Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.29. 13:22:52

Azé' Vidal nem volt rossz, amikor játszott, olyan energia volt benne, emlékszem, egy jó beadás vagy gól után mennyire örült, élete álma volt a Barca.Vele nem az volt a baj, hanem h összerúgta a port Luchoval és kb. azt csinálta vele, mint Koeman Puiggal. Tehetett bármit, nem játszott.ő
Jobbison most a nulla Roberto, vagy a kb.60 percig jó aztán eltűnő Dest van, egyik sem 100% megoldás azon a poszton. Dest ilyen igazi csere jobb hátvéd. Emerson végig tolta a szezont, technikailag nem ismerem, de fizikailag jobban bírja az tuti.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.29. 13:22:17

visca el barca írta:
2021.05.29. 13:13:37
Mer' aztan emerson elit barca szint... Vidalt is ugy vettuk meg anno h a liga legjobb jobb bekkje, aztan lattuk mit tudott. Semmit.
Szerintem ő nincs tőle nagyon elmaradva, de persze ezt itt is bizonyítania kell még. De az Emerson/Dest-et mindenképp komoly erősítésnek érzem a jelenlegi Dest/SR-hez képest, és ez már önmagában komoly előrelépés lehet.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.05.29. 13:13:37

bence0330 írta:
2021.05.29. 12:58:44
visca el barca írta:
2021.05.29. 12:30:24
Ez az emerson minek ide 3. jobbhatvednek? Az elmult 10 evben, hany ilyen kisebb csapattol vett kozepszer valt nalunk be?
Egyrészt SR jó eséllyel megy, vagy legalábbis peremember lesz, meg amúgy sem volt soha igazi jobbhátvéd. Rajta kívül Dest van, aki ügyes, de igazi erő nincs benne, a megindulásai nem olyan jók, hátul meg kicsit szintén erőtlen. Lehet benne potenciál, de most még semmiképp nincs egy elit Barca-szinten. Mingueza bevethető ott, de alapvetően mégiscsak középső védő.
Tehát összességében valószínűleg 1 tényleges jobbhátvédünk lesz, és ő sem a csúcskategória.
Emerson meg iszonyatosan jól ment, liga legjobbjai közt volt a posztján, ha nem a legjobb volt... szerintem Dest elé hozzák, nem mögé. Rá is fér a jobboldalunkra az erősítés, nem kicsit. Én személy szerint remek igazolásnak tartom, a képességeihez képest nagyon olcsó volt, és nagyon beválhat.
Plusz ő egy igazi önbizalomtól duzzadó energiabomba, ami szintén kell a mostani szende-szundi csapatunkba.
Mer' aztan emerson elit barca szint... Vidalt is ugy vettuk meg anno h a liga legjobb jobb bekkje, aztan lattuk mit tudott. Semmit.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.29. 13:03:45

csababarca írta:
2021.05.29. 12:50:59
visca el barca írta:
2021.05.29. 12:30:24
Ez az emerson minek ide 3. jobbhatvednek? Az elmult 10 evben, hany ilyen kisebb csapattol vett kozepszer valt nalunk be? Mi a fenenek szorjuk a penzt ilyen hót felesleges toltelekekre?
Kell, mert így Roberto felmehet a kpra újra szárnyalni.
Lesz îgy egy klasszis kp igazolásunk is házon belül :lol:
Ez irónia volt?:)
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.29. 13:01:03

csababarca írta:
2021.05.29. 12:50:59
Kell, mert így Roberto felmehet a kpra újra szárnyalni.
Lesz îgy egy klasszis kp igazolásunk is házon belül :lol:
Szerintem SR-nek a Levante után mindenképp lefőtt a kávé. El akarják adni, de ha nem tudják, akkor is 3. számú ember lesz a két posztja valamelyikén. Még ha RK marad, szerintem akkor sem lesz már helye, ez a végén annyira nyilvánvalóra sikeredett... :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.29. 12:58:44

visca el barca írta:
2021.05.29. 12:30:24
Ez az emerson minek ide 3. jobbhatvednek? Az elmult 10 evben, hany ilyen kisebb csapattol vett kozepszer valt nalunk be?
Egyrészt SR jó eséllyel megy, vagy legalábbis peremember lesz, meg amúgy sem volt soha igazi jobbhátvéd. Rajta kívül Dest van, aki ügyes, de igazi erő nincs benne, a megindulásai nem olyan jók, hátul meg kicsit szintén erőtlen. Lehet benne potenciál, de most még semmiképp nincs egy elit Barca-szinten. Mingueza bevethető ott, de alapvetően mégiscsak középső védő.
Tehát összességében valószínűleg 1 tényleges jobbhátvédünk lesz, és ő sem a csúcskategória.
Emerson meg iszonyatosan jól ment, liga legjobbjai közt volt a posztján, ha nem a legjobb volt... szerintem Dest elé hozzák, nem mögé. Rá is fér a jobboldalunkra az erősítés, nem kicsit. Én személy szerint remek igazolásnak tartom, a képességeihez képest nagyon olcsó volt, és nagyon beválhat.
Plusz ő egy igazi önbizalomtól duzzadó energiabomba, ami szintén kell a mostani szende-szundi csapatunkba.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.05.29. 12:50:59

visca el barca írta:
2021.05.29. 12:30:24
Ez az emerson minek ide 3. jobbhatvednek? Az elmult 10 evben, hany ilyen kisebb csapattol vett kozepszer valt nalunk be? Mi a fenenek szorjuk a penzt ilyen hót felesleges toltelekekre?
Kell, mert így Roberto felmehet a kpra újra szárnyalni.
Lesz îgy egy klasszis kp igazolásunk is házon belül :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.05.29. 12:30:24

Ez az emerson minek ide 3. jobbhatvednek? Az elmult 10 evben, hany ilyen kisebb csapattol vett kozepszer valt nalunk be? Mi a fenenek szorjuk a penzt ilyen hót felesleges toltelekekre?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.28. 18:35:15

Guille írta:
2021.05.28. 16:22:58
Kicsit nagyvonalúan fogalmazok, litániát nincs kedvem írni, a részletekben teljesen igazad van Agüero, Gríz kapcsán is. Gríz nem sprinter, de mozgás közben is képes labdát tartani, mélységet kihasználni és lendületből érkezni.
Sajnos a lényeg, hogy nincs játékrendszere a csapatnak, nincsen semmilyen karaktere a játékunknak és ezen egy Agüero, egy Depay sem fog változtatni.
Attól, hogy néhány lepattanóval többet sikerül majd bekotorni, eredményesebbek elvileg lehetünk, de attól jobb focink, stabilabb szerkezetű csapatunk nem lesz. Egy Cadizt nagyobb eséllyel legyőzhetünk, de akik eddig is átgázoltak rajtunk, azok ezután is át fognak gázolni.
Teszetosza tilitolin kell változtatni, ez pedig egyértelműen edzőkérdés és nem játékosok leigazolásával fog megváltozni.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.05.28. 16:22:58

Peter írta:
2021.05.28. 15:17:26
Ha elküldjük a gyors játékra alkalmas Dembelé, Gríz duót, lesz egy Agüero Depay "frissítés" Koeman maradásával, akkor valóban az ezer oldal és visszapassz bajnokságra nevezhetünk.
Fizetések csökkentése teljesen rendben van, máshol is kezd tendencia lenni.
Amennyiben a fiataljainkra építenénk és látványos focit szeretnénk játszani, akkor a legolcsóbb megoldás Koemannal megegyezni vagy kifizetni, sem mint bármi áron eladni Dembit vagy Grízt.
Értem én, hogy lehet vitatkozni mindkettő teljesítményén, de vissza lehet emlékezni, hogy amikor lendület volt a játékunkban, mindketten tudtak élni ezzel. Szóval nagyon nem mindegy, hogy milyen focit és taktikát erőltet az edző, illetve ezt milyen képességű játékosokra testálja.
Ha Koeman marad, akkor viszont valóban felesleges ide mindkettő.
Agüero - ha nem is a legtutibb igazolás -, arra biztosan jó lesz, hogy végre lesz legalább egy csatár a keretben, legalább Suarez szintjét remélhetőleg hozza, valamint labdaügyesebb is sztem, de az uru sem volt egy villám. Én azért nem bánnám, ha Griezz és Dembi közül legalább az egyik menne, pedig alapvetően kedvelem őket, de itt nagyjából besültek. Griezz szerintem amúgy nem egy sprinter, ráadásul, ha jön Depay, már 3-an lesznek Messivel hasonló poszton és stílussal, ami teljesen felesleges, hiszen már 2-en sem férnek meg túl jól. Dembit én is megtartanám, ha nem fut be egy korrekt ajánlat érte, mert akkor mehetne. Vagy, hogy idekeverjem Trincaot is, bőven elég, ha egyikük marad a keretben. Ha Koeman maradna, akkor meg végképp felesleges a bő keret, ezt láthattuk.

De abban egyetértek továbbra is, hogy a neveknél jóval fontosabb lenne a játékrendszer lecserélése valami jövőbemutatóra, ennél sz*rabbak már sokkal úgy sem lehetünk. Hiába tud jól kontrázni Dembi, ha senki sem támogatja soha, ugyanúgy marad a tili-toli.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.05.28. 16:12:35

A főoldali cikk remélem igaznak bizonyul Sergi Robertoval kapcsolatban.
Nehezen hiszem, de remélem tényleg megszabadulunk tőle végleg.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.28. 15:17:26

Ha elküldjük a gyors játékra alkalmas Dembelé, Gríz duót, lesz egy Agüero Depay "frissítés" Koeman maradásával, akkor valóban az ezer oldal és visszapassz bajnokságra nevezhetünk.
Fizetések csökkentése teljesen rendben van, máshol is kezd tendencia lenni.
Amennyiben a fiataljainkra építenénk és látványos focit szeretnénk játszani, akkor a legolcsóbb megoldás Koemannal megegyezni vagy kifizetni, sem mint bármi áron eladni Dembit vagy Grízt.
Értem én, hogy lehet vitatkozni mindkettő teljesítményén, de vissza lehet emlékezni, hogy amikor lendület volt a játékunkban, mindketten tudtak élni ezzel. Szóval nagyon nem mindegy, hogy milyen focit és taktikát erőltet az edző, illetve ezt milyen képességű játékosokra testálja.
Ha Koeman marad, akkor viszont valóban felesleges ide mindkettő.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.05.28. 05:57:43

Ha deLigt jönmi akar, akkor hátha be tudjuk vonni cserébe.
Mondjuk egy Dembele/Griezmann + Pjanic tetszene. 😀

Én bízom benne, hogy az éves budgetet Laporta helyre rántja az elkúldésekkel, csökkentésekkel, szildabb új fizukkal. Persze az adósság még ott lesz, és a stadion projektre is kellene pénz.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.27. 19:53:20

MessiNeymarSuarez írta:
2021.05.27. 19:15:41
Kicsit ironikus lesz ha annyi év és annyi euro tízmilliók kidobása után végül egy B-ből feljövő saját neveléssel és egy ingyen igazolt Garciával sikerül megoldani a középhátvéd kérdést. Számolgathatnánk hogy mennyit költöttünk hátvédekre az elmúlt években de inkább ne mert fájni fog :D
Az a kemény, hogy elvertünk 300+ milliót játekosokra, akiket a baloldalon erőltettünk, majd jött Fati és mindegyiküknél jobb teljesítményt rakott le.

Nem tudom mennyire köszönhető a járványnak, hogy mindegyikük ingyen igazolható, azért mindegyiket marasztalná a klubja.

Én megnézném Depay-t de ez a Juninho nyilatkozat valóban nem túl bíztató. A Lyon-ban elhiszem hogy kiskirály volt, de a válogatottban csak nem. És Ő ugye mindenképp Koeman maradásától függ, úgyhogy az öreg Koeman talán tud vele bánni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.27. 19:15:41

Titinho írta:
2021.05.27. 18:45:05
Barcelona will buy back Emerson for €9M in the coming days.

— TV3


A Catalunya Radio és több másik forrás is megerősítette, hogy napokon belül hivatalos lehet Emerson.

Kifizetjük a 9 millát érte, így teljes mértékben a Barcához kerül a játékjoga, egy esedleges tovább értékesítés során nem kap a Betis így 50%-ot a vételárból.

Az ügylet része lehet Juan Miranda is, ő pedig a Betishez kerülne végleg. Az ő beszàmításával még ez a 9 millió is csökkenhet.

Ha minden a tervek szerint alakul, akkor jövő héten 4 igazolást fogunk bejelenteni hivatalosan is: Aguero, Garcia, Wijnaldum, Emerson.

Depay csak is Koeman jövőjéhez köti a megállapodást, mivel közben kapott egy sokkal jövedelmezőbb ajánlatot a Juventustól. (köszi én nem kérek egyikőjükből sem :? )
Arról nem is beszélve, hogy a Lyon sportigazgatója Juninho is milyen véleménnyel van róla...
Milyen véleménnyel van róla? Lemaradtam
SZERK: Megvan: https://www.marca.com/en/football/barce ... b4724.html


A járványhelyzet talán egyetlen pozitív hozománya hogy minimális átigazolási díjjal ilyen minőséget tudunk szerezni.
Transfermarkt szerint Wijnaldum 30, Garcia 20, Aguero 25, Emerson 25milliót ér, ha Agüeroért nem is reális már ez az érték akkor is alsó hangon 80-85 millió eurót érő játékost szerzünk meg 9 millió euroért, és ehhez még lehet hogy jön Depay is aki a TM szerint 45 milliós értékű.
Normál esetben még ezekre a díjakra is rájönne a Barca-szorzó mivel mindig túlárazva veszünk így bátran megszorozhatjuk 1.3-mal.

Kicsit ironikus lesz ha annyi év és annyi euro tízmilliók kidobása után végül egy B-ből feljövő saját neveléssel és egy ingyen igazolt Garciával sikerül megoldani a középhátvéd kérdést. Számolgathatnánk hogy mennyit költöttünk hátvédekre az elmúlt években de inkább ne mert fájni fog :D
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.27. 18:45:05

Barcelona will buy back Emerson for €9M in the coming days.

— TV3


A Catalunya Radio és több másik forrás is megerősítette, hogy napokon belül hivatalos lehet Emerson.

Kifizetjük a 9 millát érte, így teljes mértékben a Barcához kerül a játékjoga, egy esedleges tovább értékesítés során nem kap a Betis így 50%-ot a vételárból.

Az ügylet része lehet Juan Miranda is, ő pedig a Betishez kerülne végleg. Az ő beszàmításával még ez a 9 millió is csökkenhet.

Ha minden a tervek szerint alakul, akkor jövő héten 4 igazolást fogunk bejelenteni hivatalosan is: Aguero, Garcia, Wijnaldum, Emerson.

Depay csak is Koeman jövőjéhez köti a megállapodást, mivel közben kapott egy sokkal jövedelmezőbb ajánlatot a Juventustól. (köszi én nem kérek egyikőjükből sem :? )
Arról nem is beszélve, hogy a Lyon sportigazgatója Juninho is milyen véleménnyel van róla...
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.27. 16:42:26

davi10 írta:
2021.05.27. 16:25:36
Közben Wijnaldum ügynöke ma is erre járt, elvileg megvan minden, már csak a hivatalos bejelentés hiányzik. Remélem holnap robbant Laporta és bejelenti az Agüero-Garica-Wijnaldum-Emerson sort egyben :D
Nem csak az ügynöke, Wijnaldum is Barcelonában van.
Emersonra még várni kell, mert először a Miranda ügyet intézik
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.27. 16:25:36

Közben Wijnaldum ügynöke ma is erre járt, elvileg megvan minden, már csak a hivatalos bejelentés hiányzik. Remélem holnap robbant Laporta és bejelenti az Agüero-Garica-Wijnaldum-Emerson sort egyben :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.27. 15:57:01

Coutinhoért érdeklődik az Everton és az Arsenal is. Utóbbi már korábban is jelentkezett ráadásul, ha megy Ödegaard akkor mindenképp kellenek nekik valaki, és erre a brazilt nézték ki. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de 40 millióról szólnak a hírek. (sport)

De Ligt-ről pedig egyre több hír van, Dembélé tűnik a legvalószínűbbnek akit belevonnának az üzletbe, de hallani még Coutinhoról is.

Mirandat végleg eladják, Alemany most tárgyalt a Bestis vezetőivel erről. Az mondjuk nem lenne rossz, ha bele tudnánk vonni az Emerson transzferbe.
Forca Barca!!!!
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2021.05.26. 17:13:00

messideco írta:
2021.05.26. 12:39:51
Kérdés, hogy melyik nagycsapat keres kapust most. A Bayern vinné szerintetek Neuer utódjának? Juventus?

szerk: Dortmundot olvastam, de már talán cáfolták is.
A Bayern nem hiszem, hogy vinné miután Neuer sérülése alatt/után azon lobbiztak Rumeningeek, hogy ne Stéga legyen a válogatott első szamú kapusa.
A többieknél pedig nincs nagyon hiány most azon a poszton.
Egyébként a Juventus a másik kérője Donnarummanak rajtunk kívűl azt írták, tehát azt se hinném.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2021.05.26. 12:39:51

Kérdés, hogy melyik nagycsapat keres kapust most. A Bayern vinné szerintetek Neuer utódjának? Juventus?

szerk: Dortmundot olvastam, de már talán cáfolták is.
"And my heart will leave you never."
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2021.05.26. 12:10:52

Állitólag a klub leakarja igazolni Donnarumat, és ter Stegentől megválnának jó ajánlat esetén. :shock:
Egy olasz sportújságíró a forrás szóval remélem nem kell komolyan venni.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2021.05.26. 12:03:46

Lehet nyitni a topicokat. Jöhetnek az üdv a Barcában hozzászólások :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.26. 12:02:01

bunga írta:
2021.05.26. 11:19:40
Kár azon spekulálni, hogy hogy lesz itt jövőre BL győzelem. Garantálom: sehogy. Egy Liga bajnoki címmel maximálisan meg lennék elégedve.
Nem is a BL győzelem itt a lényeg, attól nagyon messze vagyunk, inkább pénzügyi oldalról óriási kiesés lenne, Tv jogokból bevétel stb. Azt mocskos mód megéreznénk.

Közben Fabrizio Romano szerint, a tegnapi megbeszélés sikeres volt Wijnaldum képviselőjével és elfogadják a Barca által nyújtott szerződést, mondanom sem kell kevesebb fizuért + opció bónuszokra. 3 éves szerződés.
Gini Wijnaldum to Barcelona, confirmed and here we go! 🔴🔵 #FCB

The verbal agreement has been reached, Wijnaldum is joining Barça until June 2024. He’s expected to sign his contract in the next few days - work in progress to complete the deal reducing Gini’s salary. ⏳
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.26. 11:30:48

Most lehet, hogy piszkosul naív és elfogult vagyok, de nekem nem tűnik gyanúsnak, hogy az eddig felröppent érkezők minket választanak.
Eric Garcia logikus, ráadásul stabil kezdő várományosként várhatja a szezont.
Agüero el fog játszadozni a maga szintjén, szerintem kényelmes helyzetben lesz, megszokta a padot, Barcelona jó hely, Messi is itt lesz. Mi baja lehetne?
Wijnaldum, mint egy falat kenyér, úgy kell a középpályára, fix kezdő várományos ő is.
Depay? Tisztában van vele, hogy nálunk erősebb csapatokban esélytelen lenne.
Új edző vagy Koeman? Depay kivételével mindhárman biztosak lehetnek a helyüket illetően.
Elvárások nem igazán lehetnek jövőre Barcelonában, szinte bármilyen fejlődés sikernek fog számítani, gyakorlatilag senkinek semmi vesztenivalója nincsen. Ha pedig összejönne valami ügyes kis csapat, azzal komolyat nyerhet mindenki.
Válasz küldése