Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.05. 11:04:27

davi10 írta:
2022.01.05. 10:52:21


Valamennyi esélyt arra is látok, hogy azért megy a spúrkodás pl. Demir "rongyos" 10 millióján, mert annyira ki van számolva, hogy mennyiből oldjuk meg a transzfert.
Én elhiszem, hogy sz.rban van a klub, de azt azért nagyon nehezen veszi be a gyomrom, hogy
- a Messi-Griezmann pakkal felszabadítottuk a fizetések 30-40%-át
- a kapitányok belementek a fizucsökkentésbe
- esetleg Coutinho-t is sikerül elpasszolni, Ő nem vergődik úgy, mint a franciák
- a Dembele-szitu is vagy így vagy úgy, de megoldódik
- remélhetőleg Umtiti szintén.
és ezek után ne tudnánk 1!!! db 75 milliós igazolást tető alá hozni. Tudom, hogy aláírási pénzek meg minden, de azokat lehet ütemezni, ha jól tudom egyből lerakni csak ennyit kell.
Az a baj, hogy csomó kifizetést már így is ütemeztünk. Az óriási adósság mellett, ha jól tudom még tartozunk játékosoknak, talán Koemannak is, kluboknak. Pl. a fizucsökkentések is igazából átütemezések, és az volt, hogy megkapják a játékosok a teljes bérüket. csak hosszabb távon lesz kifizetve, nem? Messivel is ilyen szerződést kötöttünk volna, ha marad. Szóval ezeket még mind-mind ki kell fizetni. Én nem vagyok egy nagy gazgasági szakértő, de azt hiszem így lehet szépen adósságspirálba kerülni: egyre több hitelt veszünk fel, hogy fizetni tudjuk a korábbi hitelekt.
Persze lehet úgy is nézni, hogy Haaland annyira jó, hogy minden kockázatot megér, mert vele akkora fellendülés jön, hogy jönni fognak a sikerek és a pénz is dőlni fog. Csakhogy ebben én egyáltalán nem vagyok biztos. Lehet, hogy totális bukta lesz, mint a legutóbbi sztárigazolásaink (írtam is, hogy szerintem nem ő a mi emberünk) És akkor mi lesz?
Szerintem már így is a tűzzel játszunk.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.05. 10:52:21

Igazából szinte minden körülmény adott lenne, hogy ide jöjjön a norvég. NovaProspekt is felsorolt pár érdekes dolgot, elvileg csak spanyol csapatba menne, és tényleg lehet erre a MBappe vs. Haaland dologra építrni.
Elvileg vezér akar lenni, nálunk abszolút lehet. Csomó ilyet lehet még mondani (vagy belemagyarázni?).

De ez mind lóf.szt nem ér, ha nincs rá pénz :D

Valamennyi esélyt arra is látok, hogy azért megy a spúrkodás pl. Demir "rongyos" 10 millióján, mert annyira ki van számolva, hogy mennyiből oldjuk meg a transzfert.
Én elhiszem, hogy sz.rban van a klub, de azt azért nagyon nehezen veszi be a gyomrom, hogy
- a Messi-Griezmann pakkal felszabadítottuk a fizetések 30-40%-át
- a kapitányok belementek a fizucsökkentésbe
- esetleg Coutinho-t is sikerül elpasszolni, Ő nem vergődik úgy, mint a franciák
- a Dembele-szitu is vagy így vagy úgy, de megoldódik
- remélhetőleg Umtiti szintén.
és ezek után ne tudnánk 1!!! db 75 milliós igazolást tető alá hozni. Tudom, hogy aláírási pénzek meg minden, de azokat lehet ütemezni, ha jól tudom egyből lerakni csak ennyit kell.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.01.05. 10:47:55

Chino írta:
2022.01.04. 21:38:32
Amit írtak, hogy Raiola megegyezett Laportaval, hogy ha kiköhögi azt a százegynéhány milliót, akkor mi leszünk a befutók bruttó 30 milliós fizuval. Ezt mondjuk el tudom képzelni, Laporta nagyon jóban van az olasszal, gondolom a torinói megbeszélésen is volt erről szó.
Igazából nem is lenne lehetetlen megvalósítani, ha beáldoznak valakit a Fati-Pedri-De Jong vonalból. Előbbit mondjuk még Haalandért sem áldoznám be, de ha Pedri megy egy tavalyihoz hasonló tavaszt, 70 milla körül gond nélkül elvihetik. Ha ehhez hozzávesszük hogy Griezmannért kapunk azt hiszem húszat (-Torres első részlet) Depay is eladósorba kerül plusz még néhány olcsó eladás (pl. Lenglet, ha jön Christensen) összejöhet az összeg. A bruttó 30 szerintem nem olyan vészes, elég belegondolni, hogy Griezmann keresett 40 fölött.
Persze ez közelről sem ilyen egyszerű, csak jó eljátszadozni a gondolattal.

Apropó Christensen. Ügynökséget váltott, átment a KIN Partners-hez, ami nagyon jó kapcsolatban van a Barcaval, az aláírása és a bére sem lenne magas. (Sport)

Coutinho már nem áll olyan távol az Arsenaltól, viszont a béréből vagy lejjebb kell adnia, vagy a Barcának kell egy részét állni és vételi opció nélkül vállalnák.

Ebben a képletben az a gond, hogy nem vettük a hiteleket, tartozásokat.. Haaland abszolút nem reális célpont ennek a Barcának, aki évek óta nem tudja rendezni Coutinho-Umtiti-Lenglet problémát illetve Dembele hosszabbítását. Alvest sem tudtuk még regisztrálni, sem Torrest de hozunk majd a nyáron egy Haalandot.. persze. :D

Ha a szakmai szempontokat nézzük, amíg lehet Fatit elkell adni, amíg látunk belőle értéket és az évi 5-6 meccsért máshol szerelembe esnek miatta. Semmi sem lesz a gyerekből, óriási a csend körülötte és december eleje óta játékra kész, elvileg.. vicc.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.05. 10:29:30

NovaProspekt írta:
2022.01.05. 09:57:06
Én azért tudok a Haaland-pletyóknak hinni (kicsit wishful thinking, nem tagadom), mert:

1. Simán reális, h Haaland és Mbappé mindketten alfák lennének, és emiatt kerülnék egymást,
2. A Barcának és a Realnak is jövedelmező lenne, ha fel tudnának építeni a Messi vs. CR mintájára egy Mbappé vs. Haaland rivalizálást,
3. Laporta és Pérez szemlátomást eléggé egy követ fújnak mindenben, így annál inkább el tudom képzelni, h megegyeznének a fenti 2-es pontról, és ezzel promóznák a Szuperligát (mely mellől azóta sem tágítottak),
4. Raiola és Laporta jó viszonyban vannak látszólag.

Nyilván ami miatt irreális, az a pénz totális hiánya. Ha leigazoljuk Haalandot, sztem vagy meg kell valósulnia a Szuperligának, vagy találni fog a klub egy sugardaddyt a PSG/City/Chelsea mintájára. Nem hiszem, h képesek leszünk gazdaságilag az eddigi utat járni. Az utóbbi opció elég fájó lenne.
Így keletkeznek az összeesküvés-elméletek. Én ebből annyit hiszek el, hogy Laporta és Raiola jóban vannak, ezért tényleg találkoznak néha. A többit pedig köré lehet építeni, és kész a hír. Laporta pedig nem fogja ezeket cáfolni, neki jó, hogy ezzel a blöffel erősnek tűnhet. Nem tanutatok még a tavaly nyárból?

Egyelőre annyi történt, hogy Ferran Torrest leigazoltuk, minden szempontból hitelre. A vételárát nem most kell kifizetnünk,, de egyszer azért ki kell (ahogy a többi tartozásunkat is), ahhoz pedig, hogy regisztrálni tudjuk, még játékosokat kell eladnunk. Ez a realitás, nem pedig Haaland leigazolása.
Közben pedig a fiatalokkal is kezdeni kell valamit, mert apróért játszanak itt, és ez már sokáig nem tartható fent. Vagy éppen a legnagyobb reménységeink eladásából finanszíroznánk a norvégot? Azzal gyönyörűen szembeköpnénk a filozófiánkat? :lol: (Eleve hogy jöhet szóba Haaland? Hol a Barca-DNS benne? :lol: ) Aztán, ha ez így is lenne, Haaland nyilván idejönne úgy, hogy csak nyuggerek meg középszerek játszanak körülötte... #-o

Persze lehet álmodozni, de abból olyan koppanás lesz, mint tavaly nyáron. Szerintem a sztárigazolásunk majd Messi lesz, ha lejár a szerződése Párizsban. Na, ezt sokkal inkább el tudom képzelni. :lol:

Szerk: Amúgy meg elnézve, hogyan teljesítenek a korábbi Dortmund-sztárok az új csapatunkban, én azért nem vennék mérget, hogy Haaland tényleg annyira nagyot fog menni az új csapatában, mint amennyire a közvélemény várja. Persze attól is függ, hova igazol. És ebből a szempontból SEM mi lennénk neki a jó választás, és nekünk sem ő. :roll:
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.01.05. 09:57:06

Én azért tudok a Haaland-pletyóknak hinni (kicsit wishful thinking, nem tagadom), mert:

1. Simán reális, h Haaland és Mbappé mindketten alfák lennének, és emiatt kerülnék egymást,
2. A Barcának és a Realnak is jövedelmező lenne, ha fel tudnának építeni a Messi vs. CR mintájára egy Mbappé vs. Haaland rivalizálást,
3. Laporta és Pérez szemlátomást eléggé egy követ fújnak mindenben, így annál inkább el tudom képzelni, h megegyeznének a fenti 2-es pontról, és ezzel promóznák a Szuperligát (mely mellől azóta sem tágítottak),
4. Raiola és Laporta jó viszonyban vannak látszólag.

Nyilván ami miatt irreális, az a pénz totális hiánya. Ha leigazoljuk Haalandot, sztem vagy meg kell valósulnia a Szuperligának, vagy találni fog a klub egy sugardaddyt a PSG/City/Chelsea mintájára. Nem hiszem, h képesek leszünk gazdaságilag az eddigi utat járni. Az utóbbi opció elég fájó lenne.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.05. 09:42:21

Andris írta:
2022.01.04. 19:28:08
Én látom, hogy sokan szívesen veszik ezt a cirkuszt így az átigazolási ablak keretein belül, de ne legyen kétsége senkinek, hogy a Haaland dologban semmiféle fejlemények nincsenek. Nem is voltak, decemberben sem, most sem, és két hét vagy három hónap múlva se lesznek.
Valamit ki kell találni minden napra, hogy tornásztassák a nép agykerekeit.
Természetesen nem kell minden kacsát készpénznek venni, de azért szivárognak a hírek innen-onnan. Torresről is például jóval az igazolása előtt jöttek a hírek és a számok is nagyjából stimmeltek. Még nem volt készpénznek vehető a transzfer, de kiszivárogtak a hírek, hogy a 45 milliós ajánlatunkra a City 60-at mondott elsőre és valahol középen lesz a vége. Bár, ha egy összegben fizettünk volna biztosan kevesebbe kerül.
Szóval ha valamiről erőteljesen jönnek a hírek (most nem ilyen Mirrorra gondolok) és nem egymásra hivatkoznak könnyen lehet alapja. Ha minden a háttérben menne akkor hirtelen csak úgy megjelennének az új emberek.
Ezzel együtt a Haalandos hírek ilyen részleteiben én sem hiszek, ugyanakkor a Raiola-Laporta kapcsolat alapján el tudok képzelni valamit.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2022.01.05. 08:03:50

Számomra a további igazolásoknál előbbre való lenne Gavi és Araujo új szerződése. Az igaz, hogy kellenének új szélsőhátvédek, de őket esetleg meg lehetne találni fiatalok között, akár a saját utánpótlásban, akár jól kiszemelve idegenből.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.01.05. 07:43:11

Peter írta:
2022.01.04. 23:53:00

Teljesen igazad van.
Ugyanakkor bármilyen átigazolási szándék esetén mennyire gyakori, hogy a felek ezt nyilvánossá teszik?
Költői kérdés volt csak természetesen.
Soha nem hozzák nyilvánosságra, ès soha nem sikerül titokba tartani ezeket. Ha tárgyalások lennènek,ne aggódj lettek volna bizonyítèkok is. Főleg egy ilyen játèkosnál/ügynöknèl.

Esèlytelennek tartom,hogy idejöjjön, elengedtünk 2 extra magas bèrű játèkost,regisztrálni nem tudunk embereket, de akarjuk a legkeresettebb játèkost ès rá akarunk költeni vagy 100 milliót. Nem gondolom, hogy nekünk most ez kell, kellene húzóember meg sztár, akit az emberek imádhatnak de nem ez lenne a legjobb döntés.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.01.04. 23:53:00

Andris írta:
2022.01.04. 19:28:08
Morata ügyben sem láttam még csak egy halvány repülőjegyecskét se, hogy bárki a három félből bárkivel tárgyalt volna itt vagy ott, senki tudtommal egy szót se beszélt róla a klub részéről, hogy Moratát egyáltalán célbavettük volna. Tévedek?
Teljesen igazad van.
Ugyanakkor bármilyen átigazolási szándék esetén mennyire gyakori, hogy a felek ezt nyilvánossá teszik?
Költői kérdés volt csak természetesen.

Morata keringőről - sajnos - nem csak a leghiteltelenebb oldalakon jelentek meg infók, miközben az igazán érintettek valóban meg sem nyilvánultak az ügyben.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.04. 21:59:26

Ha Haalandért el kéne adni valaki fontosat is, én mondjuk De Jongot adnám el (nyilván a nagy halom szerencsétlenség mellett,, mint Lenglet, Coutinho, Neto, SR, Umtiti, Dembelé). Szerintem (lehet majd kiderül tévedek) a 4 fiatal (Fati, Gavi, Nico, Pedri) jobb lesz, mint ő . Most összehasonlítani nem érdemes 17-18 éveseket egy 24 éves kész játékossal, de szerintem mindegyik srác minimum el fogja érni a szintjét 5 éven belül.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.04. 21:38:32

Amit írtak, hogy Raiola megegyezett Laportaval, hogy ha kiköhögi azt a százegynéhány milliót, akkor mi leszünk a befutók bruttó 30 milliós fizuval. Ezt mondjuk el tudom képzelni, Laporta nagyon jóban van az olasszal, gondolom a torinói megbeszélésen is volt erről szó.
Igazából nem is lenne lehetetlen megvalósítani, ha beáldoznak valakit a Fati-Pedri-De Jong vonalból. Előbbit mondjuk még Haalandért sem áldoznám be, de ha Pedri megy egy tavalyihoz hasonló tavaszt, 70 milla körül gond nélkül elvihetik. Ha ehhez hozzávesszük hogy Griezmannért kapunk azt hiszem húszat (-Torres első részlet) Depay is eladósorba kerül plusz még néhány olcsó eladás (pl. Lenglet, ha jön Christensen) összejöhet az összeg. A bruttó 30 szerintem nem olyan vészes, elég belegondolni, hogy Griezmann keresett 40 fölött.
Persze ez közelről sem ilyen egyszerű, csak jó eljátszadozni a gondolattal.

Apropó Christensen. Ügynökséget váltott, átment a KIN Partners-hez, ami nagyon jó kapcsolatban van a Barcaval, az aláírása és a bére sem lenne magas. (Sport)

Coutinho már nem áll olyan távol az Arsenaltól, viszont a béréből vagy lejjebb kell adnia, vagy a Barcának kell egy részét állni és vételi opció nélkül vállalnák.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2022.01.04. 20:57:44

Andris írta:
2022.01.04. 19:28:08
Én látom, hogy sokan szívesen veszik ezt a cirkuszt így az átigazolási ablak keretein belül, de ne legyen kétsége senkinek, hogy a Haaland dologban semmiféle fejlemények nincsenek. Nem is voltak, decemberben sem, most sem, és két hét vagy három hónap múlva se lesznek.
Valamit ki kell találni minden napra, hogy tornásztassák a nép agykerekeit.

Morata ügyben sem láttam még csak egy halvány repülőjegyecskét se, hogy bárki a három félből bárkivel tárgyalt volna itt vagy ott, senki tudtommal egy szót se beszélt róla a klub részéről, hogy Moratát egyáltalán célbavettük volna. Tévedek?
A Haaland cirkusz nem egyedüli főszereplője Laporta. A másik Raiola. Neki is nagy szüksége van a kavarásra.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.04. 19:28:08

Én látom, hogy sokan szívesen veszik ezt a cirkuszt így az átigazolási ablak keretein belül, de ne legyen kétsége senkinek, hogy a Haaland dologban semmiféle fejlemények nincsenek. Nem is voltak, decemberben sem, most sem, és két hét vagy három hónap múlva se lesznek.
Valamit ki kell találni minden napra, hogy tornásztassák a nép agykerekeit.

Morata ügyben sem láttam még csak egy halvány repülőjegyecskét se, hogy bárki a három félből bárkivel tárgyalt volna itt vagy ott, senki tudtommal egy szót se beszélt róla a klub részéről, hogy Moratát egyáltalán célbavettük volna. Tévedek?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.04. 18:50:03

Én nem vagyok benne biztos, hogy ennek van valóságalapja. Nyilván ezzel az elmélettel, hogy a norvég nem akar a "nagy riválisával" együtt játszani, és az ebből származó kamuhírekkel el lehet adni az újságokat, lehet kattintásokat gyűjteni. Eleve szerintem még nincs különösebb rivalizálás a két játékos között, de a média mindent meg fog tenni, hogy legyen. Mint Messi és CR esetében is, ahol volt ugyan tényeleges rivalizálás, de úgy gondolom, messze nem akkora, mint ami a közvéleménynek el lett adva.
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2022.01.04. 18:15:02

soadroli írta:
2022.01.04. 17:51:46
🔘 Haaland will play for Barça next season if the club is able to raise the funds necessary to carry out the operation. Raiola has already given his word to Laporta.
🔘 Haaland does not want to play in the same team as Mbappé.
[Deportes Cuatro]
Azt megértem, hogy nem akar abban ugyan abban a csapatban játszani mint Mbappé.

Viszont az mekkorát szólna ha a Real mégsem a franciát igazolná le, hanem a szőke vikinget, és a Barca meg összeszedné a francia lepattanót, mert ő már csak azért is ki akarna cse.szni a gyerekkori kedvenc klubbjával, hogy hagyták így elkallódni. 😀

Na azt hiszem akkor ez a Dembelé féle szappanopera elbújhatna mellette. 😀😀

De megnéznék egy ilyet
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
adam.poor
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.12.11. 15:24:55

2022.01.04. 17:56:08

soadroli írta:
2022.01.04. 17:51:46
🔘 Haaland will play for Barça next season if the club is able to raise the funds necessary to carry out the operation. Raiola has already given his word to Laporta.
🔘 Haaland does not want to play in the same team as Mbappé.
[Deportes Cuatro]
Akkor már csak egy “jó hitel” kell és mehet a buli. :mrgreen:
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.01.04. 17:51:46

🔘 Haaland will play for Barça next season if the club is able to raise the funds necessary to carry out the operation. Raiola has already given his word to Laporta.
🔘 Haaland does not want to play in the same team as Mbappé.
[Deportes Cuatro]
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.04. 14:59:46

davi10 írta:
2022.01.04. 14:02:50
Samper írta:
2022.01.04. 13:33:09
Megint alkalmazni kellene a Moriba precedenst, Egy renitens játékost ki kéne zárni a felnőtt csapatok edzéseiből. Azonnal komolyan venné a távozást ő is és a többi renitens is,
Meglett a jelszó a régi profilhoz bunga? :D

Moriba-val el lehet ezt játszani, és akármennyire rászolgált a 2 francia, szerintem az Ő esetükben ez már visszaütne a klub felé. Ők már felnőtt játékosok, ha egy világbajnok védővel így bánik a klub, az egy újabb indok, amiért valaki 3x meggondolja majd, hogy idejöjjön-e. És mi nem a PSG vagyunk, akik pénzzel meg tudunk győzni mindenkit.

Nem tudom mi a megoldás, de nem hiszem, hogy az ilyen szintű szivatás lenne. Pedig rászolgáltak.
Xavi kijelentette, hogy Dembélé, ha hosszabbít, ha nem játszani fog. Igaza is van. Felesleges játszani a sértődöttet, inkább használjuk ki azt az időt amíg itt van.
Moriba kicsit más eset volt. Egy kis taknyos volt, aki fél évet töltött a felnőtteknél és már akkor is a legtöbbet kereste a "kicsik" között.
Mondjuk szerintem azóta már veri a falba a fejét, hogy miért nem fogadta el.

Umtiti szerintem már rég beletörődött a helyzetébe. Nem hiszem, hogy túlságosan reménykedne, hogy még elő fog itt lépni. Xavi volt neki az utolsó szalmaszál, de ez sem jött össze.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.04. 14:22:33

daffy írta:
2022.01.04. 12:54:49
.Vagy pontosan tudják,hogy semmi esély a norvégra és érkezhet Morata vagy pontosan tudják,hogy Morata-val is ugyanakkora a sansz.
Valószínűleg az rlőbbi. Jelenleg is túl magasak a fizetések, ahhoz is csökkenteni kell őket, hogy a télen érkezőket regisztálni tudjuk. Ott vannak a feltörekvő fiatalok, akik hosszabbítani kellene, hogy meg tudjuk tartani őket. És lehet, hogy lojálisak a klubhoz, de valószínűleg nem annyira, hogy apró pénzért fociznak majd itt, ha máshol a többszörösét is kereshetnék.
Okés, valamikor csak meg tudunk szabadulni a nagy pénznyelőktől, de szerintem még így is esélytelen Haaland. Sőt, szerintem ez pont ahhoz lesz elég, hogy regésztrálni tudjuk az újakat, meg hosszabbítani tudjunk azzal, akivel akarunk. Nyáron meg marad a kukázás, mint tavaly.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.04. 14:02:50

Samper írta:
2022.01.04. 13:33:09
Megint alkalmazni kellene a Moriba precedenst, Egy renitens játékost ki kéne zárni a felnőtt csapatok edzéseiből. Azonnal komolyan venné a távozást ő is és a többi renitens is,
Meglett a jelszó a régi profilhoz bunga? :D

Moriba-val el lehet ezt játszani, és akármennyire rászolgált a 2 francia, szerintem az Ő esetükben ez már visszaütne a klub felé. Ők már felnőtt játékosok, ha egy világbajnok védővel így bánik a klub, az egy újabb indok, amiért valaki 3x meggondolja majd, hogy idejöjjön-e. És mi nem a PSG vagyunk, akik pénzzel meg tudunk győzni mindenkit.

Nem tudom mi a megoldás, de nem hiszem, hogy az ilyen szintű szivatás lenne. Pedig rászolgáltak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.04. 13:50:14

Samper írta:
2022.01.04. 13:33:09
Megint alkalmazni kellene a Moriba precedenst, Egy renitens játékost ki kéne zárni a felnőtt csapatok edzéseiből. Azonnal komolyan venné a távozást ő is és a többi renitens is,
Kire gondolsz, Dembélé vagy Umtiti?
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2022.01.04. 13:33:09

Megint alkalmazni kellene a Moriba precedenst, Egy renitens játékost ki kéne zárni a felnőtt csapatok edzéseiből. Azonnal komolyan venné a távozást ő is és a többi renitens is,
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.01.04. 12:54:49

Morata nem lehet a kizáró tényező Haaland leigazolásánál. Ha az lenne,eleve nem jöhetne szóba. Vagy pontosan tudják,hogy semmi esély a norvégra és érkezhet Morata vagy pontosan tudják,hogy Morata-val is ugyanakkora a sansz.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.04. 12:17:22

Grimaldo írta:
2022.01.04. 11:53:04
De amúgy arról nincs is nagyon szó a hitelesebb forrásokban, hogy megvenni akarjuk, csak kölcsönt írnak.
Szezon végén kötelező az opció
Forca Barca!!!!
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.01.04. 11:56:12

Chino írta:
2022.01.04. 10:49:23
Rivaldo11 írta:
2022.01.03. 23:51:39
Jó, azért nem a Hahn Janit hozzuk, túlzásokba ne essünk... Moratát én sem szeretném, de ha Xavinak kell, nekem elég. Elérhető számunkra jelenleg, igazi 9es, és-számomra ez a lényeg - ha nem befolyásolja majd egy későbbi, komolyabb center leigazolását az idehozatala, jöjjön. Az előttünk álló fél szezonban segítségünkre lehet. Amúgy egy legmagasabb célokra törő Barcában-amilyen reményeink szerint épül - is szükség lesz cserepadról beszállva segíteni tudó emberkékre. Morata tipikusan ilyen.
Én pontosan attól félek, amit írtál. Ha most idehozzuk Moratát, az könnyen oda vezethet, hogy a későbbiekben (akár nyáron) nem fogunk egy olyan 9-est leigazolni, aki megfelelő lenne a csapat számára.
Nekem is hasonló a véleményem. Emlékszem, hogy marha nagy húzás volt, amikor Suarez térdműtétje miatt gyorsan leigazolták Braithwaitet. Nem tudom (nem ismerjük a körülményeket), milyen elképzelés volt. "Állat-állat, darab-darab"? Mert minimum két kategóriával alacsonyabb szint.
Jó, most nem az az eset áll fenn, de valóban kizárhatja a tovább lépést a jövőben.
Válasz küldése