Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.09.01. 06:18:17

Minthogy rendszeresen betömörült védelem ellen kell játszanunk, nagyon is igazolt, hogy le kellett csapni Suarezre. Aki igazán kellene (kellett volna), az Koke, hogy Rakiticcsal párban csinálják a focit, vagy ha egyik sérült, akkor egyedül is. A védelemmel valahogy megleszünk.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.08.31. 21:56:39

MQuC írta:Értsétek már meg, hogy ez nem így megy. Nem FIFA 14. Nem azt vezsek meg, akit akarok, nem annyiért, s nem azt adom el annak, annyiért, akit és akinek akarom. :twisted:

Senki nem mondta, hogy az. De ha igazán van elképzelésed pénzed akkor nem egy Matyi Vermaelen Döglesz védőgarnítúrát igazolsz le egy ezer sebből vérző védelembe kb. 35 milláért, hanem egy Benaita, Danilo és mondjuk Matyi 10 MAX!!!! millió körül. És csak ezután gondolkodol Suarez leigazolásán.
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.31. 14:24:00

A Barca nyerte az I. Kocsis Emléktornát.
CIKK
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.31. 14:03:01

Zubi szerint már két éve figyelik Douglast. Nem tudom hogy melyik a szomorúbb lehetőség. Az utolsó pillanatban igazolnak egy jh-t valahonnan, vagy már tényleg régóta a kalapban van. Mondjuk hajlamos vagyok elhinni az utóbbit, mert egy ilyen 24 éves eddig noname játékost Brazíliából, nem hiszem, hogy előásnak pár nap alatt.
Forca Barca!!!!
Avatar
horybazs
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.09.30. 15:03:36

2014.08.30. 13:48:55

Blind a Manchester Unitedhez megy, Agger meg a Bröndby Fc-hez. Mind a két név felmerült a Barca kapcsán. Agger viszont marhára nem Barca szintű csapatba ment :D
"A dicséretekkel nem sokra mész, ellenben a pofonok, amiket kapsz, jó útra téríthetnek. A kritikák nem befolyásolhatnak negatívan, csakis arra használhatod őket, hogy fejlődjél." Dani Alves
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.30. 11:18:41

Messithebest írta: mármint melyiket? azt hogy Cuadrado jobb lenne ott, vagy azt hogy Danilo zsákbamacska? Cuadradot szerintem nem kell ecsetelni, remek játékos és szerintem megtudna birkózni a feladattal hogy hátul játszon, talán a visszaérésekkel lenne gondja eleinte, de pl Alvesnél 60x jobban ad be.

Danilo meg (hozzáteszem számomra) azért zsákbamacska mert nem nézek Porto meccset és még csak fel sem lett annyira kapva, mert azon kívül hogy itt a topicban párszor olvastam róla mint feldobott név, nem nagyon találkoztam vele sehol.

Igazából Cuadrado is lehetett volna zsákbamacska a legtöbbek szemében, ha nincs a VB, illetve mi nem hajtunk úgy rá. Nem hiszem, hogy sokan sztárjátékosnak tartanák, mert Fio meccseket nem néztek túl sokan ezt fixre veszem.

Én elég sok Porto meccset néztem, elsősorban Mangala miatt, és nekem akkor tűnt fel Danilo. Még nem kiforrott játékos, de szerintem top 3-as jh lehet belőle, ha még egy kicsit fejlődik.
A fiatalabb Alves jut róla eszembe, csak fizikálisan sokkal jobb, ami nem megy pl. a sebessége kárára.
Azért tartják szerintem sokan zsákbamacskának, mert szóba sem került a neve, így nem is nagyon nézett utána senki, nem volt középpontban.

De a jh kérdésben engem például most az idegesít, hogy ha Arbeola elmegy (ami valószínű) rámennek De Sciglio-ra és minden bizonnyal meg is szerzik, pedig mindjárt vége az átigazolási időszaknak. Ráadásul nekik nem is létszükség Carvajal mögé, nekünk annál inkább, mégis egy Douglast hajtottunk napokon át (nem is kerülne sokkal többe a brazilnál). Nem mondom, hogy az olasz akkora spíler, de taknyos létére elég sok mindent letett már az asztalra és nem is 30-40 millióba kerülne, ráadásul a Milan erősen érdeklődött Song iránt.
Ezt csak azért mondom, hogy nekünk létszükség lenne egy jó jobbhátvéd Alves elé/mellé, akár hosszútávra is és mégsem mi repülünk rá, hanem egy másik csapat, akik csak cserének vinnék.
Forca Barca!!!!
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2014.08.30. 09:17:06

Sose mi voltunk a legfutosabb csapat
Én nem is azt szeretném látni hogy a meccsen mindenki 20 sprintet vágjon ki félidönként
aztán a végén csak keresik a helyüket
A foci nem csak futás hanem ész játék is
Én jobban szeretem az eszes futbalistákat nézni
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.08.30. 08:36:43

noname írta:Láthattuk az Elche ellen is h Messi hátrébb játszott. Munir szinte középcsatár volt. Kb ez volt a felállás:

...............Messi..................
......Rafinha........................
.......................Munir..........

Közülük Messi tört előre.
Rafinha elég sok helyen feltűnt(Messi mögött, de Munir előtt is), míg Munir rendszerint a 16-oson belül volt és ritkábban jött vissza.

Szerintem ugyanez lesz annyi különbséggel h tükrözve, Neymar lesz Rafinha helyett, csak a balon, ő lesz az, aki legtöbbet szaladgál majd fel-alá, Suarez lesz a legelőretoltabb némileg jobb oldalon.
ezen belül persze rengeteg helycsere lehetséges. Neymar irányítóként is remek, Suares is bármelyik poszton elél.
..ez igaz, csak nehogy ebből legyen a "bőség zavara"...én azt látom pl. a Madridnál (is), hogy a szupersztárokat igenis be kell fogni és megtanítani őket néhány HATÁSOS formációra! ott az a leg ütősebb, hogy a villámgyors támadóalakzat EGYSZERRE rohan az ellenfél felé és (látszólag) eldönthetetlen, hogy a háromból melyik kerül majd gólhelyzetbe! persze említhetném a pengeéles 60m -es íveléseket és az abból való gólhelyzeteket is....a lényeg: az egyéni képességek döntőek, de ha ezeket összehangolják akkor igazán hatásosak.
a Barca jelenlegi taktikájának egyik "rákfenéje" hogy nem elég gyors!! megvan időnként a kezdő sebesség a lendület, de a befejező fázisban rendre visszalassulnak a támadások, a túl lazára vett , kidolgozatlan, formációk rendre elhalnak a védőfalban. ha a három zseni úgymond "felhasználása" abban merül ki, hogy elosztva a pályán mindegyik EGYEDÜL próbálkozik az csak alkalmi sikereket ígér. meg kell TANULNIUK egyszerre támadni, hogy ne legyen (mert lehetetlen) mindegyikre 3-3 ember akin át kell gázolni....
amin itt elmélkedek,az némileg túlmutat azon a nyilvánvaló és elterjedt nézeten, hogy a sztároknak, a gólzsákoknak "alá" kell dolgozni..... itt a háromnak egymást kellene (átgondoltan) begyakoroltan helyzetbe hozni.....
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.08.30. 06:48:10

visca el barca írta:hihetetlen h ezt a szerencsetlen songo nem tudják senkinek eladni. azért nem egy oleguer féle kutyaütő. lefogadom a real vagy a porto már 50-ért elpasszolta volna... :lol:
Nagyon látszott, hogy meg akartunk tőle szabadulni, plusz botrányosan leszerepelt a VB-n. Hogy lehetne érte most jó árat kapni?
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.08.30. 02:43:49

Erxy írta:izé... miért? kifejtenéd? alátámasztanád valamivel ezt az elég erős állítást?
mármint melyiket? azt hogy Cuadrado jobb lenne ott, vagy azt hogy Danilo zsákbamacska? Cuadradot szerintem nem kell ecsetelni, remek játékos és szerintem megtudna birkózni a feladattal hogy hátul játszon, talán a visszaérésekkel lenne gondja eleinte, de pl Alvesnél 60x jobban ad be.

Danilo meg (hozzáteszem számomra) azért zsákbamacska mert nem nézek Porto meccset és még csak fel sem lett annyira kapva, mert azon kívül hogy itt a topicban párszor olvastam róla mint feldobott név, nem nagyon találkoztam vele sehol.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.08.30. 00:15:43

Erxy írta:
Messithebest írta:Cuadradóról meg elmondtam, nem védő, de akkor is jobban játszana ott mint Danilo, aki félig ameddig zsákbamacska szerintem.
izé... miért? kifejtenéd? alátámasztanád valamivel ezt az elég erős állítást?

szerk.: Barcelona expect to close the transfer of Alex Song to West Ham this weekend. Not yet clear if it will be loan or permanent deal. [rac1]
It will be a lone. Trust me!
A Fifa egy szégyen
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.29. 23:31:02

Messithebest írta:Cuadradóról meg elmondtam, nem védő, de akkor is jobban játszana ott mint Danilo, aki félig ameddig zsákbamacska szerintem.
izé... miért? kifejtenéd? alátámasztanád valamivel ezt az elég erős állítást?

szerk.: Barcelona expect to close the transfer of Alex Song to West Ham this weekend. Not yet clear if it will be loan or permanent deal. [rac1]
Kép
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.08.29. 22:26:27

Subinho írta:
Messithebest írta:
Subinho írta: Azért kevés ettől erősebb 11 lenne ezzel Európában, mint ez:
Bravo - Danilo,Benatia,Piqué,Alba - Masch,Rakitic,Iniesta - Messi,Neymar - Suarez
Ter Stegen eleve jobb mint Bravo, Benatia oké, Piquét mondjuk gatyába kéne húzni, Danilo helyett meg mérföldekkel jobb Cuadrado még úgyis, h nem jobb védő hanem jobb kp...
Ezzel azért vitatkoznék. Ter Stegen még semmit nem tett le az asztalra, nem védett a spanyol bajnokságban és a válogatottban sem jelentős világeseményen, ellentétben Bravoval. Jelenleg Bravo már mutatott valamit, persze lehet, hogy Ter Stegen hosszú távon jobb lesz..... Cuadrado meg... Nagyon jó játékos, de NEM védő, ennyi erővel Alexis is maradhatott volna jobb oldali védőnek, vagy mondjuk Di Maria is játszhatna ott.... Szóval azé' az nem ugyanaz...
Valdes mit tett le az asztalra amikor kiszoritotta azt a Rüstüt akit ha jol emlékszem mindenki várt hogy végre vettünk egy normális kapust..Bravo 31 Ter Stegen 22 asszem, hogy lehetne összehasonlitani a kettőt??
Ettől meg egyenesen kész vagyok hogy nem védett a spanyol bajnokságban! Miert itt máshogy rugnak kapura vagy adják be a szögletet nem értem..kapus az kapus védeni kell ennyi, max a nyelvel lehetnek gondjai pár honapig.

Cudrado hatvédként kezdte és került feljebb, ilyen van és lesz is, pl: Bale.. De szélsőböl, csatárból hátvédet nem szoktak csinálni hagyjátok már ezt a baromságot..
Egyébként meg nagyon elfért volna látva hogy Alves mennyit van foglalkoztatva a támadásoknál..
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.29. 22:18:58

roby122 írta:Létszámban meglennénk akkor a JHV poszttal . LE hiába mondja azt , hogy nincs kezdőcsapata , a középpálya maradni fog , támadósor egyértelmű , itt maximum a kapus és hátvéd sor között fog majd variálni.
Nem minősítem le Martín Montoyat, de sajnos megállt a fejlődésben. Vissza kell nézni a meccseket és akkor láthatjuk, hogy miről beszélek. Barcas a fiú meg minden, de egy közepes szintű játékos, akit oda-vissza forgatnak az ellenfél támadói. Montoya nálam gyenge és az is marad. Nincs vita, mert ez személyes észrevétel! Valószínű , hogy folyamatos játéklehetőség mellett tudna továbbfejlődni , de ahhoz egy olyan csapatban kell játszania ahol meg is kapja a lehetőséget. Mehetne a Sevillába , más út nincs , mert LE sok lehetőséget (szerintem) nem fog adni neki. Csak annak tudható az , hogy itt marad, hogy ha sérülés következne be , vagy tényleg fog neki adni lehetőséget LE , de ez a lehetőség nem 5 meccs lesz. Montoyat nem tudom hova rakni jelenleg. Én a kölcsönbe adására voksolnék ha lehet ilyent.
Alves nem az a sérülékeny , utolsó éve , sok a fizetése , játszania kell , pótlására itt van Douglas , Montoya meg ha Alves helyére akar lépni , fejlődnie kell.
Azért én venném 100%-ra azt a kp-t sem. Montoyaról pedig össze-vissza írsz magadnak mondva ellent. Ha majd 4x-5x egymás után játszik, akkor lehet konkrétan véleményt formálni. Azért az se lehet véletlen, hogy a korosztályos válogatottakban, amíg a B-ben játszott folyamatosan ő volt a kezdő pl. Carvajalt kiszorítva.
Előbb látni kellene mit is tud, mert eddig is inkább akkor játszott amikor balhátvéd kellett.

Viszont nem tudom, hogy sírjak-e vagy röhögjek, ha a Real tényleg elviszi Arbeloa helyére De Scigliot. Nekünk, akiknek nagyon kellene egy jh, hozunk egy B-kategóriás játékost, nekik pedig a biztos kezdő mellé cserének egy olyan játékost aki még csak 21 éves, de már nem keveset tett le az asztalra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2014.08.29. 22:27:16-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.08.29. 22:09:57

Subinho írta:
Ezzel azért vitatkoznék. Ter Stegen még semmit nem tett le az asztalra, nem védett a spanyol bajnokságban és a válogatottban sem jelentős világeseményen, ellentétben Bravoval. Jelenleg Bravo már mutatott valamit, persze lehet, hogy Ter Stegen hosszú távon jobb lesz..... Cuadrado meg... Nagyon jó játékos, de NEM védő, ennyi erővel Alexis is maradhatott volna jobb oldali védőnek, vagy mondjuk Di Maria is játszhatna ott.... Szóval azé' az nem ugyanaz...
Ter Stegen még nem tett le semmit, de a potenciál meg van benne ami csak akkor jöhet ki ha játékban van. Cuadradóról meg elmondtam, nem védő, de akkor is jobban játszana ott mint Danilo, aki félig ameddig zsákbamacska szerintem. De nem lényeges mert úgysem érkezik egyik játékos sem.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.08.29. 20:56:14

Messithebest írta:
Subinho írta: Azért kevés ettől erősebb 11 lenne ezzel Európában, mint ez:
Bravo - Danilo,Benatia,Piqué,Alba - Masch,Rakitic,Iniesta - Messi,Neymar - Suarez
Ter Stegen eleve jobb mint Bravo, Benatia oké, Piquét mondjuk gatyába kéne húzni, Danilo helyett meg mérföldekkel jobb Cuadrado még úgyis, h nem jobb védő hanem jobb kp...
Ezzel azért vitatkoznék. Ter Stegen még semmit nem tett le az asztalra, nem védett a spanyol bajnokságban és a válogatottban sem jelentős világeseményen, ellentétben Bravoval. Jelenleg Bravo már mutatott valamit, persze lehet, hogy Ter Stegen hosszú távon jobb lesz..... Cuadrado meg... Nagyon jó játékos, de NEM védő, ennyi erővel Alexis is maradhatott volna jobb oldali védőnek, vagy mondjuk Di Maria is játszhatna ott.... Szóval azé' az nem ugyanaz...
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.08.29. 20:29:33

Létszámban meglennénk akkor a JHV poszttal . LE hiába mondja azt , hogy nincs kezdőcsapata , a középpálya maradni fog , támadósor egyértelmű , itt maximum a kapus és hátvéd sor között fog majd variálni.
Nem minősítem le Martín Montoyat, de sajnos megállt a fejlődésben. Vissza kell nézni a meccseket és akkor láthatjuk, hogy miről beszélek. Barcas a fiú meg minden, de egy közepes szintű játékos, akit oda-vissza forgatnak az ellenfél támadói. Montoya nálam gyenge és az is marad. Nincs vita, mert ez személyes észrevétel! Valószínű , hogy folyamatos játéklehetőség mellett tudna továbbfejlődni , de ahhoz egy olyan csapatban kell játszania ahol meg is kapja a lehetőséget. Mehetne a Sevillába , más út nincs , mert LE sok lehetőséget (szerintem) nem fog adni neki. Csak annak tudható az , hogy itt marad, hogy ha sérülés következne be , vagy tényleg fog neki adni lehetőséget LE , de ez a lehetőség nem 5 meccs lesz. Montoyat nem tudom hova rakni jelenleg. Én a kölcsönbe adására voksolnék ha lehet ilyent.
Alves nem az a sérülékeny , utolsó éve , sok a fizetése , játszania kell , pótlására itt van Douglas , Montoya meg ha Alves helyére akar lépni , fejlődnie kell.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.08.29. 19:48:13

visca el barca írta:
Subinho írta:...
tőled is megkérdezem, mitől akkora sztár benatia...?

ugyan már több kanyart lefutottunk ezügyben, ezért csak annyit, h ez a gyerek egyszerűen most van a legjobb passzban. fizikálisan, taktikailag, életkorban nagyon okés, nagyjából ő vitte a komplett ASR védelmet, akik asszem a 2. legkevesebb gólt kapták az elmúlt idényben.
kár volt azért az először belengetett 60egynéhány misiért, dehát sorban álltak a gyerekért.
nagyon jól járt vele a b.monaco, még ha a gyökér robben nem is ismeri.
nem lett volna túl szr itt nálunk egy ilyen forma, de mindegy, szurkoljuk a meglévőknek!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2014.08.29. 19:06:58

visca el barca írta:jah értem oké. hát kár h nem jöttek, így biztos h esélytelen leszünk bármire is, lehet idén nem is nézek meccset, vagy szurkolok inkább a szitinek meg a bájernnek akik a csúcsvédőikkel idén mindent megnyernek... :(
Szerintem kicsit átesel a ló túloldalára. Matyival és Vermával is van esélyünk, sőt tavaly a most is meglévő Pique-Bartra-Masch trióval is volt, ami ugye továbbra is rendelkezésre áll. Ettől még a védőkérdést meg lehetett volna úgy oldani, hogy nyugodtabbak és elégedettebbek legyünk. Mangala/D. Luiz drága volt, Benatia viszont összességében nem.

Kicsit úgy érzem, hogy mivel nem ők jöttek, ezért sikk fikázni őket. Benatia/Mangala (de ide sorolhatnám Luizt is) remek védő, akikért a fél világ sorban állt. Nem mondom, hogy minden meccsüket láttam az elmúlt években, de amikor láttam az meggyőző volt, és ezt alátámasztja azért az is, hogy komoly kereslet volt rájuk. Matyi a kutyának nem kellett, nem volt konkurencia érte, nem is az az eredeti posztja, Verma meg a sérülése miatt kérdőjel.

Remélem, hogy beválnak, mert ez a helyzet két évre be van betonozva. Én nyugodtabb lennék, ha nem egy idősödő, kérdőjeles kvalitású kényszerközéphátvéd és egy sérülésektől sújtott idényekkel a háta mögött érkező Verma jön, hanem közülük egy és egy Benatia.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.29. 19:02:46

hihetetlen h ezt a szerencsetlen songo nem tudják senkinek eladni. azért nem egy oleguer féle kutyaütő. lefogadom a real vagy a porto már 50-ért elpasszolta volna... :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.29. 18:23:21

noname írta:...
Ezért is lesz csodálatos az MNS, a hatékonyságról már nem is beszélve! 8)
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.08.29. 18:22:05

Subinho írta: Azért kevés ettől erősebb 11 lenne ezzel Európában, mint ez:
Bravo - Danilo,Benatia,Piqué,Alba - Masch,Rakitic,Iniesta - Messi,Neymar - Suarez
Ter Stegen eleve jobb mint Bravo, Benatia oké, Piquét mondjuk gatyába kéne húzni, Danilo helyett meg mérföldekkel jobb Cuadrado még úgyis, h nem jobb védő hanem jobb kp...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.29. 18:12:30

West Ham are in talks to sign Barcelona midfielder Alex Song (26). Liverpool, Tottenham and Milan also rumoured to be interested [skysports]

jó lenne, ha nem ingyen menne, de nem reménykedem :D
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.08.29. 18:11:38

Láthattuk az Elche ellen is h Messi hátrébb játszott. Munir szinte középcsatár volt. Kb ez volt a felállás:

...............Messi..................
......Rafinha........................
.......................Munir..........

Közülük Messi tört előre.
Rafinha elég sok helyen feltűnt(Messi mögött, de Munir előtt is), míg Munir rendszerint a 16-oson belül volt és ritkábban jött vissza.

Szerintem ugyanez lesz annyi különbséggel h tükrözve, Neymar lesz Rafinha helyett, csak a balon, ő lesz az, aki legtöbbet szaladgál majd fel-alá, Suarez lesz a legelőretoltabb némileg jobb oldalon.
ezen belül persze rengeteg helycsere lehetséges. Neymar irányítóként is remek, Suares is bármelyik poszton elél.
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.29. 18:08:42

jah értem oké. hát kár h nem jöttek, így biztos h esélytelen leszünk bármire is, lehet idén nem is nézek meccset, vagy szurkolok inkább a szitinek meg a bájernnek akik a csúcsvédőikkel idén mindent megnyernek... :(
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése