Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.11.08. 20:05:10

1994barca írta:
2021.11.08. 19:51:46
Nem azért szólt.Ha idézel az idézett szöveg után írd a reagálást.És szerintem piramis is volt.

Bocsi az offért…
Kép
GeryG
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2021.09.15. 10:36:59

2021.11.08. 20:04:04

1994barca írta:
2021.11.08. 19:51:46
Komolyan most megint mit csesztem el, hogy figyelmeztetsz? Egy normális hangvitelű üzenetet írtam!
Én ugyan csak tippelek, de szerintem arra céloz, hogy az idézés formai "követelménye", hogy előbb fent az idézet | quote - dumadumaduma - /quote | formátumban, aztán alá a saját vélemény, amivel az adott idézetre reagálsz. :)
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2021.11.08. 19:51:46

Komolyan most megint mit csesztem el, hogy figyelmeztetsz? Egy normális hangvitelű üzenetet írtam!

davi10 írta:
2021.11.08. 19:24:07
visca el barca írta:
2021.11.08. 16:28:55
davi10 írta:
2021.11.08. 16:24:57
A leglyukasabb csapatrészünk a kp, szerintem ennyire Laporta se hülye, hogy elküldje Busin kívül az egyetlen játékost, akinek nemzetközi rutinja van és elmúlt már 21 éves.
A leglyukasabb csapatreszunk az elso 3as, ahol 3 posztra van 1 depay.
Igen, de oda fel tud épülni valaki. Tudom, szerinted Fati és Dembele örök életre off, de meglátjuk.
De valóban, elöl se állunk sokkal jobban.
1994barca írta:
2021.11.08. 17:34:30
...
Neked meg hányszor szóljunk, hogy idézzél normálisan?
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2021.11.08. 19:46:49

Írják itt többen, hogy Fatit Fdj-t eladni, mert abból lenne pénz. Én nem értek egyet ezzel az egésszel. Couthino, Braithwait, Lenglet és Dembele eladásával legalább annyi pénz szabadulna fel, mintha eladnánk legjobbjainkat.

Nagyon remélem, hogy Xavi mester rendet rak az öltözőben, visszahozza azt az önbizalmat, amit Koeman bá szisztematikusan tönkretett.

Jövőre visszahoznám Trincaót, Demirt is kipróbálnám még idén, szerintem nagyon jól mozog a srác.
Egy csatárra mindenképp szükség lenne és egy jobbhátvéd is elférne Dest mellé.
Amennyiben a fent említett játékosok helyett hiány posztra érkeznének új emberek, nagyon jó csapatot lehetne összerakni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.11.08. 19:28:03

Akkor is nulla. 3 posztra 3 ember marha keves. LDJ meg demir, esetleg coutinho nyomhato be oda, de lassuk be, egyik gyengebb mint a masik.

Jelenleg borzalmasan gyengek vagyunk elol, az, hogy a 2 szelso csatar 2 vedo, az vicc.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.08. 19:24:07

visca el barca írta:
2021.11.08. 16:28:55
davi10 írta:
2021.11.08. 16:24:57
A leglyukasabb csapatrészünk a kp, szerintem ennyire Laporta se hülye, hogy elküldje Busin kívül az egyetlen játékost, akinek nemzetközi rutinja van és elmúlt már 21 éves.
A leglyukasabb csapatreszunk az elso 3as, ahol 3 posztra van 1 depay.
Igen, de oda fel tud épülni valaki. Tudom, szerinted Fati és Dembele örök életre off, de meglátjuk.
De valóban, elöl se állunk sokkal jobban.
1994barca írta:
2021.11.08. 17:34:30
...
Neked meg hányszor szóljunk, hogy idézzél normálisan?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.11.08. 19:11:54

De Jong ért semmiképpen, de amúgy Sterlinget megnézném itt. Inkább őt mint Comant , a francia nem rossz, de Dembele szinten sérülekeny. Sose felejtem el, mikor ment elvégezni egy bedobast és egyszerűen kimentek alóla a lábai. Össze vissza hajlott a térde. Rossz volt nézni. Nem véletlen nem futott be még ő se igazán.
Az angolt jobb játékosnak tartom, akkor is ha nem alapember most a Cityben.
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.11.08. 17:58:00

Nyugi mindenkinek, az El Nacional az egyik (ha nem az) legmegbízhatatlanabb lap, ők hozták le ma reggel ezt a De Jong-Sterling cserét, mert a Barcánál megelégelték a formáját.

Ők minden hírt túlfűszereznek, rátesznek 4-5 lapáttal.

Ebből a hírből kb annyi lehet igaz, hogy igen valóban nincs jó formában De Jong. Ennyi.

Szóval nyugi, nem adjuk oda Sterlingért a csapat legértékesebb kp-ját. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.08. 17:57:49

Remélem ez rossz vicc csak, egy buta sztörlingért elcserélni Frenkiet több mint tökönszúrás lenne. Xavi keze alatt kiteljesedve a világ egyik legjobb középpályása lehet. Inkább Adeyemit nézegessük, ha már szélső támadó kell.
Rivaldo-A Legnagyobb.
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2021.11.08. 17:47:48

vinszentvega írta:
2021.11.08. 16:55:44
Colladot nem kellene Koeman nyakába varrni. Ő a Bragaba ment volna kölcsönbe, aztán a végén visszamondták és már nevezni sem lehetett.
Már hogyne!? Koeman rakta ki a csapatból, mondván nem tetszik neki a stílusa...
[/quote]

Bocsánat a dupla idézésért, de amúgy a levegőben lóg a válasz: Collado sztorija teljesen egyedi, bár sokan elfelejtették a nyári történéseket és nincs meg a kontextus. Collado 22 éves, sok potenciál nincs benne, cserébe egy viszonylag olcsó, hazai nevelésű támadó. Az első csapatba éveken keresztül nem sikerült beverekednie magát és a csapat először pusztán anyagi megfontolásból túl akart rajta adni. Először úgy volt, hogy mehet is kölcsönbe (jellemzően nem topcsapathoz, nem is ért ennyit), csakhogy Trincao és Konrad távozásával hirtelen kiderült, hogy van helye a keretben, mert kevesebb lesz a támadóból. Koemannak minimális szerepe volt abban, hogy mi lesz a sorsa - sosem tekintette az első csapat tagjának, de számolt volna vele a bővebb keretben, Collado pedig elsősorban játéklehetőséget akart. Aztán az utolsó napok hozták a tragikomikus fejleményeket: eldőlt, hogy Griezmann is távozik és hiány lesz csatárposzton (akkor marad), cserébe elhatározták, hogy Demir feljön az A-csapathoz, továbbá érkezik Luuk de Jong (tehát megy). Hősünket egy pánikügyletben nem végleg, hanem kölcsönbe akarták elpasszolni az utolsó pillanatban a Sheffield Unitedhoz, de nem tudták időben elintézni a papírjait, továbbá a bérekkel az utolsó pillanatig zsonglőrködő klub nem regisztrálta be se a B-csapatba (ahol már nem akart játszani, mert akkor inkább megy), sem pedig az A-csapatba (szerintem azért, mert kicentizték a pénzügyi fair playt). Szóval nagyon sok szék között esett a padlóra, szerintem egyértelműen az elnökség koncepciótlanságának hibájából.
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2021.11.08. 17:34:30

Remèlem kacsa az egész. De jong egy olyan Ajaxba volt az ász akik kb leiskoláztak mindenkit abban az évben. És nem értek egyet azzal sem, hogy nem alkalmas a gyors egyérintős játékra(az ajaxban képes volt rá) megértem én, hogy most mindenki a La massias srácokra izgul, de egy érzés miatt De Jongot elcseszni nagy butaság! Amióta nálunk van kb egy normális edzője nem volt és lassan már szertáros is lesz… nálam az utolsó ember lenne akit eladnék! Főleg nem egy Sterlingre aki Guardiola Cityjébe nem fér be, de persze De jongot szeretnék “ valami” miatt…

bence0330 írta:
2021.11.08. 16:32:03
Nocturn4L írta:
2021.11.08. 16:15:57
City and Barca eye Sterling-De Jong swap
6 órával ezelőtt
09:33

Manchester City and Barcelona are considering a swap deal that could see Raheem Sterling and Frenkie de Jong swap places, reports El Nacional.

De Jong hasn't hit the heights expected at Barca while Sterling is looking for a move away from City to ensure more playing time.

City could send Sterling and €20 million (£17m/$23m) to Barca in exchange for De Jong.

https://www.goal.com/en/news/live/trans ... lq5t5g7r0d

Nagyon remélem, hogy ez valami kamu. Én személy szerint nagyon szeretem De Jong-ot mint játékost és mint személyt. Alázatos és mindent megtesz a csapatért. Persze nem megy úgy neki mint az elején, de szerintem Xavi képes lesz újra felépiteni. Ne csináljunk már ekkora baromságokat......
Most egy pillanatra feltételezem, hogy nem kacsa. Én bízom annyira a vezetőségben, hogy tudják mit cisnálnak, de ami még fontosabb, hogy Xavi igényei szerint próbálják alakítani a dolgokat.
A középpályán komoly túltengés van most. Na jó, ez talán túlzás, de megvagyunk. Főleg, ha a támadószekcióhoz képest nézzük. Kp-ra ott van DJ, Pedri, Nico, Gavi, Puig, Busi(remélhetőleg csak vésztartalékba Roberto, és ha nem viszik el, akkor Cou, de ha viszik, akkor akár jöhet is helyette valaki). Támadószekcióban jobbra Demir, középen LDJ. Ennyi. LDJ értelemszerűen nem téma, Demirt meg fel kell hozni, jelenleg ő sem elég. Van balra egy Depayunk, és remélhetőleg egy Fatink.

Xavi lehet, hogy De Jongot nem annyira szeretné - értem is, hogy miért, a passzsebessége nem olyan gyors, rátekeredik a lasztikra, nem egy villámlábú valaki ha paszsokról van szó, nem ezek az ő erényei. Vagy lehet, hogy vele is szívesen dolgozna, de a két nagy értékű középplyásunk közül az egyiktől válni kell, hogy komoly támadó érkezhessen, és Pedri helyett DJ-ra mutatott, mert előbbiben több fantáziát játott a saját játékára (szerintem is így van). Ki tudja.
Az mondjuk biztos, hogy DJ nem itt fog kiteljesedni mint játékos. Máshol alighanem neki is jobb lenne... Én is szeretem, de Xavinál nem fog annyira ideilleni pénzt viszont láthatunk legalább belőle, nem is keveset. RS+20 millió több, mint jó üzlet szerintem...
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.11.08. 16:55:44

Chino írta:
2021.11.08. 15:20:03
[

Colladot nem kellene Koeman nyakába varrni. Ő a Bragaba ment volna kölcsönbe, aztán a végén visszamondták és már nevezni sem lehetett.
Már hogyne!? Koeman rakta ki a csapatból, mondván nem tetszik neki a stílusa...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.08. 16:32:03

Nocturn4L írta:
2021.11.08. 16:15:57
City and Barca eye Sterling-De Jong swap
6 órával ezelőtt
09:33

Manchester City and Barcelona are considering a swap deal that could see Raheem Sterling and Frenkie de Jong swap places, reports El Nacional.

De Jong hasn't hit the heights expected at Barca while Sterling is looking for a move away from City to ensure more playing time.

City could send Sterling and €20 million (£17m/$23m) to Barca in exchange for De Jong.

https://www.goal.com/en/news/live/trans ... lq5t5g7r0d

Nagyon remélem, hogy ez valami kamu. Én személy szerint nagyon szeretem De Jong-ot mint játékost és mint személyt. Alázatos és mindent megtesz a csapatért. Persze nem megy úgy neki mint az elején, de szerintem Xavi képes lesz újra felépiteni. Ne csináljunk már ekkora baromságokat......
Most egy pillanatra feltételezem, hogy nem kacsa. Én bízom annyira a vezetőségben, hogy tudják mit cisnálnak, de ami még fontosabb, hogy Xavi igényei szerint próbálják alakítani a dolgokat.
A középpályán komoly túltengés van most. Na jó, ez talán túlzás, de megvagyunk. Főleg, ha a támadószekcióhoz képest nézzük. Kp-ra ott van DJ, Pedri, Nico, Gavi, Puig, Busi(remélhetőleg csak vésztartalékba Roberto, és ha nem viszik el, akkor Cou, de ha viszik, akkor akár jöhet is helyette valaki). Támadószekcióban jobbra Demir, középen LDJ. Ennyi. LDJ értelemszerűen nem téma, Demirt meg fel kell hozni, jelenleg ő sem elég. Van balra egy Depayunk, és remélhetőleg egy Fatink.

Xavi lehet, hogy De Jongot nem annyira szeretné - értem is, hogy miért, a passzsebessége nem olyan gyors, rátekeredik a lasztikra, nem egy villámlábú valaki ha paszsokról van szó, nem ezek az ő erényei. Vagy lehet, hogy vele is szívesen dolgozna, de a két nagy értékű középplyásunk közül az egyiktől válni kell, hogy komoly támadó érkezhessen, és Pedri helyett DJ-ra mutatott, mert előbbiben több fantáziát játott a saját játékára (szerintem is így van). Ki tudja.
Az mondjuk biztos, hogy DJ nem itt fog kiteljesedni mint játékos. Máshol alighanem neki is jobb lenne... Én is szeretem, de Xavinál nem fog annyira ideilleni pénzt viszont láthatunk legalább belőle, nem is keveset. RS+20 millió több, mint jó üzlet szerintem...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.11.08. 16:28:55

davi10 írta:
2021.11.08. 16:24:57
A leglyukasabb csapatrészünk a kp, szerintem ennyire Laporta se hülye, hogy elküldje Busin kívül az egyetlen játékost, akinek nemzetközi rutinja van és elmúlt már 21 éves.
A leglyukasabb csapatreszunk az elso 3as, ahol 3 posztra van 1 depay.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.08. 16:24:57

A leglyukasabb csapatrészünk a kp, szerintem ennyire Laporta se hülye, hogy elküldje Busin kívül az egyetlen játékost, akinek nemzetközi rutinja van és elmúlt már 21 éves.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Nocturn4L
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2018.01.15. 20:12:09

2021.11.08. 16:15:57

City and Barca eye Sterling-De Jong swap
6 órával ezelőtt
09:33

Manchester City and Barcelona are considering a swap deal that could see Raheem Sterling and Frenkie de Jong swap places, reports El Nacional.

De Jong hasn't hit the heights expected at Barca while Sterling is looking for a move away from City to ensure more playing time.

City could send Sterling and €20 million (£17m/$23m) to Barca in exchange for De Jong.

https://www.goal.com/en/news/live/trans ... lq5t5g7r0d

Nagyon remélem, hogy ez valami kamu. Én személy szerint nagyon szeretem De Jong-ot mint játékost és mint személyt. Alázatos és mindent megtesz a csapatért. Persze nem megy úgy neki mint az elején, de szerintem Xavi képes lesz újra felépiteni. Ne csináljunk már ekkora baromságokat......
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.08. 15:31:42

Chino írta:
2021.11.08. 15:20:03
Abban bízok, hogy Xavi előveszi Demirt és nem Destet, de főleg nem Gavit erőlteti majd a jobboson. Az előszezonban megmutatta a srác, hogy lehet rá építeni, nem kellene hagyni elkallódni. A legrosszabb esetben is ott fogunk tartani vele, ahol a jelenlegi "szélsőinkkel".
"11. Mindenki a fedélzeten

Xavi számára nagyon fontos a csapat kezelése. Nem akarja, hogy bárki kívülállónak érezze magát, akár többet, akár kevesebbet van a pályán. A meritokrácia feltétel nélkül van érvényben, vagyis elengedhetetlen szabály a spanyol edző elképzeléséiben, hogy a csapatban mindenki a teljesítménye alapján értékelendő. Fontos a párbeszéd és az, hogy a játékos érezze, hogy meghallgatják. Az irodájának ajtaja mindig nyitva áll a játékosok előtt."

Remélhetőleg tényleg így lesz, és végre ki lesz maxolva a keretünk. Én el is hiszem, hogy ezt mege tudja oldani. Talán Busquets-Alba vonallal egy kicsit nehezebben, de szerintem még ott is érvényesíteni tudja majd ezt.
Azt is remélem, hogy legalább egy jobbszélsőt (akár ingyen Colladot...) és egy középcsatárt kap télen, ha mást nem is. Olyan legyen mindkettő, amit szeretne, még ha esetleg nem is 100M értékű játékosk lesznek. A védelem szerintem személyileg nem olyan tragikus most, Araujo remek, Mingueza is sokkal jobb ott, mint a szélen, Piqué jó szezont fut, Umtitit lassan lehetne játszatni, és még ilyen vészLenglet + DJ is van, ha kell. Koundé, vagy más komoly védő szerintem ráér, ha dönteni kell, mire menjen a pénz inkább.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.08. 15:20:03

vinszentvega írta:
2021.11.08. 15:03:42
Sinya22 írta:
2021.11.08. 15:02:01

Én inkább Trincao elengedését nem értettem. Szidtam sokat az elején, de úgy decemberig kapott lehetőséget, utána Koeman átállt erre a 3-5-2-re és a srác időhúzó csere volt. Sok esélyt nem kapott úgy összességében, pedig volt 2 nagy gólja, most meg a jobbosra elférne.
A Juvenille 10-es számú játékosának a hiánya a legfájóbb inkább(Collado)
Koemannak sikerült őt is lenulláznia...
Trincao csak kölcsönben van, de a Wolves-ban sem virít. Nem is teljesen alapember, de a bajnokságban is 9 meccsen 0 gól, 0 gólpassz.
Colladot nem kellene Koeman nyakába varrni. Ő a Bragaba ment volna kölcsönbe, aztán a végén visszamondták és már nevezni sem lehetett.
Ezekben a kölcsönökben én alapvetően nem hiszek, de annak sem lett volna értelme, hogy itt melegítsék a padot. Előre nem lehetett látni, hogy ennyi emberünk ki fog esni ,normál esetben lett volna 4 ember 1 posztra.

Abban bízok, hogy Xavi előveszi Demirt és nem Destet, de főleg nem Gavit erőlteti majd a jobboson. Az előszezonban megmutatta a srác, hogy lehet rá építeni, nem kellene hagyni elkallódni. A legrosszabb esetben is ott fogunk tartani vele, ahol a jelenlegi "szélsőinkkel".
Forca Barca!!!!
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.11.08. 15:03:42

Sinya22 írta:
2021.11.08. 15:02:01
barca0417 írta:
2021.11.08. 12:33:33
Sziasztok!
Konrad rol tudja valaki hogyan lett eladva? Van rá opciónk vagy valami ilyesmi?
Van nála esély hogy visszatérne?
Nem értem miért kellett őt elpaterolni. Most jól jönne egy olyan szélső mint ő, és ingyen lett volna.
Kíváncsi leszek amúgy milyen mozgás lesz a télen. Ha januárban jön új játékos, az már új pénzügyi évbe számít, nem? Ilyenkor más a fizetési megkötés talán.
Én inkább Trincao elengedését nem értettem. Szidtam sokat az elején, de úgy decemberig kapott lehetőséget, utána Koeman átállt erre a 3-5-2-re és a srác időhúzó csere volt. Sok esélyt nem kapott úgy összességében, pedig volt 2 nagy gólja, most meg a jobbosra elférne.
A Juvenille 10-es számú játékosának a hiánya a legfájóbb inkább(Collado)
Koemannak sikerült őt is lenulláznia...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.11.08. 15:02:01

barca0417 írta:
2021.11.08. 12:33:33
Sziasztok!
Konrad rol tudja valaki hogyan lett eladva? Van rá opciónk vagy valami ilyesmi?
Van nála esély hogy visszatérne?
Nem értem miért kellett őt elpaterolni. Most jól jönne egy olyan szélső mint ő, és ingyen lett volna.
Kíváncsi leszek amúgy milyen mozgás lesz a télen. Ha januárban jön új játékos, az már új pénzügyi évbe számít, nem? Ilyenkor más a fizetési megkötés talán.
Én inkább Trincao elengedését nem értettem. Szidtam sokat az elején, de úgy decemberig kapott lehetőséget, utána Koeman átállt erre a 3-5-2-re és a srác időhúzó csere volt. Sok esélyt nem kapott úgy összességében, pedig volt 2 nagy gólja, most meg a jobbosra elférne.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.08. 14:41:03

barca0417 írta:
2021.11.08. 12:33:33
Sziasztok!
Konrad rol tudja valaki hogyan lett eladva? Van rá opciónk vagy valami ilyesmi?
Van nála esély hogy visszatérne?
Nem értem miért kellett őt elpaterolni. Most jól jönne egy olyan szélső mint ő, és ingyen lett volna.
Kíváncsi leszek amúgy milyen mozgás lesz a télen. Ha januárban jön új játékos, az már új pénzügyi évbe számít, nem? Ilyenkor más a fizetési megkötés talán.
Nincs semmilyen opció, megvették 3 millióért és annyi.
Az egy dolog hogy jól jönne, de egyrészt ő is bal szélső, másrészt nyáron is azzal számolgatott mindenki, hogy már így is túl sokan vagyunk előre.
Inkább a B-csapatba kellett volna, mert a támadó szekció ott teljesen ki lett herélve.
Forca Barca!!!!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.11.08. 12:33:33

Sziasztok!
Konrad rol tudja valaki hogyan lett eladva? Van rá opciónk vagy valami ilyesmi?
Van nála esély hogy visszatérne?
Nem értem miért kellett őt elpaterolni. Most jól jönne egy olyan szélső mint ő, és ingyen lett volna.
Kíváncsi leszek amúgy milyen mozgás lesz a télen. Ha januárban jön új játékos, az már új pénzügyi évbe számít, nem? Ilyenkor más a fizetési megkötés talán.
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.06. 14:31:32

recrea írta:
2021.11.06. 14:26:46
Elmaradnak a bravúrok, de én nem látom, h potyázna...vagy getsi nagy gólt vernek neki, vagy kiszolgáltatott helyzetbe hozzák a többiek. Teljesen felesleges eladni ennyiért, főleg, h fiatal kapusból sincs nagy választék.
Nem kap potyákat, csak nem szed ki olyanokat, amit 2 évvel ezelőtt még elég gyakran, és ait egy jó formában lévő kapus kiszedne néha. Labdakihozataloknál is bele-bele csúszik pár bizonytalanság, a kijöveteleknél sem dönt mindig jól... de szerintem ezek helyre fognak rázódni kicsit év végére. :)
A fő bajom nekem is az, hogy főleg év közben honnan szerválnánk értelmes kapust... szerintem rossz döntés lenne eladni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.11.06. 14:26:46

bence0330 írta:
2021.11.06. 13:15:26
Chino írta:
2021.11.06. 13:10:22
Bakambunak januárban lejár a szerződése és a vezetőség őt szeretné LDJ "helyére", de még meg akarják várni Xavit, hogy szerinte rendben van-e.
A Sky Sport szerint pedig a Newcastle el akarja happolni ter Stegent, 55 milliót fizetnének érte.
TS nincs jó formában már kb a 2-8 óta, de azért megvárnám, mi történik vele is, ha jobb lesz a hangulat a klubnál. Szerintem nála valahogy különösen kijött a sok megalázó vereség miatti önbizalomhiány.
No meg azt sem tudom, mennyire lenne könnyű hipp-hopp minőségben pótolni...
Bakambura hirtelen nem is tudok mit mondani. Vészmegoldásnak biztos jobb lenne, mint LDJ, de nem tudom, kéne-e ennyire kapkodni lyukfoltozgatás címszóval. Persze valakit kell hozni, ez tény.
Elmaradnak a bravúrok, de én nem látom, h potyázna...vagy getsi nagy gólt vernek neki, vagy kiszolgáltatott helyzetbe hozzák a többiek. Teljesen felesleges eladni ennyiért, főleg, h fiatal kapusból sincs nagy választék.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.06. 13:15:26

Chino írta:
2021.11.06. 13:10:22
Bakambunak januárban lejár a szerződése és a vezetőség őt szeretné LDJ "helyére", de még meg akarják várni Xavit, hogy szerinte rendben van-e.
A Sky Sport szerint pedig a Newcastle el akarja happolni ter Stegent, 55 milliót fizetnének érte.
TS nincs jó formában már kb a 2-8 óta, de azért megvárnám, mi történik vele is, ha jobb lesz a hangulat a klubnál. Szerintem nála valahogy különösen kijött a sok megalázó vereség miatti önbizalomhiány.
No meg azt sem tudom, mennyire lenne könnyű hipp-hopp minőségben pótolni...
Bakambura hirtelen nem is tudok mit mondani. Vészmegoldásnak biztos jobb lenne, mint LDJ, de nem tudom, kéne-e ennyire kapkodni lyukfoltozgatás címszóval. Persze valakit kell hozni, ez tény.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése