Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.17. 23:57:26

Haalandal nem csak az a baj, hogy drága, meg nyilván a fizuja sem lenne alacsony, de mivel lehet idecsábítani? Nyerési esély, komoly projekt nélkül még ha lenne is rá vmi csoda folytán keret, nem lehet idehozni. Csapat kell köré, de nálunk ez még időbe telik, azt hiszem a dortmundi évek után Ő már trófeákat szeretne...
Persze egy Fati-Haaland-Ferran Torres/Dembelé sor nem lenne gyenge...
Rivaldo-A Legnagyobb.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.17. 22:43:28

brazilfan írta:
2021.12.17. 21:43:14
Cavanit kedveltem, de nemsokára 35 éves lesz, miért kéne elvennie a fiatalok elől a helyet? Nem arról volt szó, hogy új csapatot építünk?
Mert a fiatalok közül egyedül Fati gólerős, akinek ráadásul voltak bőven sérülései az utóbbi időben. Jelenleg nekünk pedig Cavani a megfizethető kategória, de ő is csak akkor, ha nem kér túl magas fizetést.

Jönnek persze más hírek is, pl. Haalandról, de inkább ezek a kukázós igazolások jelentik a realitást most sajnos.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.12.17. 21:43:14

Cavanit kedveltem, de nemsokára 35 éves lesz, miért kéne elvennie a fiatalok elől a helyet? Nem arról volt szó, hogy új csapatot építünk?
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.12.17. 21:04:22

Bartra-t kedveltem, harcos, de sokat hibázik sajnos még most is. Lengletnél jobb! Alxeis Sanches nemigen tudna segíteni.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.12.17. 21:00:57

La Pulga írta:
2021.12.17. 10:58:55
Sport bedobta, hogy a klub gondolkozik Bartra visszahozatalán. Kicsit kezd erős lenni ez a nosztalgiavonat, viszont az tény, hogy sokat fejlődött és klasszisokkal jobb, mint pl. Mingueza.
Az az igazság hogy Lenglet nel is jobb,vagy minimum egy szint (és lehet nem nevetgel egy bl csoportbol való kiesés után ) Szóval nem akkora hülyeség ez mint először hangzik. És ha esetleg mondjuk a franciát több pénzért el tudnánk adni, mint amennyiért jönne Bartra, vagy kevesebb fizuert jönne, simán megérné.
Azért ő mióta elment innen egy Dortmundban és Betis ben játszott. És tényleg játszott. Nem klasszis, de Pique lassan kikopik, Araujo átveheti a helyét, Bartra simán lehetne az ő cseréje.

Pedrot is említettétek, az a szomorú hogy jelenleg simán be is férne a csapatba.
Alexis is hasznosabb lenne, mint Luuk, de azért nem őt kéne erőltetni semmiképp.
Egy Ferran Torres, Cavani duó tök jó lenne most ezen a télen, egy Demir Luuk kettős , és sajna Agüero helyett.
Nyáron meg lehet szemezgetni a lehetőséghez mérten, de be kell jutni a bl be, hogy legyen kedve idejonni azért valakinek.
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.12.17. 15:22:49

Robcsyy írta:
2021.12.17. 13:46:26
La Pulga írta:
2021.12.17. 10:58:55
Sport bedobta, hogy a klub gondolkozik Bartra visszahozatalán. Kicsit kezd erős lenni ez a nosztalgiavonat, viszont az tény, hogy sokat fejlődött és klasszisokkal jobb, mint pl. Mingueza.
Felkészül Bojan, Muniesa… :mrgreen:
Komolyan mondom, hogy Pedro visszahozatalán meg se lepődnék már… #-o
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.12.17. 15:10:58

Alcantara írta:
2021.12.17. 14:20:54

Ők szerintem nagyon drágák, futó szerződésük van kivásárlási árral (800.000 ill. 2,4 millió euró).

Ellenben Gai Assulin ára csak 50.000 euró, simán hozható a Serie D-ből. Mindkét szélen tudna játszani. [-o<
Kicsit szomorú azért, hogy az egyik legnagyobb ígéretnek volt kikiáltva, és mi lett belőle. Vajon mi csúszhatott ennyire félre nála?
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.12.17. 14:20:54

Robcsyy írta:
2021.12.17. 13:46:26
La Pulga írta:
2021.12.17. 10:58:55
Sport bedobta, hogy a klub gondolkozik Bartra visszahozatalán. Kicsit kezd erős lenni ez a nosztalgiavonat, viszont az tény, hogy sokat fejlődött és klasszisokkal jobb, mint pl. Mingueza.
Felkészül Bojan, Muniesa… :mrgreen:
Ők szerintem nagyon drágák, futó szerződésük van kivásárlási árral (800.000 ill. 2,4 millió euró).

Ellenben Gai Assulin ára csak 50.000 euró, simán hozható a Serie D-ből. Mindkét szélen tudna játszani. [-o<
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2021.12.17. 13:46:26

La Pulga írta:
2021.12.17. 10:58:55
Sport bedobta, hogy a klub gondolkozik Bartra visszahozatalán. Kicsit kezd erős lenni ez a nosztalgiavonat, viszont az tény, hogy sokat fejlődött és klasszisokkal jobb, mint pl. Mingueza.
Felkészül Bojan, Muniesa… :mrgreen:
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.12.17. 11:05:53

A nosztalgia egy dologról szól. Olyan játékosok esetén lehet kisebb fizetést ajánlani, akik kötődnek a klubhoz. Ők jellemzően olyanok akik már játszottak itt.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2021.12.17. 10:58:55

Sport bedobta, hogy a klub gondolkozik Bartra visszahozatalán. Kicsit kezd erős lenni ez a nosztalgiavonat, viszont az tény, hogy sokat fejlődött és klasszisokkal jobb, mint pl. Mingueza.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.16. 19:08:39

MQuCsabi írta:
2021.12.16. 18:20:53
Nem ördögtől való ötlet szerintem, ha jönne Alexis is és FT is.

De jong menne, maradna a támadó sorba Depay, Fati, Dembi, Ferran és Alexis. Ez 5 ember 3 posztra úgy, hogy ebből 2nél még nem tudjuk, hogy csak az edzésmunka, fizio vagy balszerencse a sérülések forrása.

Hozzájuk csatlakozna Abde és a többi ifi, de azért őket jó lenne még a kupában és egy két bajnokin játszatni, nem rájuk építkezni folyamatosan.
A Sporton azt írták, hogy Torres érkezése kizárja Alexist, főleg hogy 10 milla a fizetése.

Moribát közben úgy néz ki tovább dobja a Lipcse, az átigazolási díjból pedig 10 %-ot mi is kapunk. (AS)
Forca Barca!!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.16. 18:20:53

Nem ördögtől való ötlet szerintem, ha jönne Alexis is és FT is.

De jong menne, maradna a támadó sorba Depay, Fati, Dembi, Ferran és Alexis. Ez 5 ember 3 posztra úgy, hogy ebből 2nél még nem tudjuk, hogy csak az edzésmunka, fizio vagy balszerencse a sérülések forrása.

Hozzájuk csatlakozna Abde és a többi ifi, de azért őket jó lenne még a kupában és egy két bajnokin játszatni, nem rájuk építkezni folyamatosan.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.16. 15:56:05

Cityvel meglepően jól haladnak a tárgyalások. Gerard Romerotól, aki elég hiteles forrás, származó hírek szerint a "különbség" már csak 4-5 millió a két klub között.
Alexis akkor biztosan talonban marad egy ideig, mert ha Torres érkezik Xavinak nincs szüksége AS-re
Kíváncsi vagyok, ha januárban jönne a spanyol, hogyan tervezné Xavi a támadósort. Dembélé padozna vagy Torres bemenne középre.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.12.16. 13:11:29

Camp Nou99 írta:
2021.12.16. 10:55:58
Troym írta:
2021.12.15. 22:08:00
A sport.es szerint kölcsön visszatérhet Alexis Sanchez és az interbe kerülne Luuk de Jong.
Ha a holland távozik már nyerünk az üzleten.
Eléggé felpörögtek az események, a sport szerint meg is egyeztünk mindenben a chileivel, már csak Xavi beleegyezése kell, amit kétlek, h ne lenne meg, hiszen akkor miért kezdtek volna tárgyalásba. Annyi pozitívuma van ennek, h a hollandtól így megszabadulnánk, nála csak többet tud hozzátenni Alexis a csapat játékához az biztos.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.16. 11:50:38

Chino írta:
2021.12.16. 11:15:35

Modric 21-22 évesen még nem volt a Dinamoban alapember, a testalkatát meg hagyjuk. Gavi Pedri is 175 centi körül vannak 63 kiló körül és még alig 17-19 évesek, egy közel 190 magas 85 kilós játékosra annyit mondani, hogy talán még okés szerintem elég fals, ráadásul termetéhez képest kifejezetten gyors is.
Nem azt mondom, hogy velük meg van oldva 10 évre a kp, de ha mondjuk ebből a három négy játékosból, egy, ne adj'isten kettőből lesz egy Ini szintű játékos, már baromira nagyot léptünk előre, de a többiből is lehet egy stabil játékos, akit a rotációba bele lehet venni. Mellette azért van még egy klasszis de Jong és ha most még nem is, de 1-2 múlva elérhetünk oda, hogy tudjunk valakit még kp-ra igazolni. Szerintem ezért is írták alattam, hogy jelenleg baromi rosszul állunk, de jövőképünk van. Ha mondjuk felhozzuk példának a Real kp-ját. Kroos maholnap 32, Modric elmúlt 36, olyan játékosuk pedig nem nagyon van aki érdemben pótolni tudná őket. Lehet, hogy van pénzük, de ez kb. olyan mint nálunk a Xavi-Ini duó, hogy még igazolásokkal sem nagyon lehet pótolni őket, pedig az utóbbi évek sikereit nagyon nagy részben nekik köszönhetik. Ráadásul egy Modric szintű játékost szerezni manapság vagy lehetetlen vagy csak horror áron lehetséges. A jelenlegi top csapatok, mint a Bayern, City, MU, Chelsea, PSG nem szorulnak pénzre, nekik inkább a csapat sikeressége a fontos, kulcsjátékosoktól nem igazán vagy csak nagyon ritka esetben válnak meg.
Kibeszéltük már, nem csak a testalkatra gondoltam én, amikor azt írtam, hogy súlytalanok.
De nem fűrészelném tovább a semmit, Ti így gondoljátok, én úgy, hogy nem lehet rájuk építeni, nem lesznek sose mérleg nyelve, mint Iniesta volt, Nicoból lehet egy hasznos kiegészítő, meg a Gavi-Pedriből egyik talán, de azt el kell felejteni, hogy majd ők alkotják a jövő esetleges top barcájának gerincét.

Ráadásul most a jelenben meg pláne kilátástalan a helyzet, én akkor fogok majd legközelebb lelkesedni, ha a balekok már nincsenek itt. Akkor jobban látom majd magam előtt, hogy ilyen Pedri-Gavi típusú gyerekek ki tudnának bontakozni.
De én most is szapulom bár őket, de előbb raknék fel egy Nico-Pedri-Gavi sort a pályára, mint mondjuk egy Busquets-DeJong-Pedrit, ne adj isten Robertot.
Mert legalább kiderülne mire képesek, még ha nem is teljesen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.16. 11:15:35

csababarca írta:
2021.12.15. 18:57:24
Rivaldo11 írta:
2021.12.15. 18:26:25
Nem tudom. Nico már most sem nyeszlett, és még erősödik bőven. Gavi erőteljes, de nyilván lesz még e tekintetben is jobb, 17 éves. Pedriről meg csak annyit, hogy Modric is elvan a 65 kilójával, meg Verratti is, ez nem lesz akadálya annak, hogy vezér legyen középen. Jorginho 65 kiló, ránézésre a nagyanyám szatyrát nem tudná vinni egy kiadós hétvégi bevásárlás után, Aspastól meg kb személyit kérnék ha alkoholt akarna venni, de lehet inkább egy tockossal hazazavarnám amolyan Torrentésen. . Ne törjünk már pálcát 17-19 éves srácok felett. A futballt soha nem súlya meg centire mérték. Természetesen még egyszer : Kellenek melléjük más profilú játékosok is, de én bennük sokat látok, nyilván idővel.
Modric iszonyat klasszis, meg Messi is, őket nem keverném ide.
Legyen igazad, azt kívánom.
De az utolsó mondatban leírtad a lényeget.
Ha rájuk építünk, már a Gavi-Pedri-Nico hármasra a kp-n, akkor hogy gyömöszölsz oda más profilú játékost?
Egy-egy ilyen karakter elmegy, de ha csak ilyened van megesznek a kp-n.
Modric se fickándozna, ők tökéletesen kiegészítik egymást Kroos-al és Casemiro-val.
Nico még okés, talán.

Mindegy, én így gondolom, szerintem megette a fene az egészet, mert nem erre megy az utóbbi időben a foci.
Ilyen testalkattal ultraklasszisnak kell lenned, hogy érvényesülni tudj.
Na én nem látom ezt egyikben sem.
Modric 21-22 évesen még nem volt a Dinamoban alapember, a testalkatát meg hagyjuk. Gavi Pedri is 175 centi körül vannak 63 kiló körül és még alig 17-19 évesek, egy közel 190 magas 85 kilós játékosra annyit mondani, hogy talán még okés szerintem elég fals, ráadásul termetéhez képest kifejezetten gyors is.
Nem azt mondom, hogy velük meg van oldva 10 évre a kp, de ha mondjuk ebből a három négy játékosból, egy, ne adj'isten kettőből lesz egy Ini szintű játékos, már baromira nagyot léptünk előre, de a többiből is lehet egy stabil játékos, akit a rotációba bele lehet venni. Mellette azért van még egy klasszis de Jong és ha most még nem is, de 1-2 múlva elérhetünk oda, hogy tudjunk valakit még kp-ra igazolni. Szerintem ezért is írták alattam, hogy jelenleg baromi rosszul állunk, de jövőképünk van. Ha mondjuk felhozzuk példának a Real kp-ját. Kroos maholnap 32, Modric elmúlt 36, olyan játékosuk pedig nem nagyon van aki érdemben pótolni tudná őket. Lehet, hogy van pénzük, de ez kb. olyan mint nálunk a Xavi-Ini duó, hogy még igazolásokkal sem nagyon lehet pótolni őket, pedig az utóbbi évek sikereit nagyon nagy részben nekik köszönhetik. Ráadásul egy Modric szintű játékost szerezni manapság vagy lehetetlen vagy csak horror áron lehetséges. A jelenlegi top csapatok, mint a Bayern, City, MU, Chelsea, PSG nem szorulnak pénzre, nekik inkább a csapat sikeressége a fontos, kulcsjátékosoktól nem igazán vagy csak nagyon ritka esetben válnak meg.

Az Alexises remélem csak fantázia vagy Xavi nem bólint rá, mert a hírek szerint tőle függ majd. Mondjuk LDJ-nél csak jobban járhatunk vele.
Talán az Aubameyangos híreknek nagyobb a valóságalapja, ő tényleg erősíítés lehetne és az Arsenal hajlandó vagy potom áron vagy kölcsönben is gondolkodni.

Egy dologra viszont figyelni kell ebben a téli átigazolási kavarban. Alves már itt van, rajta kívül pedig csak két játékost nevezhetünk az EL-be és Abdé például nincs közöttük, akit pedig el tudnék többet nézegetni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.12.16. 10:59:34

Olvastam igen én is, de ma már jöttek is a cáfolatok, hogy Alexis nem prioritása Xavinak, maximum ilyen B, C verzió lehet abban az esetben ha Ferran Torres mégsem érkezik. A katalán Tv3 is valahogy így fogalmazott: ha a semmi és Alexis között kell választani, akkor Alexis. Ha de Jong és Alexis között kell választani, akkor Alexis. Viszont óva intenek mindenkit a hír komolyan vételét illetően, mivel Alexis bére elég magas még jelenleg is, egy fél éves kölcsön jöhetne csak szóba.

Luuk de Jong továbbra sem a mi játékosunk, 1 évre érkezett kölcsönben, úgy hogy a fizetése 70%-át álljuk mi. Csak a bérétől és az opcionális vételtől esnénk el, ha visszaküldjük januárban. :wink:

Umtiti és Dest továbbá nem akar távozni a csapattól, előbbi kész belemenni a szerződése újra tárgyalásába, hogy csökkentett fizuval is, de maradni szeretne. Az utóbbi napokban, a nyár után megint felröppentek Umtitivel kapcsolatban a Benfica érdeklődése. Dest pedig szeretne maradni és fejlődni és bizonyítani akar Xavinak. Az utóbbi 1 hétben jönnek minden nap a hírek, hogy átadólistára kerülhet a télen, Xavi továbbra sincs megelégedve vele a gyenge védőmunkája és pozíciós játéka miatt.

Coutinho képviselői múlt héten vették fel a kapcsolatot a klubbal, jövő héten még karácsony előtt lehet egy személyes találkozó a felek között a brazil jövőjét illetően. A klub mindenképpen továbbadná januárban véglegesen, viszont s képviselői szerint jelenleg nincs olyan top klub, a PL-ben sem, aki megszerezné. A Newcastle érdeklődésére állítólag nem is reagáltak, nem tekintik potenciális klubnak őket.

Xavi egyébként két támadót szeretne igazolni januárban, így be lehetne regisztrálni őket még az EL-re is. 3 hely van ugye jelenleg üresen, akiket újonnan be lehet regisztrálni, az egyik hely ebből Alvesé. Az utóbbi napok, hetek hírei szerint ez a két támadó Cavani és Torres lehet. Amennyiben nem sikerül két támadó igazolása akkor az egyik helyet még Abde töltheti be.

Nyáron egyébként ingyen érkezhet Noussair Mazraoui az Ajax jobbhátvédje, mivel nem hosszabbítja meg lejáró szerződését és állítólag Xavi nagyon szeretné megszerezni. PL klubok, valamint a Milán, Inter, Dortmund érdeklődik a 24 éves Ajax nevelés iránt.

Xavi és a szakmai stáb továbbra is figyelemmel kísér több jövő nyáron lejáró szerződésű labdarúgó helyzetét. Ennek realitása viszont tavasszal, a szezon vége felé lehet, ha már látszik hol végez a csapat a bajnokságban illetve az EL-ben.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.12.16. 10:55:58

Troym írta:
2021.12.15. 22:08:00
A sport.es szerint kölcsön visszatérhet Alexis Sanchez és az interbe kerülne Luuk de Jong.
Ha a holland távozik már nyerünk az üzleten.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.12.16. 10:12:44

Lehet csak én vagyok túlzó a Coutinho eset óta, de csak én érzem azt, hogy ez megint valami kitalált dolog? Nekünk is csak azért kellett LDJ mert ingyen volt kb, meg mert holland ült a padon. A sevilla keretébe nem fért be tavaly kb, majd biztos egy Internek kell aki bl 16/8 közé akar jutni stabilan :D

Utóbbi 3 évben amúgy is az ilyen hírek 90%-a ordas nagy kamu volt, a maradék 10% meg vagy összejött vagy nem. Érdemes helyén kezelni mielőtt nagyon beleélitek magatokat ilyenbe.
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2021.12.16. 09:56:02

ktm írta:
2021.12.16. 09:49:04
Inter se normalis, hogy LDJ kell nekik, en adnam a cseret, remelem osszejon. Elhiszem, hogy jobb lenne egy 20+ golos top tier csatar, de az irrealis jelenleg tekintettel arra, hogy Xavinak gyorsan kene valami megoldas elore a sok serult, uveglabu stb. miatt. Sanchez a hollandnal sokkal jobb es sokoldalubb is.
Az Inter pénzt akar spórolni, a Barcelona meg... valószínűleg összehozná a mindörökké 2014-es csapatot. Most kell megtenni a fogadóirodáknál Messi nyári visszahozatalát.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2021.12.16. 09:49:04

Inter se normalis, hogy LDJ kell nekik, en adnam a cseret, remelem osszejon. Elhiszem, hogy jobb lenne egy 20+ golos top tier csatar, de az irrealis jelenleg tekintettel arra, hogy Xavinak gyorsan kene valami megoldas elore a sok serult, uveglabu stb. miatt. Sanchez a hollandnal sokkal jobb es sokoldalubb is.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.12.16. 09:15:28

Cikkeznek arról is, hogy olyan mintha Haaland elbucsúzott volna legutóbb és lehet már télen eligazol. Gondolom köze van ahhoz, hogy a nemzetközi szervezetek limitálni akarják az ügynöki jutalékokat.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.12.16. 07:02:52

Troym írta:
2021.12.15. 22:08:00
A sport.es szerint kölcsön visszatérhet Alexis Sanchez és az interbe kerülne Luuk de Jong.
Láttam… de már le se mertem írni. #-o vagy 2 éve nem Monchi mondta, hogy a Barcelona könnyen a Milan szintjére juthat? Akkor még néztem, hogy miről beszél ez a bolond… ha ez összejön, akkor ez sajnos tényleg a valóság lesz már. :cry: Nyílván LDJ-vel se vagyunk előrébb, már attól kivagyok, ahogy a pali fut, én még az életben nem láttam ilyen bamba testtartást. #-o
Kép
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.12.16. 06:29:00

A Sanchez? Ne már.. 4-5 éve nem top focista.
Ne onnan nézzük, hogy LDJ helyett jobb, és cseréljünk, mert egyikre sincs szükség.
Utána meg tőle nem tudunk megszabadulni.
Ahhoz képest, hogy Laporta Messivel és Haalanddal kampányolt, ez kb. 27 szinttel van lejjebb.
Ideje lenne valamit varázsolni, mert eddig ez semmi.
Válasz küldése