Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Barca420
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2017.07.24. 17:39:46

2017.08.05. 11:06:42

Szerintem azért a Seri,Coutinho,Dembélé hármas, egy picit sok lenne ! Azért van még a csapatba egy Ini,Rakitic,SR azért talán nekik se epizód szerepet kéne szánni, és akkor még ott van Alená meg Samper akiket meg nem kéne elpazarolni. És még ugye így is lenne 3 ember Rafinha ,Gomes, Denis akiktől szabadulni kéne de szerintem mind a hárman úgyse fognak elmenni !

Szerintem a vezetőség most, fejetlen csirkeként rohangálva próbálja visszaszerezni a tekintélyét ezért van ez a sok név,de nem gondolnám hogy tényleg mindenkire szükség van! :roll:
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.08.05. 10:22:16

Egyre inkább a Seri,Coutinho,Dembélé packnak örülnék, azt se bánom ha érkezik még minőség kh posztra is. (főleg hogy Maschnak se adok 1-2 évnél többet és Verma is mehet amerre lát értsd.: másik korházba. :D)
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.05. 10:02:17

https://twitter.com/CatalanEdition/stat ... 5923565570" target="_blank

Azért remélem ez kamu. Umtiti egy szezonon keresztül magas szinten tolta, bizonyított az összes létező fronton, mellesleg Piquével ketten jól együtt tudnak működni. Csak azért, mert egy sörmeccsen befejelte mellette Chiello a labdát, még nem kellene Valverdének padra ültetnie.

Inigo helyett szerintem fontosabb lenne egy cserecsatárt hozni, aki be tudja verni, ha úgy van. Én alapjáraton Ardától várnám ezt el, de szerintem őt már nem érdekli ez az egész. Felveszi a fizut aztán kaszinózgat, nem akar ő visszamenni a török nihilbe vagy izzadni a PL kőkemény edzésein. Paco meg nem tudni, szintet tud-e lépni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.05. 10:00:59

Inigo nem rossz vétel egyáltalán, bár szerintem ahhoz, hogy igazán szintet lépjen, tán hamarabb ott kellett volna hagynia a sociedadot, de ki tudja, tán nem késő még. Padra mindenképp minőség, az meg, hogy 32 misi? Ma már nem is számít soknak sajnos.
Dembélé, és Coutinho ügye is remélhetőleg hamar lezárul, én még Serit is hoznám, ha 40-ért valóban vihető.
Ha meg Bartoék nagyon ki akarják köszörülni a csorbát, csapják hozzá Mbappét is ehhez a pakkhoz! :D Ha már lúd alapon...! :D
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.05. 09:55:34

Feast4 írta:Kíváncsi leszek.Ha Martines jön szerintem akkor vagy kezdő lesz vagy már Masch távozására gondolnak.Tuti nem negyedik számú lesz. Ráadásul azt hiszem Umtiti helyén játszik...
igen, bal lábas, szóval umtiti helyén játszik.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.05. 09:43:26

Nero. írta:
Ininek, Businak és Rakiticnak pedig értésére adnám, hogy megtartom őket, de nem fix kezdők.
Lecserelned a komplett kezdo kozeppalyat fonok? :D
Igen, mert az volt a leggyengébb csapatrész. Persze ha Valverde újra le akarja lassítani a játékot, akkor más a helyzet. De akkor minek Dembele?
Barca420
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2017.07.24. 17:39:46

2017.08.05. 09:28:05

Feast4 írta:Kíváncsi leszek.Ha Martines jön szerintem akkor vagy kezdő lesz vagy már Masch távozására gondolnak.Tuti nem negyedik számú lesz. Ráadásul azt hiszem Umtiti helyén játszik...
Ha tényleg Valverde kértek, akkor tuti hogy kezdő lesz !
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.08.05. 09:23:07

Kíváncsi leszek.Ha Martines jön szerintem akkor vagy kezdő lesz vagy már Masch távozására gondolnak.Tuti nem negyedik számú lesz. Ráadásul azt hiszem Umtiti helyén játszik...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.05. 09:16:41

Nálam Busquets egyértelműen kezdő maradna. Iniestát bölcsebb lenne cserének meghagyni, hogy többet pihenhessen és a nagyobb meccsekre élesebb maradjon. Rakiticet meg bírom, de remélem, találunk nála jobb játékost azért a kezdőbe. Mindenesetre ha a padon egy Iniesta-Roberto-Rakitic trió ülne (mondjuk Samper és Alena mellett), lehetne rotálni rendesen.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.05. 09:13:09

Ininek, Businak és Rakiticnak pedig értésére adnám, hogy megtartom őket, de nem fix kezdők.
Lecserelned a komplett kezdo kozeppalyat fonok? :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.08.05. 09:09:06

MD | A katalán sportlap szerint nagy vonalakban megvan, mire, ill. kikre költi el a 222 millió eurót a Klub. A Mundo szerint közel a megállapodás Coutinhóval (akinek utódja a 'poolnál a West Ham játékosa Manuel Lanzini lehet), akit már a hétfő esti Gamper Kupán bemutathatnak. Emellett a francia Ousmane Dembelével is jó úton haladnak a tárgyalások, s a Dortmund is meggyőzhetőnek tűnik. A harmadik kiszemelt a Real Sociedad középső védője, Inigo Martínez, aki Valverde kifejezett kérésére érkezhet.

SPORT | A másik katalán sportlap is e három játékos érkezését valószínűsíti. Ők Dembelé érkezését tartják a legbiztosabbnak.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.05. 09:04:54

Cestus írta:https://twitter.com/BarcaSpiral/status/ ... 9217257477

A Mundo szerint Seri is csatlakozhat.

Vele kapcsolatban érdekesség:

Xavi radarja a 2010/2011-es szezonban: https://pbs.twimg.com/media/Cld7XirWAAAteG6.jpg" target="_blank
Seri radarja: http://i.imgur.com/ytrvHi2.jpg" target="_blank

Ha valakinek tetszenek ezek a radarok, itt van Rakitic, Verratti, Seri és Thiagoé: http://i.imgur.com/fE711wT.jpg" target="_blank

Ezek alapján Thiago a legjobb :D
Ha ez sikerül, el kéne adni Gomest, Ardat,Denist,Rafinhat. Ininek, Businak és Rakiticnak pedig értésére adnám, hogy megtartom őket, de nem fix kezdők.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.05. 07:20:41

https://twitter.com/BarcaSpiral/status/ ... 9217257477" target="_blank

A Mundo szerint Seri is csatlakozhat.

Vele kapcsolatban érdekesség:

Xavi radarja a 2010/2011-es szezonban: https://pbs.twimg.com/media/Cld7XirWAAAteG6.jpg" target="_blank
Seri radarja: http://i.imgur.com/ytrvHi2.jpg" target="_blank

Ha valakinek tetszenek ezek a radarok, itt van Rakitic, Verratti, Seri és Thiagoé: http://i.imgur.com/fE711wT.jpg" target="_blank

Ezek alapján Thiago a legjobb :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.05. 06:46:24

recrea írta:Ha jön Coutinho, akkor kipróbálnám Xavi poszton SR-t, jó szezont zárt, önbizalma is megjött, meg lehet szakítani, és kimagaslóan lát a pályán. Busival (vagy Gomessel) hárman talán megvan rá az esély, h visszahozzanak kicsit a Pep-érából. Nem feltétlen válik be a dolog, de nyugodtan lehet rá meccseket "áldozni". Denis nálam nem opció, versenyhelyzetben sztem gyenge, ennél több ellenérv nem is kell.

Ez esetben Rakitic kissé felesleges, sztem ő "posztját vesztett" nálunk, stabil, de se előre, se hátra nem tud adni jelenleg. Átgondolnám, h melyik üzletbe lehet bevonni, mert sok csapatban lehetne húzóember, és sztem van piaca a srácnak.

Hátul adott, Semedo egyelőre kérdőjel, máshol remekül állunk.

Előre meg kell egy szélső, nekem Dembele a favorit, sokszor írtam már vele kapcsolatban. Tökös, mer kockáztatni, kétlábas (mint a fehér holló), nekem nem kell olyan támadó, aki lepasszolja Messinek 10-ből 5-ször, másik 5-ször meg Businak. Minek?

Ha esetleg valaki egy az egyben Messitől várja a szezonban a megoldást, annak sajnos rossz híreim vannak...

Az említett emberek éhes játékosok, nem nyertek még semmit, vagy nem játszottak eleget (SR), sztem nyugodtan lehet kísérletezgetni, szebben kifejezve csapatot épiteni, edző adott, pénz adott, elhúzott egy csapatot bomlasztó slepp, jönnek a hírek a jó játékosokról, fiatalodik a gárda, a lehetőség adott.

Iszok még egy roséfröccsöt.
Lehet nem kellene innod.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.05. 02:01:18

Subinho írta: Biztos tök hülye vagyok, de Ousmane Dembélé (francia), vagy Mousa Dembélé (belga)?
Igazából egyik sem, a becses neve Uvuvwevwevwe Onyetenyevwe Ugwemuhwem Osas :lol: Amúgy a Dortmundos franciáról van szó, a belga Moussa Dembelé Celtices
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.08.04. 23:37:45

Subinho írta: Biztos tök hülye vagyok, de Ousmane Dembélé (francia), vagy Mousa Dembélé (belga)?
Előbbi.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.04. 23:33:01

Cestus írta:https://twitter.com/BarcaSpiral/status/ ... 0595510272

A Le Parisien újságírója szerint Coutinhot, Dembélét, Inigot igazolnánk le és még egy középpályást akarunk vásárolni.
Biztos tök hülye vagyok, de Ousmane Dembélé (francia), vagy Mousa Dembélé (belga)?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.04. 23:09:15

Cestus írta:https://twitter.com/BarcaSpiral/status/ ... 0595510272

A Le Parisien újságírója szerint Coutinhot, Dembélét, Inigot igazolnánk le és még egy középpályást akarunk vásárolni.
egy újabb jól értesült senki :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.04. 22:50:17

A mai meccs után talán Valverde véglegesen megmondja a vezetőségnek, hogy kiket NEM szeretne látni az edzéseken. Azok meg tegyék a dolgukat megszabadítás ügyben. Már azzal is beljebb lennénk.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.04. 22:43:52

Én megmondom őszintén, ha ez a Martinez hajlandó padozni és marad pénz mindenkire a leigazolása után, én nem bánom. Umtitit viszont nem szeretném, ha kiszorítaná.

Valverde elvileg nagy taktikus hírében áll, szerintem be akarja majd időnként dobni a 3-4-3-at, azért lehet szüksége egy 3. megbízható középhátvédre. Viszont az alapfelállásunk meg Semedo, Alba miatt tuti nem az lesz.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.04. 22:38:25

Grimaldo írta:Mbappé megsérült ,bár nem tűnik komolynak ,de kitudja. Egyébként amolyan Neymar szerepkörben tolta és egész jól.
Kivancsi vagyok mi lesz vele. Úgy tűnik sem Zidanenak, sem Valverdenek nem kell. Lehet PSG lesz ebből.

Közben Inigo Martinez mar egyre közelebb hozzánk. Megmondom őszintén hogy lövésem sincs hogy Valverdenek mik lehetnek a tervei. Most már a bajnoki rajtig sincs sok, és úszunk a kérdőjelekben.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.04. 22:36:27

Cestus írta:https://twitter.com/BarcaSpiral/status/ ... 0595510272

A Le Parisien újságírója szerint Coutinhot, Dembélét, Inigot igazolnánk le és még egy középpályást akarunk vásárolni.
Rohadtul nem értem miért kell még kp. Így is vagyunk mint a szemét, Arda nem nagyon kell senkinek, elsősorban a fizuja miatt, Denishez meg Gomeshez ki tudja miért ragaszkodik EV, Robi adott. És ott van még Rafinha, aki iránt legalább volt érdeklődés, de róla se tárgyaltunk. Szerintem pl. őt bele lehetne vonni a Coutinho üzletbe.
És persze ott van az Ini-Rakitic duó, ami a brazillal már három olyan játékos, akikből nehez a kezdőt kiválasztani. Lehet, hogy Ini nem bír már annyi meccset, de azért még mindig nagyon ott van.

És akkor itt van még Samper és főleg Alena. Ha hozunk egy Seri-féle arcot neki reszeltek, az 100%. Én azt se bánnám, ha Seri akkorát robbantana a szezonban, hogy utána fognánk a fejünket, hogy 40-ért miért nem hoztuk. Mindenki panaszkodik, hogy fogynak a saját nevelések, de hogy mi az oka? Pont ez. Hogy inkább hozunk Serit, Gomest meg tudja a franc kit és a saját tehetségeinket ki se próbáljuk. Nyilván nem ebben a szezonban kellene pl. Alenat eröltetni, de így lehetősége sem lesz jó ideig.
Samper sem egy nyeretlen kétéves szintjén van, ráadásul más szerintem már régen lécelt volna a helyében.

Marlonról pedig ne is beszéljünk. Masch legkésőbb jövőre kikopik, 3. számúként lehetne keresnivaalója, utána meg ki tudja. Ehelyett hozunk valakit 32 millióért, aki lehet, hogy a kezdőbe érkezik.
Igen, kell még egy kis idő neki, de ki fog lécelni a Pqué, Umtiti, IM trióból, hogy ő elég lehetséget kaphasson?

Ha 3-4-3-ban játszanánk (amit alap taktikának kétlek) még megértem, de akkor minek volt a nagy herce-hurca és 30+ millió Semedoért, főleg ha már azért van egy Vidalunk.

Sajnos megint azt látom, hogy oda hoznak játékosokat, ahol a legnagyobb tehetségeinket meg lehetne próbálni beépíteni.
Forca Barca!!!!
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2017.08.04. 22:19:42

Mbappé megsérült ,bár nem tűnik komolynak ,de kitudja. Egyébként amolyan Neymar szerepkörben tolta és egész jól.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.04. 22:02:31

https://twitter.com/BarcaSpiral/status/ ... 0595510272" target="_blank

A Le Parisien újságírója szerint Coutinhot, Dembélét, Inigot igazolnánk le és még egy középpályást akarunk vásárolni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.04. 21:50:53

Ha jön Coutinho, akkor kipróbálnám Xavi poszton SR-t, jó szezont zárt, önbizalma is megjött, meg lehet szakítani, és kimagaslóan lát a pályán. Busival (vagy Gomessel) hárman talán megvan rá az esély, h visszahozzanak kicsit a Pep-érából. Nem feltétlen válik be a dolog, de nyugodtan lehet rá meccseket "áldozni". Denis nálam nem opció, versenyhelyzetben sztem gyenge, ennél több ellenérv nem is kell.

Ez esetben Rakitic kissé felesleges, sztem ő "posztját vesztett" nálunk, stabil, de se előre, se hátra nem tud adni jelenleg. Átgondolnám, h melyik üzletbe lehet bevonni, mert sok csapatban lehetne húzóember, és sztem van piaca a srácnak.

Hátul adott, Semedo egyelőre kérdőjel, máshol remekül állunk.

Előre meg kell egy szélső, nekem Dembele a favorit, sokszor írtam már vele kapcsolatban. Tökös, mer kockáztatni, kétlábas (mint a fehér holló), nekem nem kell olyan támadó, aki lepasszolja Messinek 10-ből 5-ször, másik 5-ször meg Businak. Minek?

Ha esetleg valaki egy az egyben Messitől várja a szezonban a megoldást, annak sajnos rossz híreim vannak...

Az említett emberek éhes játékosok, nem nyertek még semmit, vagy nem játszottak eleget (SR), sztem nyugodtan lehet kísérletezgetni, szebben kifejezve csapatot épiteni, edző adott, pénz adott, elhúzott egy csapatot bomlasztó slepp, jönnek a hírek a jó játékosokról, fiatalodik a gárda, a lehetőség adott.

Iszok még egy roséfröccsöt.
Válasz küldése