Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.15. 14:34:55

grgly50 írta:
2022.01.15. 13:00:58
Annyira megy itt a sok hozzáértő megnyilatkozása a játékosokról, hogy előbb-utóbb Xavi idejön tanácsot kérni.
A sok FIFA-n nevelkedett kupec nem lát tovább az orránál. "Ezt kell eladni, abból kell pénzt csinálni, őt kell megvenni, azt nem szabad!"
Ha ezt lehagytad volna hsz-ed elejéről, jobb lett volna.

Én mindenképp megtartanám Frenkie-t, ez az 50 millió meg nevetséges. Remélem Laporta-éknak is több esze van annál, hogy eladják akit csak lehet Haaland-ért.
Én sem vagyok benne biztos, hogy a norvéggal majd varázsütésre megoldódnak a gondjaink, ahogy abban sem, hogy nem járnánk-e jobban a franciával.

Viszont akár jön a norvég, akár nem, mindenképp hozni kene még középre valakit. Akár egy rutinosabb arcot (Cavani), akár egy olcsó zsákbamacskát (Cabral, meg a többi felmerülő arc).
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.15. 14:28:12

A daily mail szerint a chelsea 40m eurót ajánl Frenkiért és a bayern is sorba áll, így 50m euróig is felmehet a licit könnyen.
50 plusz Christensen / Süle nem hangzana már rosszul.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.15. 14:01:00

Andris írta:
2022.01.15. 13:52:57

Nem csak showműsor meg anyagiak szempontjából jó, szerintem sportszakmailag is nagy lenne mindkettejük számára egy "Haaland vs Mbappe" bajnokság. CR és Messi is egymást tartották (részben) csúcson egy évtizeden keresztül.
Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen rivalizálásban szerintem megint mi kapnánk a jobb játékost. :D Haaland ugyan kevesebbet tud a labdával, mint KM, de szerintem a feje miatt a norvég jobb játékos lesz, a gólok számában mindenképp. Aztán persze lehet, hogy ha Mbappe kikerül a párizsi közegből, akkor ő is megerősödik fejben, de nála valahogy mindig az az érzésem, hogy brahiból játszik, és emiatt rontasz sok olyan helyzetet, amit a tudása alapján nem feltétlenül kéne. Ráadásul az elmúlt egy-két évben ő egyáltalán nem fejlődött.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.15. 13:52:57

Szerintem a City esetében nem arról beszélünk, hogy beleül a kényelembe, a mesés pénzekbe vagy a top5ös csapatba. Guardiola keze alatt ki ne akarna játszani? Szerintem ez a fő szempont.
Ha versenyképes csapatot akar (minden téren), akkor könnyű választás a Bayern, ha meg pénzt, akkor a PSG. A citynek továbbra is Guardiola az első számú csábítóereje szerintem, és csak utánna a többi. Játékosfejjel gondolkodva.

Nem csak showműsor meg anyagiak szempontjából jó, szerintem sportszakmailag is nagy lenne mindkettejük számára egy "Haaland vs Mbappe" bajnokság. CR és Messi is egymást tartották (részben) csúcson egy évtizeden keresztül.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.15. 13:48:25

Gyenge érvek, de mutatják kb az eselyeinket.
Azt viszont én is el tudom képzelni, hogy egy mesterségesen generált Haaland-Mbappé rivalizálás sokak érdeke lehet, talán még ez lehet egy sansz, hogy idejöjjön.
A Citybe viszont tényleg nagyon illene, ha oda megy, Pep igazán küldhetné Gabriel Jesust engesztelésképp :D
Rivaldo-A Legnagyobb.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.15. 13:36:59

Rivaldo11 írta:
2022.01.15. 12:18:37
Haaland? Talán ha együtt akar dolgozni Xavival, esetleg hogy Ő emelje vissza a Barcát az elitbe, vagy hogy itt egyértelműen alfahím lehet, és ez pl egy esetleges aranylabdánál is számíthat-Mbappé mellett közös sikerek esetén erre kisebb sansza van-motivalhatja abban, hogy idejöjjön. Mást nem tudok, a többi képben lévő klub jobb esélyekkel tervezheti a leigazolását.
Nem láthatok a fejébe, de ezeket elég gyenge érveknek tartom. Legalábbis a profi focisták többsége nem így gondolkodik, hanem inkább elmegy a Citybe, ahol a garantált a nagy pénz és ezzel a kerettel szinte az eredmények is.
Most úgy tűnik, hogy felszállóágban vagyunk, de úgy tűnt az tavaly is, mikor Koamannal volt a nagy tavaszi menetelésünk, aztán jött a szezon végén a kipukkadás, ősszel meg teljes szétesés. Szóval nagyon nem egyértelmű még, hogy lesz itt a nagy csapat a közeljövőben.

Ha hajlamos lennék a konteókban hinni, azt mondanám, hogy magasabb szinteken lehet érdekeltség, hogy Haaland a Barcába jöjjön, mert lehetne generálni a nagy rivalizálást, mint CR és Messi esetében, amelyből sokan sokat profitálnának. Pl. a Liga vagy az Uefa is, szóval akár is ők is becsuknák a szemüket, ha ez kellene hozzá...
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.01.15. 13:00:58

Annyira megy itt a sok hozzáértő megnyilatkozása a játékosokról, hogy előbb-utóbb Xavi idejön tanácsot kérni.
A sok FIFA-n nevelkedett kupec nem lát tovább az orránál. "Ezt kell eladni, abból kell pénzt csinálni, őt kell megvenni, azt nem szabad!"
Megy most nagyon ez a Haaland téma. S valójában ki is ez a Haaland?
Egy tehetséges, fiatal norvég labdarúgó, aki a Borussia Dortmund játékosa. Kiemelkedik a kapura való érzékenységével, aránylag sok góljával. Elismerem, a Dortmundnak egy aranybánya. De máshol, más csapatban? Egy átlagos tehetség.
Igazoljuk le! Ő kell nekünk! olvasom nagyon sok bejegyzésben.
Eszembe jut nem olyan régen igazoltunk egy fiatal tehetséget, nagy jövő reményében a Dortmundtól. Azóta sem tudunk vele sokat kezdeni.
De igazoltunk számtalan nagy nevű sztár játékost. Volt itt Coutinho, Griezmann, Ibra, stb, akik előző csapatukban sztárok voltak. A Barcában megbuktak. De említhetnék a jelenlegiek közül is párat, akiket nagy reménnyel vártak a drukkerek, ma már szabadulnának tőlük
Elismerve nagyszerű tehetségüket, az élet már bebizonyította, hogy aki más csapatnál aranybánya, nálunk kártojás. Nem illik bele a már történelmileg kialakult Barca játék stílusába.
Minden űzletben van kockázat, nem is kicsi. Addig, amíg nem a te pénzedről van szó, addig könnyen dobálódzól. De ez így komolytalan. Szerintem.
Sokat lehetne még beszélni erről, de csak untatnám a fórumózókat.
Lehet, hogy nem teljesen jól fogalmaztam, de remélem egy páran megértik a mondanivalóm lényegét.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.15. 12:56:51

De Jonggal Haalandtól függetlenül is kezdeni kell valamit.

Jelenleg erősen kérdéses hogy egyáltalán Xavi elképzeléseibe belefér-e, eddig is láthattuk hogy a nagyon kis területen összejáték nem az erőssége, Busquets utódjaként vagy egy Lucho-féle felfogásban Rakitic-szerepkörben fontos játékos lehetne.
De jelenleg Busi továbbra is törzsgyökeres, a többi poszton pedig vannak egy páran előtte, ha ez nyárig nem változik akkor felesleges ő nála is megvárni míg teljesen leépül, akkor inkább adjuk el és helyette hozzunk egy rutinost olcsón aki még jobban is illene a mostani rendszerbe, a maradék pedig mehet a Haaland-projektbe, ami nyílt titok már.

Azért én még reménykedek hogy Xavi elkezdi Busi helyén beilleszteni és megtáltosodik.

Amúgy:
Pedro Bravo (Football agent and Mino Raiola's friend): "If I had to make a bet on where Haaland would play next season, I would say an English club or Barcelona. Not Real Madrid. He would not coincide with Mbappé. I spoke with Mino... not about this, but I see him at Barça."
Kérdés hogy vajon Fati nem-e túl nagy feltörekvő sztár a Barcában Haaland számára?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2022.01.15. 13:01:33-kor.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2022.01.15. 12:43:27

Minden aron meg kell szerezni a norvegot!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.01.15. 12:33:38

Én De Jongot beáldoznám, mert a kp-n most Pedri, Gavi, Nicoval plusz Busival jól meg vagyunk. És jó középpályást még mindig könnyebb találni amúgy is, mint egy olyan játékost, aki 90 percenként gólt szerez. Pedig bírom Frenkie-t.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.01.15. 12:31:27

Rivaldo11 írta:
2022.01.15. 12:18:37
Haaland? Talán ha együtt akar dolgozni Xavival, esetleg hogy Ő emelje vissza a Barcát az elitbe, vagy hogy itt egyértelműen alfahím lehet, és ez pl egy esetleges aranylabdánál is számíthat-Mbappé mellett közös sikerek esetén erre kisebb sansza van-motivalhatja abban, hogy idejöjjön. Mást nem tudok, a többi képben lévő klub jobb esélyekkel tervezheti a leigazolását.
Mellesleg De Jongot nem aldoznám be érte.
Én becsülném,ha a Barcát választaná és nem ülne bele a City-be. A Real helyében,meg ha megvan Mbappe,akkor nem a norvégot üldözném. Jót tenni a ligának is egy Haaland-Mbappe rivalizálás.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.15. 12:18:37

Haaland? Talán ha együtt akar dolgozni Xavival, esetleg hogy Ő emelje vissza a Barcát az elitbe, vagy hogy itt egyértelműen alfahím lehet, és ez pl egy esetleges aranylabdánál is számíthat-Mbappé mellett közös sikerek esetén erre kisebb sansza van-motivalhatja abban, hogy idejöjjön. Mást nem tudok, a többi képben lévő klub jobb esélyekkel tervezheti a leigazolását.
Mellesleg De Jongot nem aldoznám be érte.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.01.15. 12:00:41

Andris írta:
2022.01.15. 11:55:33
Nem hiszem, hogy részletezni kell.
Nem kell. Ahogy azt sem,hogy miért ne a Barcát válassza. Ha nyerni akar-> City,BM. Ha pénzt akar->City,PSG. Ha beleülni egy csapatba,ahol kevesebb pénzért játszhat és vagy nyer vagy nem,akkor megy spanyolhonba.
A Dortmundot kinőtte,semmi értelme nem lenne ott maradnia még másfél évig.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.15. 11:55:33

daffy írta:
2022.01.15. 11:49:36
MatyiG írta:
2022.01.15. 11:42:06
Az elég egyértelmű, hogy Laporta akarja Haalandot, ahogy az is, hogy nagyobb beérkezett összeg nélkül nem fogjuk tudni leigazolni. De Jong pedig azon kevés játékosok közé tartozik, akiért sok pénzt lehetne kapni, és nem ragaszkodik 100%-ig hozzá Xavi. (szerintem Pedri, Gavi és Busquets sokkal inkább ide tartozik)
Nagyot megy egy ideje a Haaland -> Real vonal is. Mármint,hogy a játékos is nagyon arra húz. Nem tudom ki igazolja le,de mélyre kell nyúlni a bukszában.

Teszem hozzá,hogy ha most januárban a Dortmund sürgetése miatt el kell intézni az ügyet,az tovább ronthat a Barca pozícióján.
Vagy tovább javíthat, nem? :D Mármint, ha Haalandnak most kell döteni, nem várhat Májusig, márpedig most ezt nyilatkozta konkrétan ő is meg a Dortmund is, akkor lehet úgy dönt, hogy egy évet még elfocizik ott, mint hogy belehajszolja magát egy hirtelen döntésbe.
Bár szerintem a sajtóban alaptalanul jelent meg, szerintem valóban nem akarna együtt játszani Mbappéval. Én se akarnék a helyében, és ennek több oka is van. Nem hiszem, hogy részletezni kell.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.01.15. 11:49:36

MatyiG írta:
2022.01.15. 11:42:06
Az elég egyértelmű, hogy Laporta akarja Haalandot, ahogy az is, hogy nagyobb beérkezett összeg nélkül nem fogjuk tudni leigazolni. De Jong pedig azon kevés játékosok közé tartozik, akiért sok pénzt lehetne kapni, és nem ragaszkodik 100%-ig hozzá Xavi. (szerintem Pedri, Gavi és Busquets sokkal inkább ide tartozik)
Nagyot megy egy ideje a Haaland -> Real vonal is. Mármint,hogy a játékos is nagyon arra húz. Nem tudom ki igazolja le,de mélyre kell nyúlni a bukszában.

Teszem hozzá,hogy ha most januárban a Dortmund sürgetése miatt el kell intézni az ügyet,az tovább ronthat a Barca pozícióján.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.15. 11:45:48

MatyiG írta:
2022.01.15. 11:42:06

Az elég egyértelmű, hogy Laporta akarja Haalandot, ahogy az is, hogy nagyobb beérkezett összeg nélkül nem fogjuk tudni leigazolni. De Jong pedig azon kevés játékosok közé tartozik, akiért sok pénzt lehetne kapni, és nem ragaszkodik 100%-ig hozzá Xavi. (szerintem Pedri, Gavi és Busquets sokkal inkább ide tartozik)
Igen, erre gondoltam, hogy esetleg lemaradtam valamiről. Miért gondoljuk, hogy Xavi nem ragaszkodik hozzá 100, vagy inkább 110%ig? Én eddig még csak halvány jelet se láttam, nem hogy bármi érdemi információt. Szóval akkor ezt most honnan vesszük?
Mert enélkül egyszerűen csak nem igaz amit írtál: "egyre inkább valós lehet [...]" Ha valami, akkor pont az ellenkezője valószínűsíthető igaznak, azaz hogy semmi valóságalapja nincs. De mégegyszer hangsúlyozom, valamiről lehet lemaradtam.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2022.01.15. 11:42:06

Andris írta:
2022.01.15. 11:33:04
MatyiG írta:
2022.01.15. 10:10:43
Egyre inkább valós lehet a Frenkie-Haaland téma, kint egy szavazás.
Igen? Én valamiről lemaradtam. Eddig egy mondatot se láttam sehol arról, hogy egyáltalán csak álmában felmerült volna Xavinak vagy Laportának Frenkie eladása.
Az elég egyértelmű, hogy Laporta akarja Haalandot, ahogy az is, hogy nagyobb beérkezett összeg nélkül nem fogjuk tudni leigazolni. De Jong pedig azon kevés játékosok közé tartozik, akiért sok pénzt lehetne kapni, és nem ragaszkodik 100%-ig hozzá Xavi. (szerintem Pedri, Gavi és Busquets sokkal inkább ide tartozik)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.15. 11:33:04

MatyiG írta:
2022.01.15. 10:10:43
Egyre inkább valós lehet a Frenkie-Haaland téma, kint egy szavazás.
Igen? Én valamiről lemaradtam. Eddig egy mondatot se láttam sehol arról, hogy egyáltalán csak álmában felmerült volna Xavinak vagy Laportának Frenkie eladása.

De ha már ennyire nyomjátok (itt ezt a szavazást, meg Iván a főoldalon a témát), akkor nekem az a véleményem, hogy nagyon jó lenne egy Haaland, de semmiképp nem Frenkie helyett.
A hollandra szerintem nagyobb szükségünk lesz hosszabb távon. Nyilván feltételezve, hogy visszatér a pár hónappal ezelőttig éveken keresztül mutatott formájához.

Laportával ellentétben, aki mindig látványosan a szupersztár vezért akarja a csapatnak (Beckham, Ronaldinho, aztán szerencsére Messi, most meg valszeg tényleg Haaland), szerintem sokkal jobb, ha nem áll vagy bukik egy csapat játéka és eséllyessége egy-egy emberen.
Gólerős ember kell előre, de szupersztárt nem kell vennünk vezéráldozatért cserébe. Jelenleg tényleg vastagok vagyunk a kp-n, de szerintem megengedhetetlen rövidlátás azt gondolni, hogy Busquetssel lehet számolni még évekig, vagy hogy csak a 3 tini tehetségünk majd elhúzza a csapat középpályáját a kövi 10 évben.

De megismétlem, szerintem fel se merült senkiben egyelőre. Fél év még sok idő, de jelenleg ez egy mű téma, egy újságíró-szurkoló generálta téma.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2022.01.15. 10:10:43

Egyre inkább valós lehet a Frenkie-Haaland téma, kint egy szavazás.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.01.15. 00:38:55

Erling Haaland: “Borussia Dortmund have started to put lot of pressure on me. They want me to decide now. And so… yeah, things will happen NOW. Even if I only wanted to focus on football and play football”.
Kép
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.01.14. 20:52:28

Süle:
En amikor láttam élőben bemelegítés meccs stb…nagyon meglepett, a tv ben nagy dög cula - es amugy tényleg az :-) - viszont hihetlen technikás mar ahhoz képest szinte simogatja a labdát es remekül helyezkedik …
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.14. 16:18:54

Gondolom a pletykák onnan jönnek, hogy van egy 50-100 elemű lista, a 5-10 millió Euró feletti piaci értékű lejáró szerződésű játékosokról, akiket megkeres egyesével a vezetés, hogy megtudja kire mennyi esély van, akarna-e jönni, mennyi pénzt kér stb. Gondolom most az utóbb említett 3-4 emberke ügynökét hívták tájékozódni.
Én velük próbálkoznék: Zakaria, Kamara, Süle, Christensen, Brozovic, Azpilicueta, Kessié, Xavi Simmons, plusz talán Dybala. Ha összejönne 2, esetleg 3 már sokat segítene. Nyilván úgy, hogy az a 2 ne ugyanazon poszton játszon.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.14. 15:49:02

Amikor én láttam Sület akkor a Bayernben is bal oldali belső védőt játszott, elég jól, nagyon masszív emberke ő hátul, simán jöhet felőlem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.01.14. 15:22:38

Van 3db jobblabas belso vedonk, semmi szukseg egy 4.re.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sanika01
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2008.01.20. 19:47:08

2022.01.14. 15:15:49

Chino írta:
2022.01.14. 11:06:55
A Bild most arról írt, hogy Ginter vagy Süle lehetnek a nyári célpontok a védelem megerősítésére, mindkettejüknek lejár a szerződése.
Csodálkoztam is eddig, hogy ne hozták szóba egyiküket sem a Barcával. De úgy tűnik, ami késik, nem múlik. :D

Német válogatotban láttam őket többször is játszani, egyikről se gondolom, hogy világklasszis védők lennének, de a csapat jelen állapotában szerintem mindkettő erőssítés lenne.

Talán Sülét preferálnám jobban, őt jobb védőnek tartom, de értelemszerűen ha nem hosszabbít, akkor neki lenne magasabb fizetése (még a hosszabbítás is benne van a pakliban, ha jól tudom...) Viszont nekem az emlékezetemben ő valamiért úgy él, hogy nem túl gyors (bár megnéztem néhány videót most, s ott nem feltétlenül látszik).

Ginter lehetne úgye az olcsóbb megoldás, neki anno nagy jövőt is josoltak, aztán egyelőre nem futotta azt a karriert, amit jósoltak neki. Viszont őt sokkal mozgékonyabbnak tartom, és elég megbiszható is. 3 védős rendszerben is tud játszani (nyron pl. a válogatottban végig úgy álltak fel, ha az emlékeim nem csalnak). Ő már biztosan nem hosszabbít és talán Romanonál olvastam egy olyan hírt, hogy a Gladbach elnőke azt mondta, hogy ha ajánlat érkezne érte a télen, akkor lehet esély eligazolásra is.

De ahogy Chino is írta, Christensennel kiegészítve a sort, én is nagyon örülnék ha a 3-ból valaki érkezne a nyáron (vagy akár a télen, de mondjuk erre kicsi az esély).
"Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans win." - Gary Lineker
Válasz küldése