Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.05. 22:08:11

Én továbbra se tudom hogy ki kéne meg hogy kire számítsunk. Neymar távozása teljesen meglőtt minket. Ha továbbra is a 4-3-3at akarjuk nyomatni akkor a brazil helyére jöhetne Dembelé, de ő egyértelműen nem az a kaliber mint Neymar = gyengülnénk.
Coutinhorol is sokat írnak de ő meg se nem Iniesta, se nem Neymar posztja. Ügyes gyerek, de az a játék intelligencia nincs meg benne ami Iniestában, ráadásul a kapitányunk most nagyon jól nézett ki a felkészülési meccseken. Ha eronletbe felkészül és a sérülések is elkerülik nincs rá okunk hogy kivegyük a kezdőből.
És akkor ott van Inigo Martinez. Őt hova kinek a helyére? 3-4-3ba jogos lenne, de akkor mi lesz Albával, Vidallal és Semedoval? Abban a rendszerben Rafinha és Turan is jól küldte őket viszont elkéne adni de úgy tűnik senkinek nem kellenek.


Tavalyi csalódások után mindenképp trófeákat várok a csapattól. Már télen látni lehetett hogy a nyáron gyúrni kell, semmilyen kifogása nem lehet a vezetőségnek. Aki meg 220at írt be Neymarnak kivásárlási árnak, annak meg pontosan tudnia kellett hogy ez olyan hogy bezárom az ajtót de a kulcsot a lábtörlő alatt hagyom. SR 40 milliója is életveszély, az a szerencse hogy a gyerek nagyon lojális.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.05. 22:02:48

mess2009 írta:látom Dembélé magasan vezet az óhajok listáján gondoltam megnézem most a kupán...hát az első 45 percben egyszer sem tudott átmenni a védőjén(abból a háromból...) szerelés? labdaszerzés? = 0
azért elhiszem hogy nagy tehetség hiszen olyan sokan mondják 8)
Most viszont adott egy szép gólpasszt Aubameyangnak, elég jól indította =D>
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.05. 21:32:33

Kár köpködni olyan nevekre, akik csak pletykaszinten merülnek föl. Majd ha netán le is igazoljuk őket...
Az már egy érdekesebb kérdés, hogy pletykaszinten hogyan vetődött fel, hogy Init áruljuk. Mert az alapkérdés, hogy az "öregek" érinthetetlenek-e, vagy sem Valverdenél és a vezetőségnél. De ezt is úgy két hét múlva fogjuk megtudni. Tőlünk újabb játékost aligha fognak kivásárolni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.05. 21:27:15

S.Agüero írta:Philippe Coutinho órákon belül a Barcelona futballistája lehet. [beIN SPORTS]
Kíváncsi leszek. Pár napja Romero is írta, hogy a Gamper kupán szeretnénk bemutatni. Aztán majd kitesz az utolsó pillanatban Klopp egy közös képet az instagramra, hogy se queda :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.05. 21:26:20

Philippe Coutinho órákon belül a Barcelona futballistája lehet. [beIN SPORTS]
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.08.05. 21:25:53

látom Dembélé magasan vezet az óhajok listáján gondoltam megnézem most a kupán...hát az első 45 percben egyszer sem tudott átmenni a védőjén(abból a háromból...) szerelés? labdaszerzés? = 0
azért elhiszem hogy nagy tehetség hiszen olyan sokan mondják 8)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.05. 21:15:20

Egyértelműen jelentőset gyengült a csapat, ès most lett még egy probléma, Neymar pótlása.
Elég nehéz lett volna a kp-t rendbevágni, erre most még a csatàrsorral is bajlódni kell.

Kp-n én szórnám ki a népet, Busi, Roberto, Rakitic, Iniesta aki maradna nálam, plusz két érkező, Seri meg Coutinho,másokra akik jobbak lennének oda nincs sanszunk( real kp egésze, Verratti, Thiago).
Előre meg Dembelének örülnék.
De én inkább odavàgnék a Monaco elé egy 150millás csekket Kylianért, és átállnék két csatárra, mögöttük Messivel, két szélen Vidal és Alva futkosna fel alá.

De ez én vagyok, ebből semmi nem lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.05. 21:04:34

Nem akarok vészmadárkodni, de ez a csapat eddig semmivel se jobb, mint a tavalyi. Sőt, Neymar nélkül inkább tovább gyengyül.

Már tavaly is voltak gondok, a jobb eredmények ellenére is. Szóval komoly változásokra lenne szükség, hogy egyáltalán esély legyen bajnokságot vagy BL-t nyerni.

Először is Busquets-féle középpályával kell kezdeni valamit. HIába jön mellé másik két ember, ha ő marad nem leszünk előrébb. Ebben a felállásban ez nem fog működni.

A másik dolog tavaly nem volt cserénk előre. És még idén se nagyon van. Az idő meg telik. Lehet majd megint nyilatkozni, hogy ilyen meg olyan erős a keret, aztán nincs kit becserélni, hogy új színt hozzon a játékba.

Gomes tavaly katasztrófa volt, ahogy Dennis is mégis mindketten itt vannak. Eltelt két hónap és nem történt semmi ez az ami zavar.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.08.05. 20:53:13

Chino írta:Én meg mondok az ellenkezőjére 10 nevet.

Rendben, hogy nem 20 éves koára, de azért 26 már kicsit más. Ennyi erővel nyomjuk inkább Rafinhat, láttuk, hogy bőven van benne tehetség, kkp a legideálisabb neki. A hátán vitt már 21 évesen egy csapatot, de nem kapott itt elég lehetőséget, illetve sérülések sújtották. De nem lenne 40 millió és kb. ugyanannyi kockázat van benne mint Seri-ben, a csapatot és a bajnokságot is jól ismeri.
Az, hogy mondasz rá 10 nevet, még nem változtat azon a tényen, hogy van kivétel, és egy játékos ellen az a sztereotipikus érv, miszerint mások többet mutattak fiatalabban nem, hogy nem elegendő, hanem egyenesen kevés.

Rafinhával kapcsolatban meg nem nagyon tudok dűlőre jutni, mert látszik rajta, hogy tehetséges, de egyrészt borzasztó sok rossz döntést hoz (amit valszeg ki lehetne nevelni belőle), másrészt nagyon úgy tűnik, hogy porcelánlábú.

Persze, Seri érkezését kizárólag akkor tartanám jó ötletnek, ha legalább 2 játékos távozna a kp-ről.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.05. 20:17:25

looka írta:Ha véletlenül tényleg Lemart hoznánk, akkor már szinte elhinném, hogy 4-2-3-1-et akar játszatni Valverde...

De szerintem csak arról van szó, hogy nem nagyon halad a Coutinho-biznisz, ezért előkaptak egy nevet a nyár elejéről, hogy pörögjön a dolog...
Chino írta:Igazából Serit sem értem, miért hajtja ennyire a klub. Itt van egy rakat középpályás, akiből még senki sem ment el. Én csak két meccsen láttam a szezonban, illetve youtube videokat, szóval nem vagyok 100%-ig képben vele, de semmi olyat nem vettem észre, amiért 40 milliót kéne adni. Főleg, hogy nem egy fiatal tehetség. 26 éves koráig jobbra balra adták kölcsön meg ingyen, azért csak kiderült volna róla ha annyira penge lenne.
Csak egy név: Kanté.

A középpályás poszton azért elő-előfordul, hogy nem 20 éves korára érik be egy játékos, plusz hozzátenném, hogy Seri szerepkörében egyénileg elég nehéz kitűnni, de amint vannak játszótársai a Nice-ben, akik pl. belövik a passzaiból kialakult helyzeteket, rögtön jobban szem elé kerül.

Én meg mondok az ellenkezőjére 10 nevet.

Rendben, hogy nem 20 éves koára, de azért 26 már kicsit más. Ennyi erővel nyomjuk inkább Rafinhat, láttuk, hogy bőven van benne tehetség, kkp a legideálisabb neki. A hátán vitt már 21 évesen egy csapatot, de nem kapott itt elég lehetőséget, illetve sérülések sújtották. De nem lenne 40 millió és kb. ugyanannyi kockázat van benne mint Seri-ben, a csapatot és a bajnokságot is jól ismeri.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.05. 19:18:19

Gali írta:Barcelona are willing to offer €90 million + Iniesta for Dybala. [Corriere dello sport]
haljak meg ha tudom honnan veszitek ezeket :? most direkt megnéztem az újság honlapját, twitterét, anyámkínját, sehol egy büdös szó nincs ilyenről. vmi noname twitter oldalon találtam ilyen híreket, de kb annyira lehet hiteles mint a blikk...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2017.08.05. 18:53:47

LG írta:
etooka9 írta:If Barça fail to sign Coutinho, the club will turn to Dybala and will offer the player €140M + Gomes and Rafinha. [Diario Sport]

200millás pakk...
Az rohadt sok lenen Dybaláért. Amúgy is ellenzem az argentin leigazolását, de egy ilyen agymenésre jelzőket sem nagyon tudnék mondani.
Bár valószínűleg kamu, azért egyre inkább aggódok a klubért, nincs jó kezekben. :cry:
Akkor tessék, itt a következő:
Barcelona are willing to offer €90 million + Iniesta for Dybala. [Corriere dello sport]
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.05. 18:52:27

a sporton semmi ilyen nincs. sztem cakk pakk 140, nem még a két emberrel... annyit úgysem fizetne érte senki, a harmadát se éri.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.05. 18:47:26

etooka9 írta:If Barça fail to sign Coutinho, the club will turn to Dybala and will offer the player €140M + Gomes and Rafinha. [Diario Sport]

200millás pakk...
Az rohadt sok lenen Dybaláért. Amúgy is ellenzem az argentin leigazolását, de egy ilyen agymenésre jelzőket sem nagyon tudnék mondani.
Bár valószínűleg kamu, azért egyre inkább aggódok a klubért, nincs jó kezekben. :cry:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.05. 18:10:02

Ezert mondtam hogy ez a 220 nem olyan sok.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.08.05. 17:55:40

If Barça fail to sign Coutinho, the club will turn to Dybala and will offer the player €140M + Gomes and Rafinha. [Diario Sport]

200millás pakk...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.05. 15:55:40

looka írta:Rakitic és Busquets előtt középen Messi, jobb oldalán Dybala, bal oldalán Lemar vagy Dembelé, ha Coutinho jön, akkor Dembelé mehet a jobb szélre, elől meg Suárez. Ezek a srácok épp eleget tudnának forogni, full kiszámíthatatlan és meglehetősen kombinatív lenne a támadójátékunk, és akármelyikük jön, bőven tudna besegíteni a védekezésbe is.

Amúgy nekem ez a lehetőség sokkal kecsegtetőbbnek tűnik, mint a 4-3-3 fenntartása.
kizártnak tartom h dembelét meg dybalát is megvegyük. azt is h 4-2-3-1-et játszunk. valvrde nem fog 4 támadót nyomatni egyszerre, az biztos.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.08.05. 14:46:35

Stalkyard írta:Hat ha coutinho alternatívája Dybala lesz, t.kön szúrom magam. Nem is egy poszt. Ráadásul Dybalanak nálunk egy posztja van, es az Messié. Vagy egy támadó kp kell, vagy egy szélső, vagy ha formáció váltás ket csatáros játékra akkor egy vérbeli csatár. Dybala egyik sem. De nagyon ránk vallana ha ide hoznánk full feleslegesen vagy 150 milláért.
Szerintem bőven elfér Dybala, csak ahhoz az kell, hogy újragondoljuk a felállásunkat (tudom, nem fogjuk meg Valverde nem elég hozzá, stb., de tegyük fel, hogy mégis).

Rakitic és Busquets előtt középen Messi, jobb oldalán Dybala, bal oldalán Lemar vagy Dembelé, ha Coutinho jön, akkor Dembelé mehet a jobb szélre, elől meg Suárez. Ezek a srácok épp eleget tudnának forogni, full kiszámíthatatlan és meglehetősen kombinatív lenne a támadójátékunk, és akármelyikük jön, bőven tudna besegíteni a védekezésbe is.

Amúgy nekem ez a lehetőség sokkal kecsegtetőbbnek tűnik, mint a 4-3-3 fenntartása.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.08.05. 14:15:36

Hat ha coutinho alternatívája Dybala lesz, t.kön szúrom magam. Nem is egy poszt. Ráadásul Dybalanak nálunk egy posztja van, es az Messié. Vagy egy támadó kp kell, vagy egy szélső, vagy ha formáció váltás ket csatáros játékra akkor egy vérbeli csatár. Dybala egyik sem. De nagyon ránk vallana ha ide hoznánk full feleslegesen vagy 150 milláért.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2017.08.05. 13:31:51

Robcsyy írta:
Nervo írta:A Sporton olvastam hogy messi nagyon akarná hogy jöjjön Dybala. :)
Csodálkoztam is, hogy a diktátor nem szólal meg az ügyben, bár én Pastoréra gondoltam volna :D
Az elmundon volt fent nem is a sporton, egyébként már az elmundon is írták ag + rafinhás sztorit. :D
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.08.05. 13:31:45

Arrol lehetett olvasni korabban, hogy az Arsenal komoly ajanlatokat tett erte, kozte egy 60 millio eurosat is, de a Monaco nem akarja elvesziteni Lemart is.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.05. 13:24:18

Bob_Marley írta:Végre gondolkozunk, nagyon örülök ezeknek a híreknek. Lemar tuti nem lenne hat csilliárd euró, s bőven elférne.
palesz a nagy hírmágus, majd ő megerősít ha tévedek, de a nyár elején mintha vmelyik tevehajcsáros klub akarta volt és rá is rátették a sok 10 milliós cetlit
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.05. 13:19:34

Végre gondolkozunk, nagyon örülök ezeknek a híreknek. Lemar tuti nem lenne hat csilliárd euró, s bőven elférne.
Kép
Kép
Kép
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.08.05. 13:13:35

visca el barca írta:a la gazzetta szerint ha coutinho nem jön, akkor hozzuk dybalat és pénz mellé adjuk nekik AG+rafit.
Juventus do not want Rafinha or Andre Gomes. They are not the profiles they want in Turin. [@gerardromero]
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2017.08.05. 13:11:18

Nervo írta:
visca el barca írta:a la gazzetta szerint ha coutinho nem jön, akkor hozzuk dybalat és pénz mellé adjuk nekik AG+rafit.
A Sporton olvastam hogy messi nagyon akarná hogy jöjjön Dybala. :)
Csodálkoztam is, hogy a diktátor nem szólal meg az ügyben, bár én Pastoréra gondoltam volna :D
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Válasz küldése