Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.08.09. 12:31:23

La Pulga írta:
2023.08.09. 12:25:12
Visszaterve kicsit a Demebele-PSG sztorira, a legszomorubb az egeszben az, hogy megint rajtunk rohog a vilag. Az elmult par evben a PSG boven aron alul vitte el a legertekesebb es legjobb jatekosainkat. Elvileg a jovo ev tamadojatekat Dembelere epitettunk volna, erre orulhetunk ha kapunk erte 25 milliot. De Neymart is idevehetjuk, mert amikor vittek, eppen akkor akartuk a kivasarlasi arat 500 millio-ra tenni. Szoval mondhatni az a 222 millio diszkont aron volt.

Mikozben mi barmikor is kopogtattunk naluk Verratti vagy akar Thiago Silva miatt kirohogtek minket. Szoval nem csak gazdasilag erint rosszul minket hanem hatalmas presztizsveszteseggel jar az, hogy folyamatosan a legjobbjaink hagynak itt.
Azert náluk sem dicshimnusz az Mbappe-sztori, erős, hogy rajtunk röhög a világ. Ők 50-et fizetnek egy kb 70 milliós jatekosert akinek jövőre lejar a szerződése, mellette viszont buknak egy 170 milliósat ingyen.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2023.08.09. 12:25:12

Visszaterve kicsit a Demebele-PSG sztorira, a legszomorubb az egeszben az, hogy megint rajtunk rohog a vilag. Az elmult par evben a PSG boven aron alul vitte el a legertekesebb es legjobb jatekosainkat. Elvileg a jovo ev tamadojatekat Dembelere epitettunk volna, erre orulhetunk ha kapunk erte 25 milliot. De Neymart is idevehetjuk, mert amikor vittek, eppen akkor akartuk a kivasarlasi arat 500 millio-ra tenni. Szoval mondhatni az a 222 millio diszkont aron volt.

Mikozben mi barmikor is kopogtattunk naluk Verratti vagy akar Thiago Silva miatt kirohogtek minket. Szoval nem csak gazdasilag erint rosszul minket hanem hatalmas presztizsveszteseggel jar az, hogy folyamatosan a legjobbjaink hagynak itt.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.09. 12:24:21

bence0330 írta:
2023.08.09. 12:11:27

Ez azért kicsit igazságtalan, ha Dortmund lennénk, eladnánk a Pedri-Gavi-Araujo-DJ pakkot 300-350 misiért, de ezt nem tehetjük meg, mert nem játékosnevelde vagyunk, és inkább próbáljuk megtartani a nagyobb értékeinket. Szóval azért tudnánk mi is eladni, ha akarnánk, csak mi jelenleg a selejttől szabadulunk. Nagyon nehéz lenne most vezéráldozatot hoznunk. DJ lehetne talán az, csak hát nem ilyen bruttó 40 körüli fizuval. De akár Fati is lehetne, nem tudom, érte ajánlanának-e jelenleg ennyit. De én szeretném, ha itt lenne még egy évet, kb bármi áron. Szerintem előző év végén fogadta el, hogy neki most elölről kell kezdenie, ő nem Fati a sztár, hanem Fati a fiatal, akinek úgy kell megint berobbannia, mintha még sosem játszott volna.
Csak annyit állítottam, hogy a jelenlegi keretben 2 játékosért kaphatnánk többet 90-100 milliónál, de sztárt csak akaratunk ellenére szoktunk eladni (Figo, Ney) Amúgy nem kell Dortmundnak lenni, hogy eladj nagy értékű játékost, a Madrid is csinálja, CR, Di Maria, Casemiro, Morata se gombokért ment el
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.09. 12:11:27

Troym írta:
2023.08.09. 12:06:32
bence0330 írta:
2023.08.09. 11:53:53
Fatit 90-100 körül adnám el, esetleg 80-nál már elgondolkodnék rajta, talán.
Annyiért Pedrin és Araujon kívül bárki eladható, de ez nem az a csapat, ami ekkora összegért ad el bárkit is.
Ez azért kicsit igazságtalan, ha Dortmund lennénk, eladnánk a Pedri-Gavi-Araujo-DJ pakkot 300-350 misiért, de ezt nem tehetjük meg, mert nem játékosnevelde vagyunk, és inkább próbáljuk megtartani a nagyobb értékeinket. Szóval azért tudnánk mi is eladni, ha akarnánk, csak mi jelenleg a selejttől szabadulunk. Nagyon nehéz lenne most vezéráldozatot hoznunk. DJ lehetne talán az, csak hát nem ilyen bruttó 40 körüli fizuval. De akár Fati is lehetne, nem tudom, érte ajánlanának-e jelenleg ennyit. De én szeretném, ha itt lenne még egy évet, kb bármi áron. Szerintem előző év végén fogadta el, hogy neki most elölről kell kezdenie, ő nem Fati a sztár, hanem Fati a fiatal, akinek úgy kell megint berobbannia, mintha még sosem játszott volna.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.09. 12:06:32

bence0330 írta:
2023.08.09. 11:53:53
Fatit 90-100 körül adnám el, esetleg 80-nál már elgondolkodnék rajta, talán.
Annyiért Pedrin és Araujon kívül bárki eladható, de ez nem az a csapat, ami ekkora összegért ad el bárkit is.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.09. 11:53:53

Fatit 90-100 körül adnám el, esetleg 80-nál már elgondolkodnék rajta, talán. Óriási a potenciálja még mindig. Szerintem van relevanciája, hogy elkezdte szórni a gólokat, ráadásul nem is gyenge ellenfelek ellen. A kaparása is javult, fizikálisan, mentálisan is... összességében sokkal jobban néz ki a pályán, mint tavaly év közben, minden tekintetben, úgyhogy én inkább mondanám azt, hogy annak nincs annyira relevanciája egy ekkora sérülés után, hogy tavaly hogy tolta.
Simán lehetne megint meghatározó játékos. Az is lehet, hogy nem, de szerintem most simán benne van. És ő az egyetlen játékosunk egy nem túltolt Lewyn kívül, akiben tényleg sok gól van.
Szerintem ez az év lesz perdöntő nála, vagy akár már ez a félév, most rendben van, ki fog derülni, mit tud a régi Fatiból.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.09. 11:42:45

Szerintem 110%ban irrelevans hogy Fati lott meccsenkent egy golt az eloszezonban, meg a szezon vegi, matematikailag is tet nelkuli nehany meccsen. En is orultem mikor lattam, hogy ha igazan jonak nem is latszik jatekban, de az onbizalma es a goljai jonnek vissza. Viszont megegyzser leirom, szerintem ez kb nulla jelentossegu. Egesz szezonban nagyon rossz volt tavaly, pedig vegig egeszseges volt. Mentalisan nagyon gyengenek tunt, es robbanekonysagban, 1v1ben, csapatjatekban is.
Es sose felejtsuk el, hogy az edzoi stabnak 1000x annyi informacioja van egy jatekos kepessegeirol, hasznalhatosagarol, allapotarol, csapatra gyakorolt hatasarol, mint nekunk nehany fel meccs alapjan.

Ugyhogy megertem azokat a velemenyeket, akik szerint Fatihoz ragaszkodnia kene Xavinak, DE teljesen megalapozatlannak es atgondolatlannak tartom.

Ha jo penzt adnanak erte, tolem mehet. 20-40 millioert viszont inkabb tartsuk meg szepen. Dembele elment, Ferran is nagy kerdojel, Lamine pedig szerintem a csirkelabaival es a 15 evevel nem juthat meg epizodszerepnel tobbhoz iden, mert az vallalhatatlanul nagy kockazat es idiotizmus lenne. Akarmennyire is ugyes.
Szoval ha egy edzo helyeben lennek, es ezeket a gondolatokat igy nem teregetnem ki az ujsagirok ele, akkor azt mondanam: “meglatjuk”.

Neymar egy toxikus elem lenne, ha fizetnenek, akkor se fogadnam be, akarmennyire is jo jatekos (volt 2015 kornyeken).

Gavit semmi penzert nem adnam el, a szezon egyik huzoembere volt, majd pont azert fogjuk eladni mert volt a vegefele nehany halvanyabb meccse… 😄
Persze anyagilag barmibe belekenyszerulhetunk meg, de sztem o egesz biztosan ott van azon a bizonyos listan Araujoval, Pedrivel, Baldeval es meg nehanyakkal. Es ez jol van igy.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.09. 10:43:41

Fati nekem se a szívemcsücske,de most jól mutat,nem ilyenkor adnám el. Esetleg,ha 9 számjegyű összegről lenne szó. :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.09. 10:41:29

Deluigi írta:
2023.08.09. 10:29:47
erre terjunk vissza, ha majd leserul az elso meccsen

allitolag sok penzt ajanlanak erte, mikor adjuk el, ha nem most?

varjuk ki a veget, mar nincs sok 31-ig
Nem Dembele a téma. Fati egy éve nem sérült.
A pénz kapcsán meg akkor ennyi erővel adjuk el Gavit, most úgyis gyengébben játszik, Gundogan lesz a kezdő, tehát csökkenni fog az értéke.
Azért adnak sokat, akiben van lehetőség.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.09. 10:37:27

Deluigi írta:
2023.08.09. 10:29:47

erre terjunk vissza, ha majd leserul az elso meccsen

allitolag sok penzt ajanlanak erte, mikor adjuk el, ha nem most?

varjuk ki a veget, mar nincs sok 31-ig
Neymar nem kell neki, akkor marad a 16 éves Yamal és Raphinha szélre? Néha esküszöm nem értem Xavit, 100 alkalma lett volna eladni a porcelánlábút..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2023.08.09. 10:35:42

Feast4 írta:
2023.08.08. 19:21:42

Neymar a PSG-ben semmi mást nem hoz legalább három éve, csak sérült, vagy pedig hisztizik.
Nalam csak a serulekenysege az egyetlen komoly indok ami miatt gondolkodni lehet rajta, hogy nem eri meg hozni. Az a semmi az elmult 3 evben 48 gol es 36 golpassz ugy, hogy kb. a meccsek 2/3-an jatszott.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.08.09. 10:29:47

Troym írta:
2023.08.09. 10:26:30
Cseri írta:
2023.08.09. 10:19:40
Xavi nyilatkozata alapján csak nekem tűnik úgy,hogy Fati távozása erősen benne van a pakliban?
Sajnos igen, de ha az elmúlt hónapok után képes eladni, akkor nekem Xavi távozása lenne erősen benne a pakliban. Azért adjunk el egy 20 éves egyre jobb formába lendülő, saját nevelésű, kiemelkedő képességű támadót, hogy 30 feletti drogfüggő brazilt, vagy egy Felixet hozzunk, megkérdőjelezi a szakmai vezetés hozzáértését.
erre terjunk vissza, ha majd leserul az elso meccsen

allitolag sok penzt ajanlanak erte, mikor adjuk el, ha nem most?

varjuk ki a veget, mar nincs sok 31-ig
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.09. 10:26:30

Cseri írta:
2023.08.09. 10:19:40
Xavi nyilatkozata alapján csak nekem tűnik úgy,hogy Fati távozása erősen benne van a pakliban?
Sajnos igen, de ha az elmúlt hónapok után képes eladni, akkor nekem Xavi távozása lenne erősen benne a pakliban. Azért adjunk el egy 20 éves egyre jobb formába lendülő, saját nevelésű, kiemelkedő képességű támadót, hogy 30 feletti drogfüggő brazilt, vagy egy Felixet hozzunk, megkérdőjelezi a szakmai vezetés hozzáértését.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.08.09. 10:25:41

Cseri írta:
2023.08.09. 10:19:40
Xavi nyilatkozata alapján csak nekem tűnik úgy,hogy Fati távozása erősen benne van a pakliban?
Igy, hogy Dembele ment, nem kéne eladni. Szerintem inkább csak tultolta a PR bulshitet.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.09. 10:19:40

Xavi nyilatkozata alapján csak nekem tűnik úgy,hogy Fati távozása erősen benne van a pakliban?
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.08.08. 22:48:14

Barcelona director Alemany confirms: “Ousmane Dembélé is on his way to Paris. The deal is done, we just have to sign all documents”. 🔴🔵🔒

It will be official later this week.


hala istennek, vege a dembele saganak
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.08. 22:42:07

Egyre inkább úgy néz ki ez a felállás Gavinak nem működik. Azért most már hónapok óta halványabb, az előszezonban sem tűnik úgy, hogy jobban menne neki. (Mondjuk sérült volt) Ha komolyan gondoljuk a csapat újraépítését, annyira égető a helyzet hátul, hogy akármilyen hülyén hangzik én lehet felajánlanám mondjuk a Párizsnak egy Hakimi és Kimpembe kettősért, vagy Hakimi +30-40 millióért. (Már ha Real nevelésként hajlandó idejönni)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Troym 2023.08.08. 22:50:29-kor.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.08.08. 19:54:26

Feast4 írta:
2023.08.08. 19:21:42
Neymar a PSG-ben semmit nem csinált csak pénzt keresett. Semmit nem mozdított előre a csapata kerekén amióta ott van. (A francia bajnoki címet hagyjuk)
2020-ban tuchel alatt vezére volt a psg-nek és abban az évben játszottak bl-döntőt is. persze közrejátszott, hogy a tavaszt kiülhette, mert nem voltak meccsek.
A többivel egyetértek.
1 éves szerződéssel opcióval plusz egy évre hoznám, mert játékban, tudásban top. Ha annyira vissza akar térni ilyen feltételeket adnék neki, hogy érezze a nyomást és szedje össze magát, jöjjön le a piáról meg a kokóról, koncentráljon a focira és akkor a pályafutása vége szép lehet. (A lényegi részét elrontotta)
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2023.08.08. 19:21:42

Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.08. 14:47:37
Laporta és Xavi ma leül egyeztetni Neymar kapcsán, Laporta nagyon szeretné ha érkezne a brazil, nem csak sportszakmai szempontokból.
A hideg futkos a hátamon és csokorba tudom szedni az okokat:

Neymar idehozatalába belebukott egy elnök, és leültették.

Neymar idehozatalakor nem derült ki mennyi a vételár, mai napig senki nem tudja.

Neymar első éve a Barcelonában nem volt jó. Akkor lett igazán jó amikor idehozták Suarezt és az MSN-ben megszületett a kémia.

Neymar távozásakor, azzal az indokkal ment el, hogy ki akart lépni Messi árnyékából, nyilván semmi köze nem volt ahhoz, hogy még azért is pénzt akart, hogy megtapsolják.

Neymar távozásakor elmondta, hogy nagyon szeretett itt lenni és mindig jó szívvel gondol Barcelonára, majd öt évig pereskedett a klubbal.

Neymar a PSG-ben semmit nem csinált csak pénzt keresett. Semmit nem mozdított előre a csapata kerekén amióta ott van. (A francia bajnoki címet hagyjuk)

Neymar a PSG-ben, kb. CR szintű hisztit vág le a pályán és tudhatóan full megvan sértődve, hogy a kistektős a nyakán van és nem ő a sztár.

Neymar a PSG-ben semmi mást nem hoz legalább három éve, csak sérült, vagy pedig hisztizik.

Leszámítva az MSN-n korszak nosztalgiáját mit tud nekünk adni? Egyedül, úgy hogy Ő kellett volna, hogy legyen a goat, mikor csinált ő bármit? Neymar annyira csapatemberkét viselkedik az utóbbi években, hogy nem fog tenni az edzőre aki volt csapattársa és jótékony lesz a fiatalokra? Neymar nem védekezünk csak elől várjuk a labdát mentalitását elbírja a csapat úgy, hogy van egy Lewandowski is a csapatban? A 31 éves Neymar mennyit fog leadni a 40 milla fölötti fizetéséből? Ilyen pénzügyi helyzetben kell nekünk az üveglábú hisztérika, akinel a pénzéhessége miatt kellett innen elmenni egy alsó hangon 3 éves szerződéssel legjobb esetben is 25-30 millás fizuval? (szerintem pont emiatt esélytele, hál Isten! [-o< )

Egy dolog nyugtat, hogy amióta elment ez minden augusztusban téma és mindig marad ahol van. Egyébként Neymar ha a PSG-ből menni fog akkor szentül hiszem hogy az al-bármi fogja az arab ligába vinni 120 millió eurós fizuért :lol:
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2023.08.08. 18:33:44

Kovbal88 írta:
2023.08.08. 11:39:56

Édesjóisten! csak Neymar ne jöjjön. Bárki csak ő ne. Nem véletlenül nem kell egyik komoly csapatba se. Nem hiányzik a fetrengés meg a keménykedés a 60 kilójával.

Amúgy a bajnoksághoz nincs szükség klasszis játékosokra, csak olyanokra akik átlagosak és bírják a terhelést. A nagy csapatok sztárjai 60 meccset körül játszanak egy évbe
válogatott, Bl, Bajnokság, kupa és stb meccsek ez rengeteg. Persze, hogy nem képesek jól teljesíteni. 3-4 jó képességű játékossal meglehet a bajnoki cím simán, ha ügyesen rotálunk. BL győzelemre, meg bárki jön, még úgy is kevesek vagyunk.
Imádom az ilyen kommenteket. Ha a keret erőssége számítana, akkor oda lehetne adni szeptemberben a legdrágább játékosokból álló csapatnak a BL címet és viszont látásra.

Az Inter tavaly döntőt játszott. Össze lehet hasonlítani velük a mi tavalyi vagy idei keretünket, nem fogjuk alulmúlni.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.08.08. 15:51:33

Deluigi írta:
2023.08.08. 12:47:40
Chino írta:
2023.08.08. 12:33:49
A játékoshoz közueli források szerint (L'Équipe és Mundo hozta le) van egy lehetőség, amit tető alá lehet hozni. A szaúdiak nagyon szeretnék Neymart vinni, de ő egyelőre mindenképp Európában akar maradni. Most felajánlották, hogy megveszik a brazilt, egy évre kölcsönadják a Barcának és állják a fizetése felét, azzal a feltétellel, hogy utána végleg hozzájuk megy és lesz valami opciós marketing meccs is.
Ha ilyen feltételekkel el lehetne hozni, feltéve, ha a regisztrációkat rendbe teszik, nem tartom sem földtől elrugaszkodott dolognak, sem rossz ötletnek. Biztos sokat tudna adni még a csapatnak, egy évig pedig pont jó lenne.
Messivel kapcsolatosan mar ellottek ezt a kacsat, de ugy tunik, most ujbol aktualis :)
Plusz egy gyerek sem tanul már ezerrel, ha másnap beüt a nyáriszünet. Én nem hoznám, tudna adni, de tudna más is, ha már rá lenne szotyi.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.08.08. 15:43:30

Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.08. 14:47:37
Laporta és Xavi ma leül egyeztetni Neymar kapcsán, Laporta nagyon szeretné ha érkezne a brazil, nem csak sportszakmai szempontokból.

Közben a fiatal német hivatalos lett.

OFFICIAL: Noah Darvich signs for Barça Atlètic!

FC Barcelona and SC Freiburg have reached an agreement for the transfer of the German midfielder for 2.5 million euros and sign until June 30, 2026 with a release clause of 1 billion euros.
Akartam is kérdezni, hogy valaki ismeri egy kicsit jobban? Én az EB-n láttam másfél meccsét (mondjuk 16 évesen nem rossz ha valaki már csk) meg néhány videot róla. Az alapján nagyon ügyes a srác, de még baromi fiatal. Szerintem egyelőre az U19-ben játszik max., de jó lesz nézni hogyan fejlődik.
2,5 millióért veszteni nem hiszem, hogy fogunk rajta.
Forca Barca!!!!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.08. 14:47:37

Laporta és Xavi ma leül egyeztetni Neymar kapcsán, Laporta nagyon szeretné ha érkezne a brazil, nem csak sportszakmai szempontokból.

Közben a fiatal német hivatalos lett.

OFFICIAL: Noah Darvich signs for Barça Atlètic!

FC Barcelona and SC Freiburg have reached an agreement for the transfer of the German midfielder for 2.5 million euros and sign until June 30, 2026 with a release clause of 1 billion euros.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.08.08. 12:47:40

Chino írta:
2023.08.08. 12:33:49
A játékoshoz közueli források szerint (L'Équipe és Mundo hozta le) van egy lehetőség, amit tető alá lehet hozni. A szaúdiak nagyon szeretnék Neymart vinni, de ő egyelőre mindenképp Európában akar maradni. Most felajánlották, hogy megveszik a brazilt, egy évre kölcsönadják a Barcának és állják a fizetése felét, azzal a feltétellel, hogy utána végleg hozzájuk megy és lesz valami opciós marketing meccs is.
Ha ilyen feltételekkel el lehetne hozni, feltéve, ha a regisztrációkat rendbe teszik, nem tartom sem földtől elrugaszkodott dolognak, sem rossz ötletnek. Biztos sokat tudna adni még a csapatnak, egy évig pedig pont jó lenne.
Messivel kapcsolatosan mar ellottek ezt a kacsat, de ugy tunik, most ujbol aktualis :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.08.08. 12:33:49

A játékoshoz közueli források szerint (L'Équipe és Mundo hozta le) van egy lehetőség, amit tető alá lehet hozni. A szaúdiak nagyon szeretnék Neymart vinni, de ő egyelőre mindenképp Európában akar maradni. Most felajánlották, hogy megveszik a brazilt, egy évre kölcsönadják a Barcának és állják a fizetése felét, azzal a feltétellel, hogy utána végleg hozzájuk megy és lesz valami opciós marketing meccs is.
Ha ilyen feltételekkel el lehetne hozni, feltéve, ha a regisztrációkat rendbe teszik, nem tartom sem földtől elrugaszkodott dolognak, sem rossz ötletnek. Biztos sokat tudna adni még a csapatnak, egy évig pedig pont jó lenne.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése