Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.04. 13:17:59

P.U.Y.O.L. írta:
csababarca írta: És ne vegyétek elő a "tud vkp-t is játszani" ütőkártyát mert felakasztom magam.
Pedig, ha tud, akkor már ott se lennénk kevesen. (Busi, Mask, Robi, Gomes egy posztra nem elég.)

De nem tud, max vkp-t, ahol meg a kp-n is megvagyunk.

Mondom, nincs bajom vele, ha mondjuk az igazolása akkor történik, ha már eladtuk a ko-s sallangot, és hoztunk is oda valakit, plusz Neymar pótlása is megvan.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.08.04. 13:12:29

Inigo megvételét nem igazán tudom hova tenni. Annyiban jogos, hogy Marlon első szezonja lenne a nagyok közt, de elvileg vele már közölte az edző, hogy számít rá. Na most Masc tuti megy jövőre, de idén biztosan marad, szóval Inigo nélkül is három rutinos és egy "újoncunk" lenne. Ha bárki lesérülne, akkor is maradna 3 opció. Marlon így visszamegy a B-be, amivel összességében nincs is baj, fel-fel jön majd néha, csak közben jön még télen Yerri Mina is. Hosszú idő után ritka jól el leszünk eresztve középhátvéd poszton! :-) No mindegy. Bízzunk az edzőben, lehet 3 védős felállást is akar, és oda kell neki egy rutinosabb ember. Nem olcsó igazolás, de a mai piaci viszonyok közt nem vészes, csak látnánk már előrébb is valamit.
Továbbra is 2 igazolásra van égető szükségünk. Egy középpályásra Ini helyére, és egy Neymar utódra. Előbbi szerintem Coutinho lesz, és ez összejön Bartoéknak, de tuti 100 körül lesz, és gondolom lesz hozzá néhány haknimeccs, meg egyéb adalékok. Én Seri igazolása kapcsán - ami itt az elmúlt napokban keringett ismét - kicsit tanácstalan vagyok. Ha jön a brazil Ini mellé, akkor az a poszt letudva, oda feljárogathat majd Alena még. Nálam Rakitic alternatívája egyértelműen SR. Szóval ott is rendben vagyunk. Busi mellé kell valaki, de erre itt van a töketlen Gomesünk, meg egy jól muzsikáló Samper, aki elég jól érzi a játékunkat. A portugált bármely játékos vételárába bevonnám, úgy a vezetőség sem pukkanna oly nagyot, hisz "felfele buknak az igazolással". Sampernél meg nem tudom tud-e többet adni Seri. Na dönt az edző.
Elől az eddigiek alalpján a támadóink Messi és az azóta dobbantó Neymar nem voltak annyira vonalhoz szorítva, hanem kb a 16os vonalánál játszottak. Nyilván Messi évek óta ott szambázik, de gondolom a Neymar helyére érkező valakinek is hasonló szerepet szán majd. Én jó játékosnak tartom Dybalát, de nem látom most itt a helyét. Inkább Dembele, Aube vonalban mozognék. Én Mbappét drágának vélem, de rettegek tőle, hogy Neymarhoz hasonlóan a vezetőség megint el akar valami nagy tehetséget hozni a Reál elől és őt fogja idehozni. Ügyes gyerek, de telán a legdrágább és leginkább kompatibilis igazolás lenne
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.04. 13:10:02

zeli39 írta:Azért Inigo Martínezre azt mondani,hogy középszerű és töltelék kissé meglepő a spanyol bajnokság talán az egyik legjobb védőjéről beszélünk Pique-nél tuti jobb .
még a középkategóriás bartra meg nacho is több válogatottsággal rendelkezik... 26 éves a gyerek, ha akkora sztár lenne, már rég nem egy nulla hoki sociedadeban focizna... ilyen középszerek, pont ilyenek kellenek ide....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.04. 13:07:34

MessiNeymarSuarez írta:
Már hivatalos hogy megvettük, vagy ennyire biztos már?
Hát vele megálapodtunk, és a kivásárlási árat kifizetjük, nincs buktatója a dolognak.

No offenz, de a "középszer" helyett, nem tudunk valami kreatívabb pocsokondiázást aggatni a fél világ él futballistáira, mert már bántja a szemem. :mrgreen: Az én agyamba a dagi csávó ugrik be a tenisz mecsről, akit kihítak hogy, akkor mutasd hogy kell. Nagyon fotel szurkoló duma.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.04. 13:04:48

MessiNeymarSuarez írta:Már hivatalos hogy megvettük, vagy ennyire biztos már?

Verrattis hír meg szerintem szintén kacsa, miért engednék el jövőre, ha idén rekord összegért sem tették? :D
Nem hivatalos még.

Verratti meg lehet kacsa, jövőre meglátjuk. Én nem bánnám mondjuk, ha nem forszíroznánk tovább a cápafejű olaszt.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.04. 13:02:56

Cestus írta:Amúgy középhátvédnek rekordigazolás :D Nem biztos, hogy rossz ez, hogy megvettük. Marlon esetében a kölcsön biztos az ő épülését szolgálja majd, de annak is örültem volna, hogyha a B-ben marad még 1-2 évet, hogy segítse a bennmaradásukat.


Verrattit idén mostmár felejtsük el a PSG-vel egyetemben :D. Jövőre elvileg távozhat, ha akar. Bár én többet nem erőltetném a srácot és a PSG-vel sem állnék szóba, de úgy is fogunk próbálkozni jövőre is, ha másért nem, akkor azért, hogy ne a konkurrencia igazolja le.
Már hivatalos hogy megvettük, vagy ennyire biztos már?

Verrattis hír meg szerintem szintén kacsa, miért engednék el jövőre, ha idén rekord összegért sem tették? :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.04. 12:49:52

A Bild szerint a Dortmund hajlandó lenne tárgyalásokba bocsátkozni Dembélé kapcsán, ha legalább egy százast ajánlunk. Az AS szerint Dulifulit bele lehetne vonni az üzletbe.

Egy 80+10-re vagy 60-70+Dulifulira jó lenne kihozni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.04. 12:40:42

De ha az edző kéri és Valverde nem egy ad hoc embernek tűnik, hanem elég céltudatos és csapatot szeretne építeni akkor miért ne lenne jó igazolás, ráadásul remek áron. Biztos megvan a célja vele és ha vkit vagy 3 védő rendszert szeretne akkor hajrá. Ezért edző egy edző mert formálja a gárdát. Inkább hozzunk valakit akire valami rendszert kell kitalálni meg játszatni? Pont lejjebb írta valaki, hogy a Real nem megalomán igazolásokat csinál, de mi ezt várnánk? Én hiszek Valverde-ben, majd az idő eldönti neki lesz igaza vagy sem, de van elképzelése a csávónak és ez nagyon jó előjel, szerintem.
Kép
Kép
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.08.04. 12:31:19

Szerintem jó igazolás, erős, gyors, magas, simán lehet kezdő, csak , tényleg jöhetne már valaki a középpályára meg Neymar helyére, de gondolom ezeken is dolgoznak ezerrel.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.08.04. 12:30:31

csababarca írta: És ne vegyétek elő a "tud vkp-t is játszani" ütőkártyát mert felakasztom magam.
Pedig, ha tud, akkor már ott se lennénk kevesen. (Busi, Mask, Robi, Gomes egy posztra nem elég.)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.04. 12:27:14

Bob_Marley írta:Valverde kérte és megkapja, ráadásul egy jó képességű ember. Sokkal inkább ilyen okos igazolások, mint értelmetlen sztárok.
Tavaly is sokat segítettek az ilyen okos igazolások. És hidd el, én nem sztárigazolásokat hiányolom, de akkor inkább ne vegyünk senkit, mint ilyen drága középszerű töltelékeket, akiknek ha nincs vmi komoly sérüléshullám, akkor semmi hasznuk, csak a fiatalok elől veszik el a lehetőséget. Ugyanaz a kategória, mint Gomes, csak a védelembe.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.04. 12:26:12

Bob_Marley írta:Valverde kérte és megkapja, ráadásul egy jó képességű ember. Sokkal inkább ilyen okos igazolások, mint értelmetlen sztárok.

Nincs ezzel baj ha jön, csak annyi hogy jelenleg kisebb gondunk is nagyobb annál, hogy khv-det igazoljunk.
Kp romokban, elől is kevesen vagyunk mostmár, védelem az adva volt.
És ne vegyétek elő a "tud vkp-t is játszani" ütőkártyát mert felakasztom magam.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.04. 12:25:12

Bob_Marley írta:Valverde kérte és megkapja, ráadásul egy jó képességű ember. Sokkal inkább ilyen okos igazolások, mint értelmetlen sztárok.
mégis mi a francnak ide? kit érdekel h jó képességű (nem az), meg olcsó, semmi szükség nem volt rá. egy újabb töltelék a többi 20 mellé, feleslegesen kidobtunk 30 millát megint a semmire. idióta, ******* igazolás.

ha umtiti miatta nem fog játszani, akkor valverdének 3 fekete pont... remélem jövőre majd eladjuk vkinek 3 millióért....

sztem venni kellene még két kapust, 3 balbekket, 3 töltelék középpályást, hogy ott is biztosan meglegyünk létszámban és kész is a keret.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2017.08.04. 12:27:49-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.04. 12:18:37

Valverde kérte és megkapja, ráadásul egy jó képességű ember. Sokkal inkább ilyen okos igazolások, mint értelmetlen sztárok.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.04. 12:17:31

Amúgy középhátvédnek rekordigazolás :D Nem biztos, hogy rossz ez, hogy megvettük. Marlon esetében a kölcsön biztos az ő épülését szolgálja majd, de annak is örültem volna, hogyha a B-ben marad még 1-2 évet, hogy segítse a bennmaradásukat.
Tobias88 írta:Verratti-ra most kellene rárepülni megint, hátha így már eladja a PSG hogy elkerüljék a büntetést. Ha nem jön középpályára senki akkor sem fog égni a ház úgy érzem, de persze jobb lenne valaki minőségi. Előre viszont Neymar helyére valaki kell, leginkább Dembelé-re szavaznék
Verrattit idén mostmár felejtsük el a PSG-vel egyetemben :D. Jövőre elvileg távozhat, ha akar. Bár én többet nem erőltetném a srácot és a PSG-vel sem állnék szóba, de úgy is fogunk próbálkozni jövőre is, ha másért nem, akkor azért, hogy ne a konkurrencia igazolja le.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.04. 12:12:22

etooka9 írta:Real Sociedad defender Inigo Martinez (26) has signed a 5-year contract with Barcelona. The Catalans have paid the €32M buyout fee. [SPORT]

With the arrival of Iñigo Martínez, the 'sacrificed' will be Marlon. The station will be assigned. Betis or Leganés, possible destinations #fcblive

Akkor gondolom Verma megy, Marlon pedig jövőre átveheti Masch helyét.
Ha ez igaz, akkor ismét egy felesleges, értehetetlen igazolás. Oda, ahol a legjobban elvagyunk látva, és a legkevésebb probléma volt az utóbbi időben, és vannak fiatal tehetségeink is.

Jöhet Paulinho... :cry: De azért remélem kamu. [-o<
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.08.04. 12:12:04

etooka9 írta:Real Sociedad defender Inigo Martinez (26) has signed a 5-year contract with Barcelona. The Catalans have paid the €32M buyout fee. [SPORT]

With the arrival of Iñigo Martínez, the 'sacrificed' will be Marlon. The station will be assigned. Betis or Leganés, possible destinations #fcblive

Akkor gondolom Verma megy, Marlon pedig jövőre átveheti Masch helyét.
Szerintem jól döntött, hogy nem bízott Vermaelenben. Viszont ez a 32 millió nem kevés pénz, igaz, Martinez tapasztalt minőségi hátvéd és még fiatal is szóval szerintem nem volt rossz vásár. Marlon így viszont megy a B-be vagy kölcsönbe.

Verratti-ra most kellene rárepülni megint, hátha így már eladja a PSG hogy elkerüljék a büntetést. Ha nem jön középpályára senki akkor sem fog égni a ház úgy érzem, de persze jobb lenne valaki minőségi. Előre viszont Neymar helyére valaki kell, leginkább Dembelé-re szavaznék. Mbappe sem mozgott rosszul, de egy jó szezonja bárkinek lehet. Inkább Dembelé 100ért mint Mbappe 160ért 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2017.08.04. 12:16:41-kor.
94:39 6 - 1
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5137
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2017.08.04. 12:10:29

Monaco's Mbappe (18) has told Barcelona, through an agent, that he wants to join and replace Neymar, before the club goes for Dembele. [md]
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.04. 12:08:04

Feast4 írta:
zola8787 írta: Veszünk majd valami nyugtató játékost, a maradék pénzt meg a vezetőség elveszi, kezdünk Real lenni. Ez a vezetőség úgy nyomorék ahogy van, ha meg majd nem jönnek az eredmények a sok okos Valverdét fogja szidni.
Pont az a baj, hogy nem kezdünk a Real lenni, mivel ők az utóbbi két évben nagyon jól igazolgatnak fiatal tehetségeket és aprajával építik be őket.Mi meg a középpályát olyan szinten lelaktuk és annyi noname senkiházit hoztunk ide hogy építgetésre nem maradt idő.Kész játékost kell venni aki pár hónap alatt tökéletesen beilleszkedik és a gépezet egyik fő eleme lesz.Sajnos az utóbbi " pár év " dominanciájába belekényelmesedett a klub és ennek a levét isszuk.
Sajnos tényleg igazad van, Zidane óta végképp megszűnt a megalománia.
Okosan igazolnak, a jövőre is gondolva, nagyon stabil csapatuk lett, olyan csereemberekkel ráadásul akik jól tudnak meccsbe beállni és a legtöbb csapatba akár kezdők is lehetnének.

Újabb megalomán igazolás helyett olyanok jönnek mint Asensio pl, aki nekünk fillérekért nem kellett, mert " kellett a pénz Douglasra" a hírek szerint..hát no comment.

Ehhez képest nálunk meg Iniestáék folyamatosan idősödnek utódok nélkül, és ezt már hamarabb el kellett volna intézni, ezért is vagyok mérges a vezetőségre, nem most kellene kapkodni hanem előre kellett volna gondolkozni.

Iniesta konkrétan már sajnos nem bírja a heti 2 meccset, erre van kemény 3 hetünk hogy szerezzünk valami érdembeli játékost a szerepére, különben fix hogy lőttek a szezonunknak, ha csak nem villant valaki nagyon a fiatalok közül...Tavaly is elég megnézni mennyire megéreztük a hiányát, nem véletlen.

Neymar pótlása meg most már szintén, van rá 3 hét..hát hajrá, remélem nem az van hogy most már beletörődtek hogy repülnek, és épp fürödnek a pénzben, és kihasználják amíg lehet...
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.08.04. 11:50:00

Real Sociedad defender Inigo Martinez (26) has signed a 5-year contract with Barcelona. The Catalans have paid the €32M buyout fee. [SPORT]

With the arrival of Iñigo Martínez, the 'sacrificed' will be Marlon. The station will be assigned. Betis or Leganés, possible destinations #fcblive

Akkor gondolom Verma megy, Marlon pedig jövőre átveheti Masch helyét.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3530
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.08.04. 11:47:20

zola8787 írta: Veszünk majd valami nyugtató játékost, a maradék pénzt meg a vezetőség elveszi, kezdünk Real lenni. Ez a vezetőség úgy nyomorék ahogy van, ha meg majd nem jönnek az eredmények a sok okos Valverdét fogja szidni.
Pont az a baj, hogy nem kezdünk a Real lenni, mivel ők az utóbbi két évben nagyon jól igazolgatnak fiatal tehetségeket és aprajával építik be őket.Mi meg a középpályát olyan szinten lelaktuk és annyi noname senkiházit hoztunk ide hogy építgetésre nem maradt idő.Kész játékost kell venni aki pár hónap alatt tökéletesen beilleszkedik és a gépezet egyik fő eleme lesz.Sajnos az utóbbi " pár év " dominanciájába belekényelmesedett a klub és ennek a levét isszuk.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.04. 11:08:22

crixus írta:
Subinho írta: Dybala remek játékos, de igazából hova jönne? Messi elől venné el a helyet. Esetleg Iniesta/Rakitic helyén?
Ott semmiképp sem. Egyébként Dybala-t én simán el tudnám képzelni Messi mellett, csak ő balról indulna, Messi jobbról. Ha jól megértenék egymást a pályán, az összjátékukból még profitálhatnánk is. Neymar is azért volt kifejezetten hatékony, mert remekül megértették egymást Messi-vel és Suárezzel. Pláne ha megszabadítana minket a Juve Gomes-től, méginkább megérné.
Csak így teljesen meghalna a széljátékunk. Azért is kellene olyan játékos, mint pl. Dembelé. Ő szélen és hátrébb (ahová Dybalát aposztrofáltad) is egyaránt megállja a helyét. A Dybala-Messi duó egymás elől venné el a helyet. Messinek pl. terület kell. Neymar sem csak azért volt olyan jó, mert megértették egymást Messivel, hanem volt elég területük. Amikor középen próbáltunk mindent erőltetni, folyamatosan szenvedtünk. Akkor működött legjobban, amikor volt széljátékunk, széthúztuk a pályát. Így ráadásul a két szélső hátvéd erősségei is kivesznek.
Plusz szélen szétkontráznak minket.

Mbappéban én még nem bízom 100%-osan. Fiatal és igen, volt egy jó szezonja, de 160-180 milliót beleinvesztálni, úgy hogy a jelenlegi rendszerbe nem is igazán illik több, mint kockázatos. Ha Lajos menne vagy már nem lehetne számítani rá alap kezdőként szerintem a legjobb megoldás lehetne. Olyan 2 év múlva lehetne szerintem igazán értelme. Addig pedig legjobb ha a Monacoban maradna. Még bőven mit tanulnia, sok második Messi volt már.
Azért egy bőven visszaesett Falcao húzta még inkább a franciákat.
Forca Barca!!!!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.04. 10:56:00

Nero. írta:Rafinha+Gomes+50 milláért hoznám Dybalát. Mondjuk nem tudom hova de legalább kiszórnánk 2 felesleges embert és vennénk egy komoly jatekost.
Rafinha nem rossz! De Gomes nagyon!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.04. 10:50:47

https://twitter.com/BarcaNewsForum/stat ... 5302915072" target="_blank

Ez az Inigo Martinez egyre komolyabbnak tűnik. Eleinte felvontam a szemöldökömet a hír hallatán, de lehet benne ráció, ha a csávó idejönne padozni saját akaratából. Ha mondjuk Piqué megsérül egy BL kieséses szakaszban, egy komolyabb védővel a helyén azért jobbak az esélyeink.

Meg azt is el tudom képzelni, hogy EV nagy taktikus lévén bedobja majd néha a 3-4-3-at is.

Amúgy biztos voltam benne, hogy a Lucho -> Valverde váltást nem ússzuk meg legalább egy baszk játékos leigazolása nélkül :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2017.08.04. 10:43:39

zola8787 írta:Aki nem érti a Neymar üzletet: hogy megkerüljenek minden féle problémát, a sejk adott Neymar-nak mindféle idióta"kifogással" lóvét és úgy állítják be, hogy ő vásárolta ki magát. Neymar-nak ez egy eurójába sem került. Teljesen egyértelmű ez az egész.
Szerény véleményem szerint jobban jártunk volna ha eladjuk 180 + Rabiot-ért, na mindegy
De itt pont az lenne a lényeg, hogy ha szponzorok adják oda Neymarnak a lóvét, akkor azután neki adóznia kéne, tehát vagy nettóban kapott 220M-t, vagy megint trükköznek valamit, aztán majd jöhet az adóhatóság.

Ha jól emlékszem ezért szokás inkább valamivel a kivásárlási ár felett megegyezni a kluboknak, mert úgy az eladó is jól jár, meg a vevő is, anno így ment a 18M-s kivásárlási árral rendelkező Thiago inkább 20+ért a BM-be.

Ha PSG fizetné, úgy ugye meg az FFP-vel szívnának, de gondolom azok után, hogy mennyire voltak korrektek mondjuk Thiago Silva, Marquinhos vagy Verratti eladásánál mi inkább alájuk vertünk, hadd szenvedjenek
Válasz küldése
cron