Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.08. 18:09:15

azt se értem amúgy h mi ez a nekünk sosincs pénzünk senkire rinyálás ami itt folyamatosan megy. csóró klubok nem vesznek 90 millióért suarezt meg 80 (90-120 :mrgreen: ) millióért neymart.

jól írta LG, azoknak akik pár éve szurkolnak a csapatnak, ezerszer fontosabb hogy az, hogy 100 millióért vegyünk vmi éppen aktuális túlárazott hülyegyereket (pogba), mint az, hogy az összes pénzszóró klubot rommá aláztuk az elmúlt 10 évben.

ha kiírnátok szavazásba, hogy jövőre is legyünk bajnokok, vagy inkább vegyük vmi trendi hülyegyereket 100 millióért, hogy havernak tudjak vele FB -n villogni lenne nagy meglepődés a szavazás végeredménye láttán
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.08. 17:58:28

Hát, amúgy lehet ez a helyzet.. :lol:

Barcelona want to pay at most 10M fixed for Las Palmas centre back Mauricio Lemos (20). A first bid of 4M + 8M was rejected. [sport]

Motmár nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki ez a srác meg mit tud.. :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.08. 17:52:14

ez amúgy nagy troll hozzáállás :mrgreen: pont olyan mint mikor egy ferrari után ácsingózol, aztán rájössz h sosem lesz rá pénzed, akkor elkezded bemagyarázni magadnak, hogy nem is baj, mert drága a fenntartása, meg úgyis minden 2. újgazdag ilyennel járt és tkp. nem is annyira jó autó. aztán mikor megveszed a fhoslágent és beáll melléd egy matt fekete ferrari a pirosnál, akkor meg elsírod magad
True story bro :lol:

Egyébként a legjobb az lenne, ha Umtiti is jönne, meg MArquinhos :mrgreen: De ezt csak akkor, ha Verma és Masch is lelép.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.08. 17:38:48

palesz77 írta:Én amúgy minél többet agyalok Marquinhoson, annál kevésbé érzem úgy, hogy ő lenne a jó döntés.
:mrgreen:

ez amúgy nagy troll hozzáállás :mrgreen: pont olyan mint mikor egy ferrari után ácsingózol, aztán rájössz h sosem lesz rá pénzed, akkor elkezded bemagyarázni magadnak, hogy nem is baj, mert drága a fenntartása, meg úgyis minden 2. újgazdag ilyennel járt és tkp. nem is annyira jó autó. aztán mikor megveszed a fhoslágent és beáll melléd egy matt fekete ferrari a pirosnál, akkor meg elsírod magad :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.06.08. 17:37:03

Szerintem a Barca igazolási politikájával van probléma és nem a piaci árakkal.
Pl itt a Real visszaviszik a Juvétól Moratát 30 ért majd eladják legalább 50 ért és máris 80 csak 80 ba lesz nekik Pogba.

És itt a Barca eladja ingyen Dani Alvest a Juvénak, amely csapat lazán tudna érte pengetni 15-20 körül, majd néz a helyére valakit és máris nincs pénz Pogbára.

Amíg a legnagyobb neveink, Henry, Villa , Xavi, Abidal,Alves ingyen-szinteingyen távoztak nincs miről beszélni.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.06.08. 17:09:23

itt a fórumon is totál ellentétes meglátások jönnek elő akár egy SR. témában is ezért mondtam korábban: ami a dolgok eredője, rákfenéje, mikéntje, kulcsa....(ahogy tetszik) nem más mint : Lucho, LE., Luis Enrique.....
segítsetek ki : lehetett hiteles indokot hallani arról (tőle!) miért kellett pl. Bartrát elengedni? megindokolta egyszer is LE. hogy miért nem játszatja a frissen nagy reményekkel és nem olcsón!) megvett Vidalt? (na igen, volt valami sóder, hogy nem edz rendesen!?) a sportigazgató ha jól emlékszem nyilvánosan kijelentette, hogy szeretné ha Douglas játszana....mintha az edzője nem egészen ezt gondolná...
szintén az ő szájából hangzott el hogy ...nagyon jó a védekezési rendszerünk, a statok. is ezt igazolják...
nem is értem miről megy itt a nagy játékos kavalkád.. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.08. 16:06:17

Pedig hosszútávon szerintem az általad leírt a trend fog diadalmaskodni. Egyszerűen lehetetlen, hogy ez a pénzes lufi ne pukkadjon ki egyszer, elég megnézni most minket. Az utóbbi évtized toronymagasan legsikeresebb csapata vagyunk, aztán számolni kell a garast, hogy tudjunk mindenhova embert hozni. Bár aztán ki tudja, de ott a München például, ők se feltétlen a legnagyobb nevekre mennek rá általában, és milyen üzleteket kötnek. Például Coman vagy Douglas Costa is, totál zsákbamacskák lehettek külső szemlélőknek, aztán tessék. Vagy Kimmich, lehetne sorolni. Az, hogy mi nem ezt az utat járjuk most épp, nem azt jelenti, hogy nem is lehetne, mert akkora csapat vagyunk..
Ezt hasonlóan gondolom én is. Ilyen szempontból Rakitic volt hatalmas fogás nálunk, de emlékszem, a fórum egy jelentős része, hogy irtózott tőle anno. És itt érkeztünk meg a problémához, az baj, a szurkolók nagy része, és a média nem ilyen igazolásokat akar látni, hanem a lehető legnagyobb megszerezhető nevet a posztra, ez itt a jvh-es szavazásnál is megmutatkozott, de azt hiszem, a világ más tájékain sem gondolkodnak máshogy a szurkolók, sőt, rengeteg tini, akik az utóbbi 10 éven belül csatlakoztak, még inkább ezt az irányt képviselik.

Persze ha hozunk egy kisebb nevet, és beválik, akkor elcsendesednek egy időre, de ha nem, akkor egyből támadni fogják a vezetőséget, és Luchot. Ez is nagyon jól látszik a fórumon, hogy szurkolók telhetetlenek, hiába az elmúlt évek sikerei.

Talán ennek tükrében nem meglepő, hogy Guardiola is 2 gyengébb év után tudott robbantani, mikor nem voltak akkora elvárások, és nyomás, majd Luis Enrique szintén egy visszafogottabb időszak után triplázott az első évében. És az a baj, Luchon is azt látom, hogy egyre kevesebbet mer kockáztatni, és egyre inkább közvéleménynek akar megfelelni, ezért küldi fel a gálakezdőt Eibar (Bob kedvéjért :mrgreen: ) szintű csapatok ellen is.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.08. 15:47:01

Lassan nyitok egy gasztro topicot.. :mrgreen:
LG írta:Épp ezért nem szabadna az utánpótlást hanyagolni, illetve a játékosok megfigyelését, és még akkor lecsapni vkire, mielőtt még hype miatt brutálisan felmegy az ára. Persze az eredménykényszer miatt nálunk kész játékosok kellenek, ezért ez utóbbi lehetőség szinte kivitelezhetetlen.
Pedig hosszútávon szerintem az általad leírt a trend fog diadalmaskodni. Egyszerűen lehetetlen, hogy ez a pénzes lufi ne pukkadjon ki egyszer, elég megnézni most minket. Az utóbbi évtized toronymagasan legsikeresebb csapata vagyunk, aztán számolni kell a garast, hogy tudjunk mindenhova embert hozni. Bár aztán ki tudja, de ott a München például, ők se feltétlen a legnagyobb nevekre mennek rá általában, és milyen üzleteket kötnek. Például Coman vagy Douglas Costa is, totál zsákbamacskák lehettek külső szemlélőknek, aztán tessék. Vagy Kimmich, lehetne sorolni. Az, hogy mi nem ezt az utat járjuk most épp, nem azt jelenti, hogy nem is lehetne, mert akkora csapat vagyunk..
MQuCsabi írta:A kenyér amúgy is szemét kaja. :mrgreen: De, ha találunk jó minőségű, teljes kiörlésű kenyeret, ami nem csak részben az (MArquinhos) , azért nem szabad sajnálni a pengőt.
Én amúgy minél többet agyalok Marquinhoson, annál kevésbé érzem úgy, hogy ő lenne a jó döntés. Félreértések elkerülése végett, nagyot nyerhetnénk vele, és lehet hosszútávon senki nem emlékezne a magas árára. De ha most nagy kakiba vagyunk, akkor tényleg luxus ennyit kiadni egy emberért, inkább néznék körül máshol, és vennék több embert az árából. Mint ahogy a vezetőség is teszi úgy néz ki - Umtiti és Lemos -, lehet fele pénzből 2 hasonlóan jó játékost nyúlunk.. Nyilván bőven benne van, hogy nem, de logikusabb ez az út most szerintem.

És azt se lehet modnani, hogy nincs merítési lehetőség, max kész játékosokból nincs - de még Marquinhos se az ugye. Tehetség van most bőven, csak azokból a csapatokból akiket nézek ott van Christensen vagy Koulibaly, de Tah gyereket is istenítik sokan, aztán ő se nagy név még. Bennük lenne a rizikófaktor bőven - meg ki tudja mennyibe fájnának, lehet meg se érné egyik se, mert 40 körül kérnének értük -, de ilyen igazolásokkal legalább mindenhol meg tudnánk erősíteni a csapatot - és nem sokkal lennének nagyobb zsákbamacskáká szerintem. Mondjuk szerintem a kis brazilra nem is kell számítani, a PSG túl sokat fog kérni, mi meg kiszállunk az alkudozásból majd, pont mint 2 éve. Én legalábbis erre számítok.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.08. 15:33:16

A kenéyr amúgy is szemét kaja. :mrgreen: De, ha találunk jó minőségű, teljes kiörlésű kenyeret, ami ne mcska részben az (MArquinhos) , azért nem szabad sajnálni a pengőt.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.08. 15:19:24

Petr írta:
LG írta:A kenyeres hasonlatodhoz: de másnak is van hasonló minőségű kenyere, csak olcsóbban, akkor meg hülyeség ennyit kifizetni érte.
Ez igaz, de a vásárló dönti, el, hogy ő melyiket szereti jobban, és hogy ér-e neki ennyit :). Ahogy látjuk ér.
Ez igaz. Ráadásul az esetünkben a vásárlónak (MU) olyan anyagi lehetőségei vannak, hogy ha mégsem ízlik a kenyér, akkor vesznek egy másikat (tehát ha nem válik be, akkor jövő nyáron megint jöhet egy 40-50 milliós védővásárlás).

A mi szempontunkból csak annyi ezzel a baj, hogy az ilyen vásárlók jelentősen növelik a kenyér árát, és mi nem vagyunk annyira elengedve, hogy minden nap kenyeret vegyünk (esetünkben minden nyáron egy komolyabb kiadás védőre).

Épp ezért nem szabadna az utánpótlást hanyagolni, illetve a játékosok megfigyelését, és még akkor lecsapni vkire, mielőtt még hype miatt brutálisan felmegy az ára. Persze az eredménykényszer miatt nálunk kész játékosok kellenek, ezért ez utóbbi lehetőség szinte kivitelezhetetlen.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.06.08. 15:06:52

LG írta:A kenyeres hasonlatodhoz: de másnak is van hasonló minőségű kenyere, csak olcsóbban, akkor meg hülyeség ennyit kifizetni érte.
Ez igaz, de a vásárló dönti, el, hogy ő melyiket szereti jobban, és hogy ér-e neki ennyit :). Ahogy látjuk ér.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.08. 14:59:44

Tromort77 írta:Az, hogy egy oldal mennyire becsül fel egy játékost és mit diktál a piac az teljesen más.
Van pár milliód, de nem ettél 3 napja és nekem van kenyerem akkor bizony tejelni fogsz. Minden annyiba kerül amennyit el kérnek érte. Nyílván nem ér 40 millát, de manapság aki egyeneset tud a labdába rúgni az 20-nál kezdődik.
A kenyeres hasonlatodhoz: de másnak is van hasonló minőségű kenyere, csak olcsóbban, akkor meg hülyeség ennyit kifizetni érte.
Tromort77

2016.06.08. 14:49:37

Az, hogy egy oldal mennyire becsül fel egy játékost és mit diktál a piac az teljesen más.
Van pár milliód, de nem ettél 3 napja és nekem van kenyerem akkor bizony tejelni fogsz. Minden annyiba kerül amennyit el kérnek érte. Nyílván nem ér 40 millát, de manapság aki egyeneset tud a labdába rúgni az 20-nál kezdődik.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.08. 14:37:40

Chino írta:
LG írta: A transfermarkt szerint 8 milliót ér, és a Villarreal tavaly 5,7M-ért vette. Kicsit kerestek rajta. :lol:

Ennek fényében Umtitiért a 25M, vagy Marquinhosért 50-60 millió sem sok. Sajnos ilyen napokat élünk, fiatal, tehetséges védő, akinek még évek vannak hátra szerződéséből, mostanában ennyibe kerülnek. :(
A transfermarkt manapság még megközelítőleg sem éri meg alapul venni. Lehet, hogy a korrekt árakat írják, de ha annyiért meg tudnánk venni ezeket 60 millióból minőségben fel tudnánk tölteni a keretet. Maximum mi ilyen áron adjuk el a játékosokat. De Marquinhos 30 millió, Umititi 15, Bellerin 18, Gameiro 15 millió és sorolhatnánk. Kb ezek a normál árak, de mindegyikre 10-20 milliót rá kell rakni, mert a csapatuk ennyiért nem adja el.
Igen, de azért az arányokat érdemes nézni. Pl. Umtiti 15M ér szerinte, ha kiadunk érte 25M-t, az még elég korrekt a mai viszonyok között. De a MU egy 8 milliósért ad ki 40M-t, azért ez még ma is nevetséges, szerintem. 5x ár, a Villarreal segget csinál belőlük. :lol:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.08. 14:22:30

Olvasom a főoldalon Mariano-t, ami nem lenne rossz megoldás, DE kérdés, mi lesz Viadallal???
Ha Vidal marad, akkor Mariano ilyen Adriano -féle csere lesz, ha meg játszani fog és Vidal most sem, akkor meg mi értelme van itt tartani Vidalt?
Bellerinért elterjedt itt a fórumon ez a 40 misi, de abban mindenki biztos lehet, hogy 60 alatt még csak válaszolni sem fog az Arsenal....
Ha Vidal menne, akkor a Mariano-Cancelo párossal meglehetnénk évekre jobbon.... Feltéve ha beválnak...
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.06.08. 13:50:11

Ősszel nulla teherrel játszott Roberto. Lucho sem tudott mást bedobni, Alves és Messi is sérült volt, Vidal ugye nem játszhatott, Douglas is akkor sérült le, így bedobta Robertot, mivel nem volt más.
A gyerek felszabadultan játszott, szaladgált föl-le, egy labdabiztos ügyes gyerek.
Aztán amikor visszajöttek a "nagyok" , akkor megint full átlagos lett, annyi, hogy megtartotta ezt a labdabiztos stílusát, ami szerintem a középpályára hasznos lehet, amolyan Xavi féle szerepkörbe, viszont Jhv-nek én kevésnek érzem.
Persze a lehetőséget meg kell neki adni - főleg ha nem számolnánk Vidallal - de akár lehet még egy olyan ősze, mint amilyen a tavalyi volt, főleg ha Mariano lenne mögötte, akkor lehet, hogy tudna megint felszabadultan játszani.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.06.08. 13:45:05

LG írta: A transfermarkt szerint 8 milliót ér, és a Villarreal tavaly 5,7M-ért vette. Kicsit kerestek rajta. :lol:

Ennek fényében Umtitiért a 25M, vagy Marquinhosért 50-60 millió sem sok. Sajnos ilyen napokat élünk, fiatal, tehetséges védő, akinek még évek vannak hátra szerződéséből, mostanában ennyibe kerülnek. :(
A transfermarkt manapság még megközelítőleg sem éri meg alapul venni. Lehet, hogy a korrekt árakat írják, de ha annyiért meg tudnánk venni ezeket 60 millióból minőségben fel tudnánk tölteni a keretet. Maximum mi ilyen áron adjuk el a játékosokat. De Marquinhos 30 millió, Umititi 15, Bellerin 18, Gameiro 15 millió és sorolhatnánk. Kb ezek a normál árak, de mindegyikre 10-20 milliót rá kell rakni, mert a csapatuk ennyiért nem adja el.

Vidal érdekes lesz. Vele az a gond, hogy nem tudni számít-e rá LE vagy csak azért nem adjuk el mert "most" vettük.
edermatyi írta:jó a milános hasonlat erős túlzás volt csak szomorú látni, hogy mostanában állandóan kölcsönadjuk a tehetségeket és érdekes módon egyik sem jön vissza. Vajon Messi nem tűnt volna el anno ha elmegy kölcsönbe a celtichez? Érdekes módon a saját nevelésű alapcsapat tagjai nem voltak kölcsönben. (Piqué és Alba eladva volt és jó pénzért visszahozva az nem ugyanaz) Kicsit off de pl én Grimaldót sem herdáltam volna el és még volt pár fiatal akik szerintem ha maradnak egy két évet mostanra már fontosak lennének a csapatnak. Ott van erre példa SR aki várt nem ment kölcsönbe pedig mindenki leszólta és elküldte volna most meg ő a joker játékos.

Még erős túlzásnak is durva. A gálakezdőben (főleg, ha a Bl-t nézzük) Ini és Masch van 30 fölött, ráadásul előbbinek keressük az utódját és kh, ami nem olyan vészes. A gerinc, a húzóemberekben 3-4 év legalább van, annyi idő alatt pedig még igazolni fogunk (fiatalokat hozni).

A kölcsön egy nagyon kényes kérdés. Odaadunk valakit 1-2 évre kölcsönbe egy 20-21 éves játékost, az aktuális edzőnek nem igazán érdeke, hogy elkezdje beépíteni, hosszútávon nem számolhat vele. Ha van helyette egy legalább olyan jó, esetleg valamivel jobb játékos, aki stabilan ott van a csapatban inkább azt játszatja, aki kölcsönben van pedig jó a padra. Ezért nehéz a kölcsönjátékos sorsa. De még ha egy gyengébb csapatba megy ahol meghatározó játékos lesz, akkor meg az megy, hogy egy ilyen színvonalú csapatban könnyű. Lásd pl. Halilovic. De lehet, hogy valaki nagyon jó teljesíttményt nyújt, de nincs szem előtt így nem foglalkozunk vele. Pl. Deulofeu. De a legnagyobb gond, hogy sokaknak olyan konkurenciája van itt, hogy hiába nagyon tehetséges, de egyszerűen nem kapna annyi lehetőséget. Pl. a csatárok. Ilyenkor viszont nincs más lehetőség.
De azt ne képzeljük, hogy ez csak nálunk van így. Most Rafinha lehet hosszú idő után a kivétel. Egy erős középcsapat húzóembere volt, ráadásl Luchoval dolgozott. A sérülése sajnos nagyon rosszkor jött, idén lett volna lehetősége megmutatni mit tud. Most sokkal nehezebb dolga lesz, reméljük sikerül a következő szezonja.

Egy jó olimpia sokat dobna.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.08. 13:42:27

Én is csak ismételni tudnám Paleszt. Bellerin semmivel sem volt jobb, mint SR jobbhátvédként, csak neki könnyebb kitűnnie a PL-ben/Arsenalban. Song, Hleb, Fabregas sokkal meggyőzőbbek volt ott, nálunk meg ők is kevésnek bizonyultak, de még Henrynak is csak 1 szezonra futotta.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.08. 13:29:52

Barcelona plan new bid of 8M plus 4M incentives for Las Palmas defender Mauricio Lemos (20). A player could join Las Palmas on loan. [sport]

Hát remélem az árával arányosan jobb is lesz Bartránál, ha már 1,5-szeres összeget adnánk érte.. :D
Barcaforever írta:Én nem értem Bellerín szerintetek miért lenne túlhypeolva 40 millióért.
Amúgy ez a 40 millió honnan jött? Mert mindenki ennyit ír nála, szerintem simán elkérne többet az Arsenal. Hülyék lennének nem..
Barcaforever írta: csak jön egy Bl negyeddöntő-elődöntő, Espanol, Atletico,RM meccs és pont akkor fog majd beülni a hintába, amikor a legnagyobb szükség lenne rá.
Nem mintha Bellerín nem hintázott volna eleget a szezonban.. :D
Barcaforever írta:SR egy nagyon jó kp, nem is értem ezt a megoldja a jh posztot. :shock: Persze Pepe is megoldotta jól a vkp posztot Madridban csak senki se értette. Egy harapós meccs volt, amikor a már esélytelen Valencia jött hozzánk és támadtak, minden mindegy alapon és SR-ről kaptunk 2 gólt. Ő középpályás mikor értjük meg!?
Még mindig az őszi meccseket tudom felhozni. Akkor jobb formában volt, mint Alves, kegyetlen nagyot ment. Aztán visszakerült a középpályára, még kicsit tartott a lendület, aztán beszürkült ismét. Szezon végén megint volt 1 jó meccse jobbhátvédként, aztán volt pár gyengébb, de szerintem egyáltalán nem veszett ügy. A hírek szerint Lucho szerint se, úgyhogy én reménykedek, hogy neki lesz igaza, és beválik ott Robi. Középpályára kevés lenne szerintem kezdőbe, jobbhátvédként viszont kezdő is lehet akár, ha az őszi formája nem csak fellángolás volt.
Tromort77

2016.06.08. 13:24:12

Ki mondta, hogy Bellerin 40 milla lenne? Símán körberöhögnének ha ennyivel próbálkoznánk érte.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2016.06.08. 13:20:46

Én nem értem Bellerín szerintetek miért lenne túlhypeolva 40 millióért.

Egyszerűen megváltozott a piac, a sejkek, az oroszok és a keleti üzletemberek felverték az árakat. Egy valamire való hátvéd 35-40 millió. Ez van. Ennyi erővel minek vettük meg Suarezt, miért inkább Giroud-ra alkudtunk...

Bellerín fiatal, Barca nevelés, ismeri a közeget, a csapatot a várost. Ellenne az a 30 éves srác a jobb oldalon 90 %-nak a meccseknek, csak jön egy Bl negyeddöntő-elődöntő, Espanol, Atletico,RM meccs és pont akkor fog majd beülni a hintába, amikor a legnagyobb szükség lenne rá.

SR egy nagyon jó kp, nem is értem ezt a megoldja a jh posztot. :shock: Persze Pepe is megoldotta jól a vkp posztot Madridban csak senki se értette. Egy harapós meccs volt, amikor a már esélytelen Valencia jött hozzánk és támadtak, minden mindegy alapon és SR-ről kaptunk 2 gólt. Ő középpályás mikor értjük meg!?

Mi meg az FCBarcelona vagyunk, ahol minőségi játékosok vannak posztról posztra és nem középpályásokat állítunk be hátvéd sorba.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.06.08. 13:17:27

Nero. írta:A Villarrealból ismert Bailey, aki szinte az összes Real és Barca elleni meccsen hibázott 40 millióért igazol át a Unitedbe. Csak hogy képbe legyünk arról hogy a mai világba mennyi a sok és a reális ár valakiért.
Nem akarom elhinni, h ezt nyélbe fogják ütni, én körbeszaladom a fickót, mire megfordul.

Annyira lutri bárkit is igazolni nálunk, nem igazán tudom hibáztatni a vezetőséget, ha mellényúlnak. Alibizni senki nem tud, mert ordít, ha valaki nem illik a csapatba. Mondjuk ezen a ponton megértem valamilyen szinten azokat, akik ragaszkodnak a saját nevelésű játékosokhoz, mert mégiscsak ebben nevelkednek.

Nehéz a helyzetük, pl itt volt a balhátvéd srác, optimális esetben Albanak még van 5-6 éve magas szinten, márpedig ő nagyon bejött, magyarul egy 20 éves srác azt látja, h reálisan még ennyit kell várnia a kezdőtagsághoz. Ugyan ki vállalja ezt be?!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.08. 13:05:33

Nero. írta:A Villarrealból ismert Bailey, aki szinte az összes Real és Barca elleni meccsen hibázott 40 millióért igazol át a Unitedbe. Csak hogy képbe legyünk arról hogy a mai világba mennyi a sok és a reális ár valakiért.
A transfermarkt szerint 8 milliót ér, és a Villarreal tavaly 5,7M-ért vette. Kicsit kerestek rajta. :lol:

Ennek fényében Umtitiért a 25M, vagy Marquinhosért 50-60 millió sem sok. Sajnos ilyen napokat élünk, fiatal, tehetséges védő, akinek még évek vannak hátra szerződéséből, mostanában ennyibe kerülnek. :(
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.06.08. 12:47:07

A Villarrealból ismert Bailey, aki szinte az összes Real és Barca elleni meccsen hibázott 40 millióért igazol át a Unitedbe. Csak hogy képbe legyünk arról hogy a mai világba mennyi a sok és a reális ár valakiért.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.08. 12:42:34

Marianonak én egyedül akkor látnám értelmét, ha Vidallal nem számolna Lucho. Akkor viszont szerintem nem lenne olyan rossz igazolás, mint amilyennek be van itt állítva. A jelenlegi piacon nincs olyan ember szerintem, akire azt lehetne mondani, hogy "igen, ő érte tuti megéri kiadni 20-40 milliót". Lehet mondani Bellerínt, de neki is bőven fejlődnie kell még, a Valencia portugáls védőjét se hiszem, hogy vétek lenne elszalasztani - vagy akár csak 1-2 évvel később elhozni -, Fabinho szóba se került, és megy is az Atmába úgy néz ki, Aurier magát ütötte ki a nyeregből.. Ilyen felhozatal mellett szerintem bőven belefér, hogy SR-nek adunk 1-2 évet arra, hogy kiderüljön mi is rejlik benne azon a poszton. Ha az őszi formáját állandósítani tudná jobbhátvédként, akkor igazolni se kéne konkrétan. Erre meg Mariano tökéletes lehet, 30 éves, bagóért jönne, a meccsek felén ha játszana, szerintem elégedett lenne, egy ilyen ember mellett simán be lehet építeni valakit. Ha meg nagyon nem válik be Robi, akkor lehet komolyabban a pénztárcába nyúlni jövőre, és hozni mellé valakit. Megmondom őszintén én csak az EL döntőn emlékszem rá, de ott nagyon komoly meccset hozott le, ha hasonlóan játszik szezon közben, akkor nem féltelén itt se.

Mindez persze borul, ha Vidal is marad, de akkor szerintem nem is igazolunk senkit a jobbosra most nyáron. Kérdés csak az, hogy Lucho mennyire rágott be rá, menthető-e még a helyzet, vagy sem.
BarcafanTomee írta:A másik meg, ami furán fog hangzani, de még Douglast sem néztük meg, hogy mire lenne képes. Ha már Monchiék szeretnék meg az igazolási politikánkat figyelve simán el tudnám képzelni, hogy Sevillában meg robbantana. :mrgreen:
Ez meg nekem is átfutott az agyamon.. :D Amúgy amikor játszott, szerintem nem volt vészes egyáltalán. Nyilván nem véletlen, hogy Luco nem dobta be, de a srác alapjai nem rosszak azért. Egy Sevillába simán lehet, hogy fontos tagjává növi ki magát a keretnek, még ha nem is a gálakezdő részeként.
Válasz küldése