Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2017.05.31. 14:12:46

MessiNeymarSuarez írta:Esetleg 4-4-2, vagy 4-3-1-2?
4-4-2t nem tudom hogy képzelted el, nekem nem áll össze a fejemben.

4-3-1-2 Neymart feltolva csatárba, Messi mögöttük? Nem lesz tőle jobb a jobboldalunk, Suarez jobban be lenne korlátozva szerintem.

3 védős rendszer
Itt meg az a bajom, hogy mi lenne Albával (Dignével)? Illetve Ini lenne a még mindig Messi után a legtöbbet támadó kp-s, így továbbra is hangsúlyosabb lenne a baloldalunk. Nyilván az igazolások más variációs lehetőségeket adhatnak, de én a jelenlegi keretből nem tudnék összehozni olyan játékrendszert, felfogást stb. amivel orvosolhatnánk ezeket a kérdéseket.

Szerintem várjuk meg az új érkezőket. :)
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.05.31. 14:10:12

palesz77 írta: Szélen a felfutó hátvéddel vissza kell menni általában a támadóknak, Neymar is rengetegszer csinálja, 90 percen keresztül is ha kell. Messi ezt nem teszi meg, általában ő az, aki Suárezzel elől középen megkezdik a letámadást, de nagyon ritkán jönnek lényegesen hátrébb - Lajos többször azért. 4231 féle felállásban pedig főleg kell a védekezés a szélsőktől is, mert a középső középpályások közül ha egy valaki kilép szélre, akkor 1 ember marad középre - meg az általad felvázolt esetben a visszazáró Messi, de én ezt nem érezném túl életbiztosításnak - ami elég harmatos. Azt végülis lehetne, hogy az egyik hátsó ember kilép szélre, és középről Coutinho visszazár annak helyére, talán még ez lenne a leg életszerűbb, de általában azért inkább a szélsők mennek vissza.
Alves távozása azért nagy mértékben befolyásolta Messi helyzetét is. Amikor jött Lucho kirakta Messit szélre és tudott virgonckodni, Rakitic meg többet törődhetett a védekezéssel. Sokat ütközött, labdát szerzett. Idén már láthatjuk mennyivel feljebb játszott, mint korábban. Szerintem simán meg lehetne oldani, hogy Messi a jobboson legyen, persze nem olyan pozícióban , mint Neymar "odaát".
Ha egy másik szélsővel játszanánk azt nem bírná el a csapat. Így is sokszor orrnehéz. Messi hiába lenne a kp. tengelyében védekezésben nem nyújtana többet, mögé kellene egy ember Busival párban, így meg meghalna a középpályánk. Nem hiszem, hogy működhetne egy ilyen 4-2-3-1, főleg felfutó szélsővel.
Annyit szerintem nem vesztett Messi a sebességéből, hogy szélről indulva vesztene a hatékonyságából, főleg, hogy sokkal kötetlenebb szerepben lehetne, mint mondjuk Neymar.

Kíváncsi vagyok Valverde megpróbál-e a taktikában valami radikálisabbat húzni vagy marad-e a 4-3-3-nál, ami szerintem simán működhetne tovább egy klasszis, megfelelő középpályással.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.31. 13:55:09

Esetleg 4-4-2, vagy 4-3-1-2?

Jobboldalt tényleg nagyon helyre kéne tenni. Alves nagy űrt hagyott, Messi is középen játszik, konkrétan nincs sokszor érdembeli emberünk a jobboson, pont azon a részen ahol nagyon erősek voltunk.

Nehéz ügy...Talán úgy lehetne megoldani, ha találnánk egy olyan jó JHV-et, amelyik érdemben is tudná segíteni a támadást, mint egy jobbszélső támadó.

De elsődlegesen a KP-t kell rendbe rakni, egy olyan ütős KP-t összerakni amelyik képes kiszolgálni elől Lajosékat, mert anélkül nem sokra megyünk.

Cuadradot elfogadtam volna, őt is hogy lehet hogy egy Juventus képes volt 20-25 millióért megvenni? Nekünk alsó hangon 60 lett volna kb.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.31. 13:40:12

Stalkyard írta:
S.Agüero írta:
palesz77 írta:Barcelona made contacts with the representatives of Nice midfielder Jean Seri (25) on Monday over a possible transfer. €40M buyout fee. [MD]
40 egy Seriért? Ne csináljuk már... :roll: :D
Akkor már inkább 80 egy Verrattiért. Komolyan mondom. :D
Még nem tudtunk vele megegyezni.Valahol olvastam hogy ki is jelentette marad.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.05.31. 13:37:13

S.Agüero írta:
palesz77 írta:Barcelona made contacts with the representatives of Nice midfielder Jean Seri (25) on Monday over a possible transfer. €40M buyout fee. [MD]
40 egy Seriért? Ne csináljuk már... :roll: :D
Akkor már inkább 80 egy Verrattiért. Komolyan mondom. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2017.05.31. 13:36:50

Én nem tudom melyik lenne a jobb egyébként. Ha kitesszük Messit jobbra, akkor is sokkal többet fog középen helyezkedni, mint a szélen, ezzel közel nulla jobboldalunk lesz.

Viszont, ha bevisszük Messit középre "hivatalosan", és teszünk valaki jobboldalra, akkor pedig ugye az MSN alap, plusz egy jobbszélső, így marad két ember középre, egyel kevesebb a mostani 3-nál. Támadásban nem kevesebb, mert ott van Messi, viszont középen is kell melózni, ha dominálni akarjuk a kp-t védekezésben is. Akkor Busi mellé egy melós arc kell, itt van a jelenlegi keretből Rakitic, de pl. Ini helyét, szerepét ebben a szerkezetben nem értem.

Messi jobbról indulva, már nem képes arra, hogy végigvigye és be is fejezze az akciót, mert az ellenfelek is kiismerték, ő is öregedett. Azonban középről indulva sem mindegy milyen mélységből. Ha vissza kell járnia a kezdőkörig a labdákért, egy 6-7 emberes fallal találja szemben magát, lásd pl. Juve elleni meccs. Kell mögé rakni egy olyan középpályát, akik védekezésben melóznak helyette, támadásban pedig a támadó harmadig felhozzák a labdát, hogy ne neki kelljen. Jó kérdés, hogy két ember erre képes-e topcsapatok ellen?
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.05.31. 13:29:07

Pár hete erről írtam Messi és Busquets kapcsán is. Amilyen áldás a csapatnak a jelenlétük, olyan nagy probléma is a taktika szempontjából.
Busquets mellé kell mindenképp legalább egy ütköző, hajtós középpályás, de az MSN-nel elől inkább kettő az az egy. Iniesta emiatt dupla terhelés alatt áll, emiatt sem bírta ebben a szezonban annyira. Fogadni mernék, ha a taktikánk ugyanaz a 4-3-3 lett volna, mint Pep alatt, Iniesta kb végig tudott volna játszani. Nyilván azt a taktikát már nem lehet egy az egyben visszahozni, mert kiismerték és a játékosanyagunk is teljesen más, de pont emiatt probléma Busquets helye, szerepe is.
Áttérve Messi-re. Ha a szélre visszakerül, az sokat le fog vonni a hatékonyságából. Nem 24-25 éves már ő sem és láthatóan megkopott az indulósebessége, dinamikája. Szélről sokkal nehezebben tudna lövőpozícióba kerülni és kevesebb passzlehetősége lenne, mint középről. Nem is beszélve arról, hogy nem tudna már úgy visszaérni az ellenfél felfutó szélső bekkjeivel, mint ahogy korábban amikor szélsőt játszott, vagy ahogy most Neymar játszik.Persze, ha Rakitic kisegítené, mint anno Alves-t akkor még esetleg a védekezésen nem látszana meg. Ettől függetlenül Messi középről indulva, kötetlenebb mozgással sokkal hasznosabb lehetne. Ekkor viszont az a gond, amit írtak is már páran, hogy 1. kellene egy kezdő jobb-támadó 2. át kellene alakítani a 4-3-3-as taktikát, maradna a 3-4-3 vagy a középpályán kellene alakítani elég sokat.
Ha 4-3-3-ban lenne Messi középen, akkor Busquets-cel együtt kb egy spanyol középcsapat támadásait sem tudnánk megállítani már a középpályán. Ha pedig megtartjuk az idén használt 3-4-3-at akkor újfent a szélekről leszünk roppant sebezhetően. Ha pedig megpróbálnánk egy Juventus-Chelsea-féle 3-5-2-es taktikát, akkor se férne be oda Busquets, oda inkább egy Rakitic-Verratti kettős passzolna, ráadásul Suárez is kitolódna kicsit a jobbos felé, ami az ő játékának sem kedvezne.
Egy szóval nem irigylem Valverde-t...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.31. 13:26:43

palesz77 írta:Barcelona made contacts with the representatives of Nice midfielder Jean Seri (25) on Monday over a possible transfer. €40M buyout fee. [MD]
40 egy Seriért? Ne csináljuk már... :roll: :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.31. 13:01:37

barca0417 írta:Persze adná magát Deulofeu is, de kérdés hogy mennyire válna be.
de épp ez az amiről beszélek. ha nem veszünk egy VILÁGKLASSZIS jobbos támadót, és messi középen fog erőlködni, megint totál egyoldalasak leszünk amit ezerszer könnyebb levédekezni, főleg egy juve kaliberű csapatnak. most idejön dulifuli/munir/vitolo, ilyen emberekkel megint az egyoldalas nyüglődés fog menni amitől biztos agygörcsöt kapok a 2. meccs után. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.31. 13:00:52

Oké de ha nem megy ki jobb szélre kell egy jobb szélső.Duli lesz a nagy fegyver akkor?Nem.tartom nagy ötletnek ha jobb szélső és szélső hátvéd is kell egyből.
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.05.31. 12:39:43

Ha Messivel középen számolunk akkor kell egy klasszis szélső is a jobboldalra. Jó lenne egy olyan aki mindkét szélen bevethető, így nagyobb lehet a taktikai variáció, illetve aki besegít a védekezésbe.
A PSG meccsig, Di Mariát mondtam volna mint legjobb opció, de ott ahogy viselkedett, már nem vagyok benne biztos.
Persze adná magát Deulofeu is, de kérdés hogy mennyire válna be.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.31. 12:19:13

Én sem tenném ki Messit szélre, egy csomót veszítene a csapat ezzel.
Itt van ez az ember, rakjunk köré rendszert.
Kivinné szélre, hihetetlen pazarlás lenne, max néha taktikai fegyverként nyúlnék ehhez a megoldáshoz.

Így is egyébként kevésszer tud kapu elé érni, szélen még nehezebben menne ez. Ott is butítana, mert feljebb áll mindenkinél tudásban, de középen az igazi már.
Amit írsz veb igaz, hogy sok a meló, de ezért kéne értelmes kp mögé-mellé, akkor máris nem kéne ennyi emberrel küzdenie középen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.31. 12:09:03

visca el barca írta:sztem ez is csak ilyen agyszülemény amit megkreáltál magadnak és azóta ebben a hitben élsz :D
Szélen a felfutó hátvéddel vissza kell menni általában a támadóknak, Neymar is rengetegszer csinálja, 90 percen keresztül is ha kell. Messi ezt nem teszi meg, általában ő az, aki Suárezzel elől középen megkezdik a letámadást, de nagyon ritkán jönnek lényegesen hátrébb - Lajos többször azért. 4231 féle felállásban pedig főleg kell a védekezés a szélsőktől is, mert a középső középpályások közül ha egy valaki kilép szélre, akkor 1 ember marad középre - meg az általad felvázolt esetben a visszazáró Messi, de én ezt nem érezném túl életbiztosításnak - ami elég harmatos. Azt végülis lehetne, hogy az egyik hátsó ember kilép szélre, és középről Coutinho visszazár annak helyére, talán még ez lenne a leg életszerűbb, de általában azért inkább a szélsők mennek vissza.

Plusz ott van Messi akarata is, ha az én érvelésem "nem győz meg". :D Most is ott játszik, "ahol akar", és végig középen van. Sokkal többet szervezhet ott mint a szélen, amit láthatóan élvez is, én nem látok abban realitást, hogy ő újra szélső lesz inkább.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.31. 11:50:26

palesz77 írta:Messi bőven nem végez már annyi mezőnymunkát, hogy kimenjen megint a szélre.
sztem ez is csak ilyen agyszülemény amit megkreáltál magadnak és azóta ebben a hitben élsz :D

ugyan szélen minek kellene több mezőnymunka mint középen? középen is ugyanúgy visszajár védekezni, szélen se kellene neki sokkal többet. ergo nem értem mire gondolsz.
+ középen sokkal több ember tudja aprítani, így sokkal melósabb neki a kezdőkörből eljutni a kapuig, sokkal többet van a darálóban, ami csak plusz energia. középen, rajta lihet két kp-s, a szűrő ha van, meg vmelyik középső védő, míg szélem max 1-2 emberrel kellene folyamatosan küzdenie
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2017.05.31. 11:34:17

(És akkor Bob mindjárt feltűnik, hogy Saúl baromi jó kis igazolás lenne. :mrgreen: )[/quote]
Nem lenne rossz igazolás csak nekünk nem ő kell hogy az elsődleges legyen most

Nem tudom a héten már vagy 3 jobbhátvéddel megállapodott itt-ott a csapat szóval szerintem még kevesebb ilyet fogok olvasni mostanában aztán lesz ami lesz.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.31. 11:17:45

MesQueUnClub írta:Hát az Abidal hasonlat egyenlőre nekem sem túl világos :lol:
Végül is mindhárom védő nem? :P :lol:
Hát igen, kb ennyi a közös a felsorolt nevekben. Középpályásoknál is ez van amúgy, Saúl annyiban egyezik meg a többiekkel, hogy ő is középpályán játszik. De most twitteren keresgélve nem is láttam olyan hírt, ahol a Barcával hoznák össze, szóval kicsit megnyugodtam azért. Van egy tippem, hogy Don Balon féle forrásai vannak ennek a hírcsokornak inkább csak. :D

(És akkor Bob mindjárt feltűnik, hogy Saúl baromi jó kis igazolás lenne. :mrgreen: )
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2017.05.31. 11:10:57

Hát az Abidal hasonlat egyenlőre nekem sem túl világos :lol:
Végül is mindhárom védő nem? :P :lol:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.31. 11:01:28

visca el barca írta:nxztpo. sztem én vagyok itt az egyetlen aki nem akarja messit középen látni, mert így akárki is fog jönni a jobboldalra megint totál egyoldalasak leszünk, ugyanis messi középről is mindig balra húz és csak neymart keresi labdával.
Ez így igaz, de szerintem részben az is közrejátszik, hogy a baloson Ini, Alba és Neymar van, akik felé mehet, a jobboson meg Rakitic és SR voltak. SR-t én csúcsformájában nagyon komáltam jobbhátvédként, de még így is lényeges szintkülönbség volt a 2 oldal között. Plusz az sem elhanyagolható, hogy Messi bőven nem végez már annyi mezőnymunkát, hogy kimenjen megint a szélre. Ha minden igaz már idén is ez volt Messi átlagos hőtérképe, ő már nem megy ki újra a szélre szerintem. Legalábbis én nagyon meglepődnék. 3 éve megtette, tény, de azóta öregedett ő is már annyit szerintem, hogy ne a szélen legyen a legjobb.
MesQueUnClub írta:...
Nem tudom milyen forrásokból dolgozik az oldal, de remélem a fele nem igaz. A listák alapján sokszor lényegtelen a játékos profilja, csak jöjjön valaki.. Verratti, Seri, 2 játékmester, eddig oké, aztán a harmadik név Saúl? :D Abidal is. Davinson Sánchez vagy Marcos Alonso? Tényleg, tök ugyanaz a kettő.. :D
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2017.05.31. 10:48:32

Robert Fernandez felvázolta a nyári erősítési terveket amelyek a következőek lennének:
Elsőként egy jobbhátvéd igazolása van tervben:
Bellerin az elsőszámú Djibrill Sidibé a második számú és Nelson Semedo a harmadik számú terv.
Szeretnének egy középső középpályást is melyre Verratti, Seri és Saul Niguez a három kiszemelt.
Egy Abidalhoz hasonló igazolás is tervben van erre az opciók: Sarr, Davinson Sanchez,Azpilicueta és Marcos Alonso.
Távozhatnak: Denis Suarez,Arda Turan,Mathieu,Rafinha és Andre Gomes.
Munir és Deulofeu sorsa pedig Valverden múlik.

egyik magyar barcas FB oldal rakta ki, azért nem annyira rossz névsor :mrgreen: :mrgreen:

máshol meg azt lehet olvasni hogy Seri szerződésében van egy olyan pont hogyha a Barca vinné akkor nem 40 hanem 20 millió :lol: :lol: érdekes majd kiderül
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.31. 10:45:26

állítólag holnap fog valverde leülni robetékkel megbeszélni az igazolásokat, a mai nap ez a nevek szerepelnek a sportnál: Coutinho, Verrati, Bellerín, Deulofeu, Azpilicueta o Seri.

nxztpo. sztem én vagyok itt az egyetlen aki nem akarja messit középen látni, mert így akárki is fog jönni a jobboldalra megint totál egyoldalasak leszünk, ugyanis messi középről is mindig balra húz és csak neymart keresi labdával.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2017.05.31. 10:39:20

visca el barca írta: 4-2-3-1-ben laller mögött elférne, neymarral a balosán, messi meg a jobboson. inkább ez a verzió, minthogy messi legyen a 3asból középen és a jobboson dulifuli/vitolo/inaki w./rafinha-féle arcokat kelljen nézni, meg azt, hogy jövőre is féloldalas lesz az egész csapat
Messit berakhatod jobb oldalra bármilyen felállásban, ha ő középre akar menni középre megy, ha vissza akar lépni labdáért vissza fog lépni. Én ezért támogatnám egy jobbszélső játszatását Messi mellett, mert eszméletlen mennyivel könnyebb levédekezni minket, ha "csak" balra és középre kell koncentrálni.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.31. 10:31:45

palesz77 írta:Barcelona made contacts with the representatives of Nice midfielder Jean Seri (25) on Monday over a possible transfer. €40M buyout fee. [MD]

A SPORT szerintem meg Coutinhonak az a baja, hogy nem tudja hol játszana, de amúgy jönne. Van egy tippem, hogy ez hülyeség, de hát valamiről írniuk kell ugye.. :D
4-2-3-1-ben laller mögött elférne, neymarral a balosán, messi meg a jobboson. inkább ez a verzió, minthogy messi legyen a 3asból középen és a jobboson dulifuli/vitolo/inaki w./rafinha-féle arcokat kelljen nézni, meg azt, hogy jövőre is féloldalas lesz az egész csapat
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.05.31. 09:49:15

Nagyon remélem még azt is azon kívül hogy a megfelelő emberek jönnek, hogy idén nem húzzuk el a végéig. Mert azért Paco védelmében is mondva, úgy esett be nyár végén mikor már ment a szezon. Így nem könnyű beilleszkedni, még edzeni is alig tudott az új csapatában nem hogy felkészülési meccset játszani. Idén jó lenne, ha a Juventus elleni meccsig nagyjából összeállna a keret, nem ülnének olyanok a padon akikkel egyértelműen nem számol a mester, viszont itt lennének már az olyanok akiknek be kell illeszkedni illetve függőben van a sorsuk, de van esélyük maradni/felkerülni.
Ezt Serit nem ismerem, megint "lehet belőle" André Gomes is meg Umtiti is. remélem utóbbi lesz.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.31. 09:26:51

Barcelona made contacts with the representatives of Nice midfielder Jean Seri (25) on Monday over a possible transfer. €40M buyout fee. [MD]

A SPORT szerintem meg Coutinhonak az a baja, hogy nem tudja hol játszana, de amúgy jönne. Van egy tippem, hogy ez hülyeség, de hát valamiről írniuk kell ugye.. :D
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.05.30. 20:13:39

palesz77 írta:[
Megbízható Portugál források szerint Semedo felé kezdtünk el intenzívebben érdeklődni, de elég sokat kérnének érte. Elméletileg előnyben vagyunk a City, MU és Bayernnel szemben is, meg is kezdődtek a tárgyalások. Én neki örülnék, mondtam is már, szimpatikus volt a játéka azon a kevés meccsen amin láttam.
Ez a megoldás tetszene a legjobban, amit láttam belőle az ő képességei hasonlítanak a leginkább Alvesére, ráadásul Bellerínt és Cancelot nagyon nem akarom. :mrgreen:
Válasz küldése