Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.03. 08:46:06

Res írta:Tök jó "játék", köszönjük!!

Valóban Sanchez hasonlít a legjobban, de azért kétlem, hogy visszahoznánk. :D
Mellesleg hasonló statisztikát egy gyengébb bajnokságban ért el (bocs az angol fanoktól...), szóval...

Ha rajtam múlna Dybala jönne az biztos... Ez a stat csak megerősített benne...
Dybala még gyengébb bajnokságban hozta a statokat. egy olyan csapatban, ami talán még jobban kiemelkedik az olaszoknál, mint a Bayern Németországban.

Alexis pedig egy gyengélkedő csapatban hozta ezeket az eredményeket, nem túl acélos társakkal.
Ettől még szeretném a chileit visszahozni, úgy látom, ő akkor tud igazán jól játszani, ha övé a vezérszerep, ez remekül megy neki az Arsenalban és a válogatottban is, de mikor nálunk Messi alá kellett dolgoznia, az közel sem ment neki olyan jól.

Továbbra is Dembelé mellett vagyok, igaz, hogy még nagyon kiforratlan, de ez akár előnyünkre is válhat, hiszen lehet úgy csiszolni rajta, hogy a játéka afelé alakuljon, hogy a csapat minél többet profitálhasson belőle.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.08.03. 08:20:03

Tök jó "játék", köszönjük!!

Valóban Sanchez hasonlít a legjobban, de azért kétlem, hogy visszahoznánk. :D
Mellesleg hasonló statisztikát egy gyengébb bajnokságban ért el (bocs az angol fanoktól...), szóval...

Ha rajtam múlna Dybala jönne az biztos... Ez a stat csak megerősített benne...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6713
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.03. 08:16:29

Alexissel ugyanaz volt a gond, mint Ibraval vagy Neymarral...Messi miatt be volt szorítva egy rendszerbe, le volt korlátozva. Kockáztatni sem mert a csávó, töketlen maradt. Ezek a játékosok előtte és utána is azt csináltak a csapataikban a pályán, amit akartak.

Mivel a játékunk fényévekre van a Pep-féle focitól, ezért nehéz lesz olyan játékost találni, aki elöl megbontja a felállt védelmet, mint Neymar. Én ezt csak Dembelében látom, kérdés, h lesz-e mersze hozzá.

A bagázs egy része obégatott, h mennyit hibázik Neymar, meg felesleges cselek, stb stb...megnézem majd amikor olyan játékos jön, aki 10/9 visszaadja a labdát :D De legalább nem hibázik és gyönyörű a passzpontossága :D A fociban még mindig "lövésből van a gól", érti, aki érti, és önzetlen csatár sem lett még világ legjobbja. (Nem kell messze menni, ott van Benzema példája)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.03. 07:56:09

Tromort77 írta:https://www.barcablaugranes.com/2017/8/ ... embele-psg

Itt egy érdekes "játék" arról, hogy ki illene Neymar pótlására.

Egy grafikonon ábrázoltak statisztikákat. Az első Neymar-é, a többinél pedig nincs ott a név. Az oldal aljára kattintva lehet megnézni, hogy melyik számhoz ki tartozik. A feladat a grafikonok alapján választani. :D

Azért az durva hogy Sánchez mennyire hasonlít statban Neymarra. :shock:

Vele amúgy az volt a gond ha jól emlékszem, hogy Bl-ben nagyon súlytalan volt mindig.
AudiQ3
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2011.05.28. 18:55:24
Tartózkodási hely: Barcelona

2017.08.03. 07:52:36

Tromort77

2017.08.03. 02:29:40

https://www.barcablaugranes.com/2017/8/ ... embele-psg

Itt egy érdekes "játék" arról, hogy ki illene Neymar pótlására.

Egy grafikonon ábrázoltak statisztikákat. Az első Neymar-é, a többinél pedig nincs ott a név. Az oldal aljára kattintva lehet megnézni, hogy melyik számhoz ki tartozik. A feladat a grafikonok alapján választani. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.03. 00:45:11

CatRadio is Dembélét és Coutinhot írja mint fő célpontok. Szerintem el is tapsoljuk rájuk a Neymar pénzt, hogy minél előbb lezáruljanak. Legalábbis megpróbáljuk..

Közben elvileg a Madrid is bejelentkezik Dembéléért, nyilván semmi árfelverő szándék nincs benne.. :D
Tromort77

2017.08.03. 00:22:50

Coutinho and Dembele are the priority objectives of Barça after Neymar's departure. [@gerardromero]

Barça are confident that Coutinho can be completed before Monday and that he can be presented in the Joan Gamper match. [@gerardromero]


Mondjuk mostanában nem túl hiteles forrás.

Paulinho is no longer an option for Barça. [catradio via @ElaficionadoFC]

=D>
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.02. 23:32:22

palesz77 írta:Jaja, volt neki. Itt a mai, itt meg az odavágóról. Nagy Barca fan amúgy, el tudom képzelni, hogy kivár, hátha hívjuk, de amúgy marad inkább a Nice-ben. Lenyilatkozta nemrég, hogy nem látja értelmét távozni, jól érzi magát, stbstb. Szerintem vagy hozzánk jön, vagy sehova.
Köszi a videókat. A mai sarkazást nem láttam, komoly. Én szigorúan Coutinho/egyéb húzóember mellett elhoznám, hátha ő lesz a középpálya Umtitije. Meg azért a Nice-nek (főleg a Neymarpénz birtokában) csak tudunk olyan ajánlatot tenni, hogy még értelmes áron elengedjék.
etooka9 írta:Amúgy ő Busi vagy Ini posztján tolja? nem nagyon ismerem a játékát, nizza meccset se láttam a közelmúltban. :D
Leginkább Xavi stílusú.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.08.02. 23:31:43

palesz77 írta:
Cestus írta:Úgy hallottam, volt gólpassza is, ahogy az odavágón is. El lehetne hozni, de akkor gyorsan kell, mert több angol csapat hajt rá, és a PSG is be akar érte jelentkezni valószínűleg.
Jaja, volt neki. Itt a mai, itt meg az odavágóról. Nagy Barca fan amúgy, el tudom képzelni, hogy kivár, hátha hívjuk, de amúgy marad inkább a Nice-ben. Lenyilatkozta nemrég, hogy nem látja értelmét távozni, jól érzi magát, stbstb. Szerintem vagy hozzánk jön, vagy sehova.
Amúgy ő Busi vagy Ini posztján tolja? nem nagyon ismerem a játékát, nizza meccset se láttam a közelmúltban. :D
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.02. 23:23:44

Cestus írta:Úgy hallottam, volt gólpassza is, ahogy az odavágón is. El lehetne hozni, de akkor gyorsan kell, mert több angol csapat hajt rá, és a PSG is be akar érte jelentkezni valószínűleg.
Jaja, volt neki. Itt a mai, itt meg az odavágóról. Nagy Barca fan amúgy, el tudom képzelni, hogy kivár, hátha hívjuk, de amúgy marad inkább a Nice-ben. Lenyilatkozta nemrég, hogy nem látja értelmét távozni, jól érzi magát, stbstb. Szerintem vagy hozzánk jön, vagy sehova.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.02. 22:52:45

palesz77 írta:Hát most elnézve a Nice meccsét, az egész hsz-t adom. Marha jól tolta ma a kis elefántcsontparti is, másik két delikvens meg alapból is jelölt volt nálam. Remélem igazak a hírek, hogy Paulinho helyett őt kéri magának Valverde..
Úgy hallottam, volt gólpassza is, ahogy az odavágón is. El lehetne hozni, de akkor gyorsan kell, mert több angol csapat hajt rá, és a PSG is be akar érte jelentkezni valószínűleg.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.02. 22:48:41

Samper írta:Ha egyértelmű, hogy a PSG fizetni fog és nem csereberélni, akkor Seri igazolását szép csendben gyorsan le kéne zavarni.
Neymart pótolni kell és lehet (Dembele), viszont ha ez a Coutinho akció befullad, akkor Ini pótlásával nem kell annyira kapkodni.
Hát most elnézve a Nice meccsét, az egész hsz-t adom. Marha jól tolta ma a kis elefántcsontparti is, másik két delikvens meg alapból is jelölt volt nálam. Remélem igazak a hírek, hogy Paulinho helyett őt kéri magának Valverde.. Már ha nincs arra esély, hogy Samper játsszon Busiék mellett.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2017.08.02. 22:34:07

Kicsit bele kapcsolódva az igazolásokba , meghogy uristen végünk van.

Kapus adott,tavaly beérett.

Védelem Umtiti Pique lesz az alap sztem, Alba okés, Semedo ha le tudja futni a meccseket és újra lesz jobb oldalunk már beljebb leszünk. Mascherano,Marlon kiegészítésre tökéletes.

Kp.:
Rakiticba több van,ki kell hozni belőle.
Busi alap.
Ini amíg él kezd,hiába kopott is meg. De kell azért ő még ide,rutin,higgadtság stb, de álomlabdákat ne várjunk már.

Sergi Roberto sztem robbanhat idén,mint anno Busi,legyen igazam.

A többi "tömegnél" is megnézném ki mit tud ha kap lehetőséget, meg a pozícióján játszik. Van ott tehetség rendesen. Meglátjuk Valverde ebben jó,meg fogja találni kit kell használni.

Elöl van egy kiadó hely, és ennyi megvagyunk. Mi itt a dráma?

Neymar remek képességű labdával bármire képes,de kérdezem én leszámítva kb fél évet meg 1-2 meccset, mikor volt igazán hasznos? Nyomta a cseleket halomra,megpróbálta egyedül, majd felrúgták, elcselezte magát vagy ami a legbosszantóbb volt tőle, elpasszolta magát 3m ről.

Igen nagy karakter, sokat segített,de hasznosságban pótolható.

Másabb lesz elől egy Coutinhoval, de lehet még eredményesebb a csapat. Összjátékban, passzjátékban, szervezésben jobb. Minden másban nem,de nekünk az előbbi jobban kell.
A többire ott van Messi :D

Tavaly nem volt középpálya, jobb szél, csak elől a 3zseni majd megoldja taktika. No ezt a nagy csapatok megoldották,néha a kicsit is azt kész. A foci csapatsport, nem Msn hanem 11 játékos egy csapat. Ebben kell újra felnőni nem a bicikli cselekben!!!

És igen Coutinho előre fog érkezni mert Kpn nincs hely. Ini egyenlőre kezdeni fog azt fixre veszem. Ha sérült akkor vissza léphet Coutinho és kész. Nem lesz itt Mbappe meg más előre.
Dembele se fog jönni, mert hova? Coutinhot előbbiek miatt, hogy univerzálisabb leigazoljuk, több hely meg nincs. Padra nem veszünk 120milláért senkit, nem is jön egy fiatal tehetség padozni ide.

A többi meg megy stadion építésre. :D

Itt az edzővel volt a legnagyobb baj. Le egyszer találta el, fél évig 2015 tavaszán, akkor is úgy hogy "belekényszerítették" a megfelelő felállásba. Amúgy rossz irányba mert, és fogalmatlan volt a legtöbbször. A keret minősége vitte csak előre.

Valverdén áll ez nem azon mekkora Dybalakat igazolunk ide. Alapanyag van, már csak meg kell gyúrni és kisütni a kalácsot. :D
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
zeus021
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2008.05.26. 18:20:49

2017.08.02. 22:11:08

Lelkes követője vagyok a fórumnak, de elég ritkán szólok hozzá...
Sajnálom, hogy nem igen került szóba, de nekem az a véleményem, hogy meg kéne próbálni Alexis Sánchez-t visszahozni, tudom az Arsenal-os igazolásoktól sok embernek feláll a szőr a hátán, de úgy érzem, hogy minőségben, küzdőszellemben kapnánk egy olyan játékost aki 90 percen át 110 %-ot adna és mellé nem is egy kutyaütő.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.02. 22:06:39

Ha egyértelmű, hogy a PSG fizetni fog és nem csereberélni, akkor Seri igazolását szép csendben gyorsan le kéne zavarni.
Neymart pótolni kell és lehet (Dembele), viszont ha ez a Coutinho akció befullad, akkor Ini pótlásával nem kell annyira kapkodni.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.02. 22:00:20

Szerintem Coutinho és Dembele fog érkezni.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.02. 21:25:06

S.Agüero írta:Ez volt már?

MD, SPORT | Egybehangzó hírek szerint Roberto Fernández, Raül Sanllehi és Albert Soler Liverpoolban vannak, hogy újabb ajánlatot tegyenek Coutinhóért. A mostani ajánlat 100 millió euro körüli összegről szól.

Valakit csak el tudunk már hozni... Kell a kezdőbe egy balszélső és egy középpályás, nem olyan nagy feladat ez, 2 embert csak sikerül hozni 250 millióból... :roll:
Elvileg van pénze a klubnak. Neymartól függetlenül is. Amíg a 30 milliós Umtitik beválnak, addig nincs szükség 100 milliós igazolásokra. Idén pl Arda se volt olyan rossz, mint sokan tartják. Szóval okosan is lehetne és már kellett is volna igazolni.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.08.02. 20:42:05

Tromort77 írta:Ez jó hírnek számít? :D

Strangely similar to Neymar's case, Ousmane Dembélé was restrained by teammates after clashing with Dortmund keeper Burki in training.

https://streamable.com/j45ml

Azt hittem, hogy ő ennél halvérűbb karakter.
Tehát akkor ő is direkt csinálta, mert már fixen távozik. :lol:
Kép
Tromort77

2017.08.02. 20:34:59

Ez jó hírnek számít? :D

Strangely similar to Neymar's case, Ousmane Dembélé was restrained by teammates after clashing with Dortmund keeper Burki in training.

https://streamable.com/j45ml

Azt hittem, hogy ő ennél halvérűbb karakter.
hdavid

2017.08.02. 20:29:32

S.Agüero írta:
Bob_Marley írta:Ha most elkezdjük két kézzel szórni a pénzt, akkor semmi értelme az egésznek.....
Hát azért csak kell 2 ember a kezdőbe így. Nem stadionépítésre használjuk el. :D

Miért, ki tudja azt, amit Neymar, kivel nem gyengülnénk 1 az 1-ben?
Hát a helyzetkihasználásom nekem jobb szerintem :D :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.02. 20:28:46

Bob_Marley írta:Ha most elkezdjük két kézzel szórni a pénzt, akkor semmi értelme az egésznek.....
Hát azért csak kell 2 ember a kezdőbe így. Nem stadionépítésre használjuk el. :D

Miért, ki tudja azt, amit Neymar, kivel nem gyengülnénk 1 az 1-ben?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.02. 20:27:22

palesz77 írta:
Nero. írta:Na de ki lesz a balszelso? Nekem nem jut eszembe senki.
Dembélé a hírek szerint. Aki nem csak jobbszélsőt tud játszani.. :D
Tenyleg ot elfelejtettem. A nyar elejen azt almodtam hogy nalunk tolja, lehet egy jel :D Nem rossz a kisgyerek, de azt nem tudja sem elore sem vedekezesbe amit Neymar, kvazi gyengulnenk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.02. 20:26:20

Ha most elkezdjük két kézzel szórni a pénzt, akkor semmi értelme az egésznek.....
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.02. 20:24:50

Nero. írta:Na de ki lesz a balszelso? Nekem nem jut eszembe senki.
Dembélé a hírek szerint. Aki nem csak jobbszélsőt tud játszani.. :D
Válasz küldése
cron