Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.16. 22:16:00

Arnau Comas :arrow: Basel ingyen

Ha ez számít bármit is.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.16. 10:32:11

Subinho írta:
2022.06.16. 08:12:42
Robi nem jhv, ez igy van, legalábbis a klasszikus értelemben. Nem az a vonal mellett felrohangáló játékos. Amikor ott játszott is inkább befelé a kötélpálya felé mozgott. Xavi most pont ezt játszatta Alvessel. Ezért is bírta ennyi idősen végig tolni fél évig. Nem kellett fel-le rohangálnia. És ezért illik ide Azpi is, ő sem az a Robertó Carlos. A Chelseaben sokszor játszott jobb oldani belső védőt 3 védős rendszerben. Jó lesz ez, ha egészséges. Relax.
Nem vagyok nagy híve a 3 védős rendszernek, de nem is vagyok edző. Viszont azt látom, hogy volt is abból gond rendesen, ha a középpályán elvesztettük a labdát, és bizony Alves nem volt ott a JHV. helyén, és ez igaz a másik oldalra is. Főleg olyan csapatnál gond ez, ahol a 3 védő is az ellenfél térfelén van, középen főleg, aztán a háta mögött a nagy üres szibériai sík Tajga! A góljaink 90%-át ebből kaptuk. 4 olyan védő kellene, akik versenyképesek, és ott bizony a JHV poszton ez nem lesz meg. Alba is necces, és Pique is.
Továbbra is azt kell mondanom semmi értelme stabil védelem nélkül célokat szőni, aki csak akar szétkontráz bennünket.
Persze állítólag Puskásnak volt egy mondása Grosicsnak, amikor gólt kapot: Ezt is beszedted? :) Nem baj, akkor megint eggyel többet kell rúgnunk!
Ha ez így fog menni, akkor áldásom rá :)
( Itt most nem TS-t akartam párhuzamba állítani, hanem a védőinket)
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.16. 08:12:42

Robi nem jhv, ez igy van, legalábbis a klasszikus értelemben. Nem az a vonal mellett felrohangáló játékos. Amikor ott játszott is inkább befelé a kötélpálya felé mozgott. Xavi most pont ezt játszatta Alvessel. Ezért is bírta ennyi idősen végig tolni fél évig. Nem kellett fel-le rohangálnia. És ezért illik ide Azpi is, ő sem az a Robertó Carlos. A Chelseaben sokszor játszott jobb oldani belső védőt 3 védős rendszerben. Jó lesz ez, ha egészséges. Relax.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.16. 07:23:03

Pepp írta:
2022.06.15. 22:25:31
drobika írta:
2022.06.14. 13:13:18
Valaki írja már meg, hogy a védelemmel mi lesz! :D
Csupa csatár, meg előre játékos... De ki tud hátul valami értelmeset produkálni???
Vagy jó ez így? :)
Araujo+Christensen azért nem rossz belül.
Bármennyire is szapuljuk Robertot, ha valahol, akkor fordított jobb bekk szerepében jó lehet, legalábbis ahogy Xavi használja ezt a posztot. Nem véletlen, hogy a 39 éves Alves szinte végig nyomta a második fél szezont.
Ez sokkal inkább egy második irányító szerep, mint védő. Ha Araujó mellé belép egy hasonlóan hatékony belső védő, akkor ketten már ki tudnak segíteni jobbra-balra szükség esetén.
Egyébként a mai hírek szerint Azpival minden le van egyeztetve, minden azon múlik, hogy holnap a sociók megszavazzák-e az intézkedéseket, amivel anyagilag egyenesbe jönne a Barca (cserébe elzálogosítva a családi ezüstöt).
Tehát SR valszeg csak csereopció lesz a jobb oldalon is, amire azért is szükség lesz, mert Dest sem biztos, hogy marad.
Koundé ügyben is van ugyanis fejlemény, egyrészt a Sevilla elnöke nem tagadja, hogy eladnák, másrészt elvileg érdekelné őket Dest+nyilván egy nagyobb vagyon. Ezzel mondjuk ki is egyeznék, ha a vagyon kisebb...
Alonso viszont valószínűleg nem lesz balra. Szükség esetén Azpi ott is jó, ezért nem hiszem, hogy elköltenénk 10 milliókat idén. Majd jövőre.

Nyilván senki sem tud most semmi biztosat, legfeljebb Alemany, de jelenleg nem kizárt egy
Alba (Baldé)-Koundé (Chirstensen)-Araujo (Garcia, Piqué)-Azpi (SR/Dest) védelem.
Dest sem biztos, hogy marad, és akkor meg marad Robi a JH poszton. Ez úgy ahogy van bukott ötlet! 6 évünk volt rá, hogy teljesen nyilvánvaló legyen ez! Most mégis itt tartunk?! Ha valaki nem látja, hogy SR NEM JH !!! akkor annak sakkoznia kell elmenni! Nem edzőnek lennie!
Pepp
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2021.08.11. 15:35:40

2022.06.16. 00:05:10

Chino írta:
2022.06.15. 23:05:36

Én azért bízom benne, hogy Tagliaficoról még nem mondtunk le teljesen. Olcsón hozható, cserének/rotációba tökéletes lenne.
Koundé szerintem még Dest bevonásával is nagy falat lenne, hiába szeretné nagyon Xavi. Nem is az ára a legnagyobb gond, hanem hogy nem lehet beilleszteni a pénzügyi fair pláybe nnak ellenére, hogy Piqué leadott a fizetéséből és Mingu elmegy. Lenglet és Umtiti lehet a kulcs.
Koulibalyra már nagyobb esély lehet. Hosszabbítani nem fog, a Napoli le is mondott róla. A Sport szerint a Juve, Chelsae, és a PSG is érdeklődik iránta, de ő a Barcát preferálja ezért hajlandó pár hetet várni, hogy a klub gazdasági helyzete rendeződjön és sor kerülhessen a transzferre.
Egy Araujo-Koundé páros azért adná, ráadásul Xavinak is ez a nagy álma. Egy Araujo-Christensen-Piqué-EG kvartettell le lehetne hozni ezt az évet, ha ez lenne az ára, hogy jövőre jöhessen a francia.
Ha Azpi jön szerintem Dest szinte biztosan jön, plusz ő középen is bátran bevethető, nem kényszerposzt neki.

Közben szó volt még Gonçalo Inacioról a Sportingból. 20 éves ballábas belső védő, a MU menne még érte
Attól tartok, hogy Tagliaficonak betett Alba jó és saját gyenge tavaszi teljesítménye, de ne legyen igazam.
Én Piquétől tartok azért. Ez az ágyéksérülés és az, hogy Shakirával szakítva kissé elszabadult, nem túl jó előjel. Mondjuk éppen ő már 2x is visszajött hasonló helyzetből.
De mindenképpen kell még egy belső védő. Nekem nem baj, ha nem nagy nevet veszünk drágán, hanem egy ígéretes tehetséget. Épp eleget buktunk már nagy nevekkel.
Azt látni kell, hogy Alba, Azpi azért nem a jövő megoldásai, tehát előbb-utóbb mögéjük kell egy-egy fiatal backup. Mazraouit ezért sajnálom nagyon.
Cserébe Azpi valóban bárhol bedobható hátul és Christensennel a hiányzó (BL) rutint is hoznák.

Én nagyon reménykedem a holnapi szavazásban, bár vannak szurkolói csoportok akik a nemmel szavazásra szervezkednek... Ha az nem jön össze, akkor Xavi kezdhet gondolkodni, hogy hogyan építi be Pjanicot, Braithwaitet, Umtitit és Lenglet...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.06.15. 23:05:36

Pepp írta:
2022.06.15. 22:25:31
drobika írta:
2022.06.14. 13:13:18
Valaki írja már meg, hogy a védelemmel mi lesz! :D
Csupa csatár, meg előre játékos... De ki tud hátul valami értelmeset produkálni???
Vagy jó ez így? :)
Araujo+Christensen azért nem rossz belül.
Bármennyire is szapuljuk Robertot, ha valahol, akkor fordított jobb bekk szerepében jó lehet, legalábbis ahogy Xavi használja ezt a posztot. Nem véletlen, hogy a 39 éves Alves szinte végig nyomta a második fél szezont.
Ez sokkal inkább egy második irányító szerep, mint védő. Ha Araujó mellé belép egy hasonlóan hatékony belső védő, akkor ketten már ki tudnak segíteni jobbra-balra szükség esetén.
Egyébként a mai hírek szerint Azpival minden le van egyeztetve, minden azon múlik, hogy holnap a sociók megszavazzák-e az intézkedéseket, amivel anyagilag egyenesbe jönne a Barca (cserébe elzálogosítva a családi ezüstöt).
Tehát SR valszeg csak csereopció lesz a jobb oldalon is, amire azért is szükség lesz, mert Dest sem biztos, hogy marad.
Koundé ügyben is van ugyanis fejlemény, egyrészt a Sevilla elnöke nem tagadja, hogy eladnák, másrészt elvileg érdekelné őket Dest+nyilván egy nagyobb vagyon. Ezzel mondjuk ki is egyeznék, ha a vagyon kisebb...
Alonso viszont valószínűleg nem lesz balra. Szükség esetén Azpi ott is jó, ezért nem hiszem, hogy elköltenénk 10 milliókat idén. Majd jövőre.

Nyilván senki sem tud most semmi biztosat, legfeljebb Alemany, de jelenleg nem kizárt egy
Alba (Baldé)-Koundé (Chirstensen)-Araujo (Garcia, Piqué)-Azpi (SR/Dest) védelem.
Én azért bízom benne, hogy Tagliaficoról még nem mondtunk le teljesen. Olcsón hozható, cserének/rotációba tökéletes lenne.
Koundé szerintem még Dest bevonásával is nagy falat lenne, hiába szeretné nagyon Xavi. Nem is az ára a legnagyobb gond, hanem hogy nem lehet beilleszteni a pénzügyi fair pláybe nnak ellenére, hogy Piqué leadott a fizetéséből és Mingu elmegy. Lenglet és Umtiti lehet a kulcs.
Koulibalyra már nagyobb esély lehet. Hosszabbítani nem fog, a Napoli le is mondott róla. A Sport szerint a Juve, Chelsae, és a PSG is érdeklődik iránta, de ő a Barcát preferálja ezért hajlandó pár hetet várni, hogy a klub gazdasági helyzete rendeződjön és sor kerülhessen a transzferre.
Egy Araujo-Koundé páros azért adná, ráadásul Xavinak is ez a nagy álma. Egy Araujo-Christensen-Piqué-EG kvartettell le lehetne hozni ezt az évet, ha ez lenne az ára, hogy jövőre jöhessen a francia.
Ha Azpi jön szerintem Dest szinte biztosan jön, plusz ő középen is bátran bevethető, nem kényszerposzt neki.

Közben szó volt még Gonçalo Inacioról a Sportingból. 20 éves ballábas belső védő, a MU menne még érte
Forca Barca!!!!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2022.06.15. 22:37:30

Koundé, Lewandowski… persze, aztán ha egyik sem jön, kivásároljuk Haalandot a Citys szerzodesebol…

Továbbra is tartó, ne legyetek naivak, senki nem jön, a nyár további része arról fog szólni Twitteren, hogy szenvedünk, hogy Christensent meg Kessiét regisztrálni tudjuk. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Pepp
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2021.08.11. 15:35:40

2022.06.15. 22:25:31

drobika írta:
2022.06.14. 13:13:18
Valaki írja már meg, hogy a védelemmel mi lesz! :D
Csupa csatár, meg előre játékos... De ki tud hátul valami értelmeset produkálni???
Vagy jó ez így? :)
Araujo+Christensen azért nem rossz belül.
Bármennyire is szapuljuk Robertot, ha valahol, akkor fordított jobb bekk szerepében jó lehet, legalábbis ahogy Xavi használja ezt a posztot. Nem véletlen, hogy a 39 éves Alves szinte végig nyomta a második fél szezont.
Ez sokkal inkább egy második irányító szerep, mint védő. Ha Araujó mellé belép egy hasonlóan hatékony belső védő, akkor ketten már ki tudnak segíteni jobbra-balra szükség esetén.
Egyébként a mai hírek szerint Azpival minden le van egyeztetve, minden azon múlik, hogy holnap a sociók megszavazzák-e az intézkedéseket, amivel anyagilag egyenesbe jönne a Barca (cserébe elzálogosítva a családi ezüstöt).
Tehát SR valszeg csak csereopció lesz a jobb oldalon is, amire azért is szükség lesz, mert Dest sem biztos, hogy marad.
Koundé ügyben is van ugyanis fejlemény, egyrészt a Sevilla elnöke nem tagadja, hogy eladnák, másrészt elvileg érdekelné őket Dest+nyilván egy nagyobb vagyon. Ezzel mondjuk ki is egyeznék, ha a vagyon kisebb...
Alonso viszont valószínűleg nem lesz balra. Szükség esetén Azpi ott is jó, ezért nem hiszem, hogy elköltenénk 10 milliókat idén. Majd jövőre.

Nyilván senki sem tud most semmi biztosat, legfeljebb Alemany, de jelenleg nem kizárt egy
Alba (Baldé)-Koundé (Chirstensen)-Araujo (Garcia, Piqué)-Azpi (SR/Dest) védelem.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2022.06.15. 21:17:23

drobika írta:
2022.06.14. 13:13:18
Valaki írja már meg, hogy a védelemmel mi lesz! :D
Jön Koundé :mrgreen:
JUST IN: Everything indicates that Jules Koundé will join FC Barcelona & the last step could be the approval of the economic levers tomorrow. @CatalunyaRadio [🎖️]
Dest, Lenglet vagy Trincao aki szoba jöhet.

Közben még Koulibaly is várja, hogy mi lesz a sorsa. Kettő közül remelem valamelyiket behúzzák.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.15. 20:28:07

A napokban több helyről jött a pletyka, illetve a sport-on is megjelent, hogy Romero szerint a Porto érdeklődik Lenglet iránt.
Nem tudom, mennyi valóságalapja van, de én ebben az esetben még a pletykának is örülök. Azt persze nem tudom, miért menne oda Lenglet, ha itt ellehet 2026-ig, és első sorból szurkolhat pénzért.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.15. 19:18:39

Közben Pablo Torre-t ma meglehetősen visszafogott körülmények között bemutatták. Hivatalosan a B-csapathoz érkezik, de majd meglátjuk.

Kiváncsi leszek rá, konkurencia az van bőven.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.14. 13:41:58

drobika írta:
2022.06.14. 13:13:18
Valaki írja már meg, hogy a védelemmel mi lesz! :D
Csupa csatár, meg előre játékos... De ki tud hátul valami értelmeset produkálni???
Vagy jó ez így? :)
Az alaptétel már csak azért sem pontos, mert eddig csak védekező játékos vagy középpályás van "zsebben". Egy védő, Christensen a Chelsea-ből, egy melós, rombolósabb középpályás, Kessié a Milanból, illetve egy nagy spanyol reménység, Torre jön Pedriék mellé, ha meggyőzi Xavit az előszezonban. Ugyanilyen szerepben Emre Demir is jön, gondolom lesz lehetősége bizonyítani, de ő szerintem a B-ben fog kikötni. De nem lehet tudni, mi van vele, mert állítólag egy nagyon kemény összetűzés miatt nem játszatták a törököknél, játékperc nélkül jön.

Szélső védők: A két Chelsea-s A betűs szélső védőről szóltak pletykák végig, de szerintem semmi nem lesz belőle. Alba még mindig elég jó, mögé lehet, hogy Baldé marad, részemről ezzel kibékülnék még egy szezonra. Jobboldalon marad Dest, aki azért nem egy rossz képességű játékos, ha elkerülik végre jobban a sérülések. Az ő cseréje mindenképp alacsony szint lesz, az tény, legyen az SR vagy Alves.

A középsővédő párosunk meg egy erős, gyors, robosztus duó lesz Araujo-Christensennel még akkor is, ha más már nem jönne, de oda akarunk még egy jó védőt hozni, Koundé, Koulibaly voltak pl erősebben rebesgetve. Valaki szerintem biztos jön, még ha nem is lesz ekkora név. Piqué lesz vélhetően a 4. számú védő, ha marad, főleg, mióta ezt elvileg Xavi is megmondta neki. Szerintem ez a részleg végre teljesen rendben lesz.

Ezen kívül mindenképp nagy erőkkel akarunk valakit Busquets posztjára is, ami szintén félig-meddig védekező poszt, még ha nálunk szervezésről is szól inkább.

Szó nincs most arról, hogy csak támadókról beszélünk, egy csatárt keresünk, meg egy jobbszélsőt, mivel oda nem lesz ember Dembélé távozásával. Minden más pletyka és vágy hátra szól.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.14. 13:33:01

drobika írta:
2022.06.14. 13:13:18
Valaki írja már meg, hogy a védelemmel mi lesz! :D
Csupa csatár, meg előre játékos... De ki tud hátul valami értelmeset produkálni???
Vagy jó ez így? :)
Legrosszabb esetben hátraküldjük De Jong-ot, Ő is tud védőt játszani. Oh, wait....
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.14. 13:13:18

Valaki írja már meg, hogy a védelemmel mi lesz! :D
Csupa csatár, meg előre játékos... De ki tud hátul valami értelmeset produkálni???
Vagy jó ez így? :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.06.14. 11:27:31

vinszentvega írta:
2022.06.14. 11:00:26
Chino írta:
2022.06.14. 10:05:21

Fatival akár Deapay is átadólistára kerülhet, 25-30 milliót alsó hangon megér, ráadásul most tudunk utoljára pénzt csinálni belőle, Dest is inog, akiért 20 milliós ajánlatok érkeznek és ha áron alul is, meg tudunk szabadulni a selejt egy részétől 10-20 millióért (Jutglá hozott már hatot, de valószínűleg Neto is lép az Arsenalba mert Leno átigazol a Fulhambe - Sport) az már egy korrekt összeg, plusz ha összejönnek a szponzori szerződések és eladások 50 millió fordítható játékosvételre.
A kérdés inkább Kessié, hogy ő tényleg Busquets mellé/helyére jönne. Sajnos őt nem igazán ismerem, de ahogy itt az okosabbak mondták azon a poszton klasszis teljesítményt tud nyújtani.
A Fatis részt elírtad, vagy tényleg eladod? :)

Viszont egyet értek, hogy nem feltétlen 9-est kell vennünk, hanem egy gyors balszélsőt Alba helyére és egy betonkemény védekező kp-t
Nem írtam el. Vagyis lehet félreérthetően fogalmaztam. Így hogy Fati visszatért Depay átadólistára kerülhet. Persze van benne kockázat, ha a kicsi lesérül nem lesz minőségi pótlás, de akkor is el kell dönteni, hogy hosszabbítunk-e a hollanddal vagy csinálunk belőle még belőle egy korrekt összeget. 30 millióért szereintem simán elvinnék. A jelenlegi gazdasági helyzetben lehet, hogy be kell vállalni egy ilyet. Viszont egy ilyen játékost konstans padoztatni luxus.
De majd Xavi eldönti mi a szándéka vele.

9-es posztra szerintem mindenképp jönni fog valaki, aminek én személy szerint nem igazán örülök, de kis esélyt látok, hogy ne érkezzen valaki Auba mellé/elé. Depay középre pedig egy vészmegoldás, ez egyértelműen kiderült, meg se közelítette azt a teljesítményt, amit szélsőként nyújtott. Plusz jó eséllyel Braith is rajtunk marad. Rotálásba/kiscsapatok ellen, akár ő is befér.
Nem szeretném hogy elmenjen Depay, nagyon jó meccsei voltak szélen és végtelenül szimpatikus és lojális játékos, de a jelenlegi helyzetben sajnos muszáj áldozatokat hozni és kockázatot vállalni.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.14. 11:24:33

vinszentvega írta:
2022.06.14. 11:00:26
A Fatis részt elírtad, vagy tényleg eladod? :)

Viszont egyet értek, hogy nem feltétlen 9-est kell vennünk, hanem egy gyors balszélsőt Alba helyére és egy betonkemény védekező kp-t
Gondolom "Fatival a sorainkban" módon értette.
Én Depayt én pont a 9es poszt miatt tartanám meg. Mindkét posztján komoly szintet képvisel, egyiken egy idősödő játékos van, a másikon meg egy ki tudja, milyen fizikai állapotú. Nyilván hosszabbítani is kéne akkor vele.

Betonkemény vkp-s elvileg már zsebben van, szurkoljunk, hogy ott is játsszon, mert Milanosként sok évig láttam 4-3-3-ban 8-as poszton, és abban bőven elmarad a tinisztárjainktól, rotálni persze oda is elfogadható, főleg, h Puighoz és Nicohoz viszonyítunk, és pláne, ha eredményt kell inkább őrizni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.06.14. 11:00:26

Chino írta:
2022.06.14. 10:05:21

Fatival akár Deapay is átadólistára kerülhet, 25-30 milliót alsó hangon megér, ráadásul most tudunk utoljára pénzt csinálni belőle, Dest is inog, akiért 20 milliós ajánlatok érkeznek és ha áron alul is, meg tudunk szabadulni a selejt egy részétől 10-20 millióért (Jutglá hozott már hatot, de valószínűleg Neto is lép az Arsenalba mert Leno átigazol a Fulhambe - Sport) az már egy korrekt összeg, plusz ha összejönnek a szponzori szerződések és eladások 50 millió fordítható játékosvételre.
A kérdés inkább Kessié, hogy ő tényleg Busquets mellé/helyére jönne. Sajnos őt nem igazán ismerem, de ahogy itt az okosabbak mondták azon a poszton klasszis teljesítményt tud nyújtani.
A Fatis részt elírtad, vagy tényleg eladod? :)

Viszont egyet értek, hogy nem feltétlen 9-est kell vennünk, hanem egy gyors balszélsőt Alba helyére és egy betonkemény védekező kp-t
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.06.14. 10:05:21

visca el barca írta:
2022.06.13. 14:21:57
vinszentvega írta:
2022.06.13. 08:59:00

A másik világító fogsorral megütöttük a bokánkat... Nálam Firmino 20 perces játékos. Mondjuk nem is volt rajta sokáig a 9-es a Selecao-ban...
Jo, akkor ez alapjan kb ne is igazoljunk senkit. Citys cserepad kuka, coutinho kuka, a francia trio kuka, ajaxos jobb bekk kuka...
FT felett én azért még nem törnék pálcát. Az utóbbi meccsei tény, hogy nagyon gyengék voltak, de simán benne van, hogy szintet tud lépni. Egy fél szezont volt még itt, 22 éves még bármi lehet belőle.
Dest azért még 20 évesen hozta le a szezon nagy részét, bőven kijutott neki a sérülésekből és nem mondanám, hogy olyan gyenge volt. Nem véletlenül harcoltunk a BM-el érte.
Alvessel nem hasonlítanám össze, mert nem versenyeztek. Amikor egészséges volt ő volt az első számú számú jh. Csak éppen most divat szídni a játékosainkat. Ha ezt egy másik csapatban hozza le, bőven az lenne itt a közvélemény, hogy hozzuk el. A top Alvessel összehasonlítani pláne nem korrekt. Jelenleg nincs olyan szintű játékos, amilyen a brazil volt fénykorában.
Destet én csak akkor engedném el, ha sikerülne Azpilicueta-t hozni.

Firminoról meg annyit, hogy ő is 31 éves kor felé közelít. Tavaly összehozott 36 meccsen (2852 perc) meccsen 9 gólt, ebből négyet 2 meccsen, idén 20 meccsen 5 gólt, amiből egy mesterhármas volt a Watfordnak. Egy centertől azért ez édeskevés. Salah és Mané szélsőként eltett 23, illetve 16 gólt. A vkp Fabinho hozott össze ennyi gólt, Jota háromszor ennyit.
És mondjuk Auba már bizonyított itt, mindössze másfél éves korkülönbséggel. A brazil pedig ki tudja mit hozna nálunk.
És az ára sem sokkal lenne kevesebb, mint Lewáé. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok oda a lengyel leigazolásáért.
Személy szerint annak örülnék legjobban, ha senki nem jönne center posztra. Majd jövőre, ha több pénzünk lesz jöhet oda egy minőségi játékos.

Ha De Jong megy és 60-70 milliót össze lehet kukázni eladásokból, akár egy korrekt erősítést is össze lehet hozni. A hollandért egy 80-90 nem földtől elrugaszkodott ár, Fatival akár Deapay is átadólistára kerülhet, 25-30 milliót alsó hangon megér, ráadásul most tudunk utoljára pénzt csinálni belőle, Dest is inog, akiért 20 milliós ajánlatok érkeznek és ha áron alul is, meg tudunk szabadulni a selejt egy részétől 10-20 millióért (Jutglá hozott már hatot, de valószínűleg Neto is lép az Arsenalba mert Leno átigazol a Fulhambe - Sport) az már egy korrekt összeg, plusz ha összejönnek a szponzori szerződések és eladások 50 millió fordítható játékosvételre.
Nyilván most Fifáztam egyet, de ebből bőven kijönne Koulibaly, de akár BS is, ha Xavi tényleg nagyon őt akarja. Habár Pablo Torre is a napokban ír alá, róla sem tudni mi lesz. Elvileg a B-be megy, de Xavi ragaszkodott hozzá és eszélte rá Laportát, szóval lehet hogy egy sűrűn feljáró játékos lesz vagy akár a nagycsapat keretébe fog tartozni. Gondolom ez az előszezontól függ.
A kérdés inkább Kessié, hogy ő tényleg Busquets mellé/helyére jönne. Sajnos őt nem igazán ismerem, de ahogy itt az okosabbak mondták azon a poszton klasszis teljesítményt tud nyújtani.
Forca Barca!!!!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.14. 08:39:55

Cseri írta:
2022.06.11. 14:52:15
A Diario, és a Cadena szerint, azzal, hogy Robi hosszabbított,ill. Dest is marad, Alvesnek lefőtt a kávé. Jandro is megy.
Akkor hátul továbbra is marad a fenntarthatatlan védelem? Mert akkor nem sok értelme van 22-23-mas idényre nagy terveket szőni az biztos...
Egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról, hogy SR, és Dest által Alvesnek lefőtt a kávé, ugyanis az előző két úriember minden volt csak épp nem jó pótlása Alvesnek amikor elment. A megdöbbentő az, hogy most sem jobb játékosok mint Alves. Szubjektív vélemény persze, amivel lehet vitatkozni.
De az tény, ha nem szerzünk két embert legalább a védelembe, akik nemzetközi szintet hoznak, akkor BL meg hasonlókról ne nagyon álmodjunk nagyokat. Márpedgi lehet, hogy tájékozatlan vagyok, de nem látom a nagy hátvédeket sorban állni, hogy jöhessenek.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.06.13. 14:21:57

vinszentvega írta:
2022.06.13. 08:59:00
visca el barca írta:
2022.06.12. 16:27:43
Most h a pool elvitte 100ert nunezt, siman ramennek firminora lewandowski helyett. Iden mar jota is elorebb volt a sorban, hatha elengedne klopp vmi aproert.
A másik világító fogsorral megütöttük a bokánkat... Nálam Firmino 20 perces játékos. Mondjuk nem is volt rajta sokáig a 9-es a Selecao-ban...
Jo, akkor ez alapjan kb ne is igazoljunk senkit. Citys cserepad kuka, coutinho kuka, a francia trio kuka, ajaxos jobb bekk kuka...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.06.13. 10:00:39

fanbarca írta:
2022.06.10. 09:30:30
...

Amúgy ez nem csak akkor van így, ha vonal alatt maradunk? Mert akkor a Real milyen alapon tud 300 milliót költeni igazolásokra? 1.2 milliárd eurós profituk volt idén? Nem hiszem. Vagy rájuk más vonatkozik.
Közben meglett a válasz. Ha bejön az az 500 millió euró, onnantól kezdve megint bátran költekezhetünk, nem érvényes már az 1:3-as szabály. Tebas nyilatkozta mindezt.
més que un club
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.06.13. 08:59:00

visca el barca írta:
2022.06.12. 16:27:43
Most h a pool elvitte 100ert nunezt, siman ramennek firminora lewandowski helyett. Iden mar jota is elorebb volt a sorban, hatha elengedne klopp vmi aproert.
A másik világító fogsorral megütöttük a bokánkat... Nálam Firmino 20 perces játékos. Mondjuk nem is volt rajta sokáig a 9-es a Selecao-ban...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.06.12. 16:27:43

Most h a pool elvitte 100ert nunezt, siman ramennek firminora lewandowski helyett. Iden mar jota is elorebb volt a sorban, hatha elengedne klopp vmi aproert.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.12. 16:00:26

Ha FDJ megy, a MU-ba nincs olyan játékos, aki bevonható, és elférne nálunk?
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.06.11. 15:28:15

Camp Nou99 írta:
2022.06.10. 12:02:46
MessiNeymarSuarez írta:
2022.06.10. 09:55:38
Amúgy Kessie már hivatalos hogy ennyire tuti érkező?

Én Wijnaldum után semmit sem vennék készpénzként amíg nincs hivatalosan bejelentve
Amíg nem tudjuk a játékosokat regisztrálni addig felesleges is bármiről beszélni.
Amúgy az nyilvános, hogy milyen feltételeknek kell ehhez teljesülnie, lehet tudni?
Válasz küldése