Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.03. 12:11:58

Gali írta:
Kubla9 írta: Mbappe nem a reálba szeretne igazolni? Mintha azt nyilatkozta volna valahol.
A hírek arról szólnak, hogy csak akkor menne a Realba, ha a BBC egyik tagja távozik, mert nem akar padozni.
Arra meg gondolom nincs reális esély. Ő se lenne kevesebb minimum 150 milliónál.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.03. 12:05:51

P.U.Y.O.L. írta:
Bestbarca írta:Ini amíg él kezd,hiába kopott is meg. De kell azért ő még ide,rutin,higgadtság stb, de álomlabdákat ne várjunk már.
Miért ne várjunk tőle álomlabdákat? Ezt nem is értem....
Nem a tudása kopott meg, hanem fizikálisan nem bírja már a heti két meccset. (+ugye edzések)
Kezdeni meg biztos nem fog minden meccsen, ezt már az előző idényben is láttuk, hogy több idő kell már neki a regenerálódásra. Ez szerintem egyértelmű, akár lesz érkező (mellé, mögé, elé) akár nem.
Én úgy gondolom, hogy Iniesta még nagyon sokat adhat a csapatnak, ha nem zsigereljük ki, hanem okosan használjuk, a rangadókra kell őt felépíteni és formába hozni, meg tavasszal a leghúzósabb időszakra.
A második, hogy a kiszemeltek egyike sem kiforrott játékos aki az Ő pótlására érkezik, de inkább érkezne. Szerintem nem az első évében kellene Valverdének a csikókkal bajlódnia (persze vén csatalovak sem kellenek). Úgy gondolnám, hogy előbb ismerje meg a stílust, a rendszert és az év második felére kezdjen el gondolkodni azon kik azok a fiatalok akiket ő be tudna építeni a csapatba.
Az is lehet, hogy Valverde könnyebben boldogul kiforratlan játékosokkal, mint kész sztárokkal. Előbbiekkel már dolgozott, utóbbiakkal még nem.
A hírek arról szólnak, hogy csak akkor menne a Realba, ha a BBC egyik tagja távozik, mert nem akar padozni.
Nem gondolom, hogy ehhez távoznia kéne vkinek. Ha leigazolják óriási összegért, akkor nyilván nyomni fogják, és nem is annyira alaptalanul. Bale nem futott legutóbb jó szezont, bár ebbe a sérülése is benne volt, Benzema pedig kb. 1,5 éve gyatra, elvétve vannak jobb meccsei, vagy olykor csak momentumai.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2017.08.03. 11:58:40

Kubla9 írta: Mbappe nem a reálba szeretne igazolni? Mintha azt nyilatkozta volna valahol.
A hírek arról szólnak, hogy csak akkor menne a Realba, ha a BBC egyik tagja távozik, mert nem akar padozni.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.08.03. 11:54:18

Chino írta:
Dembelét meg Bartra hátha meggyőzi. :)
"Tesa, nehogy a barcába menj! 10-szer voltam az eurobarcán az év tehetsége, mégis elüldöztek, ez a hely nem a fiataloknak való" :mrgreen:
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.03. 11:50:26

neobarca írta:
Bob_Marley írta:ha emberi áron megtudnánk szerezni.
Hát Bob, ilyen már nincs. Ha végbemegy a Neymar csere, itt elszabadul a káosz. Ha belegondolok, hogy anno Dinho 30m körül jött. Mist meg kikért adnak 60-70millákat. Vicc. Szépen fújják ezt a lufit egyre nagyobbra és nagyobbra. De ez sztem 1x ki fog durranni...
http://www.mundodeportivo.com/futbol/20 ... -bild.html" target="_blank Itt az emberi ár. 100 millió.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.08.03. 11:48:16

Kubla9 írta: Mbappe nem a reálba szeretne igazolni? Mintha azt nyilatkozta volna valahol.
Isco is nagy Barcás...
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.03. 11:47:58

Nemyar értékesítésével 3 nagyon nagy problémát jegyeznék meg.
- Első és a legfontosabb, maga a távozás ténye (hihetetlen és elszomorító).
- A második, hogy a kiszemeltek egyike sem kiforrott játékos aki az Ő pótlására érkezik, de inkább érkezne. Szerintem nem az első évében kellene Valverdének a csikókkal bajlódnia (persze vén csatalovak sem kellenek). Úgy gondolnám, hogy előbb ismerje meg a stílust, a rendszert és az év második felére kezdjen el gondolkodni azon kik azok a fiatalok akiket ő be tudna építeni a csapatba.
- A harmadik ami szintén jelentős gond, hogy többe írtátok kiket lehetne a Neymarért (majd) érkező pénzből átigazolni. Úgy mint mi, egész Európa tud a hírről, hogy a Barcelona milyen pénzt zsebel be (elvileg) Neymarért cserébe, innentől kezdve minden megkeresett klub nagyon magasról kezdi majd a tárgyalást és mivel tudják, hogy van pénz senki sem fog jelentősen lejjebb adni, ez így azt eredményezi, hogy keresett neveket továbbra sem lesz könnyű elhozni. Sajnos az olajos biznisz felborította az árakat abnormális módon.
- És még egy bónusz pont a 3 mellé :) ha elkültjük a 222M-t plusz még azt amit alapból átigazolásra szántunk akkor ebben az évben nagyot kell alkotnia Valverdének, és itt vissza is kanyarodnék a fiatal tehetségek kockázataira...
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.08.03. 11:46:12

Chino írta:
Dembelét meg Bartra hátha meggyőzi. :)
Ahogy láttam Umtitinek is nagy spanja. :mrgreen:
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.03. 11:44:41

Gali írta:
Bob_Marley írta:Bírom Dembele-t, de még nagyon nyers. MBappe már most ilyen fiatalon is baromi higgadt. Inkább őt preferálnám, ha emberi áron megtudnánk szerezni.
Na, az emberi árat el is felejtheted!
Nekem egyébként mindegy, csak valamelyikőjük jöjjön!
Jelenlegi állás szerint - hiába Mbappe a legdrágább a szóba jöhető jelöltek közül - Ő az a csatár, aki legkönnyebben mozdítható. Bartoék pedig olyan helyzetben vannak, hogy akár horribilis összeget is letesznek érte az asztalra.
Szóval Coutinho és Mbappe/Dembele lenne nálam a befutó.
Mbappe nem a reálba szeretne igazolni? Mintha azt nyilatkozta volna valahol.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.03. 11:43:41

csabimo írta:A Mundo Deportivo mai címlapján Neymartól búcsúznak, ám már az utódokról beszélnek. "Viszlát Neymar. Hello Coutinho, Dembélé."

A katalán sportlap szerint az Ő érkezésükre van jelenleg a legnagyobb esély.

L'EQUIPE | Kylian Mbappé távozni szeretne a Monacótól. Hamarosan várhatóan találkozni fog a játékos ügynöke a katalánok képviselőivel.

Catalunya Radio | A Barcelona egy szélsőt és egy középpályást biztosan igazolni fog.

Catalunya Radio | Di Maria továbbra is esélyes arra, hogy a Barcelona játékosa legyen. Amennyiben a PSG leül tárgyalni a Barcelonával, az egyértelműen azért lesz, hogy játékos/játékosok bevonásával elkerüljék a felmerülő adóterheket. Az adó nagysága 68 millió euró.
Mbappé ugyanúgy nem értem, mint Dybalát. Egyiküknek sincs igazi posztja a jelenlegi rendszerben. Mondjuk talán Mbappé 4-4-2-ben, de 180 millió körül kiadni egy egyszezonos játékosra elég meredek, főleg, hogy nem oda létszükséglet valaki és akkor a középpályás igazolás is bukó.
csabimo írta:Catalunya Radio | Úgy tűnik, hogy Paulinhóról végleg lemondott a klub. A brazil nem lesz a Barcelona játékosa.

Seri ismét képbe került a Barcelonánál. A játékost Ernesto Valverde szeretné, akinek a kivásárlási ára 40 millió euró.
A Paulinhos hírnek nagyon örülök, de ez a Seri kicsit kockázatos. Persze bejöhet és akkor nagyot szakíthatunk, de ide vonatkozik a következő dolog.
Mennek orrba szájba az igazolási pletykák, de a távozókról semmi hír. Pedig az lenne az első. Vagy az lesz, hogy van 3-4 lelátókoptató ember (főleg a kp-n) vagy eloszlanak a percek és mindenki kap 6-800 percet, aminek szintén nincs semmi értelme. Maradna egy Busi-Samper-Sr-Ini-Rakitic +1 igazolás és akkor is a határon mozgunk. Jelenleg pedig van még Gomes-Arda-Denis-Rafinha. 10(!) ember 3 posztra. Ardara lehet mondani, hogy balszélsőnek jó lesz csere, de arra van Deu, plusz játszottunk Paco-Suarez-Messi-vel, sőt ha kell Ini is lehozza. És akkor elfelejthetjük azt is, hogy Alena egyszer-kétszer feljöjjön. És akkor4 arról ne beszéljünk, hogy mennyi fizu felszabadulna és még pénzt is kaphatnánk.

Dembelét meg Bartra hátha meggyőzi. :)
Forca Barca!!!!
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2017.08.03. 11:41:35

Bob_Marley írta:Bírom Dembele-t, de még nagyon nyers. MBappe már most ilyen fiatalon is baromi higgadt. Inkább őt preferálnám, ha emberi áron megtudnánk szerezni.
Na, az emberi árat el is felejtheted!
Nekem egyébként mindegy, csak valamelyikőjük jöjjön!
Jelenlegi állás szerint - hiába Mbappe a legdrágább a szóba jöhető jelöltek közül - Ő az a csatár, aki legkönnyebben mozdítható. Bartoék pedig olyan helyzetben vannak, hogy akár horribilis összeget is letesznek érte az asztalra.
Szóval Coutinho és Mbappe/Dembele lenne nálam a befutó.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.08.03. 11:38:19

csabimo írta: Seri ismét képbe került a Barcelonánál. A játékost Ernesto Valverde szeretné, akinek a kivásárlási ára 40 millió euró.
40 milkáért gondolkozás nélkül holnapra Barcelonában kellene lennie. A mai árak mellett az a 40 millió az aprópénz. Ráadásul Ernő is akarja.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.08.03. 11:35:29

Bob_Marley írta:ha emberi áron megtudnánk szerezni.
Hát Bob, ilyen már nincs. Ha végbemegy a Neymar csere, itt elszabadul a káosz. Ha belegondolok, hogy anno Dinho 30m körül jött. Mist meg kikért adnak 60-70millákat. Vicc. Szépen fújják ezt a lufit egyre nagyobbra és nagyobbra. De ez sztem 1x ki fog durranni...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6713
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.03. 11:31:33

Bob_Marley írta:Bírom Dembele-t, de még nagyon nyers. MBappe már most ilyen fiatalon is baromi higgadt. Inkább őt preferálnám, ha emberi áron megtudnánk szerezni.
Sztem sokkal jobban meg tudja bontani Dembele a védelmet. Másrészt meg Mbappe center, nem? Az meg nekünk nem kell.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.03. 11:25:45

Bírom Dembele-t, de még nagyon nyers. MBappe már most ilyen fiatalon is baromi higgadt. Inkább őt preferálnám, ha emberi áron megtudnánk szerezni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.03. 11:19:55

Inigo Martinezre szerintem sincs szükség. Piqué meg Umtiti stabil kezdők, neki max a padon lenne hely, padozni meg szerintem nem szeretne, ennyi meg sok is úgy érte. Meg úgy emlékszem, télen jönne Yerry Mina, aki egy Piquéhez hasonlóan majdnem két méter magas belső védő, neki jobban örülnék, és nem is kerülne ennyibe.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Tromort77

2017.08.03. 11:12:51

Barça is willing to pay the release clause of 32M for Real Sociedad defender Inigo Martinez. It's a request of Valverde. [@albert_roge]

Anderlecht is interested in signing FC Barcelona defender Thomas Vermaelen, who was on loan at AS Roma last season. [purple spirit]


Nem igazán értem minek kellene még egy védő a csapatba.
Mondjuk szentségtörés de úgy gondolom, hogy Mascherano ideje lejárt már itt. Tavaly a szezon elején egy bajnoki címnyi pont ment el a hibái miatt.

Szerk: Látom megelőztél. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.03. 11:11:49

Albert Rogé, a Sport újságírója szerint Inigo Martínez kivásárlási árát - 32 millió - hajlandó lenne kifizetni a vezetőség, Valverde kérésére jönne.

HA igaz - és ez egy nagyon nagy ha részemről -, akkor ott lenne középhátvédnek Piqué, Umtiti, Masch, Verma, Marlon, Inigo.. 3 védős rendszerre váltanánk Neymar távozása után esetleg? :-k
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.03. 10:59:28

Cestus írta:
csabimo írta:...
Egy Coutinho-Dembélé-Seri triót hoznék, ez kijöhet csak a Neymar-pénzből is. Ha meg vesszük a jelenlegi büdzsét meg eladunk is, abból jöhetne egy negyedik-ötödik valaki is, bár nem tudom, kire lenne még szükség.
Ha okosan tárgyalunk főleg úgy hogy most már a pénzünk is meg van hozzá el lehet hozni mind a három játékost.
Csak most már gyorsan kell cselekedni mert lassan lassan kifutunk az időből.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.03. 10:54:06

Mbappe lehet jönne, mert Zidane nem akarja leigazolni. Mindenesetre a dilettáns vezetőség megkezdhetné a munkát mert már augusztus van és gyakorlatilag semmi érdemleges nem történt azon kivul hogy kihúzták az egyik méregfogunkat.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.03. 10:33:08

csabimo írta:...
Egy Coutinho-Dembélé-Seri triót hoznék, ez kijöhet csak a Neymar-pénzből is. Ha meg vesszük a jelenlegi büdzsét meg eladunk is, abból jöhetne egy negyedik-ötödik valaki is, bár nem tudom, kire lenne még szükség.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.08.03. 10:12:13

A Mundo Deportivo mai címlapján Neymartól búcsúznak, ám már az utódokról beszélnek. "Viszlát Neymar. Hello Coutinho, Dembélé."

A katalán sportlap szerint az Ő érkezésükre van jelenleg a legnagyobb esély.

L'EQUIPE | Kylian Mbappé távozni szeretne a Monacótól. Hamarosan várhatóan találkozni fog a játékos ügynöke a katalánok képviselőivel.

Catalunya Radio | A Barcelona egy szélsőt és egy középpályást biztosan igazolni fog.

Catalunya Radio | Di Maria továbbra is esélyes arra, hogy a Barcelona játékosa legyen. Amennyiben a PSG leül tárgyalni a Barcelonával, az egyértelműen azért lesz, hogy játékos/játékosok bevonásával elkerüljék a felmerülő adóterheket. Az adó nagysága 68 millió euró.

Catalunya Radio | Úgy tűnik, hogy Paulinhóról végleg lemondott a klub. A brazil nem lesz a Barcelona játékosa.

Seri ismét képbe került a Barcelonánál. A játékost Ernesto Valverde szeretné, akinek a kivásárlási ára 40 millió euró.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3530
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.08.03. 09:39:02

Most így végigfutva a felvetődő neveken.
-Dybala egy nagyon jó játékos, szerintem gond nélkül beilleszkedne nálunk, csak mivel én a legjobb barátomnak hála, majdnem minden Juve meccset látok két marha nagy probléma van. Az a kép poszt ahol a legjobb az a 9-es illetve a szélről középre húzódó csatár mögött kötetlenül játszó. Na ezzel annyi a gond, hogy erre megvan Messi meg Suarez.
-Alexis nekem nagy kedvecem volt az évek alatt sokkal jobb játékos lett mint nálunk, de ne csináljunk már megint alfelet a szánkból, hogy visszahozzunk egy játékost az Arsenálból és majd jó lesz. Akkor már miért nem Munaint vagy vagy Anduriz a Bilbaoból hogy Valverde kicsi szíve verdessen. :mrgreen: A viccet félretéve ezek az Arsenalos Valánciás igazolások nálam sorozatosan agyérgörcsöt okoznak évek óta, szóval ne. [-X
-Aztán itt van Dembélé. Na szerintem benne megvan az X.Borzasztóan kétlábas, nagyon jól lát beteszi a forintos labdát, de körülbelül ott tarthat perpillanat mint Neymar amikor ide került, neki is tuti kell legalább egy tanulóév, még elég önző és nem védekezik valami fényesen. De ezek mind tanulhatóak. Másrészt viszont a pletykák szerint a vezetőség és Messiék is favorizálnák az érkezését és megvannak a képességei, hogy 3-4 év múlva ő legyen nálunk a "nagyember" ha így fejlődik. Szerintem nem egy hülye ötlet.
-Aki még szóba kerülhetne az Di María, Messi nagyon szereti, de Realos múlt, másrészt PSG, akik nekünk már csak azért se adnák el mert mi akarjuk.

Szerintem Dembelére van reális esély perpill és talán ő érné meg a legjobban.
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.08.03. 09:02:26

Bestbarca írta:Ini amíg él kezd,hiába kopott is meg. De kell azért ő még ide,rutin,higgadtság stb, de álomlabdákat ne várjunk már.
Miért ne várjunk tőle álomlabdákat? Ezt nem is értem....
Nem a tudása kopott meg, hanem fizikálisan nem bírja már a heti két meccset. (+ugye edzések)
Kezdeni meg biztos nem fog minden meccsen, ezt már az előző idényben is láttuk, hogy több idő kell már neki a regenerálódásra. Ez szerintem egyértelmű, akár lesz érkező (mellé, mögé, elé) akár nem.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.03. 08:59:01

MessiNeymarSuarez írta:Vele amúgy az volt a gond ha jól emlékszem, hogy Bl-ben nagyon súlytalan volt mindig.
Meg az, hogy Messi mellett nem tud vezér lenni - nyilvánvalóan -, pedig ő akkor jó játékos, ha vezérbika lehet egy csapatban. Ezért se támogatnám a vissza hozatalát, nem hiszem, hogy annyit fejlődött, hogy ez változott volna.
recrea írta:A bagázs egy része obégatott, h mennyit hibázik Neymar, meg felesleges cselek, stb stb...megnézem majd amikor olyan játékos jön, aki 10/9 visszaadja a labdát :D De legalább nem hibázik és gyönyörű a passzpontossága :D A fociban még mindig "lövésből van a gól", érti, aki érti, és önzetlen csatár sem lett még világ legjobbja. (Nem kell messze menni, ott van Benzema példája)
Ezzel meg egyetértek. Meg még azt is várom, hogy Dembélé ellen forduljon a szurkolótábora fele, amikor többet hibázik eleinte mint Neymar.. :D Ez nem csak a fórumra vonatkozik, Twitteren is sokan messiásként várják Neymar után, pedig MÉG nem az a szint a gyerek azért egyáltalán. De remélem jön azért.
Válasz küldése