Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.03. 16:36:46

csababarca írta:Tuti bebukjuk az egész nyarat, és Neymar out, senki nem jön a helyére se a kp-ra.
Majd Valverdevel kimondatják, hogy top1es a keret európaszerte, és minden happy lesz.
Tudok gratulálni Neymarostól, apucistól, Bartostol mindenkinek aki ebben az utóbbi években részt vett. Komoly agy kellett hozzá, és erőfeszítések.
még van 4hét, a sírt még ne kezdd el megásni, az ismerőseim között pesszimistának tartanak de ennyire nem vagyok én sem borúlátó
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.03. 16:33:19

MQuCsabi írta:Én most Inigot ne mértem. Piqué, Umtiti, MAsche, Verma és MArlon. Akkor Verma megy és MArlon B csapat? MErt akkor van értelme hozni Martinezt.
Harmadik-negyedik számú védőnek anyagilag és minőségileg is luxus. Ha Umtiti emiatt padra kerül annak baromira fogok örülni. Sok idő óta a legjobb igazolásunk, egy fiatal, tehetséges védő, aki joggal lehet kezdő a csapatban. Ráadásul pont azt a posztot erősítjük, ahová a legkevésbé kell ember. Plusz a középhátvédek azok, ahol a legkevésbé megy a rotálás. Legalábbis ott kellene legkevésbé. Nagyon kell hogy legyen két állandó ember, akik legjobban össze vannak szokva.
Valverde számomra eddig nem valami kellemes meglepetés, kp-n boldog-boldogtalan kell neki és jön a fölösleges igazolás, (igaz, hogy sokat még nem láttunk) és cseppnyi változást sem láttunk a játékban.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.03. 16:31:59

Tuti bebukjuk az egész nyarat, és Neymar out, senki nem jön a helyére se a kp-ra.
Majd Valverdevel kimondatják, hogy top1es a keret európaszerte, és minden happy lesz.
Tudok gratulálni Neymarostól, apucistól, Bartostol mindenkinek aki ebben az utóbbi években részt vett. Komoly agy kellett hozzá, és erőfeszítések.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.03. 16:31:44

Ha Valverdenek Inigo vagy Laporte kell, akkor nem a kispadra, hanem a kezdőbe.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.08.03. 16:25:35

Nem ertem ezt az Inigo ugyet sem, ha esetleg igaz.

Szerintem felesleges lenne, foleg ugy, hogy itt van Marlon, s meg Verma is, a tobbi salakkal egyutt, akiket nem lehet elpasszolni... :|

Elmeletileg pont Valverde aki annyira preferalja a sajat nevelesueket, ebben biztunk, erre megint az elso alkalommal beint az ifiknek, hogy marpedig nem bizunk bennetek, a nyakatokra hozunk meg valakiekt. Szvsz pont nem a vedelmet kene erositteni, plane kozepen, semmi bajom a sraccal, de ha marad Vermas meg Marlon is, akkor nincs miert eroltetni, foleg hogy a brazil fiu sem mondott csodot. Megint elszorni 30x millat, egy olyan posztra, ami nem letfontossagu.

Ha jon sem dolok a kardomba, csak akkor mar jolenne elpasszolni nem 1, s 2 embert, hanem lassan egy feltucatnal tartunk. Hajra vezetoseg :!:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.03. 16:19:26

Nasszer al-Helaifi számára, kicsit több lehet ez a 220 milla mint a napi fagyipénze, nagyon nem fogja megrendíteni a család anyagi helyzetét, talán még jut a hétvégi TESCO bevásárlásra :)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6339
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.03. 16:19:09

Én most Inigot ne mértem. Piqué, Umtiti, MAsche, Verma és MArlon. Akkor Verma megy és MArlon B csapat? MErt akkor van értelme hozni Martinezt.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.03. 16:17:33

Valaki magyarázza el nekem, hogy miért a Ligánál akarták letétbe helyezni a kivásárlási árat és miért nem közvetlenül a Barcanak utalják?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.03. 16:04:00

darkmark írta:Én nem is értem, hogy merülhet fel egyáltalán diMária, mint lehetséges jelölt. Az oké, hogy a blikkben írnak ilyent, de engem elszomorít, hogy itt egyáltalán felmerül a neve, mint lehetséges játékosunk.

Azt meg nem értem, hogy a párizsi olajnak miért nem éri meg egy Neymart egy Verratti+120 misis csomagért adni, így spórolnának vagy 180-200 millát adókkal mindennel együtt, nem bafogatná őket a fairplay miatt sem, ha jól gondlom. Mi örülhetünk az olasznak, ők rejsz*lhatnak Neymarra, mi meg 120+Gomesért elhozzuk Dybalát. Én simán el tudom képzelni, hogy a 4 védő előtt Busi+Rakéta és Verratti stabilan tartja a középpályát, előttük Dybala és Messi uralja az ellenfél térfelét a két felfutó szélsőnkkel, hátulról támgatást kapnak Verrattitól és Luis meg beveri, amit kap. Kicsit eltolódna a szélről a játékunk középre és biztos kevesebb lenne a klasszikus tikitaka, de szerintem ez egy eredményes, látványos foci lehetne.
Dimariska? ex-Realos, Messi haverja, legutóbb nagyon jól nyomta ellenünk az odavágón, adott a helyzet hogy ezt lehozzák mint érdekesség... :lol:

A PSG-nek meg nem számít a pénz.Ha számítana, akkor ők is egy Dembeléhez hasonló kalibert vennének féláron, de céljuk a BL mihamarabb, és így ha Verrattit adnák akkor az visszalépés is, ezért inkább mindent bevállalnak Neymaréknak.

Azért valljuk be, elég ütős dolog jöhet ki abból ha majd Verratti fogja Neymarnak adogatni a labdákat.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.03. 16:00:51

jól van, akkor nem csak nekem volt értelmetlen az a mondat...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
darkmark
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.06.19. 23:57:23

2017.08.03. 15:51:56

Én nem is értem, hogy merülhet fel egyáltalán diMária, mint lehetséges jelölt. Az oké, hogy a blikkben írnak ilyent, de engem elszomorít, hogy itt egyáltalán felmerül a neve, mint lehetséges játékosunk.

Azt meg nem értem, hogy a párizsi olajnak miért nem éri meg egy Neymart egy Verratti+120 misis csomagért adni, így spórolnának vagy 180-200 millát adókkal mindennel együtt, nem bafogatná őket a fairplay miatt sem, ha jól gondlom. Mi örülhetünk az olasznak, ők rejsz*lhatnak Neymarra, mi meg 120+Gomesért elhozzuk Dybalát. Én simán el tudom képzelni, hogy a 4 védő előtt Busi+Rakéta és Verratti stabilan tartja a középpályát, előttük Dybala és Messi uralja az ellenfél térfelét a két felfutó szélsőnkkel, hátulról támgatást kapnak Verrattitól és Luis meg beveri, amit kap. Kicsit eltolódna a szélről a játékunk középre és biztos kevesebb lenne a klasszikus tikitaka, de szerintem ez egy eredményes, látványos foci lehetne.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.03. 15:43:06

palesz77 írta: Di Maria meg kétlem, hogy lázba hozná a népet..

Ért ő ehhez, csak kicsit más értelemben [-X
http://e00-marca.uecdn.es/assets/multim ... 331026.jpg
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.03. 15:39:17

visca el barca írta:
Tromort77 írta:If Dembele is signed this summer, Griezmann wouldn't come next summer so Dembele's progression as a player cannot be blocked. [rac1]
ezt a részt sajnos nem tudom értelmezni. valaki megtenné nekem?
Szerintem rosszul írták, és így lenne helyes. Én legalábbis azt olvastam, hogy ha most jön Dembélé, akkor Grizes nem jön jövőre. Aminek több értelme is van. De Romero nekem nagy csalódás idén, meglepne, ha ez igaz lenne. 2 napja azt is állította, hogy kifizetjük Paulinho kivásárlási árát, most meg azt mondja, hogy nem célpont..

Alapból képzeljétek el, hogy a socik mennyire tapsolnának örömükben, ha Neymart egy 1 év múlva esedékes ígérettel pótolnák Bartoék - mi a biztosíték pl, hogy nem a MU-ba megy akkor? Ki se kéne írni akkor a szavazást, pakolhatnának anélkül is. Di Maria meg kétlem, hogy lázba hozná a népet..
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.03. 15:26:47

visca el barca írta:
Tromort77 írta:If Dembele is signed this summer, Griezmann would come next summer so Dembele's progression as a player cannot be blocked. [rac1]
ezt a részt sajnos nem tudom értelmezni. valaki megtenné nekem?
Fura... :shock:

Én úgy értelmezném, ha Dembelé most nyáron aláír, akkor Grízest csak jövőre igazolnánk, le ezzel nem akadájoznánk meg Dembelét a fejlődésbe.

Amit akkor értek meg ha jövőre mondjuk távozik Lajos is... de lehet egy jobb angolos felülírja az egészet.
AudiQ3 írta: Barça is willing to pay the release clause of 32M for Real Sociedad defender Inigo Martinez. It's a request of Valverde. [Diario Sport]
A-hajlandó kifizetni a 32 m-es kiadási záradékot az igazi sociedad védő, inigo martinez-nek. Ez valverde kérése. [Diario sport]
Nem tudom örülnék e. Én nagyon szeretem Inigot! Umtiti előtt mindig reménykedtem hogy, jön, de jelenelg már kevésnek tartom a kezdőhöz,ilyen páros mellett, ugyanakkor de többre tartom mint hogy, padon üljön végig. Ha rotál valverde, és Masch elé tenné, akkor lehet értelme.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.03. 15:19:28

Tebas nem akarja véletlenül Paulinnyó leigazolását is megvétózni? :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.03. 15:19:09

Tromort77 írta:If Dembele is signed this summer, Griezmann would come next summer so Dembele's progression as a player cannot be blocked. [rac1]
ezt a részt sajnos nem tudom értelmezni. valaki megtenné nekem?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
AudiQ3
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2011.05.28. 18:55:24
Tartózkodási hely: Barcelona

2017.08.03. 15:12:54

ez érdekes hír:

Barça is willing to pay the release clause of 32M for Real Sociedad defender Inigo Martinez. It's a request of Valverde. [Diario Sport]
A-hajlandó kifizetni a 32 m-es kiadási záradékot az igazi sociedad védő, inigo martinez-nek. Ez valverde kérése. [Diario sport]
Tromort77

2017.08.03. 14:56:42

The club want to bring Dembele this season. Valverde is a big fan of Griezmann and would like him next season. [rac1]

Valverde would like the club to pay Griezmann's release clause next summer. [rac1]

If Dembele is signed this summer, Griezmann would come next summer so Dembele's progression as a player cannot be blocked. [rac1]

If Griezmann comes this year, the club will target Di María instead of Dembele. [rac1]

Griezmann's current €200m release clause will be cut to €100m next summer. [rac1]

If the club chooses to bring Griezmann next year, Di María will be signed to accommodate the left flank for this season. [rac1]


100 nem sok Griziért, de én nem vagyok meggyőződve róla, hogy illene ide. Egy zárt rendszerben nem tudom mennyire működne. Kicsit olyan nekem mint Sanchez.
Idén úgyse jön 200-ért. Plusz az Atma-nál nyilatkoztak, hogy a "meg nem támadási szerződésre" való tekintettel Bartomeu megnyugtatta, hogy nem fogják leigazolni amikor ők nem igazolhatnak.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.03. 14:55:20

Messias2 írta: RAC1 is saying these are the two options:

Option 1: Griezmann in 2018 and Di Maria now
Option 2: Ousmane Dembélé
Ha tényleg Di Maríát akarják most, akkor azt nem ártana minél gyorsabban eldönteni és bevonni a Neymar-transzferbe, amíg lehet.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.03. 14:52:37

RAC1 is saying these are the two options:

Option 1: Griezmann in 2018 and Di Maria now
Option 2: Ousmane Dembélé
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.08.03. 14:47:45

mbappe vagy dybala leigazolasa ket dolgot jelenthet. vagy azt hogy teljesen fogalmatlanul csak maga a sztarigazolas miatt hozunk a jelenlegi felallasba beilleszthetetlen embereket, vagy azt, hogy felallas valtozason gondolkozunk neymar tavozasa utan.

jelenleg inkabb az elso megoldast hinnem el
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.08.03. 13:52:17

LG írta:
Pontosan! Ezért kell Dybala.
Labdabiztos, kreatív, tökéletes korban van, és őstehetség. Szerintem inkább játszana középpályást nálunk, mintsem csatárt.
Pontosan leírtad azt is, miért nincs rá szükségünk, hiszen ezt a szerepkört nálunk Messi tölti be. Kérdés persze, hogy mit akarunk játszani, de a jelenlegi játékunkba nem lenne helye.
Ahogy Mbappére sem. Befejező csatárra nincs szükség, arra ott van Lajosunk.
Dybala szerintem sokkal sokoldalúbban használható mint a többi felmerült név...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.03. 13:32:03

Pontosan! Ezért kell Dybala.
Labdabiztos, kreatív, tökéletes korban van, és őstehetség. Szerintem inkább játszana középpályást nálunk, mintsem csatárt.
Pontosan leírtad azt is, miért nincs rá szükségünk, hiszen ezt a szerepkört nálunk Messi tölti be. Kérdés persze, hogy mit akarunk játszani, de a jelenlegi játékunkba nem lenne helye.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.08.03. 13:16:49

recrea írta:
Bob_Marley írta:Bírom Dembele-t, de még nagyon nyers. MBappe már most ilyen fiatalon is baromi higgadt. Inkább őt preferálnám, ha emberi áron megtudnánk szerezni.
Sztem sokkal jobban meg tudja bontani Dembele a védelmet. Másrészt meg Mbappe center, nem? Az meg nekünk nem kell.
Pontosan! Ezért kell Dybala. :mrgreen:
Labdabiztos, kreatív, tökéletes korban van, és őstehetség. Szerintem inkább játszana középpályást nálunk, mintsem csatárt.
Mbappe nekem nem elég meggyőző. Semmi sem garantálja, hogy meglépi azt a szintet, amit a Barca, vagy a Real elvár. Tehát akkora összegeket, amiket itt írtok egyik klub helyében sem adnék érte. [-X
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.08.03. 12:14:48

LG írta: Én úgy gondolom, hogy Iniesta még nagyon sokat adhat a csapatnak, ha nem zsigereljük ki, hanem okosan használjuk, a rangadókra kell őt felépíteni és formába hozni, meg tavasszal a leghúzósabb időszakra.
Bár engem idéztél be, de én is pont ezt írtam. Nem a tudásával van a gond, csak már nem bír évi 60 meccset...
Válasz küldése