Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.06. 06:19:05

danianevem írta:
Tobias88 írta:... Dembelé ma is kiválóan játszott így 20 évesen, szerintem ő tudna pótolni Neymar-t idővel. Mindig megy a hasonlítgatás: Messi egyszeri zseni, senki nem fog 3 gólt lőni 19 évesen egy El Clasicó-n a következő 20-30 évben (szerk: 50-100), felesleges ilyen játékosokat keresni, realitás talaján kell maradni. Neymar-t is 21 évesen vettük, ahhoz képest Dembelé már egy Európában bejáratott klasszis 20 éves.
Dembelének a Dortmund ellen volt egy jó csele az első felidőben, a másodikban egy gólpasszt érő beívelése és egy gólpassza. Ennyi, kilencven perc alatt. A mezőnyben egyáltalán nem volt meggyőző, felelőtlenül passzolgatott, el is adta jó néhányszor a labdát, az itt már többször hangoztatott megbontja a védelmet is max. a gólpasszánál volt igaz. (Zseniális Ribéry volt az első félidőben, de ő meg a másodikra elfogyott, ami annyira azért nem meglepő egy 34 éves játékosnál.)

Nem láttam sokszor játszani, úgyhogy nem török pálcát fölötte, de, ha ilyen meccsei alapján mondjátok, hogy milyen jól játszik, akkor sokan fognak csalódni. A tegnapi teljesítménye alapján max. 40-et adnék érte, de akkor sem Barcelonába hívnám.
20 éves játékostól ne várd el, hogy végig parádézzon egy meccset. Ha már Neymart kell helyettesítenie, visszaemlékezhetünk a brazil első szezonjára, na az sem volt vmi fényes, voltak fontos góljai, gólpasszai, de ő általában ő sem egész meccseken játszott jól, hanem villanásai voltak.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2017.08.06. 06:05:41

Tobias88 írta:... Dembelé ma is kiválóan játszott így 20 évesen, szerintem ő tudna pótolni Neymar-t idővel. Mindig megy a hasonlítgatás: Messi egyszeri zseni, senki nem fog 3 gólt lőni 19 évesen egy El Clasicó-n a következő 20-30 évben (szerk: 50-100), felesleges ilyen játékosokat keresni, realitás talaján kell maradni. Neymar-t is 21 évesen vettük, ahhoz képest Dembelé már egy Európában bejáratott klasszis 20 éves.
Dembelének a Dortmund ellen volt egy jó csele az első felidőben, a másodikban egy gólpasszt érő beívelése és egy gólpassza. Ennyi, kilencven perc alatt. A mezőnyben egyáltalán nem volt meggyőző, felelőtlenül passzolgatott, el is adta jó néhányszor a labdát, az itt már többször hangoztatott megbontja a védelmet is max. a gólpasszánál volt igaz. (Zseniális Ribéry volt az első félidőben, de ő meg a másodikra elfogyott, ami annyira azért nem meglepő egy 34 éves játékosnál.)

Nem láttam sokszor játszani, úgyhogy nem török pálcát fölötte, de, ha ilyen meccsei alapján mondjátok, hogy milyen jól játszik, akkor sokan fognak csalódni. A tegnapi teljesítménye alapján max. 40-et adnék érte, de akkor sem Barcelonába hívnám.
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2017.08.05. 23:50:46

visca el barca írta: tehát vagy dybala és cou, vagy dembele és cou.
Egyetértek. Felesleges is lenne 3 támadót hozni szerintem.
Mindhármuk játéka hatalmas, óriási tehetségek, viszont Dybala-nak nem igazán lenne jelenlegi állás szerint helye.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.08.05. 23:45:24

visca el barca írta:kérdés h elhozzák e úgy dybalát, hogy valverdének (állítólag) nem kell. továbbra is tartom ha ő jön, akkor dembelé nem fog.

tehát vagy dybala és cou, vagy dembele és cou.
Nagyon nagyon remélem, hogy Dembele opció fog megvalósulni, én sokkal többet jósolok egyénileg is neki.
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2017.08.05. 23:37:55

visca el barca írta:kérdés h elhozzák e úgy dybalát, hogy valverdének (állítólag) nem kell. továbbra is tartom ha ő jön, akkor dembelé nem fog.

tehát vagy dybala és cou, vagy dembele és cou.

remélem cou és dembelé jön. AG és DS meg megy.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.05. 23:29:56

kérdés h elhozzák e úgy dybalát, hogy valverdének (állítólag) nem kell. továbbra is tartom ha ő jön, akkor dembelé nem fog.

tehát vagy dybala és cou, vagy dembele és cou.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.05. 23:28:49

Tobias88 írta:Azt elismerem, hogy Neymarnál jobb balszélen maximum Ronaldo (aki mostanában már nem annyira bal szél), azaz senki mást nem tudunk hozni helyette.

De marad két opció:
- kicsit más taktikára átállva stabilabb lehet a csapat és nem fog esetleg 4 gólt kapni egy PSG-től
- avagy Dembelé ma is kiválóan játszott így 20 évesen, szerintem ő tudna pótolni Neymar-t idővel. Mindig megy a hasonlítgatás: Messi egyszeri zseni, senki nem fog 3 gólt lőni 19 évesen egy El Clasicó-n a következő 20-30 évben (szerk: 50-100), felesleges ilyen játékosokat keresni, realitás talaján kell maradni. Neymar-t is 21 évesen vettük, ahhoz képest Dembelé már egy Európában bejáratott klasszis 20 éves.

Talán persze jobb lett volna Neymar szerződésében magasabb kivásárlási árat megszabni (jövőben ez biztosan így lesz), de ha az árából megbesszük Coutinho-t, Dembelé-t és Martinez-t akkor az egy jó üzlet volt. Ezzel a baráti körrel, a bulizós életstílussal (volt róla már több cikk meg kép) nem nézek ki egy aranylabdát Neymarból meg BL címeket a PSG-vel
Dembelé az első 4-5. percben elküldte Riberyt és Müllert gyufáért.. :lol:
Én mindenképp hoznám, nagy potenciál van benne, és még mindig 20 éves.

Neymart sajnálom hogy elment, de ha hoznak egy Coutinho+Dembelét az árából, akkor megérte, bár sajnos ebben elég erős kétségeim vannak, hogy elintézi-e a vezetőségünk.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.08.05. 23:25:52

Azt elismerem, hogy Neymarnál jobb bal szélen maximum Ronaldo (aki mostanában már nem annyira bal szél), azaz senki mást nem tudunk hozni helyette.

De marad két opció:
- kicsit más taktikára átállva stabilabb lehet a csapat és nem fog esetleg 4 gólt kapni egy PSG-től
- avagy Dembelé ma is kiválóan játszott így 20 évesen, szerintem ő tudna pótolni Neymar-t idővel. Mindig megy a hasonlítgatás: Messi egyszeri zseni, senki nem fog 3 gólt lőni 19 évesen egy El Clasicó-n a következő 20-30 évben (szerk: 50-100), felesleges ilyen játékosokat keresni, realitás talaján kell maradni. Neymar-t is 21 évesen vettük, ahhoz képest Dembelé már egy Európában bejáratott klasszis 20 éves.

Talán persze jobb lett volna Neymar szerződésében magasabb kivásárlási árat megszabni (jövőben ez biztosan így lesz), de ha az árából megvesszük Coutinho-t, Dembelé-t és Martinez-t akkor az egy jó üzlet volt. Ezzel a baráti körrel, a bulizós életstílussal (volt róla már több cikk meg kép) nem nézek ki egy aranylabdát Neymarból meg BL címeket a PSG-vel
94:39 6 - 1
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.05. 23:20:41

Amugy sem volt kicsi az áremelkedés az utóbbi 2-3 évben, de ami idén nyáron megy az elmebeteg. Ez a Neymar transzfer meg még inkább eltörölte a határokat. 120 Dybala, 100 Coutinho, 150 Mbappe. Nagyon durva. :shock:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.05. 23:16:24

Kubla9 írta:http://www.90min.com/posts/5350466-barc ... _aid=35527 Na,erre kíváncsi leszek. 120 vagy pénz plusz játékos. Inkább a 2.opciót választanám. Gomest akarják,akkor vigyék csak ,kapnának hozzá még 90 milliót úgy szerintem jók is lennénk.
Ha 120 millió, akkor felőlem 120+Gomes is lehet, csak vigyék... :lol:
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.05. 23:12:19

http://www.90min.com/posts/5350466-barc ... _aid=35527" target="_blank Na,erre kíváncsi leszek. 120 vagy pénz plusz játékos. Inkább a 2.opciót választanám. Gomest akarják,akkor vigyék csak ,kapnának hozzá még 90 milliót úgy szerintem jók is lennénk.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.05. 22:45:13

Nyilván olyat mint Ini nem találunk, és nem is nagyon fogunk...

És most nem is arról van szó hogy rakjuk ki a kezdőből, hanem arról hogy olyan ember kell, aki képes úgy tehermentesíteni, hogy Iniesta nélkül se legyen halott a játék, és a Don többet tudjon pihenni, és esetleg az utód az fejlődjön még tovább, hogy idővel át tudja venni a stafétabotot.

Amúgy szerintem is benne van a Neymar-dologban Bartoék keze elég rendesen...RM-nál minden használható embernek irreálisan magas a kivásárlási ára direkt ezért, ők képesek elérni még egy CR-nél is hogy 1 milliárdos legyen a kivásárlási ára.

Ideje lenne már amúgy egységesíteni a rendszert, a spanyoloknak nagy hátrány hogy itt kötelező a kivásárlási árat megszabni, míg sok helyen nem...

Ezért is van az, hogy akinek van esze, az lehetetlen összegre biztosítja be, így hasonló hatást elérve, és nem kerül hátrányba a tárgyalás során.

Elég megnézni, évekig hajtottuk Verrattit, tárgyalni sem voltak hajlandóak, ha nem akarják elengedni akkor mondhatunk 300 milliót is, ha nem akkor nem, de ők azonnal kivásárolhatják a spanyol csapatok játékosátt hajlik rá, és megoldható összegben van meghatározva, ebben az esetben Neymart...

Igaz hogy nemrég még a 220 elképzelhetetlen volt, de mégsem 400-500 millió...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.05. 22:26:45

S.Agüero írta:Akkor kit igazolnál? Ininél és Neynél jobbat nehezen igazolunk bármikor is... :roll:
Hát ezaz hogy nem tudom. Mondjuk én biztos hogy nem ennyibe rögzítettem volna Neymar kivásárlási árát, de Messiét se. Vagy mondjuk Thiagora is kötöttem volna valamilyen visszavásárlási opciót, ha már harmadáron adtuk el. De én Mathieut vagy Sandrot se engedtem volna el ingyen, meg még nagyon sok mindent másképp csináltam volna de nem állítom azt hogy nekem van igazam mert ők vannak ott és keresnek százmilliókat nem én.

Amióta CR belőtte azt az átkozott 11est Milánóba, azóta teljesen szürreális dolgokat kell kell megélnünk. Én az Enrique-teammel bizakodó voltam az utolso lehelletig, de most nagyon nem látom a fényt. Csak abban lehet bízni hogy Guardiola, Xavi és a többiek nem véletlenül magasztalják Valverdét. Akkor viszont lehet hagyni kéne ezeket a nagy neveket tűzoltásnak, és hozzon ide melósokat akikbe megbízik.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.05. 22:14:53

Akkor kit igazolnál? Ininél és Neynél jobbat nehezen igazolunk bármikor is... :roll:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.05. 22:08:11

Én továbbra se tudom hogy ki kéne meg hogy kire számítsunk. Neymar távozása teljesen meglőtt minket. Ha továbbra is a 4-3-3at akarjuk nyomatni akkor a brazil helyére jöhetne Dembelé, de ő egyértelműen nem az a kaliber mint Neymar = gyengülnénk.
Coutinhorol is sokat írnak de ő meg se nem Iniesta, se nem Neymar posztja. Ügyes gyerek, de az a játék intelligencia nincs meg benne ami Iniestában, ráadásul a kapitányunk most nagyon jól nézett ki a felkészülési meccseken. Ha eronletbe felkészül és a sérülések is elkerülik nincs rá okunk hogy kivegyük a kezdőből.
És akkor ott van Inigo Martinez. Őt hova kinek a helyére? 3-4-3ba jogos lenne, de akkor mi lesz Albával, Vidallal és Semedoval? Abban a rendszerben Rafinha és Turan is jól küldte őket viszont elkéne adni de úgy tűnik senkinek nem kellenek.


Tavalyi csalódások után mindenképp trófeákat várok a csapattól. Már télen látni lehetett hogy a nyáron gyúrni kell, semmilyen kifogása nem lehet a vezetőségnek. Aki meg 220at írt be Neymarnak kivásárlási árnak, annak meg pontosan tudnia kellett hogy ez olyan hogy bezárom az ajtót de a kulcsot a lábtörlő alatt hagyom. SR 40 milliója is életveszély, az a szerencse hogy a gyerek nagyon lojális.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.05. 22:02:48

mess2009 írta:látom Dembélé magasan vezet az óhajok listáján gondoltam megnézem most a kupán...hát az első 45 percben egyszer sem tudott átmenni a védőjén(abból a háromból...) szerelés? labdaszerzés? = 0
azért elhiszem hogy nagy tehetség hiszen olyan sokan mondják 8)
Most viszont adott egy szép gólpasszt Aubameyangnak, elég jól indította =D>
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.05. 21:32:33

Kár köpködni olyan nevekre, akik csak pletykaszinten merülnek föl. Majd ha netán le is igazoljuk őket...
Az már egy érdekesebb kérdés, hogy pletykaszinten hogyan vetődött fel, hogy Init áruljuk. Mert az alapkérdés, hogy az "öregek" érinthetetlenek-e, vagy sem Valverdenél és a vezetőségnél. De ezt is úgy két hét múlva fogjuk megtudni. Tőlünk újabb játékost aligha fognak kivásárolni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.05. 21:27:15

S.Agüero írta:Philippe Coutinho órákon belül a Barcelona futballistája lehet. [beIN SPORTS]
Kíváncsi leszek. Pár napja Romero is írta, hogy a Gamper kupán szeretnénk bemutatni. Aztán majd kitesz az utolsó pillanatban Klopp egy közös képet az instagramra, hogy se queda :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.05. 21:26:20

Philippe Coutinho órákon belül a Barcelona futballistája lehet. [beIN SPORTS]
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.08.05. 21:25:53

látom Dembélé magasan vezet az óhajok listáján gondoltam megnézem most a kupán...hát az első 45 percben egyszer sem tudott átmenni a védőjén(abból a háromból...) szerelés? labdaszerzés? = 0
azért elhiszem hogy nagy tehetség hiszen olyan sokan mondják 8)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.05. 21:15:20

Egyértelműen jelentőset gyengült a csapat, ès most lett még egy probléma, Neymar pótlása.
Elég nehéz lett volna a kp-t rendbevágni, erre most még a csatàrsorral is bajlódni kell.

Kp-n én szórnám ki a népet, Busi, Roberto, Rakitic, Iniesta aki maradna nálam, plusz két érkező, Seri meg Coutinho,másokra akik jobbak lennének oda nincs sanszunk( real kp egésze, Verratti, Thiago).
Előre meg Dembelének örülnék.
De én inkább odavàgnék a Monaco elé egy 150millás csekket Kylianért, és átállnék két csatárra, mögöttük Messivel, két szélen Vidal és Alva futkosna fel alá.

De ez én vagyok, ebből semmi nem lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.05. 21:04:34

Nem akarok vészmadárkodni, de ez a csapat eddig semmivel se jobb, mint a tavalyi. Sőt, Neymar nélkül inkább tovább gyengyül.

Már tavaly is voltak gondok, a jobb eredmények ellenére is. Szóval komoly változásokra lenne szükség, hogy egyáltalán esély legyen bajnokságot vagy BL-t nyerni.

Először is Busquets-féle középpályával kell kezdeni valamit. HIába jön mellé másik két ember, ha ő marad nem leszünk előrébb. Ebben a felállásban ez nem fog működni.

A másik dolog tavaly nem volt cserénk előre. És még idén se nagyon van. Az idő meg telik. Lehet majd megint nyilatkozni, hogy ilyen meg olyan erős a keret, aztán nincs kit becserélni, hogy új színt hozzon a játékba.

Gomes tavaly katasztrófa volt, ahogy Dennis is mégis mindketten itt vannak. Eltelt két hónap és nem történt semmi ez az ami zavar.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.08.05. 20:53:13

Chino írta:Én meg mondok az ellenkezőjére 10 nevet.

Rendben, hogy nem 20 éves koára, de azért 26 már kicsit más. Ennyi erővel nyomjuk inkább Rafinhat, láttuk, hogy bőven van benne tehetség, kkp a legideálisabb neki. A hátán vitt már 21 évesen egy csapatot, de nem kapott itt elég lehetőséget, illetve sérülések sújtották. De nem lenne 40 millió és kb. ugyanannyi kockázat van benne mint Seri-ben, a csapatot és a bajnokságot is jól ismeri.
Az, hogy mondasz rá 10 nevet, még nem változtat azon a tényen, hogy van kivétel, és egy játékos ellen az a sztereotipikus érv, miszerint mások többet mutattak fiatalabban nem, hogy nem elegendő, hanem egyenesen kevés.

Rafinhával kapcsolatban meg nem nagyon tudok dűlőre jutni, mert látszik rajta, hogy tehetséges, de egyrészt borzasztó sok rossz döntést hoz (amit valszeg ki lehetne nevelni belőle), másrészt nagyon úgy tűnik, hogy porcelánlábú.

Persze, Seri érkezését kizárólag akkor tartanám jó ötletnek, ha legalább 2 játékos távozna a kp-ről.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.05. 20:17:25

looka írta:Ha véletlenül tényleg Lemart hoznánk, akkor már szinte elhinném, hogy 4-2-3-1-et akar játszatni Valverde...

De szerintem csak arról van szó, hogy nem nagyon halad a Coutinho-biznisz, ezért előkaptak egy nevet a nyár elejéről, hogy pörögjön a dolog...
Chino írta:Igazából Serit sem értem, miért hajtja ennyire a klub. Itt van egy rakat középpályás, akiből még senki sem ment el. Én csak két meccsen láttam a szezonban, illetve youtube videokat, szóval nem vagyok 100%-ig képben vele, de semmi olyat nem vettem észre, amiért 40 milliót kéne adni. Főleg, hogy nem egy fiatal tehetség. 26 éves koráig jobbra balra adták kölcsön meg ingyen, azért csak kiderült volna róla ha annyira penge lenne.
Csak egy név: Kanté.

A középpályás poszton azért elő-előfordul, hogy nem 20 éves korára érik be egy játékos, plusz hozzátenném, hogy Seri szerepkörében egyénileg elég nehéz kitűnni, de amint vannak játszótársai a Nice-ben, akik pl. belövik a passzaiból kialakult helyzeteket, rögtön jobban szem elé kerül.

Én meg mondok az ellenkezőjére 10 nevet.

Rendben, hogy nem 20 éves koára, de azért 26 már kicsit más. Ennyi erővel nyomjuk inkább Rafinhat, láttuk, hogy bőven van benne tehetség, kkp a legideálisabb neki. A hátán vitt már 21 évesen egy csapatot, de nem kapott itt elég lehetőséget, illetve sérülések sújtották. De nem lenne 40 millió és kb. ugyanannyi kockázat van benne mint Seri-ben, a csapatot és a bajnokságot is jól ismeri.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.05. 19:18:19

Gali írta:Barcelona are willing to offer €90 million + Iniesta for Dybala. [Corriere dello sport]
haljak meg ha tudom honnan veszitek ezeket :? most direkt megnéztem az újság honlapját, twitterét, anyámkínját, sehol egy büdös szó nincs ilyenről. vmi noname twitter oldalon találtam ilyen híreket, de kb annyira lehet hiteles mint a blikk...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése