Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.15. 15:23:39

Forbes azt írja Romerora hivatkozva, hogy megvan a megállapodás a cicivel Silva kapcsán.

"FC Barcelona and Manchester City have reached an agreement for the transfer of Bernardo Silva.
This has been claimed by Gerard Romero, who says that the final fee is less than €80mn."
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.07.15. 15:19:30

Chino írta:
2022.07.15. 15:14:43

Ez egyértelmű volt, a klub részéről is. A Sevillanak nagyon kell a pénz ő volt az értékesítendő játékos (+Soler), plusz a játékos is lépni akart. A kérdés egyedül az volt, hogy hol fog kikötni.
Soler ott játszik? Nem Valencia?
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.15. 15:14:43

MessiNeymarSuarez írta:
2022.07.15. 14:36:24
*Koundé meze lekerült a Sevilla boltjaiból, emellett Lopetegui is arról beszélt hogy könnyen lehet hogy Koundé távozik.
Ez egyértelmű volt, a klub részéről is. A Sevillanak nagyon kell a pénz ő volt az értékesítendő játékos (+Soler), plusz a játékos is lépni akart. A kérdés egyedül az volt, hogy hol fog kikötni.
Forca Barca!!!!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.07.15. 14:46:24

Robert Lewandowski deal. Barcelona new official bid set to be submitted, all parties are in direct contact now including his agent Zahavi to reach full agreement.

Lewandowski insisted with Bayern in the last 24h to join Barça as soon as possible. Key stages.

Chelsea and Paris Saint-Germain are informed on Robert Lewandowski situation: they’ve been told that his move to Barça is at final stage - never been any chance, he only wanted Barcelona.

Lewandowski agreed personal terms with Barcelona 4 months ago: three year deal. (F.R.)
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.15. 14:36:24

*Koundé meze lekerült a Sevilla boltjaiból, emellett Lopetegui is arról beszélt hogy könnyen lehet hogy Koundé távozik.


*Lewa:
@victor_nahe: From the Barça board they said: “Soon we’ll have GOOD NEWS, from someone who speaks Polish.”
@gerardromero: "I can't say more about what's happening, but it's about Kounde and Lewandowski."
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.15. 06:08:34

Pjanic tud szabadrúgást rúgni, meg távolról kapura :) Szerintem Xavi is tudja, hogy Busi már nem mindig elég, ezért próbálgatja majd Nicot azon a poszton.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.07.14. 23:30:27

bence0330 írta:
2022.07.14. 22:06:10
Pjanic kb egy az egyben Busquets,
Ezzel a posztoddal nagyon beletaláltál - szerintem - a csapat szívébe.
Az irányító poszt, a vérkeringés, tempó, intenzitás kiindulópontja valamint az egyik legfontosabb védelmi bástya is egyben.
Xavi játéka annó olyan nyomot hagyott bennem, hogy jelenleg nem tudok elképzelni olyan edzői húzását, amit kritizálnék.
Drukkolok neki, ahogy a csapatnak is nagyon, de egy kávé mellett úgy megkérdezném tőle, miből gondolja azt, hogy ennek a szívnek Businak kell lennie?
Busi játékát fénykorában nagyra értékeltem, de azt gondolom, hogy az idő már őt is legyőzte, megújulni nem fog tudni. A csapat minőségibb változása érdekében - szerintem - már más irányítást igényelne mind fizikálisan, mind taktikailag.
Ráadásul bárkik is legyenek körülötte, minden ellenfél számára ő nyitott könyv. Megfelelő nyomást ráhelyezve tudják a gyenge pontjait.
Ha az élet rámcáfol, nagyon fogok örülni. (de sokszor megkérdeztem magamtól, hogy mitől is cáfolhatna rám?)
Mindenestre hamarosan kiderül.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6884
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.14. 22:06:10

Pjanic kb egy az egyben Busquets, kb egész Európában ő áll hozzá a legközelebb stílusban, nem csoda, hogy tetszik neki. A probléma nálam a bosnyákkal pont ugyanez: hogy ő ugyanaz, mint Busquets. Majdhogynem korban is, sebességre is, és Busquets-et sem azért akarjuk kint látni, mert rosszul lát vagy épp osztogat a pályán, szóval nálam ez fából vaskarika lenne, nem látom az értelmét pont őt hozni vetélytársnak nála tán még Nicot is jobbnak gondolnám ilyen értelemben, ő legalább feltartóztatna embereket, sebessége is van. Pjaniccal sem lenne gondom, ha 25 éves lenne, de így...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.07.14. 22:02:25

soadroli írta:
2022.07.14. 20:52:20

szerk.: Pjanić may replace de Jong at Barça. [Catalunya Ràdio]
Pont ezt akartam írni, hogy Xavi érdeklődve figyeli Pjanic-ot... És ez Silva-nak lehet rossz hír, ha FdJ megy...
Bár, a 6-os posztra nézegeti...

KP: Kessie és Pjanic a rutinosak, Pedri, Gavi és Nico a fiatalok... Busi meg a csereember... 🤣
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2022.07.14. 21:26:38

soadroli írta:
2022.07.14. 20:52:20
Barça have told Braithwaite that he will not go on the pre-season tour and he has finally decided to leave the club along with Neto, Umtiti, Riqui Puig, Mingueza and likely Pjanic. [Mundo Deportivo]
Hát ha ezeket kisöpörnénk, az felérne egy bombaigazolással.
Mellette még befutna a két Chelsea-s spanyol, a sevillai francia. Esetleg FDJ-t beáldozzuk Bernardo Silváért. És meg is vagyunk.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.07.14. 20:52:20

Barça have told Braithwaite that he will not go on the pre-season tour and he has finally decided to leave the club along with Neto, Umtiti, Riqui Puig, Mingueza and likely Pjanic. [Mundo Deportivo]

szerk.: Pjanić may replace de Jong at Barça. [Catalunya Ràdio]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára soadroli 2022.07.14. 21:52:10-kor.
Kép
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.07.14. 16:30:27

Chino írta:
2022.07.14. 16:18:05

A BS-ből származó jövedelem számít a regisztrációval kapcsolatosan. Ezzel nem lenne gond.
Lewaért 50 milliót kér a Bayern, viszont azt fixen, semmi bónusz, játékosbevonás stb.
Szerintem Depay+Auba ezt az évet lehozhatná és akkor jövőre szinte csak a centerposzt, ahová nagyobb kiadás lenne.
Koundé kiváló védő és Xavi kifejett kérésére jönne. És szerintem inkább egy edző favorizálta top védő (nem véletlenül kínált már tavaly is a Chelsea 50 milliót, idén közel 60-at és repült rá a PSG is egy védőre) lenne kezdő, mint egy 36 éves térdfájós Piqué.
Az, hogy francia egy védő esetében szerintem kifejezetten pozitívum.
Amilyen válogatott Varanet, Lucas Hernandezt, Kimpembet, Konatét, Koundét szül meg, azért nem gyenge. Plusz Umtitinek sem a képességeivel voltak problémái. Akár top3-as kh is lehetett volna belőle.
Ha néztél Sevilla meccseket, nem helyeznéd EG elé.
Viszont az ő esetében most vagy soha, idén mindenképp lécel. Végre van esélyünk, hogy egy klasszis belső védő párosunk legyen, az eddigi leggyengébb csapatrészünk lehessen olyan, ami nemzetközi szinten is minőséget jelent (ráadásul hosszútávon), akkor meg kéne ragadni a lehetőséget.
Nagyon jól leírtad, Xavi mennyire akarja Kounde-t! =D>

Csak az a helyzet, hogy Lewa-t is pont ennyire akarja!!! ;)
Akkor ő miért nem kell? :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.14. 16:18:05

Subinho írta:
2022.07.14. 15:29:43
Én azt nem értem csak, miért erőltetjük Lewát és Koundét.
Értem, kell az erősítés, de ott a FFP, ami miatt már Raphinha meg Dembelé regisztrálása is kérdéses lesz (TV jogok nem húznak ki ebből).
Lewát 60 alatt nem adja el a BM, ezt már kijelentették, nekünk meg itt van Depay, akit akkor előbb el kellene passzolni, de nem akar menni. Illetve ha Aube lenne a csere csatár, lehet, hogy akkor ő meg akarna menni....
Koundé: nem sokat tudok a gyerekről, de nem lenne ingyen ő sem, ráadásul megint egy francia... Akkor hoznám csak, ha Piqué visszavonulna, vagy Garciát eladnánk. Namost Eric nem volt a legbiztosabb védőnk, de nem is volt annyira kutyaütő, mint Lenglet, vagy Mingu, cserének simán jó lenne. Ha jönne Kondué, akkor padozna? Vagy Chris padozna? Arról nem beszélve, hogy én sem látom magam előtt Piquét a padon vagy a lelátón. Jelenleg Koundét nem tudom hova tenni... Mikor és hol játszana?
A BS-ből származó jövedelem számít a regisztrációval kapcsolatosan. Ezzel nem lenne gond.
Lewaért 50 milliót kér a Bayern, viszont azt fixen, semmi bónusz, játékosbevonás stb.
Szerintem Depay+Auba ezt az évet lehozhatná és akkor jövőre szinte csak a centerposzt, ahová nagyobb kiadás lenne.
Koundé kiváló védő és Xavi kifejett kérésére jönne. És szerintem inkább egy edző favorizálta top védő (nem véletlenül kínált már tavaly is a Chelsea 50 milliót, idén közel 60-at és repült rá a PSG is egy védőre) lenne kezdő, mint egy 36 éves térdfájós Piqué.
Az, hogy francia egy védő esetében szerintem kifejezetten pozitívum.
Amilyen válogatott Varanet, Lucas Hernandezt, Kimpembet, Konatét, Koundét szül meg, azért nem gyenge. Plusz Umtitinek sem a képességeivel voltak problémái. Akár top3-as kh is lehetett volna belőle.
Ha néztél Sevilla meccseket, nem helyeznéd EG elé.
Viszont az ő esetében most vagy soha, idén mindenképp lécel. Végre van esélyünk, hogy egy klasszis belső védő párosunk legyen, az eddigi leggyengébb csapatrészünk lehessen olyan, ami nemzetközi szinten is minőséget jelent (ráadásul hosszútávon), akkor meg kéne ragadni a lehetőséget.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6884
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.14. 16:04:48

Deluigi írta:
2022.07.14. 16:01:00
Kounde lenne a masodik legjobb vedonk (de nem kizart, hogy jobb Araunal is)
Én vele nem hasonlítanám össze. Koundé egy nagyon alacsony alacsony, vékony kölök, aki előre nagyon jó, és nagyon gyors is, persze védekezni is tud, de messze nem az uru szintje szerintem, már csak a testéből adódóan sem. Araujo meg Gandalf Móriában, amolyan ittnemjösszát stílusban. Más lesz a szerepük is szerintem, nehéz lesz összehasnlítani.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.07.14. 16:01:00

Kounde lenne a masodik legjobb vedonk (de nem kizart, hogy jobb Araunal is)

cserebe adnank 20-30 millat es Depayt (ez hirlett a napokban)
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6884
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.14. 15:57:06

Subinho írta:
2022.07.14. 15:29:43
...Koundét nem tudom hova tenni... Mikor és hol játszana?
Ő lenne az alapkezdő Araujoval, ez szerintem nem kérdés, főleg, hogy Xavi könyörög érte az ideérkezése óta. Ferranért is könyörgött, és hát láthattuk, hogy ragaszkodott is hozzá, ha épp jó volt, ha épp nem... :D
Egyébként meg ő szerintem sokkal jobb vészjobbbekk lenne, mint Araujo, ha épp úgy hozná a sors, mert sokkal jobb a labdával, és így ilyen kényesebb szituban nem Araujot kéne oda pazarolni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.14. 15:29:43

Én azt nem értem csak, miért erőltetjük Lewát és Koundét.
Értem, kell az erősítés, de ott a FFP, ami miatt már Raphinha meg Dembelé regisztrálása is kérdéses lesz (TV jogok nem húznak ki ebből).
Lewát 60 alatt nem adja el a BM, ezt már kijelentették, nekünk meg itt van Depay, akit akkor előbb el kellene passzolni, de nem akar menni. Illetve ha Aube lenne a csere csatár, lehet, hogy akkor ő meg akarna menni....
Koundé: nem sokat tudok a gyerekről, de nem lenne ingyen ő sem, ráadásul megint egy francia... Akkor hoznám csak, ha Piqué visszavonulna, vagy Garciát eladnánk. Namost Eric nem volt a legbiztosabb védőnk, de nem is volt annyira kutyaütő, mint Lenglet, vagy Mingu, cserének simán jó lenne. Ha jönne Kondué, akkor padozna? Vagy Chris padozna? Arról nem beszélve, hogy én sem látom magam előtt Piquét a padon vagy a lelátón. Jelenleg Koundét nem tudom hova tenni... Mikor és hol játszana?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.14. 14:31:15

messideco írta:
2022.07.14. 13:38:07
Teszi a dolgát a vezetőség, helyes.

Közben Lewandowski lazsált a Bayern edzésén, egyértelművé téve, hogy már nem érdekli a klub és a körülötte forgó események. :? Soha sem szerettem a hasonló megnyilvánulásokat személy szerint...
Szerintem semmi gond sincs a viselkedésével, olyan hírek voltak hogy edzésre sem megy vissza, ehhez képest a családot külföldön hagyva is visszament, miközben a szurkolók halálos üzenetekkel dobálóznak neki amiért 8 év szolgálat után augusztusban 34. évét betöltve váltani akar.

Érthető hogy nincs ott fejben az edzésen, és nem szakad meg miközben a Bayern olyan szemét korrekt hogy utolsó évében nem engedi el élete utolsó nagy lehetőségeként a Barcába, miközben letett már ezt-azt az asztalra és eleve ingyen jött anno, amihez ő is kellett hogy ne hosszabbítson a Dortmunddal.
Ez az 50 millió + változók 2 éve aranylabda főesélyesként még korrekt lett volna, de így hogy szemétkednek elvágják tőle a lehetőséget


Koundéról amúgy folyamatosan jönnek a hírek hogy megegyeztünk vele, így hogy a Chelsea Kulibát leigazolja a fő rivális is kiesett, a Sevillával alapvetően amúgy is jó a kapcsolat, meg kell egyezni és ha vezetőség jól csinálja akkor vele is tudunk egy 3 részletben/játékosbevonás üzletet kötni
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.07.14. 14:14:43

messideco írta:
2022.07.14. 13:38:07
Teszi a dolgát a vezetőség, helyes.

Közben Lewandowski lazsált a Bayern edzésén, egyértelművé téve, hogy már nem érdekli a klub és a körülötte forgó események. :? Soha sem szerettem a hasonló megnyilvánulásokat személy szerint...
Nem védeni akarom Lewa-t, de azért van némi különbség Mane Pool->Bayern átigazolása, és Lewa ügye között...
Szerződés ide vagy oda...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.07.14. 13:38:07

Teszi a dolgát a vezetőség, helyes.

Közben Lewandowski lazsált a Bayern edzésén, egyértelművé téve, hogy már nem érdekli a klub és a körülötte forgó események. :? Soha sem szerettem a hasonló megnyilvánulásokat személy szerint...
"And my heart will leave you never."
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.07.14. 13:04:37

Full agreement now reached between Barcelona and Álex Collado, contract to be extended until June 2024 - one more season.
It’s not signed yet but 100% agreed with player and his agents. Official soon. (Fabrizio R)
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.14. 11:54:05

Stoichkov írta:
2022.07.14. 00:32:49
bence0330 írta:
2022.07.13. 12:33:17

Ha felteszem, hogy jön Koundé, vagy egy másik relatíve minőségi középső védő, akkor 4 minőségi ember lesz a posztra: Araujo, Koundé, Christensen, és nagy eséllyel Azpilicueta. Ez majdnem CFC-City szintű merítés lenne, még akkor is, ha Azpi behozásával a szél gyengülne. És akkor ott van egy vészcserének teljesen jó Piqué, talán egy szerintem nagyon ígéretes Mingueza, és egy borzasztó Eric.
Mindenki tenykent kezeli itt hogy piquet jovore csak epizodszereplo es alapbol padozik.

Csak nekem van eros gyanum hogy alapember lesz meg mindig? Nem erzem hogy Xavi kepes letenni ot a padra sajnos
Az, hogy epizódszerepló lesz nem tudni, de ha jön Koundé nem lehet a tavalyi állapothoz hasonlítani. Volt egy stabil Araujo, aki mellett Piqué, Lenglet, EG, Umtiti, Mingu?. (és tegyük hozzá, hogy a többinél jobb szezont hozott
Idén Araujo, Koundé, Christensen, Piqué, EG. Azért egész más a leányzó fekvése, nem kis minőségi különbség van. Mellesleg Piqué már egy évvel idősebb és krónikus térdfájdalma van.
Amellett Xavi kifejezett kérésére jönne a francia, nem csak úgy a semmiből igazolnánk.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6884
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.14. 10:56:46

Subinho írta:
2022.07.14. 10:45:05
Pl. ha Koundé a cél, akkor megegyezhetnénk a Sevillával, hogy jövőre jönne...
Szerintem ő hamar itt köt ki. Másrészt meg a Sevillának ez sehol nem érné meg, 24-ig van szerződése, jövőre már csak apróért tudnák elpasszolni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.14. 10:45:05

Na, lassan kész a keret. Tudom, milyen jó lenne még center, meg védő, de maradjunk 2 lábbal a földön.
Piquének sztem utolsó szezonja, így sanszos, hogy idén az Araujo, Chris, EG, Piqué négyessel vágunk neki a szezonnak, aztán jövőre Piqué helyett jönne vki. Pl. ha Koundé a cél, akkor megegyezhetnénk a Sevillával, hogy jövőre jönne, 1 évet még Sevillában marad. Így játszik folyamatosan, nem költünk most pénzt és nem kell jövőre keresgélnünk. Illetve ha összejönne az Alonso-Azpili pakk, akkor Azpi is tud középen játszani.

Sztem meglennénk így:
TS (Inaki)
Abla (Alonso)
Araujo, Chris, (EG, Piqué)
Azpili, (Dest vagy Roberto)
Busi (Kessié)
DeJong (Gavi,)
Pedri (Nico)
Torres (Fati)
Raphinha (Dembelé)
Aube (Depay)

Neto, Mingu, Umtiti, Brait, Puig menne.

Lehetne sokkal erősebb keret tudom, mert ha ez, vagy ha az.... de nincs HA, ez van és szerintem ez nem lesz gyenge!
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.07.14. 07:13:37

Stoichkov írta:
2022.07.14. 01:04:40
bence0330 írta:
2022.07.14. 00:45:29

Stoichkov: 3 jobb védő lesz itt, már most kettő van, de ha ez nem elég, Xavi maga nyilatkozta le (vagy legalábbis beszélte meg vele), hogy már csak csereként számít Piquére.
Legyen igazad! Papiron tiszta sor hogy Pique nincs a ket legjobb kozepso vedonk kozott… csak hat az elmult evekben mar sajnos megszoktuk hogy ez nem szamit. Mindegy, meglatjuk majd hamarosan
Pique: Edzésvideókon nem tűnik 100%-osnak a mozgása... Szerintem érzi még jócskán a sérülés(ei)t!
Edzők biztos látják...
Válasz küldése