Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2016.06.27. 12:43:28

Az elmúlt években sajnos sok igazolás vagy rosszul sült el, vagy szabálytalan/kétes dolgokat tartalmaz, vagy kútba esett mielőtt megköttetett volna. Bennem már régebben is felmerült a kérdés, hogy talán nem a megfelelő emberek intézik ezeket az ügyeket.
A klub szerintem jól járt volna, ha ad egy esélyt például a Sevillát pont most elhagyó Monchinak, aki egy nagyon jó szakember. Gondoljunk csak arra, milyen játékosokat igazolt Sevillába, milyen összegekért. Ide is jó páran kerültek az évek alatt közülük. Ez neki is egy nagy kihívás lett volna, szakmailag a legfelsőbb szintre jutott volna. Nem hiszem, hogy a mostaniaknál rosszabb lehetne, sőt...
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.06.27. 11:43:33

Yokozuna írta:Alvest nagyon nehéz lesz pótolni. Ilyen S.Robertos megoldásokat nem tudok elképzelni. Marad az, hogy oda igazolni kell.
Alvest amikor jó formában játszott, másnak is nagyon nehéz pótolnia, nemcsak Robertonak, aki egyébként jó kis játékos. Legalábbis tavaly már megmutatta magát. Szóval akár működhet is a dolog.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.06.27. 09:52:51

Tobias88 írta:
Yokozuna írta:Alvest nagyon nehéz lesz pótolni. Ilyen S.Robertos megoldásokat nem tudok elképzelni. Marad az, hogy oda igazolni kell.
Sajnos csak kellene, mert szerintem nem fog jönni senki. Persze jobb SR mint mondjuk Oleguer volt, de azért egy szezont jobbhátvédként nem bíznék rá, viszont a vezetőség és LE úgy néz ki igen

Műbalhé. Mondják talán azt, hogy kell egy jobbhátvéd? Akkor akivel tárgyalnak, úgy nő az ára, mint ha húznák. Ilyen szöveg mellett meg szép nyugodtan le lehet igazolni egyet.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.06.27. 09:45:20

Yokozuna írta:Alvest nagyon nehéz lesz pótolni. Ilyen S.Robertos megoldásokat nem tudok elképzelni. Marad az, hogy oda igazolni kell.
Sajnos csak kellene, mert szerintem nem fog jönni senki. Persze jobb SR mint mondjuk Oleguer volt, de azért egy szezont jobbhátvédként nem bíznék rá, viszont a vezetőség és LE úgy néz ki igen
94:39 6 - 1
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2016.06.27. 00:05:40

Alvest nagyon nehéz lesz pótolni. Ilyen S.Robertos megoldásokat nem tudok elképzelni. Marad az, hogy oda igazolni kell.
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2016.06.26. 14:41:57

Úgy tűnik a klub nem tervezi új jobbhátvéd igazolását, csak ha az elődleges erősítések kedvező feltételekkel teljesülnek. Ebben az esetben Azpilicueta lehet a kiszemelt. Szerintem ő tökéletes választás lenne: a védelem mindkét oldalán használható, labdaügyes, okos játékos, beilleszkedési gondjai se nagyon lennének, a spanyol válogatottból ismeri a játékosok egy részét, játszott már a ligában. A gondot csak az ára jelentheti, ugyanis a Chelsea nem valószínű, hogy bagóért odaadná.
Az elsődleges posztok a középhátvéd és a támadó poszt erősítése. Még mindig nem értem miért van szükség 5 belsővédőre?! A meccsek nagy részét ugyanaz a két játékos játssza. Szerintem nem idén kellene venni játékost a posztra, vagy ha mégis, akkor el is kell adni valakit. Ezen a poszton én Marquinhost preferálnám Umtitivel szemben. Mindketten fiatalok, de a brazilnak nagyobb a nemzetközi tapasztalata, és több poszton is használható. Ha hinni lehet a pletykáknak, akkor kérte a PSG vezetőit, hogy engedjék el őt a Barcába.
A támadó posztról még mindig az a véleményem, hogy egy érett, rutinos, kész játékos kell, aki mind a szélen, mind középen használható. Azt hiszem itt a legfontosabb az emberi tényező, ugyanis már az igazoláskor el kell fogadnia a játékosnak, hogy ő ide kiegészítő embernek érkezik.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.25. 20:17:58

palesz77 írta:Ezt akartam kérdenzi, hogy nem most ment fel 2 kh a Juvenilből a B-be véletlenül? :-k Tarín végigjátszotta a szezont konkrétan, gondolom nem azért, mert olyan rossz volt, és akkor így lesz 5 védő 2 posztra? Értem én, hogy ifiket kell kinevelni, de a kevés játék senkinek nem előnye, mintha egyszerre 5 fiatal középpályást akarnánk beépíteni Ini helyére.. :roll:
Hivatalos bejelentés még nem volt, de Gerard Romero szerint (szóval a dolog szinte biztosra vehető :D ) Campeny és Vilanova fog végül felkerülni Tarín és Borja mellé. Utóbbi kettő (főleg Tarín) elég jól teljesített tavaly, Campeny és Vilanova is korrekt meccseket hozott a Juvenil A-ban, szóval szerintem már ez a négy ember is bőven elég lenne arra a két posztra, még nehéz is lenne megfelelően elosztani a játékperceket... :D

Arra tudok még gondolni, amiről Romero írt nemrég: elképzelhető, hogy lesz néhány olyan Juvenil A-játékos, aki az előszezont végigcsinálja a B-vel, aztán kölcsönbe távozik egy másik (valószínűleg szintén harmadosztályú) spanyol csapathoz a rendszeres játéklehetőség érdekében. Talán Gerard Lópezék úgy gondolkodnak, hogy
- Tarín és Borja helye biztos
- jön melléjük Marlon
- Campeny és Vilanova az előszezont a csapattal tölti, aztán egyikük távozik kölcsönben
És így lesz meg a négy ember a két posztra (abban az esetben, ha Costával és Justével már nem számolunk.)
palesz77 írta:Többiekről nincs hír? Ezzel kiszorítja mondjuk Tarínt legalább..? :D
Igen, annak én is örülnék... :D Nincs amúgy, Samperről írnak csak egyelőre, de hát az ő csatlakozása eddig is biztosra vehető volt. Illetve José Suárez lesz még felhívva elvileg, valamint Aleñá, de erről szerintem volt már szó itt korábban. A többiekről nem igazán írtak a katalánok mostanában, de én azért reménykedek még egy Tarín-Kaptoum-Mujica pakkban. :)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2016.06.25. 20:08:05

ez a marlon pont ugyanazon a tavalyi u20-as vébén lett "ismert", mint gabriel jesus. emlékszem még egy csoportban is voltunk a brazilokkal és talán valami kamu tizivel vertek meg minket, amit pont gabriel jesus harcolt ki. veszteni tuti nem vesztünk vele szinte semmit (marlonnal), ha beválik megvesszük, ha nem, akkor megy vissza haza, mint robert.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.25. 19:27:48

Gareth Tello írta:Újabb brazil gyerek a semmiből, miközben a B-ben bőven van elég tehetséges középhátvéd...
Ezt akartam kérdenzi, hogy nem most ment fel 2 kh a Juvenilből a B-be véletlenül? :-k Tarín végigjátszotta a szezont konkrétan, gondolom nem azért, mert olyan rossz volt, és akkor így lesz 5 védő 2 posztra? Értem én, hogy ifiket kell kinevelni, de a kevés játék senkinek nem előnye, mintha egyszerre 5 fiatal középpályást akarnánk beépíteni Ini helyére.. :roll:
Gareth Tello írta: A Sport szerint a klubnál úgy érzik, hogy Marlon - tehetsége alapján - akár a nagycsapathoz is csatlakozhat a közeljövőben, és arra is van esély, hogy velük töltse majd az előszezon egy részét.
Többiekről nincs hír? Ezzel kiszorítja mondjuk Tarínt legalább..? :D
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.25. 18:30:47

A brazil és a katalán sajtó értesülései szerint Marlon, a Fluminense 20 éves középhátvédje, kölcsönben a Barça B-hez kerül a következő szezonra, a kölcsönszerződés lejártával pedig a Barçának lesz egy vásárlási opciója a játékosra (a hírek szerint ez 5 millió euró lesz). A Sport szerint a klubnál úgy érzik, hogy Marlon - tehetsége alapján - akár a nagycsapathoz is csatlakozhat a közeljövőben, és arra is van esély, hogy velük töltse majd az előszezon egy részét.

Újabb brazil gyerek a semmiből, miközben a B-ben bőven van elég tehetséges középhátvéd... Nekem kicsit gyanús ez a dolog is, bár az biztos, hogy Marlon többre fogja vinni nálunk (ha végül létrejön a megállapodás), mint Robert Gonçalves. :lol:
Tromort77

2016.06.25. 14:56:27

Umtiti a lehető legjobb vétel szerintem. Jó fizikumú, ügyes a labdával és ami a legfontosabb, bal lábas. Nálunk sokat kell 1v1-ben védekezni és ez az ideális. Kevés elit bal lábas védő van. Pique-vel hossszútűvon remek páros lehetnek. Én nagyon örülök neki.
Aki kételkedik az halgasson Abidalra: "He is world-class."
A Spurs már vinni akarta tavaly, de Umtiti jobban szeretett volna a La Liga-ban játszani. Tökéletesen passzol. A kérdés csak annyi, hogy mennyi idő kell mire felveszi a ritmust. De nekem van egy olyan érzésem, hogy nem sok.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.25. 14:33:21

Nero írta:...
Umtiti a Lyonban kezdo evek ota, a Tottenhamnak lott egy irdatlan nagy golt anno, jol fejel, jo aranyban nyeri a parharcait, jol passzol, jo fizikumu es gyors. A kerdes ugye csak az, hogy magasabb szinten mennyire tudna magat hozni. De ez meg csak akkor derul ki, ha itt van. Viszont nem 1 szezonos jatekos, meg ha nem is volt eddig a sajto kereszttuzeben.

Perisic meg azert az elozo VB-n is villantott mar, de szerintem az elotte levo EB-n is, de ebbe nem vagyok tuti biztos. Viszont nem egy epp most berobbant tini o se, az Inter egyik fontos tagja volt az elozo szezonban is.

Jesus egyedul ilyen, de rola is lehetett azert hallani mar 1 eve is, mint uj brazil csodagyerek.
tatesz1990 írta:...
Ha belegondolsz mashoz nem is tudott nyulni igazabol. Szezon elejen Verma ep volt, akkor tobbet is jatszott Matyinal, azta leserult, rajta kivul meg csak Bartra volt, akiben nem bizik.

Abba mondjuk biztos vagyok, hogy max feleznek a perceket jovore Umtitivel, de o nem is feltetlen csak tuzolto igazolas, a mostani utani szezonban kene inkabb robbantania csak szerintem. De ez sajat velemeny, tudom hogy sokan nem igy gondoljak.
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2016.06.25. 14:23:40

palesz77 írta: Persze lehet azon agyalni, hogy miért történt ami Bartrával, engem is idegesít, de már teljesen felesleges, elment, lezárult az itteni korszaka.. Viszont attól még, hogy ő így járt, nem fog az összes védő padra kerülni szerintem Matyi miatt.
Nekem sajnos van egy olyan érzésem LE eddigi viselkedése, tettei alapján, hogy neki egyértelműen Mathieu az első számú tartalék és nem tűnik úgy, hogy ezen változtatni szeretne. Hiába voltak néha egészen hajmeresztő dolgai, mégis ha tehette, mindig őt dobta be, ha a kezdő kettős helyére. Én személy szerint nagyon nem kedvelem Mathieut (már mikor ide került se örültem neki), így örülnék, ha az új védővel másképp lenne, mint eddig volt!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.06.25. 14:18:49

Erről az Umtiti gyerekről tudunk valamit? Csak mert én még a nevét se hallottam. Barca és fontosabb BL meccsek közül nem nagyon nézek focit,de azért nagyjából képbe vagyok a jó játékosokkal. Umtiti, Perisic, ez a srác a Palmeirasból meg a többiek semmit nem mondanak nekem...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.25. 14:14:33

tatesz1990 írta:Nem tudom, hogy Umtiti mennyivel lenne másabb helyzetben.
Ha bízik benne Lucho, akkor teljesen. Verma 100% szerintem, hogy megy a nyáron - ha nem is, úgyis sérült lesz a szezon felében -, egy szem Matyi meg nem elég. És Bartra azért nem játszott csak, mert Lucho nem bízott benne valamiért. Ha az Umtitinél máshogy lesz, akkor máris más a leányzó fekvése, és sokkal többet játszhat.

Persze lehet azon agyalni, hogy miért történt ami Bartrával, engem is idegesít, de már teljesen felesleges, elment, lezárult az itteni korszaka.. Viszont attól még, hogy ő így járt, nem fog az összes védő padra kerülni szerintem Matyi miatt.
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2016.06.25. 13:55:26

palesz77 írta: Meg is válaszoltad igazából. Az, hogy Lucho most Matyit játszatta mindig, az nem azt jelenti, hogy nem is kell neki plusz ember. Csak olyat akar, akibe megbízik, és be meri tenni. Bartra sajnos valamiért nem ez a kategória volt, nem értem miért, de ez már mindegy. Remélhetőleg Umtiti más lesz, és hozzá bátran nyúl majd Lucho, akkor jobban el fognak oszlani a percek.
Nem tudom, hogy Umtiti mennyivel lenne másabb helyzetben. Mikor megvették Mathieut, már akkor látható volt, hogy nem jelent megoldást, Vermaelen a sérülékenysége miatt szintén nem. Erre itt volt nekünk egy fiatal saját nevelésű srác, aki még úgy is válogatott kerettag, hogy alig játszott, mégis a fent említett két úriember mögé szorult a sorban. Ebből én arra következtetek, hogy LE bízik bennük, főleg a franciában. Emellett pedig nem tudom mennyire lenne okos döntés venni egy 5. középhátvédet magas áron, mikor vannak fontosabb feladatok is.
fanbarca írta: Rettentően nehéz ilyen játékost találni, hisz általában inkább belemennek abba, hogy egy kisebb csapatban játsszanak gyakran. Larsson óta nem is találtunk ilyen figurát, pedig szerintem többször is megfordult az edzői stáb fejében annak gondolata, hogy szükség lenne rá. A leírtaknak megfelelően (főleg, hogy mindhárom poszton magas teljesítményt nyújtson) csak olyan játékost lehetne találni, akiért mélyen zsebbe kell nyúlni, padra meg nem kéne sok pénzért igazolni.
Én sokkal inkább támogatnám pár fiatal esetleges kipróbálását, beépítését (attól, hogy Munirék nem jöttek be, mások bejöhetnek), hosszú távon jó megoldás lehet.
Egy fiatal játékosnak percekre van szüksége, hogy tanulhasson. A sztároknak szintén játszaniuk kell, mert ők jelentik a különbséget és miattuk járnak meccsekre a szurkolók. Régebben is rutinos rókákkal (Larsson, Gudjohnsen, Maxi López ...stb) oldották meg azt a pár meccset, amin nem játszottak a sztárok. Ők nem 10-20M €-s sztárok voltak, mégis lehozták azt a pár meccset.
A télen emlegetett Lavezzi lehetett volna ilyen játékos, de ő ugye Kínát választotta!
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2016.06.25. 11:57:10

http://www.fcbarcelonanoticias.com/cont ... 016-06.php" target="_blank

A Marquinhos saga folytatódik.
Állítólag a brazil hátvéd megtette az első lépést, amit a Barca már régóta kért a játékostól. Marquinhos találkozott a PSG tulajdonosával és kérte, hogy engedjék el Barcelonába.
A Barca 40-50 millió eurót fizetne a játékosért.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.25. 11:15:47

tatesz1990 írta:Őszintén nem értem, hogy mi ez a nagy középhátvéd mizéria már megint. ... Elment az a Bartra, aki a tudása és a képességei alapján többet érdemelt volna, de LE nem bízott benne ... ha valaki nem játszhat, akkor LE Mathieut teszi be
Meg is válaszoltad igazából. Az, hogy Lucho most Matyit játszatta mindig, az nem azt jelenti, hogy nem is kell neki plusz ember. Csak olyat akar, akibe megbízik, és be meri tenni. Bartra sajnos valamiért nem ez a kategória volt, nem értem miért, de ez már mindegy. Remélhetőleg Umtiti más lesz, és hozzá bátran nyúl majd Lucho, akkor jobban el fognak oszlani a percek.
fanbarca írta:Én sokkal inkább támogatnám pár fiatal esetleges kipróbálását, beépítését (attól, hogy Munirék nem jöttek be, mások bejöhetnek), hosszú távon jó megoldás lehet.
Ezzel meg egyetértek, csak ahhoz az kéne, hogy forogjon az MSN, különben csak megrekesztjük a fejlődésben a fiatalt aki jön.

Gabriel Jesusról legutóbb azt olvastam amúgy, hogy megvennénk már idén, de még menne vissza 1 évet kölcsönbe a Palmeriashoz. Nem egyszerű mondjuk, mert a Juve kb kezdőbe vinné Morata távozásával, és a Real is beszállt a versenybe elvileg, de nekünk már benyalt eléggé, lehet van egy kis előnyünk. Kíváncsi leszek az ügy végére, ez az opció nem hangzik olyan rosszul, bár jövőre se tudom hol lenne helye az MSN miatt ugye - főleg ha hozunk is idén valakit mögéjük, és az be is válik..
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2016.06.25. 11:04:27

tatesz1990 írta:Őszintén nem értem, hogy mi ez a nagy középhátvéd mizéria már megint.
Azért abból kiindulhatunk, hogy Bartra elment, Mathieu pedig látványosan sokat romlott egy év alatt, ez nemigen fog megváltozni (a tendencia szerintem marad), Mascherano meg valószínűleg, ha idén nem is, jövőben távozni fog a csapatból. Ezért kéne legalább 2 minőségi ember a posztra, mert láttuk, hogy nem lehet posztonként egy játékossal végigvinni egy szezont.
tatesz1990 írta:A támadó posztról pedig nekem is az a véleményem, hogy olyan rutinos, tapasztalt, magas szinten játszani tudó, intelligens játékosra lenne szükség, aki mindhárom poszton jó teljesítményre képes, emellett pedig elfogadja azt, hogy ő majdnem minden meccset a padon kezd.
Rettentően nehéz ilyen játékost találni, hisz általában inkább belemennek abba, hogy egy kisebb csapatban játsszanak gyakran. Larsson óta nem is találtunk ilyen figurát, pedig szerintem többször is megfordult az edzői stáb fejében annak gondolata, hogy szükség lenne rá. A leírtaknak megfelelően (főleg, hogy mindhárom poszton magas teljesítményt nyújtson) csak olyan játékost lehetne találni, akiért mélyen zsebbe kell nyúlni, padra meg nem kéne sok pénzért igazolni.
Én sokkal inkább támogatnám pár fiatal esetleges kipróbálását, beépítését (attól, hogy Munirék nem jöttek be, mások bejöhetnek), hosszú távon jó megoldás lehet.
més que un club
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2016.06.25. 07:23:29

Őszintén nem értem, hogy mi ez a nagy középhátvéd mizéria már megint. Ha megnézzük a statisztikákat, az látszik, hogy a hasonló kaliberű csapatokhoz képest sem kapunk sok gólt. Elment az a Bartra, aki a tudása és a képességei alapján többet érdemelt volna, de LE nem bízott benne és gyakran utolsó volt a sorban. Miért kell a helyére 30M €-s játékost hozni, ha úgyis a Piqué - Mascherano kettős a tuti kezdő, ha valaki nem játszhat, akkor LE Mathieut teszi be?!
Ott van például a kameruni N'Koulou, akit ha jól emlékszem, pár éve már hírbe hoztak itt. Most lejár a szerződése Marseilleben, így ingyen igazolható...
A támadó posztról pedig nekem is az a véleményem, hogy olyan rutinos, tapasztalt, magas szinten játszani tudó, intelligens játékosra lenne szükség, aki mindhárom poszton jó teljesítményre képes, emellett pedig elfogadja azt, hogy ő majdnem minden meccset a padon kezd.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.24. 16:59:54

hajnesz írta:
visca el barca írta:
óh igen 3-5-2 :D messi elől fosná a labdákat lallernak meg dybalának. hol kell aláírni? :D
Oda kellene 2 vizhordó kp is, mert igazi bányamunkát kellene ott végezni Messi mögött, 2 kpnak :D Ahhoz szerintem Busquets sem elég jó :P
nem, persze, de ebben a rendszerben nem is vele, hanem inkább inivel lenne baj. ő helyette lenne egy igazi mindenes kp-s emberke (pl verratti), akkor működne

FM OFF
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.06.24. 16:15:23

visca el barca írta:
óh igen 3-5-2 :D messi elől fosná a labdákat lallernak meg dybalának. hol kell aláírni? :D
Oda kellene 2 vizhordó kp is, mert igazi bányamunkát kellene ott végezni Messi mögött, 2 kpnak :D Ahhoz szerintem Busquets sem elég jó :P
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.24. 16:06:23

palesz77 írta:ha az szerkezetváltással is járna, és átállnánk 2 csatáros játékra Messi miatt, de az meg még messze van szerintem.
óh igen 3-5-2 :D messi elől fosná a labdákat lallernak meg dybalának. hol kell aláírni? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.06.24. 14:37:38

Másrészt Dybala bal lábas, ami nem összeegyeztethető a Barca bal oldalával a Cruyff-éra óta. Az argentin leigazolásnak egy szisztémaváltással látnám értelmét, amiben szerintem mindannyian megegyezhetünk, hogy az mostanában nem fog eljönni.

Maradjon csak Neymar. Jelenleg klasszisokkal jobb játékos, másrészt az ő részéről nem lehetett hallani semmi olyat, hogy elvágyódna máshova. Nem lenne korrekt leírni azért, mert x db pletykalap híreket generál a randomgenerátorral.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.24. 14:31:54

Barcaforever írta:Annyi köze van az argentínnak a balszélső poszthoz, mint David Villanak. :wink:
És enyhén jobban is működik a balosunk, mióta tényleg olyan ember játszik ott, akinek az a posztja. Nem kéne visszatérni ehhez a régi rendszerhez, pont annyira működött, mint a "középpályásokat csatárnak" forradalma Pepnek.

Max akkor szeretném, hogy csatárral pótoljuk Neymart, ha az szerkezetváltással is járna, és átállnánk 2 csatáros játékra Messi miatt, de az meg még messze van szerintem.
Válasz küldése