Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.02. 01:19:31

Úgy tűnik, nem fér bele Demir kifizetése a költségvetésbe. Elvileg nem volt edzésen, és ezért nem került a keretbe sem. Többek közt a Dortmund, Lipcse érdeklődik iránta, bár friss az infó, szóval inkább még csak pletykaszint.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.01.02. 00:50:01

Szerintem meg hülye lenne bármelyik spanyol csapatba igazolni, a liga jelenleg fényévekkel van lemaradva a modern focitól. Magasan a real a legjobb spanyol csapat, de az elittől (city ,bayern ,pool, chelsea) ők is messze állnak. En cityre vagy bayernre tippelek, főként az elsőt tartom valószínűnek az apuka kötődése miatt és onnan tényleg ő az egyetlen hiányzó láncszem + anyagi korlátok se lennének.

Lehet Ferran könnyű elengedése is ezt vetíti előre.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.01.01. 21:06:24

Leon írta:
2022.01.01. 21:01:12
Nem tudom mi a fenéért jönne Haaland egy spanyol középcsapatba, mert a Barca most az.
Az El-ben vitézkedünk és lehet jövőre még a BL-sem lesz.
Arról nem is beszélve, honnan a rossebből szereznének annyi dellát rá.
Madrid vagy City lesz szerintem neki a végállomás, esetleg a Pool.
Szerintem marad még 1 évet dortmundban aztán megy a bayernbe lewa helyére.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2022.01.01. 21:03:23

brazilfan írta:
2022.01.01. 20:16:11
ultrasur írta:
2022.01.01. 13:40:01
Azért lesz még 1-2 szava a bayern, city, chelsea, mu 4esnek ehhez.
Lehet, hogy lesz hozzá szavuk, de szerintem már el van döntve, hogy a Madridban folytatja.

És egyáltalán nem biztos, hogy ez az ő döntése, mert akárcsak Neymarnál, itt is apuka egyengeti a viking óriáscsecsemő karrierjét, és nem is a háttérből, hanem ott van minden fontosabb tárgyaláson, sőt ugyanúgy jutalékot kap a szerződtetéskor, mint Raiola. Vicces lenne, ha az állásinterjúmra elkísérne apám, végig ő beszélne helyettem, verné az asztalt, hogy a fizetés mellé kapjak munkaruhát meg kafetériát is. Habár elég kényelmes is, nem kellene a piszkos anyagiakkal foglalkoznom, csak az esztergálásra kellene koncentrálnom.
Valóban, legújabb pletyka szerint 20 milliót kaphat apuci, ez így egy külön tétel :O...

Leon kommentjéhez: én 100%-ra veszem, hogy a Barca 3ik lesz a bajnokságban, ha kidurran a Sevilla, akkor második. Szóval fix a BL indulás szerintem.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2022.01.01. 21:01:12

Nem tudom mi a fenéért jönne Haaland egy spanyol középcsapatba, mert a Barca most az.
Az El-ben vitézkedünk és lehet jövőre még a BL-sem lesz.
Arról nem is beszélve, honnan a rossebből szereznének annyi dellát rá.
Madrid vagy City lesz szerintem neki a végállomás, esetleg a Pool.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2022.01.01. 20:16:11

ultrasur írta:
2022.01.01. 13:40:01
Azért lesz még 1-2 szava a bayern, city, chelsea, mu 4esnek ehhez.
Lehet, hogy lesz hozzá szavuk, de szerintem már el van döntve, hogy a Madridban folytatja.

És egyáltalán nem biztos, hogy ez az ő döntése, mert akárcsak Neymarnál, itt is apuka egyengeti a viking óriáscsecsemő karrierjét, és nem is a háttérből, hanem ott van minden fontosabb tárgyaláson, sőt ugyanúgy jutalékot kap a szerződtetéskor, mint Raiola. Vicces lenne, ha az állásinterjúmra elkísérne apám, végig ő beszélne helyettem, verné az asztalt, hogy a fizetés mellé kapjak munkaruhát meg kafetériát is. Habár elég kényelmes is, nem kellene a piszkos anyagiakkal foglalkoznom, csak az esztergálásra kellene koncentrálnom.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.01.01. 19:14:41

Ronaldinho&Barca írta:
2022.01.01. 18:38:07
No és Haaland bértömegét honnan fogjuk előteremteni? Szerintem ne kergessünk feleslegesen hiú ábrándokat, míg Umtiti-Coutinho párostól nem tudunk megszabadnulni évek óta, illetve Dembelével nem tudunk fél éve hosszabbítani. De ha Moratát ide hozzák, eskü megőrülök, hogy a francba kerülhet ő egyáltalán szóba??
Persze tudom hogy nincsen ha, de ha ténylég komolyan gondolják hogy megpróbálják leigazolni akkor valamit tenni kell mert nem csinálhatunk magunkból sokadszorra is bohócot.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.01. 19:11:10

Morata kapcsán az az elképzelésem, hogy ha beszámítják pl. 15 millióért, akkor a többit most átutalja az AtMa Griezmann kapcsán, az meg gondolom kell ffp miatt.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.01.01. 18:38:07

No és Haaland bértömegét honnan fogjuk előteremteni? Szerintem ne kergessünk feleslegesen hiú ábrándokat, míg Umtiti-Coutinho párostól nem tudunk megszabadnulni évek óta, illetve Dembelével nem tudunk fél éve hosszabbítani. De ha Moratát ide hozzák, eskü megőrülök, hogy a francba kerülhet ő egyáltalán szóba??
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.01.01. 18:25:57

ultrasur írta:
2022.01.01. 13:40:01
Azért lesz még 1-2 szava a bayern, city, chelsea, mu 4esnek ehhez. PSG-be tuti nem megy el bohóckodni Haaland.

Én attól tartok, hogy nem akar Mbappéval egy csárdában két dudáskodni és eljön hozzátok hősködni.

Bármi is lesz, azért elég jót tenne a La Ligának, hogyha Haaland, Mbappé itt toltná. Plusz még Benzema, Vini, nálatok Fati, Pedri stb.
De jó lenne. [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
adam.poor
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.12.11. 15:24:55

2022.01.01. 14:51:44

Fabrizio Romano:
“ Barcelona have their proposal ready for Álvaro Morata. Juventus have decided they 100% won't pay €40m to sign him in the summer. This is why Morata is open to join Barça - Xavi is pushing 🇪🇸 #FCB

Juventus won't let Morata leave if they can't find a new striker. Depay swap: no chance.”

Szerintetek Xavi mit lát benne? Azt, hogy ő is spanyol?!
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2022.01.01. 13:40:01

Azért lesz még 1-2 szava a bayern, city, chelsea, mu 4esnek ehhez. PSG-be tuti nem megy el bohóckodni Haaland.

Én attól tartok, hogy nem akar Mbappéval egy csárdában két dudáskodni és eljön hozzátok hősködni.

Bármi is lesz, azért elég jót tenne a La Ligának, hogyha Haaland, Mbappé itt toltná. Plusz még Benzema, Vini, nálatok Fati, Pedri stb.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.01. 12:51:55

Szerintem ez a Haaland ügy még hónapokig ilyen semmitmondó hírekből fog állni.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.01.01. 12:22:15

Na, állítólag Haaland gyerek azt mondta hogy spanyolországban fog játszani.
Nagy variáció nincs szerintem a dologban megy madridba, hacsak valami csoda történik akkor hozzánk.
Brutál lesz a teknős Haaland Benzema Vini négyes.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.01. 12:19:05

LG írta:
2022.01.01. 09:43:06
Írtam én is, hogy FT még fiatal, elvileg még befuthat nagy karriert. De én nem látok benne akkora lehetőségeket.

A másik dologra reagálva, nézd meg Torres mikor lőtt gólokat a legutóbbi meccsein. Az EB a szlovákoknak és a horvátoknak talált be, mindkét meccsen 5 gólt szerzett a csapata. A Cityben az Arsenal ellen duplázott egy meccsen, ahol 5-öt lőttek, meg a Wycombe ellen talált be, ahol hatot lőttek. A sezvedős, 1-2 gólos meccseken viszont sem gól, sem gólpassz nem jött tőle, de nem is játszott jól. De én nemcsak a statisztikából szűröm le, hogy ilyen játékos, de amikor láttam, akkor is ez volt az érzésem: ha megy a csapatának, neki is, de egy szoros meccsen nem döntő tényező, tehát egyáltalán nem clutch-player.
Morata pedig kevés egy top csapat kezdőjébe, de egy szenvedős meccsen inkább benne látom azt, hogy bejön a 70. percben és belövi a győztes gólt, mint Torresben. Erre is hoztam fel példákat: a Real 16/17-es szezonja, a Juve a 14/15-ös BL-menetelése. Nekünk Larsson óta nincs igazi minőségi cserecsatárunk. Talán Agüero az lehetett volna, de az élet közbeszólt. Jól jönne egy ilyen ember a csapatba, de mint mondtam, nem 40 millióért. Akkor inkább ingyen jöjjön egy Cavani, még ha a fizetése több is lenne.
A Serie A-ban Morata tavalyelőtt 34 meccsen (2100 perc) 12 gólt lőtt, tavaly 32 meccsen (2000 perc) 11 gól, ezek ezért nem akkora számok.
A válogatottban sem mondanám, hogy csak ilyen 5 gólos győzelemnél talált volna be FT. Az NL-ben az olaszokat egyedül ejtette ki, a 3:3-as horvát meccsen gól+gólpassz, a németeknek mesterhármas.
És ő egy szélső nem center, mint Morata.
Alapból nem lehet összehasonlítani őket, mert nem teljesen egy poszt, ráadásul az egyik 21, míg a másik lassan 30 éves.

Akit amúgy nagyon szívesen megnéznék az Botman a Lilleből. Egy fiatal, ballábas középső védő, nagyon ügyesnek tűnik. Csak kár, hogy tavaly került a franciákhoz így nem biztos, hogy olcsó lenne.
Forca Barca!!!!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.01.01. 11:17:01

Ezt az összehasonlítást én sem értem. Morata karrierje tart 10+ éve, nyilván több ideje is volt fontos gólokat szerezni. Most akkor hasonlítsuk össze statokban Lewat meg mondjuk Haalandot, sok értelme van.

Én nem tudom Torres milyen játékos, de ha már a miénk, legalább várjuk meg míg szerencsétlen játszik 15 meccset, mielőtt eldöntjük hogy mennyit ér a karrierje. És még az a 15 se valami sok. Azt se tudjuk, hol fog játszani, Xavi hogyan akarja használni. Morata remélem csak vicc. Én értem, hogy LDJ-nél jobb, de gondolom nem az a cél hogy jövőre is a 4. helyért menjünk. Én már vagy 3. éve kifejezetten örülnék, ha a védelem lenne megerősítve. Lassan eljutunk arra a szintre, hogy nem csak középen és a jobb oldalon vannak gondok, de Alba teljesítménye is évről évre esik, ami természetes.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.01. 09:43:06

Írtam én is, hogy FT még fiatal, elvileg még befuthat nagy karriert. De én nem látok benne akkora lehetőségeket.

A másik dologra reagálva, nézd meg Torres mikor lőtt gólokat a legutóbbi meccsein. Az EB a szlovákoknak és a horvátoknak talált be, mindkét meccsen 5 gólt szerzett a csapata. A Cityben az Arsenal ellen duplázott egy meccsen, ahol 5-öt lőttek, meg a Wycombe ellen talált be, ahol hatot lőttek. A sezvedős, 1-2 gólos meccseken viszont sem gól, sem gólpassz nem jött tőle, de nem is játszott jól. De én nemcsak a statisztikából szűröm le, hogy ilyen játékos, de amikor láttam, akkor is ez volt az érzésem: ha megy a csapatának, neki is, de egy szoros meccsen nem döntő tényező, tehát egyáltalán nem clutch-player.
Morata pedig kevés egy top csapat kezdőjébe, de egy szenvedős meccsen inkább benne látom azt, hogy bejön a 70. percben és belövi a győztes gólt, mint Torresben. Erre is hoztam fel példákat: a Real 16/17-es szezonja, a Juve a 14/15-ös BL-menetelése. Nekünk Larsson óta nincs igazi minőségi cserecsatárunk. Talán Agüero az lehetett volna, de az élet közbeszólt. Jól jönne egy ilyen ember a csapatba, de mint mondtam, nem 40 millióért. Akkor inkább ingyen jöjjön egy Cavani, még ha a fizetése több is lenne.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.12.31. 23:50:20

LG írta:
2021.12.31. 19:45:28
De a statok azért sokszor csalókák tudnak lenni. Morata nem fosta a gólokat, de mint írtam, lőtt nagyon értékes gólokat. F. Torrestől ilyenekre nem emlékszem. Azért nagyon nem egy kategória egy 5-0-ás meccsen lőnni egy duplát, mint 1-1-nél győztes gólt lőni, ezt kellene belátni!

A Citys játékosok statisztikái pedig még falsabb képet mutatnak. Azért ott van egy nagyon erős támadógépezet. Sterling is jobb szezonjaiban olyan számokat hozott, mint egy klasszis játékos, pedig is csak egy jó közepes játékos szvsz. De ugyanez volt Pedro anno nálunk a Pep-team fénykorában, aztán nehezebb időkben kijött, hogy kevés.

Ne haragudj Torres nevében is elnézést kérek hogy a 21 éves gyerek aki eddig 1 szezont volt top csapatnál és eddig 2 versenyen járt (ugyanabban az évben) a válogatottal az a gyerek nem hozott össze annyi emlékezetes pillanatot mint Morata a 10 éves pályáfutással a háta mögött 30 évesen.
Hogy te nem emlékszel tőle annyira?? Én se. De vajon a kövi 10 évben kinek lesz több emlékezetes momentuma?

Mi lenne az elvárás? Torres egyedül kiejtette az EB győztes olaszokat a nemzetekligajából. Az EBn se volt rosszabb mint Morata.

Nem egy kategoria 5-0nal gólt lőni meg 1-1nél. Ez igaz de mit akarsz mondani? Hozol példákat is? mert ez önmagában semmit se ér.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.31. 19:45:28

De a statok azért sokszor csalókák tudnak lenni. Morata nem fosta a gólokat, de mint írtam, lőtt nagyon értékes gólokat. F. Torrestől ilyenekre nem emlékszem. Azért nagyon nem egy kategória egy 5-0-ás meccsen lőnni egy duplát, mint 1-1-nél győztes gólt lőni, ezt kellene belátni!

A Citys játékosok statisztikái pedig még falsabb képet mutatnak. Azért ott van egy nagyon erős támadógépezet. Sterling is jobb szezonjaiban olyan számokat hozott, mint egy klasszis játékos, pedig is csak egy jó közepes játékos szvsz. De ugyanez volt Pedro anno nálunk a Pep-team fénykorában, aztán nehezebb időkben kijött, hogy kevés.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.31. 19:25:39

LG írta:
2021.12.31. 16:19:35
1994barca írta:
2021.12.30. 23:43:37
Azért egy Morataról azt írni, hogy klasszisokkal jobb mint Torres…vagy akár Depay…még, ha félretesszük azt hogy egy Madridos srác…elég abba belegondolni, hogy sehol sem stabil kezdő( a válogatottban is többnyire csereként áll be! Na ő tipik az a játékos aki csereként beállva szokott különbséget hozni, de ha kezdő kb nulla. Nekem ez a véleményem róla. Ezerszer inkább Adeyemi vagy, ha rutin akkor Cavani
Nekem sem kellene Morata, de messze nem olyan rossz játékos, mint amennyire sokan köpködik. Egy erős közepes szint, aki top csapatban kevés kezdőnek, ez világos. De Depay vagy Torres mivel is tett eddig többet? A holland a MU-ban ugyanúgy megbukott, mint Morta eddig kezdőként a top csapatokban, nálunk is az ígéretes kedzés után csúnyán visszaesett. Meglátjuk, mi lesz a továbbiakban, de összességében eddig még annyit sme tud felmutatni, mint a spanyol. Torres sem tudott igazán maradandót alkotni a Cityben, a válogatottban is felemás a teljesítménye. Volt néhány kiemeélkedő meccse, de mellette sok fájdalmas alibi is. Felállt védelem ellen pl. full tehetetlennek tűnik nekem a fickó. Őt azzal lehet védeni, hogy még fiatal, de meglepődnék, ha lényegesen többre vinné, mint a másik kettő.
Hát Torres azért 20 évesen egy Manchester Cityben 36 meccset letolt olyan konkurenciával, mint Sterling, Mahrez, Bernrdo Silva, Jesus, Aguero. Depay pedig 21-22 évesen volt a MU-ban, Ibra, Rooney, Rashford, Martial, Lingard mellett.
Morata pedig gyakorlatilag minden klubjában bukó volt, évente dobálták kölcsönbe vagy adták el. A fizetése pedig szintén nem túl alacsony. Plusz elbuknánk egy 40 milliós bevételt vele.
Torres pedig ugyanúgy bevethető középen, mint szélen, ami nálunk hiánycikk.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.31. 19:24:00

Cserecsatárként viszont lőtt már elég fontos gólogat. A Real 16/17-es duplájához kellett, de a Juve 14/15-ös BL-döntőjéhez is.
Ismétlem magam: szerintem ő egy nagyon jó cserecsatár, kezdőbe viszont kevés egy top csapatba. Csereként szerintem nálunk is hasznos tudna lenni, viszont nekem sem kellene, mert jelenleg nekünk luxus egy cserére 40 milliót kiadni.

Griezmannhoz: a francia jobb játékos, de lehet, hogy mi Moratának több hasznát tudnánk venni. Fájóbb az összehasonlítás Suarezzel, akit ingyen passzoltunk el. Ha elfogadta volna, hogy nem lesz minden meccsen kedző, még mindig sok hasznát vehetnénk, többet, mint a másik kettőnek. :roll:
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2021.12.31. 19:19:12

Részben egyetértek veled a Depayos résszel. Azért 1,5 év alatt Torres fiú egyáltalán nem vallott szégyent! Statisztikái nem rosszak. Persze nem azt mondom, hogy világsztár de nálam jobb mint Morata aki vándorol mint a kóbormacskák…Torrest megértem, hogy visszaakart térni Spanyolországba hiszen azért a Citynél van minden posztra 2-3 klasszis ami nem kis dolog. És hozzá teszem még így is elég sokat és stabilan játszott! Ha marad az Angoloknál megint a harc, hogy ismét kezdő legyen itt nálunk meg Xavi elvileg komoly szerepet szánhat neki és nem kell nagyon megerőltetni magát, hogy kezdő legyen. Pl itt van Dembele a napnál is világosabb, hogy mennie kéne de mivel előre kevés az emberünk ezért hiába szórakozik a klubbal hálátlanul muszáj játszania ebben a fél évben amit még itt játszik( ha csak nem sérül le megint). Én rühellem Moratat és remélem soha nem fogjuk itt látni őt főleg nem 40m-ért amit Griezmanért kapna a klub.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.31. 19:07:22

LG írta:
2021.12.31. 16:19:35


Nekem sem kellene Morata, de messze nem olyan rossz játékos, mint amennyire sokan köpködik. Egy erős közepes szint, aki top csapatban kevés kezdőnek, ez világos. De Depay vagy Torres mivel is tett eddig többet? A holland a MU-ban ugyanúgy megbukott, mint Morta eddig kezdőként a top csapatokban, nálunk is az ígéretes kedzés után csúnyán visszaesett. Meglátjuk, mi lesz a továbbiakban, de összességében eddig még annyit sme tud felmutatni, mint a spanyol. Torres sem tudott igazán maradandót alkotni a Cityben, a válogatottban is felemás a teljesítménye. Volt néhány kiemeélkedő meccse, de mellette sok fájdalmas alibi is. Felállt védelem ellen pl. full tehetetlennek tűnik nekem a fickó. Őt azzal lehet védeni, hogy még fiatal, de meglepődnék, ha lényegesen többre vinné, mint a másik kettő.

En se ertem miert van itt ennyire fikazva. Teny h nem egy worldclass, de minden evben stabilan lovi a 10-15-20 golját. Ha valaki focizott a realban, atleticoban, cselziben, juveban, annyira csak nem lehet luzer.

De nem megyek itt szembe a neppel, mert kb az egyeduli vagyok itt, aki nem vagna eret magan ha itt kotne ki. Jutglanal meg braithwaitnel biztos jobb...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2021.12.31. 20:59:05-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.12.31. 18:19:30

Mivel - a pletykák szerint - a Grízért várt 40 misi akció keretében jönne Morata, így a legjobb példa, sajnos.

A legnagyobb baj azzal lenne, hogyan is merülhetett fel a vezetésünknek?
Ereje teljében sem volt képes maradandót alkotni sehol, akkor a pályafutása utolsó harmadában mit szeretnénk tőle? Rutint sem képes előre hozni, mert nincs neki, maximum az öltözői kilincsekhez. Komoly öltözőkről tudna mesélni a srácoknak, de sajnos ennyi, semmi több.

Nekünk egészséges lelkületű, a világnak bizonyítani vágyó, a falakat átugró fiatalokra lenne szükségünk, nem pedig egy valaha eredendően is tévesen ígéretnek kikiáltott, de csúcsra sosem érő 30-asra. Ja, hogy majd pont minket fog a csúcsra repíteni, sorry, ez vajon miért is nem jutott az eszembe?

Én biztosan hatalmasat csalódnék, ha bármilyen szél idefújná.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.31. 17:20:42

grgly50 írta:
2021.12.31. 17:04:04
Grízes nem kellett. Oké! S akkor jön Morata?
Ugye ez vicc?
Grízes semmiképp nem jó példa szerintem, annyit keresett, mint mondjuk Dembélé nélkül a jelenlegi kezdő 11. És most alig túloztam. Neki mennie kellett és kész, és még lóvét is fogunk érte kapni... Meg hát mégiscsak középcsatárról beszélünk, nem ilyen 10-es/jobbszélső/second strikerről.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése