Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.26. 14:37:44

Sőt ez a nemzetiség dolog már válogatott szinten is másodlagos.Diego Costa pl.Sőt megmondom ha volna rá mód hogy honositsunk 5 mucsaröcsögei játékost akik tutira kiviszik a csapatot minden világversenyre, azt mondanám simán! :D

És hogy ne legyen off egyet értek vebbel, Duli vissza,Bellerin vagy vagy a Valenciás gyerek, Munir vissza esetleg Samper, remélem annyi ész lesz hogy Marlon vételi jogát érvényesítsük, onnantól az lesz a fő probléma hogy a Vermaelenek,Douglasok és Rafhinak hogy tűnnek el a keretből.Közben végig fognak menni a Verrattiért így-úgy megyünk hírek, aztán az átigazolási szezon végén vagy veszünk egy Serrit vagy ami ennél is rosszabb a Valenciából vagy az Arsenalból valami túlárazott szerencsétlent aztán haladj ahogy tudsz Ernesto.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.26. 14:36:38

TripleH írta:Ha egy Herrera-Coutinho pack jönne, én kifejezetten elégedett lennék. Jobban örülnék Verrattinak, de lássuk be, hogy rá csekély az esély, ha nem veri az asztalt, hogy márpedig ő ide akar jönni.
Coutinhonál amúgy ugyanez a helyzet, PL győzelemre pályáznak, pénz nem kell nekik, őt ki nem robbantja onnan senki, max horror összegért, és ha ő is nagyon menne.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.05.26. 14:35:38

És miért gondoljátok úgy hogy, az a válik be aki a legjobb, és nem az a legjobb aki beválik?

Reflektálnék ezzel arra, hogy Herrera nem a legjobb a legdrágább választás volt annak idelyén, de bevált.

Szerintem hatlmas fogás ha el tudjuk hozni.

Rakitic érkezésekor is paraszt lázadás volt, hogy miért adtuk el Fabregast, és minek veszünk középszerű játékost helyette. Egyszerűen ő illett az edző elképzeléseibe, és bevált.

Adott esetben a legjobb játékos megvételét semmilyen sportszakmai szempont nem támasztja alá, de egyszerűen a szurkolók ki vannak éhezve hogy sztárokat vegyen csapat.

Ez egy fétis, aminek eleget kell tenni különben elégedtelen néhány ember és kész.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2017.05.26. 14:42:04-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.05.26. 14:29:37

visca el barca írta: megvesszük bellerint 50-ért, jön vmi AG 2.0 meg munir/dulifuli. kb ennyi lesz a nyár.
Ettől tartok én is, ha velünk van fortuna, AG ügynöke csinál 1 vészmentő akciót és eladja valahova minél kevesebb bukással.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.26. 14:24:11

TripleH írta:Ha egy Herrera-Coutinho pack jönne, én kifejezetten elégedett lennék. Jobban örülnék Verrattinak, de lássuk be, hogy rá csekély az esély, ha nem veri az asztalt, hogy márpedig ő ide akar jönni.
megvesszük bellerint 50-ért, jön vmi AG 2.0 meg munir/dulifuli. kb ennyi lesz a nyár.
Varatrix írta:...
nekem a sikeresség mindenek felett áll. 11 saját nevelés, hogy lehessen meszkunklubozni, vagy 11 észak-koreai sugárfertőzött törpe ember, tökmind1. másnak más számít, elfogadom.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.05.26. 14:13:55

Én a csapatnak szurkolok, tőlem törpe bolgár cirkuszosok is alkothatják, ha jönnek az eredmények. Az ami a pep alatt volt, hogy annyi saját nevelés/spanyol akik még mindent meg is nyernek 100 évente teljes bolygó együttállással következik be. Egyébként a spanyol jöhetne a MU-ból, nélküle iszonyat gondba lettek volna idén, gyakorlatilag a legfontosabb kpásuk (igen fontosabb mint Pogba :mrgreen: ), de csak akkor, ha érkezik mellette egy igazi szupersztár aki tud fantáziát vinni a játékba. Ha egy Herrera-Coutinho pack jönne, én kifejezetten elégedett lennék. Jobban örülnék Verrattinak, de lássuk be, hogy rá csekély az esély, ha nem veri az asztalt, hogy márpedig ő ide akar jönni.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.26. 14:08:18

Engem se nagyon hat meg hogy őszinte legyek ki olasz ki argentin. A legjobbakat kell próbálni megszerezni, ha az akire szükség van észak-koreai akkor őt.A kutyát se érdekli onnantól kezdve ha bevált.

Nyilván tök jó lenne ha az MSNBől mindenki spanyol de hát egyikük se az.A mai fociban ilyen eredménykényszer mellett nem engedhető meg olyan szempont hogy ő meg ő nem jöhet mert éppen nem spanyolok.

Nagyon hamar sikerülne így a középszerűség szintjére esni.Amit hozzátenném más nemzetiségűek leigazolásával is el lehet érni... (Gomes)
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.05.26. 13:49:37

visca el barca írta:
vinszentvega írta:Ráadásul spanyol játékos, ami nem árt ha eggyel több van a csapatban mint egy +argentin(Verra)
teljesen századrangú szempont... legalábbis nekem :D
Azért én nem szívesen lennék olyan csapat, mint az Inter volt, hogy a legtöbb köze egy játékosuknak az volt Olaszországhoz hogy, szerette a spagettit. Aztán lehet hablatyolni hogy, "Mészkeunklubb".

Szerintem sajnálatos, ha egy csapatánál nem szempont, hogy hazai játékosok alkossák a keret túlnyomó részét.

Mindenesetre nem századrangú.

Ne menjünk arra mint korábban a Real vagy, jelenleg a United.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.05.26. 13:43:50

looka írta:Herrera idén a MU középpályájának messze legjobbja volt (ami persze sokat nem mond :mrgreen: ), de liga szinten is max. Kanté volt jobb nála a szűk értelemben vett posztján (ő meg azért más típusú játékos).

Azt ne felejtsük el, hogy egy nagyon okos játékosról is van szó, aki amellett, hogy 90 percet végiggürizik, kiválóan lát is a pályán, nem csak arról van szó, mint a legtöbb labdaszerző esetében, hogy a hozzá legközelebb lévőhöz passzolja a labdát és slussz. Jók a mélységi átadásai, nagyszerűen vált oldalt keresztlabdákkal (amolyan busquetsesen), irányítja a társait, segít nekik a helyezkedésben (nézzétek vissza Mkhitaryan tegnapi gólját), a játéka viszont nem mindig sallangmentes és labdakezelési hibák is előfordul néha-néha amellett, hogy alacsony, így fejpárbajt ritkán nyer.

Nekem nagyon szimpatikus a srác, bőven el is tudom nálunk képzelni (sokkal inkább, mint Bakayokót pl...), de ez volt az az éve, amikor igazán bebetonozta magát a kezdőbe, csak egy év telt el a Mourinho-projektből, stabilan játszik, nem tartom valószínűnek, hogy pont most nyáron elhozzuk. Persze Valverdével jól ismerik egymást, az ő hívó szavára lehet, hogy váltana. Én örülnék neki.
Ezzel csupán az a gond, hogy nem ilyen játékosra lenne szükség. Rakitic helyére megfelelő megoldás lenne, de nekünk Init kellene pótolni és nyilván legyen stabil középpálya, de kell olyan játékos, aki kreatív is. Verratti ezért lenne tökéletes. Védekezésbe is komolyan be tud segíteni. Támadásból és kiveszi a részét tud olyan labdákat osztogatni amit pl. egy N'Zonzi nem vagy éppen emberen átmenni.
Nincs mese, most le kellene perkálni, mert létszükséglet és hosszú időre megoldhatja azt a posztot, azzal nem megyünk semmire, ha minden évben veszünk egy középszer játékost oda. Márpedig régóta ez megy. Arda, Gomes, Denis stb. Herrra pedig kb. ugyanezt a sort folytatná.
Ez addig elment, míg Ini fiatalabb volt és le tudott hozni egy szezont kezdőként, de ez már múlt idő. Egy ilyen kp-val, amivel Gomesekre építünk komolyan vissza fogunk esni, Ini már annyit sem fog tudni segíteni, mint ebben a szezonban.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.26. 12:17:35

Valamelyik nap egy egész sora kacsa hírt olvastam.Verratti,Erikssen,Fabhino,Herrera,Bellerin,Munain,Walker,Vela,Traore,Sidebé,Grimaldo,Coutinho,Dybala,Renato Sanchez,Douglas Costa,Keita,Bakayoko,Leno és még van 5 vagy hat név akikről azt se tudom kicsoda, na rájuk mindre megyünk releváns ajánlattal. :D Az éven elég korán kezdődött az uborkaszezon...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.26. 12:16:54

vinszentvega írta:Ráadásul spanyol játékos, ami nem árt ha eggyel több van a csapatban mint egy +argentin(Verra)
teljesen századrangú szempont... legalábbis nekem :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.26. 12:16:22

Seri pedig elefánt-csontparti. :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.26. 12:08:15

vinszentvega írta: Ráadásul spanyol játékos, ami nem árt ha eggyel több van a csapatban mint egy +argentin(Verra)
Verra alatt ha Verrattit érted, ő olasz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.05.26. 11:51:16

Samper írta:
Feast4 írta:Valverde hívószava a Barca 75-80 millió eurója.Az MUból se veszünk játékost az fix...

Egy év múlva lejár a szerződése, utoljára kaphatnak érte pénzt. A Barcaból könnyebben lehet válogatott.
Ráadásul spanyol játékos, ami nem árt ha eggyel több van a csapatban mint egy +argentin(Verra)
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.05.26. 04:41:10

Feast4 írta:
looka írta: Persze Valverdével jól ismerik egymást, az ő hívó szavára lehet, hogy váltana. Én örülnék neki.
Valverde hívószava a Barca 75-80 millió eurója.Az MUból se veszünk játékost az fix...

Egy év múlva lejár a szerződése, utoljára kaphatnak érte pénzt. A Barcaból könnyebben lehet válogatott.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.25. 20:37:29

visca el barca írta:azt se felejtsétek el, hogy 27 éves, így nem tudja 10 évre megoldani a posztot, eurobarcás mércével max 1-2 év van benne :mrgreen:
Igazából pontosan az a fajta játékos akit egy Juventus megszerez 20ért mi meg 65-70 millióért. :D
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2017.05.25. 20:16:34

Na jó azért Andert ne tegyük a Gomes-Denis-Rafinha szintre, és egy Serit meg pláne ne tegyünk elé...

Értem én, hogy vagy Impala (Verratti) vagy semmi, de az vitathatatlan, hogy kell erősítés a kp-ra, és ha Ander elérhető (sztem kizárt, hogy az), akkor szó nélkül elhoznám!

Verratti amúgy is egy vágyálom, a PSG/M. City/Real/Barca (és a többi anyagilag, szakmailag hasonló szinten lévő) csapatokból nem lehet játékost elhozni, ha azok nem akarják eladni, így hogy bejutottak a BL-be gyanítom a MU is bekerül ebbe a körbe.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2017.05.25. 20:10:56

Herrera? túlértékelt középszer, unalmas sablon.
passzol Valverdéhez
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.25. 19:38:34

azt se felejtsétek el, hogy 27 éves, így nem tudja 10 évre megoldani a posztot, eurobarcás mércével max 1-2 év van benne :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.25. 19:31:46

looka írta: Persze Valverdével jól ismerik egymást, az ő hívó szavára lehet, hogy váltana. Én örülnék neki.
Valverde hívószava a Barca 75-80 millió eurója.Az MUból se veszünk játékost az fix...
Kép
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.05.25. 19:16:06

Herrera idén a MU középpályájának messze legjobbja volt (ami persze sokat nem mond :mrgreen: ), de liga szinten is max. Kanté volt jobb nála a szűk értelemben vett posztján (ő meg azért más típusú játékos).

Azt ne felejtsük el, hogy egy nagyon okos játékosról is van szó, aki amellett, hogy 90 percet végiggürizik, kiválóan lát is a pályán, nem csak arról van szó, mint a legtöbb labdaszerző esetében, hogy a hozzá legközelebb lévőhöz passzolja a labdát és slussz. Jók a mélységi átadásai, nagyszerűen vált oldalt keresztlabdákkal (amolyan busquetsesen), irányítja a társait, segít nekik a helyezkedésben (nézzétek vissza Mkhitaryan tegnapi gólját), a játéka viszont nem mindig sallangmentes és labdakezelési hibák is előfordul néha-néha amellett, hogy alacsony, így fejpárbajt ritkán nyer.

Nekem nagyon szimpatikus a srác, bőven el is tudom nálunk képzelni (sokkal inkább, mint Bakayokót pl...), de ez volt az az éve, amikor igazán bebetonozta magát a kezdőbe, csak egy év telt el a Mourinho-projektből, stabilan játszik, nem tartom valószínűnek, hogy pont most nyáron elhozzuk. Persze Valverdével jól ismerik egymást, az ő hívó szavára lehet, hogy váltana. Én örülnék neki.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.25. 18:37:26

Feast4 írta:Ez a Herrera dolog most honnan jött?
a sport.es-ről
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.25. 18:17:25

Ez a Herrera dolog most honnan jött?
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.25. 15:58:58

Volt Bilbao játékos, olyan, akit én kp-ra elképzelnék, mert oda meló kell most az első hármas miatt elsősorban. Kicsit masszívabb is jöhetne, de hát Kanté is elfutkorászik az óriások között. Herrera nagyon jó ötlet, ezen a vonalon gondolkoznék feltétlen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.25. 15:58:50

nzxtpo írta:Ilyen szerepre én el tudnám képzelni Koket is, csak ugye tavaly se tudtuk elhozni.
Egyetértek, csak ahogy VEB is írta, pont most hosszabbított. A Spanyol Bajnokság topicban pont írtam is tegnap, hogy egy ilyen felállásban elférne Koke a csapatba simán szerintem is, de így esélytelenné vált. Herrerán is agyaltam amúgy, de inkább nem írtam bele, gondoltam így is túl sok fantasy nevet dobok be a saját ötleteimből, erre itt a mai hír, nem is lett volna annyira hülye felvetés úgy tűnik. :D
Válasz küldése