Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.06.30. 18:28:21

palesz77 írta:
Sanama írta:Mintha Koke stílusa annyira hasonlítana Xavi stílusához. Annyira túl van értékelve az a játékos, hogy hihetetlen. Kb. egy B kategóriás Rakitic spanyol kiszerelésben.

Ha meg Xavit kell pótolni,Verratti lenne az opció, se Koke, se Pogba.
Koke stílusa mondjuk baromira hasonlít Xaviéra, nem véletlen, hogy maga a Maestro is benne látja az utódját a válogatottban.. A B kategóriás jelző amúgy stimmel, csak nem Rakiticcsel, hanem Xavival. A horváttal egy szinten van kb, csak mások az erősségeik.

Verrattiban egyetértek, ő lenne tökéletes.
Az, hogy a válogatottban benne látja azt, aki betöltheti a szerepét nem azt jelenti, hogy nincs más (nem spanyol), aki alkalmasabb rá.
Egy munkás játékos, köze nincs Xavi eleganciájához, és eszéhez.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.30. 18:23:23

Sanama írta:Mintha Koke stílusa annyira hasonlítana Xavi stílusához. Annyira túl van értékelve az a játékos, hogy hihetetlen. Kb. egy B kategóriás Rakitic spanyol kiszerelésben.

Ha meg Xavit kell pótolni,Verratti lenne az opció, se Koke, se Pogba.
Koke stílusa mondjuk baromira hasonlít Xaviéra, nem véletlen, hogy maga a Maestro is benne látja az utódját a válogatottban.. A B kategóriás jelző amúgy stimmel, csak nem Rakiticcsel, hanem Xavival. A horváttal egy szinten van kb, csak mások az erősségeik.

Verrattiban egyetértek, ő lenne tökéletes.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.06.30. 18:18:49

palesz77 írta:
roby122 írta:Csak nekem van olyan érzésem, hogy Koke jönni fog ? :D
Szerintem mindenféleképpen spanyol fog jönni. Más nem is nagyon jöhet a képbe , mint Koke.
Újabb gyanús hírmorzsa.. :D

Bartomeu (presidential candidate): "The coach asked for a concrete midfielder. We already have a deal, but we can't announce the name."

Anno írták, hogy Lucho Koket kérte az elnökségtől, szóval.. :D Xavi pótlására Lucho tuti nem Pogbát kérte, tök más stílus, LE meg nem hülye. Bár több esélyt látok arra, hogy Parejot vagy valami hasonlót terveznek Xavi helyettesek - lévén Koke még mindig hozhatatlan.

Más:
Only paperwork left to complete move of Martin Montoya (24) to Inter Milan. The player will undergo medical tests on Thursday. Montoya joins Inter on two-year loan (second depends on games played) worth 1+1M. 6M buy option (obligation if number of games played) [dm]

Ennek meg örülnék így a 2 éves kölcsönnel, lehet fejben össze tudná szedni magát, akkor meg 2 évnyi játékkal még képes lehet szintet lépni szerintem, nem véletlen, hogy nagy tehetségnek tartották anno..
7 óra elteltével remélem nem számít duplának..
Mintha Koke stílusa annyira hasonlítana Xavi stílusához. Annyira túl van értékelve az a játékos, hogy hihetetlen. Kb. egy B kategóriás Rakitic spanyol kiszerelésben.

Ha meg Xavit kell pótolni,Verratti lenne az opció, se Koke, se Pogba.
De ha már Koke vagy Pogba, akkor ezerszer inkább a francia.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.30. 17:35:16

roby122 írta:Csak nekem van olyan érzésem, hogy Koke jönni fog ? :D
Szerintem mindenféleképpen spanyol fog jönni. Más nem is nagyon jöhet a képbe , mint Koke.
Újabb gyanús hírmorzsa.. :D

Bartomeu (presidential candidate): "The coach asked for a concrete midfielder. We already have a deal, but we can't announce the name."

Anno írták, hogy Lucho Koket kérte az elnökségtől, szóval.. :D Xavi pótlására Lucho tuti nem Pogbát kérte, tök más stílus, LE meg nem hülye. Bár több esélyt látok arra, hogy Parejot vagy valami hasonlót terveznek Xavi helyettesek - lévén Koke még mindig hozhatatlan.

Más:
Only paperwork left to complete move of Martin Montoya (24) to Inter Milan. The player will undergo medical tests on Thursday. Montoya joins Inter on two-year loan (second depends on games played) worth 1+1M. 6M buy option (obligation if number of games played) [dm]

Ennek meg örülnék így a 2 éves kölcsönnel, lehet fejben össze tudná szedni magát, akkor meg 2 évnyi játékkal még képes lehet szintet lépni szerintem, nem véletlen, hogy nagy tehetségnek tartották anno..
7 óra elteltével remélem nem számít duplának..
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.30. 12:35:53

mahitoo írta:Összeolvastam véletlenül, és az lett belőle: but there's a gentleman's agreement he can leave for free. Mondom ennyire hülyék még mi sem lehetünk. :D
Azt te csak hiszed. :mrgreen: Jó, mondjuk nincs akkora értéke, mint Pedronak, de tuti ingyen adjuk el..

West Ham and Alex Song (27) have a personal deal. West Ham hope to get him on a free transfer but Barcelona want a transfer fee. [dailymail]
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.06.30. 12:24:09

palesz77 írta:
The official buyout fee of Barcelona winger Pedro (27) is 150M, but there's a gentleman's agreement he can leave for a lower fee. [md][/color]
Összeolvastam véletlenül, és az lett belőle: but there's a gentleman's agreement he can leave for free. Mondom ennyire hülyék még mi sem lehetünk. :D
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.30. 11:26:36

crixus írta:Az árakon továbbra is kár lovagolni. Ha beválik valaki akkor szinte mindegy hogy mennyiért jöt, ha pedig nem, akkor sem az ára lesz a fő gond hanem amit a pályán nyújt.
Mondjuk nem mindegy, hogy mennyit bukunk, ha nem jön be.. Nem véletlenül megy az alkudozás folyton, ész nélkül nem lehet szórni a pénzt. Amúgy Pogbához:

Main obstacle for transfer of Paul Pogba are his salary demands of 12M net per season, which would break the current wage structure. [ser]

Az kéne még, pont miatta boruljon az eddig is túlárazott fizetési rendszer.. :roll: Komolyan, az utóbbi napokban eldöntöttem, hogy átmegyek zen-be Pogba ügyében, és csak a jókat látom meg, de nem megy, ha elhozzuk ilyen árak mellett.. Maradjunk annyiban, hogy a Realon röhögne a fórum 3/4-e legalább - köztük én is -, ha ezt az üzletet ők ütnék nyélbe.

Roma is monitoring the situation of Barcelona full back Adriano (30). He's one of their alternative left back options. [iltempo repubblica]

Chelsea have offered right wing player Juan Cuadrado (27) to Barcelona and to several Italian clubs. Barcelona declined the offer. [sport]

PSG could try to sign Barcelona player Neymar (23) in the summer of 2016. They already contacted the player's entourage. [le10sport]

:lol:

The official buyout fee of Barcelona winger Pedro (27) is 150M, but there's a gentleman's agreement he can leave for a lower fee. [md]


Elvileg csak Angliába menne, és csak Januárban, mert addig úgyse engednénk el.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2015.06.30. 08:08:21

Amennyiben valóban Barto Kokera gondolt, akkor én ezt nagyon nem értem és nem tudom elhinni, hogy ez edzői kérés lenne. Szeretem a spanyol játékát, de mi tavaly megoldottuk Xavi pótlását Rakitic személyében, jelenleg max. a cserepados Xavi helyére lenne értelme valakit hozni. Oda viszont egy sztár nem fog jönni és ne is jöjjön. Azokat a játékperceket kapja meg valamelyik saját nevelés.
Ami lassan feladat, az Iniesta pótlása. Oda viszont egy kreatív játékos szükséges, hogy meglegyen a középpályán az egyensúly. Vannak olyan meccsek, amikor az MSN is kevés, kell ilyenkor az a plusz középen, amivel meg lehet bontani a védelmeket. Ez a szisztéma elég rég óta működik a klubnál, Iniesta előtt Deco töltötte be a kreatív szerepkört. Koke eszméletlen munkabírású, de az már nekünk adott. Szerintem inkább legyen Thiago, vagy Pogba, mint Koke, Veratti.
Mondjuk azt hozzáteszem, hogy el vagyunk kényeztetve, kellemes gondok ezek.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.06.30. 01:31:12

palesz77 írta: Persze, ez igaz, de miközben nincs elnökség nem szokás igazolgatni.. Nekem ez az érdekes, és tartok tőle, hogy Barto majd ezzel akar szavazatokat szerezni - és fog is -, ami elég gusztustalan húzás lenne.

Amúgy Laporta azt nyilatkozta, hogy ha ő lesz az elnök, akkor jön Pogba. A Juve pedig a Sport szerint inkább nekünk adná el a franciát jövőre 80+10 millióért, mint idén a Citynek 100-ért, vagy a Chelseanek 50+Oscarért. Remélem rádobunk még egy 10-est majd azért, úgy szép ha kerek. :roll:
Gusztustalan vagy sem, ha az igazolások az edző kérésére történnek akkor a csapat hasznára vannak.
Nekem viszont más érzésem van egyébként is. Barto a nyilatkozata alapján Koke-t hozná, Laporta inkább Pogba-t. Így kérdés, hogy ha Pogba-val tárgyalubk az kinek is a kérése? :/
Az árakon továbbra is kár lovagolni. Ha beválik valaki akkor szinte mindegy hogy mennyiért jöt, ha pedig nem, akkor sem az ára lesz a fő gond hanem amit a pályán nyújt.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.30. 01:09:17

crixus írta:...
Persze, ez igaz, de miközben nincs elnökség nem szokás igazolgatni.. Nekem ez az érdekes, és tartok tőle, hogy Barto majd ezzel akar szavazatokat szerezni - és fog is -, ami elég gusztustalan húzás lenne.

Amúgy Laporta azt nyilatkozta, hogy ha ő lesz az elnök, akkor jön Pogba. A Juve pedig a Sport szerint inkább nekünk adná el a franciát jövőre 80+10 millióért, mint idén a Citynek 100-ért, vagy a Chelseanek 50+Oscarért. Remélem rádobunk még egy 10-est majd azért, úgy szép ha kerek. :roll:
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.06.30. 00:37:14

Azért álljunk már meg. Teljesen mindegy, hogy ki lesz az elnök, ha normálisan akarunk igazolni, akkor úgyis az edző elképzelései alapján kell haladnunk. Ha Lucho-nak kell Pogba, akkor tárgyaljubk érte, ha nem kell xy, akkor passzoljuk el. Gondolom Laporta és Barto is beszéltek már Lucho-val. Az lenne a nem normális, ha az menne, mint Madridban: az elnök vásárol ahogy jónak látja, az edző meg rakja össze vhogy....
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.06.29. 23:52:58

palesz77 írta: Egy +80 milliós igazolást nem szokás egy megbízott elnökségnek nyélbeütnie.. Sőt, abba is biztos vagyok, hogy ha sikerül leigazolni, Barto magának nyilvánítja majd a sikert - ez meg a kevésbé gondolkodó sociknak elég is lesz a tripla mellett.
Ameddig csak tárgyal Braida (nagyon remélem ,hogy nem pogbaról) addig nincs gond és végezze is csak a dolgát ezért kapja a fizetést. És ha estetleg megegyeznek akkor majd az újdonsült elnök eldönti ,hogy kell-e neki vagy sem.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.29. 19:47:13

Alfa írta: Hivatalosan van egy megbízott elnökség , bár azt nem tudom , hogy ők hozzájárulhatnak-e egy átigazolás engedélyezéséhez.
Egy +80 milliós igazolást nem szokás egy megbízott elnökségnek nyélbeütnie.. Sőt, abba is biztos vagyok, hogy ha sikerül leigazolni, Barto magának nyilvánítja majd a sikert - ez meg a kevésbé gondolkodó sociknak elég is lesz a tripla mellett.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.06.29. 19:32:41

Deulofeut is eladtak, hamarosan megy Montoya is (nyilatkozta az ugynoke is) szoval gondolom venni is vehetnek. csak nem illik.
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.06.29. 19:28:31

palesz77 írta:
Még mindig nem értem, hogy Braida hogy tárgyalhat ilyenekről, miközben az elnökség, aki alkalmazta, nincs is beiktatva éppen.. :roll: De majd a sok idősebb socit a tripla meg Pogba meggyőzi, hogy jó elnök ez a Barto. Mindegy, ebbe bele se megyek inkább. :D
Hivatalosan van egy megbízott elnökség , bár azt nem tudom , hogy ők hozzájárulhatnak-e egy átigazolás engedélyezéséhez.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.29. 14:40:22

kanty írta:Miért pazarolná el? Számomra ez egy szimpatikus dolog. Jó érzi magát, egy remek közeg, egy stílusos edző van ott, és érthető, hogy ott akar maradandót alkotni.
Félreérthető voltam lehet, a tehetségére gondoltam. Egy játszó csapatban sokkal inkább tudna fejlődni, mint ebben az Atleticoban szerintem, így meg fog rekedni egy idő után. Neki elhiszem, hogy így jó, meg jó látni, hogy van még klubhűség a mai fociban is - Hamsík vagy Totti is jó példa -, csak jobb focista válhatna szerintem belőle egy Atleticoétól más stílusú csapatban, ahol nem elsősorban rombolnia kéne, hanem a kombinatív támadójáték része lenne.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.29. 14:31:30

palesz77 írta: Tuti nem, nemrég is lenyilatkozta az ügynöke, hogy az Atleticoval tud azonosulni, maradni akar, Simeone is külön kérte, hogy ne engedjék el.. Esélytelen az üzlet, pedig csak elpazarolja magát ott.
Miért pazarolná el? Számomra ez egy szimpatikus dolog. Jó érzi magát, egy remek közeg, egy stílusos edző van ott, és érthető, hogy ott akar maradandót alkotni.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.06.29. 14:13:40

L.E. Kifejezetten három játékosbsn gondolkozik középpályára.Koke Verrati és Pogba.Na mar most Koke érinthetetlen Verrati esetében nem tudunk annyi pénzt fizetni hogy a Psg elengedje.Ha azt mondanánk 100 akkor ők azt 200.Kb sansztalan elhozni.Pogba maradt.Ha nyáron nem vált klubbot akkor jövő nyáron.Laporta és Barto is benne lesz egy horror igazolásban ciklusuk elején.Már csak azért is hogy megmutassák bárkit meg tud szerezni.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.29. 14:09:05

Right back Martin Montoya (24) will have medical tests at Inter tomorrow. One-year loan worth 1M, plus 8M buy obligation. [rai via fcin]
roby122 írta:Csak nekem van olyan érzésem, hogy Koke jönni fog ? :D
Szerintem mindenféleképpen spanyol fog jönni. Más nem is nagyon jöhet a képbe , mint Koke.
Tuti nem, nemrég is lenyilatkozta az ügynöke, hogy az Atleticoval tud azonosulni, maradni akar, Simeone is külön kérte, hogy ne engedjék el.. Esélytelen az üzlet, pedig csak elpazarolja magát ott.
roby122 írta:Ha Bartomeu marad az elnök jön Koke , ha Laporta akkor pedig kitudja.
Nekem ilyen megérzésem van.
Pogba jön bárkit választanak is meg, ebbe szinte biztos vagyok. Ráadásul akkora összegért és fizetésért, amiből 2 jó középpályás is kijönne kb.. =D> Ne legyen igazam. [-o<

Barcelona will on Wednesday make a first formal offer for Juventus midfielder Paul Pogba (22), as official start of the transfer talks. [md]

Juventus' asking price for Paul Pogba is 80M. Barcelona hope for lower fee if he stays until 2016. Chelsea and City already made bids. [md]


Még mindig nem értem, hogy Braida hogy tárgyalhat ilyenekről, miközben az elnökség, aki alkalmazta, nincs is beiktatva éppen.. :roll: De majd a sok idősebb socit a tripla meg Pogba meggyőzi, hogy jó elnök ez a Barto. Mindegy, ebbe bele se megyek inkább. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.29. 10:56:41

sztem koke is sok lenne "egy kis kiigazításhoz". max ilyen iborra féle játékost tudok elképzelni. vagy esetleg más kp-t akinek olyan 8-12 milla között van a piaci ára.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.06.29. 09:46:22

"Jó csapatunk van, csak egy kis kiigazításra van szükség. Az egyik játékos Aleix Vidal, a másik, ahogy mondta Luis Enrique, egy Xavi típusú játékos. Természetesen nem Xavi pótlása lesz, mert őt lehetetlen helyettesíteni, úgy a játéka, mint a hozzáállása miatt. Soha nem lesz olyan játékosunk, mint ő." - mondta Bartomeu.

Csak nekem van olyan érzésem, hogy Koke jönni fog ? :D
Szerintem mindenféleképpen spanyol fog jönni. Más nem is nagyon jöhet a képbe , mint Koke.
Persze ez addig mind tárgytalan , amíg nem történt meg az elnökválasztás.
Pogbában és nagy rációt nem látok , hogy ő jönne. Egy kis kiigazítást nem egy 90 milliós igazolással szoktak befoltozni. :D
Véleményem szerint Pogba nagy hypolásának meg eladásának úgyis az lesz a vége , hogy marad Torinóban.
Ha Bartomeu marad az elnök jön Koke , ha Laporta akkor pedig kitudja.
Nekem ilyen megérzésem van.
Avatar
HungaroBarca
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2015.06.24. 16:45:45

2015.06.29. 08:16:51

Én megmondom őszintén felemás érzéseim vannak Pogbával kapcsolatban : Egyrészt azért mert attól tartok hogy esetleg betart Rafinha vagy Robi fejlődésének másrészt mi van akkor ha nem találja a közös hullámot az MSN-el vagy a középpályával pl : nem megy vissza védekezni + még az ára is #-o #-o Na mindegy nem akarok fölötte ítélkezni mert alig láttam játszani meg amíg nem igazolt ide hivatalosan addig nincs miért aggódni... harmadrészt meg most még nincs vezetőségünk aminek joga lenne őt leigazolni...... egyébként balhátvéd részen Adrianót még egy évre tartanám aztán jöhet vissza a kölcsönből mondjuk a Getafe Levante féle csapatokból a biztos játéklehetőség érdekében Grimaldo ,sajnos túl sokat nem tudok róla valaki tud mondani róla valamit vagy videót Kirakni? A szövetséget meg nem értem, nem úgy van hogy ami a FIFA szabálya szerint nem átigazolás az a tagországok szövetségeinek sem az ?? :?: :?:
,,Bármilyen hibát meg tudok bocsátani,ám annak nem jár könyörület aki nem küzd szívvel-lélekkel a Barcelonáért . " Pep Guardiola
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.06.29. 02:45:44

Kíváncsi leszek, hogy kiket szórunk ki végül a csapatból. Deulofeu-nak búcsút mondhatunk. Bajnak úgy tűnik, hogy nem baj. Addig ameddig Pedro nálunk van biztosan nem. Nem lenne probléma, ha távozna Douglas, Montoya, Masip, Song, Afellay és szerintem Roberto játékperceit is megkaphatná más (Samper, Rafinha). A távozók közül egyedül Montoya az, akit csak kölcsönbe engednék el.
Adriano nehéz téma. Én idén nyáron még biztosan nem engedném el. Grimaldo-nak is lehet jót tenne egy év kölcsön az első osztályban.

Az viszont rettentően bosszant, hogy a szövetség betart Denis Suárez ügyében. A FIFA szabályai alapján ez kölcsön lenne és ha az ember józanul gondolkodik akkor is kölcsönről van szó. Az ő visszahozatalával pedig jövő nyárig ráérnénk kitolni a középpályás-kérdést.
Akkor pedig jöhetne Pogba :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.29. 01:15:18

A 'Sport' szerint 80+10 milliós ajánlatot fogunk tenni a héten Pogbáért, aki jövő nyáron csatlakozna. Kérdem én, hogy az anyámba akarjuk leigazolni, ha nincs is elnökség, aki ezt megtehetné? :-k

Az árat nem is kommentálnám különösebben, maradjunk annyiban, hogy vicc. Remélem jobban bejön majd, mint az utóbbi 10 év igazolásai az olasz ligából.. :roll: Már ha érkezik, de egyelőre minden jel arra utal.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.27. 17:01:35

palesz77 írta: Egyetértek, ha már megürül egy hely a balhátvédeknél, teljesen felesleges hozni valakit - legalábbis idén -, amikor ott van a La Masia egyik legtehetségesebb játékosa, aki kész is már az első csapatra ráadásul.. Olyan, mintha Busi mögé hoznánk egy vkp-t, miközben ott van Samper, aki a lehetőségre bizonyításra vár.


Ezzel totál egyetértek. Adrianot én sem marasztalnám, max. ha télen lelépne. A bal oldalra Grimaldo tökéletes lenne. Hiába iszonyatosan fiatal, de több tapasztalata van már, mint egy-két 20-21 éves játékosnak. Matyi egy katasztrófa a baloson, remélem LE ez belátja/belátta, bár lehet, hogy Vermaelent szánja oda, mint Alba esetleges cseréjét. Mondjuk Alex még nagyon fiatal és egy-két év múlva is még nagyon fiatal lesz, bár jó lenne minél hamarabb bemutatkoznia, legalább a kupában játszhatna.[/quote]


Feast4 írta:A La Masia nem termelt igazi csodát Messi óta. Nem véletlenül estek ki. És azt ne várja senki, hogy akárki is rá meri bízni egy Bl győztes csapat középpályája egy posztját egy olyan gyerekre aki teszem azt kiesett 2. osztályból harmadba. El kell dönteni szimpi saját nevelésű csapatot akarunk ahol jöhetnek a bukták szépen sorban akár, vagy egy ütőképpes gárdát. Mert az utánpótlásba 3-4 embert leszámítva sallang mind.
Nem abból kell kiindulni, hogy kiestek. Inkább a vezetésen múlott. Tavaly ugyanezzel (vagy még gyengébb) gárdával osztályozós helyen végeztek, szóval a játékosanyag nem lett rosszabb.
Amellett a jelenlegi nagycsapatból többen a harmadosztályból érkeztek. (még Messi is)

Az pedig, hogy mennyi saját nevelés lesz elsősorban az edzőn múlik. Pep-en kívül nem tudom hányan lettek volna, akik visszahívják a már rég elfelejtett Piquét, felhozzák a B-ből Busquets-et meg Pedro-t, akikről nem is nagyon hallottunk, nemhogy tehetségként követeltük volna fel.

Alba, Fabregas meg számomra nem saját nevelések. Akik ilyen fiatalon elmennek és egy másik csapatban teljesednek ki, hívják fel magukra a figyelmet azokra nem tudok így tekinteni. Semmi rosszindulat csak én úgy érzek velük kapcsolatban, mintha pl. a Sevillaból igazolnánk egy spanyol játékost. Piqué esete annyiból más, hogy amíg ő ide nem jött egy szinte abszolút ismeretlen, majd' középkategóriás játékosnak számított. Itt pedig egy top védőt "faragtak" belőle.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése