ellenére, hogy kedvelem nagyon -, amíg itt van Rakitic, Kokenak semmi értelme nem lenne, kb egy szint a kettő. Ketten együtt viszont nem lennének "Barcához méltó" középpálya - elsősorban kreativitás terén, mert a 3 meccsenként 2 jó kiugratás nem elég jó ide..
Chino írta:de Pogbával szerintem előrébb lennénk. Nem a válogatott-beli szereplését kell alapul venni, mert ott egészen más feladatkörben játszik.
Mert ott nem kicsit hátrébb játszik, mint ahol nálunk játszana nagy eséllyel a Lucho által kitalált középpályáján? Komolyan kérdezem, nem vagyok teljesen tisztában a franciával,csak első benyomás szintű emlékeim vannak róla, azok viszont nem jók.
Erxy írta:Braida kb 3 honap mulva itt sem lesz :lol:
Lényegtelen, minden sportigazgatónak látnia kell, hogy Verrattit ide teremtették.. :mrgreen:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.05.14. 17:28:06

Braida kb 3 honap mulva itt sem lesz :lol:
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2015.05.14. 17:26:50

Alcantara írta:...Nekem semmi bajom Verratti játékával, elnézném nálunk, csak azt nem értem, hogy szó nincs róla, hogy jönne, akkor minek álmodozni, sőt egyesek már szerkezeteket is vizionálnak hozzá.
Ez téves! Braida nyilatkozta maga, hogy Pogbáról tárgyalnak, mert nagyon szeretnék őt megszerezni. ezért a Juventus átigazolásokért felelős vezetőjével, valamint a Pogba ügynökével, Raiolával is tárgyalásokat folytatnak! De ha nem sikerül a Franciát ide hozni, akkor Verratti, és David Silva a 2 alternativa. Tehát Igenis volt/van szó Verratti leigazolásáról.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.14. 17:24:56

úgy viselkedsz a topikban mint aki tényleg nem alszik emiatt.

Igen,mert Verratti leigazolásáról elmélkedni ugyanaz mint Cé-ről.
mesélj még.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.14. 17:22:41

Nekem is Verrratti felé húz a szívem, de Pogbával szerintem előrébb lennénk. Nem a válogatott-beli szereplését kell alapul venni, mert ott egészen más feladatkörben játszik. Bár az olasz is nagy erősítés lenne, nagyon szívesen látnám itt őt is, viszont egy Koke-val szerintem nem lennénk semmivel előrébb.
Ugyanakkor először azt kellene figyelembe venni, hogy egyelőre él a transferban és valószínűleg így is fog maradni, szóval óvatosan kell bánni ezekkel az igazolásokkal.
Biztos van kiskapu, bár én azt sem tartom 100%-ig biztosnak, hogy szerződést lehet-e kötni nyáron. Logikusan úgy nézne ki, hogy megegyezünk vele, januárig a klubjában marad aztán télen jön, de szerintem ez nem ilyen egyszerű. Ha valaki tudja esetleg pontosabban kifejthetné.
Illetve ez mennyire befolyásolná a tárgyalást.

Verrattira visszatérve rohadt nehéz lenne kirobbantani onnan, Pogba viszont szinte biztos, hogy klubot vált. A PSG biztos robbant bankot nyáron, de nem hiszem, hogy az olasz lenne az, akitől megszabadulnának. Cavaniról meg Pastore-ról hallottam pletykákat. Nyilván van a játékosnak is szava, de tudjuk, hogy ez nem úgy megy, hogy azt mondja, hogy el akar menni, aztán csak úgy elengedik, ha érvényes szerződése van. (kivéve ha kivásárlási áron megy) Vannak extrém esetek, amikor a játékos az asztalra csap, de ez nem olyan gyakori. Ha ne adj' Isten megnyernénk a BL-t, az igazolásokkal biztos könnyebb lenne, vonzóbbá válna a Barca.

De Bruyne iránt amúgy tényleg volt érdeklődés vagy csak valaki bedobta. Amúgy hogy játszik a gyerek, nem nagyon ismerem.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése